Uitslagenlijst AVD Cross / Dwingelderveld-loop

Dwingeloo - Zaterdag 26 oktober 2019

VROUW, PRESTATIELOOP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Barbara de Grouw
Loopgroep Astrea
32:38
32:34
2
Martsje Hell
Hillsborough
32:56
32:55
3
Clari Rolleman
Hoogeveen
34:27
34:26
4
Minke Hell
Loopclub Burgum
35:03
35:02
5
Lesley Young
Hillsborough
35:41
35:40
6
Natasha Kroek
Meppel
38:17
38:10
7
Mirjam Oosterhof
Loopgroep Astrea
38:57
38:55
8
Dana de Jonge
Nijetrijne
39:05
38:59
9
Chantal Winters
Meppel
40:23
40:17
10
Rina Kleijn Coerts
De Sprinter
40:26
40:22
11
Esther Lubbinge
Wijster
41:34
41:29
12
Emmaly Koopmans
Loopgroep Smilde
41:35
41:31
13
Alexandra de Weerd
Wachtum
41:42
41:36
14
Melissa van Hoorn
Loopgroep Groningen
41:58
41:51
15
Sophie Nagtegaal
42:10
41:57
16
Lucie Eilander
Wijster
42:10
42:06
17
Anne-Marie Okken
Dwingeloo
42:48
42:45
18
MuriŽl de Vries
Heerenveen
43:33
43:28
19
Lianne Heining
Utrecht
43:47
43:39
20
Betsy Stapel
Meppel
43:52
43:47
21
Silvia Bottema
Woerden
44:08
43:56
22
Zsuzsa Nijenhuis
Meppel
44:17
44:13
23
Marion Jongman
Assen
44:24
44:15
24
Wytske van der Kooi
Burgum
44:36
44:33
25
Supattra Wilamas
De Sprinter
44:37
44:30
26
Marleen Wessels
Groningen
45:00
44:54
27
Nicolien Journee
Vitalis
45:01
44:54
28
Jonna Van Berkestijn
Groningen
45:05
44:52
29
Rommie de Witte
NOP
45:14
45:11
30
Karin Blomsma
Loopgroep Smilde
45:46
45:43
31
Sophie Vallinga
Tuk
45:59
45:56
32
Annie Fabriek
Veenhuizen
46:14
45:58
33
Keetie Varkevisser
Meppel
46:27
46:09
34
Anne Berga
Groningen
46:28
46:19
35
Whitley Westerhof
Assen
46:32
46:24
36
Wieke Koornstra
Tuk
46:39
46:35
37
Alice Rouwkema
Willemsoord
46:52
46:39
38
Marion Gerlofsma
De Blesse
46:53
46:39
39
Joanne Brinkman
HAC '63
46:54
46:52
40
Sumathy Nagalingam
Loopgroep Smilde
46:59
46:55
41
Ella van den berg
Oosterwolde
47:00
46:46
42
Danielle Stam
Winneweer
47:11
47:09
43
Anke Bult
Loopgroep Groningen
47:36
47:28
44
Els Wolfers
Loopgroep Groningen
47:37
47:29
45
Aafje Luning -kraan
Ruinen
47:37
47:36
46
Meike te Giffel
Kamerik
47:38
47:27
47
Geke Boogaard
Hoogeveen
47:44
47:32
48
Annemiek Woldman
Groningen
47:46
47:38
49
Carla Kok
Swifterbant
48:04
47:51
50
Hannah Verhoeff
Leusden
48:08
47:58
51
Saar van Loon
Dwingeloo
48:09
47:53
52
Ina Veenstra
Runners Stadskanaal
48:15
48:13
53
Eveline stevens
Zwolle
48:32
48:15
54
Arjanne Stevens
Westerbork
48:33
48:16
55
Bertine stevens
Dwingeloo
48:33
48:17
56
Anneloes Rotteveel
Heerenveen
49:37
49:27
57
Hannah Renkema
Gieten
49:37
49:33
58
Nina Blijleven
Leusden
49:40
49:31
59
Judy Renssen
Eelde
50:24
50:06
60
Dicky van Vliet
Runners Club Woerden
50:54
50:41
61
Ria van Arnhem
Runners Club Woerden
50:54
50:42
62
Marije Bakker
Havelte
50:55
50:44
63
Maria Geelen
Runners Club Woerden
51:42
51:25
64
Greetje Keizer
Koekang
52:04
51:53
65
Annemiek Benning
Koekange
52:09
51:59
66
Willie vd Belt
De Wij
52:09
51:58
67
Marit Benning
Zwolle
52:09
51:59
68
Linda van Gelder
Swifterbant
52:54
52:41
69
Debbie Campschreur
Smilde
53:12
53:00
70
Evelien Kok
Coevorden
53:16
53:09
71
Erika van Tuijl
Runners Club Woerden
53:55
53:39
72
Manuela van Werd
Meppel
54:27
54:22
73
Carolien van der Sluis
Groningen
55:14
55:12
74
Yke Wijbenga
Loopgroep Hugo Veenker
1:01:34
1:01:18
75
Phakiirat Phattanasotarii
Bangkok
1:02:59
1:02:51
MAN, PRESTATIELOOP 7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick Smit
Meppel
29:10
29:09
2
Rick Zinger
Assen
30:07
