Uitslagenlijst Ambtenarenmarathon

Arnhem - Donderdag 19 september 2019

MAN, MAN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter van Dijk
WSVV Team 1
16:37
2
Wim van der Meer
WSVV Team 1
16:52
3
Jos van der Ploeg
Provincie Zuid-Holland
17:03
4
Jos van der Ploeg
Provincie Zuid-Holland
17:31
5
Henri Elands
Super team Heren Zeist
17:45
6
Darko Mulalic
Provincie Zuid-Holland
17:46
7
Sander Jansen
Super team Heren Zeist
17:52
8
Darko Mulalic
Provincie Zuid-Holland
18:11
9
Marco Steijn
Provincie Zuid-Holland
18:11
10
Roeland Sluiskes
Super team Heren Zeist
18:14
11
Henri Elands
Super team Heren Zeist
18:15
12
Koen Vereijken
Provincie Zuid-Holland
18:18
13
Marco Steijn
Provincie Zuid-Holland
18:21
14
Roeland Sluiskes
Super team Heren Zeist
18:41
15
Koen Vereijken
Provincie Zuid-Holland
18:49
16
Freddy Visser
WSVV Team 1
18:50
17
Stef Fortkamp
Vechtstromen 4
18:54
18
Raymond Loos
WSVV Team 1
19:02
19
Simon Duivenvoorde
Provincie Zuid-Holland
19:16
20
Marcel van der Vaart
Super team Heren Zeist
19:23
21
Henk Valk
HUP VOORNE HUP 3
19:46
22
Jasper Hoebe
WSVV Team 1
19:47
23
Simon Duivenvoorde
Provincie Zuid-Holland
19:50
24
Tom Zoutendijk
WSVV Team 1
20:01
25
Jeffery Brinkman
HUP VOORNE HUP 3
20:26
26
Anne de Bruin
HUP VOORNE HUP 3
20:43
27
Richard Meijer
WSVV Team 1
20:47
28
Beno Martinus
Vechtstromen 4
21:12
29
Hille Boogerd
HUP VOORNE HUP 3
21:23
30
Jan Ovebeeke
HUP VOORNE HUP 3
21:26
31
Leonard Lemmen
HUP VOORNE HUP 3
21:33
32
Mario Baartman
HUP VOORNE HUP 3
21:35
33
Ivor Rohof
Vechtstromen 4
21:40
34
Chris Huiden
Super team Heren Zeist
21:42
35
Eef Plugge
HUP VOORNE HUP 3
21:48
36
Robbert Moorman
Super team Heren Zeist
22:00
37
Theo van der Veen
WSVV Team 1
22:37
38
Ronald Smallenburg
WSVV Team 1
22:44
39
John de Winter
HUP VOORNE HUP 3
23:00
40
Arjan Buitenhuis
WSVV Team 1
23:43
41
Peter van der Linde
Super team Heren Zeist
23:52
42
André van Pinxteren
Vechtstromen 4
23:57
43
Roland Beenen
Super team Heren Zeist
24:11
44
Jan Hermen Kat
Vechtstromen 4
24:15
45
André Kleinheerenbrink
Vechtstromen 4
24:21
46
Elco Janné
Vechtstromen 4
24:38
47
Berry ter Horst
Vechtstromen 4
24:46
48
Si Vo
Vechtstromen 4
25:40
49
Robert Breukhoven
HUP VOORNE HUP 3
25:40
50
Humphrey Burer
Vechtstromen 4
31:28
VROUW, VROUW
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Noortje van de Water
Wageningse dames
19:36
2
Jacobien van Holland
Top Team Dames Zeist
19:50
3
Vera van Lierop
Wageningse dames
20:13
4
Suzan Theeuwen
Wageningse dames
20:46
5
Sandra van Orselen
HUP VOORNE HUP 2
21:08
6
Maria Grasman
HUP VOORNE HUP 2
21:38
7
Karina de Bruin
