Uitslagenlijst 44e Dijkloop

Schoonhoven - Zaterdag 26 oktober 2019

VROUW, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merel Kuijf
PAC
6:20
2
Yara van Buren
Avantri
6:51
3
Finne Haanstra
Avantri
6:53
4
Suzanne Bulle
Avantri
6:54
5
Mariska Vianen
Polsbroek
7:05
6
Amber den Hartog
Lekkerkerk
7:10
7
Emma Oortwijn
Avantri
7:17
8
Joela Angirevic
Avantri
7:19
9
Sanne Moelker
AV Gouda
7:23
10
Frederiek Witzier
Gouda
7:29
11
Isabel Anders
Avantri
7:31
12
Frederique Noorlander
Lekkerkerk
7:43
13
Myla van Buren
Avantri
7:47
14
Laura Brouwer
Schoonhoven
8:52
15
Brenda Timmermans
Schoonhoven
8:52
16
Lieke Kral
Benschop
10:16
17
Sanne van Wijngaarden
Ammerstol
10:21
18
Nora Kral
Benschop
11:29
MAN, 1.5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Luca van Buren
Avantri
5:49
2
Faas Witzier
Gouda
6:29
3
Jop Timmermans
Avantri
6:31
4
Wouter de Bruin
Schoonhoven
6:34
5
Tijmen van der Hek
Avantri
6:46
6
Cas Eijnthoven
Houten
7:02
7
Kaja van Buren
Avantri
7:06
8
Abel Brouwer
Avantri
7:07
9
Guus Schinkel
Benschop
7:14
10
Jorn Scherrenberg
Avantri
7:21
11
Luuk Schinkel
Benschop
7:26
12
Bart de Groot
Ammerstol
8:01
13
Roan de Bruin
Schoonhoven
8:45
14
Gijs Muijlwijk
Schoonhoven
11:15
15
Frank Muijlwijk
Schoonhoven
11:15
16
Quenten Anders
Avantri
11:28
VROUW, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Esli Severijn
Utrecht
29:41
2
Deborah van der Meer
Avantri
30:02
3
Astrid van der Born
Avantri
30:30
4
Anne Visser
AV '47
31:40
5
Simona Kopecka
Lekkerkerk
32:36
6
Tamara de Wit
Krimpen aan den IJssel
35:28
7
Astrid Ophof
Krimpen aan de Lek
35:36
8
Eefje de Gelder
Utrecht
35:49
9
Maria de Kruijf
Rotterdam
36:28
10
Cindy ter Beek
IJsselstein
37:01
11
Petra van Leenen
Utrecht
37:29
12
Judith van Leenen
Schoonhoven
37:29
13
Fieja Jansen
Lekkerkerk
37:37
14
Helma Schinkel
Polsbroek
37:44
15
Froukje Boukes
Schoonhoven
38:26
16
Lotje Lomme
Schoonhoven
38:49
17
Marleen Vermeij
Krimpen aan den IJssel
40:00
18
Nelie Versluijs
Schoonhoven
41:00
19
Mandy Milikan
Avantri
42:11
20
Angelique Nihot
Moordrecht
42:28
21
Aglé Klinkenberg
Cabauw
42:53
22
Annemarie Ibelings
Avantri
47:26
MAN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alex Reuneker
Fortuna
21:29
2
Filimon Meles
Avantri
21:42
3
Dennis Buys
Avantri
22:00
4
Andy Koolmees
Nederlandse Triathlonbond
22:28
5
Bert Witsche
Gouda
23:38
6
Roef Eijzeng
Avantri
25:23
7
Hans Overbeek
Polsbroek
25:26
8
Hans Visser
Gouda
25:41
9
Eric Rennert
Passaat
26:10
10
Vincent Uilenberg
Avantri
28:40
11
Danny Hilger
Alblasserdam
29:32
12
André Kraaijeveld
Avantri
30:06
13
Maurits de Bruin
Schoonhoven
30:20
14
Rick de Groot
Ammerstol
32:21
15
Rob Geleijnse
Lekkerkerk
32:31
16
Jaap Boonstoppel
Schoonhoven
32:54
17
Eddy Vianen
Polsbroek
34:12
18
Hans Lekkerkerker
Schoonhoven
34:53
19
Koos Zieldorff
Avantri
36:47
20
Roy van Norden
37:25
21
Hans de Jong
Gouda
40:04
22
Peter van Steen
Ede Gld
42:13
23
Gert-Jan Bakker
Schoonhoven
43:01
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Daphne Lamboo
AV Gouda
43:11
2
Marieke Walma
Utrecht
44:46
3
Meike Reijnen
Gennep
46:53
4
Joska Lako
