Uitslagenlijst Zaanse Schansloop

Zaandam - Zondag 13 oktober 2019

MAN5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mike de Dood
Lycurgus
17:13
17:13
2
Tijmen van 't Land
Lycurgus
17:19
17:19
3
Menno Brendeke
Zaanland
17:20
17:19
4
Max van der Lugt
Zaanland
17:37
17:37
5
Simon Richards
Zaanland
18:14
18:11
6
Twan Meijer
Zaanland
18:35
18:34
7
Marcel van Harlingen
Lycurgus
18:57
18:57
8
Ronald Wiering
Zaanland
19:00
19:00
9
Benjamin van de Logt
Middenmeer
19:33
19:31
10
Pieter van de Wiel
Opperdoes
19:53
19:51
11
Pim van Reijen
Zaanland
20:14
20:13
12
Dani Pufflijk
Assendelft
20:58
20:56
13
Harry Timmerman
Zaanland
21:25
21:20
14
Patrick Visser
Wormer
21:31
21:28
15
Youri Konings
Zaanland
22:36
22:32
16
Oscar de Gauw
Zaanland
22:49
22:44
17
Matthijs van de Logt
Zaandam
22:53
22:37
18
Lars van Veldhuizen
Wormer
22:57
22:52
19
Jeroen Brendeke
Zaanland
23:02
23:00
20
Vincent van de Logt
Zaandam
23:04
22:47
21
Onno de Vent
Wormer
23:39
23:03
22
Bart Huijgen
Zaandijk
23:59
23:32
23
Dean Bergbouwer
Assendelft
24:16
23:56
24
Bas Zwart
Zuidoostbeemster
24:22
24:14
25
Richard Reijnhout
Wormer
24:25
24:19
26
Mike de Boer
Wormer
25:27
24:53
27
Robin Bakker
Zaanland
26:25
26:15
28
Stijn Vels
Krommenie
26:28
26:24
29
Richard Snelder
Zaandam
26:35
26:27
30
Piet Kleij
Amsterdam
26:36
26:28
31
Tristan Draaisma
Koog aan de Zaan
26:36
26:12
32
Ties Vels
Krommenie
26:39
26:36
33
Lars van Reeden
Hoofddorp
26:59
26:59
34
Marc Berghouwer
Assendelft
27:12
26:51
35
Arjen Romkes
Zaanland
27:19
27:13
36
Tom Huijgen
Zaandijk
27:33
27:33
37
Michael Leegwater
Zaandam
27:58
27:29
38
Jan Goedhart
Berlicum Nb
28:04
27:33
39
Mario Wiedeman
Wormer
28:39
28:23
40
Coen Honingh
Zaandam
28:47
28:31
41
Maarten Jimmink
Lycurgus
28:51
28:48
42
Gerrit den Brave
Krommenie
28:54
28:47
43
Chris van Reeden
Hoofddorp
29:08
44
Marco Moen
Zaandam
29:22
28:57
45
Luke Schuit
Oudkarspel
29:55
29:55
46
Bart Balder
29:58
29:35
47
Rory Post
Haarlem
30:15
30:04
48
Jeroen Stelling-Freyee
Zaandam
30:32
30:01
49
Erik Stelling
Zaandam
30:34
30:04
50
Maarten Steunenberg
Amsterdam
31:08
30:54
51
Hans Nijenmanting
Zaanland
31:09
30:59
52
Ruud Huijgen
Zaandijk
31:33
31:05
53
Rick Huijgen
Zaandijk
31:50
31:23
54
Walter Foole
Hengelo Ov
31:56
31:36
55
Dirk Peereboom
Heiloo
31:56
31:41
56
Amadeo Lopez
Oostzaan
32:30
31:55
57
Rob Hooft
Lycurgus
32:51
32:37
58
Dani Holst
Zaanland
32:59
32:40
59
Niko ten Have
Zaandam
33:26
32:52
60
Jasin Verkleij
Zaandam
33:29
