Uitslagenlijst Thaisner DorpsRun

Thesinge - Zaterdag 28 september 2019

M600, 600 MTR (4-6JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joep Munstra
Groningen
2:57
2:56
2
Hugo PETITIAUX
Haren Gn
3:36
3:33
3
Sam Bus
Oldekerk
3:54
3:52
4
Jefta Janze
Groningen
3:55
3:52
5
Duuk Van zalk
Groningen
4:02
4:00
6
Krijn Oetema
Eelde
4:04
4:02
7
Simon PETITIAUX
Haren Gn
4:16
4:12
8
Roan Bol
Thesinge
4:24
4:21
9
Niels Tuinier
Groningen
4:47
4:44
V600, 600 MTR (4-6JR)
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
NoŽmi Janze
Groningen
3:00
2:58
2
Emma Bakker
Thesinge
3:01
2:58
3
Yasmijn van der Veen
Thesinge
3:11
3:08
4
Marisa van Dijken
Thesinge
3:11
3:09
5
Nora Witkamp
Thesinge
3:13
3:11
6
Martine Dypkes
Thesinge
3:14
3:12
7
Kim van der Veen
Thesinge
3:16
3:14
8
Mare Tuinier
Groningen
3:17
3:15
9
Nienk Dolfijn
Thesinge
3:37
3:35
10
Sara Mollema
Thesinge
4:27
4:25
M12A, 1200 MTR (7-9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Melvin van der Veen
Thesinge
4:51
4:49
2
Joris Vos
Thesinge
5:37
5:35
3
Koen Vos
Thesinge
5:38
5:36
4
Levi Bol
Thesinge
6:04
6:02
5
Jelle Dolfijn
Thesinge
6:33
6:32
6
Guus Ottens
Thesinge
6:33
6:32
7
Sem Kruger
Ten Boer
6:33
6:32
V12A, 1200 MTR (7-9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lilian van der Veen
Thesinge
6:30
6:29
2
Lynn Pots
Thesinge
7:01
7:00
M12B, 1200 MTR 10-12J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jarne Rutgers
Sint Annen
4:31
4:30
2
Filip van der Veen
Thesinge
4:36
4:35
3
Bas Munstra
Groningen
4:40
4:39
4
Tim van der Veen
Thesinge
5:32
5:31
V12B, 1200 MTR 10-12J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Laura Oudman
Thesinge
5:55
5:54
2
Susan Oudman
Thesinge
6:22
6:21
M4KM, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Merwin Dollison
Wehe-den Hoorn
14:18
14:17
2
Dennis Brandenburg
Steenwijk
15:42
15:41
3
Mats Kolkman
ATC 1
15:52
15:50
4
Lionel PETITIAUX
Haren Gn
16:46
16:45
5
Jochem Uitham
Thesinge
16:59
16:57
6
Guus Tammens
Thesinge
17:10
17:07
7
Diederik van der Borg
Thesinge
18:51
18:49
8
DaniŽl Veen
ATC 2
19:32
19:30
9
Ernst Lofvers
Thesinge
19:51
19:48
10
Bas van der Veen
Thesinge
20:15
20:01
11
Filip van der Veen
Thesinge
20:44
20:40
12
Melvin van der Veen
Thesinge
20:46
20:42
13
Jarne Rutgers
20:47
20:44
14
Jan Ruiter
Delfzijl
21:12
21:03
15
Jorre van der Berg
Thesinge
22:28
22:25
16
Roel Donnes
Onderdendam
23:05
22:46
17
Thijs Holtman
Thesinge
23:29
23:11
18
Wicher Akkerman
Groningen
25:06
24:40
19
Bas Lantinga
Stadskanaal
25:55
25:43
20
Jan van der Veen
Thesinge
26:05
25:44
21
Jaap Bosma
Groningen
26:22
26:17
22
Melle Busscher
Thesinge
