Uitslagenlijst Devil's Trail Utrechtse Heuvelrug

Doorn - Zondag 6 oktober 2019

MAN, DROMMEL TRAIL -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arnoud Runia
Nijmegen
34:05
34:03
2
Patrick Dekkers
Nuland
35:11
35:09
3
Wouter Egas
Amersfoort
37:30
37:28
4
Bram Kasteel
Utrecht
37:46
37:43
5
David Kamphuis
Team Bol.com
39:21
38:48
6
Mendel Borgmans
Cothen
39:22
38:34
7
Arthur Pellikaan
Driebergen-Rijsenburg
42:24
41:10
8
Jelmer Groenenboom
Kamerik
43:35
42:31
9
Leon van Etten
Langbroek
44:01
43:55
10
Joost Henneman
Leersum
47:45
47:45
11
Wouter Fransman
Houten
47:49
47:47
12
Johannes de Bruin
Doorn
48:02
47:05
13
Marc de Bruin
Utrecht
48:08
47:11
14
Etienne van Hemert
Oud-Beijerland
48:41
48:18
15
Eric de Haan
Team Randstad
48:45
48:22
16
Alex Thuijs
Zeist
48:57
48:19
17
Peter Harmsen
Santpoort-Noord
49:12
49:07
18
Paul Verstraeten
Nuenen
49:17
49:10
19
Dirk Jan Zwartveld
Wateringen
49:28
49:21
20
Harrie van Welie
Beneden Leeuwen
49:44
49:39
21
Jim Kassenberg
Culemborg
50:10
49:16
22
Kevin Voogdt
Amersfoort
50:20
49:20
23
Peter Hebly
Maarn
50:34
49:26
24
Bart van Rooijen
Haarlem
50:42
50:13
25
Dave de Liefde
Onbekend
51:00
50:49
26
Jaco Gulmans
Zeist
52:01
51:44
27
Willem Schaap
Katwijk Zh
52:03
51:05
28
Gideon Slort
Team Randstad
52:17
51:11
29
Wim Berendsen
Zwolle
52:18
52:03
30
Lars Koggel
Culemborg
52:29
51:34
31
Dave Surie
Leusder Run Fever
52:41
52:24
32
Ronald Kwakkelstein
's-Gravenhage
52:48
51:42
33
Stephan van Beek
Vlaardingen
53:27
53:14
34
Peter Kurver
Montfoort
53:29
53:17
35
Jaap Kuijters
Arnhem
53:31
52:59
36
Bert Koning
Amersfoort
53:31
53:04
37
Dirk Kop
Amersfoort
53:33
52:51
38
Frank du Bosc
Rotterdam
53:35
53:01
39
Bert Vlastuin
Rhenen
53:36
53:15
40
Roel J. van der Burg
's-Gravenhage
53:37
52:42
41
Cederik Visser
Veenendaal
54:02
53:39
42
Paul Willems
Utrecht
54:04
53:29
43
Anthoon Bakker
Alphen aan den Rijn
54:22
53:42
44
Eric hammer
Alphen aan den Rijn
54:23
53:46
45
Leo de Hartog
Leersum
55:12
54:49
46
Vincent De hek
Zwolle
55:23
55:20
47
Theo Deur
Leersum
55:31
55:24
48
Jeroen Steens
Reeuwijk
55:47
55:05
49
Philip steens
Krimpen aan den IJssel
55:47
55:08
50
Martijn Landzaat
Berkel en Rodenrijs
56:06
55:34
51
Gerard Luitwieler
Leusder Run Team
56:11
55:13
52
Casper zijlstra
Zoetermeer
56:12
56:12
53
Rene van den bogert
Leusder Run Team
56:17
55:20
54
Marcel Krivec
Nijmegen
56:47
56:47
55
Rutger van Zonneveld
Doorn
57:00
56:34
56
Kees te Have
Woerden
57:16
56:05
57
Alexander Croiset
Team Randstad
57:53
57:28
58
Rob Detmers
Houten
58:58
58:44
59
Marcel Witjes
Bergen Lb
59:08
59:05
60
Jeroen van Schaik
Wijk bij Duurstede
59:26
58:39
61
Koen Wiegand
Culemborg
59:46
58:37
62
Gaby Lous
Raamsdonksveer
59:50
59:29
63
Hans Stolk
Berkel en Rodenrijs
59:56
59:21
64
Arie Meijboom
Castricum
1:00:46
59:39
65
Ronald de Kleer
Zeewolde
1:01:10
1:00:48
66
Karfee Tang
Team Ensior
1:02:05
1:01:26
67
Jax van Kralingen
Team Salomon NL
1:02:12
1:01:20
68
HGP vd Hengel
Leusder Run Team
1:02:36
1:01:37
69
Rene Donders
Eindhoven
1:02:59
1:02:59
70
Bart de Jong
Wolfheze
1:03:18
1:02:13
71
Siem van Malm
Apeldoorn
1:03:41
1:02:50
72
Ferwin Hoogeveen
's-Gravenhage
1:03:46
1:03:04
73
Edwin Wubben
Roelofarendsveen
1:03:56
1:03:34
74
Joop Rijbergen
TRCU-Train4Event
1:04:18
1:03:48
75
Robin van Mourik
Oostwoud
1:04:36
1:04:30
76
Johan de Greef
Rijswijk Zh
1:04:58
1:03:53
77
Kees d Haan
's-Gravenhage
1:04:59
1:04:07
78
John Maertzdorf
Alphen aan den Rijn
1:07:38
1:06:58
79
Eric Nieuwmans
Leusder Run Team
1:11:45
1:11:45
80
Rick Huibregtse
Goes
1:12:40
1:12:03
81
Remco Haxe
Beusichem
1:24:04
1:22:55
VROUW, DROMMEL TRAIL -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Natasja van Heusen
Doorn
43:06
43:02
2
Noor Steenbeek
Woerden
43:40
42:37
3
Lena-Lynn Schevers
Maarn
44:03
43:59
4
Jonneke Verschoor
Rotterdam
44:05
44:01
5
Marjan van Straten
Vlaardingen
45:15
45:11
6
Yvonne van Everdingen
Rotterdam
49:10
48:55
7
Kyna de Vries
Amstelveen
49:31
48:59
8
Annemarie Kets
Culemborg
50:10
49:16
9
Floor de Vries
Leersum
50:40
50:12
10
Pien Tjeenk Willink
Amstelveen
51:14
50:41
11
Shalina Scheepens
Team Bol.com
51:24
50:48
12
Rosa Gulmans-Jansen
Zeist
52:00
51:40
13
Marloes van Nistelrooij
Nuland
52:11
51:54
14
Yvonne Duivenvoorden
Culemborg
52:16
51:28
15
Willemijn Boskma
Utrecht
53:10
52:59
16
Virgillia Dane
Team Randstad
53:13
52:27
17
Danielle de Jong
Team Randstad
53:16
52:29
18
Patricia van der Kraan
Annemiek Loopt
53:43
53:25
19
Camille Koren
Utrecht
53:59
53:47
20
Audrey Nijp
Alphen aan den Rijn
54:04
53:20
21
Marjolein Torbijn
Apeldoorn
54:15
54:07
22
Esther Scherrenburg
Alphen aan den Rijn
54:22
53:32
23
Jolanda Van de Meerendonk
Culemborg
54:23
53:46
24
Annika hammer
Alphen aan den Rijn
54:24
53:48
25
Mariëlle van der Wardt
Sint-Michielsgestel
54:39
54:11
26
Janneke Heijltjes
Maarn
54:39
53:36
27
Malgorzata Grabowska
Asten
54:47
54:15
28
Annelies den Outer
Utrecht
54:59
53:58
29
Nathalie van der Wardt
Baarn
55:14
54:46
30
Evelyn Catharina
Utrecht
55:16
54:50
31
CM Gerkes
Doorn
55:40
55:34
32
Ellen Brinksma
TRCU-Train4Event
55:43
55:14
33
Eline Oudenbroek
Zeist
55:45
55:06
34
Bonny van Sighem
Utrecht
55:58
55:32
35
Muriel Malhomme
Houten
56:05
55:56
36
Patricia Waardijk
Alphen aan den Rijn
56:13
55:23
37
Caroline Lakké
Maarn
56:30
55:21
38
Evelien Vlastuin
Rhenen
