Uitslagenlijst Beleef Lauwersoog Swimrun

Lauwersoog - Zaterdag 21 september 2019

10KMN, 10K SOLO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Moorman
Sappemeer
1:35:27
1:35:26
2
Reinier Hitzert
Hurdegaryp
1:35:50
1:35:49
3
David den Uijl
Zuidlaren
1:40:10
1:40:09
4
Roy philip Altena
Bolsward
1:46:49
1:46:46
5
Edwin Drieszen
cuijk
1:47:11
1:47:08
6
Vincent van der Wijk
Zuidlaren
1:47:53
1:47:50
7
Donald Wouters
Zuidlaren
1:49:09
1:49:07
8
Tjerk Copier
Woerden
1:52:43
1:52:42
9
Eelco Algra
Berltsum
1:56:05
1:56:01
10
Edwin Al
Cornwerd
1:58:08
1:58:03
11
STEVEN Zichichi
Wageningen
2:01:50
2:01:47
12
Bart Scholtens
Kuinre
2:01:54
2:01:47
10KVW, 10K SOLO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lizet Wolters
Woerden
1:35:06
1:35:05
2
Bo van Ruth
Mantinge
1:35:57
1:35:56
3
Marie Jose Huffmeijer
Deil
1:48:40
1:48:38
4
Marjolein Pijper
Groningen
1:59:57
1:59:55
5
Sally Evertse
Swifterbant
2:03:26
2:03:25
6
Ilse Haest
Dongen
2:10:54
2:10:48
10MMN, 10M SOLO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan Uebersezig
Deil
2:09:17
2:09:15
2
Patrick Roozeboom
Hengelo
2:15:06
2:15:03
3
Alex Hoekstra
WInsum
2:18:34
2:18:29
4
Marcel Meiring
Groningen
2:18:56
2:18:56
5
Dayon Elings
Nijmegen
2:19:37
2:19:37
6
Piet Wisse
Walterswald
2:20:18
2:20:16
7
Bert van Popta
Uithuizen
2:22:03
2:21:59
8
Jacco Altena
Bolsward
2:22:27
2:22:25
9
Rick de Cocq van Delwijnen
Alem
2:24:52
2:24:48
10
Koen Derks
Rheden
2:26:10
2:26:08
11
Freddy Hoogheem
Tolbert
2:27:16
2:27:15
12
Heino van Orsouw
oss
2:31:23
2:31:18
13
Jurre Blauw
Amsterdam
2:44:18
2:44:11
14
Faraz Karamati
Amsterdam
2:45:55
2:45:47
15
Maikel van Niftrik
Oss
2:47:27
2:47:23
16
Eric Wagelaar
Arnhem
2:50:50
2:50:48
17
Ewout Zevenbergen
Amsterdam
2:51:25
2:51:16
18
Pascal Hartkamp
Boksum
2:52:50
2:52:44
19
Joop Weenink
Enschede
3:12:34
3:12:31
10MVW, 10M SOLO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gieny van Niejenhuis
Almere
2:21:00
2:20:55
2
Sanne Goosen
Almere
2:32:03
2:31:59
3
Suzanne Mol
Roden
2:35:30
2:35:26
4
Isabel van den Eelaar
Rijswijk
2:52:40
2:52:38
5
Renske Postma
Leeuwarden
2:54:39
2:54:38
6
Sylvia Visser
Den Haag
3:04:30
3:04:26
15MMN, 15M SOLO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Schroder
Groningen
2:53:19
2:53:18
2
Michiel Land
Amsterdam
3:06:49
3:06:45
3
Hanc de Bokx
Delft
3:18:16
3:18:14
4
Marcel Smidt
Berltsum
3:25:59
3:25:56
5
Ronald Meier
Eelde
3:36:22
3:36:21
6
Cees Verbeek
Geldermalsen
3:47:10
3:47:09
7
Martijn Meier
Appingedam
3:49:06
3:49:05
8
Bas Bood
Hoofddorp
3:55:12
3:55:11
9
Robin Tak
HOOFDDORP
4:34:06
4:34:03
15MVW, 15M SOLO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ieva Lobaciute
Amsterdam
3:39:52
3:39:46
10KDM, 10K DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Vincent Staal
Maarssenbroek
2:06:47
2:06:45
2
Martijn Staal
Maarssen
2:06:47
2:06:46
10KDG, 10K DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arienne Kapteijn
Amsterdam
1:38:35
1:38:32
2
Sybrand Bleeker
Amsterdam
1:38:35
1:38:32
3
Menco van der Berg
Thesinge
1:55:55
1:55:51
4
Barbro Melgert
Groningen
1:55:55
1:55:52
5
Ruud Koch
Deil
2:00:35
2:00:32
6
Elisabeth Koch
Deil
2:00:36
2:00:34
7
Karin Tieke
Zwolle
2:02:58
2:02:53
8
Dennis Tieke
Zwolle
2:02:58
2:02:54
10KDV, 10K DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jacqueline Oosterwegel
Dieren
1:57:08
1:57:05
2
Carla Horstink
Hengelo
1:57:08
1:57:06
3
Jessica Baars
Groningen
1:58:04
1:58:01
4
Mirjam Sluman
Groningen
1:58:04
1:58:01
5
Lenise Collimore
Eindhoven
2:01:21
2:01:17
6
Kate Fletcher
Son
2:01:21
2:01:17
7
Jessica Krijt
Meerstad
2:18:33
2:18:29
8
Gerry Janssens
Groningen
2:18:33
2:18:29
9
Annewil Lettink
Zeewolde
2:25:35
2:25:29
10
Annemarie Jorna
Joure
2:25:35
2:25:30
10MDM, 10M DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jurn Walstra
Zaandam
2:30:19
2:30:13
2
Nicolas Bertrand
Haarlem
2:30:19
2:30:14
3
Gertjan Dalstra
Zuidwolde
2:49:27
2:49:22
4
Jeroen Zwart
Assen
2:49:27
2:49:22
10MDG, 10M DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carla Broers
alkmaar
2:27:44
2:27:44
2
Bart Visser
Alkmaar
2:27:44
2:27:44
3
Jan Overgoor
Bunnik
2:29:50
2:29:47
4
Dagne Overgoor
Bunnik
2:29:50
2:29:48
10MDV, 10M DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Annemarie Arkema
Soest
2:44:43
2:44:39
2
Jacoline Zilverentant
Soest
2:44:43
2:44:39
15MDM, 15M DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben van Duren
Hilversum
3:27:57
3:27:56
2
Bart van der Wal
Oosterbeek
3:27:57
3:27:56
3
Sjors Onneweer
AMSTERDAM
3:58:10
3:58:06
4
Jeroen van der Stoop
ALKMAAR
3:58:11
3:58:06
5
Niels Eering
Purmerland
3:59:59
3:59:57
6
Joop Schwalbach
Oostzaan
3:59:59
3:59:57
15MDG, 15M DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Soraya Bouzidi
Lelystad
3:37:11
3:37:08
2
Michiel Kroese
Lelystad
3:37:11
3:37:08
3
Raoul Majewski
Rotterdam
4:19:00
4:18:54
4
Yolanda Majewski
ROTTERDAM
4:19:00
4:18:54
5
Rianne Guichelaar
Enschede
4:30:40
4:30:37
6
Richard Mast
Enschede
4:30:41
4:30:37
15MDV, 15M DUO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elly Dijk
Dokkum
4:27:23
4:27:21
2
Marianne Kraamer- Tadema
Dokkum
4:27:23
4:27:20
www.uitslagen.nl
21-09-2019 15:57