Uitslagenlijst COOP Eemsmondloop

Uithuizermeeden - Zaterdag 5 oktober 2019

5 KM, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne Jan van der Leest
Delfzijl
20:25
20:20
2
René Noordegraaf
Noordwolde
21:04
21:00
3
Graciëlla Evertsz
Delfzijl
21:16
21:12
4
Rob Libbers
Groningen
21:34
21:31
5
Gert Jan van der Hoek
Groningen
21:39
21:34
6
Jorinde van der Lan
Groningen
22:04
21:58
7
Simone de Wolf
Appingedam
22:11
22:06
8
Theo Bosker
Nieuwolda
22:18
22:13
9
Olaf Groenbeek
Groningen
22:22
22:18
10
Ronald Hommes
Delfzijl
23:17
23:04
11
Jeroen Doornbos
Bedum
23:59
23:52
12
Marja Bouma
Olingermeeden
24:00
23:49
13
Jacob Willemsma
Assen
25:04
24:54
14
Christian Bakker
Uithuizermeeden
25:20
25:11
15
André Smit
Wagenborgen
25:22
25:08
16
Stijn Kazemier
Froombosch
25:43
25:32
17
Klaas Sminia
Woltersum
26:37
26:30
18
Miranda van der Molen
Bedum
26:45
26:38
19
Joran Doornbos
Appingedam
26:46
26:31
20
Wessel Slob
Startenhuizen
26:56
26:39
21
Aris Pestman
Spijk
27:08
26:58
22
Tineke Pestman
Spijk
27:08
26:58
23
Jacqueline Willems
Appingedam
27:10
27:02
24
Eva Enschede
Groningen
27:24
27:10
25
Marieke Booisma
Uithuizermeeden
27:48
27:41
26
Dirk Franssens
Saaksum
28:24
28:09
27
Gerda Degenhardt
Wagenborgen
28:32
28:12
28
Jurgen Zwerver
Winsum
28:37
28:23
29
Erica de Bruijn
Wagenborgen
28:42
28:27
30
Cor Slob
Startenhuizen
29:04
28:47
31
Harold van der Leest
Spijk
29:14
29:00
32
Patricia ten Brinke
Groningen
29:16
28:55
33
Marita Klein
Warffum
29:18
29:01
34
Gert van der Beek
Delfzijl
29:21
29:07
35
Djamila Rozema
Appingedam
29:24
29:06
36
Corrie Halsema
Ulrum
29:29
29:10
37
Priscilla Reiffers
Appingedam
29:34
29:21
38
Wendy van der Veen
Overschild
29:40
29:20
39
Bert Jansen
Usquert
29:48
29:43
40
Fanny Kaper
Winsum
29:51
29:37
41
Laura Beeftink
Winsum
29:55
29:34
42
Annelies Hommes
Delfzijl
29:57
29:44
43
Ingrid van Dalen
Oosternieland
30:09
29:52
44
Frits de Jager
Dokkum
30:09
29:51
45
Jur Wieringa
Delfzijl
30:17
30:03
46
Elina Poel
Den Andel
30:33
30:13
47
Tanja Bootsman
Delfzijl
30:49
30:37
48
Frans Boerma
UIthuizen
30:59
30:46
49
Rosalie Heijmans
Groningen
31:13
30:54
50
Margreet Bosma
Bedum
31:14
31:01
51
Alje Kamminga
Middelstum
31:29
31:14
52
Micah Doornbos
Appingedam
31:32
31:16
53
Lydia Doornbos
Appingedam
31:32
31:17
54
Aletta Kornelis
Uithuizermeeden
31:48
31:42
55
Otto Stuut
Wagenborgen
31:51
31:28
56
Kirsten van der Leest
Spijk
31:51
31:37
57
Jurgen de Vries
Bedum
31:56
31:33
58
Miranda Vogelzang
Delfzijl
32:26
32:13
59
Lizanne Hendriks
Roodeschool
32:39
32:30
60
Freek Bosker
Middelstum
32:42
32:20
61
Erica Godlieb
Wagenborgen
32:45
32:26
62
Ilona Kramer
Delfzijl
32:45
32:26
63
Malin Diepenbroek
Middelstum
32:54
32:30
64
Siegrid Bisschop
Uithuizen
33:20
33:03
65
Tiny Meijwes
Uithuizermeeden
33:52
33:33
66
Rick Visscher
Wagenborgen
35:55
35:55
67
Fieneke Kieffer
Tjuchem
36:01
35:45
68