56:34
56:13
39
Wytske Huizinga
Team Randstad
56:55
56:10
40
Brigitte de Bruin
Zeist
57:04
56:51
41
Mieke van Weert
Team Randstad
57:17
57:17
42
Yvonne Copier
Culemborg
57:28
56:36
43
Patricia Peeters
's-Gravenhage
57:31
57:31
44
Marjolijn Roper
Maarn
57:38
57:38
45
Eva rekers
Amersfoort
57:43
56:41
46
Eefje Driehuis
Team Randstad
58:13
57:29
47
Annerieke Wendt
Hoevelaken
58:23
58:14
48
Angelique Boekkooi
Alphen aan den Rijn
58:28
58:28
49
Ingrid Kop
Amersfoort
58:32
57:50
50
Jaqueline Bruijn
Alphen aan den Rijn
58:56
58:11
51
Ingrid Westphal
Annemiek Loopt
59:04
58:50
52
Ilse Bissels
Heeswijk-Dinther
59:14
58:47
53
Simone van der Plas
Amersfoort
59:29
58:32
54
Anita Goorts
Uden
59:32
59:05
55
Jacoline ten Have
Woerden
59:35
58:24
56
Karen Hofland
Culemborg
59:45
58:37
57
Louise Finnsdatter
Houten
59:50
59:32
58
Sanne de Hoog
Team Bol.com
59:50
59:50
59
Willemien Juijn
Bilthoven
59:51
59:39
60
Demi Lous
Tilburg
59:54
59:36
61
Wendy Tabbernee
Berkel en Rodenrijs
59:54
59:41
62
Joanne Salverda
Amersfoort
1:00:02
59:06
63
Ruth Kroes
Berkel en Rodenrijs
1:00:04
59:50
64
Nancy Valies
Capelle aan den IJssel
1:00:04
59:50
65
Simona Mitrache
Amersfoort
1:00:15
59:19
66
Merlijn Vervaart
Team Randstad
1:00:42
59:57
67
Margreet van Laaren
Maarn
1:00:53
59:50
68
Eline Kuijper
Maarn
1:00:54
59:52
69
Daniëlle Tjabbes
Berkel en Rodenrijs
1:01:04
1:00:03
70
Lienke Hillebrand
Heiloo
1:01:11
1:00:26
71
Jozien Schaken
Team Randstad
1:01:22
1:00:39
72
Judith Heesbeen
Team Bol.com
1:01:25
1:00:50
73
Mariska Jager
Driebergen-Rijsenburg
1:01:34
1:00:38
74
Marjon Eck
Veenendaal
1:01:58
1:01:06
75
Wikke Verhoeff
Leusder Run Team
1:02:33
1:01:33
76
Birgit Kooistra
Annemiek Loopt
1:02:35
1:02:18
77
Hetty van Dam
Annemiek Loopt
1:02:36
1:02:17
78
Jacqueline de Kleer
Zeewolde
1:02:52
1:02:31
79
Myra Hijzen
Oud-Beijerland
1:02:54
1:02:28
80
Nancy Bischops
Eindhoven
1:03:05
1:02:48
81
Paulina Zwartveld-Tjan
Wateringen
1:03:11
1:03:03
82
Maaike Keizer
De Bilt
1:03:15
1:02:26
83
Fonny Pasma
Wijk bij Duurstede
1:03:24
1:02:31
84
Rosemarijn Verduin
Tull en 't Waal
1:03:35
1:03:24
85
Esther Teunissen
Vlaardingen
1:03:37
1:03:27
86
Linda Hagels
Apeldoorn
1:03:41
1:02:51
87
Elvy Willemse
's-Gravenhage
1:03:43
1:03:00
88
Marion Wubben
Roelofarendsveen
1:03:45
1:03:25
89
Katinka van Mourik
Haarlem
1:04:35
1:04:29
90
Corine Gallmann-Valstar
Oudewater
1:04:37
1:03:38
91
Jolanda Reede
Amerongen
1:04:37
1:04:08
92
Saskia Surie
Leusder Run Team
1:04:53
1:03:50
93
Kim Voogt
Capelle aan den IJssel
1:04:57
1:04:37
94
Marie Götz
Team Bol.com
1:05:13
1:04:38
95
Esther Wories-Gardenier
Rijswijk Zh
1:05:33
1:04:28
96
Angelique Zonneveld
Rijswijk Zh
1:05:33
1:04:29
97
Saskia Verburg
Alphen aan den Rijn
1:05:51
1:05:51
98
Anita Vonk
Alphen aan den Rijn
1:05:53
1:05:03
99
Sonja de Wit
Nieuwegein
1:06:01
1:05:32
100
Jozian Zonnevijlle
Oostburg
1:06:46
1:06:41
101
Rebekka Bischlev
Amsterdam
1:07:30
1:06:57
102
Willemien Runia
Lemmer
1:07:32
1:06:47
103
Esther Valentijn
Oegstgeest
1:08:11
1:07:12
104
Marianne Hoppinga
Amersfoort
1:08:19
1:07:53
105
Ellie Rijnbergen
TRCU-Train4Event
1:08:41
1:08:11
106
Lydia de Waal
Lelystad
1:09:12
1:08:06
107
Lida Ritzer
TRCU-Train4Event
1:09:13
1:08:45
108
Esther van der Worm
Rotterdam
1:09:20
1:08:40
109
Jobine Kersseboom
Leersum
1:10:17
1:09:49
110
Samanta Bogers
Barendrecht
1:10:18
1:09:35
111
De Loper
Alphen aan den Rijn
1:10:21
1:09:40
112
Alberta Fonken- Bouwmeest
Soest
1:10:30
1:09:20
113
Marian Kosterman
Wijk bij Duurstede
1:10:44
1:09:49
114
Joyce van Dijk
Annemiek Loopt
1:11:47
1:11:32
115
Quirine Mudde
Annemiek Loopt
1:11:47
1:11:28
116
Curly Devil
Annemiek Loopt
1:11:47
1:11:32
117
Emmy Addink
Goes
1:12:41
1:12:04
118
Heleen van Nistelrooij
Ravenstein
1:14:24
1:13:37
119
Danielle Figge
Leersum
1:15:16
1:14:48
120
Sonja dekoning
Naaldwijk
1:15:32
1:15:24
121
Jacqueline Wegink
Move-Runners
1:17:23
1:17:12
122
Judy Johannes
Move-Runners
1:17:24
1:17:12
123
Margaret Groot- de Boer
Move-Runners
1:17:26
1:17:13
124
Masja Kemper Landzaat
Berkel en Rodenrijs
1:19:28
1:18:56
125
Simone Vlaar
Move-Runners
1:19:33
1:19:23
126
Wendy Kamp
Kesteren
1:20:51
1:20:26
127
Barbara Steeman
Rotterdam
1:22:52
1:22:21
128
Nana Blümer
Culemborg
1:24:04
1:22:54
129
Brigitte Godefroid
Beusichem
1:24:06
1:23:14
130
Sylvia van Schaik
Wijk bij Duurstede
1:35:09
1:34:22
MAN, LUCIFER TRAIL -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert Wallet
Amersfoort
1:10:59
1:10:59
2
Maarten Storm
Naaldwijk
1:10:59
1:10:59
3
Mark Walraven
Veenendaal
1:15:36
1:15:36
4
Mark Maaskant
Baarn
1:16:24
1:16:17
5
Joost Kutsch Lojenga
Leiden
1:16:35
1:16:35
6
Jelle Neeft
Huis ter Heide Ut
1:16:54
1:16:51
7
Huibertus Huijs
Nijmegen
1:18:01
1:17:54
8
Stef Thoen
Cussy-en-Morvan
1:18:02
1:17:57
9
Sander Kamphuis
Team Salomon NL
1:18:14
1:17:43
10
Peter Koedood
Rotterdam
1:18:48
1:18:45
11
Jeroen Zuiderduin
Zoetermeer
1:18:53
1:18:36
12
Adam Abu Khamis
Weesp
1:20:05
1:20:05
13
Ron huizer
Spijkenisse
1:21:17
1:20:42
14
Ron Verhaar
Klaaswaal
1:21:17
1:20:41
15
Jacco Geul
Rotterdam
1:21:25
1:21:19
16
Wijnand Bavius
's-Gravenhage
1:22:53
1:22:48
17
Niels de Sonnaville
Maarssen
1:23:08
1:22:50
18
Pieter van As
Doorn
1:23:15
1:23:08
19
Luuk Besamusca
Amsterdam
1:23:27
1:23:06
20
Dirk Gerritsen
Utrecht
1:23:29
1:23:14
21
