Uitslagenlijst 15e Oldemeijercross

Hardenberg - Zaterdag 19 oktober 2019

J-9, 1250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kris Nijzink
Rijssen
5:25
2
Lincoln Martin
ACO Van Elderen
5:31
3
Stef Nijzink
Rijssen
5:49
4
Kai Boer
ACO Van Elderen
5:52
5
Sem Eenkhoorn
Isala '96
6:19
6
Jip Seinen
ACO Van Elderen
6:22
7
HIdde de Jonge
Hardenberg
6:29
8
Ryan Schippers
Hardenberg
6:30
9
Jort de Weerd
Ommen
6:52
10
Guus Herrijgers
Spurt '88
7:01
11
Giel Borger
ACO Van Elderen
7:03
12
Maro Fokke
Vroomshoop
7:15
13
Jurre de Jonge
Hardenberg
7:22
14
Gijs Dekker
ACO Van Elderen
7:44
15
Gijs de Lange
ACO Van Elderen
8:29
16
Yu-Shan Reedijk
ACO Van Elderen
8:50
M-9, 1250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia Seppenwoolde
Rijssen
5:57
2
Yinthe Buitenkamp
ACO Van Elderen
6:27
3
Saline Waninge
Ruinerwold
6:54
4
Puck Seinen
ACO Van Elderen
7:07
5
Liz Meijer
ACO Van Elderen
7:12
6
Isobel Kappert
Bergentheim
7:27
7
Iris Lamberink
Bergentheim
7:45
8
Jasmijn Akkerman
Hasselt
8:10
9
Evi ten Doeschot
Hengelo Ov
8:20
10
Yelina Kappert
Bergentheim
8:31
11
Pien van Dongen
Hardenberg
9:09
12
Julia de Lange
ACO Van Elderen
11:00
J-12, 1250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Runar Slinkman
Rijssen
4:56
2
Nout Meijer
ACO Van Elderen
5:44
3
Joris Wanders
Hardenberg
5:55
4
Thijs Dorgelo
Spurt '88
5:56
5
Ruben Volkerink
Hasselt
5:56
6
Robin Dunnink
Hasselt
5:58
7
Niek Geerligs
Twenterand
6:02
8
Stijn Veerman
Hasselt
6:13
9
Joris Haverkate
Bruchterveld
6:17
10
Jurre de Weerd
Ommen
6:28
11
Thies Koekkoek
ACO Van Elderen
6:35
12
Gijs de Haan
Spurt '88
6:39
13
Daan Hutten
Bergentheim
8:48
M-12, 1250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Inez Spijker
Groningen
5:31
2
Floor Willems
ACO Van Elderen
5:42
3
Wiep Seinen
ACO Van Elderen
5:51
4
Carmen Bruinsma
Atletics Nijverdal
6:03
5
Kim ten Doeschot
Hengelo Ov
6:58
6
Lindy Kramer
ACO Van Elderen
7:07
7
Liza Smalbrugge
Hasselt
7:11
8
Isa Beldman
Ommen
7:14
J-15, 1250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wouter Seppenwoolde
Rijssen
4:46
2
Mikel Berenst
ACO Van Elderen
5:06
3
Max Tromp
Bergentheim
5:10
4
Bjorn Bruinsma
Atletics Nijverdal
5:16
5
Sylvan Bosman
Hasselt
5:53
6
Kai Kappert
Spurt '88
6:32
M-15, 1250 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura Boers
AV Rijssen
5:05
2
Esmee Vis
De Gemzen
5:25
3
Marielle Lensen
HAC '63
5:40
4
Esmee Mulder
Atletics Nijverdal
5:58
5
Loes van Dongen
Hardenberg
6:19
6
Judith Hofman
De Sperwers
7:44
7
Janet van Dongen
Hardenberg
9:09
8
Noor van den Enk
ACO Van Elderen
9:18
6MSEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Bakker
Rijssen
21:36
2
Robert Gerritsen
ACO Van Elderen
21:45
3
William van Eeken
ACO Van Elderen
22:07
4
Gertin Roke
ACO Van Elderen
22:39
5
Michiel Veldman
ACO Van Elderen
22:53
6
Jan Hiltjesdam
Rijssen
23:09
7
Niek Nijenhuis
ACO Van Elderen
23:14
8
Gido Scherphof
ACO Van Elderen
23:26
9
Marcel de Bats
Vaassen
23:38
10
Thijs Terlouw
ACO Van Elderen
24:05
11
Manfred Boer
ACO Van Elderen
24:22
12
Kees Kramer
Hardenberg
25:16
13
Juan Oldehinkel
Spurt '88
