Uitslagenlijst AVT Lageveldloop - herfsteditie

Wierden - Zaterdag 12 oktober 2019

J-9, 1500 METER (JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kris Nijzink
Rijssen
6:15
6:15
2
Stef Nijzink
Rijssen
6:46
6:46
3
Simon Jaspers Faijer
CBS Eltheto - The Eltheto Gang
6:53
6:51
4
Joas Waterink
CBS De Regenboog - De superstrijders
6:57
6:55
5
Max Boonstra
CBS Shalom - The Runners
7:09
7:08
6
Joep Jansen
CBS De Regenboog - De superstrijders
7:20
7:18
7
Jaden Nijman
CBS Eltheto - The Eltheto Gang
7:20
7:18
8
Lars Reinink
CBS Shalom - De Maki's
7:29
7:29
9
Justin Reinink
CBS Shalom - De Maki's
7:32
7:28
10
Finn van der Velde
CBS Shalom - De Maki's
7:47
7:42
11
Luca Schotman
CBS De Regenboog - De superstrijders
8:10
8:06
12
Jaïr Kuipers
Nijverdal
8:14
8:12
13
Bram Sluiskes
Wierden
8:15
8:11
14
Jochem Spenkelink
CBS Shalom - Snelle bliksem
8:19
8:17
15
Joris Winkel
CBS Shalom - De Maki's
8:55
8:51
16
Levi Schipper
CBS Shalom - De Maki's
8:55
8:55
17
Anthony Kroezen
CBS Shalom 7B
8:57
8:55
18
Florian Heuver
CBS De Regenboog - De superstrijders
9:40
9:37
19
Milan Evers
CBS Shalom - Snelle bliksem
9:48
9:46
20
Sander Praas
CBS Shalom - Snelle bliksem
9:56
9:53
21
Daan Ekkel
CBS Shalom - Snelle bliksem
11:24
11:22
J1012, 1500 METER (JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorn Smalbrugge
Hasselt
6:01
6:01
2
Luuk Fokke
CBS Shalom - Moad FC
6:13
6:13
3
Jesse Kuipers
Atletics Nijverdal
6:30
6:29
4
Gijs Roelofsen
CBS Shalom - The Runners
6:36
6:35
5
Niels KleinJan
Notter
6:38
6:37
6
Nout Meijer
ACO Van Elderen
6:47
6:46
7
Renze Tiekstra
De Kluinveenschool - De Witte Poema's
6:47
6:45
8
Gijs Bolks
Driesprong
6:49
6:45
9
Teun Krommendijk
CBS Eltheto - The Eltheto Gang
6:52
6:49
10
Pim Nijland
AV Rijssen
6:58
6:58
11
Tim Jannink
Mariaschool
7:00
6:57
12
Olav Bosveld
Driesprong
7:06
7:03
13
Kevin van Stipriaan
CBS Shalom - Moad FC
7:10
7:10
14
Rick Schoemaker
CBS Shalom - Moad FC
7:12
7:10
15
Justin Oudelaar
CBS Shalom - Moad FC
7:31
7:30
16
Luc Beuving
CBS Shalom - The Runners
7:31
7:30
17
Stijn Blikman
Mariaschool
7:33
7:30
18
Casper van Sluijs
Mariaschool
7:33
7:29
19
Ryan Vrielink
CBS Shalom 7B
7:43
7:40
20
Jur Nieuwenhuizen
CBS Shalom 7B
7:47
7:44
21
Teun Reimert
CBS Shalom 8B
7:53
7:50
22
Stan Beuving
CBS Shalom 8B
7:53
7:51
23
Tim Evers
CBS Shalom 8B
7:56
7:53
24
Billie Kamphuis
Mariaschool
8:03
8:01
25
Florian Eggengoor
CBS Shalom - Moad FC
8:53
8:53
26
Jordy Elferink
De Kluinveenschool - De Witte Poema's
8:58
8:56
27
Gerjon Meijer
CBS Shalom - The Runners
11:27
11:25
M-9, 1500 METER (JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sophie Willems
Rijssen
6:32
6:32
2
Esmee Bulten
Goor
6:58
6:58
3
Renske Toeters
CBS Shalom - De Strijders
7:48
7:46
4
Maud von Pickartz
Driesprong
7:54
7:50
5
Liz Meijer
ACO Van Elderen
8:11
8:10
6
Manoah Kuipers
Atletics Nijverdal
8:12
8:11
7
Julia Hof
CBS Shalom - De Strijders
8:21
8:20
8
Aveline Bosveld
Driesprong
8:24
8:20
9
Norah Rohaan
CBS Eltheto - The Eltheto Gang
8:49
8:46
10
Vera Spenkelink
Rijssen
9:01
9:01
11
Eva ter Braak
Vriezenveen
9:03
9:00
12
Jente Kuipers
Atletics Nijverdal
9:05
9:04
