Uitslagenlijst XRun

Harkstede - Zaterdag 21 september 2019

J6-9, 2.5KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Robin Hennekam
Harkstede
1:18
1:18
2
Marijn Grashuis
Harkstede
11:09
11:09
3
Ollie Spits
Meerstad
11:16
11:16
3
Rafael Sauchelli
Harkstede
11:52
11:52
5
Nout Boer
Harkstede
12:02
12:02
6
Joost Brons
Harkstede
12:05
12:05
7
Maurice Boulahouache
Harkstede
12:38
12:38
8
Rik elderman
Harkstede
14:25
14:25
9
Tristan Deun
Harkstede
14:39
14:39
10
Rens de Boer
Harkstede
14:42
14:42
11
Lars Vecht
Harkstede
16:13
16:13
12
Jisse Hendriksen
Harkstede
16:25
16:25
13
Laurens Dijkstra
Harkstede
16:30
16:30
14
chris hooiveld
Scharmer
16:45
16:45
M6-9, 2.5KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Iekelien Van Dam
Harkstede
11:55
11:55
2
marit van dasselaar
Harkstede
12:32
12:32
3
Maud Veenema
Paterswolde
15:27
15:27
4
Eva Wuite
Harkstede
15:42
15:42
5
Ilse Roerig
Harkstede
15:54
15:54
6
Inge Essenberg
Harkstede
15:54
15:54
7
anna hooiveld
Scharmer
16:17
16:17
8
Maaike Folkersma
Harkstede
16:46
16:45
9
june taaij
Harkstede
16:47
16:46
10
liz kremer
Harkstede
16:48
16:46
J1012, 2.5KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jurrien Steffens
Kolham
11:19
11:18
2
Julian Vecht
Harkstede
12:33
12:33
3
Jarnick Grashuis
Harkstede
14:48
14:48
4
Stef Doornbos
Harkstede
14:48
14:48
5
Frank Wuite
Harkstede
15:57
15:56
M1012, 2.5KM JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amélie Hennekam
Harkstede
1:23
1:23
2
Bente klazinga
Harkstede
12:14
12:13
3
Marte Roerig
Harkstede
12:26
12:26
3
Aylin van der Wielen
Harkstede
12:28
12:28
5
Lizzy Parè
Kolham
12:53
12:52
6
Anna Steffens
Kolham
14:12
14:10
7
Jaimy De Haas
Kolham
14:12
14:10
8
masha landman
Scharmer
16:18
16:18
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wouter van den Akker
Harkstede
15:41
15:41
2
Mads Meijer
Meppel
17:20
17:20
3
Freek Welbedacht
Groningen
17:21
17:20
4
Remko Bakker
Groningen
17:58
17:58
5
Leroy Oostman
Groningen
18:51
18:51
6
Ryan Drent
Gieterveen
19:07
19:05
7
Gustaaf Verhagen
Paterswolde
19:13
19:12
8
Remco Oost
Kantens
19:24
19:23
9
Gerrit van der Goot
Eelde
20:07
20:06
10
Eelke Cramer
Groningen
20:37
20:37
11
Harm-Thijs de Boer
Annen
21:43
21:41
12
Frank Dorgelo
Westerbroek
22:12
22:04
13
Thomas Cramer
Groningen
22:30
22:28
14
Willem Koops
Musselkanaal
22:33
22:29
15
Jamie Verhagen
Paterswolde
22:37
22:37
16
Jelmer Aslander
Harkstede
22:40
22:40
17
Rico van Til
Niekerk Grootegast
23:01
22:57
18
bas deen
Harkstede
23:03
23:00
19
Sven Gout
