Uitslagenlijst AH Kees Elzinga ReestRun

Meppel - Zaterdag 12 oktober 2019

21MSN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alwin Heijting
Erm
1:12:37
1:12:37
2
Erik Leusink
HAC '63
1:14:31
1:14:31
3
Stijn van Geene
Phanos
1:21:31
1:21:29
4
Andre Brakke
Staphorst
1:23:45
1:23:47
5
Jeroen Thalen
HAC '63
1:24:24
1:24:24
6
Evert Jansen
HAC '63
1:24:55
1:24:53
7
Arjen Gruppen
HAC '63
1:26:59
1:26:56
8
Victor Bastiaansen
Start '78
1:27:45
1:27:44
9
Arne ter Heide
HAC '63
1:29:42
1:29:40
10
Milco Winters
Meppel
1:31:02
1:31:02
11
Karlo Knipmeijer
Staphorst
1:31:16
1:31:16
12
Jelmer Meijerink
Meppel
1:31:59
1:31:58
13
Thijs van Bronkhorst
Harreveld
1:32:11
1:32:08
14
Harmen Veerman
Rouveen
1:32:19
1:32:18
15
Ferry van Laar
Meppel
1:35:19
1:35:18
16
Matthijs Koopman
Leeuwarden
1:35:54
1:35:43
17
Marco Hoeve
PEC 1910
1:36:53
1:36:49
18
Jeroen Wever
PEC 1910
1:37:08
1:37:05
19
Hugo Jongejan
Emmeloord
1:38:33
1:38:30
20
Jurrien Norder
Hellas
1:39:07
1:39:02
21
Douwe Schermer
Leeuwarden
1:39:51
1:39:46
22
Klaas Kramer
Urk
1:42:55
1:42:38
23
Jacob Baak
Urk
1:42:55
1:42:39
24
Rick Pieters
Meppel
1:43:45
1:43:37
25
Henk de Boer
Staphorst
1:46:51
1:46:44
26
Frank Balk
Leeuwarden
1:47:21
1:47:15
27
Tim Durieux
Groningen
1:47:34
1:47:25
28
Albert Gort
Nieuweroord
1:49:34
1:49:25
29
Herman Schra
Genemuiden
1:50:51
1:50:38
30
Robby Kruidhof
Rouveen
1:53:26
1:53:18
31
Endy Kruidhof
Staphorst
1:56:23
1:56:15
32
Ferdy Blom
Emmen
1:57:40
1:57:27
33
Kilian Horstede
Rouveen
2:25:03
2:24:47
21MM4, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Huzen
Nieuwleusen
1:23:59
1:23:59
2
Jerry Schutte
De Sprinter
1:24:30
1:24:30
3
Dirk van den Dool
Running2000
1:26:59
1:26:58
4
Anjo Simonse
NOP
1:28:06
1:28:04
5
Michel Wierbos
Nieuwleusen
1:29:25
1:29:26
6
Roelof Schr
Staphorst
1:32:46
1:32:45
7
Gerard Kroes
De Gemzen
1:34:12
1:34:12
8
Henk Hokse
Staphorst
1:34:19
1:34:14
9
Gerlof van Minnen
Loopgroep Leeuwarden
1:34:48
1:34:48
10
Tom van Tellingen
HAC '63
1:34:49
1:34:46
11
Martin Hink
Hollandscheveld
1:35:03
1:35:00
12
Kees van Dooren
Ederveen
1:36:35
1:36:31
13
Gerwin Schra
Enschede
1:37:56
1:37:48
14
Remko Schaapman
PEC 1910
1:38:22
1:38:19
15
Erik Averesch
Slagharen
1:40:57
1:40:53
16
Willem Hofman
Artemis
1:41:00
1:40:53
17
Mick Lodder
Meppel
1:42:32
1:42:19
18
Wout Brinkman
Meppel
1:42:43
1:42:37
19
Michel Veninga
Kerkenveld
1:42:59
1:42:49
20
Richard Jansen
Hoogeveen
1:43:19
1:43:09
21
Tom van Dalum
Meppel
1:43:40
1:43:31
22
Sandor Houweling
Meppel
1:44:28
1:44:16
23
Guido Leurink
Drachten
1:44:39
1:44:39
24
Jan Willem Woord
Urk
1:45:48