33:01
61
Brian Weeteling
Assendelft
33:29
33:01
62
Marthijn Bakker
Zaanland
33:53
33:44
63
Cees jan Fonteijn
Oostknollendam
34:29
34:17
64
Ronald Klatt
Zaandijk
34:55
34:37
65
Philipp Naether
meiBen
34:55
34:37
66
Mark Winter
Westzaan
34:56
34:50
67
Marcel van Zoelen
Assendelft
35:21
35:14
68
Marcel Woning
Wormer
35:56
35:42
69
Marcel Janssen
Koog aan de Zaan
36:47
70
Paul Hoonakker
Zaandijk
38:23
38:23
71
Gerard Al
Wormer
39:16
38:55
72
Ko Ackema
Zaandam
42:28
41:56
73
Rob van Zuuren
Zaandijk
43:05
42:45
74
Piet Glas
Zaanland
54:45
54:44
VROU5, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeske van der Pal
Zaanland
20:25
20:25
2
Sanne Lagerweij
Zaandam
20:58
20:56
3
Ella Teunisse
Wijdewormer
21:56
21:54
4
Annemieke de Boer
Zaanland
22:08
22:06
5
Jamie van Son
Zaandam
23:31
23:28
6
Esther Bootsma
Koog aan de Zaan
24:37
24:28
7
Natasja Andringa
Loopgroep Zaanstreek
25:58
25:23
8
Tamara van Olst
Krommenie
26:12
26:08
9
Sterre Haitsma
Wormer
26:40
26:38
10
Gwenn Romkes
Zaanland
27:19
27:14
11
Eefje Driehuis
AKU
27:28
27:16
12
Irma van Balken
AKU
27:35
27:24
13
Monique Baars
Loopgroep Zaanstreek
27:54
27:49
14
Isabel Vicente
Zaandam
28:05
27:56
15
Irene Klokman
Zaandijk
28:12
27:48
16
Laura Boutsma
Zaandijk
28:13
27:50
17
Patricia Rodrigues
Zaandam
28:22
28:13
18
Gerlinde Huiskes
Zaandijk
28:33
28:28
19
Poornima Pal
Zaanland
28:35
20
Elena Messedaglia
Wormer
28:38
28:24
21
Sanne Glas
Winkel
28:45
28:35
22
Miranda de Bock
Hoofddorp
29:08
23
Jeltje Dijkstra
Amsterdam
29:10
29:02
24
Karien Gravesteijn
Zaandijk
29:16
29:03
25
Samantha de Jong
Zaandam
29:18
29:13
26
Rieneke Kwantes
Zaanland
29:22
29:11
27
Gerda Swartsenburg
Zaandam
29:23
29:00
28
Matgorzata Bijlhouwer
Zaandijk
29:25
29:16
29
Sofie van der Hijden
Haarlem
30:15
30:04
30
Ilse Glas
Alkmaar
30:21
30:12
31
Paula el Hassani
Zaandam
30:27
29:57
32
Janine Kalverla
Castricum
30:27
29:57
33
Ellis Geusebroek
Zaanland
30:30
30:05
34
Yvonne Asselman
Zaandam
30:58
30:33
35
Nikita Teeuwen
Zaandam
31:23
31:10
36
Saskia Leegwater
Zaandam
31:30
37
Stacey Prinsen
Zaandijk
31:46
31:39
38
Cindy Annes
Lycurgus
32:02
31:46
39
Nadine te Rietmolen
Zaanland
32:05
31:33
40
Loes Keijzer
Zaandam
32:19
31:58
41
Saskia Groot
Uitgeest
32:20
31:59
42
Gladys Zwart
Wormerveer
32:21
32:21
43
Marijke van Zoelen
Assendelft
32:22
32:15
44
Simone van Nunen
Lycurgus
32:22
32:05
45
Lida Visser
Trias
32:24
32:07
46
Majella Boutmy
AV Castricum
32:27
32:17
47
Fania Konijn
Assendelft