30:06
3
Richard den Brok
Veenhuizen
34:30
34:27
4
Johannes van der Kooi
Gytsjerk
35:08
35:05
5
Mike Rico Seegers
Dwingeloo
35:31
35:28
6
Jan Boer
Assen
35:54
35:53
7
Niels Erenstein
Loopgroep Groningen
35:57
35:48
8
Philip Pruim
Loopgroep Groningen
36:00
35:58
9
Klaas Luten
Ruinerwold
36:07
36:06
10
Herman Gruppen
Havelte
36:09
36:09
11
Oscar Rensing
Loopgroep Beilen
38:05
38:03
12
Niels Juurlink
Emmen
38:06
37:58
13
Tom Lubbinge
Ruinen
38:09
38:06
14
Jan Lip
HAC '63
38:26
38:24
15
Wytse Beetsta
Drachten
38:40
38:34
16
Lenze Klein
LSV Invictus
38:59
38:56
17
Sake Lageveen
Haulerwijk
39:07
38:55
18
Robin
Oudehaske
39:07
39:00
19
Rob de Waard
Groningen
39:28
39:26
20
Patrick Moerman
Amersfoort
39:40
39:36
21
Johan Brandsma
Zwolle
39:44
39:39
22
Edwin Raggers
De Blesse
40:42
40:30
23
Luc Lucardie
Zuidveen
40:55
40:36
24
Koop De Grouw
Loopgroep Astrea
41:42
41:26
25
Kuno Poot
Dwingeloo
41:50
41:49
26
Jos Borghols
Runners Club Woerden
42:03
41:47
27
Jan witte
Meppel
42:12
42:06
28
Jan Woldman
Dwingeloo
42:27
42:19
29
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
42:46
42:32
30
Anne Bartelds
Start '78
42:53
42:52
31
Ydo de Vries
Heerenveen
43:33
43:28
32
Albert Jan Luth
Meppel
43:37
43:28
33
Pravin Chaturi
Nijensleek
43:56
43:54
34
Marne van der Kooi
Impala
44:36
44:33
35
Jack van Rozen
Oosterwolde (fr)
44:53
44:36
36
Piet Kerstholt
Friesland
45:27
45:21
37
Georg Schreuder Hes
Almere
45:55
45:46
38
Jan Rossing
Emmen
46:05
45:56
39
Justin Alberts
Assen
47:33
47:18
40
Cor van den Berg
NOP
47:41
47:29
41
Antoine Bakx
Zwolle
47:59
47:47
42
de heer Meinen
Havelte
48:19
48:09
43
Pieter Lubbinge
Nijeveen
48:37
48:31
44
Geert de Vries
Meppel
49:05
48:53
45
Dirk Groote
Meppeel
49:05
48:53
46
Eddy Blaauwbroek
Eelde
49:38
49:11
47
Theo Runia
Friesland
54:29
54:14
48
Rob den Hartoog
Woerden
54:44
54:28
49
Herman Hoekstra
Friesland
1:01:34
1:01:19
VROUW, PRESTATIELOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fleur Mollema
Groningen
1:08:52
1:08:50
2
Serena Alserda
Groningen
1:11:18
1:11:09
3
Lisa van de streek
Groningen
1:14:03
1:13:53
4
Aukje Jenster
Groningen
1:15:25
1:15:08
5
Ankie Kooij
Swifterbant
1:17:12
1:17:01
6
Willie Van Dooren
Steenwijk
1:17:49
1:17:44
7
Iris Zwaan
Nijensleek
1:18:39
1:18:34
8
Jopke Dijkstra
Wanneperveen
1:18:43
1:18:35
9
Doejinda Wobbes
Groningn
1:21:00
1:20:46
10
Susan van der Salm
Meppel
1:22:38
1:22:26
11
Jeanette Dronkert
Emmen
1:22:39
1:22:35
12
Carolien Meloni
LSV Invictus
1:23:08
1:23:01
13
Betty Vedder
Loopgroep Groningen
1:24:09
1:24:01
14
Gerda de Groot
Staphorst
1:24:32
1:24:28
15
Frederiek de Boer
Staphorst
1:24:32
1:24:28
16
Nynke Scheeper
Loopgroep Groningen
1:24:52
1:24:44
17
Ilse Russcher
Groningen
1:24:56
1:24:48
18
Johanna Krol
LSV Invictus
1:26:04
1:25:56
19
Minke Oenema
Groningen
1:26:04
1:25:56
20
Petra Bos
De Sperwers
1:26:22
1:26:17
21
Laura Nijsingh
DOS
1:26:28
1:26:19
22
Gerda Tissingh
Ansenn
1:26:28
1:26:20
23
Helma Bloemert
Staphorst
1:26:31
1:26:25
24
Jolan Bontekoe
De Wijk
1:26:34
1:26:20
25
Charlotte Postma
Groningen
1:26:37
1:26:15
26
Lies ter Beek
Impala
1:26:57
1:26:42
27
Annette Stikkelorum
Loopgroep Groningen
1:27:15
1:27:05
28
Petra Ploeg
Loopgroep Groningen
1:27:47
1:27:38
29
Erika Mulder
Kolham
1:28:50
1:28:34
30
Martine Hageman
Kolham
1:28:50
1:28:34
31
Petra Lok
Lionitas
1:28:51
1:28:33
32
Linda Zijlstra
Loopgroep Groningen
1:29:15
1:29:06
33
Klaske de Haan
Loopgroep Hugo Veenker