Ten Boer
23:23
23:20
20
Luc Siegers
Harkstede
23:40
23:40
21
Michiel Buist
Westerbroek
23:56
23:50
22
Anton Alberts
Harkstede
24:36
24:30
23
Gabe de Jong
Eelderwolde
24:42
24:31
24
Raphael Gout
Zuidhorn
24:58
24:55
25
Pelle Deen
Harkstede
25:25
25:23
26
Henk Postema
Hoogezand
25:30
25:28
27
Boris van dasselaar
Harkstede
25:33
25:33
28
Jan Jaap Wuite
Harkstede
26:21
26:15
29
Marco Egbers
Harkstede
27:11
26:59
30
Hilvert Huiting
Hoogezand
27:21
27:16
31
Daniel Groen
De Blesse
27:30
27:21
32
Ron Huizenga
Harkstede
27:30
27:19
33
Roberto Sanchez Goldar
Groningen
27:36
27:23
34
Tammes
Harkstede
27:56
27:53
35
Karel Mulder
Groningen
28:05
27:58
36
Casper Pleijendal
Harkstede
28:13
27:52
37
Geert Munnik
Westerbroek
28:20
28:14
38
Niels Colijn
Harkstede
28:26
28:17
39
Martin Koops
Ten Boer
28:29
28:25
40
Jan Kolling
Hoogezand
28:40
28:27
41
Paul Fey
Kolham
29:31
29:23
42
Fey
Kolham
29:31
29:23
43
Peter Koerts
Ees
29:44
29:28
44
Levi van Til
Niekerk Grootegast
29:57
29:53
45
Gerard van Til
Niekerk Grootegast
29:57
29:53
46
Jan Rossing
Emmen
30:09
30:05
47
Tycho Van Gent
Harkstede
30:15
30:10
48
Dennis Van Gent
Harkstede
30:16
30:11
49
Jan Leemhuis
Hoogezand
30:26
30:18
50
Herman Wassink
Godlinze
30:48
30:40
51
Esmond van Twuyver
Schildwolde
31:17
31:09
52
Alje Keizer
Hoogezand
32:15
32:04
53
Sauchelli
Harkstede
32:30
32:18
54
Jurgen De Vries
Bedum
32:35
32:21
55
Bram Wieringa
Hoogezand
32:56
32:42
56
Iesje Wolvekamp
Groningen
33:44
33:23
57
Rick Visscher
Wagenborgen
34:20
33:52
58
Ronald Kiewiet
Frieschepalen
34:22
34:10
59
Alex van Rossum
Groningen
37:23
37:05
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anet Deen
Harkstede
24:01
23:55
2
Bettie Jongejan
Westerbroek
26:33
26:27
3
Wieke van der Goot
Groningen
27:01
26:59
4
Nynke Kuindersma
Harkstede
28:44
28:38
5
Jacquelien Sanchez-Koller
Groningen
28:55
28:42
6
Chantal Kruit
Lageland
29:07
29:02
7
Karin Koops
Nieuw-Buinen
29:32
29:25
8
Anita Louters
Zeewolde
29:35
29:20
9
Ingeborg Louters
Arnhem
29:35
29:20
10
Jenya Chuhu
Groningen
29:38
29:16
11
Jacqueline de Vries-Veenema
Paterswolde
30:01
29:57
12
Rita van Dijl
Harkstede
30:59
30:44
13
Amanda Mauwa
Assen
31:08
30:58
14
Harriet Wassink
Godlinze
31:41
31:32
15
Brechje van Wakeren
Scharmer
32:12
32:02
16
Anneke Bos
Bedum
32:21
32:02
17
Jessica Siegers
Harkstede
32:25
32:19
18
Ruth Dieterman
Groningen
32:36
32:26
19
Yara van der Wielen
Harkstede
32:36
32:26
20
Sieta Schuringa
Harkstede
32:40
32:28
21
karlijn
Haren Gn
33:08
33:01
22
Menke Wieringa