32:39
32:28
48
Iraida Groenewoud
Almere
32:50
32:37
49
Anita Timmers-Kok
Lycurgus
32:51
32:37
50
Hiske Holst
Wormerveer
32:59
32:40
51
Eline van Putten
Zaanland
33:13
52
Saskia Bax
Zaandam
33:36
33:23
53
Kyara Prinsen
Amsterdam
33:46
33:39
54
Ashley van de Poll
Westzaan
33:46
33:39
55
Lara Draaisma
Koog aan de Zaan
33:49
33:24
56
Mariëtte Zon
Zaanland
34:19
33:46
57
Zorana Voorn
Krommenie
34:20
34:03
58
Monika Hoonakker
Zaandijk
34:22
59
Larissa Teeuwen
Zaandam
34:33
34:19
60
Annette Blijenburg
Zaandijk
34:44
34:20
61
Roselien Brondy
Koog aan de Zaan
35:03
34:44
62
Laura Doornink
Lycurgus
35:09
34:51
63
Monique Stelling
Lycurgus
35:10
34:54
64
Isabelle van Doorn
Hoofddorp
35:11
34:52
65
Marjan Fleumer
Westzaan
35:18
35:12
66
Femke van Zoelen
assendelft
35:21
35:14
67
Ilse Krokké
Zaandijk
35:21
35:13
68
Duifje Weeland
Krommenie
35:21
35:06
69
Ingeborg Sluis-Kaper
Zaandam
35:25
34:59
70
Annemieke Bakker
Zaandam
35:25
35:00
71
Judith van den Berg
Zaandam
35:27
35:13
72
Kim Jonker
Assendelft
35:38
35:26
73
Hetty Jonker
Zaanland
35:39
35:27
74
Mieke Zoutman
Zaandijk
36:12
36:07
75
Dieuwke de Haan
Zaandam
37:23
36:50
76
Karen Engelvaart
Arnhem
37:26
37:00
77
Ellen Groenveld
Wormer
37:34
37:08
78
Yvonne van Osch-Sanders
Lycurgus
37:34
37:08
79
Marion Kors
Lycurgus
39:14
38:42
80
Kelly Krijt
Assendelft
39:16
38:56
81
Suzan Haring
Enkhuizen
40:10
39:53
82
Ingeborg Zelvelder-Eendebak
Zaanland
41:45
41:43
83
Zita Staal
Zaanland
41:46
41:44
84
Birgitta Zwart-Jonkman
Lycurgus
43:35
43:19
85
Iris Vogt
Zaandijk
43:58
43:37
86
Tamara Kesselaar
Zaandam
44:40
44:36
87
Marjolein de Heer
Zaandam
46:11
45:49
88
Mariëlle Krancher - Brandt
Zaandijk
48:59
48:56
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Kramer
Zaanland
33:00
33:00
2
Awet Haille
Beverwijk
35:25
35:24
3
Frank van der Sluis
Lycurgus
35:26
35:26
4
Jos Jacobsen
Zaanland
38:25
38:25
5
Pieter Jelle Jongejans
Zaanland
39:04
39:03
6
Aaldrik Koops
Nederlandse Triathlonbond
39:45
39:43
7
Jeffrey van Diepen
Zwaag
39:54
39:52
8
Klaas Jan Lantinga
Dussen
39:54
39:52
9
Dick Zuman
Lycurgus
39:56
39:50
10
Erwin Haers
Amersfoort
40:21
40:12
11
Sietse van der Pal
Zaanland
40:40
40:39
12
Ernst van Beekhuizen
Zaanland
41:08
41:06
13
Edwin Visser
Zaandam
41:21
41:17
14
Dirk Klaassen
Lycurgus
41:24
41:19
15
Jan van Emaus
Waterland
41:28
41:26
16
Edie van den Berge
Zaanland
42:02
42:00
17
Simon van der Woude
Zaandam
42:03
41:49
18
Marcel Vredenburg
Koog aan de Zaan
42:17
42:09