Frank de Winter
Amsterdam
1:24:06
1:24:06
22
Pim Degen
's-Hertogenbosch
1:24:20
1:23:32
23
Jan Haasnoot
Katwijk
1:24:21
1:23:29
24
Wolter Comello
Utrecht
1:24:24
1:23:46
25
Roelof Goodijk
Utrecht
1:24:57
1:24:57
26
Hans de Graaf
Duiven
1:25:21
1:25:15
27
Peter Koster
Cifla
1:25:30
1:25:30
28
Jack Van Wijk
Doorn
1:26:36
1:26:33
29
Marco Verhoef
Houten
1:26:44
1:25:55
30
Guus Magielse
Team Bol.com
1:27:37
1:27:03
31
Marco v/d Schilden
Houten
1:27:37
1:26:49
32
Bart Uiterwijk
Team Bol.com
1:27:38
1:27:04
33
Dennis van Zoelen
's-Gravenhage
1:27:42
1:27:08
34
Niels Palm
Team Randstad
1:27:49
1:27:30
35
Wout Peters
Utrecht
1:27:50
1:27:50
36
Rien van de Kraats
Elst Ut
1:28:06
1:28:03
37
Peter van Thienen
Rotterdam
1:28:10
1:27:12
38
Sander van Veldhoven
's-Gravenhage
1:28:12
1:27:39
39
Loek van Vliet
Rijswijk Zh
1:28:54
1:28:44
40
Harold Meijer van Putten
Houten
1:28:57
1:28:48
41
Mike Bakker
Bilthoven
1:29:09
1:29:02
42
Daniël Reijersen
Huizen
1:29:18
1:29:18
43
Richard van der Klis
Zoetermeer
1:29:37
1:29:37
44
Florian Koopmans
ian@trcu.nl
1:29:44
1:29:44
45
Christiaan Rooseboom
Utrecht
1:30:03
1:29:40
46
Chris Oudeman
Houten
1:30:12
1:30:12
47
Arjos Bot
Houten
1:30:17
1:29:44
48
Michiel Markusse
Maarn
1:30:33
1:29:44
49
Pim Oosterlee
Rotterdam
1:30:35
1:30:19
50
Alexander Kruijsse
Driebergen-Rijsenburg
1:30:54
1:30:27
51
Mike Kleinlugtebeld
Zwolle
1:30:56
1:30:29
52
Jeroen Van Barneveld
Vianen Ut
1:30:59
1:30:38
53
Patrick Rappoldt
Team Randstad
1:31:12
1:30:09
54
Bart Fischer
Zeist
1:31:13
1:31:13
55
René Rector
Hilversum
1:31:55
1:30:42
56
Jorg Buteijn
Utrecht
1:31:58
1:31:01
57
Andries van As
Amsterdam
1:31:59
1:31:51
58
Jan van Bennekom
Scherpenzeel
1:32:06
1:31:59
59
Tony geurts
Gouda
1:32:06
1:31:45
60
Robin van Nieuwkerk
Houten
1:32:08
1:31:55
61
Willard van der Leest
Utrecht
1:32:10
1:31:53
62
Jorg van Lierop
Beuningen
1:33:03
1:32:43
63
Luc van Rooijen
TRCU-Train4Event
1:33:06
1:33:02
64
Jan-Willem Sterk
Oegstgeest
1:33:07
1:32:54
65
Bart van der Ploeg
's-Gravenhage
1:33:19
1:33:13
66
Rob van der Helm
Esch
1:33:20
1:33:20
67
Peter Maaskant
Amersfoort
1:33:20
1:32:41
68
De Zwaan
Amsterdam
1:33:54
1:33:14
69
Rob Kisters
Capelle aan den IJssel
1:33:54
1:33:31
70
Joris Setiadi
Vleuten
1:33:55
1:33:26
71
Robert de Graaf
Woerden
1:34:01
1:34:01
72
Stefan Slotboom
Woerden
1:34:03
1:33:36
73
Michael Mayer
Doorn
1:34:20
1:34:03
74
Gerwin Grit
Rotterdam
1:34:35
1:34:23
75
Taco Barneveld
Hilversum
1:34:35
1:34:25
76
Hans Rietveld
Stolwijk
1:34:37
1:34:18
77
Ronald Carpay
Tegelen
1:34:44
1:34:20
78
Marco van Vessum
Driebergen-Rijsenburg
1:34:51
1:34:26
79
Ramon Van de Schoot
Houten
1:35:10
1:34:57
80
Colin Robertson
Naarden
1:35:34
1:35:34
81
Matthan de Boom
Leersum
1:36:10
1:35:52
82
Peter Tolk
Wijk bij Duurstede
1:36:15
1:35:47
83
Joeri Vermeulen
Utrecht
1:36:20
1:35:44
84
Michiel Neidhöfer
Move-Runners
1:36:23
1:35:49
85
Eric Brandhorst
Team Ensior
1:36:36
1:36:02
86
Frank hollander
Ochten
1:37:07
1:36:48
87
Toon Boonekamp
De Bilt
1:37:13
1:36:43
88
Dennis van den Berge
Hellas Utrecht
1:37:13
1:36:21
89
Hans Rovers
Maarn
1:37:30
1:37:18
90
Marc Luysterburg
Houten
1:37:39
1:37:33
91
Frederic Kras
Alphen aan den Rijn
1:37:59
1:36:52
92
Stefan Hoonings
Delft
1:38:09
1:37:08
93
Joris van Lieshout
Willemstad
1:38:59
1:38:33
94
Bart de Vries
Amstelveen
1:39:00
1:38:36
95
Twan Voss
Amsterdam
1:39:12
1:38:33
96
Luc Wijnans
Malden
1:39:15
1:38:35
97
André van Mourik
Langbroek
1:39:16
1:38:56
98
Geert van Nispen
Nijmegen
1:39:19
1:38:54
99
Mart-Jan Venderbos
Team Ensior
1:39:21
1:38:42
100
Ron van Laar
Amsterdam
1:39:23
1:38:10
101
Ed Reus
Move-Runners
1:39:24
1:39:01
102
Marc Naus
Groningen
1:39:25
1:38:26
103
Freek van den Wildenberg
Utrecht
1:39:37
1:39:32
104
Bart van de Ven
Zeist
1:39:50
1:39:17
105
Bram Willemse
Amsterdam
1:40:06
1:40:06
106
Erwin Beijer
Vianen Ut
1:40:07
1:39:21
107
Sythe Veenje
Groningen
1:40:11
1:40:04
108
Ton van Hoof
TRCU-Train4Event
1:40:15
1:39:13
109
Berthold Ponsteen
Team Randstad
1:40:24
1:39:31
110
Pieter Munster
Utrecht
1:40:28
1:40:28
111
Cilvion van den Heuvel
Maarn
1:41:17
1:41:17
112
Mark van Boxtel
Nijmegen
1:41:21
1:40:22
113
Teun van den Berg
Amstelveen
1:41:34
1:40:46
114
Rik van Zon
Amsterdam
1:41:45
1:40:44
115
Dick Molenaar
Schoorl
1:41:52
1:41:21
116
Frank van der Bijl
Team Randstad
1:42:05
1:41:10
117
Roel Dielissen
Vlierden
1:42:06
1:41:55
118
Michael matheij
Deurne
1:42:08
1:42:08
119
Edward Paarhuis
Zwolle
1:42:09
1:41:18
120
Patrick Bos
Houten
1:42:39
1:42:25
121
Marco Stoute
Zwolle
1:42:45
1:41:55
122
Ger van de Werken
Oud-Beijerland
1:42:46
1:42:46
123
Joost Verzijl
De Glind
1:42:54
1:42:54
124
Erwin Stam
Rijssen
1:42:58
1:42:32
125
Luc Maessen
Team Bol.com
1:43:01
1:42:00
126
Arjan van Die
Kaatsheuvel
1:43:02
1:41:55
127
Anton Pitstra
Team Ensior
1:43:03
1:42:25
128
Tim Herrebrugh
's-Gravenhage
1:43:09
1:43:09
129
Edwin Chattellon
Abbekerk
1:43:10
1:42:09
130
Allard Stoute
Zwolle
1:43:10
1:42:19
131
Hans Vijverberg
Eindhoven
1:43:11
1:42:25
132
Jur Lecluse
Hoevelaken
1:43:13
1:42:08
133
Johan van Dijk
Cothen
1:43:14
1:42:42
134
Arjan de Groot
Leersum
1:43:30
1:43:19
135
Paul Dekker
Rotterdam
1:43:33
1:43:33
136
Anno Govers
's-Gravenhage
1:43:56
1:42:48
137
Koos de Bruijn
Doorn
1:44:20
1:43:16
138
Mathijs Geenen
Amsterdam Zuidoost