1:29:24
1:29:21
34
Mieke Sellis
Staphorst
1:30:13
1:30:07
35
Larissa van Eijk
Leeuwarden
1:30:29
1:30:12
36
Bernedine Hakvoort
Oldemarkt
1:30:35
1:30:28
37
Karin Luining
Musselkanaal
1:30:47
1:30:30
38
Giny Norder
Lelystad
1:30:49
1:30:30
39
Inge Helder
AV Heerenveen
1:31:07
1:31:03
40
Marianne Eggermont
Groningen
1:31:23
1:31:16
41
Iris van Asperen
SV Veendam
1:31:31
1:31:15
42
Berlinda de Boer
Darp
1:32:33
1:32:21
43
Margreet Habes
AAC '61
1:33:08
1:33:06
44
Laura van den Ende
Nijmegen
1:33:17
1:33:10
45
Dieta Holwerda
HUGO Hardloopgroep
1:33:46
1:33:43
46
Mirjam Oosterhof
ATC '75
1:33:53
1:33:47
47
Kristel Sjouw
Den Haag
1:34:23
1:34:18
48
Anneke Regnerw
Friesland
1:34:48
1:34:29
49
Marianne Hayma
Berlicum
1:34:48
1:34:30
50
Julia Schoemaker
Zwolle
1:34:58
1:34:38
51
Maaike Kuil
Hoogeveen
1:34:59
1:34:39
52
Anneke Keizer
Swifterbant
1:36:23
1:36:10
53
Anke Markt Poelman
Zwinderen
1:36:24
1:36:14
54
Inge Kools
Friesland
1:36:50
1:36:36
55
Paulien Herremans
Runners Club Woerden
1:38:01
1:37:50
56
Wilma Deiman
Runners Stadskanaal
1:38:16
1:37:58
57
Ineke Honing
Runners Stadskanaal
1:38:16
1:37:57
58
Moniek Westerman
Loopgroep Groningen
1:38:25
1:38:15
59
Anke Peterson
Friesland
1:39:22
1:39:06
60
Esther van der Kooi
Runners Stadskanaal
1:39:36
1:39:34
61
Ina Koops
Elim
1:40:02
1:39:49
62
Marleen SchŲnherr
Thesinge
1:41:09
1:40:57
63
Willy de Jong
Leeuwarden
1:41:33
1:41:12
64
Lineke Schrik
Stadskanaal
1:42:09
1:41:51
65
Annemieke Nieuwhof
Groningen Atletiek
1:42:13
1:42:00
66
Hillie Bos
Veendam
1:42:13
1:42:00
67
Josee Plantinga
Loopgroep Groningen
1:43:42
1:43:30
68
Anja Pieterman
Nietap
1:45:20
1:44:58
69
Stieneke kenter
Oude Pekela
1:45:57
1:45:43
70
Rika Dallinga
Meeden
1:48:41
1:48:28
MAN, PRESTATIELOOP 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek Welbedacht
Loopgroep Astrea
57:56
57:56
2
Bram Veenboer
HAC '63
58:31
58:31
3
Rik Veenboer
OSS-VOLO
58:53
58:52
4
Sander van Hoorn
Lionitas
59:55
59:54
5
Ignas DŁmmer
AAC '61
1:00:55
1:00:54
6
Eelke de Jong
Groningen
1:04:19
1:04:18
7
Gerlof van Minnen
Loopgroep Leeuwarden
1:04:43
1:04:41
8
Roelof Schra
Staphorst
1:04:56
1:04:55
9
Rob Hendrikse
Assen
1:06:20
1:06:20
10
Gerard Hesselmans
NOP
1:06:49
1:06:49
11
Siem Hiemstra
LSV Invictus
1:07:05
1:07:02
12
Gerwin Grootoonk
Eelde
1:07:08
1:07:03
13
Peter van Dam
Loopgroep Astrea
1:07:54
1:07:53
14
Jeroen Smith
Aquilo
1:08:32
1:08:29
15
Piet Stroek
Rotterdam
1:08:47
1:08:45
16
Peter Veenboer
Uitgeest
1:09:22
1:09:21
17
Jonathan Engberts
Assen
1:09:30
1:09:29
18
Ruben van der GaliŽn
Zwolle
1:09:49
1:09:42
19
Theo Groenendijk
LSV Invictus
1:10:01
1:09:58
20
Wim Kok
Swifterbant
1:11:14
1:11:04
21
Klaas Jan van der Kooi
Impala
1:12:05
1:12:04
22
Jan Stolker
Start '78
1:12:15
1:12:10
23
Folkert Tienkamp
AAC '61
1:12:30
1:12:30
24
Andre Jellema
Lionitas
1:12:36
1:12:34
25
Karel Kooij
Swifterbant
1:12:39
1:12:28
26
Wierd Duursma
Beilen
1:12:50
1:12:48
27
Willem Rijnbeerg
Loopgroep De Drentsche Aa
1:13:17
1:13:16
28
Gijs Schumachr
Amsterdam
1:13:55
1:13:42
29
Paul Bosma
ATC '75
1:15:08
1:15:02
30
Arie van der Voort
Klazienaveen
1:15:15
1:15:13
31
Frits Vermeulen
Groningen
1:15:24
1:15:08
32
Perbo Huiskes
Zuidwolde Dr
1:16:48
1:16:44
33
Jan Bosgraaf
Impala
1:17:26
1:17:11
34
Jan Russchen
Hoogeveen
1:17:37
1:17:34
35
Bert Geertsma
ATC '75
1:18:01
1:17:56
36
Gerben Kelly
1:18:05
1:17:55
37
Mark Wijnsma
Loopgroep Hugo Veenker
1:18:25
1:18:22