19
Paul Olij
Lycurgus
42:41
42:35
20
Manuel Melo
Zaandam
42:42
42:40
21
Mark Konings
Zaanland
42:43
42:41
22
Marcoen Beeks
Zaanland
42:44
42:44
23
Maikel Lust
Zaandam
42:56
42:43
24
Wissam Aljobory
Assendelft
44:02
43:59
25
Jeroen Luiken
Zaandam
44:02
43:46
26
Pieter Grandiek
Zaanland
44:02
43:59
27
Hans van Urk
Zaanland
44:09
44:05
28
Martijn van den Ende
Purmerend
44:20
44:10
29
Michiel Richards
Zaanland
44:35
44:32
30
Mark Prins
Jisp
44:36
44:27
31
Leo Walraven
Zaandijk
44:38
44:34
32
Nick Machielse
Zaandam
44:58
44:20
33
Jaap Tol
KAV Holland
45:11
45:08
34
Dirk Goldebeld
wormer
45:20
45:18
35
Julian Kok
Krommenie
46:04
45:57
36
Tim Duin
Uitgeest
46:24
46:10
37
Peter Rogge
NEA Volharding
46:25
46:22
38
Bas Veenings
Assendelft
46:32
46:16
39
Eric van Weerden
Lycurgus
46:44
46:31
40
Rob van Heerden
zaandam
46:48
46:42
41
Martijn Visser
Zaanland
46:54
46:17
42
Peter Kroes
Wormerveer
47:05
46:52
43
Richard Dreijer
Uitgeest
47:07
46:54
44
Jochem Öfner
Zaandam
47:11
46:32
45
Theo van Rossum
Mijdrecht
47:31
47:10
46
Vincent van Duijnhoven
Waterland
47:32
47:17
47
Kees Klootwijk
Krommenie
47:34
46:25
48
Bouwe Groot
47:38
46:40
49
Mark Bakker
Amsterdam
47:43
47:10
50
Rik Prins
Zwijndrecht
47:49
47:40
51
Bob Kenniphaas
Egmond aan Zee
47:52
47:02
52
Ron Cadenau
Zaanland
48:04
47:51
53
Dennis Glas
Zaanland
48:04
47:51
54
Michiel de Boer
Amsterdam
48:08
48:02
55
Rob van den Dongen
Zaanland
48:23
48:08
56
Lars Krokké
Zaandijk
48:26
47:33
57
Duco Huitema
Lycurgus
48:40
48:33
58
Arjan van der Lem
Heerhugowaard
48:40
47:44
59
Eric Fris
Zaanland
48:51
48:35
60
Martin van der Kluft
Zaandam
48:53
47:54
61
Pim Dekker
Assendelft
49:02
48:22
62
Jan-Willem Oosterveld
Lycurgus
49:06
46:37
63
Paul Snoek
Wormerveer
49:13
49:04
64
Maik Nieuwenhuis
Zaanland
49:20
65
Ruben Pufflijk
Assendelft
49:27
49:20
66
Jaap Bouwmeester
AKU
49:46
49:22
67
Martijn Veldkamp
Purmerend
49:46
49:27
68
René Cornet
Lycurgus
50:07
49:52
69
Daan Kleij
Wormerveer
50:16
49:05
70
Bjorn Heijnen
Zaanland
50:19
50:19
71
Guido Heijn
Assendelft
50:30
49:49
72
Sander Zuurbier
50:55
49:55
73
Harry Langeveld
AKU
50:57
50:32
74
Roel Homan
Alkmaar
50:59
50:15
75
Bobjan Witbaard
Zaandijk
50:59
50:17
76
Mike de Boer
Amsterdam
51:12
50:50
77
Danny de Reus
Assendelft
51:34
51:16
78
Eric ten Veldhuis
AKU
51:40
51:14
79
Harry Plompen
Krommenie
51:42
51:31
80
Johan de Boer
Wormer
51:44
51:34
81
Martin Gerritsen
Zaandijk
51:48
51:33
82
Rob Blokzijl
Assendelft
52:13
51:58
