Uitslagenlijst Brummense Dijkloop

Brummen - Vrijdag 20 september 2019

J-15, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Teun Koren
Zutphen
3:41
3:38
2
Kristian Bax
Brummen
3:50
3:48
3
Matthijs Meijerink
Brummen
3:54
3:53
4
Gijs Koren
Zutphen
3:55
3:53
5
Duco Piechnick
3:55
3:53
6
Guus Lentink
Brummen
4:10
4:08
7
Jasper Meijerink
Brummen
5:42
5:38
8
Ward Hengeveld
5:44
5:41
M-15, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bente Breukink
Brummen
3:36
3:34
2
Saar Lentink
Brummen
3:57
3:55
3
Fien te Koren
Zutphen
4:00
3:57
4
Phileine Breukink
Brummen
4:01
3:59
5
Roos Lentink
Brummen
4:31
4:28
6
Lara Brummelman
Hengelo Gld
5:02
4:59
7
Lisa Sanders
5:05
5:03
8
Livine Inberg
Brummen
5:25
5:22
M/V, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ibrahim Abdi Ali
Zutphen
16:17
2
Erik Sanders
Laag-Soeren
16:44
3
Wim Ritsema
Dieren
17:59
4
Sjoerd van Heeren
Zutphen
18:43
5
Linda Ooms
Tonden
18:57
6
Andy Perloy
Brummen
19:50
7
Ronald de Bruin
Zutphen
20:08
8
Jasper van de Schepop
Brummen
20:20
9
Jacco Peelen
Ede Gld
20:23
10
Bernhard Pluim
Tonden
20:55
11
Alexander Schrader
Spankeren
21:37
12
Armando van Eijk
Brummen
21:38
13
Chris Frencken
Brummen
21:38
14
Erwin van Heiningen
21:39
15
Bob van Oosten
Steenderen
21:44
16
Paul van Viegen
Westervoort
21:53
17
Gerald Bongers
Westervoort
22:22
18
Willem Heling
Arnhem
22:59
19
Rowan Bongers
Westervoort
23:12
20
Sander Siebelink
Brummen
23:21
21
RenÚ Westerink
Eerbeek
24:02
22
Marielle Hengeveld
24:14
23
Marco Meijerink
Brummen
24:40
24
Cor van der Hoek
Brummen
24:47
25
Arjan Luitjes
Brummen
25:11
26
Maaike van Agtmaal
Utrecht
25:34
27
Wilbert Menkveld
Vorden
25:34
28
Maaike Wortman
Zutphen
25:48
29
Rinus Groen
Apeldoorn
26:44
30
Cor Eckers
26:56
31
David Addink
Westervoort
27:06
32
Betteke te Hoonte
Brummen
27:13
33
Esther Spiegelenberg
Brummen
27:45
34
Leo Addink
Westervoort
27:46
35
Marina Wegenaar
Westervoort
27:46
36
Wil Oosterwegel
Dieren
28:27
37
Suzan Smit
Brummen
28:42
38
Erik Beking
Brummen
28:48
39
Gerrit-Jan Jansen
Zutphen
28:56
40
John Vlottes
Apeldoorn
29:23
41
Marjolein KŘrble
Brummen
29:37
42
Marjolein Ten Veen
Eerbeek
29:44
43
Henri Jan de Wilde
Brummen
29:46
44
Lucia Derickx
Hall
29:46
45
Bo de Wilde
Brummen
29:47
46
Eline Wesselink
Eerbeek
30:00
47
Ivan Overzet
Eerbeek
30:01
48
Femke van den Top
Brummen
30:15
49
Corina Stegerman
Empe
30:38
50
Wendy Wassink
Voorst gem Voorst
30:38
51
Linda van Donselaar
Empe
30:39
52
Helen Timmer
Zutphen
30:54
53
Marjon Bongers
Westervoort
30:56
54
Jose vink
Brummen
30:59
55
Marianne Bisseling
Hall
31:29
56
Moniek Westhof
Zutphen
31:44
57
Johan Schrader
Spankeren
31:48
58
Ingrid Buitink
Hall
32:03
59
Marius van Gorssel
32:31
60
Geraldine Schulting
Brummen
32:51
61
Els Driessen
Loenen Gld
33:01
62
DanÚ Venema
Brummen
33:09
63
Manouk Beek
Brummen
35:21
64
Ester Borgonjen
Brummen
35:21
M/V, 2.5 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thymen Beking
Tonden
11:53
2
Guy Diekman
12:24
3
Maud Menkveld
Vorden
13:12
4
Michaela van Leeuwen
Brummen
13:28
5
Lisette ten Cate
Eerbeek
15:17
6
Nicole Bremer
Vorden
16:46
7
Jasmijn Beking
Tonden
18:49
8
Lo´s de Bruin
Zutphen
18:50
www.uitslagen.nl
21-09-2019 16:09