Uitslagenlijst Spelderholtloop

Beekbergen - Zondag 20 oktober 2019

V 500, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Linn Hagen
AV '34
2:00
2
Philou van Rooij
Utrecht
2:07
3
Monika van Oostrum
Neede
2:48
4
Lisa Tissingh
Beekbergen
3:05
5
Sterre ter Mate
Twello
3:38
6
Naomi Hop
Eerbeek
3:48
7
Faye Diesbergen
Almere
4:02
8
ZoŽ Wolters
Ermelo
4:45
9
ViŽnne Nouel
Deventer
4:59
10
Annette Fritschy
Toldijk
5:14
11
Ellen van Duren
Boszicht
5:15
12
Elisah Hagen
Apeldoorn
5:25
13
Jamila
Nederland
5:26
14
Maaike
5:27
15
Izka Hof
Beekbergen
5:28
16
Marinthe Sluiter
Ugchelen
5:35
17
Evelien van Schaik
Apeldoorn
5:45
18
Sylvia van Rooij
Utrecht
5:55
19
Evie Holtslag
Hall
20
Mare Holtslag
Hall
M 500, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benthe de Vries
AV '34
1:55
2
Frank Voskamp
Apeldoorn
2:09
3
Marijn Sluiter
Ugchelen
2:10
4
Bram Dijkhof
Apeldoorn
3:05
5
Fenna Leferink
Apeldoorn
3:58
6
Yairow Riviera Martinez
Biddinghuizen
4:09
7
Miguel Withuis
Biddinghuizen
4:25
8
Olivier Boekhold
Apeldoorn
4:30
9
Kevin
4:35
10
LorŁns van Schaik
Apeldoorn
4:40
11
Matthias van Schaik
Apeldoorn
4:56
12
Harrie Elzenbroek
Twello
5:01
13
Tim ter Mate
Twello
5:10
14
Coen
5:12
15
Sven
5:12
16
Maurits
5:13
17
Bas
5:25
18
Kubo
5:25
19
Henry
5:26
20
Junus
5:29
V 2 K, 2 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lynn Oosterhuis
Apeldoorn
8:33
2
Michelle Spek
AV '34
9:10
3
Amarins Beijaard
Sint Nicolaasga
9:28
4
Johan Groen
Apeldoorn
11:52
5
Hailey Geurts
Apeldoorn
12:10
6
DaniŽlle Spierings
Apeldoorn
12:28
7
Carlijn Brouwer
Welsum
12:45
8
Wilma Evink
Welsum
12:45
9
Anuradha Sewmangal
Boszicht
12:45
10
Sandra Winkelman
Haarlem
12:45
11
Amrei van Schaik
Apeldoorn
12:45
12
Flora van Schaik
Groningen
12:45
13
Jose Pera
Groningen
12:45
14
Anneleen van Dijken
Groningen
12:45
15
Corine Rensink
Apeldoorn
13:19
16
Nienke van de Steeg
Apeldoorn
14:01
17
Lisa Brouwer
Welsum
14:01
18
Wiktoria van Oostrum
Neede
14:01
19
Monique Kooij
Apeldoorn
14:40
20
Marsha Regensburg
Apeldoorn
15:04
21
Zoe van Wijk
Apeldoorn
15:04
22
Leonie Rensink
Apeldoorn
15:04
23
Marissa Maan Hanekamp
Apeldoorn
15:45
24
Danuta Veenink
Apeldoorn
15:45
25
Danielle Schut
Apeldoorn
15:46
26
Gerda Veenstra
Groningen
16:20
27
Anouschka Blommestein
Wijk bij Duurstede
16:34
28
Fiona Blommestein
Wijk bij Duurstede
16:34
29
Emma Pera
Groningen
16:35
30
Natasja Blommestein
Wijk bij Duurstede
16:58
31
Nina
18:00
32
Misha Herboldt
Apeldoorn
18:43
33
Anja Zweekhorst
Emst
19:12
34
Annuska Strunk
Zwolle
19:12
35
Valerie Ensing
Apeldoorn
19:47
36
Demi van Buren
Apeldoorn
19:50
M 2 K, 2 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas van der Voort
Broek op Langedijk
8:01
2
Jasper Burghout
AV '34
8:14
3
Krystian van Oostrum
Neede
8:24
4
Benthe de Vries
AV '34
8:51
5
Roel Wolters
Ermelo
11:28
6
Wijnold Dorgelo
Isala '96
11:44
