Uitslagenlijst De IJzeren Man Cross

Weert - Zondag 27 oktober 2019

MSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vanherck Jorne
Neerpelt
14:41
2
Maarten Plaum
Unitas
14:45
3
Jorrit van der Raadt
14:50
4
Juul Knoester
GVAC
14:59
5
Ids van Korven
Running Team Eindhoven
15:03
6
Rens Smeets
Weert
15:19
7
Rik van der Steen
Lopersgroep Deurne
15:48
8
Ian Franssen
Lopersgroep Deurne
16:05
9
Wim Schreurs
Asterix
16:15
10
Koen Frenken
Unitas
16:23
11
Jordi Bot
16:28
12
Deckx Dries
Hechtel
16:29
13
Marcel Hamann
Duitsland
16:30
14
Koen van de Mortel
Lopersgroep Deurne
16:41
15
Ferdy Smeets
Caesar
16:53
16
Rens van Dongen
16:57
17
Koen Terheijden
17:30
18
Dirk van Dooren
AV Weert
17:36
19
Steven Mondelaers
17:43
20
Bart Kennis
Nederweert
17:48
21
Roel Peters
GAC Gemert
17:50
22
Harald Lange
Duitsland
17:51
23
Thijs Vermeulen
ATV Venray
17:51
24
Nick Wanten
Swift
17:57
25
Rüdiger Kebeck
18:04
26
Nelson Peterson
18:07
27
Jordi van der Kuijlen
ATH
18:10
28
Eduard Wanten
Beesel
18:21
29
Dolf van de Voort
18:24
30
Stefan Theunnissen
18:31
31
Jack de Wilde
Valkenburg Lb
18:41
32
Lex van Enckevoort
18:52
33
Yves Exelmans
19:00
34
Ronny Corthout
19:06
35
Ed Janssen
Atletiek Helden
19:57
36
Tom Schouten
AV Weert
20:05
37
Bernie Nagel
't Jasper Sport
20:15
38
Ton van Loon
Loopgroep Aart Stigter
20:15
39
Richard Sonnemans
Atletiek Helden
20:19
40
Robert van Leipsig
20:31
41
Ruud Langstraat
ATH
20:38
42
Peter van Dijk
20:45
43
Mark Pennings
GAC Gemert
20:49
44
Wiel van Lier
Atletiek Helden
20:55
45
Stijn Verbruggen
Gemert
20:59
46
Martin Wolvekamp
Sittard
21:31
47
Martijn Stigter
GAC Gemert
21:34
48
Roel Billekens
21:52
49
Piet Jaspers
't Jasper Sport
22:09
50
Jan van der Stegen
22:19
51
Bart Kennis
Weert
22:59
52
Hennie de Kork
Lopersgroep Deurne
23:31
53
Karl Heinz Loffelsender
AV Weert
26:21
54
Hans Bos
Atletiek Helden
26:58
55
Martijn de Leeuw
28:26
VSEN, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Hoogers
NSAV 't Haasje
17:14
2
Emmie Weekers
Weert
17:45
3
Van Der Schoepen anneleen
Olmen
18:07
4
Kim Janssen
Lopersgroep Deurne
18:38
5
Hannah Clercx
20:02
6
Anouk van Kan
Phoenix
21:25
7
Saskia Degens
22:00
8
Karolina Saczyk
Helmond
22:27
9
Stacey Wilmink
Running Team Eindhoven
22:44
10
Jenny van den Heuvel
24:33
11
Lynn Jacobs
25:13
12
Rianne Nijssen
Neerkant
31:56
V35, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katleen Boeckx
18:50
2
Mechtild Dackus
Atletiek Maastricht
18:54
3
Karolien Bogman
Looise AV
19:21
4
Jokanda Verstraten
Atletiek Helden
19:46
5
Myrthe Meex
21:49
6
Monique Verhaegh
24:06
7
Gosia Formanek
24:13
8
Audrey Jacobs
25:13
V45, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja Peeters
19:06
2
Nicole Loeve
HAC
21:06
3
Hennie Dekkers
