Uitslagenlijst 51e Langs de Gouwe loop

Waddinxveen - Zondag 6 oktober 2019

J1-7, KIDSRUN T/M 7 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stijn van der Hoeven
Gouda
5:51
5:51
M1-7, KIDSRUN T/M 7 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Evi Vreugdenhil
Zoetermeer
3:59
3:59
2
Elin dekema
AV Gouda
4:21
4:21
3
Ilse Boers
Waddinxveen
4:31
4:31
4
Noor Dekker
Waddinxveen
4:42
4:42
5
Nicole van Os
Waddinxveen
5:21
5:21
6
Charley Koornneef
Waddinxveen
5:54
5:54
7
Frederique de wit
Waddinxveen
6:18
6:18
8
Lennox van der Spek
Waddinxveen
6:19
6:19
9
Rosalie Boer
Waddinxveen
6:38
6:38
J8-12, KIDSRUN 8-12 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Florin de Heij
AAV '36
6:34
6:34
2
Matthijs v.d. Meulen
Leiden Atletiek
7:11
7:11
3
Jop Gründmann
AAV '36
7:20
7:20
4
Lars Anker
Waddinxveen
7:33
7:33
5
Sam Vreugdenhil
Zoetermeer
7:43
7:43
6
Floris Kort
De Meern
8:04
8:04
7
Olivier Kort
De Meern
8:10
8:10
8
Niels van Schoonhoven
Waddinxveen
8:18
8:18
9
Sven de Heer
SC Reeuwijk
8:23
8:23
10
Levi van der Ham
Avantri
8:35
8:35
11
Thomas Boers
Waddinxveen
9:41
9:41
12
Onno van den doel
Amsterdam
10:16
10:16
M8-12, KIDSRUN 8-12 JA
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fayah Bosman
Antilope
7:22
7:22
2
Jara de Heij
AAV '36
7:46
7:46
3
Britt Mourits
Antilope
8:16
8:16
4
Ellie van Os
Waddinxveen
8:21
8:21
5
Yente Dekker
Waddinxveen
8:26
8:26
6
Zara Dekker
Waddinxveen
9:19
9:19
7
Renée Veeningen
AV '47
10:23
10:23
H5KM, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bastiaan Bratveld
Utrecht
17:28
17:27
2
Niek Nijman
Goor
17:41
17:41
3
Wouter Stuurman
Zoetermeer
18:13
18:13
4
Rory Salman
Wateringen
18:18
18:18
5
Marinus Boer
Waddinxveen
19:33
19:33
6
Timo van den Doel
Amsterdam
19:55
19:55
7
Jan Verwijs
Energie
20:08
20:07
8
Leon van Schie
Honselersdijk
20:30
20:30
9
Bert Koster
AV '47
21:02
21:02
10
Marco de Wilde
Benthuizen
21:18
21:16
11
Noah Bosman
Antilope
21:22
21:22
12
Rene Nijman
Goor
21:34
21:34
13
Rudo Kalkman
Zevenhuizen
21:51
21:47
14
Erik Huisman
Reeuwijk
22:08
22:06
15
Jan-pieter Kort
De Meern
22:25
22:25
16
Milan Esveldt
Antilope
22:26
22:26
17
Meindert Hurkmans
AV '47
22:58
22:56
18
Floris van Daalen
Waddinxveen
23:59
23:58
19
Christian van Dijk
Antilope
24:12
24:12
20
Thijs van Schoonhoven
Waddinxveen
25:18
25:17
21
Viggo de Wit
Waddinxveen
25:19
25:18
22
Ivo van Ark
Alphen aan den Rijn
25:44
25:40
23
Roel van der Voort
Antilope
25:47
25:44
24
Mark de Heer
AAA
26:18
26:16
25
Hans van der Wal
Boskoop
26:48
26:41
26
Arjan van Schoonhoven
Waddinxveen
27:06
27:04
27
Jeroen Mulder
Antilope
27:15
27:09
28
Michael van der Toorn
Bergschenhoek
27:39
27:34
29
Parez Amit
Waddinxveen
28:08
28:01
30
Jim Ernst
Waddinxveen
28:12
28:08
31
Remco Vermeulen
Antilope
28:26
28:23
32
Jop Koemans
Gouda
29:42
29:35
33
Herman Mens
AV '47
30:55
30:51
34
