Uitslagenlijst Run Bike Run

Harderwijk - Zaterdag 12 oktober 2019

H-19, 2.5-12-2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roald Dickhof
Oldebroek
51:23
2
Rick Celie
Athlos
51:28
D-39, 2.5-12-2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemarie Rustenburg
Aquapoldro Triathlon
53:04
2
Evi Joosten
Maarsbergen
56:42
3
Nathalie Hoogeveen
KNWU/KNZB
1:01:30
4
Elise Lankhaar
TV Zeewolde
1:02:06
H-39, 2.5-12-2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasper Schouten
Dronten
45:44
2
Arnold van de Streek
KNWU/KNZB
46:25
3
Sten Oostland
Harderwijk
47:26
4
Leon van Hamersveld
AV Nijkerk
48:18
5
Wim Schreurs
Stein Lb
48:56
6
Casper van Dam
TV Zeewolde
49:08
7
Michiel Broekema
Triade
49:36
8
Corné Lof
TV Arnhem
49:57
9
Quirijn Waaijenberg
3in1 Sports
50:05
10
Chis Ruisch
Emmeloord
50:23
11
Stefan Gelderman
Hattem
50:56
12
Jurrien ten Hoeve
KNWU/KNZB
50:59
13
Edwin Mazier
Harderwijk
51:24
14
Stefan Minkhorst
TV Zeewolde
51:53
15
Camiel Zwart
kockengen
52:46
16
Rob Eling
KNWU/KNZB
53:38
17
Rick Vliek
Amsterdam
54:22
18
Sietse-Jan Sietzema
TV Lelystad
55:30
19
Gerjan Stoffer
Nunspeet
57:08
20
Feike Aantjes
AV Triathlon
59:06
21
Patrick van de Bunte
Leiden
1:03:11
D40+, 2.5-12-2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andrea van Loo
KNWU/KNZB
54:08
2
Annemiek Veenkamp
TV Zeewolde
55:53
3
Marike Bremmer-Beute
AAC '61
1:00:26
4
Patricia Seinen
Triade
1:02:20
5
Gieny van Niejenhuis
TVA
1:03:17
6
Miriam Celie
Athlos
1:04:09
H40+, 2.5-12-2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coen de Wit
TVA
46:52
2
Johan Christen
TV Arnhem
47:58
3
Eric Platte
Doornspijk
48:26
4
Gerrit Alkema
Athlos
49:27
5
Harold Brouwer
NTB
50:44
6
Remco Jochems
Putten
50:49
7
Thomas van den Hof
TV Zeewolde
51:02
8
Danny Van Dam
De Zijl Triatlon
51:36
9
Siebren de Jong
Harderwijk
51:40
10
Mark Waaijenberg
3in1 Sports
53:02
11
Erik Kuijer
NTB
53:03
12
Johan Pul
KNWU/KNZB
53:15
13
Arnold van der Zwaag
Athlos
53:28
14
Erwin Kroeze
TV Arnhem
53:48
15
Marco Bloem
KNWU/KNZB
53:54
16
Bastiaan Vernhout
Harderwijk
54:52
17
Pieter van der Eijk
Wv de IJsselstreek
55:36
18
Arnold Bredewolt
NTB
55:54
19
Casper van der Kamp
Velp
56:39
20
Bennie Wessels
Deventer
56:53
21
Peter Overman
Lelystad
58:21
22
Hein Smelt
TV Zeewolde
59:18
23
Frank Hengeveld
Trip (Pijnacker )
59:42
24
Michael Sleijster
TV Zeewolde
59:57
25
Pieter Boumeester
Triathliem
1:00:40
26
JJA van de Wassenberg
Harderwijk
1:00:56
27
Rijjan Bos
Triami
1:01:18
28
Robin Bruil
TV Zeewolde
1:01:40
29
Carlo van Dijk
NTB
1:05:55
30
Eli Slotboom
Aquapoldro Triathlon
1:09:57
31
Daan Hoogland
Hellas
1:13:37
32
Theo Stevens
Harderwijk
1:14:12
J1215, 2.5-12-2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Beute
NTB
55:16
2
Bo Schraven
TVA
56:09
Vliek
www.uitslagen.nl
12-10-2019 12:26