Uitslagenlijst Borkstuifzandrun

Stuifzand - Zondag 20 oktober 2019

J1-6, 500 M KIDSLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mike Brandt
Eelde
3:46
2
Dean Brandt
Eelde
3:50
M1- 6, 500 M KIDSLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anouk Slomp
HAC '63
1:57
2
Lieke Vredeveld
HAC '63
2:34
3
Noortje Heyen
Stuifzand
2:38
J6-11, 1KM KIDSLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Eefting
HAC '63
3:57
3:56
2
Jurgen Eefting
HAC '63
4:04
4:04
3
Jesse Kok
Stuifzand
5:05
5:05
M6-11, 1KM KIDSLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Kuhnen
HAC '63
3:29
3:29
2
Marit Versfeld
Meppel
3:35
3:35
3
Myrthe Wolting
HAC '63
4:23
4:23
4
Elly Kok
Stuifzand
4:26
4:25
5
Pien van der Zee
Zwolle
4:27
4:27
6
Fieke Heijen
Stuifzand
4:39
4:39
7
Phelien van der Zee
Zwolle
5:05
5:05
8
Britt Vredeveld
HAC '63
5:06
5:06
M.GL, G LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harron Dekker
HAC '63
5:32
5:32
2
René Uunk
HAC '63
8:15
8:15
V.GL, G LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jenneke Westerhuis
Hoogeveen
6:50
6:50
2
Alet van de Molen
Hoogeveen
9:00
9:00
3
Debbie Uenk
Hoogeveen
9:49
9:48
J-16, 2 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Eefting
HAC '63
7:33
7:33
2
Reinout Venema
HAC '63
8:15
8:15
3
Damian Helder
HAC '63
8:34
8:34
4
Jorian Seubers
HAC '63
10:13
10:13
M-16, 2 KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Milou Karssies
HAC '63
7:19
7:19
2
Tess Kuhnen
HAC '63
7:37
7:37
3
Marielle Lensen
HAC '63
8:05
8:05
4
Lisanne Venema
HAC '63
8:44
8:44
5
Amber Bekker
HAC '63
9:32
9:32
5VSEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Glas
HAC '63
19:10
2
Joyce Kats
HAC '63
21:56
3
Sabine Nijstad
HAC '63
22:08
4
Laura Prins
HAC '63
22:19
5
Melissa Zwiep
Tiendeveen
25:05
6
Marjolein Lok
HAC '63
26:26
7
Sheila Brand
Stuifzand
27:25
8
Annemarie
Hoogeveen
27:29
9
Ilse Smit
Hoogeveen
27:36
10
Eveline Hut
Ruinen
27:38
11
Susanne Pekel
Tiendeveen
28:17
12
Karina
Hoogeveen
28:25
13
Rosalin van Rij
Stuifzand
29:09
14
Thirza Eikelboom
Stuifzand
29:09
15
Jolanda Laurenssen
Stuifzand
41:50
5MSEN, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dave Mulderij
HAC '63
16:14
2
Eprem Been
HAC '63
16:29
3
Rikjan Bathoorn
Peise
16:40
4
Rico Kleine
HAC '63
17:22
5
Maarten van Dijk
HAC '63
17:40
6
Arjen Gruppen
HAC '63
18:14
7
Marnix Prins
HAC '63
20:40
8
Glenn Morsink
Stuifzand
20:49
9
Wilco Dijkstra
Emmen
21:35
10
Anne Smelt
HAC '63
22:11
11
Mathijs de Jager
Elim
22:38
12
Geert Bremmer
Hoogeveen
22:49
13
Mike Morsink
Stuifzand
23:31
14
Twan Meppelink
Hoogeveen
26:00
15
Berry Klomp
HAC '63
26:00
16
Joran Kroesen
HAC '63
26:07
17
P. Kats
Tiendeveen
26:56
18
Dennis Kikkert
Hollandscheveld
29:44
19
Camiel Vos
Noordscheschut
29:52
20
Marnick van der Molen
Alteveer gem De Wolden
33:23
21
Harron Dekker
HAC '63
38:45