Auke Kieffer
Tjuchem
36:02
35:45
69
Metine Blokzijl
Finsterwolde
36:38
36:16
70
Rita Woldendorp
Appingedam
37:19
37:05
71
Annemiek Moeken
Sauwerd
38:34
38:16
72
Remko Moeken
Sauwerd
38:34
38:17
H, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maurice Smit
Delfzijl
34:38
34:36
2
Wouter Dijkstra
Zuidwolde
34:52
34:50
3
Gerben Vermij
Leens
36:12
36:10
4
Steven Floor
Groningen
38:04
38:00
5
Gerard Vos
Appingedam
38:36
38:34
6
Harmen Stam
Winneweer
39:17
39:14
7
Peter Edens
Appingedam
40:17
40:14
8
Arnout Eisinga
Groningen
40:30
40:27
9
Jesper Bergsma
Westeremden
41:03
41:00
10
Martijn Swaagman
Ten Boer
41:36
41:32
11
Ricardo Damminga
Baflo
43:14
43:11
12
Edwin Kok
Middelstum
44:02
43:55
13
Robin Wever
Kantens
46:45
46:27
14
Marvin Koning
Roden
46:52
46:44
15
Ron Bult
Wagenborgen
47:29
47:22
16
Danny Kremer
Appingedam
47:57
47:39
17
Martein van der Veen
Overschild
48:49
48:29
18
Mark Dijkstra
Stedum
49:19
49:10
19
André Eisinga
Groningen
49:40
49:31
20
Rick Boelens
Appingedam
50:49
50:30
21
Stan Janssen
Uithuizermeeden
51:40
51:31
22
Arjan Boerema
Wagenborgen
52:57
52:51
23
Mark Gils
Groningen
53:37
53:28
24
Tijn Oprins
Appingedam
57:28
57:10
25
Sander de Vries
Groningen
1:02:18
1:01:56
H 40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jetze Genee
Makkum
35:39
35:37
2
Richard Schudde
Delfzijl
39:21
39:17
3
Halbe de Jong
Groningen
40:56
40:53
4
Gerrit Duits
Groningen
41:30
41:27
5
Fjodor van der Sluis
Gasselte
41:47
41:43
6
Garo v.d. berg
Uithuizen
42:26
42:20
7
Richard van der Meij
Delfzijl
42:34
42:30
8
Luuk Kruizinga
Aduard
42:40
42:37
9
Adem Karaaslan
Uithuizen
42:54
42:46
10
Richard van der Werff
Usquert
43:37
43:32
11
Gerben Zwerver
Winsum
43:58
43:51
12
Allert Winter
Groningen
44:01
43:52
13
Ferry Goike
Winschoten
44:17
44:11
14
Michel Janssen
Uithuizermeeden
45:03
44:56
15
Alex Oskam
Middelstum
45:09
44:59
16
Bart Kuipers
Groningen
47:20
46:55
17
André Bult
Wagenborgen
47:29
47:05
18
Erik Kazemier
Froombosch
49:36
49:27
19
Bert van Popta
Uithuizen
50:41
50:36
20
Harry Blaauw
Uithuizermeeden
51:28
51:12
21
Erik Bakker
Uithuizermeeden
53:07
52:54
22
Robert Stubbe
Appingedam
56:43
56:26
23
Menno Zuurman
Garrelsweer
57:52
57:40
H 50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Edward Pechler
Bierum
38:07
38:05
2
Sietze Jan Boer
Groningen
38:37
38:34
3
Klaas Brouwer
Zuidbroek
39:29
39:27
4
Henry Perdok
Norg
40:27
40:24
5
Peter Trof
Appingedam
40:49
40:45
6
Henry Kuipers
Bedum
42:39
42:35
7
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
42:47
42:44
8
Ger Coster
Ten Post
44:16
44:09
9
Jeroen Feringa
Garrelsweer
44:43
44:39
10
Wim Ammeraal
Leens
44:50
44:43
11
Erik van Dijken
Groningen
45:32
45:26
12
Maarten Hoeksema
Groningen
45:33
45:30
13
Harry Koning
Roden
45:45
45:37
14
Menno van der Meer
Garrelsweer
45:59
45:49
15
Arie-Jan de Jong
Rottum
46:42
46:32
16
Jan Vos