HUP VOORNE HUP 2
22:04
8
Manon Versteeg
Vechtstromen 2
22:11
9
Marleen Hubbers
Wageningse dames
22:50
10
Jolanda Broug
HUP VOORNE HUP 2
22:50
11
Corine Jorna
Vechtstromen 2
23:03
12
Karina de Bruin
HUP VOORNE HUP 2
23:08
13
Rike van de Wiel
Wageningse dames
23:23
14
Mathilde Bergman
Vechtstromen 2
23:29
15
Miriam Hijbeek
HUP VOORNE HUP 2
23:45
16
Marian van der Stok
Wageningse dames
23:53
17
Leonie de Wilde
Vechtstromen 2
24:36
18
Miriam Hijbeek
HUP VOORNE HUP 2
24:43
19
Parmelia Hussain
HUP VOORNE HUP 2
24:45
20
Marieke Schabbink
Vechtstromen 2
24:46
21
Vera Koster
Vechtstromen 2
25:04
22
Marion Vonk
Top Team Dames Zeist
25:10
23
Moniek Vesseur
Wageningse dames
25:12
24
Christine Marskamp
Top Team Dames Zeist
25:25
25
Patricia Boer
Top Team Dames Zeist
25:29
26
Carolien Hulsbergen
Vechtstromen 2
25:45
27
Tamara van Mierop
HUP VOORNE HUP 2
25:48
28
Krista Bliekendaal
Top Team Dames Zeist
25:49
29
Josien Wannink
Vechtstromen 2
26:00
30
Nicole Groenendal
Top Team Dames Zeist
26:16
31
Martine Balkema
Top Team Dames Zeist
26:47
32
Belinda Bonting
Wageningse dames
27:08
33
Renske Dortland
Vechtstromen 2
27:35
34
Laura Hoogstraten
Top Team Dames Zeist
28:06
35
Claudia Maassen
Wageningse dames
28:13
36
Jolanda Eefting
Top Team Dames Zeist
29:07
37
Jolanda van der Weerd
Top Team Dames Zeist
29:41
38
Selda Colak
Wageningse dames
31:16
39
Noëlle Langenhof
Vechtstromen 2
33:03
40
Desire Mons
HUP VOORNE HUP 2
33:16
GEM., GEMENGD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tom Meulendijks
Lingewaard 1
15:17
2
Henk van Bentum
Houten 02
15:26
3
Donovan de Weert
Gemeente Steenbergen
15:26
4
Tom Meulendijks
Lingewaard 1
15:40
5
Erik Dekker
Gemeente Veenendaal
15:41
6
Henk van Bentum
Houten 02
15:41
7
Donovan de Weert
Gemeente Steenbergen
15:54
8
Mathew Olde Klieverik
Heuvelruggers
15:57
9
Erik Dekker
Gemeente Veenendaal
15:58
10
Co van Bentum
Houten 02
16:04
11
Anco Hogenkamp
WDODelta1
16:15
12
Marc van der Weel
HUP VOORNE HUP 1
16:22
13
Addy Boll
Boekel gastvrij en Actief
16:23
14
Marc van der Weel
HUP VOORNE HUP 1
16:24
15
Co van Bentum
Houten 02
16:24
16
Tom Meulendijks
Lingewaard dames
16:31
17
Frank van de Graaf
BELachelijk snel
16:34
18
Winston van Gemd
WiRun4it
16:38
19
Mathew Olde Klieverik
Heuvelruggers
16:43
20
Anco Hogenkamp
WDODelta1
16:48
21
Robert de Lenne
Vechtstromen 1
16:49
22
Corad Balzer
Bij Brummen loopt het:)
16:53
23
Tom Meulendijks
Lingewaard 1
16:53
24
Frank van de Graaf
BELachelijk snel
16:56
25
Jarno Koelen
Vechtstromen 1
17:01
26
Chris Frencken
Oost Gelre
17:07
27
Koen van Manen
Ede Natuurlijk! 1
