Uitslagenlijst Nationaal Estafette Cross

Harderwijk - Zondag 13 oktober 2019

PUPC, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stellan Kroezen
Atletiek Abcoude
15:40
2
Isa Schoonhoven
AV De Gemzen
15:48
3
Timo Huijsmans
JPC AV Athlos
16:00
4
Asmahan Essabani
MPmini/JPmini AV Athlos
16:55
PUPB, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Demie Huijsmans
MPB AV Athlos
15:16
PUPA, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Emiel sinte Maartensdijk
JPA1/2 Av Athlos
13:22
2
Carlijn Scholte
MPA2 Av Athlos
14:07
3
Robin Versteeg
Zeewolde Atletiek
14:35
4
Mara Schreuder
MPA1/2 Av Athlos
15:51
5
Fenna Thijs
MPA2 Av Athlos
18:18
MIXPU, 3000M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sijmen de Vos
JPA2/JPB Av Athlos
14:16
2
Floris Rankenberg
JPB/JPC AV Athlos
16:30
3
Merel Geursen
MPC/MPB AV Athlos
16:38
4
Ayoub Essabani
JPA1/JPC AV Athlos
16:56
JUND, 7500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim van Panhuis
Triple i
35:04
2
Twan van der Weiden
De Doedelzakken
38:06
3
Lucas van der Heide
De Strijders
41:14
4
Guusje Koning
Kwebbelkop
41:52
JUNC, 7500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pier van der Ploeg
JC AV Thriathlon
31:29
2
Bridget Konings
Loopland Gelderland
33:16
3
Josefine Ulfman
Loopland Gelderland
33:28
4
Jikke van de Ploeg
MC AV Thriathlon
34:14
5
Daniel Kleermaker
AV Triathlon
35:02
6
Esmee Vis
AV Cialfo-Gemzen
36:31
7
Daan Scholte
Motijda C1
36:38
8
Merel Talens
Meisjes Ciko'66
39:59
9
Evelien Vos
Team Blij Ei
42:08
10
Noa Sinte Maartensdijk
Jun. C Athlos
42:39
JUNB, 7500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick van der Meer
AV Zeewolde
31:30
2
Maikel Potkamp
Loopland Gelderland team 3
32:55
3
Dana Buitenhuis
AV Zeewolde
34:13
4
Bram van Maare
JB Av Athlos
35:53
JUNA, 7500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anna Molenberg
JunA AV Athlos
35:53
HSEN, 7500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mervin van der Horst
AV Athlos - Tygo-Mo-Daan
27:23
2
Kevin vd Wassenberg
Team H.E.N.C.
28:36
3
Marcel de Bats
AV Cialfo
29:29
4
Siem Uittenhout
Phoenix
29:53
5
Jeroen Celie
Green and mean
30:49
6
Herman Couperus
LA1 Athlos
32:44
7
Martin Goedhart
De drie M's
35:13
8
Robin Bruins
Team run forrest run
35:16
DSEN, 7500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemarie Slangenwel
Phoenix
33:24
2
Iris Bredewolt
AV Cialfo
38:49
3
Alida van de Kolk
Golden Oldies
40:54
GEMEN, 7500M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Olav Koning
AV Athlos
31:55
www.uitslagen.nl
13-10-2019 16:16