Rotterdam
48:01
5
Daniëlle te Hennepe
Ammerstol
48:38
6
Anouk Lako
Rotterdam
49:05
7
Kelly Vlugt
Delft
50:53
8
Ans Baas
LOGO
51:14
9
Esther Roodenburg
Fortius
52:04
10
Claire Kros
Rhoon
52:35
11
Anne Wijnands
Haarlem
53:18
12
Souad Zgaoui
Rotterdam
53:50
13
Nina Liem
Rotterdam
53:50
14
Joke van Schaaik
Schoonhoven
54:08
15
Jantine van Soolingen
Berkel en Rodenrijs
58:34
16
Vera Rook
Avantri
59:21
17
Jacqueline Ophorst
Avantri
59:45
18
Els Otterman
Bunnik
1:00:07
19
Miranda van den Dool
Avantri
1:00:19
20
Alexandra Lingen
Avantri
1:00:20
21
Marianne Mazier
Gouda
1:00:30
22
Bianca Vriens
Avantri
1:01:42
23
Ilonka Neven
Avantri
1:02:47
24
Madelon Bouw
Avantri
1:03:04
25
Esther van der Zwan
Den Haag
1:03:20
26
Ilse de Groot
Avantri
1:05:23
27
Karin te Winkel
Avantri
1:05:24
28
Belinda de Ronde-Vermij
Avantri
1:06:07
29
Liesbeth de Jong
Avantri
1:06:15
30
Henny Kreukniet-Honkoop
Avantri
1:07:06
31
Neline Kerkstra
Rotterdam
1:08:21
32
Pauline van Norden
Avantri
1:11:03
33
Mariëtte Kreukniet
Avantri
1:11:03
34
Renette Dirven
Capelle aan den IJssel
1:15:02
35
Ingrid van der kooij
Krimpen aan den IJssel
1:16:10
36
Elze van der Linden
Capelle aan den IJssel
1:16:14
37
Janni Buijense
Krimpen aan den IJssel
1:16:14
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels van Buren
Schoonhoven
38:50
2
Robert Hofman
Avantri
39:29
3
Julien Boelhouwer
Fortuna
41:33
4
Ab de Kluijver
Avantri
41:36
5
Henk van Zutphen
AV Gouda
41:46
6
Mattias Godijn
Avantri
41:50
7
Anton Hoogendoorn
Driebruggen
42:43
8
Geert Moelker
AV Gouda
43:30
9
Marc Laeven
Culemborg
43:40
10
Rick 't Jong
Rhoon
43:49
11
Rob Boer
AV Gouda
43:57
12
Latif Aksu
Avantri
43:59
13
Remco Haanstra
Avantri
44:24
14
Derk Roest
Avantri
44:25
15
René Stalen
AV Gouda
44:38
16
Bart Streefkerk
Ameide
45:25
17
Sanne van Zanten
Gouda
45:37
18
Jeroen Schinkel
IJsselstein
45:45
19
Anton Brand
Krimpen aan den IJssel
45:58
20
Tjia Liem
Rotterdam
46:06
21
Alain van Hoof
Gouda
46:47
22
Maarten van Ettinger
Nederlandse Triathlonbond
46:58
23
Rini de Jong
PAC
47:01
24
Ruud van den Dool
Krimpen aan de Lek
47:29
25
Jeroen Haan
Zoterwoude
47:42
26
Johan de Visser
Lekkerkerk
48:07
27
Edo van Gink
Avantri
48:48
28
Eric de Vos
Avantri
48:52
29
Peter van den Berge
Rotterdam
49:28
30
Dick van Driel
Zoetermeer
49:32
31
Gert-Jan Smit
Running 2B
49:34
32
Marcel Bastiaanse
Arnhem
49:39
33
Marco Nederlof
Schoonhoven
49:49
34
Dominique Frerichs
Rotterdam
50:13
35
Tony Anders
Gouda
50:13
36
Rob Lagendijk
Alphen aan den Rijn
51:02
37
Jan-Willem Vrolijk
Amstelveen
51:16
38
Fred Spruit
Gouderak
51:30
39
Tom Raadgever
Utrecht
51:52
40
Piet van Herk
AV '47
51:55
41
Terry Anders
Avantri
52:26
42
Rene de Jong
De Kieviten
52:56
43
Jan Schinkel
52:59
44
Hans Lok
SC Reeuwijk
53:10
45
Wessel Zweers
Gouda
53:31
46
George Nikolakopoulos
Schoonhoven
53:53
47
Jacob-Jan de Koning
Bodegraven
54:04
48
Micha Lorwa
Avantri
54:21
49
Johan Lako
Leidschendam
54:49
50
Herman van Rooijen
Clytoneus
55:02
51
Erik Vellinga
Avantri
55:15
52
Berend Los
Gouda
56:02
53
Robert Hoek
Avantri
56:25
54
Jolle Bosma
Lekkerkerk
56:54
55