83
Jurgen Giltjes
Krommenie
52:24
51:42
84
Jakko Timmers
Lycurgus
52:35
51:31
85
Jaap Bijkerk
Zaanland
52:35
52:14
86
Marco van Beek
Castricum
52:36
51:30
87
Huub Jansen
Mijdrecht
52:37
52:11
88
Milan Meijer
Beverwijk
52:43
52:36
89
Maurice Meijer
Beverwijk
52:43
52:36
90
Boudewijn van Nugteren
Zaandam
52:44
52:06
91
Cor Grabijn
Lycurgus
52:57
52:35
92
Mark van der Hurk
Hoorn Nh
52:57
52:23
93
Piet van der Pal
Zaanland
53:09
52:48
94
Arjan van Diepen
Zaanland
53:32
52:37
95
Julio Mengod de man
Zaanland
53:46
52:47
96
Martijn Kipchoge
Oostknollendam
53:47
52:58
97
Rens Hartsuiker
Oudkarspel
53:50
52:33
98
Roy Schipper
Zaandam
53:56
53:06
99
Marcel van Schie
Purmerend
54:05
53:40
100
Mike de Boer
Assendelft
54:13
53:03
101
Jeffrey van Galen
Zaandijk
54:13
53:03
102
Robert Kramer
Assendelft
54:16
53:27
103
Raymond de Rooij
Zaandam
54:24
53:51
104
Michel Talakua
Zaandam
54:31
54:02
105
Jort vd Linden
Krommenie
54:35
54:01
106
Merlijn Krale
Nijmegen
54:36
53:24
107
Revi Laport
Zaandam
54:36
53:24
108
Sandro van Sichem
Koog aan de Zaan
54:49
54:21
109
Dirk Exalto
Loopgroep Hoorn
55:03
54:17
110
Maarten van der Meer
Nederland
55:08
54:56
111
Ronald Pit
Nibbixwoud
55:16
55:14
112
Robin Peereboom
Amsterdam
55:19
113
Frank Foole
Delft
55:19
54:44
114
Ruud de Goede
Zaanland
55:38
55:24
115
Jann Kramer
Zaandam
55:49
55:19
116
Harmen Derlagen
Zaandam
56:02
54:46
117
Wilco van Garderen
Heiloo
56:09
55:27
118
Stephen Davies
Zaandam
56:11
55:10
119
Jeroen Reijn
Koog aan de Zaan
56:28
55:31
120
Jeroen Kossen
Krommenie
56:29
55:22
121
Abel Zwart
Zaandam
56:34
56:18
122
Jaďr de Roeck
Zaanland
56:35
56:16
123
Bas Zwart
Zaandam
56:39
55:51
124
Marco Schuit
Oudkarspel
56:40
55:23
125
Jack
Nederland
56:44
56:05
126
Sander Rijksbaron
Zaanland
56:49
56:29
127
Martin Corzilius
Zaanland
56:50
56:30
128
Mark Rijser
Assendelft
56:53
55:37
129
Jaco Brakenhoff
Zaanland
56:55
56:35
130
Harry Schoots
's-Gravenhage
57:40
57:19
131
René Evers
Zaanland
57:44
57:27
132
Ron Schaft
Oostzaan
57:47
57:28
133
André Stoffer
Loopgroep Zaanstreek
57:50
57:05
134
Gerard Koolstra
Koog aan de Zaan
58:01
57:33
135
Remko Poth
Lycurgus
58:12
57:29
136
Erik v.d. Einden
Krommenie
58:15
57:42
137
Sander Kuipers
Koog aan de Zaan
58:17
57:06
138
John Schilp
Wormerveer
58:22
57:49
139
Michel Roode
Purmerend
58:42
58:16
140
Simon Spanjer
Nederland
58:49
58:02
141
Jim Molenaar
Amsterdam
59:01
58:31
142
Hans de Roo
Zaanland
59:23
58:59
143
Peter Smit