Gemert
23:15
4
Marie-Jeanne Vandormael
België
23:54
5
Adriek de Man
24:00
6
Suzan Handels-Wiertz
Swift
24:47
7
Miranda Wolvekamp
Sittard
27:47
8
Geesje Bouw
Vlijmen
28:56
9
Anne-mieke Pluijm
GAC Gemert
30:00
10
Tineke van Mullekom
Deurne
30:22
JA, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse Holten
Scopias
15:32
2
Soufian Koraichi
Caesar
15:34
3
Fraon Bischoff
Unitas
15:34
4
Jesse van de Raadt
15:50
5
Henry Krumm
Duitsland
16:04
6
Awet Habteab
Helmond
16:51
7
Daan Hendrikx
Scopias
17:05
8
Tom Zwarg
Duitsland
17:22
9
Davy Schoeber
HAC
17:37
10
Hannes Schulz
Mönchengladbach
17:41
11
Olivier Gijbels
Venlo
17:45
12
Tom Honings
Lopersgroep Deurne
17:55
13
Martijn Jansen
Scopias
18:06
14
Han Baselier
19:22
JB, KORTE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
William Webster
GVAC
15:16
2
Mischa Hermans
Unitas
15:43
3
Noah Holten
Scopias
15:51
4
Jarno Albers
Scopias
15:57
5
Falco Aarts
Atletiek Maastricht
16:07
6
Geboers Warre
Balen
16:13
7
Lenny Hermans
Unitas
16:35
8
Ruben van Groenewoud
Unitas
16:59
9
Thorben Segers
Eindhoven Atletiek
17:03
10
Chris Zwarg
Duitsland
17:08
11
Daniël Castro
17:08
12
Teun Nagel
't Jasper Sport
17:23
13
Carlo schoonen
HAC
17:24
14
Renzo Exelmans
18:31
15
Gerben Vaessen
Unitas
18:35
16
Mike van Wouwe
ATH
18:38
17
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
18:59
18
Jouri Strijbosch
't Jasper Sport
19:18
19
Loek Peute
Atletiek Helden
19:30
20
Gijs van Lieshout
HAC
21:39
21
Stef Langendonk
HAC
21:56
22
Stijn Gerritsen
AV Weert
22:40
MSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Teun Duisters
32:16
2
Ruud Kappert
32:56
3
Werner Gentle
Lopersgroep Deurne
33:56
4
Rick Hendriks
34:14
5
Oscar Mulder
Eindhoven Atletiek
34:28
6
Guus Heijnen
Tartlétos
34:39
7
Norbert van Hoof
Eindhoven Atletiek
34:40
8
Kai Weyers
Niederkrüchten
34:53
9
Jurjen Knarren
AVON
35:08
10
Niels Jacobs
35:12
11
Ron spreeuwenberg
Atletiek Helden
35:33
12
Bas Boonen
AV Weert
35:52
13
Richard Bergs
Atletiek Leudal
36:08
14
Simon Verwijlen
AV Weert
36:34
15
Stefan Halfers
Weert
36:40
16
Daniël Drummen
't Jasper Sport
37:21
17
Bart Lathouwers
37:49
18
Sebstiaan Verhaagh
Scopias
37:52
19
Roel Kennis
AV Weert
37:54
20
Erik Andela
38:00
21
Jens Wijnants
38:18
22
Bennie leenders
Bergen Lb
38:22
23
Björn Peeters
Lommel
38:27
24
Jeroen Dael
Venlo
38:34
25
Tom Smetsers
Scopias
38:36
26
Joris Timmermans
weert
38:39
27
Sander Steijvers
AV Weert
38:45
28
Rob Janssen
AV Weert
38:54
29
Frank Hendriks
Deurne
38:59
30
Ralf Custers
AV Weert
39:17
31
Dennis Jansen
39:44
32
Jos Deryk
39:53
33
Dominique Jentjens
Velden
40:20
34
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
40:26
35
Bryan de Kraker
Unitas
40:43
36
Robin van der Kruys
AV Weert
40:51
