Uitslagenlijst Isokin Orderbos trail

Apeldoorn - Zondag 13 oktober 2019

1, 15.5 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henk Bos
Barneveld
1:05:52
2
Edwin Bos
Barneveld
1:05:52
3
Ivar Rood
AV '34
1:11:22
4
Fred Bartels
Gendt
1:14:30
5
Michiel Ridderbos
Daventria
1:16:16
6
Jeroen Hollink
Olst
1:16:25
7
Roger Wardenburg
AV '34
1:18:19
8
Peter van Sint Annaland
AV '34
1:19:50
9
Gerrit Duits
Friesland
1:20:01
10
Rene Derksen
AV '34
1:20:07
11
Johann de Jong
Apeldoorn
1:20:19
12
Peter Machiels
AV '34
1:20:55
13
Marco van Dam
the Hague Road Runners
1:21:45
14
Renť Zegers
AV '34
1:22:06
15
Hans Jansen
Zwolle
1:22:11
16
Ruud Kok
AV '34
1:22:25
17
Joost Ridderbos
Daventria
1:22:28
18
Wim Altink
Veluwe
1:23:10
19
Hans Lein
Rotterdam
1:23:22
20
Maarten Slot
AV '34
1:23:52
21
Ronald Derksen
Veluwe
1:25:09
22
Elbert Voogt
Veluwe
1:25:09
23
Seran Nijkamp
Veluwe
1:25:09
24
Auke Wijnterp
Apeldoorn
1:26:41
25
Marco Stoof
Deventer
1:27:21
26
Marnix Kuling
Beek-Ubbergen
1:28:08
27
Martie van den Nieuwendij
AV '34
1:30:26
28
Buwe van WImersma
Barendrecht
1:31:06
29
Olaf Koot
Deventer
1:32:47
30
Michel Baak
Zwolle
1:33:25
31
Nan Lont
AV '34
1:33:59
32
Sal Stam
the Hague Road Runners
1:39:58
33
Erik van Vliet
Dordrecht
1:43:22
34
Patrick van der Burgh
Apeldoorn
1:44:46
35
Egbert Geertsma
Groningen
1:46:22
36
Meijnt Jansen
AV '34
1:51:42
2, 15.5 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucia van der Laarse
Rotterdam
1:14:25
2
Liesbeth Hennink-Spoelma
AV '34
1:14:55
3
Manon Timmerman
AV '34
1:20:53
4
Saskia Manders
Deventer
1:22:15
5
Arlana van Ommen
Zwolle
1:28:26
6
Marjon Drost
Apeldoorn
1:30:44
7
Masja van Ingen
Druten
1:33:46
8
Amanda Schipper
Apeldoorn
1:37:04
9
Leonie Tijsma
Elst Gld
1:38:04
10
Esther van Vliet
Dordrecht
1:43:22
11
Joke Breugem
AV '34
1:44:16
12
Mieke Barenbrug
Zwolle
1:44:33
13
Els Pastoor
Lelystad
1:44:45
14
Meta Dezijn
Barneveld
1:52:19
15
Lisette Siemelink
Terschuur
1:52:19
16
Vanessa Timorason
Arnhem
2:03:00
3, 10.3 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ard Vlooswijk
AV '34
40:57
2
Mark van der Meer
Ede Gld
45:23
3
Erik Lont
Apeldoorn
47:14
4
Andries Langendijk
Nederlandse Triathlonbond
50:31
5
Kelly Timmerman
Deventer
50:32
6
Emanuel Veldhuis
Apeldoorn
50:33
7
Erik Michels
Social Mile
50:34
8
Tom van Benthem
Zwolle
52:06
9
Hans van Elst
Soest
52:34
10
Joost Vastbinder
AV '34
52:53
11
Lars Aarts
Zwolle
53:29
12
Anton Bleumink
Harderwijk
55:12
13
Jeroen Oosthof
Apeldoorn
56:22
14
Richard Sangers
Apeldoorn
57:02
15
Remi Termeer
Vaals
57:24
16
Martin Struijk
Veldhoven
57:39
17
Willem van Essen
Apeldoorn
58:20
18
Tobias Krone
Deventer
58:28
19
Rob Rijnders
Apeldoorn
58:36
20
Henk Pot
Apeldoorn
58:45
21
Hans de Wit
AV '34
59:06
22
Ted van der Leur
Apeldoorn
59:24
23
Peter Holtsema
AV '34
1:00:52
24
Wouter Caro
Altis
1:01:29
25
Pieter van Boxtel
AV '34
1:02:46
26
Gerard van der Wal
Apeldoorn
1:03:19
27
Igor van den Akker
Amsterdam
1:03:33
28
Herman Holtkamp
Apeldoorn
1:03:59
29
Eric Arts
Arnhem
1:04:06
30
Rob Mariman
AV '34
1:07:18
31
Huib Mojet