26:22
26:16
23
Mark Witkamp
Groningen
26:56
26:51
24
Mark Witkamp
Groningen
26:56
26:51
25
Marcel Walma
Thesinge
28:25
28:05
26
Paul Witkamp
Thesinge
28:36
28:17
27
Alex Mendelts
ATC 1
31:44
15:53
28
Rob Schilling
Appingedam
32:01
31:39
29
Wilko Bruinsma
Appingedam
38:07
37:43
30
Felix de Roo
ATC 1
57:57
26:13
31
Harro van Delden
ATC 1
1:14:47
16:50
V4KM, 4 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anne - Wikke Verbaan
Groningen
18:53
18:50
2
Marieke Otten
Groningen
19:04
18:59
3
Sonja Van Schooneveld
Bellingwolde
19:42
19:38
4
Ingrid Krooneman
Groningen
20:17
20:12
5
Lu Yuan
Groningen
21:05
20:48
6
Masja van der Meer
Onderdendam
21:58
21:42
7
Sofie Uitham
Thesinge
22:23
22:20
8
Talitha Folkersma
't Zandt Gn
23:56
23:47
9
Annemiek Nieborg
Haren Gn
24:04
23:59
10
Mariska Traas
Peize
26:12
25:47
11
Desiree luiken
Thesinge
27:17
27:11
12
Miranda Winkels
Thesinge
28:31
28:16
13
Femke van Nieff
Groningen
33:24
33:13
14
Lilian van der Veen
Thesinge
33:42
33:41
15
Lieke van Nieff
Groningen
34:01
33:49
16
Arjelle Rutgers
Sint Annen
34:26
34:05
17
Jente Rutgers
Sint Annen
34:27
34:25
18
Evelien Honebecke
ATC 2
37:51
18:20
19
Brecht v.d. Poll
ATC 2
58:17
20:26
20
Amber Poels
ATC 2
1:16:53
18:36
M4ML, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Niemeijer
Groningen
26:01
25:59
2
Kris Tuinier
Groningen
28:33
28:31
3
Michiel Admiraal
Groningen
29:03
29:00
4
Peter v Dam
Groningen
29:26
29:23
5
Ruud Beukema
Groningen
29:36
29:24
6
Eric Swijghuizen
Spijk Gn
29:40
29:37
7
Rudy Telkamp
Hoogezand
31:43
31:39
8
Ido van der Krieke
Haren Gn
32:18
32:07
9
Marcel Kol
Gouda
32:33
32:28
10
Jaap Sybenga
Rotterdam
32:51
32:38
11
Mareel van den Bongart
Groningen
34:08
33:55
12
Dick Sybenga
Gieten
34:26
34:15
13
Harry Goedhart
Appingedam
34:36
34:35
14
Rudolf Oudman
Bedum
35:28
35:23
15
Filip Woltjer
Ten Boer
35:31
35:31
16
Jaap Willemsen
Groningen
35:44
35:34
17
Gerard Tros
Groningen
36:17
36:07
18
Jan Peter Linstra
Groningen
37:16
37:08
19
Otto Bosma
Roden
37:17
37:11
20
Peter de Vries
Eenrum
37:33
37:22
21
Hans Arling
Siddeburen
37:43
37:36
22
Erik Knollema
Groningen
37:51
37:44
23
Herman HAan
Leens
37:56
37:43
24
Kees de Vries
Hoogezand
38:05
38:01
25
Aad van der Drift
Winsum Gn
38:20
38:08
26
Klaas Sminia
Woltersum
38:59
38:50
27
Willem Wubs
Den Horn
39:23
39:11
28
Robbert Prins
Garmerwolde
40:02
39:37
29
Carel Vedder
Groningen
41:08
40:58
30
Bouwe Samplonius
Groningen
41:21
41:13
31
Bert Jansen
Usquert
41:53
41:40
32
Harold Van der Leest
Spijk Gn
42:19
42:10
33
Sjouke de Vries
Delfzijl
42:19
42:03
34
Esmond van Twuijver
Schildwolde
42:47
42:28
35
