Uitslagenlijst Derp Bikers Beachrace

Egmond aan Zee - Zaterdag 19 oktober 2019

HEREN, DERP BIKERS BEA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roan van Zandbeek
Schijndel
1:16:45
2
Richard Jansen
Assendelft
1:16:48
3
Rames Bekkenk
Alkmaar
1:16:54
4
Bram imming
Egmond-Binnen
1:17:37
5
Mr T
Derper Beachrace
1:17:38
6
Sem Huitema
Alkmaar
1:17:39
7
Toon imming
Egmond-Binnen
1:18:26
8
Derp Bikers Beachrace 386
Derper Beachrace
1:18:32
9
Jim Volkers
Derper Beachrace
1:18:33
10
Bas Nieuwkoop
Roosendaal
1:18:35
11
Raphael Mouton
Warmenhuizen
1:18:36
12
Sebastiaan ten Zeldam
Derper Beachrace
1:18:37
13
Beachbiker
Derper Beachrace
1:18:39
14
Sander Lormans
Heemskerk
1:18:39
15
Wim Verdonk
Egmond aan den Hoef
1:18:44
16
Henry Kes
Volendam
1:18:45
17
Frank Röling
Beverwijk
1:18:47
18
Ward Koster
Derper Beachrace
1:18:48
19
Ronald de Jong
Rijswijk Zh
1:18:48
20
Jeffrey van der velden
Egmond-Binnen
1:18:49
21
Startnr 385 Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:18:51
22
Patrick Stengs
Derper Beachrace
1:18:55
23
Nino Honigh
Limmen
1:18:58
24
Beachbiker
Derper Beachrace
1:19:01
25
Pim de Waard
Heiloo
1:19:02
26
Pepijn Veenings
Assendelft
1:19:08
27
Mike Kes
Volendam
1:19:17
28
Bart Cooymans
Helmond
1:19:31
29
Jasper Laroo
Egmond-Binnen
1:20:17
30
Ron boendermaker
Egmond aan Zee
1:20:33
31
Jules de Cock
Derper Beachrace
1:20:38
32
Hidde Bos
Derper Beachrace
1:20:41
33
Vincent Bent
Derper Beachrace
1:20:41
34
Jorn Teer
Assendelft
1:20:46
35
Daniel Noordover
Castricum
1:20:47
36
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:20:49
37
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:20:51
38
John koot
Heiloo
1:20:56
39
Beachbiker 326
Derper Beachrace
1:20:57
40
Vincent Spierings
Koedijk
1:20:57
41
Mike Tesselaar
Oude Niedorp
1:20:58
42
Sjors van Zandbeek
Schijndel
1:21:03
43
Wardie van wouw
Voorhout
1:21:04
44
Ben Visser
Heerhugowaard
1:21:04
45
Bart Kalshoven
Castricum
1:21:05
46
Martin Brouwer
Egmond aan den Hoef
1:21:06
47
Hugo Derks
Zaandam
1:21:09
48
Vincent Beentjes
Castricum
1:21:10
49
Heli Koopman
Egmond aan den Hoef
1:21:11
50
Tom van den Kommer
Heiloo
1:21:11
51
Jorge van Vliet
Heemskerk
1:21:12
52
Ivo Zwaans
Den Helder
1:21:15
53
Gerlof Haanraadts
Apeldoorn
1:21:16
54
Joost Pepping
Alkmaar
1:21:17
55
Mark Zomerdijk
Limmen
1:21:18
56
JamiePro1
Derper Beachrace
1:21:22
57
Tijs van Beek
Heiloo
1:21:24
58
Casper van Sijl
Derper Beachrace
1:21:32
59
Brian Tamis
't Zand Nh
1:21:34
60
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:21:46
61
Bert van der Plas
Amsterdam
1:23:29
62
Waardbestrating
Egmond aan den Hoef
1:23:47
63
Marijn Schaper
Bergen Nh
1:23:51
64
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:23:58
65
Leen Fokker
Alkmaar
1:24:05
66
Frits Hallensleben
Schagen
1:24:11
67
Ferry Karssen
Alkmaar
1:24:11
68
Raymond Olsthoorn
Monster
1:24:15
69
Richard vd Molen
