Uitslagenlijst Run for Joyce

Oosterwolde - Vrijdag 20 september 2019

M6, 500 METER KIDSR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Amber Wastenecker
Oosterwolde Gld
2:09
2:07
2
Jamila Thielman
Zwolle
2:13
2:11
3
Isa Uitslag
Hattem
2:14
2:12
4
Fien van de Weg
Oosterwolde Gld
2:16
2:15
5
Maartje van de Weg
Oosterwolde
2:17
2:15
6
Isa Buitenhuis
Elburg
2:19
2:17
7
Jetske Hoekert
Oldebroek
2:20
2:16
8
Mila Hofman
Elburg
2:20
2:20
9
Lieke Schoonhoven
Wezep
2:24
2:19
10
Elle Schoonhoven
Oosterwolde Gld
2:27
2:24
11
Hanne van Boven
't Loo Oldebroek
2:29
2:26
12
Lara Wynne
Oosterwolde
2:31
2:27
13
Saar Regterschot
Oosterwolde
2:35
2:34
14
Nova De Jong
IJsselmuiden
2:38
2:33
15
Imke de Vries
Kampen
2:38
2:33
16
Vayen Spijkerboer
Elburg
2:48
2:44
17
Noalie van de Venis
Oosterwolde Gld
2:50
2:44
18
Lisa Roozeboom
Oosterwolde Gld
2:52
2:51
19
Elle Fleur van Olst
Oosterwolde
2:55
2:55
20
Benthe Hoekert
Oldebroek
3:12
3:08
21
Felien Pol
Zwolle
3:19
3:13
22
Lauren Kamphuis
Kampen
3:21
3:15
23
Tessa van de Lang
Wapenveld
3:38
3:31
24
Livia Duitman
Elburg
3:58
3:55
25
Roos Wastenecker
Oosterwolde Gld
4:10
4:02
26
Noa Top
Wezep
4:12
4:10
J6, 500 METER KIDSR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christian van Loo
Apeldoorn
2:06
2:05
2
Jarrold Wielink
Oosterwolde
2:13
2:11
3
DaniŽl Bosman
Elburg
2:25
2:24
4
Micha Slob
Heerde
2:26
2:18
5
Sem van der Heide
Elburg
2:30
2:27
6
Sem van Loo
Oldebroek
2:36
2:35
7
Dante Spijkerboer
Elburg
2:37
2:33
8
Sebas van Olst
Elburg
2:45
2:41
9
Stef Houtman
Heerde
2:49
2:42
10
Noah Niemeijer
Oosterwolde
2:52
2:49
11
Nick Schuurmans
Oosterwolde Gld
2:56
2:52
12
Luuk van Renselaar
Elburg
2:59
2:56
13
Tim Roozeboom
Oosterwolde Gld
3:08
3:02
14
Wouter Hoeve
Elburg
3:19
3:16
15
Ravi Spijkerboer
Elburg
3:52
3:45
16
Juda Koster
Oosterwolde Gld
3:53
3:51
17
Nathan
Apeldoorn
3:56
3:52
18
Bret De Jong
IJsselmuiden
4:26
4:18
M7-8, 500 METER KIDSR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maud De Jong
IJsselmuiden
1:49
1:48
2
Isa Schoonhoven
Wezep
1:49
1:49
3
Jasmijn van Nieuwenhoven
Wezep
1:57
1:57
4
Lynn Visser
Hattem
2:07
2:05
5
Elin de Jong
Oldebroek
2:13
2:10
6
Sanne van Loo
Oosterwolde
2:16
2:14
7
Eliza Trojamowski
2:16
2:15
8
Ninthe Spijkerboer
Elburg
2:17
2:17
9
Hayley Nitrauw
Zwolle
2:32
2:27
10
Lara van Wijhe
Oosterwolde Gld
2:34
2:33
11
Lara Alkadi
Oosterwolde
2:35
2:33
12
Saar van Koldenhoven
Oldebroek
2:35
2:31
J7-8, 500 METER KIDSR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Delano Thileman
Zwolle
1:39
1:39
2
Rinus Gaillard
Oldebroek
1:41
1:41
3
Joos Dickhof
Oosterwolde Gld
1:44
1:44
4
Joas Bosman
Elburg
1:45
1:45
5
Thijs Roozeboom
Oosterwolde Gld
1:49
1:48
6
Coen van de Weg
Oosterwolde Gld
1:50
1:50
7
Jeroen van de Riet
Oosterwolde Gld
1:55
1:54
8
Sem Hofman
Elburg
1:55
1:55
9
Koert van de Weg
Oosterwolde
1:56
1:56
10
Tim Mosterman
Dalfsen
1:57
1:56
11
Jens Regterschot
Oosterwolde
2:05
2:05
12
Gijs Morren
Elburg
2:07
2:06
13
Hidde Schoonhoven
Oosterwolde Gld
2:14
2:13
14
Sven Ravesteyn
Wezep
2:15
2:14
15
Jesse Slob
Heerde
2:19
2:12
16
Lars van Norel
Oosterwolde Gld
2:22
2:20
17
Timo Top
Wezep
2:37
2:33
M9-10, 1000 METER KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naomi Wastenecker
Oosterwolde Gld
4:32
4:32
2
Tess Bruins