1:45:31
25
Jacco Struik
Ansen
1:47:08
1:47:01
26
Arjen Hoekert
Isala '96
1:48:22
1:48:19
27
Jan Compagner
Rouveen
1:51:28
1:51:21
28
Mark Schuring
Meppel
1:51:41
1:51:25
29
Martin Noppert
Sintjohannesga
1:55:24
1:55:12
30
René Brinkman
De Gemzen
1:57:15
1:57:10
31
Ralph de Vries
Meppel
2:00:26
2:00:13
32
Ludolf Bos
Amersfoort
2:01:34
2:01:21
33
Jeroen Merkus
Zwolle
2:03:42
2:03:42
34
Gerald van Dijk
Ederveen
2:04:22
2:04:10
35
Gerwin Cost
Hoogeveen
2:05:55
2:05:52
36
Marco Groote
Noordscheschut
2:07:49
2:07:40
37
Gerbert Adema
Zuidwolde Dr
2:08:03
2:07:49
38
Alex de Jonge
Hoogeveen
2:08:10
2:08:00
39
Adwin Peeks
De Sprinter
2:08:30
2:08:30
40
Florens Wewerinke
Meppel
2:10:16
2:10:08
21MM5, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Dambrink
De Sprinter
1:26:16
1:26:16
2
Ronald Keizer
PEC 1910
1:28:14
1:28:10
3
Eric Moen
De Wijk
1:32:06
1:32:04
4
Jan Willem Davidse
PEC 1910
1:32:24
1:32:23
5
Henk Oldehinkel
Spurt '88
1:33:07
1:33:06
6
Bart Grasmeijer
De Sprinter
1:33:09
1:33:02
7
Harm Kooiker
Rouveen
1:34:01
1:34:00
8
Tonnie Schokker
Friesland
1:39:27
1:39:16
9
Evert Bischop
Koekange
1:41:00
1:40:57
10
Harry de Graaf
Steenwijk
1:41:42
1:41:36
11
Rene Bosman
Hasselt
1:41:54
1:41:53
12
Hans Westenbrink
De Sprinter
1:43:54
1:43:54
13
Pieter Habermehl
Meppel
1:44:04
1:43:56
14
Johan van Aalderen
PEC 1910
1:44:09
1:44:05
15
Doeije van der Weerd
PEC 1910
1:44:52
1:44:47
16
Dick Metselaar
De Sprinter
1:46:10
1:45:59
17
Jeroen Kalter
De Wijk
1:46:41
1:46:41
18
Deelnemer 246
Gredanius
1:47:31
1:47:31
19
Andries Tolman
Oldeholtpade
1:47:59
1:47:53
20
Jannes de Vries
Tollebeek
1:50:13
1:50:07
21
Gerard Inberg
De Wijk
1:50:28
1:50:26
22
Jan Stolker
Start '78
1:50:37
1:50:30
23
Johan Witte
Meppel
1:50:48
1:50:32
24
Anne Stobbe
NOP
1:51:14
1:51:11
25
Tiemo Koopman
AV Heerenveen
1:51:36
1:51:24
26
Harm Smit
Ruinen
1:51:41
1:51:25
27
Erik Tibben
HAC '63
1:51:51
1:51:47
28
Theo Oldehinkel
Hardenberg
1:53:09
1:52:57
29
Jan de Vries
Meppel
1:53:33
1:53:20
30
Steven de Haan
HAC '63
1:54:02
1:53:55
31
Tinus Wils
HAC '63
1:54:12
1:54:07
32
Henk Potman
Meppel
1:54:39
1:54:39
33
Jan Nanninga
Leeuwarden
1:54:42
1:54:34
34
Henk Nimeijer
Koekange
1:55:28
1:55:16
35
Kees Herman Mulder
1:55:34
1:55:30
36
Brian Hogg
Meppel
1:57:08
1:57:02
37
Frits Groen
De Sprinter
1:57:30
1:57:30
38
Jeen Bruinsma
Katlijk
1:58:02
1:57:53
39
Jan Super
Meppel
1:58:30
1:58:22
40
Evert Dekker
Ruinen
1:59:06
1:58:51
41
Hans Driezen
Zwolle
2:01:00
2:00:52
42
Rene Groot Beumer
Zuidwolde Dr
2:02:11
2:02:00
43
Gerrit ter Wee
Ruinen
2:02:41
2:02:35
44
Ron Van den Berg
Meppel
