Uitslagenlijst Parkcross

Hoorn - Zondag 27 oktober 2019

VSEN, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daniëlle van Dorth
Hylas
22:14
2
Laurien Bellens
Hylas
22:50
3
Nina van Diepen
Hylas
24:07
4
Dieuwertje Bax
Nederlandse Triathlonbond
24:15
5
Kim Groeneveld
Hylas
24:22
6
Annika Boogaard
SAV
24:37
7
Charissa Czech
Noordkop
24:44
8
Maaike Vooren
Hylas
25:07
9
Manon Verdonck
AV Edam
27:02
10
Esther Romein
Hollandia
27:09
11
Emma Ligthart
SAV
27:19
12
Tanya ten Velden
Alkmaar
27:27
13
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
27:32
14
Floor ter Burg
Wieringerwaard
27:41
15
Jessica de visser
Den Helder
27:47
16
Emma Joy van Dorp
Zaanland
28:12
17
Zola van Zwol
Hoorn Nh
28:15
18
Jocelyn Fanoy
Slootdorp
29:03
19
Dorien van Diepen
Wervershoof
31:03
20
Margot Boessenkool
Hoorn Nh
33:36
21
Mariët Wagenmakers
Zwaag
33:52
22
Michelle Franssen
SV Sportlust
34:02
23
Ellen Bink
Wieringermeer
34:12
24
Frenchie de Kunder
Hollandia
37:56
V35, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linda Reus
SAV
24:26
2
Irene Deen
SAV
27:37
3
Yavanna Mooijer
AV Edam
30:02
4
Paula Volkers
Heerhugowaard
31:07
5
Ramona Verburg
Zwaag
31:22
6
Dorien Kuin
Hoogkarspel
31:49
7
Lonneke Schipper
Obdam
36:26
V40, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hanne Hofmans
Hera
23:45
2
Katia Ganda
Zaanland
25:59
3
Bianca van Diepen
Hylas
26:09
4
Lonneke Tol
Loopgroep Hoorn
26:40
5
Marleen Stroomer
Zwaag
27:52
6
Saskia Verijzer - Sleking
SV Sportlust
29:31
7
Ingrid Borst
Heerhugowaard
30:31
8
Cora Blankendaal
Triathlon
31:09
9
Maaike Schouten-vd Wind
Zwaag
31:22
10
Mirella Snip
Zwaagdijk-West
32:17
11
Mariska van der Werf
Loopgroep Hoorn
37:24
V45, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Angelique Kroon
AV Edam
28:43
2
Suzan van Rooyen-Obdam
Hera
28:59
3
Kirsten Bijker
SV Sportlust
29:48
4
Pauline Appelman
SAV
31:30
5
Ayako Groot
Hollandia
31:40
6
Jacqueline Postma
Hoorn Nh
31:45
7
Hélène schilder
Venhuizen
34:38
8
Gerda Holla
Hollandia
38:44
V50, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esther Veldhuis
SAV
26:18
2
Sandra Butter
AV Edam
26:26
3
Audrey Breur
SV Sportlust
27:15
4
Margareth Smal
Hollandia
28:33
5
Ingrid Dijkstra
Venhuizen
30:06
6
Christa Nijholt
Hera
30:30
7
Saskia Boon
SAV
31:36
V55, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam de Boer
SAV
25:11
2
Ingrête Karsten
Loopgroep Hoorn
29:33
3
Winy Grent
Hollandia
30:04
4
Loes Kunst
Hollandia
31:02
5
Anja Stroet
Hollandia
33:12
V60, CROSS DAMES
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ans Thole
SAV
26:45
2
Margreet Broersen
SAV
28:54
3
Marja Mulder
SV Sportlust
30:57
4
Hankie Bijl
Hoorn Nh
31:39
5
Mary Koenis
Hollandia
33:55
6
Wijtske ten Velden
SV Sportlust
37:43
7
Pieternel Pot
Noordkop
39:06
MSEN, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filmon Tesfu
SV Sportlust
27:11
2
Pepijn Smilda
Hera
28:20
3
Joost Zaunbrecher
AV Edam
28:52
4
Tom Hoogeboom
Hylas
29:00
5
Tobias Pennekamp
Hylas
29:06
6
Koen Selie
SAV
29:48
7
Rene Hoep
SV Sportlust
29:54
8
Wouter Hoogland
Hoogwoud
30:05
9
Remco Bruin
Hylas
30:10
10
Thijs Mossel
AV Edam
30:23
11
Richard Leeman
Hera
30:30
12
Jelle Harpenau
Hylas
30:33
13
Paul Okkerse
SV Sportlust
31:23
14
Jeffrey van Diepen
Hollandia
31:35
15
Maarten Worp