17:15
28
Wim Janssen
Gemeente Veenendaal
17:15
29
Jan Oehlen
Beunhazen
17:15
30
Jarno Koelen
Vechtstromen 1
17:16
31
Marco van de Hoeven
Team Bar-organisatie
17:21
32
Corad Balzer
Bij Brummen loopt het:)
17:22
33
Ben Muller
GoWithTheFlow
17:23
34
Rik Meijerink
Vechtstromen 1
17:32
35
Sebastiaan van der Voorn
Hennen en Hanen
17:33
36
Arco Vuik
afdeling IenA
17:33
37
Peter Wallenburg
Houten 01
17:38
38
Karim Touzani
Beunhazen
17:40
39
Arjen van Beek
Beunhazen
17:42
40
Frank van Os
1Stroom
17:43
41
Remco Jutstra
GoWithTheFlow
17:43
42
Klaas Pol
Hennen en Hanen
17:52
43
Stephan van Brakel
Beunhazen
17:52
44
Bram Hoogenraad
Overijssels trots
17:53
45
Marco van de Hoeven
Team BAR JZ
17:55
46
Richard Pap
Overijssels trots
17:57
47
Jesse Noordzij
Bij Brummen loopt het:)
17:59
48
Mark van Mourik
Ede Natuurlijk 2
18:00
49
Martijn Blom
Vechtstromen 1
18:04
50
Sebastiaan van de Voorn
Run chicken run
18:08
51
Frank van Os
1Stroom
18:09
52
Rick IJckhout
GoWithTheFlow
18:09
53
Gerben van Groningen
Papendrecht
18:13
54
Klaas Pol
Run chicken run
18:16
55
Harry Biezeman
Bij Brummen loopt het:)
18:16
56
Randy Pegge
Vechtstromen 1
18:17
57
Ben Muller
GoWithTheFlow
18:20
58
Arjen Nieveen
Gemeente Assen 3
18:20
59
Eelco de Groot
Assen 1
18:26
60
Marco Verboom
Gemeente Assen 3
18:27
61
Jos Betten
Assen 2
18:29
62
Karel Kok
Heuvelruggers
18:32
63
Gerwin Donkers
Wageningen 1
18:32
64
Robin Smale
Wageningen 1
18:34
65
Ronnie van Essen
Scherpenzeel in beweging
18:34
66
Frits Huttenhuis
Vechtstromen 1
18:35
67
Rudy Agterkamp
Aqualysis
18:35
68
Hetti van Hamersveld
PZH snel vooruit
18:38
69
Rene Formenoy
Heuvelruggers
18:40
70
Ernest Bressers
Wijk bij Duurstede
18:41
71
Bert de Lange
WDODelta1
18:43
72
Maartje van der Knaap
Ede Natuurlijk! 1
18:46
73
Marco Harms
Houten 02
18:46
74
Dave Heckmans
Simpelveld/Voerendaal 1
18:49
75
Eelco de Groot
Assen 1
18:49
76
Karel Kok
Heuvelruggers
18:52
77
Arnout Hulshuis
Ede Natuurlijk 2
18:55
78
André te Brake
Oost Gelre
18:56
79
Bram Hoogenraad
Overijssels trots
18:57
80
Arco Vuik
afdeling IenA
19:00
81
Remco van 't Hout
Toppers
19:02
82
Stephan Walter
Heuvelruggers
19:05
83
Pieter Jelle Damsté
Vechtstromen 1
19:05
84
Remco Jutstra
GoWithTheFlow
19:07
85
Marco Harms
Houten 02
19:09
86
Rudy Agterkamp
Aqualysis
19:10
87
Dirk de Boer
Assen 1
19:11
88
Peter Visser
Gemeente Veenendaal
19:11
89
Henk-Jan Veldboom
1Stroom
19:11
90
Maartje van der Knaap
Ede Natuurlijk! 1
19:11
91
Patricia Chatrer- Mol
PIANOo
19:12
92
Dick Driesprong
GBD / OCD
19:13
93
Eelco de Groot
Gemeente Assen 3
19:13
94
Andy Knipping
Lingewaard 1