13
Nadine Evertse
CBS Shalom - De Strijders
10:34
10:32
M1012, 1500 METER (JEU
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sylke Meijer
De Kluinveenschool - De Witte Poema's
7:08
7:07
2
Lotte van Sermondt
Twenterand
7:10
7:10
3
Veerle jansen eupe
Rijssen
7:33
7:31
4
Anouk v. Stipriaan
CBS Shalom - De Strijders
7:58
7:58
5
Liza Smalbrugge
Hasselt
8:25
8:24
6
Renske Boers
De Kluinveenschool - De Witte Poema's
8:29
8:28
7
Nina Schoemaker
CBS Shalom - VSCO girls
10:07
10:05
8
Floor Post
CBS Shalom - VSCO girls
10:07
10:05
9
Femke Meijers
CBS Shalom - VSCO girls
10:53
10:53
10
Eva Huizing
CBS Shalom - VSCO girls
10:56
10:53
M, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max swabedissen
AV Rijssen
9:29
9:28
2
Mikel Berenst
Vroomshoop
11:16
11:16
3
Frank Heuver
Vriezenveen
11:45
11:44
4
Johan Gerrits
Hardenberg
12:35
12:35
V, 2500 METER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Boers
AV Rijssen
11:00
10:59
2
Eline Wessels
AV Rijssen
12:41
12:40
3
Esmee Mulder
Atletics Nijverdal
13:12
13:12
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Hiltjesdam
AV Rijssen
17:58
17:58
2
Gido Scherphof
Vriezenveen
18:35
18:34
3
Mark Groot Bronsvoort
Salland
18:47
18:46
4
Erjan Tempert
SISU
19:16
19:16
5
Evert Teunis
Vriezenveen
21:08
21:07
6
Jan Willem van Schooten
Warnsveld
21:13
21:09
7
Gerben Aijtink
Vriezenveen
21:17
21:15
8
Rene Sikkelbein
Atletics Nijverdal
21:29
21:27
9
Robert Pongers
Wierden
21:38
21:36
10
Johan Peters
Diepenveen
21:45
21:40
11
Rob Scherphof
Vriezenveen
22:27
22:26
12
Arnoud Heuvelman
Rijssen
22:27
22:26
13
Christian Bredewoud
Wierden
23:14
23:08
14
Rudy platenkamp
Zwolle
23:29
23:26
15
Martin Noeverman
Enter
23:30
23:30
16
Björn Hegeman
Wierden
23:40
23:36
17
Marvin Wensink
Vriezenveen
24:03
24:01
18
Nicky Narraina
Nijverdal
24:11
24:05
19
John de Jager
Westerhaar-Vriezenv Wijk
24:56
24:53
20
Wouter van Ek
Hengelo Ov
25:03
25:03
21
Jelmer Veenstra
Hengelo Ov
25:48
25:41
22
Arend van den Noort
Rijssen
27:03
26:56
23
Ferdinand Dam
Daarlerveen
27:19
27:14
24
Jan Hein Mulder
Elspeet
27:26
27:16
25
Rene Zuidema
Albergen
28:31
28:24
26
Hans Broeze
Vriezenveen
29:02
28:57
27
Armand Gankema
Hengelo Ov
29:40
29:32
28
Melchior de Joode
Hengelo Ov
29:46
29:37
29
Maurijn Woltersom
Vriezenveen
29:54
29:50
30
Raymond Hemmer
Wierden
30:52
30:45
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
ACO Van Elderen
17:35
17:34
2
Jorrit Stokvis
Hengelo Ov
18:58
18:58
3
Gert Berenst
Vroomshoop
21:39
21:38
4
Gertjan Smalbrugge
Rijssen
21:43
21:41
5
Alex Wermink
Wierden
21:53
21:51
6
Erik jansen eupe
Rijssen
21:58
21:57
7
Han te Luggenhorst
Atletics Nijverdal
22:19
22:17
8
Anne Marsman
ACO Van Elderen
23:19
23:16
9
Aldo Mulder
Nijverdal
24:01
23:58
10
Robert Beuving
Vriezenveen
24:01
23:54
11
Arian van Gaal
Nijverdal
24:42
24:35
12
Henk Meijerink
Wierden
24:43
24:39
13
Jan Boeve
Arrien
25:13
25:08
14
Michel van Sluijs
Wierden
26:10
26:07
15
Gert Tiekstra
Wierden
26:26
26:20
16
Arnold Oude Avenhuis
Geesteren Ov
26:30
26:26
17
Paul van Nuenen
Wierden
26:38
26:33
18
Arjan Scheers
Nijverdal
26:50
26:46
19
Jan Schuttevaar
Vriezenveen