Gerard van Til
Niekerk Grootegast
43:06
42:50
36
Levi van Til
Niekerk Grootegast
43:06
42:50
37
Henk Hoiting
Garmerwolde
43:21
43:06
38
Alje Kamminga
Middelstum
43:26
43:15
39
Jurgen De Vries
Bedum
46:27
46:04
40
Renť Bloem
Groningen
47:10
46:56
41
Dirk Zijlstra
Groningen
47:10
46:56
42
Anjo Huizinga
Appingedam
47:33
47:11
43
Eric Elbertsen
Glimmen
47:51
47:33
V4ML, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danieke Lange
Groningen
32:30
32:23
2
Danielle Hoogvliet
Scharmer
32:52
32:50
3
Jannie Laning
Oostwold gem Oldambt
32:54
32:52
4
Mirjam Oosterhof
Groningen
34:23
34:16
5
Mia Hut
Winsum Gn
36:16
36:12
6
Rianne Ramaker
Groningen
36:40
36:32
7
W van der Goot
Groningen
37:33
37:31
8
Jacqueline van Wijk
Groningen
39:00
38:48
9
Berber Oosterhagen
Groningen
39:11
39:05
10
Skylar e Sargisson
Haren Gn
39:21
39:17
11
Jantine Zijl
Groningen
39:52
39:37
12
Wendy vd van der Veen
Appingedam
41:28
41:13
13
Annemieke Van der Beek
Garmerwolde
41:52
41:43
14
Nonique Horting
Garmerwolde
41:53
41:43
15
Elina Poel
Den Andel
42:12
41:54
16
Klaziena van Twuijver - Godlieb
Schildwolde
42:15
41:56
17
Reiny van der Giezen
Garmerwolde
43:20
43:10
18
Kirsten Van der Leest
Spijk Gn
43:38
43:29
19
Laura Nieborg
Haren Gn
44:04
43:59
20
Annelies Sturing
Garmerwolde
44:40
44:23
21
Corien Oranje
Haren Gn
44:54
44:43
22
Irene Wigboldus
Ten Boer
45:57
45:44
23
Arianne Hooghuis
Ten Boer
45:57
45:43
24
Silvana Weurding
Groningen
45:59
45:44
25
Marjan Oosterveen
Garmerwolde
46:03
45:45
26
H Winter
Groningen
47:10
46:56
27
Sieka Heemstra
Delfzijl
59:36
59:19
28
Elena van Schaik
Groningen
1:00:49
1:00:29
M10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Freek Welbedacht
Groningen
37:34
37:33
2
Chris Rosman
Groningen
41:47
41:43
3
Henk Kamsma
Groningen
42:41
42:39
4
Sjaak Nap
Groningen
44:25
44:21
5
Gerben Zwerver
Winsum Gn
44:32
44:28
6
Thijs de Raad
Groningen
45:26
45:23
7
Wim Ammeraal
Leens
46:52
46:44
8
Jos Arkema
Paterswolde
46:55
46:51
9
Lennart Mak
Haren Gn
47:06
46:56
10
Eric Weerink
Haren Gn
48:06
48:03
11
Harry Koning
Roden
48:11
47:55
12
Geert Kwant
Haren Gn
48:17
48:05
13
Jan Ekens
Groningen
48:20
48:13
14
Olaf Groenbroek
Groningen
48:20
48:15
15
Joost Agema
Groningen
48:26
48:17
16
Klaas Bijsterveld
Sauwerd
49:21
49:14
17
Sjoerd de Vries
Groningen
49:24
49:11
18
Jac van Gils
Groningen
49:26
49:22
19
Remko Klunder
Ten Boer
49:26
49:16
20
Martieu Wienke
Sauwerd
49:32
49:26
21
Jan Koert Schipper
Groningen
49:50
49:42
22
Marvin Koning
Roden
50:06
49:49
23
Jorus Nieuwenhuis
Delfzijl
50:11
50:03
24
Erik Staal
Harkstede
50:38
50:32
25
Derk Jan Alderhof
Harmelen