Burgum
1:24:17
70
Stefan van der werff
Egmond-Binnen
1:24:19
71
Martijn van Vechgel
Hoorn Nh
1:24:20
72
Ramon Tromp
Heiloo
1:24:20
73
Ivo Punt
Limmen
1:24:20
74
Koen de Koning
Heerhugowaard
1:24:21
75
Rinke Koelewijn
Sint Pancras
1:24:22
76
Maikel hoving
Kolhorn
1:24:22
77
Ronald Kremers
Koog aan de Zaan
1:24:25
78
Bart Gerritsen
Bergen Nh
1:24:31
79
Reinier Treur
Ugchelen
1:24:35
80
Wim van Gelder
Heiloo
1:24:40
81
Patrick Beentjes
Beverwijk
1:24:42
82
Walter Eggers
Derper Beachrace
1:25:22
83
Menno de Jonge
Heemskerk
1:25:58
84
Erik Hutcheson
Hoogkarspel
1:26:03
85
Patrick Stam
Uitgeest
1:26:08
86
Richard Jacet
Castricum
1:26:10
87
Sven Kingma
Limmen
1:26:11
88
KeesJan van beelen
Woerden
1:26:15
89
Daan Spackler
Hoorn Nh
1:26:15
90
The Beast
Egmond aan Zee
1:26:16
91
Martijn Veldheer
Heiloo
1:26:16
92
Luuk Kooij
Castricum
1:26:17
93
Marco Prins
Egmond aan Zee
1:26:20
94
Melvin Blok
Egmond aan den Hoef
1:26:20
95
Dennis Komen
Derper Beachrace
1:26:24
96
Ronald Geleynse
's-Gravenhage
1:26:25
97
Lars Volkers
Schagen
1:26:26
98
Tom Bakkum
Limmen
1:26:27
99
Maurits Vermeij
Alkmaar
1:26:27
100
Niels Commandeur
Derper Beachrace
1:26:27
101
Bart de Boer
Erica
1:26:30
102
Jurriaan Punt
Castricum
1:26:31
103
Patrick Kremers
Koog aan de Zaan
1:26:32
104
Erwin Veen
Koog aan de Zaan
1:26:33
105
Peter Dekker
Derper Beachrace
1:26:34
106
Wouter Lammerts
Egmond-Binnen
1:26:47
107
René Noordover
Castricum
1:26:51
108
Kevin Arnolli
Edam
1:26:57
109
Harry Kruithof
Andijk
1:27:02
110
Jens Beerepoot
Heiloo
1:27:56
111
John Diemeer
Egmond-Binnen
1:28:44
112
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:28:52
113
Björn Bierman
Heiloo
1:28:55
114
Peter Buitendijk
Ottoland
1:29:06
115
Ben Hopman
Egmond aan den Hoef
1:29:08
116
Joost Blaauw
Alkmaar
1:29:14
117
Raymond Rol
Alkmaar
1:29:16
118
Rutger Dekker
Sint Pancras
1:29:17
119
Don Brandjes
Uitgeest
1:29:20
120
Bart Dirkson
Limmen
1:29:20
121
Jeroen Zonneveld
Heemskerk
1:29:23
122
Rick Spil
Uitgeest
1:29:24
123
Hans Chialastri
Beverwijk
1:29:27
124
Hans Bader
Warmenhuizen
1:29:30
125
Dennis de Jong
Amsterdam
1:29:30
126
Richte Dallinga
Schoorl
1:29:31
127
Henk Jan Verdonk
Egmond aan den Hoef
1:29:32
128
John Metz
Zaandam
1:29:34
129
Alex Noordegraaf
Schiedam
1:29:35
130
Jeroen Buter
Limmen
1:29:56
131
Dominique Grijze
Abbenes
1:29:57
132
Aad Duin
Castricum
1:29:58
133
Beachbiker
Derper Beachrace
1:29:59
134
Jack Burgering
Limmen
1:30:03
135
Bas Hoogland
Heiloo
1:30:13
136
Folkert Zwiers
Wormer
1:30:27
137
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:30:28
138
Jan Nootebos
Assendelft
1:31:40
139
Edwin Swaab
Warmenhuizen
1:31:54
140
Bert Volkers
Noord-Scharwoude
1:31:59
141
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:32:03
142
Leon Huisman
Heerhugowaard
1:32:03
143
Jorn Buning
Alkmaar
1:32:06
144
Henk Ruijssenaars
Lierop
1:32:06
145
Volkert meinsma