AV '34
1:09:14
32
Andrť de Boer
Apeldoorn
1:10:06
33
Frank Jansonius
AV '34
1:10:31
34
Michel Herms
AV '34
1:11:02
35
Kees Heil
AV '34
1:12:15
36
Ben Kok
Kampen
1:14:32
4, 10.3 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rian van der Burgt
GVAC
46:55
2
Loes Visscher
Zwolle
55:58
3
Marjo Negerman
AV '34
57:24
4
Jessica Mojet
Apeldoorn
58:14
5
Marjolein Biesterbos
Amsterdam
1:01:25
6
Paulien Sietsma
Utrecht
1:01:35
7
Saskia van Schieveen
Ugchelen
1:01:35
8
Almar van Suijdam
AV '34
1:02:59
9
Sanne ter Haar
Apeldoorn
1:03:42
10
Antoinette den Hollander
AV '34
1:03:47
11
Lisa Arts
Arnhem
1:04:06
12
Ineke Dirkx
Arnhem
1:05:06
13
Marjolein Hoefsloot
Apeldoorn
1:05:54
14
Messica van Veen
AV '34
1:07:18
15
Janneke Roeten
AV '34
1:07:31
16
Nicole Salzmann
AV '34
1:07:31
17
MariŽl Lamers
AV '34
1:07:41
18
Wilma Polman
AV '34
1:08:35
19
Mariska Kingma
Apeldoorn
1:10:34
20
Yvonne Kremer
De Gemzen
1:11:35
21
Wendy Dissen
Apeldoorn
1:12:44
22
MariŽlle Nijland
Deventer
1:13:18
23
Heidi de Vries
AV '34
1:23:23
24
Anita Westerveld
Veluwe
1:23:23
5, 5.7 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Erik Verboven
Cuijk
24:35
2
Johannes Engels
AV '34
24:45
3
Emiel Hijnberg
Zwolle
25:27
4
Ron Eijkenboom
AV '34
27:43
5
Harry Veldkamp
Cialfo
28:04
6
Jarno Hennink
Ugchelen
30:01
7
Patrick Mulders
Lieren
30:49
8
Barry Tijssen
Apeldoorn
31:23
9
Jack Letwory
Apeldoorn
33:32
10
Roel Nijhof
Apeldoorn
33:36
11
Michiel van der Korst
Apeldoorn
33:45
12
Ronny Huiskamp
AV '34
34:02
13
Chris Knook
Zoeterwoude
35:17
14
Frank Rehorst
Deventer
35:22
15
Andre Jeths
Apeldoorn
35:59
16
Ben van der Ende
AV '34
36:37
17
Herman Disbeschl
AV '34
36:37
18
Tim Jager
AV '34
38:08
19
Bert-Jan Vriezen
Apeldoorn
39:37
20
Mads Gerritsen
Ugchelen
39:57
21
Joop Leeuwerik
Apeldoorn
40:04
22
Bas Schippers
Apeldoorn
40:09
23
Fred Laan
Veluwe
41:58
6, 5.7 KM TRAIL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Zoe van Dijk
AV '34
24:47
2
Ilse Langevoort
Cialfo
25:54
3
Marloes Groot Koerkamp
Apeldoorn
28:00
4
Michelle Spek
AV '34
29:23
5
Aranka Berends
Loenen
29:25
6
Patty Goossen
Apeldoorn
29:56
7
Esther van Riessen
Apeldoorn
30:41
8
Simone van Duijne
Apeldoorn
31:23
9
Esmay Rietveld
Apeldoorn
32:24
10
Beatriz van Dijk
Apeldoorn
33:36
11
Ellen Van Diemen
Apeldoorn
34:02
12
Resi Mulders
Lieren
34:02
13
Fiona Markus
Apeldoorn
34:10
14
Irma Boerma-Tuttel
Tiel
34:16
15
Henny Letwory
Apeldoorn
34:33
16
Loes van der Ende
AV '34
34:35
17
Evelien Steenland
AV '34
35:12
18
DaniŽlle Achtereekte
Apeldoorn
35:48
19
Lobke Kappert
Apeldoorn
36:37
20
Jolanda Nijdeken
Apeldoorn
36:55
21
V van Elk
Tiel
38:51
22
Diana Wolters
Veluwe
39:30
23
Tosca Ardaseer
Apeldoorn
39:37
24
Marjolein Mulder
AV '34
40:56
25
Silvia Laan
Apeldoorn
41:58
26
Nanda Slootweg
Apeldoorn
42:06
27
Melanie Rehorst
Deventer
42:07
28
Joke van Dijk
AV '34
42:20
29
Lysette Rietveld
Apeldoorn
47:30
30
Kim van der Ende
AV '34
52:48




Prima weer, misschien wel net weer iets te warm
Dank Isokin en Run X alsmede alle vrijwilligers van AV '34
www.uitslagen.nl
14-10-2019 19:45