Uitslagenlijst Veldloop Abbekerk

Abbekerk - Zondag 20 oktober 2019

MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Beerepoot
Spanbroek
20:56
2
Bram Karst
Amsterdam
21:54
3
Owen van der Oord
Oude Niedorp
22:05
4
Danny Pormes
Anna Paulowna
22:32
5
Sjaak Mettes
Abbekerk
22:44
6
Dennis Tromp
Oude Niedorp
22:55
7
Rob Blank
Abbekerk
24:38
8
Liciano Niepperus
Hoogwoud
24:53
9
Joey Alders
Anna Paulowna
25:43
10
Quint Kuijper
Zwaag
25:46
11
Peter Heddes
Hoorn Nh
26:11
12
Gerben Konijn
Slootdorp
26:44
13
Klaas Abrahams
Blokker
27:56
14
Cor van Breugel
Abbekerk
28:09
15
Guido bot
Zwaag
28:29
16
Bram Boots
Spanbroek
29:09
17
Van der Poel
Callantsoog
31:49
18
Eelco Estoppey
Heerhugowaard
34:23
19
Cor Piet Druif
Abbekerk
39:16
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivonne Kramer
Andijk
25:26
2
Martine Schouten
Abbekerk
27:41
3
Tara de Greeuw
Zwaag
28:32
4
Jolanda Konijn
Slootdorp
29:40
5
Evaline Kruyssen
Abbekerk
33:14
6
José Baks
Amsterdam
34:26
7
Gerda Holla
Oostwoud
36:13
8
Sigrid Langedijk
Wognum
36:56
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Joost Zaunbrecher
Volendam
40:18
2
Sjaak Bakker
Wervershoof
40:48
3
Hugo Bakker
Obdam
42:41
4
Jeffrey van Diepen
Zwaag
43:18
5
Martijn Kamp
Grootebroek
43:43
6
Jelle Hessing
Abbekerk
44:34
7
Erik Koenis
Hoorn
45:13
8
Robin Kras
Volendam
46:56
9
Jesse van Zwol
Hoorn
47:32
10
Jorrit Zuiker
Zwaag
48:05
11
Johan Baas
Wognum
49:01
12
Kris Oedit Doebé
Hoorn
50:32
13
Wim Groen
Zwaag
51:27
14
Martien de Graaf
Volendam
51:35
15
Rick Veerman
Volendam
53:26
16
Louis Lautenschutz
Volendam
56:52
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jos jacobsen
Westzaan
40:57
2
Gerard Koeman
Hoogkarspel
42:00
3
Sander Collet
Edam
42:14
4
Marco Boots
Spanbroek
46:01
5
Iwan Lautenschutz
Volendam
47:18
6
Alex Kok
Abbekerk
47:29
7
Jochem Marcus
Midwoud
47:57
8
René Bosma
Volendam
50:35
9
Jan Nieuweboer
Volendam
51:06
10
Eric van den Berg
Hoogkarspel
51:11
11
Jerre Veltman
Abbekerk
51:29
12
Martin van riesen
Edam
52:23
13
Niels Visser
Hoorn Nh
52:55
14
Marcel schellinger
Zaandam
53:20
15
Jan Jonk
Volendam
56:27
16
Sven Foulga
Hoorn Nh
57:48
17
Ronald Koppes
Zwaag
1:01:11
18
Walter Langedijk
Wognum
1:01:37
19
Simon Mooyen
Volendam
1:02:44
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robér Stroet
Wervershoof
42:59
2
Hans Pater
Waarland
43:21
3
Kees Bot
Hem
44:00
4
Fred Smit
Waarland
44:22
5
Ruben Romkes
Koog aan de Zaan
45:28
6
Simon Kroon
Makkum
45:47
7
Jan Smit
Opperdoes
46:44
8
Nico Wagenaar
Sint Pancras
48:16
9
Cees Groot
Edam
49:37
10
Ruud Breed
Wognum
49:40
11
Richard Warmerdam
Haarlem
49:45
12
Arno Ballegooij
Volendam
50:00
13
Anton Knijn
Berkhout
51:55
14
Frank Ettes
Blokker
51:59
15
Erik Hartog
Edam
52:01
16
Frans Dekker
Heerhugowaard
52:11
17
Marcel Laan
Blokker
52:26
18
Evert Smit
Volendam
52:30
19
Jan Koning
Voldendam
53:29
20
Hein Kroon
Volendam
53:42
21
Kees Hauert
Onderdijk
54:12
22
Mat Pronk
Berkhout
54:45
23
Eric de Vos
Abbekerk
56:18
24
Cees Haan
Edam
56:46
25
Helmus de Kruijff
Oosthuizen
57:10
26
Gerrit Burggraaf
Abbekerk
57:21
27
Ton Mosch
Edam
57:31
28
Cor Mantel
Grootebroek
58:05
29
Reinier Stijvers
Edam
59:24
30
Jan de Vries
Abbekerk
59:43
31
Sjaak Pronk
Spanbroek
59:58
32
Theo Mossel
Edam
1:01:16
33
Jan Dorland
Edam
1:02:30
34
Piet Jong
Blokker
1:03:16
35
Dirk Evalto
Blokker
1:07:50
36
Henky Overeem
Volendam
1:08:43
37
Ben Bruidegom
Hobrede
1:10:31
38
Fred Sinselmeijer
Edam
1:11:23
39
Willem Jonk
Volendam
1:13:13
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melanie Lautenschutz
Volendam
57:29
2
Yavanna Mooijer
Volendam
57:51
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Katinka De jong
Bovenkarspel
49:20
2
Sandra Butter
Edam
51:51
3
Marleen Stroomer
Zwaag
53:17
4
Yvonne Bond
Volendam
53:30
5
Gina van van Riesen
Volendam
53:35
6
Afke Collet
Edam
53:57
7
Mariska Bond
Volendam
54:41
8
Margriet Sta van Uitert
Edam
54:47
9
Carina Mossel
Volendam
55:29
10
Margareth Smal
Oudendijk Nh
55:51
11
Angelique Kroon
Makkum
56:22
12
Willeke Kwakman
Volendam
57:00
13
Winy Grent
Blokker
58:14
14
Elsa Lautenschutz
Volendam
59:11
15
Loes Kunst
Avenhorn
59:49
16
Ineke van Boesschoten
Edam
1:00:26
17
Mirjam van der Eijk
Midwoud
1:01:21
18
Jacqueline van Wijk
Groningen
1:05:26
19
Natasja Sleur
Volendam
1:07:44
20
Jojanneke van de Swaluw
Edam
1:11:36
21
Saskia Bosma
Volendam
1:12:12
22
Carin van Bockxmeer
Blokker
1:14:54
www.uitslagen.nl
20-10-2019 12:11