26:21
14
Rob Kottrik
Coevorden
26:25
15
Ander Dijkstra
De Sperwers
26:46
16
Evert Teunis
ACO Van Elderen
27:05
17
Rimko Winter
De Krim
27:35
18
Jelle Reinink
Westerhaar-Vriezenv Wijk
28:02
19
Erik Akkerman
Hasselt
28:21
20
William Willem
Bergentheim
28:30
21
Hermen Welleweerd
Bergentheim
28:32
22
Niek Noeverman
Marienberg
28:41
23
Onno Ansems de Vries
Hardenberg
28:57
24
Dirk Dreschler
Hardenberg
29:19
25
Christian Baarslag
Hardenberg
29:24
26
Sander Rozemuller
ACO Van Elderen
30:21
27
Rutger Beun
Hardenberg
30:25
28
Stijn Hutten
Bergentheim
30:49
29
Jeroen Gerrits
Hardenberg
31:03
30
H Dorgelo
Holthone
31:34
31
Eric-Jan Prinsen
Aadorp
33:18
32
Niels ten Brinke
Hardenberg
33:19
33
Dennis Tolsma
Hardenberg
33:58
34
Hans Vosjan
Hardenberg
34:00
35
Marcel Withaar
Nieuwleusen
35:15
36
Herjan Lamberink
Hardenberg
37:06
37
Jarno Hakkers
Hardenberg
37:12
38
Ren Zuidema
Albergen
37:36
39
Freek Odink
Hardenberg
37:42
6M40, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bennie Thunker
Isala '96
24:32
2
Erik Fokke
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
25:25
3
Gertjan Lahuis
Twello
25:54
4
Edwin van Laar
Balkbrug
26:11
5
Henry Toerse
Balkbrug
27:13
6
Harro Veerman
Hasselt
27:34
7
Martin Veurink
Hardenberg
29:34
8
Arjan Lamberink
Hardenberg
30:38
9
Benny IJntema
Hoogeveen
30:44
10
Gerjan Wanders
Hardenberg
31:23
11
Jeroen Kappert
Bergentheim
31:46
12
Henri Veneman
Vroomshoop
31:47
13
Marc Wekamp
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
32:16
14
Frank ten Doeschot
Hengelo Ov
32:17
15
Ferdinand Dam
Daarlerveen
33:54
16
Gert Hutten
Bergentheim
34:19
17
Arjan Scherphof
Vriezenveen
37:45
6M50, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fred Sluijs
ACO Van Elderen
24:43
2
Melchior van de Pol
AV '34
24:59
3
Arjen Driesen
Sint Jansklooster
26:04
4
Tjibbe de Vries
Kampen
27:12
5
Gert Berenst
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
27:31
6
Klaas Arkema
Nederlandse Triathlonbond
28:29
7
Heinz Stroeve
Emlichheim
28:53
8
HenkJan Meier
Hardenberg
29:14
9
Mr Borg
Onstwedde
29:16
10
Anne Marsman
ACO Van Elderen
29:30
11
Marcel Hofman
De Sperwers
29:36
12
Jan Schutte
Sibculo
29:41
13
Jan Wullink
Vasse
29:51
14
Ferdinand Hemme
De Sperwers
30:07
15
Rob Somsen
Vechtdallopers
30:10
16
Theo Oldehinkel
Spurt '88
30:11
17
Geert Berkhof
Westerhaar-Vriezenv Wijk
30:12
18
Wim Welleweerd
Bergentheim
30:18
19
Jasper Klein
Dedemsvaart
30:19
20
Adri Deemter
Hardenberg
30:52
21
Robert Terlouw
Hardenberg
31:02
22
Gert-Jan Tuller
Hardenberg
31:35
23
Aldo Mulder
Nijverdal
31:36
24
Ren Meijer
Emmer-Compascuum
31:51
25
Jan van der Molen
Rheezerveen
32:10
26
Harrie Bloeming
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
32:10
27
Nico Leussink
SISU
32:55
28
Jan Boeve
Arrien
32:58
29
Kees de Jonge
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
36:25
30
Harm Diek
Dedemsvaart
36:50
31
Zwien van Nuil
Westerhaar-Vriezenv Wijk
37:01
32
Albert Kuilder
Almelo
40:28
33
Nico Swart
PEC 1910
47:09
6VSEN, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Aline Kootstra
ACO Van Elderen
23:54
2
