Uitslagenlijst Kopjesloop+Bedrijvenloop_2

Delft - Zondag 13 oktober 2019

MEI-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fabiënne Hemelraad
Poeldijk
5:16
2
Kim Steenks
Rijswijk
5:51
3
Felijne Ruigrok
Delft
7:09
JO-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roan Rozendal
Delft
5:24
2
Lou Metselaar
AV '40
5:46
3
Daan Olsthoorn
's-Gravenzande
8:51
MEI12, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roos Makkes
Delft
5:01
2
Anouk Steenks
Rijswijk
5:45
3
Nora van het Schip
Delft
6:02
V5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith vd Broek
Keest Olshoorn A-team
20:37
2
Carla Verwijs
Budding Words
21:18
3
Mwalima Pellenburg
Provincie Zuid Holland
21:55
4
Corina Voorn
Keest Olshoorn B-team
22:10
5
Chantal van Vliet
Delft voor Elkaar
22:14
6
Nanda Blom
Budding Words
22:43
7
Anne Roth
Delft
22:52
8
Hizkia Taal
Keest Olshoorn B-team
23:36
9
Kirsten Vreugdenhil
Werkse team 1
24:00
10
Petra Vos
AV '40
24:09
11
Elleke Koornneef
De Koplopers
24:18
12
Miranda Mol
Omgevingsdienst Haaglanden
25:59
13
Astrid Hoogeraad
Omgevingsdienst Haaglanden
26:00
14
Joyce vd Kooi
Keest Olshoorn B-team
26:22
15
Lieke Broekhuizen
Omgevingsdienst Haaglanden
26:26
16
Wilma Klink
Omgevingsdienst Haaglanden
26:38
17
Nicole Vermeij
Delft voor Elkaar
26:54
18
Hannie de Jong
Fortuna
27:07
19
Karin Schrederhof
Gemeente Delft 1
27:14
20
Krista Smeele
NFI Running Team 2
27:19
21
Tanja Verbeeten
Provincie Zuid Holland
27:21
22
Sonja Koelewijn
Delft voor Elkaar
28:28
23
Marielle van der Helm
Pijnacker
28:32
24
Francisca Duijs
NFI Running Team 2
28:37
25
Marja Valstar
Gemeente Delft 2
28:59
26
Jiske Kiers
Werkse team 3
29:29
27
Iris Mendivil
Rijswijk
30:10
28
Djeva Tupan
Gemeente Delft 1
31:03
29
Monique Rattink
Gemeente Delft 2
32:59
30
Yvette de Jong
Olympus '70
34:21
31
Lianne Bezemer
Gemeente Delft 2
35:42
M5KM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
René de Lange
De Koplopers
16:38
2
Marc Rotsaert
Keest Olshoorn A-team
18:09
3
Jurre Keizers
Budding Words
18:31
4
Alfred vd Voet
Keest Olshoorn A-team
18:34
5
Bas Veenhof
Werkse team 1
19:03
6
Ali Vakali
Keest Olshoorn B-team
19:33
7
Paul Dekkers
Keest Olshoorn A-team
19:46
8
Michel Out
Keest Olshoorn A-team
19:57
9
Marco Medendorp
Werkse team 1
20:11
10
Bart Broere
NFI Running Team 1
20:13
11
Ernst Bovenkamp
Keest Olshoorn B-team
20:16
12
Jan Willem Rijke
Provincie Zuid Holland
20:18
13
Kees Olsthoorn
Keest Olshoorn A-team
20:20
14
Marius Schwartz
Provincie Zuid Holland
20:26
15
Peter Bosmans
Prime Vision
20:26
16
Percy van As
Omgevingsdienst Haaglanden
20:36
17
Ed Janssen
Nootdorp
20:43
18
Frank Schoones
De Koplopers
20:47
19
Joeri Smit
Keest Olshoorn A-team
20:49
20
Vincent Olsthoorn
Keest Olshoorn B-team
20:51
21
Erik van 't Schip
Keest Olshoorn B-team
20:53
22
Wouter Homan
Prime Vision
20:55
23
Oleg Cristea
Prime Vision
20:58
24
Cyril van Schijndel
Budding Words
21:09
25
Han vd Boogaard
Delft voor Elkaar
21:11
26
Fred v. Berkum
Delft voor Elkaar
21:13
27
Jacques Lems
Capelle a/d IJssel
21:16
28
Marcel Breeuwsma
NFI Running Team 1
21:20
29
Freek Pols
Budding Words
21:23
30
Jan Neutel
Gemeente Delft 1
21:35
31
Frank Dorel
Provincie Zuid Holland
21:56
32
Hans Valstar
Olympus '70
22:00
33
Mark Steenks
Gemeente Delft 1
22:02
34
Marcel van Zon
Prime Vision
22:11
35
Alwin Knijnenberg
NFI Running Team 1
22:35
36
Jesse Budding
Budding Words
22:41
37
Niek van Zon
Gemeente Delft 2
22:45
38
Frank vd Berg
's-Gravenzande
22:46
39
Jos Toth
NFI Running Team 1
22:49
40
Erwin van Eijk
NFI Running Team 1
