Uitslagenlijst Blauwe Meer Cross

Loon op Zand - Zondag 20 oktober 2019

JPUPC, PUPILLEN C - 60
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars Crutzen
Prinsenbeek
2:52
2
Niek van Beurden
Tilburg Road Runners
2:55
3
Siem Bolenius
ACW '66
2:56
4
Bram van Aert
Sprint
2:57
5
Sascha Kokx
Taxandria Atletiek
2:58
6
Mats Nijeholt
Sprint
2:59
7
Freek Bernard
Tilburg Road Runners
3:00
8
Daan van Ravestijn
DAK
3:00
9
Siem Horsten
Atledo
3:01
10
Vince van Tuijl
ACW '66
3:04
11
Thorsten Smetsers
Oirschot
3:05
MPUPC, PUPILLEN C - 60
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Pelkmans
Sprint
2:53
2
Iris claessen
ACW '66
3:01
3
Benthe Hoogendoorn
Tilburg Road Runners
3:03
4
Pepa Hermus
Fortius
3:06
5
Bodilde de Meulder
3:07
JPUPB, PUPILLEN B - 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Mol
5:36
2
Teun Schoenmakers
Taxandria Atletiek
5:51
3
Lander Jansens
Gloria
6:02
4
Sjoerd Potuit
Energie
6:07
5
Raf Jorissen
Gloria
6:16
6
Willem de Jong
Atledo
6:21
7
Jelle Jansen
Atledo
6:27
8
Brim Devue
Gloria
6:30
9
Bram Groot
Tilburg Road Runners
6:37
10
Thijmen Vroegop
ACW '66
6:45
MPUPB, PUPILLEN B - 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tess Rennen
Sprint
6:07
2
Linde van den Bos
Tilburg Road Runners
6:29
3
Jasmijn van den Oetelaar
Taxandria Atletiek
6:32
4
Emma Kradolfer
Haag Atletiek
6:36
5
Fleur Claessen
ACW '66
6:39
6
Elfi Kradolfer
Haag Atletiek
6:41
7
Fleur van der maas
DAK
6:42
8
Femke Broeders
Atledo
8:10
9
Isabelle Vrijmoed
Scorpio
8:14
JPUPA, PUPILLEN A - 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Florian van Wijchen
GAC Hilversum
4:53
2
Thijmen van Wijchen
GAC Hilversum
4:54
3
Scott Romijn
Prins Hendrik
4:56
4
Len Horvers
Tilburg Road Runners
5:06
5
Thom Pelkmans
Sprint
5:14
6
Bram van Wagtendonk
Sprint
5:19
7
Iker Kuijs
DAK
5:28
8
Stan Struyfs
Gloria
5:28
9
Thijs van Aert
Sprint
5:29
10
Max Crutzen
Sprint
5:35
11
Riemer van son
Scorpio
5:38
12
Gijs Winnubst
Spiridon
5:40
13
Milan van Beurden
DAK
5:40
14
Nick van Daalen
ACW '66
5:46
15
Lucas van den Oetelaar
Oisterwijk
5:54
16
Siebe van der Lee
Atledo
5:57
17
Sem van Ravestijn
DAK
5:59
18
Jop Nijeholt
Sprint
6:02
19
Mick Soijer
Attila
6:05
20
Luuk van Gestel
DAK
6:05
21
Ramon Derks
Atledo
6:06
22
Jort Griep
Scorpio
6:14
23
Koen van Gestel
DAK
6:20
24
Rens Gulickx
Gloria
6:22
25
Ferre Florijn
Scorpio
6:27
26
Tim van Sas
Gloria
6:29
27
Lukas Kegler
Sprint
6:33
28
Milan Bavius
Atledo
6:34
29
Jasper Broeders
Atledo
6:57
30
Goof Schoormans
Atledo
6:57
31
Ties Versluis
Atledo
6:58
32
Teun Jansen
Sprint
7:37
33
Niels Thielemans
Gloria
7:41
MPUPA, PUPILLEN A - 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mila Weerstra
Tilburg Road Runners
5:23
2
Amber Jansens
Gloria
5:29
3
Anouk Rutjes
Atledo
5:32
4
Tessa van Tilburg
Sprint
5:49
5
Femke de Weerdt
Sprint
5:50
6
Zarah Versluis
Taxandria Atletiek
5:54
7
Jitte Stabel
Gloria
5:57
8
Amy van Gestel
Attila
5:57
9
Myrthe van den Broek
Gloria
5:58
10
Tula Hermus
Fortius
5:59
11
Daniëlle Vrijmoed
Scorpio
6:08
12
Zoë Otten
Atledo
6:13
13
Selma van Putten
Sprint
6:18
14
Lotte Simon
ACW '66
6:30
15
Lilly van Tienen
Scorpio
6:32
16
Ise Roozen
Taxandria Atletiek
6:33
17
Jill Hess
Taxandria Atletiek
6:48
18
Talena Smetsers
Oirschot
6:51
19
Tom Verhoeven
Sprint
5:31