37
Ruud Bongers
Triathlon
41:03
38
Fabiaan Hendricks
Venlo
41:26
39
Maarten Sentjens
41:29
40
Roy Snellen
AV Weert
41:49
41
Floor Kauwenberg
42:09
42
Martijn Bakker
Weert
42:29
43
Frank Heuer
42:34
44
Sander Nievergeld
Someren
43:32
45
Bram Maas
Venray
43:58
46
Marvin Chong
46:13
47
Rory van Eck
Geldrop
48:33
48
Toth Gabor
Someren
55:05
M40, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Binnemans Koen
Balen
34:34
2
Edwin Achterberg
35:01
3
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
35:04
4
Ron Koster
Atletiek Helden
35:28
5
Erik de Laat
AV Weert
35:56
6
Jeroen Hendriks
36:28
7
Edwin Kok
GAC Gemert
37:33
8
Wiljo Ermers
GAC Gemert
37:45
9
Arnold Koetsier
Lopersgroep Deurne
38:19
10
John Thielen
38:50
11
Jos Adriaens
38:57
12
Martijn Vallen
Heythuysen
39:55
13
Andrew Leenen
Roggel
39:57
14
Mark Dackus
Maastricht
40:18
15
Sven van den Hurk
Lopersgroep Deurne
40:21
16
Bart van Mierlo
Someren
41:16
17
Eddy Geboers
42:16
18
Stephan Qarimi
AV Weert
42:17
19
Manuel Eikens
AVON
42:37
20
Lippinkhof
Maarheeze
42:54
21
Mark de Vries
Helmond
44:37
22
Sander Dinghs
Venlo
49:19
23
Christian Karst
52:47
M50, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pascal Lucker
avVN
34:39
2
René Jacobs
37:08
3
Carlo Buijs
Veldhoven
38:19
4
Jos de Groot
GAC Gemert
38:24
5
Wim Setz
Geldrop
38:37
6
Wim Janssen
Atletiek Helden
38:39
7
Bart Claessens
Beek
39:11
8
John Kocken
Helmond
39:16
9
Martin Korten
39:40
10
Wil Engels
40:11
11
Bert v. Bogget
Roggel
40:17
12
Dirk Wilmink
Running Team Eindhoven
40:23
13
Manfrid Herzog
40:48
14
Frank Hoofthordel
40:58
15
Hans Peeters
Atletiek Helden
41:43
16
Berry Simons
Running Team Eindhoven
42:06
17
Jan Hermkes
Velden
42:22
18
Thurau Andreas
42:52
19
Jones Ewalds
Venlo
42:56
20
Mertens
43:01
21
M. Arts
43:16
22
Ton van der Honing
Swift
43:31
23
Maarten Manders
GAC Gemert
44:27
24
Rob Wismans
Reuver
44:29
25
Rob Wolters
Roermond
45:20
26
Perry Peeters
STB
45:28
27
Peter Verbruggen
GAC Gemert
45:53
28
Marcel Jacobs
Ospel
46:02
29
Adwin Hoogeveen
Nederlandse Triathlonbond
46:40
30
Jan van Lessen
46:53
31
Jack de Vries
Geldrop Runners
47:20
32
Jeroen Kouwenberg
Scopias
47:28
33
Stijn de Klerk
Running Team Eindhoven
48:40
34
Twan van Stokkem
Venray
49:11
35
Nol Geurts
Heythuysen
51:59
36
Hans Lieverse
't Jasper Sport
52:21
37
Paul Martens
Geldrop Runners
54:19
38
Edwin de Groot
Venray
54:39
39
Rene Smulders
Geldrop Runners
58:19
M60, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ton Grommen
Maasbree
38:06
2
Jack Niessen
39:15
3
Nico Verstraten
Heldenlc
40:01
4
Henk Flipsen
Prins Hendrik
40:39
5
Geert Hertogs
41:35
6
Wiel van Lier
Atletiek Helden
42:13
7
Adriaan Dekkers
GAC Gemert
42:50
8
Van der Put
Eindhoven
44:25
9
Ad Meeuwis