1:44:21
1:43:42
139
Paul Litjens
Bussum
1:44:30
1:43:23
140
Mark Rijsdijk
Hengelo Ov
1:44:33
1:44:23
141
Ruud Eggens
Ridderkerk
1:44:33
1:44:15
142
Gerre Oldenbeuving
Cifla
1:44:35
1:44:26
143
Guido van Beuningen
Doorn
1:44:40
1:44:19
144
Marco Pellegrom
Ede Gld
1:44:51
1:43:42
145
Martijn van Veen
Amsterdam Zuidoost
1:44:57
1:44:20
146
Machiel van der Meer
Woerden
1:45:10
1:44:29
147
Marc Jacobs
Langbroek
1:45:37
1:45:01
148
Rut van Ledden
Team Randstad
1:45:39
1:44:34
149
Sjors Janssen
Utrecht
1:45:40
1:45:40
150
Steven van der Veld
Utrecht
1:46:15
1:45:30
151
Roland Rijsdijk
Nieuwerkerk ad IJssel
1:46:27
1:46:06
152
Bert Drent
Trollators & Friends
1:46:28
1:46:06
153
Ronald Smaal
Hoevelaken
1:46:51
1:46:08
154
Bart Roodenburg
Amersfoort
1:46:55
1:46:04
155
Jacco Kaper
Vlaardingen
1:47:01
1:46:04
156
Raymond Kuperus
Spijkenisse
1:47:29
1:47:02
157
Peter Alblas
Utrecht
1:47:32
1:47:32
158
Rob Houwaart
Alphen aan den Rijn
1:47:45
1:47:01
159
Erik Verboon
Alphen aan den Rijn
1:47:56
1:47:10
160
Bart Reidsma
Vleuten
1:48:21
1:38:14
161
Anton Langeberg
Reduzum
1:48:39
1:48:23
162
Jaap de kraker
Maarssen
1:48:59
1:48:43
163
Berto Klompenhouwer
Fusion Team NL
1:48:59
1:47:56
164
Theo Broeren
Oss
1:49:09
1:48:47
165
Hans Peter Duijndam
Driebergen-Rijsenburg
1:49:13
1:49:13
166
Arjen Klijberg
Hellevoetsluis
1:49:43
1:49:22
167
Cas Thomassen
Zeist
1:49:59
1:49:33
168
Sytse van Heijst
Tiel
1:50:18
1:39:29
169
Bart Reefman
Houten
1:50:21
1:49:30
170
Paul Jan de Graaf
Team Salomon NL
1:50:32
1:49:39
171
Jeroen Zwetsloot
Wageningen
1:50:43
1:49:33
172
Jasper Wiss
Team Bol.com
1:51:03
1:50:02
173
Armand Knibbeler
Nijmegen
1:51:37
1:50:40
174
Mark van ooijen
Zwolle
1:51:49
1:51:26
175
Marcel Boets
Move-Runners
1:51:55
1:51:25
176
Peter Poelmann
Amersfoort
1:52:05
1:50:52
177
Maarten Borgdorff
Culemborg
1:53:07
1:42:48
178
Jan-Willem Augustinus
Maarssen
1:53:44
1:53:01
179
Peter Krootjes
Amersfoort
1:54:15
1:54:15
180
Rene Visser
Oeffelt
1:54:45
1:54:02
181
Luuk van Zoest
Dordrecht
1:54:46
1:44:24
182
Ron Fredriks
Eck en Wiel
1:55:14
1:54:22
183
Simon Kalksma
Hoogland
1:55:28
1:54:15
184
Dennis Esmeijer
Eck en Wiel
1:55:30
1:54:38
185
Rafael Tamsiran
Amersfoort
1:55:31
1:55:17
186
Jerrik Figge
Leersum
1:56:16
1:55:29
187
Eugene Marchal
Culemborg
1:56:30
1:56:14
188
Twan Emonts-Schumer
Annemiek Loopt
1:56:41
1:46:02
189
Rainier matzinger
Nederweert
1:57:26
1:56:44
190
Walter Tesselhoff
Leersum
1:57:41
1:57:39
191
Rob Berkhout
Bennebroek
1:57:46
1:56:30
192
Willem Bast
Oegstgeest
1:57:50
1:57:19
193
Tjerk Korving
Sleeuwijk
1:57:50
1:56:46
194
Rob Schepens
Annemiek Loopt
1:58:23
1:57:59
195
Jelle stevenson
Lekkerkerk
1:59:02
1:58:13
196
Ton Nobel
Lekkerkerk
1:59:22
1:58:15
197
Tim Mudde
Krimpen aan de Lek
1:59:32
1:58:25
198
Geert Roelofs
Cuijk
1:59:46
1:59:04
199
Raymond Endenburg
Bergschenhoek
2:00:14
1:59:13
200
Andre Slui
Leiden
2:01:03
2:00:18
201
Wilco Landman
Hattem
2:01:05
2:00:25
202
Jeroen Wolff
Culemborg
2:01:10
2:00:33
203
Werner Noorlander
Almere
2:02:31
1:51:43
204
Ricardo Kaper
Vlaardingen
2:02:40
2:01:42
205
Sander Honig
Team Ensior
2:02:51
2:02:07
206
Thomas Huyskes
Team Salomon NL
2:02:54
2:01:59
207
Jorge Fortunato
Team Salomon NL
2:03:00
2:02:05
208
Wim Goudswaard
Puttershoek
2:03:03
2:02:26
209
John Baeten
Move-Runners
2:03:20
2:03:20
210
Joop Specht
Move-Runners
2:03:32
2:03:01
211
Hylke Pander
Wijk bij Duurstede
2:04:34
2:03:39
212
Rens van Peer
Apeldoorn
2:04:41
1:53:49
213
Geert Pastoor
Alphen aan den Rijn
2:04:46
2:04:46
214
Eduard van der Graaf
Delft
2:05:17
2:04:20
215
Huseyin Saridas
Amersfoort
2:05:19
2:05:19
216
Hans Sonneveldt
Capelle aan den IJssel
2:08:01
2:07:09
217
Jeroen Sonneveldt
Spijkenisse
2:08:02
2:07:07
218
Vincent Sonneveldt
Rotterdam
2:08:03
2:07:09
219
Russell Boon
Den Dolder
2:08:39
2:07:56
220
Jeffrey Dado
Cuijk
2:08:52
2:08:11
221
Edward Ammerlaan
Team Ensior
2:09:17
2:08:33
222
Bertus Bakhuizen
Driebergen-Rijsenburg
2:09:45
2:08:47
223
Kawish Baboelal
Utrecht
2:10:14
2:08:58
224
Tim Timmers
Annemiek Loopt
2:10:26
1:59:43
225
Tymen Reitsma
Leusden
2:10:32
2:10:22
226
Dennis Dijkman
Harderwijk
2:10:32
2:09:23
227
Chung lam tang
Maarssen
2:12:01
2:12:01
228
Peter Zaal
Mijdrecht
2:13:34
2:13:00
229
Martel Berends
Amersfoort
2:17:48
2:07:08
230
Theo Stockmann
Utrecht
2:19:37
2:09:30
231
Rein Reidsma
Stiens
2:24:17
2:14:11
232
Aldo Evers
Annemiek Loopt
2:24:19
2:13:36
233
Richard van Hees
Julianadorp
3:04:03
2:53:26
VROUW, LUCIFER TRAIL -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kim Linstra
Amersfoort
1:12:24
1:12:23
2
Saskia de Vries - van Vug
Driebergen-Rijsenburg
1:12:50
1:12:49
3
Florentine van der Wind
Driebergen-Rijsenburg
1:24:05
1:24:01
4
Martine Hendriksen
Voorschoten
1:24:34
1:24:33
5
Annemieke Bloem
Rotterdam
1:26:18
1:26:10
6
Marlies van Breen
Zeist
1:26:51
1:26:51
7
Roelien de Wolf
Amersfoort
1:27:32
1:27:28
8
Fransje Elbers
Vught
1:28:44
1:28:44
9
Wesselien te Raa
Amersfoort
1:30:07
1:30:07
10
Saskia Kroon
Rotterdam
1:30:40
1:30:34
11
Eva van Boven
Rotterdam
1:30:40
1:30:35
12
Marjanne Nelisse
Leidschendam
1:31:08
1:31:04
13
Marjolein Luysterburg
Houten
1:32:48
1:32:28
14
Larissa van Hinsberg
Malden
1:32:59
1:32:59
15
Chantal Jansen
Woerden
1:35:08
1:35:08
16
Pauline van Norden
Schoonhoven
1:35:09
1:35:09
17