38
Albert Braam
Erica
1:18:32
1:18:28
39
Henk van Gelder
Swifterbant
1:18:35
1:18:24
40
Frens Blei
Tuk
1:18:56
1:18:47
41
Henri de Vries
Staphorst
1:19:10
1:19:06
42
Nico van Amerongen
Groningen
1:19:12
1:19:08
43
Jan Post
Loopgroep Smilde
1:19:17
1:19:12
44
Berry Koerts
Loopgroep Smilde
1:19:17
1:19:12
45
Erik de Boer
Wapserveen
1:19:37
1:19:29
46
Kor Stienstra
Loopgroep Hoorn
1:19:39
1:19:33
47
Arend Grit
DOS
1:20:33
1:20:30
48
Herma Geritz
Friesland
1:20:40
1:20:36
49
Ronald Bottema
Woerden
1:21:31
1:21:21
50
Evert Dekker
Ruinen
1:21:38
1:21:27
51
Jolt Vos
Drachten
1:22:01
1:21:46
52
Rinke Booi
Burgum
1:22:13
1:21:58
53
Nils Nijhof
avVN
1:22:27
1:22:24
54
Hilbert Mast
Drachten
1:22:44
1:22:29
55
Jeroe nDorreboom
Loopgroep Groningen
1:22:54
1:22:45
56
Emiel Kikkert
Dedemsvaart
1:22:55
1:22:49
57
Wim de Rooij
Kamerik
1:23:02
1:22:49
58
Mans Veldsink
Dedemsvaart
1:23:16
1:23:08
59
Bert Wiltinge
Dwingeloo
1:23:43
1:23:33
60
Martin Ritsema
Dwingeloo
1:23:43
1:23:39
61
Roel van Bezoen
Ruinen
1:23:43
1:23:34
62
Arno Niehof
Leeuwarden
1:24:15
1:23:54
63
Nico Keizer
Swifterbant
1:24:19
1:24:07
64
Onco Holtkamp
Oudwoude
1:24:44
1:24:23
65
Rachid Bouchhida
Steenwijk
1:25:33
1:25:27
66
Michel Velting
Sneek
1:26:27
1:26:15
67
Erik Guns
Gieten
1:26:37
1:26:18
68
Egbert Geertsma
Groningen
1:27:33
1:27:26
69
Marcel Vos
Dwingeloo
1:28:50
1:28:34
70
Rikus van Wijk
Lionitas
1:28:51
1:28:33
71
Fred Grimm
Meppel
1:29:01
1:28:45
72
Folkert Heida
Wilhelminaoord
1:30:06
1:30:03
73
Paul Vlaming
Alkmaar
1:30:29
1:30:12
74
Leo Kochen
DOS
1:32:33
1:32:18
75
Jaap Wit
Hera
1:32:51
1:32:45
76
Peter van den Berg
Runners Club Woerden
1:34:41
1:34:29
77
Roelof Moes
Nijeveen
1:34:41
1:34:33
78
Marten Kingma
Friesland
1:36:50
1:36:35
79
Peter Boersen
Friesland
1:36:50
1:36:37
80
Jan Weerelts
Runners Club Woerden
1:38:01
1:37:50
81
Eric Haverkamp
Stadskanaal
1:38:16
1:37:58
82
Johan van Beilen
Runners Stadskanaal
1:38:16
1:37:58
83
Ronald Hof
ruinen
1:43:38
1:43:34
84
Henk Heemkerk
Loopgroep Groningen
1:43:42
1:43:33
85
Wim Baars
Delfzijl
1:45:17
1:44:58
86
De heer Harmsen
De Sprinter
1:46:40
1:46:28
87
Frans Scheuneman
Friesland
1:52:15
1:52:10
88
Reinder Sinnema
Friesland
1:53:28
1:53:09
VROUW, PRESTATIELOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dine de Boer
drachten
1:40:23
1:30:05
2
Anje Norden
Groningen
1:43:04
1:43:03
3
Tine Zweers
Grootegast
1:45:32
1:45:29
4
Selma Sampimon-Zwier
Erm
1:46:16
1:46:14
5
Janet Krooshof
Lionitas
1:49:08
1:49:03
6
Imke Erich
Dalfsen
1:50:06
1:50:02
7
Marissa Kolk
Ruinen
1:51:08
1:50:53
8
Ellen Driever
Groningen
1:53:38
1:53:21
9
Margreet Nagelsmit
Glimmen
1:53:41
1:53:39
10
Elisabeth van Kleef
Zwolle
1:55:10
1:54:46
11
Elisabeth Bremer
Impala
1:55:13
1:55:12
12
Joyce Hijmans
Groningen
1:55:25
1:55:15
13
Marjan van der Schuur-Schreuder
Aquilo
1:55:45
1:55:31
14
Thea Douma
LSV Invictus
1:56:32
1:56:20
15
Yvette van Woerkom
Meppel
1:56:40
1:56:17
16
Marjolein Kolstein
ATC '75
1:56:42
1:56:23
17
Marjolein van der Kolk
Erica
1:56:57
1:56:40
18
Wineke Holtrop
Emmen
1:57:41
1:57:40
19
Linda Brouwer
Hoogeveen
1:58:12
1:58:04
20
Wilma de Vries
Erica
1:58:12
1:57:55
21
Marianne Hoekstra
Groningen Atletiek
1:58:33
1:58:15
22
Jantine Meijer
Tolbert
1:58:34
1:58:17
23
Marieke Wiers
Coevorden
1:59:06
1:58:58
24
Anne Nijboer
Groningen
2:00:01
1:59:42
25
Sophie Bunskoek
Paterswolde
2:00:48
2:00:29
26
Yvon van Geijn
Loopgroep Astrea
2:04:00
