Uitslagenlijst STAPloop

Brunssum - Zaterdag 21 september 2019

3M-11, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Matthew van Rijt
A1e
13:04
2
Miel Jacobs
H1b
13:32
3
Alexander Stijf
Nettersheim
14:49
4
Matthias Eichenhauer
Stolberg
14:58
5
Emil Schaps
Konzen
15:13
6
Merlijn Corstjens
H1a
15:37
7
Sem Verstraeten
G1d
15:58
8
Loris Menu
Weywertz
16:13
9
Vinnie Aretz
A1b
16:31
10
Finn Niehsen
Nidersen
16:33
11
Stijn Pot
A1c
16:39
12
Tys Boonen
A1d
16:57
13
Joep Ramakers
A1a
18:12
14
Sven Hollanders
H1c
18:32
15
Martijn Maat
23:44
16
Jasper Slangen
A1a
24:34
17
Joey van Uffelen
G2b
27:57
18
Joshua van Uffelen
H1f
28:05
3V-11, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Celina Weynand
Weywertz
14:21
2
Eef Swinckels
Unitas
14:28
3
Rosalie Smits
A1d
16:26
4
Fauve Huijnen
G1a
18:17
5
Bibi Cremers
Unitas
18:17
6
Daan Corstjens
A1e
21:52
7
Nica Peeters
G1d
22:07
8
Meike Gerardts
G1d
22:19
3M-SB, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Niklas Koch
IAC Düren
13:50
2
Stijn Swinckels
H1f
14:06
3
Ruben Korteweg
G1b
14:17
4
Stan Houtvast
H3b
14:19
5
Kjell Smeets
G1a
15:15
6
Jarno Pluijmaekers
G1a
15:21
7
Sieb Verreusel
A1a
15:31
8
Thijmen de Bree
A1A
15:48
9
Renzo van Neer
G1d
15:57
10
Tycho van der Wal
G1d
15:58
11
Niels Nijholt
G1a
16:11
12
Ray Willms
G1c
16:38
13
David Bragado
G1a
17:32
14
Jip Coonen
A1a
18:11
15
Irio Cox
H2a
18:27
16
Daan Ermans
A2e
18:28
17
Raf Hermans
A1b
19:44
18
Maarten Jonker
G1c
19:45
19
Luuk Huijts
H2f
20:27
20
Youri Hollanders
G2b
20:50
21
Jayden Ramackers
H1c
22:26
22
Noah op den Camp
G1d
22:27
23
Ivo Kamphuis
H1c
22:34
24
Quinten .
H1c
22:34
25
Joshua Jendges
A1d
24:31
26
Jerémy Pattschull
H1e
25:01
27
Nicky Mans
G1d
25:27
28
Avelin Lammertse
G1d
25:29
29
Yves Segers gers
H1b
26:44
30
Kevin Kitzen
H2h
27:14
31
Adam Baiomy
G2c
27:47
32
Milan Palmen
H1e
27:58
33
Quintin Claus
G2c
28:05
34
Fender Lenssen
A1c
28:12
3V-SB, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Dunkel
Nideggen
14:18
2
Maud Evers
H1a
16:35
3
Fenne van Boggelen
A2d
17:10
4
Norah Brunenberg
A2d
17:11
5
Chayenne Craeneb
G1d
17:21
6
Hannah Hallmanns
Videggen/Schmidt
17:48
7
Noor Leurs
G3c
17:53
8
Carlijn Wildeboer
A1d
18:40
9
Bobbi Burgers
A1b
18:41
10
Linde Claessens
H1e
19:53
11
Ilse van der Wal
G1c
21:10
12
Puk Extra
G1b
21:10
13
Sara Pirnaij
G1c
21:12
14
Ruby-Lin van der Linden
G1a
21:49
15
Jasmin Chaksar
G1c
27:23
16
Sophie Kitzen
H1b
27:23
17
Tiany Derenette
H1b
27:24
18
Kayleigh Steijns
A2d
27:25
19
Sara Helgers
A1d
27:46
20
Rania Goaiche
H1b
28:06
21
Selma Tegouana
H1b
28:11
3M-SA, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Benjamin Kling
Heerlen
12:12
2
Renco Coenen
Hoensbroek
19:00
3
Nils Bertling
Würselen
21:09
3V-SA, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anna Coerver
STB
16:32
2
Amélie Dorschu
Würselen
16:41
3
Solav Baiomy
G3c
21:03
4
Jada Lenssen
H3a
21:31
5
Lina Zeilstra
G3c
27:25
6
Myrthe Corstens
G3c
27:32
7
Veronique Steijns
G3c
27:33
3M-99, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Perry van Uffelen
Sittard
19:20
3V-99, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sanne van Uffelen
Sittard
17:34
2
Shauna Huijbregts
Landgraaf
19:29
3
Sabine Berentsen
Hoensbroek
21:03
M20, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Casper Jorissen
Stein
27:11
M30, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Breuer
Duitsland
19:06
2
Patrick Goosen
Landgraaf
24:20
M35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ronny Kreu
IAC Düren
19:43
2
Rik Schulpen
Sittard
20:25
3
Holger Lengersdorf
Julich
22:06
4