Naomi Heidema
ACO Van Elderen
25:30
3
Marieke ten Brinke
ACO Van Elderen
26:52
4
Eva Heidema
ACO Van Elderen
27:35
5
Linda Pielman
ACO Van Elderen
29:45
6
Nienke van der Woude
Hasselt
30:31
7
Leandra Karst Tiekstra
Coevorden
30:41
8
Maike Heus
Hardenberg
32:12
9
Rianne Haandrikman
Hardenberg
33:29
10
Lianne van der Weide
Emmen
33:41
11
Marloes Herrijgers
Spurt '88
33:49
12
Judith Veen
Hardenberg
34:28
13
Seline Hutten
Bergentheim
34:33
14
Marjet Beldman
Hardenberg
34:46
15
Nathalie van de Ham
34:58
16
Renske Timmer
Hardenberg
34:59
17
Suzanne Rosink
Hardenberg
35:47
18
Anouck Legebeke
Westerhaar-Vriezenv Wijk
36:03
19
Annemieke Wursten
Hasselt
36:28
20
Anneke Muis
Spurt '88
36:41
21
Moniek Beldman
Hardenberg
37:24
22
Maira
Groningen
37:42
23
Ingrid de Koning Gans
Hasselt
37:47
24
Susan Otter
Hardenberg
37:55
25
Hester Arkema
Hasselt
39:11
26
Marleen Hegeman
Hasselt
39:30
27
Gerdienke Zielman
Hasselt
41:51
28
Maaike Paap
Hardenberg
47:04
6V40, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
25:21
2
Hellen Berger-de Vries
Zwolle
27:29
3
Alien Flik
Ruinen
29:53
4
Fiona Grootoonk
Hardenberg
30:57
5
Iris Dahler
Hoogeveen
31:20
6
Gerdien Ekkerink
Almelo
33:47
7
Erna Jasper- Sturris
Kloosterhaar
35:33
8
Helga Timmer
Gramsbergen
36:29
9
Christine Lohuis
Bornerbroek
36:45
10
Klazien Veerman
Hasselt
37:58
11
Ria Smalbrugge
Hasselt
39:41
6V50, 6 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Bekhuis
Vasse
30:04
2
Alma van de Velde
Hardenberg
33:36
3
Henrit van Nuil
Sportlust/Loopgroep de Zandstuve
34:12
4
Alie Botter
Spurt '88
39:15
5
Ingrid Oude Vrielink
Vriezenveen
42:07
MSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danny Koppelman
ACO Van Elderen
30:44
2
Bert de Boer
Rouveen
34:22
3
Emiel Willems
Vriezenveen
37:38
4
Mark de Leeuw
Ruinerwold
37:57
5
Maarten Oosterhuis
Hasselt
38:07
6
Herman Knol
Hardenberg
39:24
7
Rob Wessels
Rotterdam
39:25
8
Jol Timmerman
Dedemsvaart
40:00
9
Robin Brands
Brucht
40:27
10
Martijn Hoff
Vriezenveen
40:33
11
Jesse Oosterhuis
Hasselt
40:35
12
Mike de Boer
Borne
40:59
13
Sonny Marsman
Daarlerveen
41:12
14
Henk Tamminga
Hardenberg
41:38
15
Gerlof Engberts
Schoonebeek
42:45
16
Wouter Schipper
44:11
17
Jos Hekman
Wierden
44:35
18
Martijn Meuleman
Isala '96
44:40
19
Mark Timman
Bedum
45:10
20
Jaap Sterken
Nieuwleusen
45:55
21
Simon Kosse
Geerdijk
46:53
22
Rob Salomons
Hardenberg
47:42
23
William de Lange
Hardenberg
48:18
24
Leon Kelder
Hardenberg
49:08
25
Daan Boot
Hardenberg
49:29
26
Kevin de Bruijn
De Krim
50:00
27
Peter Kosse
Geerdijk
51:07
M40, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Smalbrugge
ACO Van Elderen
33:47
2
Rudolf Martens
Hardenberg
38:02
3
Edwin Schrik
Nederlandse Triathlonbond
38:16
4
Peter van Keulen
Den Ham Ov
39:12
5
Ronald Schotman
Heino
40:52
6
Erik Averesch
Slagharen
42:53
7
Marco Bokxem
Bergentheim
43:19
8
Robert van der Meulen
Isala '96
43:24
9
Udo Waanders
Hellendoorn
43:58
10
Ben Smith
Spurt '88
44:21
11
Gerjan Overweg
Hardenberg
44:25
12
Piet Kampman
Hardenberg
44:51
13
Wouter Dirk de Jong
Ommen
45:16
14
Ronald Ardesch
Hardenberg
46:11
15
