Uitslagenlijst Genneperheiloop

Gennep - Zondag 27 oktober 2019

D, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke van Berlicum
Oploo
24:27
2
Jetske Janssen
Beers Nb
28:33
3
Claudia Elsner
Kerpen
31:19
D45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erica Schoofs
Kevelaer
23:14
2
Mientje van Haare
Wanroij
24:33
3
Ellie Felten
Wijchen
25:04
4
Ingrid Rongen
ATV Venray
27:21
5
Natasja Marcellis
Overloon
27:53
6
Anita Verbeek
ATV Venray
28:06
7
Rita Voets
ATV Venray
29:02
8
Ingrid van Lieshout
Best
32:40
M, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heinz van Dongen
TSV Weeze
18:04
2
Roy Dennemans
ATV Venray
19:45
3
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
20:51
4
Jaap Mulders
Gennep
21:03
5
Hans Jaspers
Siebengewald
21:37
6
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
22:23
7
Seppe Mulders
Gennep
22:40
8
Armin Beus
Kleve
24:29
9
Hes Jozephs
Sint Anthonis
26:03
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frans Deenen
ATV Venray
20:04
2
Marcel van Elst
Boxmeer
21:30
3
Mart van Rooij
Venray
21:59
4
Eric Sommers
Sint Anthonis
22:16
5
Reinold Wiedemeijer
Bergen Lb
22:59
6
Henk Bernards
Gennep
23:09
7
Jan Poels
ATV Venray
23:24
8
Jan van de Bungelaar
Mill
24:39
9
Rob Aerdts
Siebengewald
24:45
10
Joris Zeegers
Ledeacker
25:11
11
Jan van Haare
Beers Nb
27:31
12
Wolfgang Damen
Emmerich
28:20
13
Geert Heijsterman
Gennep Atletiek
28:50
14
Manfred Beus
Bedburg-Hau
28:57
15
Frank Weimar
Best
30:06
16
Joop Coolen
avVN
32:02
17
Henk Janssen
Gennep
32:36
D, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Hermans
Tiel
1:02:34
D45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Astrid Castricum
Gennep Atletiek
48:00
2
Claudia Seegers
Geldern
48:09
3
Nel Classens
ATV Venray
52:46
4
Marianne Spronk
Weeze
53:33
5
Thea Verstegen
Mill
1:01:10
M, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Harry Nillesen
Heijen
37:24
2
Tom van Deurzen
Heijen
40:05
3
Kay Hubers
Sporting Boxmeer
40:32
4
Pim Van den Oever
Olympus Land van Cuijk
41:15
5
Andre Arts
Erp
41:52
6
Thijs Bisseling
Boxmeer
42:11
7
Michel van Leeuwen
Groesbeek
44:31
8
Remke Postma
Gennep
45:26
9
Joop vd Heuij
Oeffelt
46:18
10
Willem de Weerd
Olympus Land van Cuijk
47:52
11
Johan Troost
Tiel
51:31
12
Ruud Holtermans
Gennep
51:53
13
Bauke van Eldik
Venray
57:15
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rob Kerkhof
Olympus Land van Cuijk
39:00
2
Tjeerd Dijkstra
Duiven
43:42
3
Eugene Roelofs
Sporting Boxmeer
44:15
4
Rene Cornelissen
Sint Hubert
45:12
5
Frans Versteegen
Sporting Boxmeer
45:19
6
Udo Engelke
Molenhoek Lb
45:56
7
Arnoud de Graaf
Sterksel
46:05
8
Theo Toonen
Siebengewald
46:32
9
Gidy Lamers
Olympus Land van Cuijk
50:26
10
Ton Weijters
avVN
51:52
11
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
52:38
12
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
52:44
13
Jos Thielen
Wanssum
53:13
14
Henny Lenkens
Sint Anthonis
53:54
15
Wim van de Wall
Heeze
56:21
16
Piet Aarts
Wanssum
57:22
17
Jan Maessen
Venray
57:25
18
Thijs van Kempen
Westerbeek
57:37
19
Joop van Strien
Nijmegen
57:52
20
Jan Kusters
Vianen Nb
58:10
21
Sjaak van den Oever
Westerbeek
1:00:57
JJ, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stan van Beek
Sint Anthonis
10:04
2
Luuk van Rossum
Gennep Atletiek
11:07
3
Siem Koelemeij
Gennep Atletiek
11:35
4
Jort Claassen
Gennep Atletiek
12:40
5
Thijs Dinnesen
Gennep Atletiek
12:58
6
Koen Dinnesen
Gennep Atletiek
13:23
7
Daan van Els
Sint Anthonis
15:02
MJ, JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sinne Postma
Gennep
12:31
2
Maartje Koelemeij
Gennep Atletiek
13:50
Wijziging nodig in de uitslag : paulp32@yahoo.com
www.uitslagen.nl
30-10-2019 12:38