Miriam ter Brake
Leusden
1:35:26
1:34:59
18
Irene Paassen
Utrecht
1:35:56
1:35:47
19
Sandra Kaper
Vlaardingen
1:35:56
1:35:56
20
Emma Jense
's-Gravenhage
1:36:10
1:36:06
21
Hannah Neikes
Nijmegen
1:36:17
1:36:09
22
Sophie Niemansburg
Utrecht
1:36:40
1:36:32
23
Berteke de Jong
Oosterbeek
1:36:58
1:36:55
24
Merit Kutsch Lojenga
Doorn
1:37:06
1:37:03
25
Janneke Macneck - Welten
Heeze
1:37:07
1:37:02
26
Liesbeth van de Grift
Bussum
1:39:23
1:38:55
27
Maud Goussaire
Haarlem
1:39:33
1:38:41
28
Sarah de Jonge
Utrecht
1:39:49
1:39:11
29
Esther Bruggeman
Culemborg
1:40:01
1:39:43
30
Janine Ezendam
Utrecht
1:40:19
1:40:19
31
Linda Stomphorst
Utrecht
1:40:20
1:40:20
32
Lydia van den Hengel
Leusder Run Fever
1:40:23
1:39:43
33
Cora Ruiter
Krimpen aan den IJssel
1:40:25
1:40:09
34
Marjolein Rajman-Haaksman
Tiel
1:40:26
1:39:36
35
Jamy Gallmann
Oudewater
1:40:55
1:40:55
36
Marleen de Bruijn
Hilversum
1:41:53
1:41:50
37
Lieke Kempen
's-Gravenhage
1:42:27
1:42:00
38
Monica Mak
Move-Runners
1:42:38
1:42:21
39
Martine Oosterloo
Beetsterzwaag
1:42:56
1:42:53
40
Ellen van Veen
TRCU-Train4Event
1:42:56
1:42:50
41
Evelyn Velema
Bunnik
1:44:19
1:43:42
42
Inge Haeck
Delft
1:46:05
1:45:37
43
Saskia Gröninger
Oosteind
1:46:19
1:46:16
44
Rommy Huizenga
Almere
1:46:37
1:46:15
45
Edith de Bruin
Lekkerkerk
1:46:45
1:46:25
46
Carolien van Dijck
Lekkerkerk
1:46:45
1:46:27
47
Hilleke Booij
Rotterdam
1:46:45
1:46:26
48
Daniëlle Schumer-Emonts
Annemiek Loopt
1:46:46
1:46:12
49
Karin Hekkert
Utrecht
1:46:53
1:46:44
50
Iris Schiebergen
Rotterdam
1:47:24
1:46:54
51
Vera Lagerburg
Utrecht
1:47:35
1:47:14
52
Marens Evers
Maarn
1:47:37
1:47:26
53
Marchien Slim
Heemstede
1:47:46
1:47:46
54
Astrid Verbruggen
Culemborg
1:47:47
1:47:05
55
Carin van den Bosch
Geldermalsen
1:47:47
1:47:06
56
Astrid Hoving
TRCU-Train4Event
1:48:00
1:47:31
57
Carola van Tol
Voorhout
1:48:08
1:48:06
58
Karin van Gemeren
Zoetermeer
1:48:14
1:48:12
59
Ellen Pronk
Move-Runners
1:48:35
1:48:23
60
Maaike Donker
Move-Runners
1:48:36
1:48:23
61
Mariska Lagerweij
TRCU-Train4Event
1:49:20
1:49:20
62
Jacolien Booij
Lekkerkerk
1:49:28
1:49:10
63
Sacha van Ulft
's-Gravenhage
1:49:43
1:49:19
64
Susanne Koopmans-Schilder
Team TRCU
1:50:22
1:49:53
65
Karlijn Fransen
Doorn
1:50:56
1:50:56
66
Anita Neidhöfer
Move-Runners
1:51:37
1:51:24
67
Daniëlle van Zoest
Dordrecht
1:51:47
1:51:25
68
Esther prijs
Harmelen
1:52:04
1:51:54
69
Nienke van den Blink
Rotterdam
1:52:10
1:48:36
70
Else van Tiel
Utrecht
1:52:30
1:52:09
71
Anna Agapitova
's-Gravenhage
1:52:36
1:51:44
72
Mandy van vugt
Almere
1:52:40
1:51:53
73
Patty Schutte
's-Gravenhage
1:52:47
1:51:58
74
Irene Mensink
Deventer
1:52:49
1:52:24
75
Monique Marquenie
Leiden
1:52:50
1:52:26
76
Tanja Wouda
Maarn
1:52:53
1:52:43
77
Marieke Wolterbeek
Zeist
1:52:54
1:52:44
78
Claudia van der Laan
Woerden
1:53:11
1:53:10
79
Karin Cordia
Apeldoorn
1:53:19
1:53:08
80
Heleen Biersteker
Haarlem
1:53:39
1:53:06
81
Astrid Verstraaten
Rotterdam
1:53:47
1:53:39
82
Desiree Homma
TRCU-Train4Event
1:53:50
1:53:46
83
Karima Hey
Doetinchem
1:53:56
1:53:12
84
Gré Reinderts-van den Broek
reinderts@gmail.com
1:54:02
1:53:58
85
Samantha van Trijp
Apeldoorn
1:54:43
1:53:52
86
Saskia Veerhuis
Mijdrecht
1:54:44
1:53:59
87
Tjitske Leontien Lambeck
Baarn
1:55:26
1:54:40
88
Els Pastoor
Lelystad
1:56:35
1:56:31
89
Antoinette van het Hul
Arnhem
1:56:54
1:56:32
90
Saskia ploeg
Amersfoort
1:57:12
1:56:33
91
Marjo Visser de Rijk
Tiel
1:57:29
1:56:48
92
Marlous Bouman
Driebergen-Rijsenburg
1:57:47
1:57:18
93
Cornia van der Salm
Gendt
1:57:47
1:57:37
94
Sylvia Vermeulen
Rotterdam
1:57:51
1:57:30
95
Ingrid Nordt
Hilversum
1:57:54
1:57:46
96
Gerda Damen
Bemmel
1:57:59
1:57:48
97
Irma Kromhout
Wageningen
1:58:01
1:57:25
98
Joanne de Fijter-Van Uden
Wijk en Aalburg
1:58:19
1:58:04
99
Melissa Bhattoe
Spijkenisse
1:58:22
1:58:22
100
Jasmin Geijteman
Utrecht
1:58:42
1:58:35
101
Renee van Piggelen
Malden
1:58:51
1:58:37
102
Janneke Buijsrogge
Utrecht
1:58:52
1:58:37
103
Ellen van de Wolfshaar
Amersfoort
1:59:17
1:58:37
104
Margreet van Bennekom
Scherpenzeel
1:59:17
1:59:04
105
Esther van der Lelie
Driebergen-Rijsenburg
1:59:44
1:59:44
106
Emelie Papenburg
Leusden
1:59:51
1:59:05
107
Annemarie Kingma
Driebergen-Rijsenburg
1:59:52
1:59:01
108
Anita van Klaveren
Hoogland
1:59:54
1:59:20
109
Thea van Lier
Amersfoort
1:59:55
1:59:17
110
Janneke van Wijngaarden
Amersfoort
2:00:02
1:59:38
111
Jeannette Kok
Ospel
2:00:38
2:00:22
112
Barbara Bodnar
Utrecht
2:00:55
2:00:40
113
Sanne Werson
Wijk bij Duurstede
2:02:18
2:01:27
114
Liene Lien
TRCU-Train4Event
2:02:29
2:02:00
115
Monique Specht
Move-Runners
2:03:57
2:03:43
116
Femke Russchenberg
Rijnsburg
2:04:05
2:04:05
117
Joyce van Leeuwen
Sassenheim
2:04:05
2:03:38
118
Jeanet Louter
Poortugaal
2:04:06
2:03:12
119
Germaine Verwoert
Nootdorp
2:04:06
2:03:12
120
Marry Elisabeth Koelewijn
Baarn
2:04:16
2:03:31
121
Sabine van den Bos
Baarn
2:04:17
2:03:31
122
Femke kastelein
Linschoten
2:04:26
2:03:54
123
Diana van t Verlaat Dits
Amersfoort
2:05:07
2:04:31
124
Dorien Kool
De Meern
2:05:25
2:04:43
125
Stacey Scholten
Move-Runners
2:05:26
2:05:12
126
Eline Gerritse
Utrecht
2:05:27
2:04:44
127
Peggy Offermans
Voorhout
2:05:48
2:05:43
128
Oliwia Madej
Houten
2:05:48
2:05:39
129
Marianne Wajer
Hoogeveen
2:05:52
2:05:25