Groningen
33:31
33:17
23
Evelyne Salari
Annen
33:33
33:26
24
Norah Wolthers
Harkstede
33:43
33:24
25
Daniek Gortmaker
Groningen
34:06
33:50
26
Alma Doff-Schipper
Lageland
34:23
34:10
27
Harriet De Jong-deppe
Oostwold gem Leek
35:57
35:52
28
Rianne Bloem
Groningen
36:58
36:41
29
Ruth Bloem
Groningen
36:58
36:41
30
Evelien Prummel
Groningen
37:22
37:05
31
Nicole Johannes
De Groeve
37:41
37:31
32
Kayleigh Basstra
Harkstede
37:48
37:38
MAN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerben Vermij
Leens
36:28
36:28
2
Erik Deenen
Groningen
36:35
36:35
3
Jeroen Meijer
Wijk bij Duurstede
37:38
37:38
4
Edward Pechler
Bierum
39:19
39:19
5
Emiel Harder
Groningen
39:57
39:57
6
Harmen Stam
Winneweer
42:23
42:23
7
Jan Geerts
Assen
42:32
42:30
8
Sybren Harmsma
Groningen
42:41
42:41
9
Paul van Snick
Groningen
42:44
42:37
10
Halbe de Jong
Groningen
42:45
42:43
11
Sjirk Geerts
Brackenfell
44:26
44:25
12
Johan Vonck
Garnwerd
44:38
44:38
13
Richard Terra
Bedum
45:19
45:16
14
Laurens Bloem
Zuidhorn
45:39
45:31
15
Eise Geerts
Bellville
45:59
45:57
16
Willem Jan Wakelkamp
Zevenhuizen Gn
46:12
46:10
17
Stanley Yeung
Groningen
46:16
46:16
18
Wilfred Boelens
Veendam
47:24
47:21
19
Bertus Rossing
Groningen
48:33
48:30
20
Remko van der Sluis
Zuidwolde Gn
48:40
48:33
21
Max Burger
Appingedam
48:58
48:48
22
Marcel Ritsema
Groningen
49:46
49:44
23
Bert Pettinga
Kolham
50:25
50:20
24
Matthias Schotanus
Groningen
51:41
51:35
25
Jeroen Dorreboom
Harkstede
52:57
52:51
26
Hans Slob
Zuidlaren
53:06
53:02
27
Antoon Kleine
Sappemeer
53:32
53:23
28
Donny Vecht
Harkstede
56:17
56:12
29
Gunnar Doornbos
Harkstede
57:31
57:21
30
Alexander de Koning
Utrecht
57:37
57:33
31
Hans Arling
Siddeburen
58:24
58:20
32
Henk Westerkamp
Groningen
58:45
58:40
33
Edwin Boerma
Siddeburen
59:23
59:18
34
Arjen Akkerman
Harkstede
59:26
59:21
35
Willem Kleine
Hoogezand
59:49
59:40
36
Robert Schat
Harkstede
1:02:58
1:02:54
37
Andre Kamp
Buinerveen
1:04:52
1:04:50
38
Bart Kuipers
Groningen
1:05:03
1:04:55
39
Sander De Vries
Groningen
1:06:24
1:06:21
40
Dirk Boddeus
Groningen
1:10:38
1:10:31
VROUW, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lise Houwer
Groningen
43:01
42:59
2
Erika Broekema
Groningen
45:51
45:49
3
Saffira Davids
Veendam
48:20
48:17
4
Anja Schuurman
Zuidbroek
49:06
49:03
5
Liesbeth Hoekstra
Meerstad
49:18
49:11
6
Leonie Woldendorp
Appingedam
50:32
50:29
7
Danielle Hoogvliet
Scharmer
51:27
51:25
8
Marjolein M.C. venema
Harkstede
52:34
52:30
9
Joke Slob-Koenes
Zuidlaren
52:44
52:40
10