JJUND, JONGENS JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sjoerd Bastiaans
Sprint
6:39
2
Nawfal Farhouni
Sprint
6:42
3
Boris Griep
Scorpio
6:43
4
Lucas Rutjes
Atledo
6:48
5
Luuk Bosveld
Fortius
6:59
6
Jasper van Tilborg
Tilburg Road Runners
7:01
7
Marco van Gelder
Prins Hendrik
7:04
8
Kilan Goddijn
Sprint
7:07
9
Thijmen Kegler
Sprint
7:14
10
Boris Bastiaans
Sprint
7:21
11
Bram van Dongen
DJA
7:24
12
Stan van Gestel
DAK
7:26
13
Lars Bloemers
Sprint
7:32
14
Ruben van Geenen
DAK
7:33
15
Jesse van Gestel
Attila
7:34
16
Ewart van son
Scorpio
7:46
17
Sam Boelen
Fortuna
7:57
18
Jelle Kreeft
Spiridon
8:07
19
Wilbert van den Burg
Spiridon
8:13
20
Rik Tuijtelaars
Gloria
8:13
21
Wouter den Boer
Scorpio
8:14
22
Yuri Derks
Atledo
8:19
23
Merijn van der Veek
ACW '66
8:40
24
Ivo Russchen
Scorpio
8:47
25
Tygo Van Dongen
ACW '66
8:49
26
Mark Franken
Sprint
9:10
27
Jurre Verschure
Atledo
9:18
MJUND, MEISJES JUNIORE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoë van Gils
PAC
6:43
2
Lotte Aerts
Generaal Michaelis
6:47
3
Djayla Hoek
Sprint
6:48
4
Elien Smits
DAK
7:09
5
Jill Paulus
Scorpio
7:14
6
Nieke westerveen
Atledo
7:15
7
Novi Hermus
Fortius
7:23
8
Meike van den Broek
Gloria
7:31
9
Maartje lokers
AVO 1983
7:42
10
Iselle Versluis
Taxandria Atletiek
7:51
11
Heleen van Tilburg
Sprint
7:52
12
Nienke Mol
Sprint
8:03
13
Puck van Gils
Sprint
8:05
14
Mila Pullens
ACW '66
8:08
15
Eva Den Boer
Atledo
8:09
16
Ziva Devue
Gloria
8:24
17
Esther Cornelissen
DAK
8:28
18
Ellen Smits
DAK
8:30
19
Inge Winnubst
Spiridon
8:33
20
Elin Becx
Tilburg Road Runners
8:37
21
Lien de Boer
ACW '66
8:38
22
Brenna van de Laar
Tilburg Road Runners
8:46
23
Renée Kramer
Atledo
8:54
24
Eva Rosendahl
Sprint
8:55
25
Meike Koeman
Scorpio
8:58
26
Emma van Kan
Sprint
9:01
27
Anne Driesprong
Atledo
9:30
MJUNC, JUNIOREN C - 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos de Jong
Atledo
7:24
2
Danica Willemen
Atledo
7:37
3
Lotte Griep
Scorpio
7:42
4
Ancia van den Bos
THOR
8:22
5
Anouk Andeweg
Spiridon
8:34
6
Nienke Blom
Sprint
8:35
7
Vera van den Burg
Spiridon
8:52
8
Jade Pullens
ACW '66
8:56
9
Valerie Bruurmijn
Gloria
9:03
10
Anne Smits
DAK
9:13
11
Mirre Stabel
Gloria
10:56
JJUNC, JUNIOREN C - 2.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niels Laros
Scorpio
9:07
2
Sven van den Meerendonk
Prins Hendrik
9:17
3
Daan van Dessel
DJA
9:19
4
Mees Schneider
Fortius
9:30
5
Lans Timmermans
Prins Hendrik
9:35
6
Rick Smits
DAK
9:57
7
Vic Struyfs
Gloria
10:22
8
Samuel Dobbelstein
Zaltbommel Dutch Runners
10:23
9
Lennart de Vries
Scorpio
10:42
10
Vigo Maljaars
Scorpio
10:45
11
Mathijs Vermeulen
Attila
11:00
12
Jules van Kan
Sprint
11:24
13
Freek Bosveld
Fortius
11:25
14
Gijs Schoenmakers
Taxandria Atletiek
11:40
15
Jamie van Steen
THOR
11:44
16
Stijn Maarschalk
Scorpio
12:36
17
Tim Leeman
Fortius
12:54
18
Michiel Gulickx
Gloria
13:13
JJUNB, JUNIOREN B - 3.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ernson van den Bos
Scorpio
12:18
2
William Webster
GVAC
13:21
3
Milan Watzeels
Attila
13:26
4
Steyn Potuit
Scorpio
13:32
5
Colin Bressers
Atledo
13:59
6
Gorben Cornu
14:27
7
Cas van Gorp
Taxandria Atletiek
14:46
8
Mathijs Goris
Gloria
14:51
9
Tristan van der Loop
ACW '66
16:35
10
Michon Goddijn
Sprint
17:38