130
Marian van den Brink
Wijk bij Duurstede
2:06:04
2:05:35
131
Annelies Jonkers
Oegstgeest
2:06:04
2:05:37
132
Paula van Dijk
Amersfoort
2:06:28
2:05:49
133
Sabine meijer
Harderwijk
2:06:45
2:05:54
134
Caroline Grimbergen
Leiden
2:07:53
2:07:22
135
Yvette Selten
Annemiek Loopt
2:08:18
2:07:41
136
Marina Renzenbrink
Berkel en Rodenrijs
2:08:18
2:07:42
137
Aysun Akik
Driebergen
2:09:36
2:09:05
138
Marita Werkhoven
Den Dolder
2:11:09
2:10:20
139
Charlotte Smit
Den Dolder
2:11:11
2:10:20
140
Mireille de Jong
Leidschendam
2:11:52
2:11:09
141
Yvonne van Dam
Leersum
2:11:53
2:11:09
142
Marcella Krijgsman
Schoorl
2:12:30
2:12:11
143
Monique Baan
Schoonhoven
2:12:33
2:12:20
144
Anja Tolboom
TRCU-Train4Event
2:13:00
2:13:00
145
Mirjam Van der Velden
Delfgauw
2:13:38
2:13:14
146
Anouk van Rosmalen
Annemiek Loopt
2:14:08
2:13:30
147
Saskia Osendarp
Annemiek Loopt
2:14:16
2:13:37
148
Iris Reidsma
Utrecht
2:14:17
2:14:10
149
Anita van Velde
Bleiswijk
2:14:18
2:13:42
150
Eva Löke
Annemiek Loopt
2:14:19
2:13:45
151
Monique Koster
Annemiek Loopt
2:14:22
2:13:42
152
Marije van der Hoeven
Rotterdam
2:14:31
2:14:00
153
Thalita Schipper
Move-Runners
2:14:40
2:14:28
154
Corina Sneek
Move-Runners
2:14:40
2:14:28
155
Nicole Heuer
Hamburg
2:17:25
2:16:39
156
Irma Werndly
Utrecht
2:17:29
2:16:57
157
Karien Heijstek
TRCU-Train4Event
2:17:59
2:17:28
158
Hermine Rietman
Leiden
2:19:03
2:18:31
159
Agnes Tenwolde
Utrecht
2:19:33
2:18:37
160
Saskia van Wijk
Schoonhoven
2:20:13
2:20:02
161
Esther Roest
Reeuwijk
2:21:42
2:21:10
162
Carola van Heusden
Nieuwkoop
2:22:16
2:21:58
163
Rianne Datema
Lekkerkerk
2:36:12
2:35:47
164
Simone Vlaar
Move-Runners
2:45:08
2:44:51
165
Charlotte Nugteren
Delft
2:51:29
2:50:58
166
Sonja de Graaff
Julianadorp
2:54:43
2:54:43
MAN, MOENEN TRAIL -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stijn van Hooff
Rotterdam
1:52:34
1:52:28
2
Jeroen Visser
Hellas Utrecht
1:56:31
1:56:25
3
Zefanja de Feijter
Woerden
2:00:51
2:00:43
4
Mark Dekker
Driebergen-Rijsenburg
2:01:47
2:01:44
5
Freek de Best
Heumen
2:02:02
2:01:54
6
Erwin Loots
Driebergen-Rijsenburg
2:02:05
2:01:35
7
Henk Dolle
Molenhoek Lb
2:04:23
2:04:17
8
Jefte de Bruin
Leusden
2:05:37
2:05:30
9
Wesley De Bondt
Sinaai
2:05:58
2:05:53
10
Bart Boon
Driebergen-Rijsenburg
2:07:35
2:07:30
11
Krijn Huijzer
Capelle aan den IJssel
2:08:25
2:08:02
12
Dennis van Elswijk
Wateringen
2:08:30
2:08:13
13
Albert de Rooij
Zoetermeer
2:09:28
2:09:12
14
Marc Wagenaar
Rotterdam
2:11:07
2:10:30
15
Bob Lawende
EUR Roadrunners
2:11:23
2:11:14
16
Erik van ‘t Nedereind
Wijk bij Duurstede
2:11:42
2:11:24
17
Marcel Boskamp
Voorschoten
2:12:58
2:12:55
18
Yuri Boskamp
's-Gravenhage
2:13:13
2:13:09
19
Edwin Remans
Amerongen
2:15:55
2:15:40
20
Jan Sanders
Lelystad
2:15:57
2:15:45
21
Gerard Odijk
Schalkwijk
2:16:50
2:16:41
22
Marc Rozeboom
Oegstgeest
2:17:53
2:17:29
23
Raymond Linkers
Utrecht
2:18:16
2:18:07
24
Marcel craenmehr
Horst
2:18:30
2:18:18
25
Geert Buth
Utrecht
2:18:50
2:18:02
26
Barry van Leeuwen
Voorhout
2:19:00
2:18:31
27
Jan van Gendt
Elst Gld
2:19:45
2:19:36
28
Sander van Schaik
Utrecht
2:20:12
2:19:19
29
Maurits van Drunen
Sassenheim
2:21:08
2:20:38
30
Roy van der schrier
Sassenheim
2:21:10
2:20:39
31
Peter Veldhuijsen
Voorhout
2:21:21
2:20:52
32
Jan Verveer
Team Randstad
2:21:53
2:21:12
33
Danny Baris
Rhoon
2:22:13
2:22:10
34
Jaap Fransen
Arnhem
2:22:20
2:21:49
35
Robin van Eerdt
Vleuten
2:22:39
2:22:39
36
Wim Rood
Move-Runners
2:22:56
2:22:51
37
Marc Weerdenburg
Utrecht
2:23:12
2:22:28
38
Erik Kussendrager
Utrecht
2:23:23
2:22:35
39
Martijn Jellema
Oss
2:23:36
2:23:21
40
Edwin Teeuw
Maarn
2:23:54
2:23:37
41
Koen Akkermans
Zaltbommel
2:24:04
2:23:17
42
Dave van Varik
Bunnik
2:25:08
2:24:46
43
Jasper Bannenberg
Wageningen
2:25:24
2:25:21
44
Marcel Alderlieste
Utrecht
2:25:59
2:25:52
45
Eelko Luppes
Utrecht
2:26:35
2:26:08
46
Mark Grim
Druten
2:27:34
2:27:00
47
Hans Kooi
Wijk bij Duurstede
2:27:34
2:26:21
48
Yannick Speetjens
Hellas Utrecht
2:28:11
2:27:14
49
Jasper Mooij
Renswoude
2:28:34
2:27:48
50
Jouke Donselaar
Amersfoort
2:29:08
2:28:06
51
Nico Dwidjono
Team Randstad
2:29:09
2:27:57
52
Johan Zeilstra
Team Randstad
2:29:10
2:27:58
53
Sjaak Kruiswijk
Trollators & Friends
2:29:47
2:29:38
54
Benoit Jacod
Utrecht
2:30:02
2:29:44
55
Arno Ruiter
Krimpen aan den IJssel
2:30:23
2:30:06
56
Gerrit Bouhuis
Team Randstad
2:30:25
2:29:40
57
Jack de Vries
Utrecht
2:30:39
2:29:42
58
Klaas Beekhuis
Leersum
2:31:19
2:31:14
59
Edward van Wezel
Maarn
2:31:30
2:31:10
60
Erwin van den Nieuwendijk
Amsterdam
2:31:41
2:31:23
61
Dennis den Broeder
Team Ensior
2:32:08
2:31:12
62
Alex Kuipers
Mijdrecht
2:32:27
2:31:25
63
Bart Briedé
Woerden
2:32:29
2:32:10
64
Sander van Harten
Schoonhoven
2:32:39
2:32:05
65
Lennart Claase
Rotterdam
2:32:40
2:32:06
66
Nico de Fijter
Wijk en Aalburg
2:32:42
2:32:26
67
Willem Voet
Utrecht
2:32:43
2:32:35
68
Edward Jacobs
Wageningen
2:33:26
2:33:17
69
Geert-Jan Smits
Amsterdam
2:33:33
2:33:16
70
Sébastien Voinson
Vleuten
2:34:16
2:34:01
71
Peter Kegel
Kamerik
2:35:38
2:35:19
72
Sonny Gallmann
Oudewater
2:35:47
2:35:11
73
Roel Drost
Zeist
2:36:16
2:35:26
74
Hans van der Steen
Leeuwarden
2:36:23
2:36:17
75
Henk Klok
Nieuwegein
2:36:52
2:36:15
76
Oscar Haegens
Roelofarendsveen
2:37:02
2:36:56
77
Lodewijk Wiggers
Team Ensior
