Uitslagenlijst Klenckeloop

Oosterhesselen - Zaterdag 21 september 2019

M SEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart van Adrichem
Klazienaveen
16:23
16:22
2
Dave Mulderij
Tiendeveen
16:40
16:40
3
Nick Kerkhof
Hollandscheveld
17:35
17:35
4
Tim van Es
Hoogeveen
17:47
17:47
5
Arjan Gruppen
Hoogeveen
18:37
18:35
6
Remco Kat
Kerkenveld
18:49
18:47
7
Wilbert Knol
Hoogeveen
19:05
19:05
8
Jan-Bart Kip
Noordscheschut
19:25
19:24
9
Maikel Dekker
Hoogeveen
19:59
19:57
10
Marnix Prins
Hoogeveen
20:00
20:00
11
Arjen Zijlstra
Sleen
20:37
20:36
12
Bruno Loman
BraziliŽ
20:47
20:38
13
Sjoerd Terpstra
Emmen
20:59
20:57
14
Sander Dost
Emmen
21:22
21:19
15
Micah Wiering
Nieuw-Amsterdam
21:24
21:24
16
Job Westerhof
Wachtum
21:55
21:48
17
Tristan Wiering
Nieuw-Amsterdam
22:51
22:50
18
Hidde Heling
Oosterhesselen
24:25
24:16
19
Niek bonkes
Oosterhesselen
26:34
26:28
20
Stephan Hilbrands
Oosterhesselen
28:16
28:10
M 40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bennie Thunker
Kampen
18:02
18:02
2
Albert Mussche
Nieuwleusen
18:59
18:58
3
Jan-Willem Rotmensen
Oosterhesselen
19:57
19:56
4
Kiven Keurs
Emmen
20:27
20:24
5
Jodi Hoogeveen
Hoogeveen
20:49
20:47
6
Erik Averesch
Slagharen
21:25
21:23
7
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:42
24:40
8
Eric Grendelman
Slagharen
25:06
24:57
9
Arjan Marissen
Slagharen
25:21
25:12
10
Eddy Kuipers
Nieuw-Amsterdam
28:09
28:02
M 50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Rijblijwijs
Emmen
19:09
19:07
2
Jans Kiers
Erm
21:13
21:08
3
Jan ten Cate
Elim
21:50
21:49
4
Ferdinand Hemme
Emmen
22:34
22:33
5
Bert Gierveld
Assen
25:14
25:11
6
Lukas Hulzentop
Hoogeveen
26:09
26:04
7
Johannes Fens
Emmen
26:33
26:22
8
Jan ENgberts
Emmen
27:02
27:01
9
Jannes Heijnen
Hoogeveen
28:19
28:16
10
Bert Haan
Sleen
28:32
28:21
11
Jan Timmer
Oosterhesselen
29:06
28:57
12
Wim Smit
Nieuwlande
29:14
29:08
13
Gertjan Zuur
Oosterhesselen
29:26
29:18
14
Marien Louwerse
Oosterhesselen
29:51
29:40
15
Henk Daling
Hoogeveen
30:07
30:02
16
Nijland Johan
IJhorst
30:17
30:05
17
Sigo Koning
Oosterhesselen
38:13
38:02
18
Gerrit Lahuis
Aalden
41:52
41:41
V SEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suze van Driel
Beilen
21:22
21:21
2
Nova van Driel
Beilen
21:39
21:39
3
Marielle Lensen
Tiendeveen
21:41
21:41
4
Ilse Engberts
Emmen 14
21:43
21:41
5
Anouk Huisman
Zuidlaren
21:50
21:47
6
Laura Prins
Hoogeveen
22:41
22:40
7
Tabitha Zeeman
Emmen
23:07
23:05
8
Mariska Bouwmeester
Oosterhesselen
26:03
25:54
9
Janne Hampsink
Emmer-Compascuum
26:18
26:10
10
Lianne Stevens
Zwolle
26:44
26:44
11
Jolanda Abbing
Nieuw-Amsterdam
28:09
28:03
12
Claudia Van Dalen
Wachtum
28:25
28:17
13
Chiara van Weelderen
Dalen
28:34
28:28
14
Marjolein Lok
Hoogeveen
28:41
28:35
15
Fransien van Tellingen
Oosterhesselen
28:51
28:42
16
Desiree Meems
Aalden
30:31
30:21
17
Janna Stevens
Hoogeveen
31:44
31:44
18
Carola Sterken
Nieuwleusen
33:03
32:56
19
Marlies Kregel