Loopgroep Zaanstreek
59:27
58:43
144
Vincent Verschoor
Zaandam
59:32
58:59
145
Peter Roeland
NEA Volharding
59:33
59:02
146
Klaas Lakeman
avVN
59:36
58:49
147
Peter de Boer
Zaandam
59:38
59:38
148
Robert Kruijshaar
Zaanland
59:42
59:14
149
Cor Bobeldijk
Beverwijk
59:48
59:05
150
René Prins
Zaanland
59:50
58:52
151
Rob van Oostrum
Hoofddorp
1:00:01
58:46
152
Eric Scholtens
Wormer
1:00:03
58:55
153
Alex Beijers
Wormerveer
1:00:07
58:30
154
Jeroen Kool
Wormer
1:00:15
1:00:03
155
Andy Kroese
Zaandam
1:00:22
1:00:11
156
Jan Hemmers
Oosterblokker
1:00:31
59:54
157
Dimitri Bosland
Zaandam
1:00:40
59:49
158
Marco Kraaij
Zaanland
1:00:41
59:34
159
Pablo Formannoy
Hoorn Nh
1:00:46
160
Alex Roos
Krommenie
1:00:50
1:00:10
161
Mark Kooijman
Zaandam
1:01:32
162
Henk Groothedde
Assendelft
1:01:43
1:00:47
163
Kees Ruck
Zaanland
1:01:46
1:00:38
164
Rikus Bijvoet
Zaanland
1:02:04
1:01:41
165
Jos Blommers
Loopgroep Zaanstreek
1:02:06
1:01:21
166
Jeffrey Schaefers
Amsterdam
1:02:14
1:00:59
167
Marnix Kuijzer
Lycurgus
1:02:30
1:01:26
168
Melchert Kok
Lycurgus
1:02:36
1:01:41
169
Kevin van Hese
Assendelft
1:03:09
1:02:06
170
Jeroen Glebbeek
Zaanland
1:03:11
171
Gosse Plantinga
Zaanland
1:03:32
1:03:26
172
Peter Scheijde
Zaanland
1:03:37
1:03:20
173
Paul Roosenstein
Koog aan de Zaan
1:03:58
1:03:10
174
Jurrien Krol
Assendelft
1:04:17
1:03:18
175
Marcel Neinhaus
De Kraai
1:04:19
1:03:32
176
Peter Klumper
Zaanland
1:04:41
1:03:49
177
Ruben Donker
Zaanland
1:04:43
1:04:24
178
Roeland Helfensteijn
Krommenie
1:04:50
1:04:00
179
André de Nooij
Zaanland
1:04:59
1:03:45
180
Manfred Hellingman
1:06:40
1:05:40
181
Sandor Hilders
Zaandam
1:07:00
1:05:54
182
Paul de Jong
Zaanland
1:07:41
1:06:50
183
Jan Chris Siegers
Zwaag
1:08:14
1:07:11
184
Frank de Jong
Zaandam
1:08:20
185
Adriaan Nagel
Koog aan de Zaan
1:08:27
1:07:46
186
Rob Rebel
Assendelft
1:08:49
1:07:47
187
Martin Wezel
Zaanland
1:09:18
1:08:20
188
Jan Stolp
Zaandam
1:09:18
1:08:20
189
Martin de Goede
Hoofddorp
1:11:11
1:10:19
190
Joop Keetman
Lycurgus
1:21:13
1:20:33
191
Frans be tjoen Swan
Amsterdam
1:32:06
1:31:01
192
Hafid Al Onsri
Assendelft
1:34:32
1:34:31
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eline Langeveld
Zaanland
39:40
39:39
2
José Doorson
Zaanland
42:56
42:55
3
Katia Ganda
Zaanland
43:51
43:50
4
Cora Van 't Klooster
Zaanland
45:00
44:56
5
Ingrid Kool
Wormer
45:47
45:43
6
Cora Sistermans
Zaanland
47:52
7
Saskia Goldebeld
Wormer
48:25
48:22
8
Ingrid van Weerden