19:14
95
Jan Hendriks
Lingewaard 1
19:14
96
Rob van de Logt
GoWithTheFlow 2
19:17
97
Bob Strasters
HUP VOORNE HUP 1
19:18
98
Thijs de Roo
Overijssels trots
19:19
99
Ria Hooyman-van Bentum
Houten 02
19:20
100
Diederik Heij
PIANOo
19:24
101
Marloes Frickel
Beunhazen
19:24
102
André te Brake
Oost Gelre
19:24
103
Thom Jongen
Provincie Noord-Brabant
19:24
104
Mark Duijtshoff
Overijssels trots
19:26
105
Bert Stoffers
HUP VOORNE HUP 1
19:26
106
Robert Eekers
Vechtstromen 3
19:26
107
Jeoffrey Erkens
Simpelveld/Voerendaal 2
19:31
108
Bert de Lange
WDODelta1
19:31
109
Martin Haaksema
Team Bar-organisatie
19:33
110
Hessel Westera
WiRun4it
19:33
111
Danny Valster
Team Bar Londen
19:34
112
Annemieke Holtrop
Gemeente Veenendaal
19:35
113
Andy Knipping
Lingewaard 1
19:35
114
Tjeerd Kiers
Wijk bij Duurstede
19:36
115
Carola Bremer
Lingewaard 1
19:38
116
Ronnie Stroot
Vechtstromen 3
19:38
117
Jan Willem Versteeg
GBD / OCD
19:39
118
Mark Duijtshoff
Overijssels trots
19:40
119
Jan Kappers
Gemeente Veenendaal
19:40
120
Anne Lamberink
Vechtstromen 3
19:42
121
Hans Jansen
WDODelta1
19:42
122
Dirk de Boer
Gemeente Assen 3
19:44
123
Jeffrey van Meer
Gemeente Steenbergen
19:44
124
Marco Verboom
Assen 1
19:45
125
Nynke de Lange-Liemburg
WDODelta1
19:46
126
Robin Smale
Wageningen 1
19:46
127
Erik Jager
Aqualysis
19:48
128
Stef Rooijendijk
Lingewaard dames
19:48
129
Jan Willem Versteeg
GBD / OCD
19:49
130
Dick Driesprong
GBD / OCD
19:49
131
Gerben van Groningen
Papendrecht
19:49
132
Marco Moen
PIANOo
19:49
133
Freek Bello
Boekel gastvrij en Actief
19:51
134
Dave Heckmans
Simpelveld/Voerendaal 1
19:51
135
Henk Valk
HUP VOORNE HUP 1
19:53
136
Eric Maten
Ede Natuurlijk! 1
19:54
137
Klaas Dijkstra
Vechtstromen 3
19:54
138
Joost van der Waal
Team Bar financien
19:55
139
Jolien Evers
Vechtstromen 1
19:57
140
René Rigterink
Noordoostpolder
19:57
141
Eddie van Middendorp
Run chicken run
19:58
142
Miel Jacobs
Gelders Archief
19:58
143
Arjen van Beek
Beunhazen
19:59
144
Sandra van Orselen
HUP VOORNE HUP 1
19:59
145
Karen Halmingh
Vechtstromen 1
19:59
146
Richard van Vliet
Team Bar-organisatie
20:01
147
Renate Degen
Ede Natuurlijk! 1
20:01
148
Roel ter Horst
Scherpenzeel in beweging
20:02
149
Özden Cosgun
Gelders Archief
20:02
150
Peter Logemann
Beunhazen
20:02
151
Sjaak Aalten
afdeling IenA
20:02
152
Kick Gressie
Wageningen 1
20:02
153
Angelique Geurts
Laborijn
20:07
154
Dirk de Boer
Gemeente Assen 3
20:09
155
Melanie Maas
Ede Natuurlijk 3
20:09
156
Henriët Heetebrij
Overijssels trots
20:12
157
Barry Zuiderwijk
PIANOo
20:13
158
Jeroen Spruit
Laborijn
20:13
159