Someren
45:47
10
Jack Kuijten
Waalre
45:58
11
Henk van Zantvoort
Loopgroep Aart Stigter
46:16
12
Thijs Verstappen
Atletiek Leudal
47:17
13
Ad de Laat
Geldrop Runners
49:25
14
Karel Tinnemans
Nederweert
50:25
15
Wom van de Maat
52:12
16
Hans van Doorn
Geldrop Runners
52:53
17
Jos Sanders
avVN
53:01
18
Frank de Roij
Geldrop Runners
57:19
VSEN, LANGE CROSS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eefje Melssen
GAC Gemert
41:54
2
Christine Breukink
Caesar
41:59
3
Lonneke Moonen
Molenbeersel
43:22
4
Demi Boerekamp
Someren
43:40
5
Judith Gijsbers
AV Weert
43:54
6
Susan Rijk
Swift
44:29
7
Audrey Jacobs
44:49
8
Simone Rademaekers
45:09
9
Marloes Backx
PAC
47:52
10
Lizette Klompen
53:44
MJUNA, MEISJES A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elin Schippers
12:14
2
Kirsten Maes
Unitas
12:24
3
Anouk Bussemakers
13:48
4
Resy van Iersel
't Jasper Sport
14:17
5
Jeske van de Ligt
GAC Gemert
16:52
6
Nynke Janssen
AV Weert
19:40
MJUNB, MEISJES A EN B
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pouke van dijk
Lopersgroep Deurne
12:33
2
Lynn van Ham
Achilles-Top
12:56
3
Veerle van Erp
13:05
4
Anna Coerver
STB
13:17
5
Emma Bijnen
HAC
13:25
6
Lieke Rijk
Swift
14:06
7
Evi de Laat
AV Weert
15:01
8
Fenne Claassens
Helmond
15:43
9
Maud Seuren
AV Weert
19:10
JJUNC, JONGENS C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alexander Voldert
België
10:44
2
Mick Wolvekamp
Unitas
10:53
3
Robin Hartmans
Atletiek Maastricht
11:09
4
Timo Klomp
ATH
11:26
5
Julian van Rens
ATV Venray
11:29
6
Geboers Miel
Balen
11:41
7
Loek Moons
Budel-Schoot
11:49
8
Lucas Koeling
GVAC
12:06
9
Gijs Buist
AV Weert
12:08
10
Dani Meisen
Unitas
12:12
11
Jeroen van Lith
12:17
12
Stef Lathouwers
12:18
13
Guus van Riel
Atletiek Helden
12:26
14
Ivar van den Hurk
Lopersgroep Deurne
12:26
15
Finn Janssen
Atletiek Helden
12:28
16
Stijn Hilhorst
't Jasper Sport
12:36
17
Tjeerd Buist
AV Weert
12:39
18
Tijn Bruins
ATV Venray
12:40
19
Jesse van Doren
Geldrop
12:52
20
Luc van Ham
Achilles-Top
12:53
21
Luuk Verhoeven
Nuenen
12:58
22
Joep ten Houten
HAC
13:13
23
John Linders
Lopersgroep Deurne
13:15
24
Ramses ten Houten
HAC
13:36
25
Joris Besselink
GAC Gemert
14:04
26
Remco Linders
Lopersgroep Deurne
16:16
MJUNC, MEISJES C
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva Kok
GAC Gemert
8:42
2
Cecilia Lima
Barendrecht
9:06
3
Yana van Aarle
Eindhoven Atletiek
9:29
4
Amberlie Wellens
9:35
5
Chayel Bletterman
ATV Venray
9:36
6
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
9:47
7
Sanne Michiels
ATH
9:56
8
Lynn Diederen
Atletiek Leudal
10:03
9
Valerie Chu
AV Weert
10:08
10
Mirre Vissers
Atletiek Helden
10:10
11
Evy Kuppens
AV Weert
10:12
12
Meike Janssen
AV Weert
10:30
13
Lilli Philipsen