7
Josek Kors
Apeldoorn
11:53
8
Jonkie Geurts
Apeldoorn
12:10
9
Bas Volkers
Apeldoorn
12:14
10
Daan Van Der Gragt
Beekbergen
12:45
11
Raymond van Schaik
Apeldoorn
12:45
12
Koen van de Steeg
Apeldoorn
14:01
13
Fabian van Duin
Dordrecht
15:28
14
Eric Beekhuizen
Apeldoorn
15:45
15
Jeffrey Diesbergen
Beekbergen
16:20
16
Max de Bruin
Ijsselstein
16:36
17
Marnix Haanschoten
Beekbergen
16:58
18
Olaf Haanschoten
Garderen
16:58
19
Barry Blommestein
Wijk bij Duurstede
16:58
20
Thomas Janssen
Beekbergen
16:58
21
David Janssen
Utrecht
16:58
22
Tom Spindler
Apeldoorn
18:43
23
Niek Zweekhorst
Emst
19:12
24
Arjen Zweekhorst
Emst
19:12
25
Jeroen de Hulster
Apeldoorn
19:40
26
Tim Padberg
Apeldoorn
19:47
27
Jan de Groot
Apeldoorn
19:50
V 5 K, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Greet Vrijbloed
Isala '96
24:50
2
Andrea van der Meer
AV '34
25:02
3
Gen Willems
Apeldoorn
25:10
4
Erika Klock
Amersfoort
25:10
5
Debbie van Blanken
Deventer
28:00
6
Gerda van Wejj
Leuvenheim
28:25
7
Claudine Bos
Twello
28:25
8
M Baas
Amersfoort
28:48
9
Annemoon van Dienst
Gorssel
29:00
10
Julia Hop
Eerbeek
29:00
11
Evelien Steenland
AV '34
29:00
12
Marloes Elzebroek
Steenenkamer
29:30
13
Marjolein Biesterbos
Apeldoorn
29:30
14
Ellen van Dennen
Apeldoorn
29:30
15
Heleen Mandemaker
AV '34
30:23
16
Lia Elbertsen
Hanzesport
30:56
17
Andrea Oosting-Klock
Harderwijk
31:20
18
Judith Hendriksen
Arnhem
32:17
19
Wendy Pastoors
Atletico '73
32:24
20
Gieke van de Pavert
Ulft
33:16
21
Marianne Smallegoor
Apeldoorn
33:28
22
Chantal Bot-Roovers
Prinsenbeek
34:03
23
Kirsten de Groot
Apeldoorn
38:24
24
Satya Zsoter
AV '34
38:30
25
Gisela Schšdel
Veenendaal
38:30
26
Petra van Galen
Apeldoorn
38:50
27
Yvonne Prummel
Deventer
39:40
28
Ingrid Westerbroek
AV '34
40:30
29
Marianne Burghout
Veluwe
41:42
30
MuriŽl Gijzen
Beekbergen
43:47
31
Merle Gijzen
Epe
43:47
32
Dinie Frederiks
Warnsveld
45:57
33
Martine Bor
Zoetermeer
47:38
M 5 K, 5 KM.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerben Kollaard
Apeldoorn
19:32
2
Peter van den Hengel
Daventria
19:43
3
Ruben Hiddink
AV '34
19:50
4
Roland Besselink
Veluwe
20:49
5
Ivo Terpstra
Hoogvliet Rotterdam
20:55
6
Henk Bos
Nederland
21:06
7
Nick Palapessy
Veluwe
21:20
8
Wilco Smit
Ede Gld
22:10
9
Lars-Erik Gruben
Apeldoorn
23:08
10
Jan Mark Hazekamp
AV '34
23:18
11
Joost van Oostrum
Neede
23:19
12
Feike Aantjes
Triathlon
23:22
13
Luuk Jansen
AV '34
23:27
14
Ron Eijkenboom
AV '34
23:52
15
Roel Hilderink
Arnhem
24:02
16
Joost Leferink
Apeldoorn
27:00
17
Martien de Haas
AV '34
27:20
18
Rene Jansen
Apeldoorn
27:29
19
Ronny Huiskamp
AV '34
28:10
20
Felix Beekers
Velp Gld
28:25
21
Mats ter Mate
Twello
29:00
22
Ronald ter Mate
Twello
29:00
23
Jop Anton van der Veeken
AV '34
29:30
24
Gert van Oorspronk
AV '34
29:30
25
Mark van Gurp
Prinsenbeek
29:30
26
Timo Bot
Prinsenbeek
29:30
27