Thomas Faust
Eschweiler
22:18
5
Marco Manganelli
Geilenkirchen
23:40
6
Gottfried Winkler
Stolberg (Rheinland)
24:23
7
Rob Bolk
STB
25:40
M40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ward Van Roy
Arendonk
19:56
2
Robert Thönnissen
Hückelhoven
21:50
3
Jürgen Herff
Hückelhoven
26:24
4
Denis Rademacher
Heinsberg
31:05
M45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Manfred Schultes
Geilenkirchen
20:53
2
Frank Rheinfelder
Aachener TG
21:11
3
Peter Hallmanns
Videggen/Schmidt
22:09
4
Roger Wijnen
24:15
5
Roger Oude Bekke
Heerlen
26:36
6
Alwin Duin
Landgraaf
28:36
7
Michael Gerards
Vettweiß
31:21
M50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Stefan Winter
Steckenborn
20:09
2
Adam Rogalski
IAC Düren
20:48
3
Ruud Slijpen
23:37
4
Frank Schmidt
DJK JS Herzogenrath
24:22
5
Flaviano Bellussi
Heerlen
25:56
6
Joachim Greff
Würselen
26:02
7
Achim Eichenauer
Stolberg
27:02
8
Cor van Haaren
STB
29:00
9
Sjo Kec
STB
30:52
M55, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Günther
IAC Düren
22:35
2
Claus Uellendall
Aachen
23:06
3
Erik Bakker
avVN
23:08
4
Gert Bongard
Roetgen
23:59
5
Gerd Kremer
Herzogenrath
24:24
6
Gerd Kremer
Herzogenrath
24:28
7
Hans-Leo Meyer
Gillrath
25:52
8
Daan Reuhman
Waalre
29:34
9
Gerd Steffens
IAC Düren
30:45
M60, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Boy Van Oppen
Stein Lb
23:01
2
Leon Hendrikx
STB
23:11
3
John van Puijvelde
AVON
26:57
4
Kurt Schröder
Geilenkirchen
27:45
5
René Coenen
Heerlen
29:55
6
John Coenen
Hoensbroek
33:35
7
Hans-Dieter Schäfer
Simmerath
38:21
M65, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dieter Erlrr
Schleiden
30:32
2
Jan van den Oever
Sittard
33:38
M70, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jo Pfeifer
Stein Lb
30:51
2
Ormanns Bernhard
Heinsberg
32:15
3
Pierre Muijrers
STB
32:30
4
A. van der Goot
Brunssum
39:43
5
Valentin Bündgens
Aachen
53:05
M75, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peter Mergelsberg
Kelmis
42:07
M80, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Dieter Otten
Korschenbroicher
43:05
V20, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisanne Wetzels
Brunssum
31:34
2
Damaris Fox
Hoensbroek
31:57
V30, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nora Stahl
Alsdorf
27:56
V35, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carmen Jacobs
STB
24:41
2
Andrea Herff
übach-Palenberg
31:05
V40, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Gerards
Vettweiß
28:00
2
Barbara Mergelsberg
Kelmis
29:48
3
Heidi Zimmer
Würselen
32:51
V45, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra May
Herzogenrath
25:11
2
Claudia Polis
TV Roetgen
26:47
3
Joke Verhage
AVON
27:24
4
Tanja Schultes
Geilenkirchen
28:49
5
Pascalle Dautzenberg
STB
31:23
6
Desiree van Puijvelde
AVON
33:10
7
Verona Janssen
Unitas
36:24
8
Barbara Dunkel
Nideggen
37:41
V50, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Uta Kouchen
Herzogenrath
28:51
2
Claudia Kremer
Herzogenrath
29:50
3
Josiane Mergelsberg
Amel
33:02
V55, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Susanne Pereire
Geilenkirchen
30:54
V60, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marlene Kleypaß
Jülich
30:36
2
Marianna Hodinius
STB
32:36
3
Marion Wenders
avVN
36:54
5M-JB, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Hensenne
22:49
2
Alex Thoma
Vettweiß
31:17
3
Renco Coenen
Hoensbroek
41:40
5V-JB, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michelle Gerards
Vettweiß
25:42
5M-JA, 5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jesse van der Raadt
STAP
18:41