2:37:10
2:36:14
78
Arjen Miedema
Utrecht
2:37:14
2:37:06
79
Dirk de Groot
Rotterdam
2:37:45
2:37:32
80
Pierre Gerstel
Beusichem
2:38:22
2:37:57
81
Boudewijn de Vries
Heemstede
2:38:57
2:38:16
82
Niels Felix
Heemstede
2:38:59
2:38:20
83
Maarten Achterbergh
Sassenheim
2:39:48
2:38:54
84
Jasper Van Heusden
Nieuwkoop
2:40:31
2:39:25
85
Franck Helderman
Sassenheim
2:40:57
2:40:32
86
Patrick Juijn
Bilthoven
2:41:14
2:40:51
87
Paul van Veen
Amsterdam
2:41:31
2:40:45
88
Jeroen van Kesteren
Veenendaal
2:41:40
2:40:53
89
Nicolai van Rosmalen
Amsterdam
2:41:56
2:41:41
90
Hans Gallmann
Oudewater
2:41:56
2:41:06
91
Hat lunshof
Rijswijk Zh
2:42:17
2:41:55
92
Remko van Vugt
Culemborg
2:43:56
2:43:56
93
Dennis Kramer
Amsterdam
2:44:14
2:43:07
94
Wilco Kleefsman
Almere
2:45:23
2:44:25
95
Lody van Plaggenhoef
Barneveld
2:45:33
2:44:24
96
Bart Soetendaal
Barneveld
2:45:34
2:44:26
97
Arno Roos
Gouda
2:45:55
2:45:25
98
Koen Kaffener
Utrecht
2:45:58
2:45:18
99
Theo van de Beek
Soest
2:46:17
2:45:57
100
Rob Kruiswijk
Trollators & Friends
2:47:02
2:46:49
101
Sander Vijverberg
Strijen
2:47:12
2:46:59
102
Wim Wennekes
Doorn
2:47:18
2:46:25
103
Ruud van dijk
Leusden
2:47:23
2:46:37
104
Sjef van Wezel
Leusden
2:47:43
2:46:56
105
Alex Bertram
's-Gravenhage
2:48:08
2:47:29
106
Michiel Broer
Amsterdam
2:48:18
2:47:12
107
Ronald derksen
Oegstgeest
2:48:22
2:48:19
108
Ton Nagelhout
Team Ensior
2:48:27
2:47:31
109
Ed Hartman
Amsterdam
2:48:36
2:48:14
110
Joost Slagter
Woudenberg
2:48:56
2:48:43
111
Ramon de Haas
Rosmalen
2:49:42
2:48:35
112
Werner Evers
Eindhoven
2:50:11
2:49:07
113
Hayo De Haan
Driebergen-Rijsenburg
2:50:24
2:49:46
114
Gerard van Rijn
Doorn
2:50:30
2:49:35
115
Sander Eggenhuizen
Barendrecht
2:51:08
2:50:43
116
Pieter aarts
Utrecht
2:51:14
2:50:33
117
Matthias Huisman
Klundert
2:51:26
2:51:15
118
Albin Hunia
Hilversum
2:51:58
2:51:37
119
John van Norden
Hengelo Ov
2:51:58
2:51:23
120
Ido van Toor
Rotterdam
2:52:00
2:50:58
121
Stephan Koene
Lelystad
2:52:19
2:51:15
122
Robert Nujic
Amsterdam
2:52:20
2:51:15
123
Hans Delac
Vlaardingen
2:52:48
2:51:50
124
Robert Stoop
Hengelo Ov
2:52:50
2:52:15
125
Marco lipsius
Almere
2:53:16
2:53:06
126
Medard Slooten
's-Gravenhage
2:54:42
2:53:53
127
Peter van den Bor
Amersfoort
2:54:45
2:53:35
128
Dennis Smit
Maassluis
2:55:16
2:54:16
129
Leo Koek
Zoetermeer
2:55:20
2:54:22
130
Hans de Boer
Zwolle
2:55:54
2:54:54
131
Ton Wisman
Amersfoort
2:56:22
2:55:39
132
Marcel Kleinherenbrink
Hengelo Ov
2:56:48
2:56:11
133
Niels van wijk
Andijk
2:56:50
2:55:58
134
Arno Nijhuis
Almere
2:57:29
2:56:27
135
Frans Hooghiemstra
Driebergen-Rijsenburg
2:58:23
2:57:41
136
Goof Lindijer
Doorn
2:58:54
2:58:17
137
Wilco Looijen
Schiedam
2:59:09
2:59:09
138
Willem Snel
Den Helder
2:59:16
2:58:47
139
Jan van Veen
Move-Runners
3:00:10
2:59:35
140
Mark van Heijst
Zwijndrecht
3:00:18
2:59:28
141
Bob van Nuland
Bunnik
3:00:46
3:00:22
142
Douwe Plantinga
Heerenveen
3:01:27
3:00:28
143
Richard de Jong
Amersfoort
3:02:04
3:01:11
144
Wim van der Horst
Amersfoort
3:02:34
3:01:50
145
Frank Seubring
Amersfoort
3:02:37
3:01:53
146
Harrie Swarte
Leersum
3:03:08
3:02:31
147
Marcel Riebandt
Zeist
3:04:00
3:03:07
148
Volodymyr Oliinyk
Volendam
3:07:47
3:06:57
149
Paul Lubbers
Utrecht
3:08:12
3:07:49
150
Robert Jan Keiman
Veenendaal
3:09:32
3:09:00
151
Michael Schilder
Nieuwegein
3:10:42
3:10:13
152
Maurice Koel
Amsterdam
3:10:45
3:10:13
153
Niels Lankreijer
Almere
3:15:35
3:14:35
154
Jacques Valkenburg
Maarssen
3:16:42
3:16:30
155
Hylke Hoekstra
Oegstgeest
3:24:02
3:22:53
156
Gaston Aussems
Bussum
3:26:46
3:25:36
157
Jaap Brouwer
Vleuten
3:26:55
3:25:46
158
Frank van der Hammen
Soest
3:29:22
3:28:31
159
Arjen Peetoom
Move-Runners
3:30:40
3:30:04
160
Joram Bogers
Arnhem
3:32:12
3:31:16
161
Sebastiaan Ariesen
Rhenen
3:33:11
3:32:30
162
Peter Plas
Move-Runners
3:38:57
3:38:20
163
Peter van der Kemp
Ermelo
3:45:23
3:44:55
164
Koen Sturkenboom
De Bilt
3:46:20
3:46:18
165
Niels Broerse
De Bilt
3:49:20
3:49:18
VROUW, MOENEN TRAIL -
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Juliëtte ten Have
Fusion Team NL
2:11:05
2:10:58
2
Anne Mebelder
Utrecht
2:14:50
2:14:31
3
Priscilla Fransen
Valburg
2:18:30
2:18:17
4
Anouk Perey
Rotterdam
2:23:01
2:22:31
5
Arine Fijn
Gouda
2:30:42
2:30:17
6
Sandra de Ridder
Team Randstad
2:31:36
2:30:24
7
Caroline Kennedie
Oss
2:34:45
2:34:39
8
Margot Thuy
Zeist
2:34:46
2:34:25
9
Annemarieke Spitzen
Winssen
2:36:24
2:36:02
10
Natascha Vos
Capelle aan den IJssel
2:36:39
2:36:14
11
Essie de Pessie
Doorn
2:40:40
2:40:05
12
Bets Gerritsen
Wijk bij Duurstede
2:43:14
2:43:07
13
Rebecca de Groot
Rotterdam
2:44:00
2:43:46
14
Maaike Tirion
Warmond
2:44:40
2:44:14
15
Gertie Wientjens
Haps
2:44:58
2:44:40
16
Tiny Hol
Beesd
2:45:13
2:44:52
17
Sascha Konijnenburg
Mijnsheerenland
2:45:45
2:45:17
18
Maaike Grevelink
Utrecht
2:45:56
2:45:16
19
Yolanda Majewski
Rotterdam
2:53:22
2:52:30
20
Miriam Teeuwssen
Schiedam
2:53:24
2:52:30
21
Ike Breeman
Utrecht
2:53:27
2:52:30
22
Nathasja Zwier
Hengelo Ov
2:55:58
2:55:22
23
Tamara van Wijk
Utrecht
2:56:46
2:55:56
24
Eveline Gelderman
Amsterdam
2:56:53
2:56:01
25
Suzanne Keijzer
Zeist
2:59:25
2:59:13
26
Renie Plantinga
Heerenveen
3:01:32
3:00:32
27
Wyne Poppinga
Move-Runners
3:02:30
3:01:54
28
Karin van Garderen
EUR Roadrunners