51:10
51:01
26
Martein vd Veen
Appingedam
51:27
51:11
27
Wouter van Bolhuis
Groningen
51:27
51:09
28
Koos Durenkamp
Winsum Gn
51:32
51:28
29
Richard Meijer
Garmerwolde
51:36
51:29
30
Ad Peltenburg
Groningen
51:51
51:45
31
Wouter Meerman
Ten Boer
51:56
51:46
32
Richard Oude Breuil
Beilen
53:27
53:21
33
Johan Kroon
Scheemda
53:37
53:31
34
Roel Kremer
Sint Annen
54:11
54:07
35
Jelle van der Veen
Thesinge
54:32
54:13
36
Dirk de Weert
Uithuizen
54:56
54:43
37
Eric de Klerk
Stitswerd
54:56
54:53
38
Ton Mosch
Edam
55:11
54:59
39
Jillis van der Zwaag
Groningen
55:48
55:40
40
robert elzinga
Uithuizen
56:04
55:50
41
Taco Feddes
Groningen
56:42
56:37
42
DaniŽl Wit
Uithuizen
56:51
56:37
43
Jan Helmantel
Ten Boer
57:17
57:06
44
Mark Lalkens
Groningen
57:36
57:12
45
Franke Klaver
Ten Boer
58:56
58:45
46
Jelle Wijbenga
Groningen
59:58
59:37
47
Sander De Vries
Groningen
1:00:39
1:00:15
48
Pieter Knol
Groningen
1:01:09
1:00:51
49
Johan Betsema
Ten Boer
1:03:43
1:03:22
50
Ger Helsma
Groningen
1:04:14
1:04:00
51
Pete Lee
Veendam
1:07:26
1:07:09
V10KM, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorijn Hornman
Groningen
45:49
45:46
2
Rosalien Faber
Groningen
47:54
47:46
3
Marianne Hoekstra
Zevenhuizen Gn
48:53
48:49
4
Jantine Meijer
Tolbert
51:36
51:29
5
Lotte Van den Berg
Groningen
51:50
51:35
6
Maaike Hermse
Groningen
52:12
52:05
7
Reinie Boven
Finsterwolde
54:18
53:59
8
Karin Van der Veen
Thesinge
54:41
54:22
9
Hilda Rozema
Ruinen
54:47
54:38
10
Jeike Elema
Ten Boer
55:28
55:17
11
Aafke Hoff
Uithuizen
56:33
56:19
12
Jose Klunder
Groningen
56:49
56:43
13
Sabina Oudman
Bedum
57:27
57:22
14
Lucy Dam
Oostwold gem Leek
58:18
58:12
15
Liefke Knol
Groningen
58:19
58:02
16
Esther werkman
Kloosterburen
58:28
58:11
17
Anita Vos
Uithuizen
59:01
58:47
18
Grietje Dijkmans
Winsum Gn
59:21
59:16
19
Joke Smit
Groningen
1:00:02
59:42
20
Anita van der Veen
Thesinge
1:00:41
1:00:22
21
Margreet Ebens
Groningen
1:00:52
1:00:44
22
Annelies Schaaphok
Uithuizen
1:02:11
1:01:56
23
Lineke Ham
Warffum
1:02:11
1:01:56
24
Ymka de Boer
Groningen
1:02:23
1:02:18
25
Natasja Bronkema
Groningen
1:04:14
1:04:00
26
Marian GrŁnewald
Meedhuizen
1:14:02
1:13:46
27
Marit Spaargaren
De Wilp Gn
1:14:02
1:13:46
28
Affje van den Akker
Bedum
1:16:33
1:16:13
29
T. Muilwijk
Ten Boer
1:39:33
1:39:26
30
Tineke Klaver
Ten Boer
1:39:34
1:39:25
M21KM, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Boonstra
Roden
1:15:38
1:15:38
2
Gerard Vos
Appingedam
1:21:18
1:22:21
3
Foppe Van der Heide
Drachten
1:21:44
1:22:31
4
Edward Pechler
Bierum
1:27:17
1:27:17
5
Martin Tooren
Bedum
1:29:59
1:29:55
6