Evert Bot
Prinsenbeek
29:30
28
Ronald Borkent
Deventer
29:30
29
Jan Reuvenkamp
AV '34
31:25
30
Leo van Zeist
AV '34
31:40
31
Dick Hoekman
Hengelo Ov
31:44
32
Ron van de Steeg
Apeldoorn
32:40
33
Steven Alblas
Bennekom
32:45
34
Reense Beijaard
Sint Nicolaasga
34:03
35
Erik Hendriks
Veluwe
37:53
36
Ries V Est
Beekbergen
39:50
37
Ben Gijzen
Epe
43:47
38
Jorg Cederhout
Beekbergen
47:30
V10K, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sonja Vesseur-Nijenhuis
Apeldoorn
51:05
2
Lotte ter Veen
Kockengen
53:47
3
Colette Karman
Apeldoorn
54:25
4
Alma Nauta
Driebergen-Rijsenburg
58:55
5
Messica van Veen
AV '34
1:00:10
6
Fiona Markus
Apeldoorn
1:00:35
7
Angela van Leeuwen
Antilope
1:02:52
8
Magreet Wind
Ede Gld
1:03:33
9
Hester van den Bos
Apeldoorn
1:04:50
10
Astrid van Utteren
De Sprinter
1:05:22
11
Afke van der Werf
AV '34
1:05:57
12
Gerda Proper
AV '34
1:09:50
13
Debby Wubbolt
Apeldoorn
1:10:30
14
Dini Brom
Eerbeek
1:13:46
15
Bianca Schut
Loenen Gld
1:13:46
16
Heleen Huyts
Deventer
1:18:32
M10K, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heiner Wardemann
Emmerich
37:44
2
Ruud van der Wal
AV '34
38:04
3
Richard Hofmeijer
Heerde
41:28
4
Sikko Roorda
AV '34
42:50
5
Ronald Derksen
Veluwe
43:14
6
Patrick Ziens
Apeldoorn
44:05
7
Dennis van Lohuizen
Veluwe
44:30
8
Cornť van Maren
Ede Gld
45:30
9
Hendrie van 't Hul
Oldebroek
45:40
10
P Achterberg
Apeldoorn
45:57
11
Elbert Voogt
Veluwe
47:14
12
Mikjnko Peterink
Veluwe
47:14
13
Jan Grashuis
Veluwe
47:14
14
Mark Schipper
Apeldoorn
47:14
15
Renť Zegers
AV '34
47:21
16
Wim Altink
Veluwe
47:50
17
Nico Nakken
Apeldoorn
48:50
18
Koen van der Voort
Broek op Langedijk
48:55
19
Alwin Rijpstra
Apeldoorn
49:57
20
Rocky Holland
Oldenzaal
50:37
21
Roy van den Meulengraaf
Eindhoven
50:57
22
Huub Kolkman
Apeldoorn
50:57
23
Ugur Kahraman
Zutphen
50:57
24
Drikus Haalboom
avVN
52:20
25
Ronald Berenschot
Eerbeek
52:55
26
Thijs Havekes
Zutphen
53:40
27
Bram Kersten
Beekbergen
54:50
28
Hidde Boot
Driebergen-Rijsenburg
54:55
29
Rudy ten Tusscher
AV '34
54:55
30
Mark Paalman
Apeldoorn
55:38
31
Cor Nap
Driebruggen
56:27
32
Michael Bessels
Wilp Gld
56:52
33
Frits Lautenbag
Hattem
57:30
34
Peter W van Duin
Dordrecht
58:00
35
Jan Theun
Apeldoorn
58:09
36
Marc Koller
Apeldoorn
58:43
37
Frank Cederhout
Zoetermeer
59:13
38
Mario Muntz
Apeldoorn
1:00:55
39
B van Ginkel
Apeldoorn
1:01:50
40
J Van Ginkel
Apeldoorn
1:01:50
41
Vincent van Ginkel
Apeldoorn
1:01:50
42
Daan Derksen
Wenum Wiesel
1:01:50
43
Arnold van der Holst
Grootegast
1:02:55
44
Dennis Bannink
Arnhem
1:05:03
45
Guy van der Horst
AV '34
1:05:28
46
Kees Heil
AV '34
1:09:20
47
Henri Ververs
Apeldoorn
1:10:20
48
Yannick Derksen
Wenum Wiesel
1:27:45


12 graden, vochtig maar lekker loopweer
A.H. Beekbergen, Run X en Decathlon Apeldoorn , Parc Spelderholt en AV '34
www.uitslagen.nl
21-10-2019 12:16