Bea Weijers
Meerstad
53:18
53:15
11
Maaike Heidinga
Eppenhuizen
54:06
54:02
12
Lianne Wenker
Groningen
54:35
54:27
13
Melissa Van Hoorn
Groningen
55:00
54:56
14
Marian Bakker
Groningen
56:32
56:26
15
Erika Mulder
Kolham
56:43
56:43
16
Henriëtte Boerema
Groningen
56:49
56:41
17
Ingrid Huizinga
Kolham
57:24
57:18
18
Martine Hageman
Schildwolde
57:31
57:22
19
Tamara Hoonakker
Bellingwolde
59:57
59:49
20
Anna Pouw
Groningen
59:58
59:52
21
Mini Dorgelo
Harkstede
1:00:25
1:00:21
22
Annette Stikkelorum
Groningen
1:02:47
1:02:41
23
Jetty Dethmers
Groningen
1:03:02
1:02:52
24
Anita Kunst
Sappemeer
1:03:13
1:03:08
25
Monique Jellema
Hoogezand
1:04:58
1:04:53
26
Mara Kuipers
Groningen
1:05:02
1:04:54
27
Klaziena van Twuijver-Godlieb
Schildwolde
1:05:33
1:05:25
28
Ina Veenstra
Buinerveen
1:06:40
1:06:38
29
Alina Bijzitter
Harkstede
1:06:54
1:06:47
30
Marthy Veen
Niebert
1:10:42
1:10:33
MAN, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fabian ten Kate
Haren Gn
1:11:09
1:11:09
2
Freek Holsema
1:15:50
1:15:50
3
Wilfred van Holst
Assen
1:18:32
1:18:32
4
Roy Vervoort
Groningen
1:19:28
1:19:28
5
Martin Veenhuizen
Tynaarlo
1:19:41
1:19:41
6
Hans Coenraads
Haren Gn
1:19:57
1:19:57
7
Guido van den Boogaard
Groningen
1:20:52
1:20:52
8
Marco Massink
Haren Gn
1:23:41
1:23:39
9
Erwin Klaassen
Zuidlaren
1:24:40
1:24:40
10
Dennis Westra
Groningen
1:27:05
1:27:04
11
Peter Bon
Groningen
1:28:36
1:28:34
12
Marcus Vording
Veendam
1:28:43
1:28:41
13
Kim Meijer
Sappemeer
1:28:53
1:28:52
14
Steffan Faber
Groningen
1:29:31
1:29:28
15
Menno Fritsma
Groningen
1:31:25
1:31:25
16
Jan Albert Albert van Laar
Groningen
1:33:54
1:33:51
17
Rob Beks
Haren Gn
1:35:00
1:34:58
18
Marco Bakker
Assen
1:35:54
1:35:51
19
Phillip J Cochrane
Apeldoorn
1:37:39
1:37:34
20
Ronny Dammer
Siddeburen
1:37:54
1:37:47
21
Hoeke Baarsma
Haren Gn
1:39:29
1:39:21
22
Luuk Kruizinga
Aduard
1:39:29
1:39:27
23
Maurice Kram
Groningen
1:41:11
1:41:11
24
Ger Coster
Ten Post
1:42:44
1:42:41
25
Andre Smit
Hoogezand
1:43:30
1:43:25
26
Onbekend
Nederland
1:43:54
1:43:49
27
Arnoud Van Waardenburg
Groningen
1:45:49
1:45:46
28
Geert Kwant
Haren Gn
1:46:13
1:46:07
29
Harry Scholte
Midwolda
1:47:26
1:47:21
30
Arjan Griffioen
Hoogezand
1:51:14
1:51:10
31
Egbert Bloem
't Waar
1:51:15
1:51:05
32
Richard Gibcus
Hoogezand
1:52:19
1:52:14
33
Jordi Rasterhoff
Groningen
1:53:14
1:53:08
34
Casper van der Laan
Groningen
1:54:11
1:54:05
35
Martijn Vermeer
Groningen
1:54:32
1:54:23
36
Henk Hoek
Noordbroek
1:55:06
1:54:57
37
Kor Tillema