MJUNB, JUNIOREN B - 3.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Griep
Scorpio
13:49
2
Bieke SChipperen
Scorpio
14:11
3
Anne de Jong
Atledo
14:40
MJUNA, JUNIOREN A - 3.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robin van Leijsen
Attila
15:31
2
Ilvia Hederik
Energie
16:15
3
Nikki van Gool
Gloria
16:45
4
Anniek Bloemers
Sprint
19:59
5
Jeske van de Laar
Attila
20:40
JJUNA, JUNIOREN A - 5.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peer Voesenek
Scorpio
19:51
2
Lucas van der Linden
Spiridon
20:24
3
Ian de Juncker
Attila
22:03
4
Marlon van Zijl
Scorpio
22:11
5
Jasper Mol
Sprint
22:45
6
Jorrit Ivens
ACW '66
22:50
7
Jason Smits
ACW '66
24:52
VSEN, VROUWEN - 5.800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Veerle Bakker
Leiden Atletiek
21:13
2
Jana van Lent
21:28
3
Elzemieke Kin
22:26
4
Sara van Grunsven
Attila
22:39
5
Bente Smagge
Attila
23:47
6
Karlijn Schipper
PAC
23:50
7
Nikki Bagchus
DAK
25:22
8
Samantha Voogt
Tilburg Road Runners
28:15
9
Esmay van de Laar
Attila
29:18
10
Larissa op 't Hoog
Tilburg Road Runners
40:15
V35, VROUWEN - 5.800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paddy Herijgers
DJA
23:48
2
Karin van Ham
Atledo
31:38
3
Terry van Driel
Tilburg Road Runners
34:08
V45, VROUWEN - 5.800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ciska Hensen
DAK
23:19
2
Sandra Laros-Hofmans
Scorpio
23:58
3
Inge Schipperen
Scorpio
25:53
4
Ria Weerts
27:58
5
Marie-Louise Smagge
Attila
28:32
6
Bianca Smolders
Tilburg Road Runners
32:55
7
Marjolein Rombouts
Tilburg Road Runners
33:58
8
Margriet ter Horst
Atledo
37:29
MSEN, MANNEN - 8.700
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Boot
Leiden Atletiek
22:17
2
Lauran Beyens
23:05
3
Timo de Geus
Fortius
23:22
4
Bram Maas
Attila
23:42
5
Wouter Jansen
PAC
24:33
6
David Bauman
PAC
24:39
7
Hassan Mahamed
24:54
8
Lars Schellekens
Attila
24:56
9
Sander Demmers
ACW '66
25:48
10
Tijke Wentink
Attila
26:29
11
Tobias van Roon
DAK
26:58
12
Steef Rosmolen
27:25
13
Sjors Visser
Scorpio
27:52
14
Jorg Schellekens
Attila
28:00
15
Thomas Crul
Road Runners Etten-Leur
28:07
16
Jeffrey Hazendonk
DAK
28:38
17
Stefano Provenzano
Attila
28:53
18
Erik van der Heijden
De Langstraat
29:20
19
Antoine van der Sanden
DAK
29:40
20
Rik Veenboer
OSS-VOLO
29:51
21
Bart Custers
Scorpio
34:23
M35, MANNEN - 8.700
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marc Janssen
Scorpio
27:09
2
Michel Broeders
Spiridon
28:08
3
Dennis van den Bemt
Tilburg Road Runners
28:10
4
Marcel Scherrenburg
Attila
29:08
5
Steven van Bunningen
Sprint
30:04
6
Ronald Alaerds
OSS-VOLO
30:44
7
Thijs van Berlo
Loopgroep GoRun
32:04
8
Patriek Brurs
Spiridon
33:33
9
Christian le Sage
Atledo
35:18
M45, MANNEN - 8.700
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Christ Donders
Tilburg Road Runners
25:05
2
Corné van Oirschot
Tilburg Road Runners
27:27
3
Jos Botermans
Spiridon
28:57
4
Gijs Kloek
Sprint
32:57
5
Ronny Stabel
Gloria
33:27
6
Erwin Gulickx
Gloria
35:08
7
Peter Kramer
Atledo
36:04
8
Ben Barendse
Atledo
37:25
9
Martie Reuvers
Atledo
38:53
10
Hans Lodewijks
Atledo
40:35
M55, MANNEN - 5.800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter van Zundert
Scorpio
22:12
2
Johan de Jong
Tilburg Road Runners
22:15
3
Hens Koreman
Atledo
22:15
4
Arie Verhoeven
Tilburg Road Runners