2:03:49
27
Petra Lunenborg
Hoogeveen
2:05:28
2:05:11
28
Monica Scheper
Ruinen
2:05:56
2:05:48
29
Rita Leistra Fidder
Loopgroep De Drentsche Aa
2:06:42
2:06:37
30
Marlijn Timmer
Eindhoven
2:06:42
2:06:37
31
Sandra Bloemerts
Dwingeloo
2:07:05
2:06:53
32
Marloes Wareman
Dwingeloo
2:07:05
2:06:54
33
Corine Visser
Friesland
2:07:10
2:06:55
34
Ingrid Stellingwerf
Hardenberg
2:07:38
2:07:18
35
Nanette Kiers
Coevorden
2:07:38
2:07:17
36
Antina Ottens
Runners Stadskanaal
2:10:07
2:09:45
37
Gea Horsman
AV Nijkerk
2:10:49
2:10:46
38
Yvonne Vonk
Nijehaske
2:11:28
2:11:19
39
Marieke Mooi
Laar
2:11:55
2:11:42
40
Irene Vos
Groningen
2:12:28
2:12:09
41
Marian Booijink
Tiendeveen
2:13:20
2:13:10
42
Jacqueline t. Brummelhuis
HAC '63
2:13:20
2:13:10
43
Lisa Dokter
Stadskanaal
2:17:15
2:16:53
44
Jolanda Bovenhorst
Vlagtwedde
2:17:15
2:16:53
45
Bšrbel Poelert
Meppel
2:17:16
2:16:59
46
Agnes Meyer
Assen
2:24:34
2:24:13
47
Alina Bijzitter
Harkstede
2:27:05
2:26:45
48
Cindy Groote
Meppel
2:30:11
2:29:54
49
Jolanda Kuiken
Eexterzandvoort
2:31:13
2:31:01
MAN, PRESTATIELOOP 2
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Deenen
Loopgroep Groningen
1:21:29
1:21:28
2
Harmen Stan
Loopgroep Bedum
1:29:48
1:29:48
3
Ralph Venhoven
Assen
1:31:08
1:31:06
4
Mark Rood
Loopgroep Hoorn
1:31:13
1:31:09
5
Niels Spuij
Groningen Atletiek
1:32:12
1:32:10
6
Gustaaf Veerhag
Paterswolde
1:32:41
1:32:39
7
Theo van den Heuvel
Groningen
1:33:09
1:33:06
8
Bart Volkers
De Sprinter
1:33:59
1:33:58
9
Jan-Willem Rotmensen
Oosterhesselen
1:34:24
1:34:23
10
Rory Bob de Haan
Zuidlaren
1:35:03
1:34:56
11
Lambertus Moes
Leeuwarden
1:35:05
1:35:00
12
Stefan Oostra
Wolvega
1:35:54
1:35:52
13
Freddie Bouma
Start '78
1:37:06
1:37:05
14
Aad Oosterhof
Peize
1:37:37
1:37:32
15
Maikel Dekker
Hoogeveen
1:37:42
1:37:34
16
Herman Grol
Groningen
1:37:51
1:37:45
17
Tom Best
Start '78
1:38:20
1:38:20
18
Arnoud van Waardenburg
Loopgroep Groningen
1:39:01
1:39:00
19
Bas Egberts
Wezep
1:39:03
1:38:59
20
Gerjo Sampimon
Erm
1:39:10
1:39:07
21
Jan Stienstra
Gouda
1:39:43
1:39:29
22
Rik de Jonge
Hoogeveen
1:40:28
1:40:23
23
Milco Winters
Meppel
1:40:44
1:40:34
24
Hilko Strijer
Hoogeveen
1:40:56
1:40:51
25
Andre de Vries
Gerkesklooster
1:40:59
1:40:46
26
Jan Barkhof
Peize
1:41:08
1:41:03
27
Berend Gunnink
Haarlem
1:41:27
1:41:14
28
Hilbrand Bakker
Runners Stadskanaal
1:41:30
1:41:28
29
Bert van der Winden
Runners Stadskanaal
1:41:30
1:41:28
30
Hans Roos
Vries
1:42:19
1:42:16
31
Rolf Gritter
Dwingeloo
1:42:27
1:42:12
32
Stefan van der Laan
Aquilo
1:42:44
1:42:31
33
Jan Jaap Bakker
Utrecht
1:44:15
1:44:10
34
Jan Mulder
't Loo Oldebroek
1:44:26
1:44:00
35
Rudy Miedema
AV Heerenveen
1:45:04
1:44:55
36
Jorn Seubers
Groningen
1:45:34
1:45:21
37
Harry de Graaf
Steenwijk
1:45:36
1:45:26
38
Harry Kruizinga
Hoogeveen
1:45:43
1:45:38
39
Kor de Boer
Marum
1:45:47
1:45:41
40
Arnold Coomans
Beilen
1:46:13
1:46:05
41
Peter Reitsma
Bolsward
1:46:38
1:46:33
42
Eelco de Groot
Assen
1:47:36
1:47:23
43
Henk Westerkamp
Borger
1:48:47
1:48:40
44
Rin Herder
Loopgroep Zuidhorn
1:49:04
1:48:59
45
Anton Erich
Dalfsen
1:49:28
1:49:24
46
Ron Kootstra
Borger
1:49:40
1:49:37
47
Tommy Valckx
Hulst
1:49:45
1:49:33
48
Bas Vonk
Runners Stadskanaal
1:49:58
1:49:38
49
Hendrik Gelijk
De Sperwers
1:50:38
1:50:36
50
Marten Lankhuijzen
Zwolle
1:50:50
1:50:44
51
Gerrit Duits
Friesland
1:51:02
1:50:46
52
Chris Draijer
Impala
1:51:02
1:50:46
53