2:04:08
2:03:55
45
Henk Gommer
Ruinen
2:04:36
2:04:21
46
Ger van Nijkerken
Eext
2:05:35
2:05:27
47
Edwin Veeningen
Meppel
2:07:36
2:07:21
48
Hendrik Klunder
De Sprinter
2:07:55
2:07:39
49
Gerard Velthuis
Meppel
2:11:08
2:11:08
50
Arnd Mekkes
Ansen
2:12:35
2:12:19
51
Bareld Fictorie
Klazienaveen
2:14:43
2:14:32
52
Frans Fleer
Meppel
2:25:10
2:24:53
21VSN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hanneke Koenjer
PEC 1910
1:43:51
1:43:47
2
Monique Lokin
Amsterdam
1:46:45
1:46:40
3
Lotte Elzinga
Meppel
1:47:07
1:47:02
4
Alice Baldé
HAC '63
1:54:02
1:53:55
5
Wineke Holtrop
Emmen
1:54:56
1:54:49
6
Rianne Fictorie
Emmen
1:56:23
1:56:12
21VM3, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janneke Molenhuis
De Sprinter
1:34:42
1:34:40
2
Antien van der Vegt
HAC '63
1:37:10
1:37:07
3
Hannelore Van der Spek
De Sprinter
1:44:03
1:43:53
4
Nijnke de Lange
Start '78
1:52:56
1:52:55
5
Willie Van Dooren
Steenwijk
1:54:17
1:54:03
6
Jorien de Vries
Amersfoort
1:55:33
1:55:21
7
Bertina Gerritsen
Barneveld
1:59:58
1:59:46
8
Hennie Huls
Staphorst
2:00:56
2:00:42
9
Eveline Driezen
Zwolle
2:01:59
2:01:50
10
Trineke Haasjes
IJhorst
2:05:11
2:05:10
11
Gerda de Groot
Staphorst
2:05:14
2:05:09
12
Esther Meijerink
Meppel
2:08:21
2:08:12
13
Leonie Peeks
De Sprinter
2:08:30
2:08:13
14
Wilma Hop
Staphorst
2:09:51
2:09:41
21VM4, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
1:26:59
1:26:59
2
Hellen Berger-de Vries
zwolle
1:30:45
1:30:45
3
Petra Hasper
Meppel
1:32:14
1:32:12
4
Claudia van Tellingen
HAC '63
1:40:48
1:40:44
5
Jackelien Gort
Hoogeveen
1:51:41
1:51:32
6
Wilma van Galen
Start '78
1:51:42
1:51:34
7
Anita Deemter
Vechtdallopers
1:51:45
1:51:39
8
Marjan Bult
Ruinen
1:51:55
1:51:48
9
Marjan Brinkman
Zuidwolde Dr
1:52:36
1:52:31
10
Ivette van Woerkom
Meppel
1:54:39
1:54:39
11
Gerjanne Spelt
Renswoude
2:03:18
2:03:06
12
Frederiek de Boer
Staphorst
2:03:21
2:03:17
13
Marga Nimeijer
Koekange
2:09:37
2:09:24
14
Stijntje Troost
Staphorst
2:15:55
2:15:40
15
Hetty Bruggeman
Hasselt
2:25:35
2:25:35
10MSN, 8+ KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gert Versteeg
Zwolle
30:51
30:50
2
Karlo Hoeve
Staphorst
31:51
31:50
3
Arjan Hoeve
Meppel
32:33
32:33
4
Rick Smit
Meppel
33:02
33:01
5
Geert de Wit
Urk
33:07
33:07
6
Freek Koffeman
NOP
33:08
33:08
7
Jan-Bart Kiip
Noordscheschut
33:11
33:10
8
Joost Lammers
Utrecht
33:37
33:37
9
Gerrit Griffioen
De Sprinter
35:08
35:05
10
Johan Visscher
Staphorst
35:19
35:17
11
Matthijs Talen
Nieuwleusen
35:22
35:21
12
Rene Tissingh
Meppel
38:41
38:39
13
Matthijs Meijer
Zwolle
38:44
38:39
14