Hollandia
31:49
16
Max Visser
SAV
32:17
17
Dave Kanbier
Heerhugowaard
33:28
18
Erik Beudeker
AV Edam
33:46
19
Jesse van Zwol
Hoorn Nh
34:11
20
Jeffrey Bijl
Hera
34:16
21
Niels Vertelman
Hoogkarspel
35:02
22
Paul Homan
Hera
36:37
23
Jim Schipper
Obdam
40:28
24
Frank de Rijk
Hoorn Nh
43:03
25
Arnold Damen
43:44
M35, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Jan Laverman
Hylas
29:35
2
Kevin Hanff
SAV
31:15
3
Alba Arias Ruben
Hylas
31:27
4
Hugo Bakker
Hera
31:51
5
John Koomen
Wervershoof
32:09
6
Ruud Roemersma
Heerhugowaard
33:10
7
John van de Swaluw
Wervershoof
33:17
8
Erik Koenis
Hollandia
33:22
9
Gerben Broens
AAC
33:33
10
Johan Baas
Hollandia
33:44
11
Andre Diemeer
Heemskerk
34:03
12
Wouter Meijerink
SAV
35:58
13
Ronald van den Berg
Andijk
36:11
14
Wim Groen
Zwaag
37:19
15
Arjan Schouten
Wervershoof
39:30
16
Rene Smit
Hoorn Nh
39:55
17
Bart Sijm
Enkhuizen
41:42
18
Kees Bierman
Alkmaar
43:30
M40, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eelco van der Wind
Hollandia
30:34
2
Gerald Koeman
Hollandia
30:59
3
Jos jacobsen
Zaanland
31:15
4
Sander Collet
AV Edam
31:43
5
Ronald Lienos
Noordkop
32:23
6
Ronald Marees
Oudesluis
32:43
7
Ronald Hummelink
Obdam
32:48
8
Lennart de Haan
Heiloo
33:41
9
Alex Kok
Hollandia
34:03
10
Niels Schepers
Breezand
34:05
11
Peter Karregat
Volendam
34:06
12
Casper koopmans
Hollandia
36:48
13
Niels Visser
Loopgroep Hoorn
39:21
14
Sander van de ouden
Hauwert
40:09
15
Niels Bakker
Hoogkarspel
42:31
16
Walter Langedijk
Hollandia
42:41
M45, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron van Diepen
Hylas
29:21
2
Walter Klanker
Hylas
30:26
3
Mark Overtoom
Heerhugowaard
31:26
4
Marco Collet
AV Edam
33:41
5
Dennis van der Veen
Breezand
35:21
6
Sjaak Schuitemaker
Hollandia
35:23
7
Stefan Hes
Hollandia
35:54
8
Edwin Bruin
Wieringermeer
37:21
9
Eric van den berg
Loopgroep Hoorn
37:42
10
Abel Smilda
Hera
37:54
11
John van Diepen
Berkhout
39:14
12
Jeroen Bot
SAV
43:39
13
Ronald Koppes
Zwaag
44:24
M50, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pip Tesselaar
Hera
28:47
2
Ruud Beerepoot
Hera
29:10
3
Rob Schilder
SAV
31:55
4
Rober Stroet
SAV
32:07
5
Ton Bosgoed
SAV
32:37
6
John Buikman
AV Edam
33:02
7
Ruben Romkes
Zaanland
33:04
8
Kees Bot
Hollandia
33:29
9
Simon Kroon
AV Edam
33:42
10
Klumpenhouwer Gertjan
SAV
34:19
11
Rudy Boogaard
Heerhugowaard
35:28
12
Maecel Laan
Blokker
38:55
13
Robbert van Meulem
Loopgroep Hoorn
41:00
14
Helmus de Kruijff
Oosthuizen
41:16
15
Dick Zeelenberg
Hollandia
41:35
16
Teun Rooks
Wieringermeer
50:48
M55, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cees Kersten
TAS '82
30:45
2
Hans Pater
Hera
32:16
3
Fred Smit
Hera
33:38
4
Erik Leibbrand
Noordkop
35:08
5
Frank Boon
SAV
35:24
6
Sjon Wagenaar
Hoogkarspel
36:53
7
Marcel van Oostveen
Zaanland
39:08
8
Edwin Bruynesteyn
Hollandia
41:56
9
Sjaak Pronk
Spanbroek
43:13
M60, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees Portegijs
DOKEV
31:40
2
Piet Jonkers
Trias
33:51
3
Jan Smit
Hollandia
34:13
4
Jan-Willem Schutte
Noordkop
34:34
5
Nico Wagenaar
Hera
35:44
6
Herman Akkerman
Hollandia
38:04
7
Carol Peperkamp
Hylas
40:09
8
Peter Jacobs
Noordkop
43:56
9
Simon Laan
Hollandia
44:07
10
Harry Kraak
Noordkop
44:37
M65, CROSS HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Kreuk