AV Weert
10:34
14
Loes Neutenboom
Atletiek Leudal
10:46
15
Floor van Riel
Atletiek Helden
11:08
16
Robin Nadi
Deurne
12:28
17
Jikke van Dijk
Lopersgroep Deurne
12:53
JJUND, JONGENS D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Abel Kovacs-Borbas
ATH
8:41
2
Jules Trommelen
Atletiek Maastricht
8:53
3
Karsten Debets
Hoensbroek
8:57
4
Fergus Tabor
HAC
9:00
5
Jorg Klomp
ATH
9:07
6
Simon Goossens
Atletiek Helden
9:17
7
Ivar Colijn
AV Weert
9:19
8
Gijs Deckers
Swift
9:20
9
Myka Kuijpers
Lopersgroep Deurne
9:21
10
Mads Verhofstadt
HAC
9:27
11
Bas Verheijen
AV Weert
9:44
12
Tjisse Winkelmolen
't Jasper Sport
9:57
13
Milan Geerts
Kinrooi
9:58
14
Pieke Billekens
AV Weert
9:59
15
Merijn Bond
Kerkrade
10:01
16
Ties v.d. Werken
AV Weert
10:05
17
Sven Theunissen
AV Weert
10:11
18
Rens Heygele
HAC
10:18
19
Gilles Hermans
Atletiek Helden
10:18
20
Ivo Bierman
AV Weert
10:36
21
Nate Sillekens
Atletiek Helden
10:37
22
Henrik Hoeben
't Jasper Sport
10:40
23
Jelle Kurvers
Atletiek Helden
10:44
24
Jordy Keijsers
Budel
10:45
25
Nils van Leipsig
Swift
10:48
26
Robbert van Rooijen
Atletiek Leudal
10:54
27
Giel Pennings
GAC Gemert
10:55
28
Fabian Kessels
AV Weert
11:12
29
Lennard Besselink
GAC Gemert
11:20
30
Kevin van Gerwen
't Jasper Sport
11:56
MJUND, MEISJES D
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Langstraat
ATH
5:54
2
Kirsten van den Hurk
Lopersgroep Deurne
6:02
3
Sien Van Camp
Looise AV
6:10
4
Emma Aarts
6:10
5
Amina Dillmann
Achilles-Top
6:19
6
Sofie van Wouwe
ATH
6:23
7
Lisa Du Tré
Tessenderloo
6:26
8
Laure Saenen
Looise AV
6:28
9
Soraya Paredes
6:37
10
Tiana Bogaerts
6:41
11
Layla van Berkel
HAC
6:43
12
Ella Sponselee
GAC Gemert
6:44
13
Lia Beets
6:46
14
Lieke jans
Achilles-Top
6:54
15
Sara van Ham
Achilles-Top
6:57
16
Saartje Litjens
Scopias
7:06
17
Mirthe Reijnen
HAC
7:08
18
Danique Adriaans
GAC Gemert
7:17
19
Sara v. Herten
AV Weert
7:19
20
Sofie Soer
AV Weert
7:31
21
Carlijn Rijntjes
AV Weert
7:45
22
Brechje Arts
ATV Venray
7:52
23
Kaat Plomp
AV Weert
7:58
24
Fiene v.d. Werken
AV Weert
8:14
JPUPA, JONGENS PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siep Trommelen
Atletiek Maastricht
4:13
2
Alain Ritten
Achilles-Top
4:16
3
Áron Szilágyi
AV Weert
4:18
4
Jop Slaats
Lopersgroep Deurne
4:19
5
Ramon Vaandrager
Barendrecht
4:20
6
Toon Lathouwers
4:20
7
Ferde Saenen
Zichem
4:27
8
Lars Custers
HAC
4:31
9
Niels Van Camp
Looise AV
4:36
10
Rick Koppelmans
Geldrop
4:37
11
Ravi Classen
Scopias
4:38
12
Mike van Tilburg
HAC
4:43
13
Justen de Vries
GAC Gemert
4:44
14
Jarne Reijnen
HAC
4:45
15
Jan Aardenburg
Unitas
4:49
16
Tim Michiels
ATH
4:49
17
Remco Adriaans
GAC Gemert
4:54
18
Noud Kessels
Scopias
4:55
19
Twan ten Have
Scopias
4:57
20
Menno van Schijndel