Jannes Janssen
Hardenberg
47:49
16
Eric Lorist
Kampen
48:29
17
Robert Kuiper
Hardenberg
49:07
18
Erik Zagers
Hardenberg
51:56
19
P Stadman
Hardenberg
53:27
M50, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Dambrink
De Sprinter
39:17
2
Ren Van Weezep
ACO Van Elderen
40:13
3
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
40:43
4
Bennie Akkerman
Rouveen
41:03
5
John Zuidema
Hardenberg
42:27
6
Wim Matel
Spurt '88
43:01
7
Rene Bosman
Hasselt
43:27
8
Eize Wind
Radewijk
43:37
9
Harry Breukelman
Ommen
43:45
10
Eddy Geesink
Hardenberg
44:01
11
Gert Goos
Dalfsen
46:06
12
Jans Berghuis
HAC '63
47:41
13
Hans Grootens
Hardenberg
47:56
14
Benno Braamhaar
AV Rijssen
48:39
15
Henk Fraterman
Hardenberg
48:59
16
Henk Korterink
Hasselt
49:01
17
Dick Remmers
ACO Van Elderen
49:26
18
Alex Breukelman
Hardenberg
49:32
19
Jan Altena
Bruchterveld
49:48
20
Henk Tempelman
Spurt '88
49:49
21
Fokke Wind
Den Ham Ov
51:03
22
Erwin Gerth
51:10
23
Jan Runhaar
Hardenberg
53:02
24
Tonny Holleboom
Broekland Ov
57:22
VSEN, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerja Zielman
Heino
40:09
2
Corien Jansen
De Sprinter
40:53
3
Linda Eektimmerman
Zwolle
44:33
4
Leonie Eenkhoorn
Isala '96
45:16
5
Edith Rooseboom
Zwolle
47:44
6
Erna Willems
Bergentheim
47:59
7
Carlijn Huiskes
Hengelo Ov
51:15
8
Judith Vogelzang
Ommen
53:39
9
Wobke IJmker
Den Ham Ov
53:58
V40, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Saskia Schutte
Veessen
39:26
2
Janneke Molenhuis
De Sprinter
42:55
3
Geke Tempelman
Vechtdallopers
48:42
4
Janca de Vries
Hollandscheveld
52:32
5
Linda Schuiling
52:46
6
Erna de Jager
Hardenberg
57:28
V50, 9 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerda Akkerman
Rouveen
48:49
2
Carla Geesink
Hardenberg
51:13
3
Hilda Paarhuis
Hasselt
51:27
4
Jacqueline t Brummelhuis
HAC '63
53:41
5
Marry de Lange
ACO Van Elderen
53:58
3MSEN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinier de Boer
Dalen
11:14
2
Jannick Muis
Hardenberg
15:28
3
Rick van Winkoop
Hardenberg
16:17
4
J Tamminga
Bergentheim
16:25
5
Teun Lubberman
Emmen
17:03
3M50, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerrit Zweers
Hardenberg
19:24
3VSEN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nora Assink
Bergentheim
12:37
2
Wieteke Terlouw
Hardenberg
13:51
3
Mika ten Doeschot
Hengelo Ov
14:26
4
Carmen Vrielink
De Krim
15:51
5
No de Boer
Schuinesloot
15:51
6
Chantal van der Molen
Rheezerveen
17:21
7
Edith Muis
Hardenberg
17:47
8
Alysha Bunskoek
De Krim
25:52
9
Julia Golstein
De Krim
25:55
10
Isa Kuper
De Krim
25:56
3V40, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Iris ten Doeschot
Hengelo Ov
16:39
2
Suzan Wolters
Ane
22:45
3V50, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jolanda Runhaar
ACO Van Elderen
24:50
2
Ineke Bakker
Hardenberg
24:50
Deze wedstrijd is onderdeel van de
Vechtdalcrosscompetitie.
De overige wedstrijden zijn:
- Zwarte Dennencross op 16-11-2019
- Zandstuve Bosloop op 11-01-2020
- Aco van Elderen Crossloop op 29-02-2020
www.spurt88.nl
www.vechtdalcrosscompetitie.nl
www.uitslagen.nl
27-10-2019 12:01