Johannes Christiaanse
Zuidbroek
1:52:09
1:51:58
54
Freddy de Jong
Veenhuizen
1:54:23
1:54:12
55
Marnix Valkenburgh
Groningen
1:54:32
1:54:20
56
Matthijs de Boer
Groningen
1:54:47
1:54:41
57
Jacco Maat
TION
1:55:08
1:54:45
58
Michiel Mulder
Groningen
1:55:17
1:55:15
59
Daniel van der Schuur
Aquilo
1:55:45
1:55:31
60
Marten de Vries
Buitenpost
1:56:02
1:55:48
61
Benny Bijlsma
Friesland
1:56:12
1:56:03
62
Erwin Oostenbrink
Hooghalen
1:56:20
1:56:11
63
Henk Aarden
Assen
1:56:25
1:56:14
64
Jan Hein van der Bruggen
Dwingeloo
1:56:35
1:56:19
65
Henk Potman
Meppel
1:56:41
1:56:17
66
Mathias Zuurr
Zeewolde
1:56:45
1:56:38
67
JW Kliphuis
Zuidlaren
1:56:48
1:56:41
68
Allard Gunnink
Hoogeveen
1:56:51
1:56:31
69
Hilko Snoek
Scheemda
1:57:00
1:56:57
70
Wesley Smook
Veendam
1:57:11
1:57:01
71
Albert van Duinen
LSV Invictus
1:57:14
1:56:53
72
Wiebe De Vries
LSV Invictus
1:57:15
1:56:53
73
Gerrit Piek
Zwolle
1:57:18
1:57:10
74
Rene klomp
Uffelte
1:57:38
1:57:18
75
Jan-Paul de Hoog
's-Gravenhage
1:57:48
1:57:35
76
Jan Bron
Loopgroep Zuidhorn
1:57:52
1:57:48
77
Arie van Wingerden
Hardinxveld-Giessendam
1:58:12
1:58:00
78
Herman Bouwhuis
Den Ham Ov
1:58:13
1:57:58
79
Lennart Zuur
Gieten
1:58:22
1:58:15
80
Otto Smook
Veendam
1:58:49
1:58:38
81
Jeroen Cosijnse
Assen
1:58:53
1:58:48
82
John Wiers
Coevorden
1:59:06
1:58:58
83
Jelle Timmerman
Groningen
1:59:09
1:58:51
84
Robert Van der Hilst
Dwingeloo
1:59:15
1:59:01
85
Mischa Weijers
Utrecht
1:59:26
1:59:21
86
Oebel Hadderingh
Loopgroep Klazienaveen
1:59:38
1:59:20
87
Nico Maatje
Nederland
1:59:38
1:59:20
88
Henk Nijboer
Groningen
2:00:01
1:59:42
89
Cor Dijkshoorn
Groningen
2:00:01
1:59:41
90
De Boer
DOS
2:00:16
2:00:10
91
Hennie lensink
HAC '63
2:00:19
2:00:00
92
Geert Kruimink
Coevorden
2:01:34
2:01:12
93
Bert Guns
Fivelstreek
2:01:50
2:01:23
94
Hein Habes
AAC '61
2:01:51
2:01:47
95
Manc van der Valk
AAC '61
2:01:51
2:01:47
96
Klaas Vos
Staphorst
2:05:34
2:05:19
97
Gerton Serlie
Dalen
2:05:42
2:05:24
98
Geert Woltjer
Loopgroep Beilen
2:05:51
2:05:38
99
Wybe Cnossen
Groningn
2:05:52
2:05:38
100
Eerna van Bezoen
Ruinen
2:05:57
2:05:49
101
Peter Hoogstra
Spartacus
2:06:41
2:06:23
102
Peter Visser
Friesland
2:07:11
2:06:56
103
Rene Groot Beumer
Zuidwolde
2:07:45
2:07:35
104
Arno Lunenborg
Hoogeveen
2:07:54
2:07:38
105
Jan van Voorst
Hoogeveen
2:07:54
2:07:38
106
Erik Stam
Loopgroep Bedum
2:08:56
2:08:49
107
Harm-Jan Horstra
Assen
2:09:50
2:09:27
108
Sebastiaan Bargmann
ATC '75
2:10:20
2:10:17
109
Jeroen Hut
Haren Gn
2:10:32
2:10:09
110
Jan van Beesten
Ommen
2:10:49
2:10:45
111
Edward van Belle
Loopgroep Groningen
2:10:59
2:10:57
112
G. v.d Kraats
Peize
2:14:27
2:14:08
113
Peter Velthuis
Groningen
2:16:05
2:15:50
114
Ruben Hoogendorp
Utrecht
2:16:38
2:16:16
115
Grootenboer
Zuidlaren
2:17:18
2:17:06
116
Willem Wittenrood
Zwolle
2:19:03
2:18:55
117
Andrť de Waal
Maartensdijk
2:19:30
2:19:11
118
Lorenzo Dolphijn
Emmen
2:20:17
2:20:08
119
Pascal Houwen
Winschoten
2:20:19
2:20:10
120
Jan Sterken
Assen
2:20:48
2:20:27
121
Wilko Venema
Assen
2:24:34
2:24:13
122
Coos van der GaliŽn
Munnekezijl
2:29:54
2:29:29
MPUPC, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Clobus
AAC '61
4:40
2
Saline Waninge
De Sprinter
4:48
3
Bernice Ritsema
AV Heerenveen
4:56
4
Leonie Kuiper
Aquilo
6:14
MPUPB, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mette Rensing
AAC '61
4:32
2
Liza Molenaar
AAC '61
4:44
3
Sarah Kroon
Heerenveeen
5:04