Lycurgus
48:37
9
Natasja Groothuismink
Krommenie
49:07
48:57
10
Yvonne Zwart
Koog aan de Zaan
49:08
48:13
11
Renate van Wijnbergen
Assendelft
49:39
49:27
12
Muriël Blaes
Zaandijk
50:01
49:53
13
Sanne Velzenboer
Krommenie
50:06
49:31
14
Sonja van der Poel
Zaanland
51:41
51:29
15
Shelley de Boer
Krommenie
51:48
50:51
16
Maret Lutterman
Assendelft
52:02
51:22
17
Lian Kosse
Zaanland
52:08
51:50
18
Anique Commandeur
Limmen
52:20
51:14
19
Debby Schleeper
Zaandijk
52:31
52:13
20
Sonja van Zeelt
Wormerveer
52:42
52:35
21
Marjoleine Jansen
Zaanland
53:01
52:55
22
Anne-Barbara Ankum
Loopgroep Zaanstreek
53:03
52:21
23
Jolien van Dijk
Zaandam
53:06
24
Alice Muller
Lycurgus
53:07
52:44
25
Tessa Dijkman
Zaanland
53:08
52:50
26
Karin Versteeg
AKU
53:15
52:52
27
Baukje Verbruggen
AKU
53:16
52:54
28
Lotte de Jong
Wormer
53:25
29
Foka Brinkman
Zaanland
53:53
53:35
30
Liselotte Waterbeek
53:55
52:55
31
Ria Zijlstra
AKU
53:57
53:34
32
Nanda van Schie
Alkmaar
54:05
53:39
33
Maaike van Tol
Hoorn Nh
54:21
53:47
34
Laura Hyslop
Zaanland
54:23
54:12
35
Linda Baron
Jisp
54:53
54:43
36
Dafne Berkhout
Lycurgus
55:00
54:16
37
Atie van Oostveen-Vrolijk
AKU
55:11
54:48
38
Jacqueline Louwe-Zijlstra
Zaanland
55:15
54:58
39
Ellen Pufflijk
Assendelft
56:34
56:28
40
Leanne Steenkamp
Castricum
56:56
55:50
41
Eke Fonteijn
Zaanland
57:03
56:59
42
Joyce de Roo
Zaanland
57:12
56:47
43
Jette van der Heijde
Wormer
57:13
44
Erna Dijkers
NEA Volharding
57:40
57:19
45
Miranda Duyf
Zaanland
57:56
57:38
46
Evelien Hus
Zwaag
58:21
57:20
47
Annemarie Duin
Lycurgus
58:23
57:38
48
Nynke de Groot
Zaandijk
58:41
57:57
49
Stephanie Hartog
Zaandam
58:47
57:52
50
Barbara Bosland
Zaanland
58:56
58:05
51
Wil Voorn
AKU
59:11
58:46
52
Lisette Bulsink
Steenwijk
59:12
58:02
53
Fenna Geers
Westzaan
59:20
58:56
54
Marjon Moerenburg
Lycurgus
59:28
59:12
55
Megan Boon
Krommenie
59:31
58:22
56
Wendy Roeland
NEA Volharding
59:32
59:01
57
Esmé van der Meijde
Zaanland
1:00:02
58:58
58
Nynke Konijn
Santpoort-Zuid
1:00:10
59:14
59
Wilma Jonker
Zaanland
1:00:16
59:53
60
Dania Vos
Zaanland
1:00:26
1:00:16
61
Perucha van Walstijn
Lycurgus
1:00:33
1:00:16
62
Tamara van den Berge
Krommenie
1:00:38
1:00:06
63
Joke Bijvoet
Zaanland
1:00:48
59:55
64
Melanie Heg
Zaandam
1:00:57
1:00:19
65
Brigitte de Waal
Diemen
1:01:10
1:00:10
66
Christel Hoffman
Krommenie
1:01:12
1:01:03
67
Sandy Spaander
Zaandam
1:01:30
1:01:07
68
Ilona Glas
Zaandam
1:01:32
69
Mia de Roo
Zaanland
1:01:59
1:01:34