Oosterhesselen
33:08
32:58
20
Wilma de Bruijn
De Krim
34:11
34:04
21
Mirna Dijkstra
Oosterhesselen
35:22
35:12
V 40+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannet Knol
Hoogeveen
24:47
24:44
2
Renate Holties
Oosterhesselen
30:11
30:01
3
Jolanda ten Broeke
Emmen
30:50
30:47
4
Annet Bos
Wijster
31:48
31:41
5
Nanja Grummel-Beekelaar
Dalen
36:02
35:57
V 50+, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alie van Wijk
Emmen
25:31
25:29
2
Ina Koops
Elim
28:36
28:31
3
Anje Hilberink
Gees
29:03
28:54
4
Reina Kwant
Hattem
29:04
29:02
5
Suzan Hidding
Oosterhesselen
29:05
28:59
6
Janny Bom-Hans
Zwinderen
30:44
30:35
M SEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alwin Heijting
Erm
33:08
2
Jeroen Thalen
Hoogeveen
37:51
37:51
3
Henk Bloemert
Rouveen
38:49
38:48
4
Jaap Sterken
Nieuwleusen
45:55
45:47
5
Jelle Waardenburg
Zwolle
48:04
48:04
6
Kevin de Bruijn
De Krim
52:50
52:43
7
Martijn Jansen
Coevorden
53:38
53:28
M 40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Bruinsma
Nijverdal
35:26
35:26
2
Arie Stuurman
Hoogeveen
37:59
37:58
3
Ronald van Lubek
Zuidwolde Dr
39:28
39:25
4
Gerbrand ten Napel
Molenhoek Lb
39:47
39:45
5
Richard Buls
Sleen
41:04
41:03
6
Mark Huisman
Zuidlaren
41:27
41:24
7
Rolf Boelens
Rolde
41:53
41:50
8
Arie van der Voort
Klazienaveen
43:01
42:56
9
Jirtsin Beenhakker
Ruinen
43:43
43:41
10
Arjan Espeldoorn
Klazienaveen
44:33
44:28
11
Gerko de Roo
Hoogeveen
46:17
46:15
12
Harry Drent
Emmen
57:11
57:00
M 50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk oldehinkel
Dedemsvaart
42:14
42:13
2
Martin Houkes
Emmer-Compascuum
42:35
42:35
3
Pieter-Jan Kooi
Loppersum
44:08
44:07
4
Theo de Haas
Emmen
45:38
45:34
5
Lourens Dijkstra
Bovensmilde
46:24
46:21
6
Cor Ottens
Leeuwarden
47:31
47:18
7
Bert ten Hoff
Musselkanaal
48:07
48:03
8
Jaap ten Hoor
Oosterhesselen
51:41
51:28
9
Mans Veldsink
Dedemsvaart
51:44
51:39
10
Tom Nieuwenstein
Nieuw Balinge
53:31
53:27
11
Jan Heijmans
Zweeloo
1:02:04
1:01:53
12
Uinko Scholte
Sleen
1:12:29
1:12:20
V SEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jessica Oosterloo
Appelscha
37:10
37:10
2
Alinda van Luijk
Assen
42:21
42:21
3
Manon Otter
Nieuw-Dordrecht
42:51
42:50
4
Wineke Holtrop
Emmen
49:38
49:31
5
Gerda Oosting
Emmen
1:00:43
1:00:33
V 40+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Janneke Molenhuis
Nijeveen
42:46
42:43
2
Sandra Medendorp
Pesse
43:24
43:21
3
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
48:07
48:02
4
Hermien Koerts
Westerbork
49:33
49:29
5
Petra Bos
Emmen
54:20
54:11
6
Manon Vos
Tiendeveen
1:02:47
1:02:42
V 50+, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Petra Hasper
Meppel
42:24
42:21
2
Anja Bennink
Elim
48:46
48:42
3
Truus Luten
Hoogeveen
52:58
52:54
4
Marian Booijink
Tiendeveen
53:43
53:37
Met dank aan alle sponsors, vrijwilligers en deelnemers
Graag tot de volgende Klenckeloop zaterdag 19 september 2020
www.uitslagen.nl
21-09-2019 22:23