Oudkarspel
1:32:09
146
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:32:19
147
Joep Schut
Heiloo
1:32:20
148
Jarry Appel
Heemskerk
1:32:47
149
Sirik van den Berg
Egmond aan den Hoef
1:33:26
150
Jan Liefting
Castricum
1:33:50
151
Joost van der Zwaan
Uitgeest
1:34:33
152
Patrick Scholte
Beverwijk
1:34:39
153
Raymond Rijnsburger
Uitgeest
1:35:01
154
Erik Brouwer
Almere
1:35:04
155
Gerdo Hazeleger
Renswoude
1:35:05
156
Steffen Akkerman
Alkmaar
1:35:06
157
Bart Kuipers
Heiloo
1:35:06
158
Donald Koppedraaijer
Egmond aan Zee
1:35:11
159
Patrick ridderbos
Serooskerke Walcheren
1:35:15
160
Nick van der Kallen
Best
1:35:19
161
Olaf Gieze
Egmond aan Zee
1:35:25
162
Robin Oosterbaan
Heemskerk
1:35:27
163
Joeri Baelus
Herentals
1:35:33
164
Steef Liefting
Egmond-Binnen
1:35:39
165
Martijn Schaper
Andijk
1:35:49
166
Rob Bloedjes
Uitgeest
1:35:52
167
Paul
Egmond aan Zee
1:35:55
168
Rob Knol
Alkmaar
1:36:41
169
Mark van Ballegoijen de J
Castricum
1:36:43
170
Frank Brandsen
Heiloo
1:36:47
171
Christoph Peters
Rees
1:36:50
172
Kees Kager
Egmond aan den Hoef
1:36:51
173
Frank van Beek
Derper Beachrace
1:36:53
174
John Wijnker
Limmen
1:36:55
175
Peter van Stralen
Limmen
1:36:56
176
Sjoerd enthoven
Uitgeest
1:36:58
177
Jan Visser
Haarlem
1:37:05
178
Erick Wit
Oostzaan
1:37:09
179
Erik Rosenbrand
Assendelft
1:37:15
180
Sjon Peeters
Castricum
1:37:40
181
Bert Bleyendaal
Egmond aan Zee
1:37:46
182
Maarten Gouda
Heiloo
1:37:49
183
Bart Oudejans
Alkmaar
1:38:01
184
Dennis Palfenier
Egmond-Binnen
1:38:23
185
René de Koning
Heiloo
1:38:27
186
Eric van t Boveneind
Heiloo
1:38:50
187
Dendy
Derper Beachrace
1:39:11
188
Rob Admiraal
Heiloo
1:39:17
189
Sander van Stralen
Oudkarspel
1:39:18
190
Kees Groot
Limmen
1:39:31
191
Harry van Wijk
Velserbroek
1:39:38
192
Marco wetsteijn
Egmond aan den Hoef
1:39:43
193
Piet van der Velden
Egmond-Binnen
1:39:46
194
Gert Jaap Schoppink
Heiloo
1:39:51
195
Wouter Slijkerman
Wijdewormer
1:39:55
196
Philip van Noort
Bergen Nh
1:40:03
197
Rene Groen
Egmond aan Zee
1:40:21
198
Edwin Lont
Heiloo
1:40:23
199
Wout Bakker
Heiloo
1:40:33
200
Marco Schilder
Heiloo
1:40:58
201
Jan Beemsterboer
Derper Beachrace
1:42:11
202
Patrick Wouters
Olen
1:42:27
203
Lucien Laroo
Egmond-Binnen
1:42:29
204
Startnummer 334
Onbekend
1:42:30
205
Arjen Hoogenhout
Amsterdam
1:42:35
206
Patrick Kingma
Castricum
1:43:29
207
Eric van der Kallen
Best
1:43:58
208
Tim Visser
Sint Pancras
1:44:04
209
Peter smit
Alkmaar
1:44:24
210
Thijs Broekstra
Egmond aan den Hoef
1:45:43
211
Ari Groot
Limmen
1:46:24
212
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:46:56
213
Jeroen Piket
Houten
1:46:59
214
Rick Molenkamp
Zuidschermer
1:47:02
215
Allard lodewijks
Alkmaar
1:47:03
216
Albert Jan Jakobs
Derper Beachrace
1:47:05
217
Thijs Kooy
Heiloo
1:47:05
218
John van Beek
Houten
1:47:06
219
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:47:21