Edward Koning
De Sprinter
39:13
39:08
15
Anne Strikkers
Meppel
39:53
39:52
16
Rolf Lams
Meppel
39:55
39:51
17
Martijn van Wijhe
Meppel
40:01
39:57
18
Rocky Holland
Oldenzaal
40:02
39:56
19
Jan Kooiker
Rouveen
40:04
40:02
20
Marcel Visscher
De Sprinter
40:08
40:02
21
Joost Damhuis
Steenwijkerwold
40:14
40:09
22
Richard Haveman
Wapse
40:16
40:09
23
Jos Venema
De Sprinter
40:21
40:15
24
Willem de Vries
NOP
40:59
40:55
25
Frank van de Belt
Meppel
41:27
41:23
26
Wiebo Walstra
De Sprinter
42:02
41:56
27
Martijn ten Caat
Meppel
42:41
42:35
28
Edwin Frieswijk
Zwolle
42:51
42:42
29
Gerben Frieswijk
Meppel
43:15
43:06
30
Sander Kattenberg
De Sprinter
43:36
43:32
31
Marcel Langedijk
Meppel
43:40
43:36
32
Ronald Wobben
De Sprinter
44:37
44:27
33
Robin Wolbers
Meppel
45:16
45:15
34
Rob Kuiper
's-Gravenhage
45:40
45:36
35
Daan Kuiper
Meppel
45:46
45:42
36
Harrie Mulder
Meppel
46:39
46:30
37
Fred Grimm
Meppel
46:39
46:30
38
Janjaap van den Berg
Meppel
46:47
46:37
39
Koen Oldenburger
Meppel
47:27
47:20
40
Maurice Schieving
Meppel
47:30
47:21
10MM5, 8+ KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melchior vn de Pol
AV '34
30:56
30:56
2
Berthold Berger
Zwolle
32:10
32:10
3
Harmen Jorritsma
AV Heerenveen
33:24
33:24
4
Roel Westert
Ruinerwold
34:52
34:52
5
Gert van de Belt
Vechtdallopers
35:07
35:06
6
Ronnie Krul
Nieuwleusen
35:20
35:20
7
Gerard Cnossen
Drachten
36:35
36:34
8
Adri Deemter
Vechtdallopers
37:51
37:51
9
Hielke Kootstra
Steenwijkerwold
37:55
37:50
10
Geert van Wijhe
Meppel
38:48
38:44
11
Jan Remijnse
Start '78
38:48
38:44
12
Berend Akkerman
De Sprinter
39:13
39:08
13
Henk Ruigrok
Zwolle
39:53
39:50
14
Jaco Schrauwen
Meppel
40:22
40:20
15
Klaas Wink
Meppel
40:55
40:47
16
Kees Elzinga
Meppel
41:01
40:55
17
Remco Brink
IJsselmuiden
42:22
42:17
18
Henry Kouwen
Nieuwleusen
43:19
43:13
19
Klaas Vos
Staphorst
43:53
43:47
20
Henk Strikkers
Meppel
44:05
44:04
21
Marchienes Jansen
IJhorst
44:36
44:27
22
Rein Emmink
Meppel
45:13
45:03
23
Jan Witte
Meppel
45:46
45:41
24
Sjef Damhuis
Steenwijkerwold
45:54
45:49
25
Willem Spraakman
Nijeveen
46:02
45:52
26
Jan Klomp
Meppel
46:19
46:08
27
Kees Voogd
Meppel
47:29
47:19
28
Henri Fredriks
De Sprinter
48:24
48:19
29
Albert Mulder
Wapserveen
50:20
50:13
10VSN, 8+ KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemiek Klein
BB lopers
36:56
36:55
2
Jantina ten Napel
Meppel
38:41
38:40
3
Lydia Wiebenga
De Sprinter
40:05
40:03
4
Marloes Terhurne
PEC 1910
40:22
40:17
5
Monique Houtsma
De Sprinter
40:59
40:56
6
Petra Bos
Emmen
43:44
43:36
7
Amaranth van de Vijver
Groningen
43:55
43:52
8
Natascha Kroek