Cees Methorst
avVN
57:13
56
Marius Klever
Ammerstol
57:23
57
Wesley van de Water
Houten
57:51
58
Raymond Wurms
Houten
57:54
59
Remco van Zoelen
Houten
57:54
60
Henk van Soolingen
IJsselstein
58:35
61
Henny Rook
Schoonhoven
59:21
62
Piet de Vos
Cabauw
59:43
63
René Boot
Krimpen aan den IJssel
1:00:15
64
Charles van IJsselmuide
Avantri
1:05:22
65
Gert Krijgsman
Lekkerkerk
1:07:09
66
Rini Rolloos
Krimpen aan den IJssel
1:08:20
67
Henk Lansbergen
Honselersdijk
1:17:34
VROUW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isabelle Heemskerk
Rotterdam
1:50:35
2
Rosanne de Jong
Hoevelaken
1:55:07
3
Hilly Agterberg
Stolwijk
1:55:40
4
Carolien van Dijck
Lekkerkerk
1:56:46
5
Nicole van der Burgh
Rotterdam
1:57:44
6
Eline Verhoeven-Ceelen
Capelle aan den IJssel
1:58:42
7
Marnel van Leerdam
Lekkerkerk
2:14:30
8
Marieke ten Katen
Amsterdam
2:22:16
9
Helga de Waal
Capelle aan den IJssel
2:29:40
MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny Binnendijk
Bodegraven
1:23:13
2
Zefanja de Feijter
Clytoneus
1:30:15
3
Jeffrey Duyvestein
Fortuna
1:31:51
4
Alfred van Pelt
Fortuna
1:32:31
5
Michiel Sanders
Bilthoven
1:33:14
6
Mark rietveld
Stolwijk
1:36:28
7
Ernst Verdoold
Stolwijk
1:36:46
8
Alexander Bastiaansen
Loopgroep Run-Inn Utrecht
1:37:03
9
Corniel Nobel
Leiden Atletiek
1:38:22
10
Hein Schouwenaars
Rotterdam
1:38:33
11
Martin Hartvelt
's-Gravenhage
1:38:54
12
Remco Kooistra
Capelle aan den IJssel
1:39:32
13
Peter Harrison
Gouda
1:39:53
14
Rik Koorevaar
Schoonhoven
1:39:58
15
Sander Pouwels
Eindhoven
1:40:35
16
Wim Looijaard
Schoonhoven
1:40:50
17
Rob van Ipenburg
Schoonhoven
1:41:42
18
Robert Kuijpers
Haarlem
1:41:49
19
Ronald van den Berg
Avantri
1:41:54
20
Ruben Verrips
Bergambacht
1:41:58
21
Pieter de wit
Amersfoort
1:42:45
22
René van Engelen
Lopik
1:42:53
23
Jan Vermeulen
Ouderkerrk aan de IJssel
1:44:31
24
Erik Tolhoek
Krimpen aan den IJssel
1:45:19
25
Arjen Mulder
Ouderkerk aan den IJssel
1:46:37
26
Jan-Cees van de Lustgraaf
Groot-Ammers
1:47:42
27
Kevin Krijgsman
Krimpen aan den IJssel
1:47:52
28
Dirk Dekker
Krimpen aan den IJssel
1:47:57
29
Anthonie Bos
Schoonhoven
1:48:14
30
Wim van Herk
Bergambacht
1:48:33
31
Cor Terlouw
Avantri
1:48:33
32
Philip van Dongen
Maasland
1:54:07
33
Arno van Lambalgen
Breukelen Ut
1:54:36
34
Andy Haagen
Stolwijk
1:55:40
35
Jan Hilgeman
AV '47
1:56:15
36
Dirk Schenk
Lekkerkerk
1:57:07
37
Ewoud Stuurman
Schoonhoven
1:57:44
38
Hans van Hattum
Nieuw-Lekkerland
1:58:19
39
Nico van den Heuvel
AV Gouda
1:58:34
40
Kees Honkoop
Werkendam
1:59:21
41
Bram Smits
Werkendam
1:59:44
42
Marien van Andel
Langerak Zh
1:59:56
43
Peter/Erik van der Born
Avantri
2:00:13
44
John Wiegersma
Schoonhoven
2:01:30
45
Edwin Bakker
Scorpio
2:01:34
46
Ronald Versluis
LOGO
2:02:36
47
Cor Verburg
Lekkerkerk
2:02:53
48
Wouter Hylkema
2:03:52
49
Martin Wiersma
Stolwijk
2:12:05
50
John Merton
IJsselstein Ut
2:14:31
51
Jan Verdoes
Lekkerkerk
2:14:35
52
Gerard Rietveld
Krimpen aan den IJssel
2:23:35
Hoogheemraadschap De Stichtese Rijnlanden
Dijkversterking Schoonhoven Salmsteke
www.uitslagen.nl
27-10-2019 22:47