27:09
27:03
20
Jan Pezie
Almelo
28:31
28:24
M60+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Heinz Stroeve
Emlichheim
23:47
23:45
2
Foppe de Lange
Enter
25:03
24:59
3
Gerrit Heinstman
Nijverdal
27:03
26:56
4
Jos Reinders
Hoge Hexel
28:10
28:05
5
Herman Alberts
Twenterand
28:50
28:46
6
Herman van Wijk
Almelo
28:52
28:44
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naomi Heidema
ACO Van Elderen
19:54
19:54
2
Marieke ten Brinke
Westerhaar
21:13
21:12
3
Eva Heidema
ACO Van Elderen
21:40
21:39
4
Nienke van der Woude
Hasselt
24:04
24:03
5
Imre van der Kolk
Wierden
24:44
24:40
6
Estée Scheers
Nijverdal
25:54
25:51
7
Nanouk Tijhuis
Enter
26:30
26:28
8
Emmy Van Marrum
PEC 1910
26:36
26:33
9
Noelle Oude Avenhuis
Geesteren Ov
26:45
26:40
10
Annemiek Kunst
Vriezenveen
27:09
27:04
11
Marel Verschoor
Nijverdal
27:23
27:18
12
Judith Scherphof
Vriezenveen
29:01
28:58
13
Moniek Fokke
Vriezenveen
29:41
29:35
14
Shanon Boerrigter
Twenterand
29:53
29:50
15
Gertrude Mulder
Kampen
30:12
30:02
16
Anne van den Noort
Rijssen
30:13
30:05
17
Anneke Schabbink
Hertme
30:16
30:10
18
Miranda Kiers
Westerhaar-Vriezenv Wijk
30:21
30:17
19
Willeke Sluiskes
Wierden
30:23
30:16
20
Ilona de Jager
Westerhaar-Vriezenv Wijk
30:44
30:41
V40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
19:53
19:52
2
Arianne Kompagnie
Wierden
29:02
28:55
3
Dini Wolters
Twenterand
29:06
29:06
4
Edith Wensink
Vriezenveen
29:28
29:26
5
Geke Goosen
Rijssen
29:31
29:23
6
Ingrid Oude Vrielink
Vriezenveen
29:53
29:53
7
Ria Smalbrugge
Hasselt
30:57
30:54
8
Linda Timmerman
Twenterand
33:17
33:10
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Koppelman
Hoge Hexel
33:52
33:52
2
Leon Sanderman
Rijssen
37:24
37:24
3
Kevin Schaap
LAAC Twente
37:50
37:50
4
Emiel Willems
Vriezenveen
40:55
40:54
5
Remco Muller
Wierden
43:36
43:34
6
Kevin Kamphuis
Wierden
44:55
44:53
7
Barrie van Heek
Wierden
45:35
45:35
8
Frank Jager
Kloosterhaar
45:54
45:51
9
Stephan Jaspers Faijer
Vriezenveen
46:55
46:52
10
Simon Kosse
Geerdijk
48:45
48:45
11
Dinand Busscher
Rijssen
48:49
48:47
12
Stefan verschuur
Hellendoorn
49:58
49:55
13
Ivo Nonhebel
Vriezenveen
51:33
51:32
14
Gerwin Hammers
Wierden
51:54
51:51
15
Kees-Jan van der Ziel
Wierden
57:41
57:37
M45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin te Wierik
Wierden
42:23
42:23
2
Henk Passies
Borne
43:28
43:26
3
Hendrie Wassink
Wierden
44:37
44:35
4
Dick Postmus
Rijssen
45:37
45:36
5
Jan Willems
Rijssen
47:40
47:39
6
Henk Jan Smedema
Wierden
49:14
49:11
7
Rene Fokke
Vriezenveen
56:05
56:01
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evelien Engbers
Triathlon
47:40
47:39
2
Iris Hoogezand
Wierden
56:26
56:23
V40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liesbeth van der Loon – Mulder
Wietmarschen
55:25
55:23
2
Dineke Post
Vriezenveen
57:39
57:36
M60+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
André Somhorst
Haaksbergen
44:19
44:17
2
Heinz Stroeve
Emlichheim
45:48
45:47
3
Jan Engbers
Enschede
46:00
45:58
4
Bauke van der Loon
Wietmarschen
53:54
53:52
5
Tonny Holleboom
Broekland Ov
1:00:59
1:00:55
www.uitslagen.nl
17-10-2019 18:51