Uitslagenlijst Stratenloop Rozenburg

Rozenburg Zh - Zaterdag 12 oktober 2019

HSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nick Pruijssers
Lekkerkerk
18:08
2
Tiago Pereira
Rotterdam
18:15
3
Marijn Abbenhuis
Delft
18:18
4
Lennard Montizaan
Maassluis
29:05
5
Bram van Ham
Dordrecht
29:37
6
Niels de Bruijn
oud Gastel
29:41
7
Robbert Mercx
Rotterdam
29:41
H35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pieterjan Griep
Hoogvliet
19:12
2
Sander ter Haar
Rotterdam
19:40
3
Eric de Vogel
Alblasserdam
22:34
4
Maurice den Braber
Rozenburg
24:39
H45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ferry de Valk
Heerjansdam
19:48
2
Philip Huijts
Rotterdam
24:53
H55, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hans de Jong
Strijen
22:59
2
Ton Hoozemans
Rotterdam
23:43
3
Piet van de Meijden
Mijnsherenland
24:29
4
Eric van Mastrigt
Poortugaal
26:29
5
Rony Hungenaert
Vlaardingen
33:23
VSEN, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tuscha Huisman
Poortugaal
23:02
2
Michella Zwaard
Rozenburg
27:27
3
Anthea de Vogel
Alblasserdam
27:54
4
Laura Montizaan
Maassluis
29:05
5
Sabrina van der Groef Korteland
Rozenburg
29:39
6
Salena van de Loosdrecht
Stellendam
34:22
7
Anneke Huisman
Hellevoetsluis
34:28
V35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Laura van Eerten
Rotterdam
20:54
2
Patricia Nieboer
Hellevoetsluis
23:27
3
Saskia Blok
Spijkenisse
28:52
V45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marleen van Housselt
Rotterdam
23:59
2
Tamara Hofland
Ridderkerk
25:24
3
Jennette Vink
Nootdorp
25:55
4
Carina de Jong
Rozenburg
33:22
HSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Pollemans
Hoek
34:12
2
Peter van Elsacker
Delft
37:53
3
Marius Dorbantu
Hoogvliet
38:45
4
Rick van Helden
Schiedam
38:57
5
Adrian Zenon
Kampinos
39:08
6
Wouter van Genuchten
Rotterdam
39:46
7
Michael Kerkhof
Hoogvliet
42:40
8
Joost van Arum
Brielle
43:14
9
Leendert Lodder
Pernis
47:52
10
Lucien van Pamelen
Spijkenisse
53:27
11
Damien Pallares
Rozenburg
53:51
H35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ali Shugul
Zwijndrecht
38:09
2
Ronald Geertse
Serooskerke
40:04
3
Peter Heukels
Schiedam
40:24
4
Kees Prins
Sliedrecht
40:33
5
Edwin de Looff
Pernis
42:05
6
Mike Zijlmans
Rotterdam
42:18
7
Loek Sistermans
Rozenburg
45:53
8
Raymond van Oer
Hoogvliet
52:09
9
Danny Tazelaar
oude Tonge
52:43
H45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert Kras
Zwijndrecht
36:19
2
Mark Messing
Rotterdam
40:30
3
Mario Wesdorp
Rotterdam
40:52
4
Ernst Jan Meindersma
Zoetermeer
42:08
5
Wilco Hoogendoorn
Schiedam
43:57
6
Timo Spaans
Rozenburg
45:54
7
Frans Digeo
Rozenburg
48:07
8
Peter Hendriks
Maassluis
48:17
9
Amar Sedney
Vierpolders
54:24
10
Bas van den Berg
Rozenburg
57:42
H55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Huizer
Spijkenisse
40:25
2
Edwin Cornelisse
Rotterdam
42:44
3
Jan Kool
Spijkenisse
45:02
4
Arie Mol
Rozenburg
46:44
5
Vincent Verstegen
Spijkenisse
52:33
6
Hans Smit
Rotterdam
53:56
7
Leo Harreman
Maasdijk
1:01:00
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elise Garton
den Haag
43:31
2
Nicole van Diggelen
Spijkenisse
53:26
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rianne Sigmond
Rotterdam
40:19
2
Mandy Goedhart
Spijkenisse
46:45
3
Simona Cerniauskaite
Rozenburg
47:04
V45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vanessa Hartman
Brielle
40:14
2
Maria Smedts
Rotterdam
52:00
3
Diane Lagerwaard
Vierpolders
54:24
4
Astrid Bottenberg
Rotterdam
56:29
5
Barbara van Cortenberghe
Barendrecht
58:45
www.uitslagen.nl
19-10-2019 23:24