Uitslagenlijst AV Hanzesport Clubkamp. Veldloop

Warnsveld - Zaterdag 5 oktober 2019

MPUPC, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Fleur van der Valk
Zutphen
6:21
2
Fien koren
Zutphen
6:56
3
Jolinde Assen
Voorst
7:32
4
Hanna Boersma
Zutphen
7:58
5
Lotte Folmer
Warnsveld
8:18
6
Hilleke Boersma
Zutphen
8:32
7
Jasmijn Sterkeboer
Zutphen
8:56
JPUPC, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Simeon Hengeveld
Almen
6:15
2
Gijs koren
Zutphen
6:28
3
Thijn Schwartz
Zutphen
7:08
4
Timon Heesen
Gorssel
7:13
5
Jens Folmer
Warnsveld
7:37
6
Tijn Holtslag
Brummen
7:44
7
Mees Hengeveld
Brummen
8:08
8
Luca Talamini
Warnsveld
8:31
9
Thieme van Dreunen
Warnsveld
8:41
10
Mees Ottema
Brummen
8:48
11
Nijs van Zomeren
Zutphen
9:07
MPUPB, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eline Wolbrink
Vorden
7:04
2
Lola Smeenk
Warnsveld
7:29
3
Ilse van Bree
Eefde
7:46
JPUPB, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mats Kolenbrander
Zutphen
7:24
2
Syl Becht
Zutphen
7:35
MPUPA, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Samara Nikkels
Zutphen
5:40
2
Fleur Vervoorn
Zutphen
5:46
3
Lisa malaha
Warnsveld
5:53
4
Elin van den Eelaart
Gorssel
6:24
5
Roos Muller
Zutphen
7:42
JPUPA, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pepijn Snel
Zutphen
5:42
JPUA2, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Merten van Dalen
Zutphen
5:49
2
Teun koren
Zutphen
5:50
3
Siem van Zomeren
Zutphen
7:23
4
Nolan van Nieuwenhoven
Zutphen
10:12
MPUA2, 1.2 KM PUPILLEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pop de Ridder
Zutphen
5:47
2
Isa Winter
Zutphen
5:56
MJUND, 2.4 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Wolbrink
Vorden
12:32
2
Miriam Rietberg
Zutphen
12:46
3
Maud Menkveld
Vorden
12:58
JJUND, 2.4 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stijn Westerbeek
Zutphen
11:00
2
Dries Schuurman
Hengelo
11:50
3
Casper de Geest
Zutphen
12:35
4
Elia Talamini
Warnsveld
15:15
MJUNC, 2.4 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nynke Stefess
Warnsveld
12:20
JJUNC, 2.4 KM JUNIOREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sebastiaan Horselenberg
Zutphen
9:21
2
Thijn van der Zee
Eefde
11:07
3
Wout van den Berghe
Zutphen
11:26
4
Avram Hulscher
Zutphen
11:51
5
Thijme Dunnebier
Zutphen
13:47
VSEN, 4.8 KM VROUWEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maam de Ridder
Zutphen
24:32
MSEN, 4.8 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Melle van der Stoel
Zutphen
24:42
MMAS, 4.8 KM HEREN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Ritsema
Dieren
18:28
2
Ab Reurslag
Lochem
18:35
3
Michel Dunnebier
Zutphen
21:18
4
Louis Kok
Zutphen
29:36
M-VB, 0.4 KM VB ATLET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arwen Hovenier
Zutphen
2:37
J-VB, 0.4 KM VB ATLET
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tobias Silvertand
Warnsveld
1:24
2
Sem Nijland
Zutphen
1:34
3
David Kranen
Warnsveld
1:43
4
Stijn van Ewijk
Zutphen
1:51
www.uitslagen.nl
05-10-2019 10:25