Arno Hogenelst
Antilope
31:14
31:07
35
Albert Zwaard
Antilope
31:17
31:14
36
Jan Poot
Antilope
32:03
32:00
37
Ron Westerop
Ilion
35:28
35:22
38
Loek Bekker
avVN
40:48
40:43
39
Tinus de Horde
Aphen a.d. Rijn
45:48
45:43
D5KM, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dorine Elffers
Leiden
21:45
21:45
2
Sofia Koevoets
Bodegraven
26:21
26:20
3
Iwona de Heer
Bodegraven
26:27
26:26
4
Anke ten Barge
Amsterdam Zuidoost
26:51
26:50
5
Elsbeth Zeijlemaker
Woerden
27:23
27:15
6
Iris ten Barge
Middelburg
27:50
27:49
7
Janneke Mens
AV '47
28:09
28:06
8
Angelique Verpaalen-Nouwe
AVR '90
28:41
28:35
9
Michelle Vrielink-Verpaal
Waddinxveen
28:41
28:36
10
Judith Dolmans
Waddinxveen
28:43
28:39
11
Brigit Verkleij
SC Reeuwijk
28:57
28:55
12
Ingrid Halsema
AV '47
29:11
29:07
13
Karin Kersbergen
Antilope
29:50
29:44
14
Joyce Klaasse
Alphen a.d. Rijn
29:51
29:44
15
Fiona Dekker
Waddinxveen
29:59
29:53
16
Sabine Neukerk
Waddinxveen
30:07
30:04
17
Mariska Neukerk
Antilope
30:07
30:04
18
Veronique van der Vaart
Boskoop
30:57
30:49
19
Corine van Vuuren
Antilope
31:00
30:57
20
Joleen Streefkerk
Waddinxveen
31:16
31:12
21
Pauline Weijs
Rotterdam
31:20
31:13
22
Lia Regtvoort van den End
Bodegraven
32:38
32:33
23
Aletta Faber
Waddinxveen
32:58
32:50
24
Janneke Driesen
Waddinxveen
33:36
33:30
25
Dorianne Zonneveld
Trackstars Nesselande
33:53
33:45
26
Anca van der Reijken
Antilope
33:53
33:49
27
Sharon Giezeman
Waddinxveen
33:54
33:48
28
Marjan van der Vaart
Zoetermeer
34:10
34:01
29
Lisette Grundmann
AV '47
34:34
34:29
30
Svea Koehein
Waddinxveen
35:29
35:25
H10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roeland van der Halst
Leiden
34:01
34:01
2
Peter Pollemans
Olympus '70
34:14
34:14
3
Koen de Leeuw
Antilope
36:30
36:30
4
Tonny Zaal
Triathlon
36:39
36:39
5
Ferdinand Oldeman
Moordrecht
36:46
36:46
6
Arjan van der Hoorn
Noordwijk
36:53
36:53
7
Maarten Bldland
Waddinxveen
37:03
37:03
8
Tijs van Gemert
Zevenhuizen
37:54
37:54
9
Tijn Jansen
Haastrecht
38:30
38:30
10
Erik van der Helm
Rotterdam Atletiek
39:18
39:18
11
Danny Verburg
Leidschendam
40:44
40:42
12
Gabri Hoogenboom
Hazerswoude-Rijndijk
41:02
41:02
13
Vincent Boere
Antilope
42:46
42:46
14
Vincent Vergeer
AV '47
43:47
43:44
15
Raymond Bosman
Waddinxveen
43:51
43:50
16
Hans Overbeek
Posbroek
43:55
43:53
17
Wouter van Catz
Triathlon
44:29
44:29
18
Wim verkley
SC Reeuwijk
45:32
45:31
19
Jessyvan der Vegt
PAC
45:33
45:30
20
Rob Hoefnagel
AV '47
45:34
45:32
21
Kars Brouwer
's-Gravenhage
45:56
45:54
22
Frans Veldmans
Aarlanderveen
46:09
46:06
23
Rob Kuiper
Reeuwijk
46:47
46:47
24
Axel ten Barge
Waddinxveen
47:11
47:09
25
Johan van Hoek
Antilope
48:22
48:20
26
Peter Krijsman
Waddinxveen
48:51
48:46
27
Maarten Hamburg
Waddinxveen
49:08
49:02
28
Jermy de wit
Waddinxveen
49:28
49:23
29
Tino van Rijswijk
Alphen aan den Rijn
49:36
49:29
30
Michel Boers