GAC Gemert
4:59
21
Timo Broekmans
Unitas
5:04
22
Adam Kovacs-Borbas
ATH
5:06
23
Luuk Schreurs
Scopias
5:09
24
Casper Rekmans
AV Weert
5:10
25
Yon Peeters
Atletiek Helden
5:10
26
Giel van Oosterwijk
GAC Gemert
5:12
27
Loek Reinders
Lopersgroep Deurne
5:16
28
Kevin Kersten
ATH
5:25
29
Sjoerd Janssen
Scopias
5:25
30
Justin Smirk
HAC
5:27
31
Casper Van de Weert
't Jasper Sport
5:27
32
Dennis Verbeek
Deurne
5:35
33
Luke Hesen
't Jasper Sport
5:42
34
Tobias de smit
't Jasper Sport
5:44
35
Dion Neijgh van Lier
AV Weert
5:47
36
Jeffrey van Nuil
Swift
5:48
37
Roan van der Meulen
AV Weert
5:51
38
Nelis van der Zanden
't Jasper Sport
5:53
39
Stijn de Riet
ATV Venray
5:53
40
Ties Hartjes
AV Weert
6:00
41
Marijn Zuijdgeest
AV Weert
6:01
42
Assem El Feddali
ATH
6:03
43
Eef Kirkels
AV Weert
6:11
44
Kyle Sillekens
Atletiek Helden
6:18
45
Swen Mossaddaq
AV Weert
6:20
46
Ralph van de Liefvoort
ATV Venray
6:35
47
Thijs Bukkems
't Jasper Sport
7:00
MPUPA, MEISJES PUPILLE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lot van Veghel
ATV Venray
4:25
2
Anna van der Velden
Scopias
4:27
3
Renske Mennen
Lopersgroep Deurne
4:33
4
Saskia Grosfeld
AVV
4:36
5
Jaydee Leenders
ATV Venray
4:39
6
Lieve Derks
ATH
4:44
7
Sien van Veghel
ATV Venray
4:49
8
Fleur Joosten
AV Weert
4:51
9
Lene Saenen
Looise AV
4:51
10
Hedwig Tabor
HAC
4:51
11
Eline Bartels
Lopersgroep Deurne
4:54
12
Kyana Gomes
AV Weert
4:56
13
Aila Colijn
AV Weert
5:02
14
Ayla Cool
Scopias
5:02
15
Liz Bastings
Scopias
5:03
16
Renée Scholtissen
Achilles-Top
5:03
17
Zoey van Lieshout
Lopersgroep Deurne
5:03
18
Maud Heygele
HAC
5:03
19
Ise Spierings
Lopersgroep Deurne
5:07
20
Nienke den Engelsman
Lopersgroep Deurne
5:15
21
Christel Homsi
AV Weert
5:19
22
Roos van Houts
't Jasper Sport
5:19
23
Lisa Schrama
GAC Gemert
5:20
24
Laura Verhallen
Deurne
5:20
25
Els neutenboom
Atletiek Leudal
5:22
26
Silke Hartjes
AV Weert
5:24
27
Michelle Haenen
Scopias
5:24
28
Marijke Schraets
Scopias
5:29
29
Maud Helmink
Scopias
5:37
30
Lis scheijmans
AV Weert
5:39
31
Chiara Toller
ATH
5:39
32
Ranomi Rijntjes
AV Weert
5:39
33
Annika Dackus
Maastricht
5:41
34
Lina Cornet
AV Weert
5:42
35
Imke Wijnen
AV Weert
5:44
36
Pien Janssen
Atletiek Helden
6:03
37
Lara Peeters
Atletiek Helden
6:09
MPUPB, MEISJES EN JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Aardenburg
Unitas
4:59
2
Aafke Mennen
Lopersgroep Deurne
5:03
3
Carmel Schouenberg
Scopias
5:07
4
Lotte Van Havere
Swift
5:08
5
Arden Veldman
Voerendaal
5:13
6
Tess Rennen
Sprint
5:14
7
Fenne Hurkens
GAC Gemert
5:15
8
Nienke Bartels
Lopersgroep Deurne
5:17
9
Anouk Mewiss
Scopias
5:17
10
Elise Grosfeld
AVV
5:17
11
Maud Jansen
GAC Gemert
5:17
12
Benthe Coolen
Lopersgroep Deurne
5:17
13
Lenthe Lieveld