M20, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arne Agten
Mol
36:42
2
Robbert Weening
STB
40:04
3
Mojtaba Ahmadi
Aachen
45:20
4
Jordy Smit
Brunssum
45:25
5
Sam Prevoo
Klimmen
46:00
6
Alexander Hans
1:00:38
M30, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jonathan Mahler
42:52
M35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thomas Frohn
Maastricht
45:12
2
Guntis Skunstins
Brunssum
49:45
3
Thomas Faust
Eschweiler
49:57
4
Hans van putten
Brunssum
52:26
5
Gottfried Winkler
Stolberg (Rheinland)
53:06
6
Raymond Ritzen
56:17
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Michel Bonten
Heerlen
46:03
2
Bas Pierik
AVON
46:17
3
Denis Rademacher
Heinsberg
49:35
4
Roger Super
Heerlen
57:15
5
Jürgen Herff
Hückelhoven
1:00:05
M45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helge Heers
IAC Düren
39:51
2
Björn Schloen
Puth
46:23
3
Marcel Curfs
Hoensbroek
47:02
4
Niek Stevelmans
49:28
5
Ronald Hoogeboom
STB
50:04
6
Frank Hövel
Erftstadt
55:34
7
Marcel Bartz
Stolberg
1:00:46
8
Marco Marell
Nuth
1:01:00
9
Alexander Schröder
Düren
1:11:36
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bart Vanwersch
39:32
2
Peter Verreussel
Susteren
44:38
3
Joachim Dunkel
Nideggen
47:08
4
Rico Lux
STB
48:24
5
Henk jacobs
Heerlen
54:40
6
Joachim Greff
Würselen
56:12
7
Frank Schmidt
DJK JS Herzogenrath
1:00:38
8
Marcel Janssen
STB
1:02:57
9
Ludger Loevenich
Duren
1:05:16
M55, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gottfried Breuer
Hürtgenwald
50:54
2
Axel Bedra
Stolberg
54:54
3
Johan Stijf
Nettersheim
55:13
4
Heinz Georg Forster
Monschau
56:04
5
Peter Günther
IAC Düren
58:41
6
Horst Huppertz
Duitsland
1:01:05
7
Gerd Steffens
IAC Düren
1:06:17
8
Andreas Duda
1:13:08
M60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinhard Scheumann
Keulen
51:05
2
Ulrich Stamm
Duitsland
54:41
3
Kurt Schröder
Geilenkirchen
58:32
4
Karl Schroeder
Eschweiler
1:03:40
5
Jose Baos
1:04:36
6
Jan Vleugels
AVON
1:08:46
7
John. Coenen
Hoensbroek
1:14:01
8
René. Coenen
Heerlen
1:14:02
M65, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad van Kempen
Achilles-Top
53:55
2
Bernd Hensgens
LT Alsdorf-Ost
59:08
3
Harry Hamers
Simpelveld
1:16:03
M70, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Piet Nooren
's-Hertogenbosch
56:57
V20, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anne Balter
AVON
46:13
2
Sabrina Gerards
Vettweiß
56:57
3
Anouk Vleugels
AVON
1:08:45
V30, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Danielle Schurgers
Valkenburg Lb
59:18
2
Lotte Steegmans
Maastricht
1:02:56
V35, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Carina Convery
Valkenburg Lb
53:01
2
Floortje franssen
Brunssum
53:14
3
Wiebke Finke
Borken
1:00:45
4
Petra Bertram
Baesweiler
1:01:19
5
Andrea Herff
Übach-Palenberg
1:20:05
V40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Florie
Achilles-Top
51:11
2
Kristina Schaaff
Aachen
53:32
3
Tonie Haarbosch
Schinveld
1:01:02
4
Andrea Beeck
Übach-Palenberg
1:17:10
V45, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Polis
TV Roetgen
54:45
2
Evelyne Adamczak
Übach-Palenberg
55:39
3
Simone van Son
Brunssum
1:09:24
V50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Anja Bergmans
Achilles-Top
57:20
2
Uta Kouchen
Herzogenrath
1:04:54
V60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Helene Kohlen
Durwiss
57:23
V65, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hildegard Langanke
Aachen
59:54
V70, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maria Bertram
Baesweiler
1:10:26
www.uitslagen.nl
21-09-2019 19:00