Uithuizen
47:18
47:10
17
Erwin Vos
Uithuizen
47:31
47:23
18
Cor Klomp
Bedum
47:50
47:39
19
Kor Tillema
Uithuizen
47:51
47:36
20
Bobby Broersma
Groningen
48:33
48:27
21
Han Korhorn
Kloosterburen
48:57
48:47
22
Rien Diepenbroek
Grou
49:24
49:15
23
Koos van Koldam
Siddeburen
51:51
51:28
24
Wouter Meerman
Ten Boer
51:59
51:48
25
Egbert Geertsma
Groningen
55:08
55:01
26
René van der Wal
Uithuizen
56:29
56:13
H 60+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Karel Edens
Groningen
40:59
40:55
2
Roelof Berends
Oudeschip
43:41
43:35
3
Meine Hoitsma
Kollum
46:17
46:10
4
André Smit
Hoogezand
46:30
46:19
5
Jan Krans
Delfzijl
46:51
46:46
6
Jan Hendrik Polhuijs
Spijk
47:29
47:20
7
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
47:31
47:23
8
Henk Schuitema
Zuidwolde
48:18
48:07
9
Bert Pettinga
Kolham
48:32
48:20
10
Ron Balkema
Appingedam
49:14
49:05
11
Roelof Roffel
Leek
49:20
49:17
12
Dirk Heun
Appingedam
50:47
50:37
13
Jelle Slager
Usquert
51:15
51:13
14
Eric de Klerk
Stitswerd
53:28
53:20
15
Dirk de Weert
Uithuizen
54:40
54:22
16
Bert Hulsing
Groningen
55:15
55:05
17
Jan Helmantel
Ten Boer
56:38
56:25
18
Benn Hoekman
Opeinde
57:15
57:11
19
Theo Kroeze
Wildervank
57:56
57:50
20
Erik Stam
Ten Boer
57:56
57:44
21
Fokko Dijkstra
Usquert
58:11
58:04
22
Jan Langeland
Zuidlaren
58:56
58:49
23
Rigte Boerema
Uithuizermeeden
1:04:20
1:04:09
V, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hendrike Oosterhof
Den Haag
38:38
38:36
2
Annemarije Souer
Bedum
43:40
43:36
3
Femke Veldman
Delfzijl
46:40
46:33
4
Henriëtte Edens
Appingedam
48:16
48:12
5
Janneke Algera
Utrecht
51:30
51:21
6
Monique van der Meer
Groningen
52:25
52:13
7
Vanessa Wuijster
Bierum
55:41
55:30
8
Anita van Bergeijk
Oldenzijl
56:17
56:00
9
Esther Werkman
Kloosterburen
58:43
58:24
10
Jenny van der Veen
Uithuizen
59:54
59:35
11
Annelies Kamminga
Middelstum
1:05:46
1:05:32
V 40+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carla Dijkstra
Groningen
45:34
45:28
2
Marinda Pieters
Warffum
45:40
45:35
3
Wanda Evertsz
Delfzijl
49:57
49:50
4
Nienke Bouwman
Bedum
50:03
49:52
5
Mia Hut
Winsum
52:44
52:36
6
Lisette Kuil
Groningen
53:47
53:31
7
José Westeneng
Woltersum
57:06
56:55
8
Dianne Boerema
Uithuizermeeden
57:32
57:22
9
Nicole Boschman
Rottum
1:00:36
1:00:16
10
Ellen la Crois
Uithuizermeeden
1:01:41
1:01:21
11
Marianne Waterman
Sauwerd
1:06:43
1:06:22
V 50+, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Simone Binnema
Eenrum
45:26
45:20
2
Gea Meulema
Winsum
48:08
48:01
3
Gonny Houtman
Winsum
48:57
48:52
4
Aafke Hoff
Uithuizen
52:34
52:28
5
Wiesje Jakobs
Warffum
56:43
56:32
6
Trijn Tromp
Uithuizermeeden
57:22
57:12
7
Lineke Ham
Warffum
1:01:02
1:00:43
8
Jeannet Bakema
Loppersum
1:02:43
1:02:31
9
Aafje v.d. Akker
Bedum
1:15:35
1:15:13
uitslagen op uitslagen.nl en ommelanderloopcircuit.nl
www.uitslagen.nl
06-10-2019 13:40