70
Judith Goedhart
NEA Volharding
1:02:28
1:02:22
71
Patricia Oostendorp
Zaandam
1:02:29
1:01:15
72
Nancy Kok
Lycurgus
1:02:37
1:01:41
73
Inge Folsche
Zaandijk
1:02:52
1:01:39
74
Annemieke Glas
Wormer
1:03:01
1:02:31
75
Petra Wester
Koog aan de Zaan
1:03:07
1:02:03
76
Mandy Faber
Zaandam
1:03:08
1:02:03
77
Maaike Zeissink
Assendelft
1:03:27
1:02:11
78
Wil Gabriël
Koog aan de Zaan
1:03:35
1:02:27
79
Marry van der Aar
Koog aan de Zaan
1:03:38
1:02:31
80
Bonnie Klos
Wormer
1:03:44
1:03:04
81
Greet van Leeuwen
Limmen
1:04:09
1:03:03
82
Elise Bos Eyssen
Zaandam
1:04:11
1:03:10
83
Esmeralda Scholten
Amsterdam
1:04:18
1:03:02
84
Sandra Selie
Zaandam
1:04:23
85
Sylvia Houter
Koog aan de Zaan
1:04:34
1:03:21
86
Cathy de Boer
Amsterdam
1:04:34
1:03:37
87
Izzy Ruiter
Naarden
1:04:47
1:04:02
88
Rolinka Romkes
Zaanland
1:04:48
1:04:10
89
Marlies Leibbrand
Nederland
1:04:51
1:04:04
90
Carolien Kruijver
Lycurgus
1:04:55
1:04:26
91
Marieke Taams
Barendrecht
1:05:25
1:05:25
92
Robin de Boer
Amsterdam
1:05:34
1:05:13
93
Ingeborg Spackler
Zaanland
1:06:05
1:05:11
94
Mariel Fieseler
Zaanland
1:06:05
1:05:11
95
Elisa Keijzer
Assendelft
1:06:43
1:05:54
96
Merel de Groot
Assendelft
1:06:43
1:05:54
97
Mieke van der Hoorn
Assendelft
1:06:50
1:06:17
98
Annet Commandeur-Groot
AV Castricum
1:06:51
1:05:44
99
Christine Milort
Castricum
1:06:52
1:05:45
100
Marjolein Ero
Zaandijk
1:06:56
1:06:28
101
Els Helms
Zaanland
1:07:05
1:05:51
102
Lyda Twisk
Zaanland
1:07:06
1:05:52
103
Esther Hartland
Zaanland
1:07:06
1:06:15
104
Tini Paardekooper
Zaanland
1:07:48
1:07:43
105
Maria Bank
Zaanland
1:07:54
1:07:49
106
Karin de Nooij
Zaanland
1:08:03
1:06:48
107
Ingrid Nagel
Koog aan de Zaan
1:08:03
1:07:21
108
Simone Eikelboom
Assendelft
1:08:14
1:07:12
109
Karin Hoorn
Lycurgus
1:08:31
1:07:50
110
Yasmine Ay
Rotterdam
1:08:52
1:08:17
111
Jacqueline van der Velde
Lycurgus
1:09:31
1:08:51
112
Fleur Kuipers
Koog aan de Zaan
1:09:38
1:08:27
113
Sylvia Fabbro
Zaanland
1:10:09
1:08:55
114
Laura Groen in ‘t Wout
Zaandam
1:10:51
1:10:23
115
Bianca van der Horst
Loopgroep Zaanstreek
1:11:24
1:10:41
116
Karin van de Stadt
Zaanland
1:12:03
1:10:49
117
Julia Tas
Zaandam
1:12:08
1:11:17
118
Laura Rebel
Assendelft
1:12:16
1:11:15
119
Irma Schipper
Loopgroep Hoorn
1:12:59
1:12:27
120
Linda Denekamp
Zuidoostbeemster
1:15:43
1:14:38
121
Tanja Dil-van Wijngaarden
Zaanland
1:15:55
1:14:51
122
Esmee Peters
Lycurgus
1:16:27
1:15:25
www.uitslagen.nl
03-11-2019 14:22