De Sprinter
44:07
44:01
9
Susan van der Salm
Meppel
44:11
44:01
10
Chantal Winters
Meppel
45:17
45:09
11
Meggy Soer
De Sprinter
45:45
45:39
12
Moniek Klein
Meppel
46:39
46:29
13
Lisanne Berends
Utrecht
47:14
47:04
14
Linda Schipper
De Sprinter
47:17
47:12
15
Monique Visscher
De Sprinter
47:22
47:16
16
Maaike de Vries
Groningen
48:00
47:57
17
Verelie de Vries
Meppel
48:00
47:57
18
Miriam Mulder
Wapse
50:18
50:12
19
Jenny Middelbroek
Havelte
50:19
50:11
20
Keetie Varkevisser
Meppel
53:48
53:45
10VM4, 8+ KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jikke van den Berg
AV Heerenveen
37:46
37:46
2
Renate Kroes
De Gemzen
41:46
41:45
3
Femmie Emmink
Meppel
43:23
43:15
4
Helma Bloemert
Staphorst
43:45
43:43
5
Harriejette Bloemert
IJhorst
45:37
45:30
6
Marjanne Schapelhouman
De Sprinter
45:38
45:30
7
Mieke Sellis
Staphorst
46:06
46:04
8
Ineke den Braber
Zwolle
46:38
46:32
9
Wietske Strikkers
Havelte
47:27
47:26
10
Betsy Stapel
Meppel
48:33
48:25
11
Janny Suselbeek
Ruinen
50:09
50:07
12
Manuela van Werd
Meppel
55:44
55:37
1KMO, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elsemarijn Grasmeijer
Meppel
4:08
4:03
2
Tijn van de Belt
De Sprinter
4:27
4:22
3
Storm Leeflang
De Sprinter
4:46
4:41
4
Valerio Vittorioso
De Sprinter
4:52
4:47
5
Levi Deen
De Sprinter
5:10
5:04
1KVO, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Loïs Horne
Meppel
4:18
4:18
2
Feline Klomp
Meppel
4:24
4:19
3
Julia Slager
Staphorst
4:28
4:28
4
Saline Waninge
De Sprinter
4:30
4:30
5
Jasmijn Akkerman
Hasselt
5:38
5:33
1KMB, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joost van de Belt
De Sprinter
3:34
3:30
2
Max Beekenkamp
De Sprinter
3:52
3:47
3
Mika Keizer
De Sprinter
3:52
3:48
4
Jayden Slager
Staphorst
4:02
4:02
5
Brian Wevers
De Sprinter
5:19
5:13
1KVB, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jill Horne
De Sprinter
3:39
3:34
2
Marit Versteld
De Sprinter
3:43
3:38
3
Jonah Van den Berg
De Sprinter
3:46
3:41
GATL, 1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeffrey Bosma
Meppel
3:59
3:52
2
Chantal Smits
Meppel
5:43
5:37
10KM, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Remco Akse
BB lopers
36:31
36:31
20KM, 20+KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jay Sauer
Cifla
1:07:14
1:07:14
2
Bram Veenboer
HAC '63
1:07:18
1:07:16
3
Mesfun Habtab
De Wijk
1:08:04
1:08:04
4
Huruy Oukubay
Heerenveen
1:11:41
1:11:42
5
Diana Brinkman
Meppel
1:12:40
1:12:40
Op de 10km hebben bijna allen op een te korte route gelopen (8+)
Op de HM hebben enkelen een te korte route gelopen (20+)
www.uitslagen.nl
15-10-2019 21:23