3:03:50
3:03:28
29
Tinka Murk
Trollators & Friends
3:04:54
3:04:44
30
Diane Wilde
Heeze
3:05:13
3:04:08
31
Max Willems
's-Gravenhage
3:09:32
3:08:24
32
Evelijn Tjarks
Rotterdam
3:10:12
3:09:09
33
Miranda Schipperijn
Almere
3:12:55
3:11:55
34
Simone Prins
Zaandam
3:12:57
3:11:57
35
Dulcy Hamstra
Sneek
3:13:53
3:12:46
36
Marjon Fidder
't Harde
3:14:29
3:13:36
37
Floor Goes
Heerde
3:14:30
3:13:37
38
Jiske Tiersma
Groningen
3:15:14
3:14:28
39
Connie Meinders
Barneveld
3:16:15
3:15:27
40
Marleen Ter Maten
Barneveld
3:16:16
3:15:31
41
Anouska Traast
Soest
3:17:22
3:16:47
42
Ilse Decat
Eemnes
3:23:26
3:22:29
43
Jeanet van der Horst
Amersfoort
3:23:32
3:22:50
44
Daisy Hermsen
Ven-Zelderheide
3:24:01
3:22:56
45
Lizzie Belt
Amersfoort
3:25:21
3:24:39
46
Chantal Weimer
Barneveld
3:25:25
3:24:39
47
Monique v Thuijl
Rhenen
3:33:10
3:32:30
48
Anneloes Brouwer
Rotterdam
3:36:36
3:35:47
49
Monique van Veen-Knubben
Move-Runners
3:44:30
3:43:45
50
Hanneke Hempelman
Harderwijk
3:45:22
3:44:54
51
Beppie de Geest
Harderwijk
3:45:24
3:45:00
52
Willian Kroeze
Harderwijk
3:45:30
3:45:03
MAN, HELSE TRAIL - 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thierry Willigenburg
Hoogland
2:38:13
2:38:10
2
Ron de Heij
Alphen aan den Rijn
2:46:53
2:46:49
3
Etienne Berends
Baarn
2:52:58
2:52:54
4
Jelmer van Tol
Hilversum
2:56:26
2:56:21
5
Leon Persoon
Rotterdam
2:56:53
2:56:29
6
Johnny van Eijden
Ede Gld
3:00:26
3:00:03
7
Paul van den Heuvel
Rijswijk Zh
3:02:54
3:02:49
8
Bas van Zaane
Maarn
3:03:00
3:02:53
9
Frank Jonker
Papendrecht
3:06:28
3:06:22
10
Martijn van Rijn
Amersfoort
3:07:18
3:07:02
11
Jeroen Schroer
Tiel
3:08:41
3:08:23
12
Ben Kerkvliet
Roelofarendsveen
3:10:04
3:09:53
13
Jarko Kortekaas
Hazerswoude-Rijndijk
3:12:02
3:11:59
14
Lambert Abraham
Zwolle
3:13:14
3:12:59
15
Tim van der Veer
Utrecht
3:13:22
3:13:20
16
Ruben Kooijman
Amersfoort
3:13:35
3:13:30
17
Diederik Gombert
Utrecht
3:13:49
3:13:35
18
Ingmar van Beveren
Doorn
3:14:27
3:14:04
19
Hugo Besselse
Amsterdam
3:16:43
3:16:29
20
Demis Samuels
Bunnik
3:17:34
3:17:28
21
Eelco Schuller
Rotterdam
3:18:51
3:18:35
22
Klaas Draaijer
Heerde
3:18:58
3:18:46
23
Hans de Jong
Baarn
3:19:29
3:19:25
24
Marcel Tunderman
Den Bommel
3:22:14
3:22:04
25
Tim Kleinloog
Utrecht
3:23:04
3:23:02
26
Gerrit Heijkoop
Leersum
3:23:19
3:22:58
27
Rick Janssen
Merselo
3:23:28
3:23:10
28
Raoul Nielen
EUR Roadrunners
3:23:39
3:23:36
29
Japke van Katwijk
Leersum
3:24:24
3:24:07
30
Ivo Scholten
Boskoop
3:25:25
3:23:47
31
Casper Vet
Hoogland
3:25:57
3:25:35
32
Michiel van der Blij
Nieuw-Vennep
3:25:59
3:25:50
33
Barry van der Stel
Zierikzee
3:26:57
3:26:37
34
Niek Verwoerd
Amersfoort
3:27:12
3:27:01
35
Max Daarnhouwer
's-Gravenhage
3:28:31
3:28:14
36
Leon Hordijk
Berkel en Rodenrijs
3:28:54
3:28:28
37
Gert-Jan Haze
Driebergen-Rijsenburg
3:30:35
3:30:30
38
Rob Koeleman
Waalwijk
3:36:22
3:36:16
39
Tom van Tellingen
Zwolle
3:38:07
3:37:52
40
Rob Joustra
Noordwijk Zh
3:38:12
3:38:02
41
Tjitze Postma
Vleuten
3:38:24
3:38:18
42
Maarten moerman
Bodegraven
3:38:51
3:38:48
43
Eduard Vossebeld
Holten
3:39:25
3:39:08
44
Jasper van Gorp
Doorn
3:40:30
3:40:17
45
Raoul Majewski
Rotterdam
3:42:56
3:42:33
46
Marc van den Homberg
Rotterdam
3:42:56
3:42:55
47
Martijn van der Cruijsen
Wanroij
3:50:26
3:50:10
48
Martijn Schoonenberg
Utrecht
3:51:38
3:51:26
49
Frank van Tongeren
Pijnacker
3:52:39
3:52:25
50
Pieter Mooijman
Team Randstad
3:53:02
3:52:47
51
Tjeerd Schoonheim
Drunen
3:53:05
3:52:42
52
Bart Lagerberg
Arnhem
3:55:50
3:55:09
53
Jody Kevenaar
Arnhem
3:55:50
3:55:10
54
Jaap Wisse
Amersfoort
3:58:02
3:57:53
55
Lammert Terluin
Duivendrecht
3:58:23
3:57:58
56
Raimund Hiller
Renkum
3:59:51
3:59:08
57
Geert Pepping
Tilburg
4:06:22
4:06:14
58
Jan Zwarthoed
Volendam
4:13:57
4:13:39
59
Jeroen van Heeren
Rotterdam
4:14:55
4:14:30
60
Erik Renes
Leersum
4:14:59
4:14:32
61
Matthijs Brouwer
Amerongen
4:15:49
4:15:31
62
Mark kottmann
Rotterdam
4:17:17
4:16:57
63
Harry Jansen
Amsterdam
4:17:20
4:16:53
64
Menno Buurkes
Nijmegen
4:24:21
4:24:01
65
Peter Koenjer
Beuningen Gld
4:24:36
4:24:10
VROUW, HELSE TRAIL - 3
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Selina van der VLiet
Soest
3:04:40
3:04:36
2
Monique Fibbe
Heerde
3:08:47
3:08:35
3
Karin van der Giessen
Elst Ut
3:12:14
3:12:06
4
Jos schubert
Huissen
3:13:54
3:13:46
5
Rosanne Teeuwen
Zierikzee
3:17:43
3:17:24
6
Claudia Rivera
Rotterdam
3:18:47
3:18:40
7
Leontien waaijer
Doorn
3:23:58
3:23:47
8
Elly Stornebrink
Bergen op Zoom
3:32:00
3:31:51
9
Claudia van Tellingen
Zwolle
3:34:41
3:34:27
10
Annemarie Smits
Leersum
3:37:54
3:37:43
11
Carmen Hagenaars
's-Gravenhage
3:45:52
3:45:44
12
Jolien van Vliet
Wijk bij Duurstede
3:48:19
3:48:12
13
Willemijn Punt
Zeist
3:49:13
3:49:02
14
Mandy Wunnink
Zoetermeer
3:53:10
3:52:46
15
Corina Bots
Den Dolder
3:54:11
3:53:48
16
Mart van Donselaar
Edam
4:03:53
4:03:44
17
Bertine Engelsman
Wezep
4:05:02
4:04:37
18
Monique Stolk-Jebbink
Berkel en Rodenrijs
4:07:17
4:06:54
19
Katja Kortenbroek
Zoetermeer
4:09:32
4:08:05
20
Truus Piels
Monnickendam
4:13:00
4:12:42
21
Linda van den Berg - Stuivenberg
Noordwijkerhout
4:34:40
4:34:13
22
Denise Schreurs
Amersfoort
5:02:03
5:01:36
Vragen over de uitslag: info@uitslagensoftware.nl
www.uitslagensoftware.nl || www.ox-max.com
www.uitslagen.nl
06-10-2019 22:43