5M40+, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bert Karssies
HAC '63
17:35
2
Anno Huizenga
Assen
18:11
3
Roy Grotengast
Hoogeveen
19:50
4
Jodi Hoogeveen
Hoogeveen
20:32
5
Gerko de Roo
HAC '63
20:55
6
Rudi Akse
Pesse
22:17
7
Edwin Helder
HAC '63
22:19
8
Benny Ijntema
Hoogeveen
22:39
9
Jonny Talen
Hoogeveen
23:03
10
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:45
11
Roelof Bork
Stuifzand
25:51
12
Erik Vos
Stuifzand
26:22
13
Saskia Pastoor
stuifzand
27:20
14
Edwin Eikelboom
Stuifzand
30:53
5V40+, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Olga Elling
Vries
20:09
2
Cathy van Es-Bode
HAC '63
22:24
3
Aldy Kok
Stuifzand
26:20
4
Manon Vos
HAC '63
27:00
5
Evelyn Bouwknegt
HAC '63
27:26
6
Anja Kok
Stuifzand
27:50
7
Ellen Kats
Tiendeveen
28:22
8
Klaassien Troost
Meppel
32:35
9
Irma Eikelboom
Stuifzand
34:17
5M50, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rolf de Gier
HAC '63
19:59
2
Marten Bolt
BB lopers
20:13
3
Jan ten Cate
HAC '63
21:55
4
Marlin van Riesen
Hoogeveen
22:36
5
Harry Prins
HAC '63
23:42
6
Hans Kats
Stuifzand
24:57
7
Jan Lip
HAC '63
25:14
8
Henny Berends
Spurt '88
26:29
9
Arie Prins
HAC '63
26:34
10
Bertus de Groot
Fluitenberg
26:41
11
Wim Smit
Nieuwlande
27:34
12
Peter Steenbergen
Hoogeveen
28:14
13
André Klomp
Hoogeveen
28:57
14
M. van Rij
Stuifzand
29:32
15
Jan Gruppen
Stuifzand
29:46
16
Jan Blaauw
Hoogeveen
35:33
5V50, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Truus Luten
HAC '63
22:50
2
Anja Bennink
HAC '63
24:04
3
Marian Booijink
Tiendeveen
25:20
4
Jozina Ernst
HAC '63
27:28
5
Lineke Tepper
Zwolle
33:36
6
Rolanda Kok
Hoogeveen
34:18
10MSN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ivan Smid
Emmen
35:15
2
Robin Vos
HAC '63
37:45
3
Dennis Brandenburg
Steenwijk
39:29
4
Karli Knipmeijer
Staphorst
39:35
5
Mailkel Dekker
Hoogeveen
41:49
6
Rabin Mol
Hoogeveen
45:39
7
Daniel Botterfik
Hoogeveen
46:04
8
Marco Gruppen
Hoogeveen
53:42
10VSN, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anniek Rabelink
Meppel
49:35
2
Inge Brus
Pesse
52:19
3
Anja Prins
Zuidwolde
55:45
10M40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merwin Dollison
Welze den Hoorn
34:36
2
Michel Wierbos
Nieuwleusen
38:56
3
Edwin Zwiep
Zuidwolde
44:43
4
Richard van der Heide
Fluitenberg
54:06
10V40, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corina Wierbos
Nieuwleusen
43:26
2
Annelies Vrancke
Rolde
49:11
10M50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hilko Strijket
Hoogeveen
42:47
2
Erik Bakker
avVN
43:09
3
Harry Kruizinga
Hoogeveen
44:52
4
Jan Stolker
Start '78
45:57
5
Eppo Otten
Stuifzand
47:34
6
Mans Veldsink
Dedemsvaart
51:38
7
Herman Euverman
Friesland
54:05
8
Egbert Geertrsma
Groningen
54:23
9
Henk ter Steege
Balkbrug
55:25
10V50, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alie Brus
Pesse
58:34
www.uitslagen.nl
20-10-2019 15:28