Wietze de Vries
Appingedam
1:32:18
1:32:17
7
Spas Gueorguiev
's-Gravenhage
1:32:36
1:32:35
8
Sybren Harmsma
Groningen
1:33:13
1:33:13
9
Gerrit Duits
Groningen
1:34:03
1:34:02
10
Henk Piek
Drachten
1:34:29
1:34:29
11
Martijn Swaagman
Ten Boer
1:35:56
1:35:53
12
Dick Huizing
Garmerwolde
1:37:42
1:37:40
13
Luuk Kruizenga
Aduard
1:39:08
1:39:07
14
Leonard Hordijk
Noordlaren
1:39:51
1:39:49
15
Ger Coster
Ten Post
1:39:58
1:39:57
16
Frans Van Loenen
Bedum
1:40:28
1:40:26
17
Gerrit van der Goot
Eelde
1:40:28
1:40:27
18
Harry Honebecke
Haren Gn
1:42:07
1:42:05
19
IJme Woensdregt
Groningen
1:42:07
1:42:07
20
Hans Roos
Vries
1:42:42
1:42:39
21
Allert Winter
Groningen
1:42:54
1:42:52
22
Andrť Kroon
Groningen
1:43:47
1:43:45
23
Michiel Knol
Eelde
1:46:19
1:46:16
24
Alex Oskam
Middelstum
1:46:50
1:46:47
25
Willem van de Poll
De Punt
1:48:02
1:47:58
26
Bert Stavenga
Zuidbroek
1:48:42
1:48:39
27
Henk Schuitema
Zuidwolde Gn
1:49:58
1:49:55
28
Kor Tillema
Uithuizen
1:50:40
1:50:33
29
Enno Hofman
Groningen
1:51:46
1:51:38
30
Emiel van der Graaf
Groningen
1:51:49
1:51:45
31
Christiaan Balkema
Ten Post
1:52:45
1:52:41
32
Douwe Kosmeier
Ten Post
1:54:37
1:54:31
33
Mark Dijkstra
Stedum
1:56:48
1:56:42
34
Ronald Wieringa
Assen
1:58:16
1:58:10
35
Peter Reitsma
Bolsward
2:01:15
2:01:10
36
Peter Stokje
Groningen
2:06:26
2:06:50
37
Jan Woldhuis
Ten Post
2:06:41
2:06:34
38
Marijn van der Werf
Groningen
2:10:59
2:10:55
V21KM, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Bus
Bedum
1:35:55
1:35:54
2
Erika Broekema
Groningen
1:39:27
1:39:26
3
Lydia van Oosten
Siddeburen
1:50:40
1:50:35
4
Jildou Rinsma
Appingedam
1:54:46
1:54:41
5
Tini Visker
Gieten
1:58:10
1:58:07
6
Alyanne Prins
Appingedam
1:58:59
1:58:54
7
Welmoed Vellinga
Groningen
2:01:15
2:01:10
8
Lisa Werter
Midwolda
2:08:02
2:07:56
9
Marije Bijma
Surhuizum
2:14:23
2:14:16
M4KMW, WANDELEN 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Andreas Woldhuis
Thesinge
47:29
47:00
V4KMW, WANDELEN 4 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Trieneke Schuppert
Thesinge
47:30
47:01
V4MLW, WANDELEN 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Roelie Karsijns
Thesinge
1:16:34
1:16:07
2
Reina Busscher
Thesinge
1:19:49
1:19:13
3
Lucia van Hees - Yard
Sappemeer
1:22:58
1:22:36
4
Christien Huizinga
Thesinge
1:23:10
1:22:48
M10KW, WANDELEN 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rex Leber
Groningen
1:19:44
1:19:19
V10KW, WANDELEN 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mieke van 't Hoog
Thesinge
1:53:58
1:53:30
2
Astrid de Leeuw
Thesinge
1:53:58
1:53:30
www.uitslagen.nl
05-10-2019 10:31