Elburg
4:40
4:39
3
Emma Prophitius
Elburg
4:49
4:48
4
Fleur Beens
Wezep
5:13
5:13
5
Sanne Bruins
Elburg
5:15
5:14
6
Christa Bosman
Elburg
6:10
6:10
J9-10, 1000 METER KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daan van Wijhe
Oosterwolde Gld
3:35
3:35
2
Luc van de Weg
Oosterwolde Gld
3:38
3:38
3
Twan van de Poppe
Elburg
3:45
3:45
4
Koen de Vries
Kampen
3:47
3:46
5
Tom van der Veen
Oosterwolde
4:02
4:01
6
Kristan Wielink
Oosterwolde
4:11
4:10
7
Roan van de Heide
Elburg
4:12
4:11
8
Micha Bruin
Elburg
4:12
4:12
9
Nathan Bruins
Elburg
4:26
4:26
10
Sem van 't Hof
Oosterwolde Gld
4:26
4:26
11
Joah Visser
Hattem
4:30
4:30
12
Stan Schuurmans
Oosterwolde
4:30
4:29
13
Gerrit Wensink
't Loo Oldebroek
4:45
4:44
14
Sven van Norel
Oosterwolde Gld
5:44
5:43
M1112, 1000 METER KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tamar de Jong
Oldebroek
4:13
4:12
2
Brenda Wensink
't Loo Oldebroek
4:13
4:13
J1112, 1000 METER KIDS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sander Mekelenkamp
Nunspeet
3:43
3:43
2
Lars de Vries
Kampen
4:12
4:10
3
Onno van de Wetering
Noordeinde
4:23
4:21
MAN25, 2.5 KILOMETER W
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gijs van de Wetering
Heerde
8:20
8:19
2
Marcel van den Bosch
Wezep
8:26
8:26
3
Jurian Onderdijk
Heerde
8:59
8:59
4
Leon Borst
Wezep
9:11
9:09
5
Andries Knikker
Oosterwolde Gld
9:57
9:53
6
Ruben Vos
Heerde
10:09
10:08
7
Daan Gailland
Oldebroek
11:04
11:03
8
Wouter Gaillard
Oldebroek
11:04
11:02
9
Diederik Bruijnes
Elburg
11:57
11:52
10
Richard van Dorp
Oosterwolde
11:58
11:51
11
Julian Spronk
Oosterwolde Gld
12:17
12:15
12
Jaco Schoonhoven
Elburg
12:40
12:34
13
Aart Krooneman
Elburg
13:38
13:34
14
Joop Spronk
Oosterwolde Gld
13:41
13:36
15
NoŽl van Dam
Elburg
13:53
13:43
16
Evert Grolleman
Oldebroek
14:17
14:13
17
Jacob Schut
Oosterwolde Gld
19:06
19:01
18
Ben Schreurs
't Loo Oldebroek
19:19
19:14
19
Teun van Dorp
Oosterwolde
21:52
21:45
VRW25, 2.5 KILOMETER W
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ella van den Bosch
Wezep
10:31
10:30
2
Celeste den Besten
Doornspijk
12:02
12:01
3
Arjanne Rorije-Lever
Heerde
12:06
12:04
MAN5, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas Mekking
Heerde
16:52
16:51
2
Niek Nijenhuis
Bergentheim
17:16
17:16
3
Stefan Gelderman
Hattem
17:29
17:28
4
Co Post
Amersfoort
18:29
18:27
5
Aarnout Huijssoon
Doornspijk
18:35
18:34
6
Michiel Bronsink
Oldebroek
18:39
18:38
7
Gertjan Lahuis
Twello
19:09
19:08
8
Tristan Bangma
Apeldoorn
19:12
19:10
9
Ferdinand van de Lang
Wapenveld
19:37
19:35
10
Gerard Kroes
Oldebroek
19:43
19:43
11
Jarin Dijkgraaf
Doornspijk
19:54
19:52
12
Patrick Bos
Deventer
19:54
19:52
13
Jaap-Jan Slob
Heerde
20:11
20:06
14
Jaco Stijf
Elburg
20:13
20:11
15
Aalt Wensink
't Loo Oldebroek
20:47
20:46
16
Cees Schreurs
Elburg
20:52
20:48
17
Gert Schreurs
Oosterwolde Gld
20:54
20:49
18
Edwin van Kolthoorn
Elburg
20:54
20:54
19
Gert Bartels
Zwolle
21:17
21:13
20
Henri Plender
't Loo Oldebroek
22:15
22:13
21
Patrick Visch
't Harde
22:26
22:24
22
Gert Brussee
Nunspeet
22:33
22:31
23
Hans van de Wetering
Noordeinde
22:34
22:31
24
Levi Wolfsen
Elburg
22:46
22:43
25
Freek van de Graaf
Wezep
23:06
23:03
26
Herman van Aperlo
Harderwijk
23:17
23:13
27
Gerco van Olst
Elburg
23:33
23:27
28