Waddinxveen
50:09
50:07
31
Nico van Hoek
Waddinxveen
50:19
50:14
32
Ton Bennemeer
Waddinxveen
50:26
50:23
33
Ruud Brandenburg
Antilope
50:43
50:37
34
Marco van Leeuwen
Waddinxveen
50:43
50:37
35
Albert Hogeweg
Moordrecht
50:52
50:45
36
Hans van de Hil
Waddinxveen
51:03
51:01
37
Ad Mocking
Waddinxveen
51:48
51:48
38
Arie Bunnik
Rijnsaterwoude
53:35
53:31
39
Arie de mik
Antilope
53:45
53:39
40
Fred Struik
Waddinxveen
54:35
54:33
41
Jos Möhle
Waddinxveen
55:30
55:27
42
Theo Mattie
AAV '36
57:49
57:43
43
Floris van der Hoeven
Antilope
58:45
58:44
44
Martin Moons
Gouda
1:00:21
1:00:18
45
Huub Huijten
Waddinxveen
1:01:48
1:01:43
46
René Mulders
Waddinxveen
1:01:58
1:01:54
47
Tycho Winkels
Aalsmeer
1:02:28
1:02:21
48
Peter de Valois
Zoetermeer
1:05:02
1:04:55
49
Hans van de Wetering
Moordrecht
1:12:09
1:12:06
D10KM, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dominika Praska
SC Reeuwijk
44:01
44:01
2
Nadine Naaijkens
Triathlon
44:30
44:29
3
Annemarie Dekema de Rek
Gouda
46:11
46:04
4
Maartje van Meijel
Antilope
48:50
48:45
5
Corina krijgsman
Antilope
49:51
49:51
6
Hanneke van Wijk
Bodegraven
52:09
52:07
7
Nathalie Van der Heijden
Zevenhuizen Zh
52:47
52:45
8
Rosanne Hogenelst
Antilope
53:43
53:40
9
Corrie Hogenelst
Waddinxveen
53:44
53:41
10
Linde van Bemmelen
Amsterdam
53:45
53:42
11
Suzanna Weijs
Waddinxveen
54:40
54:37
12
Cissy Bon
Bodegraven
55:50
55:46
13
Linda Steenhuis
Antilope
57:23
57:23
14
Marian Vooijs
Antilope
1:01:23
1:01:17
15
Olga van der Laan
Oss
1:01:57
1:01:54
16
Marjolijn draper
Aalsmeer
1:02:27
1:02:19
17
Hannah heesbeen
Waddinxveen
1:20:07
1:20:00
H15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martijn Klaasse
Gouda
52:37
52:37
2
Bert van Nierop
Bodegraven
1:09:21
1:09:17
3
Jelle Meijer
Gouda
1:11:13
1:11:13
4
Marten Schroten
Waddinxveen
1:12:23
1:12:20
5
Martijn van der Maat
AV '47
1:13:33
1:13:33
6
Bastiaan Vrielink
Waddinxveen
1:13:35
1:13:31
7
Maurice Meijs
Boskoop
1:15:39
1:15:33
8
Roland Verboon
Gouda
1:17:52
1:17:49
9
Arnoud Kuipers
Nieuwkoop
1:18:29
1:18:26
10
Leo van der Werf
Haastrecht
1:20:47
1:20:44
11
Dennis Schouten
Den Hoorn Zh
1:20:47
1:20:43
12
Rene Kersbergen
Antilope
1:23:16
1:23:15
13
Frans Manuhutu
Moordrecht
1:29:31
1:29:28
14
Dick Hut
Antilope
1:30:18
1:30:18
15
Jochem Bos
Alphen aan den Rijn
1:31:09
1:31:07
16
Martin Damen
Zevenhuizen Zh
1:33:31
1:33:26
17
Ronald Klaasse
Waddinxveen
1:33:32
1:33:32
18
Roel Knol
Waddinxveen
1:42:17
1:42:15
19
Winfried Dijker
Valkenburg Zh
1:42:20
1:42:14
D15KM, 15 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marit Stuurman
RRZ
1:06:56
1:06:56
2
Baukje Verbruggen
AKU
1:17:15
1:17:15
3
Melissa Roos
Bodegraven
1:22:12
1:22:12
4
Danielle Konijn
Antilope
1:23:17
1:23:17
5
Eugenie Wijk
Reeuwijk
1:33:32
1:33:31
6
Betty S.Tóth
's-Hertogenbosch
1:42:13
1:42:12
www.uitslagen.nl
06-10-2019 17:06