MPUPA, PUPILLEN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoey De Vries
Impala
3:59
2
Marit versfeld
De Sprinter
4:01
3
Nynkw Kwak
Aquilo
4:04
4
Jinte Engberts
AAC '61
4:18
5
Anniek Wiersum
AV Heerenveen
4:38
6
Rianne Kuiper
Aquilo
4:50
7
Yosan Daniel
DOS
4:54
8
Manon Delhaas
Aquilo
4:58
9
Inke Meijer
Aquilo
5:33
10
Lotte Smith
Aquilo
5:53
JPUPC, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit Riemeijer
Aquilo
4:25
2
Tieme Muller
Lionitas
5:03
JPUPB, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jari Heppener
Horror
4:05
2
Jesse de Zwart
Impala
4:15
3
Stijn Wiersum
AV Heerenveen
4:17
4
Jesse Leeuwerke
Aquilo
4:37
5
Liam de Long
AV Heerenveen
4:51
6
Remco Loer
Aquilo
5:34
JPUPA, PUPILLEN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thygo de Vries
AV Heerenveen
3:47
2
Thomas Berends
AAC '61
3:59
3
Maxim Hoeve
DOS
4:06
4
Jurre Muller
Lionitas
4:26
VROUW, SPRINTCROSS 1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sarah de Vries
Impala
8:43:07
2
Mandy Zijlstra
Horror
9:39:12
3
Ruth Zijlstra
AV Heerenveen
10:03:54
4
Laura Prins
HAC '63
10:04:03
5
Bonnette van den berg
NOP
10:04:59
MAN, SPRINTCROSS 1 K
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijs Veenstra
Vitalis
9:02:27
2
Marnix Prins
HAC '63
9:50:20
3
Manolito musters
AAC '61
10:03:02
4
Romke Wielstra
NOP
10:03:40
5
Wiebe IJpinga
NOP
10:03:44
MJUND, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Milou Karssies
HAC '63
5:59
2
Tess Kuhnen
HAC '63
5:59
3
Britt van den Hoven
AAC '61
6:04
4
Jip boerema
Groningen Atletiek
6:14
5
Sterre Kievit
Groningen Atletiek
6:33
6
Elise Marten
HAC '63
6:51
7
Janne Rikst Boorsma
AV Heerenveen
7:06
8
Eefke Plugge
Aquilo
1:11:32
JJUND, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ate Clobus
AAC '61
7:48
2
Mike Berends
AAC '61
7:54
3
Mart Bijker
AV Heerenveen
7:58
4
Jiri Heppener
Horror
8:05
5
Cuno Harmes
Groningen Atletiek
8:26
6
Jan Elsinga
AV Heerenveen
8:28
7
Dalina Modderman
Aquilo
9:13
MJUNC, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dione Schipper
Start '78
8:41
2
Femke IJska
Horror
8:44
3
Tess Jaarsma
Horror
8:55
4
Suze de Vries
Horror
9:05
5
Meike Regeling
Lionitas
9:10
6
Elin Slagt
AAC '61
9:17
7
Fťra de Vries
AV Heerenveen
9:46
8
MariŽlle Lensen
HAC '63
10:05
9
Eline Ruige
Lionitas
10:40
10
Carlijn Loer
Aquilo
11:08
MJUNB, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vera de Vries
Horror
13:08
2
Sanne Niestijl
AAC '61
14:29
3
Marene Scholtens
Lionitas
14:47
4
Ramona van den Berg
Lionitas
14:52
JJUNC, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sam Van der Werf
Horror
12:05
2
Wouter de Roo
HAC '63
12:16
3
Wu Ping Kuiper
Groningen Atletiek
12:30
4
Sietze ketelaar
Horror
13:05
5
Nando Kramer
Aquilo
13:10
6
Leroy Oostman
Groningen Atletiek
13:27
7
Jelmer Rensing
AAC '61
13:41
8
Albert van der Woude
Impala
14:58
9
Wout Plugge
Aquilo
16:07
10
Sander Elsinga
AV Heerenveen
16:43
JJUNB, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouteer van den Akker
ATC '75
15:14
2
Mads Meijer
De Sprinter
16:03
3
Jamie Verhagen
Groningen Atletiek
16:58
4
Jing Oldhoff
Lionitas
17:35
5
Sjors Kleingeld
DOS
19:09
6
Willem Kleb Eeuwema
Lionitas
21:08
MJUNA, JUNIOREN MEISJE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bente Meijer
De Sprinter
23:52
VSEN, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hinde Fokkema
Start '78
22:25
2
Ilse Rocks
LSV Invictus
24:06
3
Lise Houwer
Groningen Atletiek