22:15
5
Harrie van de Ven
Loopgroep Goirle
22:16
6
Jan Haverhals
DAK
22:16
7
Harry Gerritse
Fortius
23:28
8
William van Dijk
Tilburg Road Runners
23:45
9
Frank van de Akker
Atledo
24:13
10
Marcel van der wolf
Tilburg Road Runners
28:02
M65, MANNEN - 5.800
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Beijens
Tilburg Road Runners
22:15
2
Ad de Jong
Atledo
22:16
3
Kees Verhoeven
Tilburg Road Runners
22:17
4
Jan Vermeer
Spiridon
22:21
5
Rini Gootjes
Tilburg Road Runners
23:53
6
Gerard van Wissen
23:58
7
Jan van Liempt
Atledo
24:09
8
Jan van Kuijk
24:34
9
Ton van der Borg
Tilburg Road Runners
26:17
MRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robbin Pieterman
Leiden Atletiek
9:28
2
Nick Weerts
11:23
3
Marc Weerts
11:23
4
Harry Verkuil
15:04
5
Michel van de Ven
Loopgroep GoRun
15:33
6
Joost Mathijssen
17:39
7
Thomas Scheutjens
17:57
8
Herman van Geijlswijk
33:02
VRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lianne van Es
Leiden Atletiek
10:41
2
Tess Wegman
Leiden Atletiek
11:09
3
Indy Nebbeling
Spiridon
13:04
4
Roos Hulshof
14:29
5
Elise Smolders
17:56
MRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rini Op 't Hoog
Tilburg Road Runners
18:16
2
Pawel Wozcik
20:10
3
Joris de Meulder
24:16
4
Benoit Hendriks
Parcival
24:39
5
Martijn Lamers
Goirle
25:04
6
Stijn Perij
27:53
7
Jasper Klerks
28:07
8
Kacper Rapkiewicz
28:22
9
Gökdeniz Yazici
28:24
10
Natanop Pimonsathian
Tilburg
28:28
11
Mervyn Alvares
29:31
12
Jeffrey Verhagen
31:22
13
Ludy van Hilst
Loopgroep GoRun
32:11
14
Henk Hoos
32:59
15
Yannick van Overdijk
33:33
16
Ron van der Vlerk
35:14
17
Bram Leijtens
35:17
18
Sven van Gool
39:12
19
Jordy van Kempen
39:12
20
Sam Venrooij
39:13
VRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elena Ecker
's-Gravenhage
23:52
2
Jolanda in 't Groen
28:39
3
Ria Aarts
29:21
4
Michčlle Sülter
Tilburg
29:36
5
Petra Rutters
ACW '66
29:47
6
Hanny Roksnoer
30:43
7
Dianne van Gorp
36:38
8
Babbet Lambrechts
38:12
9
Manon Jansen
44:32
10
Kim van Vugt
44:57
11
Angel de Peffer
44:57
MRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gijs Pijnenburg
27:34
2
David van der Geld
OSS-VOLO
28:36
3
Dakmar Teirlinck
Bavel
33:14
4
Peter Marcelis
Taxandria Atletiek
33:37
5
Kees de Kort
34:37
6
Hennie van de Horst
35:53
7
Hans van de Wege
Goirle
36:46
8
Koen Vermeer
41:22
9
Roland van Oosterwijk
41:43
10
Marco Dijkmans
42:59
VRECR, RECREANTEN BMC
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fenicia Aceto
Parcival
39:47
2
Sylvana van de Hijden
40:05
3
Frauke Göbel
Parcival
40:30
M-16, VB - T/M 15 1.
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jordan Beute
Sprint
5:45
2
Jesse Vink
ACW '66
5:49
3
Thomas de Laat
Attila
7:01
M16+, VB 16+ 1.200 ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lars van Ravenstein
ACW '66
5:19
2
Rick Standaert
ACW '66
5:23
3
Sven van den Hout
Sprint
5:33
4
Jos Rolsma
Attila
6:17
5
Tom Schoeters
Gloria
7:09
6
Hans van den Broek
ACW '66
7:12
V16+, VB 16+ 1.200 ME
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke Sweep
Sprint
7:03
2
Denise Verheijen
Gloria
8:19
3
Minke Geraerts
Sprint
9:09
4
Melissa Verheijen
Gloria
10:47
MPM, PUPILLEN MINI'S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Derks
Atledo
3:03
www.uitslagen.nl
03-11-2019 23:30