SAV
36:15
2
Ton van der Meche
SV Sportlust
37:02
3
Anton Knijn
Hollandia
37:25
4
Nico Wenker
Hollandia
40:53
5
Sjaak Boon
avVN
43:10
6
Ronald Guitoneau
Hollandia
43:53
7
Kik Huisman
Hollandia
44:03
8
Nol Roele
Hera
45:12
9
Jan Dorland
AV Edam
45:57
10
Ad Steltenpool
Hollandia
48:55
11
Martin Pool
Start '78
49:40
M-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Juliet Jonk
AV Edam
3:49
2
Ilse Boumans
Hera
4:15
3
Fenna Karregat
AV Edam
4:23
4
Anna Keeman
SAV
4:28
5
Femm Bruin
NOVA
4:35
6
Lynn Hoogendijk
SAV
4:36
7
Fienne Overtoom
Hera
4:37
8
Kim de Greeuw
Hollandia
5:01
9
Britt Hoogendijk
SAV
5:07
10
Anna Hoogendijk
SAV
5:31
11
Kim van Keulen
Hollandia
5:34
12
Noortje Schouten
Zwaag
6:30
J-9, JEUGD T/M 9 JAA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Quinten Orij
Hylas
3:54
2
Tijn van Pruissen
Hylas
3:55
3
Dion Lauret
Broek op Langedijk
4:06
4
Boris
Hoorn Nh
4:18
5
Ravi Lambalk
Monnickendam
4:24
6
Jort Keeman
SAV
4:33
7
Nero Neten
Hollandia
5:05
8
Vincent Orij
Alkmaar
5:19
9
Nils de Haas
SAV
5:35
10
Jim Oosterhuis
Den Helder
6:10
M1012, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Liz Jonk
AV Edam
3:38
2
Ella Klumpenhouwer
SAV
3:42
3
Fien Jonk
AV Edam
3:42
4
Lynn van vlaanderen
AV Edam
3:52
5
Eva Boumans
Hera
4:02
6
loïs Hooiveld
SAV
4:19
7
Linde de Waart
Hoorn Nh
4:22
8
Jill Bruin
NOVA
4:23
9
Linde Buckens
Nieuw-Vennep
5:00
10
Lenthe Buckens
Nieuw-Vennep
5:00
J1012, JEUGD 10 T/M 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zeb Tesselaar
Hera
3:25
2
Rowan de Wit
NEA Volharding
3:28
3
Thijmen van der Burg
Hera
3:36
4
Quint Kuijper
Zwaag
3:39
5
Olivier Kleine Koerkamp
Hylas
3:41
6
Jort Schouten
Zwaag
3:42
7
Tim
Hoorn Nh
3:47
8
Sven de Haas
SAV
3:54
9
Chris de Groot
Hollandia
4:08
M1315, JEUGD 13 T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mieke Rozemeijer
Hera
7:06
2
Robine Hooiveld
SAV
7:28
3
Lana Broers
Hylas
7:45
4
Marit Brand
Hylas
8:04
5
Nora van Diepen
Berkhout
8:15
6
Annemia Koedoodèr
Wijdenes
8:22
7
Isa Kolle
Hera
8:50
8
Tara de Greeuw
Hollandia
8:57
J1315, JEUGD 13 T/M 15
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aliice van der Lei
AV Edam
6:20
2
Vasco Mosselaar
SAV
6:41
3
Stef Beerepoot
Hera
6:52
4
Jur Bakker
AV Edam
6:58
5
Mel van der laan
Nibbixwoud
7:10
6
Sander Buikman
AV Edam
7:16
7
Sicco Deurloo
Hollandia
7:21
8
Wesley van huijksloot
SAV
7:23
9
Senna Giling
Hollandia
7:48
M1619, JEUGD 16 T/M 19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Verburg
Hoorn Nh
13:56
2
Joyce van Huijksloot
Grootebroek
18:36
J1619, JEUGD 16 T/M 19
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ângelo Vojer
AV Edam
9:16
2
Lars Philipsen
Hera
9:32
3
Rein Elings
Spanbroek
9:34
4
Sven Verduijn
Noordkop
9:35
5
Nick Beerepoot
Spanbroek
10:05
6
Jelle Hessing
Abbekerk
10:11
MTRIM, TRIM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marco Ghiglioni
Hylas
21:04
2
Yordi Verkroost
Hylas
21:30
3
Marco Rol
NEA Volharding
22:27
4
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
23:43
5
Jelle
NEA Volharding
27:18
6
JanWillem Bijl
Hoorn Nh
28:37
7
Guido Bot
Hollandia
29:18
8
Niels Giling
Zwaagdijk-West
32:05

Opmerkingen: crosscircuit@avwieringermeer.nl
Runnersworld Hoorn, Univé, Klaver Kaas
www.uitslagen.nl
08-11-2019 20:02