HAC
5:34
14
Nikki Ermers
GAC Gemert
5:34
15
Eden Kessels
AV Weert
5:37
16
Vive Spierings
Lopersgroep Deurne
5:37
17
Noëlle Martens
Lopersgroep Deurne
5:38
18
Jans Plomp
AV Weert
5:38
19
Julia van Duijnhoven
Lopersgroep Deurne
5:41
20
Lune Verhofstadt
HAC
5:47
21
Fenna Linssen
Scopias
5:48
22
Demi Feyen
Stiphout
5:51
23
Lotte Teepen
Lopersgroep Deurne
5:54
24
Fleur Verhagen
Baexem
5:55
25
Puck van de Valk
Lopersgroep Deurne
6:14
26
Sofia Toller
ATH
6:57
JPUPB, MEISJES EN JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Mol
GVAC
4:37
2
Lennert Saenen
Looise AV
4:42
3
Sem Kusters
Scopias
4:50
4
Bram Rekmans
AV Weert
4:58
5
Aron Kovacs-Borbas
ATH
5:04
6
Lins Kiggen
AV Weert
5:05
7
Lars Ronsse
Oudenaarde
5:08
8
Tijn Parren
Thorn
5:12
9
Klaas Van Camp
Looise AV
5:16
10
Koen Verheijen
AV Weert
5:17
11
Alexander de Roo van Alderwerelt
AV Weert
5:34
12
Thijn Hilgers
AV Weert
5:37
13
Luuk Maas
't Jasper Sport
5:38
14
Owen Neijgh van Lier
AV Weert
5:51
15
Sjoerd Timmermans
AV Weert
5:54
16
Jort van den Hoef
ATV Venray
6:40
MPUPC, MEISJES EN JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evi Schreurs
Scopias
3:24
2
Nina Kersten
ATH
3:34
3
Nouk Helmink
Scopias
3:38
4
Fien Houben
Atletiek Helden
3:41
5
Feliene Derijk
Venlo
3:49
6
Anna Dinghs
Venlo
3:51
7
Amber Bevers
GAC Gemert
3:55
8
Alix Ermers
GAC Gemert
3:55
9
Evi den Engelsman
Lopersgroep Deurne
4:10
10
Evelien Dackus
Maastricht
4:14
JPUPC, MEISJES EN JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jur van Boekholdt
Scopias
3:18
2
Bjorn Adriaans
GAC Gemert
3:28
3
Raven Huijts
Unitas
3:53
4
Simon Cornet
AV Weert
3:53
5
Kevin Mossaddaq
AV Weert
3:54
6
Jord Custers
Helmond
3:59
7
Pim Slaats
Lopersgroep Deurne
4:00
8
Noud Janssen
Scopias
4:16
9
Vigo Creemers
AV Weert
4:16
10
Pepijn van de Laar
ATV Venray
4:16
11
Stef Paulus
ATV Venray
4:18
12
Marcus Buseyi
ATH
4:18
MPUPM, MEISJES EN JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniek Grommen
Atletiek Helden
3:44
2
Tess wassenberg
Unitas
3:45
3
Maud Geraats
4:12
4
Leonie Saenen
Zichem
4:16
5
Janske Mennen
Lopersgroep Deurne
4:45
6
Fay Sentjens
5:07
7
Jasmijn Dackus
Maastricht
5:37
8
Sanne Dackus
Maastricht
6:39
9
Roos Sentjens
7:34
JPUPM, MEISJES EN JONG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simon Bartels
Lopersgroep Deurne
3:30
2
Brent Smetsers
Scopias
3:30
3
Tobias Hurkens
Gemert
3:39
4
Jor vd Munckhof
Scopias
3:45
5
Dex Scheepers
ATH
3:48
6
Bram Geraats
3:51
7
Tieme Parren
Thorn
4:00
8
Kick van de Graaf
ATH
4:05
9
Jeremyiah Bout
Landgraaf
4:13
10
Enne Dinghs
Venlo
4:18
11
Jesse Boerekamp
't Jasper Sport
4:18
12
Vince Keijsers
Budel
4:30
13
Jayden Keijsers
4:40
14
Logan van Boxmeer
Maarheeze
7:38
www.uitslagen.nl
01-11-2019 18:11