220
Arjen Zijlmans
Heerhugowaard
1:47:38
221
Giel Verkuil
Utrecht
1:47:44
222
John Groentjes
Derper Beachrace
1:47:48
223
Perry Hartman
Heemskerk
1:47:54
224
Joop de Jong
Purmerend
1:48:17
225
Gert de Vries
Nieuwerbrug aan den Rijn
1:48:26
226
Niels Huissen
Heemskerk
1:48:29
227
Dennis Langedijk
Heiloo
1:50:39
228
Rob Kramer
Heiloo
1:50:42
229
Peter Heeremans
IJmuiden
1:51:02
230
Harald Boll
Gross-Umstadt
1:51:04
231
Lars de Zeeuw
Heiloo
1:51:05
232
Henk Kaandorp
Derper Beachrace
1:51:08
233
Teun Lassche
's-Gravenhage
1:51:10
234
Peter Klaver
Alkmaar
1:51:14
235
Peter Lodewijks
Alkmaar
1:51:18
236
George Schot
Heiloo
1:51:27
237
Sjoerd Zomerdijk
Limmen
1:51:29
238
Harry van Wijk
Houten
1:51:45
239
Jos van de Pol
Sint Maarten
1:51:46
240
Hans Castricum
Egmond aan den Hoef
1:52:07
241
Alex Schuttert
Oostzaan
1:52:08
242
Boogie
Derper Beachrace
1:52:23
243
Patrick Meijer
Heemskerk
1:52:23
244
Jos Liefting
Heemskerk
1:52:24
245
Richard Ijsselstein
Heiloo
1:53:09
246
Mark biesboer
Egmond aan Zee
1:58:06
247
Martin Smink
Heerhugowaard
1:58:07
248
Freek de Poel
Houten
1:58:39
249
Jaap van den kommer jr
Heiloo
1:59:52
250
Lars Molenaar
Heiloo
1:59:56
251
Alex Biesboer
Egmond aan Zee
1:59:57
252
Jacko de Kort
Woerden
2:00:00
253
Jeroen van Aken
Heiloo
2:00:10
254
Ronald van Ruiten
Heemskerk
2:00:33
255
Rob Marinus
Heiloo
2:01:21
256
Jeroen Groot
Egmond aan den Hoef
2:02:31
257
Willem-Jan van de Pol
Barneveld
2:02:49
258
Robert Moes
Alkmaar
2:05:42
259
Justin Hanny
Westknollendam
2:07:05
260
Peter Kok
Schoorl
2:15:39
DAMES, DERP BIKERS BEA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam de Bruijn
Alkmaar
1:26:10
2
Ines Klok
Dirksland
1:26:12
3
Sandy van der Pols
Alkmaar
1:29:11
4
Anniek hopman
Egmond aan Zee
1:29:43
5
Amanda Noordover
Castricum
1:32:15
6
Yvette de Koning
Derper Beachrace
1:32:58
7
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:34:45
8
Janneke de Wit
Derper Beachrace
1:35:44
9
Brigit Walta
Egmond aan den Hoef
1:37:00
10
Miranda Olij
Egmond-Binnen
1:37:01
11
Diana Ligthart
Alkmaar
1:37:29
12
Astrid Vollebregt
Heemstede
1:39:36
13
Frederieke Rutten
Derper Beachrace
1:39:36
14
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:42:15
15
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
1:47:12
16
Wendy Koopman
Heiloo
1:47:14
17
Marleen Keijzer
Derper Beachrace
1:47:15
18
Aline Visser
Bergen Nh
1:47:18
19
Natasja Beek
Egmond aan den Hoef
1:47:43
20
Martine de Bruijne
Haarlem
1:51:29
21
Susan Verdegaal
Heiloo
1:53:30
22
Bien Ploeger
Egmond aan den Hoef
1:59:56
23
Sandy ter Horst
Egmond aan Zee
2:00:02
24
Renee Molenaar
Castricum
2:00:04
25
Derp Bikers Beachrace
Derper Beachrace
2:02:50
26
Monique Voogt
Heiloo
2:05:50
27
Marloes Brakke
IJhorst
2:07:24
Vragen over de uitslag: info@uitslagensoftware.nl
www.uitslagensoftware.nl || www.ox-max.com
www.uitslagen.nl
19-10-2019 16:33