Uithuizen
1:55:29
1:55:17
38
Sietse Huizinga
Grootegast
1:57:13
1:57:09
39
Henk Schuitema
Zuidwolde Gn
1:58:01
1:57:58
40
Ron Balkema
Appingedam
1:59:04
1:59:01
41
Taeke Boersma
Grootegast
1:59:12
1:59:04
42
Roelof Lok
Zuidbroek
1:59:32
1:59:27
43
Jan Nauta
Groningen
1:59:43
1:59:35
44
Bert Bolhuis
Bedum
2:01:01
2:00:57
45
Robin Klazinga
Harkstede
2:01:02
2:00:50
46
Pieter van der Kolk
Groningen
2:03:58
2:03:49
47
Ard Brons
Harkstede
2:04:15
2:04:04
48
Jeroen Homan
Harkstede
2:04:27
2:04:17
49
Peter Stokje
Groningen
2:06:18
2:06:14
50
Rene de Geus
Eelderwolde
2:07:03
2:07:01
51
Bastiaan Roerig
Harkstede
2:07:12
2:07:02
52
Eric Helmantel
Eelde
2:07:41
2:07:41
53
Arnold Bloem
Marum
2:10:01
2:09:53
54
Frans Eijgelshoven
Bierum
2:13:25
2:13:13
55
Willem Wittenrood
Zwolle
2:15:57
2:15:53
56
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
2:20:39
2:20:35
57
Richard Koehorst
Hoogeveen
2:21:12
2:21:05
58
Cor Galema
Ureterp
2:25:46
2:25:38
59
Peng Yip Cheah
Schildwolde
2:27:12
2:27:00
VROUW, 21.1 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hinke Schokker
Groningen
1:26:53
1:26:51
2
Johanna Lorenz
Groningen
1:27:04
1:27:03
3
Marjan Helmantel-Oostinga
Eelde
1:30:23
1:30:22
4
Ingrid Boender
Zuidbroek
1:45:53
1:45:49
5
Greetje Buist
Haren Gn
1:47:51
1:47:46
6
Tirza Van Faassen
Leek
1:48:04
1:47:58
7
Gaby Gabay
Groningen
1:49:04
1:48:55
8
Susan van der Laan-Kortekaas
Groningen
1:54:11
1:54:05
9
Lianne Bloem
Zuidhorn
1:55:12
1:55:04
10
Jildou Rinsma
Appingedam
1:57:13
1:57:09
11
Nienke Bouwman-Heijs
Bedum
1:58:01
1:57:58
12
Arthil Bremmer
Harkstede
2:00:21
2:00:10
13
Christien De Graaff
Groningen
2:01:54
2:01:46
14
Dianne Scholte
Groningen
2:04:05
2:04:00
15
Lydia Van Oosten
Siddeburen
2:04:14
2:04:04
16
Adriana Overgoor
Hoogezand
2:05:24
2:05:13
17
Vanessa Wuijster
Bierum
2:06:18
2:06:13
18
Alien Drent
Gieterveen
2:07:53
2:07:48
19
Anje Van Gijssel
Woudbloem
2:09:36
2:09:31
20
Frouk van Dijken
Loppersum
2:10:35
2:10:25
21
Anja Tuinstra
Kolham
2:11:15
2:11:06
22
Hanneke Thoen
Jutrijp
2:11:43
2:11:38
23
Getty Scholte
Midwolda
2:16:12
2:16:05
24
Conny Oldenhuis
Zuidhorn
2:17:51
2:17:43
25
Annet Guns
Hoogezand
2:20:17
2:20:08
26
Martha Bijzet
Groningen
2:20:45
2:20:34
27
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
2:21:12
2:21:06
28
Janneke Folkersma
Harkstede
2:22:05
2:21:57
29
Tanja Timmerman
Haren Gn
2:22:08
2:22:05
30
Alberta de Vries-Tolner
Zuidbroek
2:26:37
2:26:30
31
Gerda Winters
Scheemda
2:26:38
2:26:31
www.uitslagen.nl
03-10-2019 10:15