25:11
4
Ydwine van der Veen
Groningen Atletiek
25:51
5
Tsjetty Visser
Impala
30:53
6
ekine de haan
AV Heerenveen
32:04
V35, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
jacolien ruizendaak
NOP
23:55
2
Jazlin Ruinemans
Start '78
24:39
3
Janneke Molenhuis
De Sprinter
25:14
4
Hannelore van der Spek
De Sprinter
27:25
V45, VROUWEN 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Hasper
De Sprinter
24:22
2
Henriette Pepels
Loopgroep Beilen
26:18
3
Bertha Bruggenkamp
Lionitas
26:47
4
Hermien Koerts
HAC '63
30:25
5
Sylvia Talen
De Sprinter
30:54
6
Liesbeth Hillebrand
De Sprinter
33:38
JJUNA, JUNIOREN JONGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonatan Venema
Havelterberg
21:19
2
Stefan de vries
Start '78
21:35
3
Timo Verhagen
AAC '61
22:36
4
DaniŽl Huis in 't Veld
Start '78
24:38
MSEN, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tom hendrikse
AAC '61
29:31
2
Erik Bolding
Start '78
30:58
3
Janco Rijpstra
Lionitas
32:49
4
Bert de Boer
BB lopers
33:38
5
Luc Beuckens
NOP
33:45
6
HarmJan Martens
HAC '63
33:50
7
Karel Jan Lensen
Groningen Atletiek
34:21
8
Jordi Dommerholt
AV Heerenveen
34:34
9
Jesse Nijboor
Groningen
35:21
10
Bram Kielman
De Sprinter
35:30
11
Jelle Broersma
Lionitas
35:36
12
Jelmer van der Veen
Lionitas
35:38
13
Folkert Visser
Impala
35:45
14
Maurice Kram
Groningen Atletiek
36:16
15
Henk Bloemert
Rouveen
37:13
16
Jordi Stam
AV Heerenveen
37:35
17
Rob Kottrik
Coevorden
38:58
18
Ruben Muller
Lionitas
39:10
19
Jan Jouke Vos
Heerenveen
40:38
20
Lammert van de Veen
Impala
40:56
21
Andres Faber
AV Heerenveen
47:46
22
Karlo Bakker
Hoogeveen
49:58
M40, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Driesen
NOP
31:52
2
Foppe van der Heide
Impala
34:42
3
Jan Loosman
NOP
36:50
4
Jeen Nauta
Start '78
37:01
5
Tjeerd Popken
NOP
37:32
6
Albert Pieter Venema
De Sprinter
37:46
7
Marco Bakker
Loopgroep Beilen
39:00
8
Marko Huizing
Groningen Atletiek
39:54
9
Jirtsin Beenhakker
Ruinen
42:36
10
Chris Meijer
De Sprinter
50:28
M50, MANNEN 8 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Dambrink
Meppel
38:03
2
Arjen Driesen
NOP
38:17
3
Jappie Doller
Friesland
38:34
4
Doede Terluin
NOP
39:49
5
Sietse Maat
Willemstad
40:22
6
Maurice Mulder
NOP
40:38
7
Jaap Vlaming
NOP
41:22
8
Eddy Elsinga
AV Heerenveen
41:54
9
Pieter Jan Vlaming
NOP
42:04
10
Herman Hofstra
Drachten
42:27
11
Pieter Stegeman
Loopgroep Beilen
43:22
12
Arie Driesprong
DOS
44:44
13
Johannes van der Veen
Lionitas
46:08
CANI, CANICROSSERS 7.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dennis Dekker
Hoogeveen
39:33
32:23
2
Anna Hendrikse
Assen
37:58
34:15
3
Marleen van Regteren
Dwingeloo
44:26
35:19
4
Henk Willems
Beilen
44:12
37:50
5
Jorine van der Poel
Dwingeloo
44:55
38:07
6
Alies ten Brinke - Dijkstra
Vechtdallopers
39:23
38:45
7
Harold Hoekstra
Appelscha
43:00
38:50
8
Djoeke Bijlsma
Sappemeer
46:45
39:03
9
Ester kuperus
Blesdijke
46:10
40:27
10
Christina Smit
Roden
44:38
42:58
11
Kim Verkade
Geesbrug
45:13
43:53
12
Klaa Dijkstra
Loopgroep Hugo Veenker
55:24
45:12
13
Eelco van der Wal
Leeuwarden
55:21
46:44
14
Yvonne Dijkstra
Leeuwarden
55:25
47:10
15
Yvonne Bosma
Elim
53:03
47:52
16
Merel Brandsema
Assen
49:16
49:16
17
Ellen Meijer
Makkinga
49:16
49:16
18
Hendrie Blomsma
Assen
53:58
49:20
19
Joyce de Haan
Rolde
53:04
49:48
20
Chantal Nieman
Stadskanaal
1:05:41
55:46
21
Marcel Bragonje
Dwingeloo
1:01:31
58:43
www.uitslagen.nl
29-10-2019 18:19