Henk van Dijk
Oldebroek
23:36
23:30
29
Adrie Lokhorst
Oldebroek
23:38
23:31
30
Jaap Schoonhoven
Oldebroek
24:56
24:50
31
Eric Zoet
Nunspeet
25:50
25:50
32
Sebastiaan Top
Wezep
26:00
25:53
33
Peter de Ruiter
Hattem
26:58
26:47
34
Anne Jan Fidder
Elburg
27:01
26:55
35
Jan Borgers
Wezep
27:45
27:40
36
Sven Klompmaker
Oldebroek
28:04
27:55
37
Gerco Plender
't Loo Oldebroek
28:54
28:50
38
Jorick Plender
't Loo Oldebroek
29:27
29:22
39
Mark van Elteren
Aalden
29:43
29:35
40
Roel Klompmaker
Oldebroek
30:19
30:09
41
Tijn Zoer
Epe
31:43
31:34
42
Mark Zoer
Epe
31:45
31:36
43
Peter Mulder
Wezep
34:23
34:11
VRW5, 5 KILOMETER WED
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Natalia Bos
Deventer
23:49
23:46
2
Kim Sollie
Oosterwolde
23:52
23:51
3
Annerieke Plette
Oosterwolde
24:48
24:48
4
Linda Polinder
Doornspijk
25:03
25:00
5
Renate Kroes
Oldebroek
25:09
25:07
6
Benita van de Weg
Oosterwolde Gld
27:07
27:00
7
Marieke Wolfsen
Elburg
27:42
27:39
8
Mayke Klompmaker
Oldebroek
28:52
28:43
9
Christien Rijpkema - Hoekert
Oldebroek
29:01
28:54
10
Mariska Middel
29:14
29:10
11
Lydia Hoorn
Zwolle
29:23
29:14
12
Teuni van Wijhe
't Harde
29:32
29:29
13
Esther Lokhorst
Wezep
29:57
29:55
14
Monique Van Weeghel
Oldebroek
30:19
30:09
15
Marijke Schut
Oosterwolde Gld
30:19
30:09
16
Emily Magrť
Elburg
30:26
30:19
17
Helma Bultman
Elburg
31:15
31:08
18
Roelie Brummel
Wezep
31:18
31:13
19
MariŽt Botman
Holten
31:31
31:26
20
Nicolien Koetsier
Wezep
32:09
32:03
21
Anita Schuurhuis
Zwolle
32:10
32:00
22
Gerry Klein
Elburg
33:35
33:29
23
Mirjam Hofman
Elburg
34:34
34:29
24
Heidi Rietberg
Oosterwolde Gld
36:16
36:09
25
Jacoline Lokhorst
Oldebroek
36:17
36:09
26
Margriet spronk van de Ka
Wezep
50:31
50:27
MAN10, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mario BlŲte
Kampen
36:29
36:28
2
Jordy Grootkarzijn
Oosterwolde Gld
39:36
39:35
3
Peter Streefkerk
't Harde
43:21
43:18
4
Marien Rodenburg
Elburg
43:43
43:42
5
Albert van Ďt Hul
Elburg
43:58
43:54
6
Wouter Splinter
Epe
45:23
45:20
7
Stefan Bakker
't Harde
46:25
46:21
8
Wouter Pol
Zwolle
46:37
46:33
9
Tim van Heumen
Apeldoorn
46:55
46:48
10
Rico Smit
Elburg
46:56
46:48
11
Erik Wijnne
Elburg
47:03
46:58
12
DaniŽl Visser
Elburg
47:16
47:07
13
Gernald van der Heide
Elburg
47:39
47:34
14
Gert Frens
Doornspijk
48:13
48:10
15
Arjan Dickhof
Oldebroek
48:15
48:08
16
Marko van der Meer
Doornspijk
49:30
49:23
17
Mark van Dam
Elburg
50:02
49:53
18
Jeoren Tielbeke
Nederland
50:04
49:54
19
Henk van der Voort
50:56
50:46
20
Eibert Dijkgraaf
Doornspijk
51:23
51:20
21
Wilco van de Poll
Elburg
52:23
52:14
22
Jan van Loo
Oldebroek
52:25
52:21
23
Jan van de Beek
Wezep
52:36
52:30
24
Beerd van Loo
Oldebroek
52:55
52:51
25
Hans de Regt
Zwolle
55:43
55:35
26
Martin Ververda
Diepenveen
57:16
57:13
27
Christiaan Koetsier
Wezep
59:15
59:08
28
Geert Prophitius
Elburg
1:00:28
1:00:23
VRW10, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mey Ping Low
Twello
46:41
46:38
2
Anja Warning
Hattem
47:20
47:18
3
Arenda Russchen
Bant
49:13
49:13
4
Marrie de Kreek
Oosterwolde Gld
50:55
50:49
5
Evelien Karzijn
Doornspijk
52:23
52:20
6
Bettie van Bruggen
Zwolle
55:39
55:31
7
Saskia Boeije
Oosterwolde Gld
1:00:27
1:00:23
8
Janien Westerink
Wezep
1:07:21
1:07:14
www.uitslagen.nl
26-09-2019 19:53