22:51
41
Martin Talmon
Vlaardingen
22:52
42
Steven Boon
Werkse team 3
22:53
43
Erwin van der Vlist
Werkse team 2
23:16
44
Eric Kok
NFI Running Team 2
23:18
45
Edward Nijboer
Den Hoorn
23:29
46
Huub Keizers
Budding Words
23:31
47
Leo Peschier
NFI Running Team 2
23:34
48
Marcel de Brabander
Delft
23:40
49
Leon Enthoven
'S-Gravenzande
23:44
50
Maarten Daamen
Werkse team 3
23:45
51
Kees van Paassen
Olympus '70
24:01
52
Iwan Meynaar
Delft
24:04
53
Jorrit van den Berg
NFI Running Team 1
24:21
54
Richard Poot
Den Haag
24:24
55
Glenn Roepnarain
NFI Running Team 1
25:02
56
Ruud Smits
Delft
25:18
57
Mart van Blitterswijk
Delft
25:19
58
Arjan Dedden
Omgevingsdienst Haaglanden
25:20
59
Radjen Matia
Omgevingsdienst Haaglanden
25:29
60
Sjaak Koomen
Prime Vision
25:32
61
Thijs Gloudemans
Prime Vision
25:33
62
Harry Keizer
Provincie Zuid Holland
25:36
63
Mohammed el-Maijjaoui
Omgevingsdienst Haaglanden
25:41
64
Senton Dijkgraaf
Gemeente Delft 1
25:43
65
Mathieu Kramer
Werkse team 2
26:09
66
Hans van Zeijl
Werkse team 2
26:11
67
Jan Massar
Keest Olshoorn B-team
26:13
68
Wilbert Hoondert
Gemeente Delft 2
26:34
69
Bart Wielinga
Provincie Zuid Holland
26:40
70
Ron Holling
De Koplopers
26:46
71
Thomas Rijgersberg
Werkse team 2
26:51
72
Dico van Meerten
NFI Running Team 2
27:16
73
Dick Voois
Werkse team 2
27:27
74
Leen Harteveld
Haag Atletiek
27:34
75
Erik Leeuwaarden
Rijswijk
27:37
76
Rogier de Vries
Delft voor Elkaar
27:44
77
Fred Schaader
Rijswijk
28:26
78
Bert Schepers
Den Haag
28:31
79
Pierre Tissoi van Patot
Haag Atletiek
28:34
80
Aad Versteeg
Delft
28:39
81
Wim Lemmers
Delft
28:39
82
Richard van Hemert
Rijswijk
28:49
83
Fred van Hemert
Rijswijk
28:49
84
Marco Nout
Den Haag
28:50
85
Dirk Pakker
PAC
29:30
86
Chiel Overduin
Leidschendam
30:17
87
Kok Louwen
Delft
30:44
88
Gerard Rijgersberg
Werkse team 2
32:38
89
Albert Kerklaan
De Koplopers
33:06
90
Henk Lansbergen
avVN
35:37
91
Gé IJzendoorn
De Koplopers
36:08
92
Michael Ward
Gemeente Delft 1
39:35
93
Cor van Wingerden
Maassluis
40:07
V10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marit Stuurman
Zoetermeer
43:20
2
Anne-Marie Vervaet
Rijswijk
52:59
3
Quirine vd Salm
AV '40
58:45
4
Miranda van Hooft
Sparta
58:55
5
Nicoliene Bakkenes
De Koplopers
59:19
6
Marianne Snyders
AV '40
1:00:35
M10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ricardo van Hooft
Sparta
40:33
2
Remko Seelig
Rijswijk
40:34
3
Jan Hofmeester
De Koplopers
42:48
4
Ties van Elst
De Koplopers
43:07
5
Bas van Binnendijk
Bergschenhoek
43:35
6
Daniël Hamerslag
De Koplopers
44:31
7
Wim Bierboom
De Koplopers
45:41
8
Fatih Bonhotan
Rotterdam
46:41
9
Arjan van Dam
Wddinxveen
47:30
10
Gert-jan van Elleswijk
Spijkenisse
47:52
11
Jos Toetenel
De Koplopers
50:11
12
Martin Appel
50:22
13
Ron Bruyns
Leidschendam
51:00
14
Martien de Koning
Delft
54:58
15
Marco van der Ende
Den Haag
55:09
16
John van Heijningen
's-Gravenzande
56:13
17
M.W. van Veen
Ridderkerk
59:22
18
Fred van Beest
AV '40
1:00:36
19
Rudi de Reuver
Utrecht
1:00:45
20
Wim Charité
Rijswijk
1:08:16
21
Peter de Valois
Zoetermeer
1:09:46
22
Henk Wiggemansen
Ter Aar
1:15:54
23
Aad van der Maat
Haag Atletiek
1:17:02
M15KM, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stephan Stam
Olympus '70
59:37
2
Wouter Stuurmand
Zoetermeer
1:01:26
3
Sebastiaan Stuurmand
Zoetermeer
1:02:23
4
Erwin van Harten
EUR Roadrunners
1:05:36
5
Jan Ouwendijk
Waterweg
1:11:37
6
Reinoud van Soest
Rijswijk
1:12:54
7
Fred Vink
AV '40
1:12:56
8
Hidde Keizers
Delft
1:22:27
www.uitslagen.nl
22-10-2019 11:43