Hille Boogert
HUP VOORNE HUP 1
20:13
160
Barry Woudenberg
Wageningen 1
20:13
161
Pieter Filius
Vechtstromen 3
20:14
162
Arnold Bloem
Noordoostpolder
20:16
163
Suzanne van Gessel
Beunhazen
20:17
164
Frank Snieder
WiRun4it
20:18
165
Sander Siebel
Ede Natuurlijk! 1
20:18
166
Jan Supèr
WDODelta2
20:19
167
Peter Wallenburg
Houten 02
20:19
168
Jeffrey Brinkman
HUP VOORNE HUP 1
20:20
169
Johan Reefman
Vechtstromen 3
20:20
170
Gerard Mekking
PIANOo
20:20
171
Thijs Gulpen
Simpelveld/Voerendaal 1
20:21
172
Pim Deijns
Scherpenzeel in beweging
20:22
173
Pim Hoefnagel
Lingewaard 1
20:22
174
Maarten Reems
Houten 01
20:24
175
Jeffrey van Meer
Gemeente Steenbergen
20:25
176
Antony Hulshoff
Houten 02
20:26
177
Paul Groenen
1Stroom
20:27
178
Hetty Groeneveld
Hennen en Hanen
20:28
179
Jasper Tol
Team Bar Londen
20:31
180
Paul Kraesgenberg
WDODelta1
20:31
181
Sjaak Aalten
afdeling IenA
20:33
182
Eddy Schottert
Gemeente Coevorden
20:33
183
Arjan Hetterscheit
Bij Brummen loopt het:)
20:35
184
Marco Beers
PIANOo
20:35
185
Anita Meeuwis
Boekel gastvrij en Actief
20:36
186
Eddy Schottert
Gemeente Coevorden
20:36
187
Erik Jager
Aqualysis
20:37
188
Frank van Aken
Beunhazen
20:37
189
Antony Hulshoff
Houten 02
20:38
190
Toon van Geene
Provincie Noord-Brabant
20:39
191
Jan Dunning
Noordoostpolder
20:39
192
Marcel Janssen
Lingewaard dames
20:39
193
Barrie Span
Oost Gelre
20:40
194
Marius Zweedijk
Wijk bij Duurstede
20:40
195
Bart Wielinga
PZH snel vooruit
20:41
196
Hans Jansen
WDODelta1
20:42
197
Luciënne Kant
Oost Gelre
20:43
198
Frans Kraaikamp
BELachelijk snel
20:44
199
Henk Leenen
Provincie Noord-Brabant
20:45
200
Mark Verhoeve
Simpelveld/Voerendaal 2
20:45
201
Fred van Wijk
Wageningen 1
20:45
202
Ruud Brandenburg
PZH snel vooruit
20:46
203
Eddie van Middendorp
Hennen en Hanen
20:46
204
Martin Hagel
Gemeente Coevorden
20:47
205
Ruud Brandenburg
PZH snel vooruit
20:47
206
Eric van der Steenhoven
afdeling IenA
20:49
207
Erik Roest
Vechtstromen 3
20:50
208
Jolanda Ederveen
Run chicken run
20:51
209
Martin Hagel
Gemeente Coevorden
20:52
210
Barrie Span
Oost Gelre
20:53
211
Jelle van der Meer
Gelders Archief
20:53
212
Thijs Spijkers
Provincie Noord-Brabant
20:53
213
Peter Diebels
PZH snel vooruit
20:57
214
Jan Mike Wester
Assen 1
20:57
215
Hendri Wijnen
Provincie Noord-Brabant
20:59
216
Marcel Janssen
Lingewaard dames
21:00
217
Joost van der Waal
Team Bar financien
21:02
218
Pim Hoefnagel
Lingewaard 1
21:03
219
Jan Dunning
Noordoostpolder
21:04
220
Lennard van Zanten
Team Bar-organisatie
21:04
221
Roel ter Horst
Scherpenzeel in beweging
21:05
222
Henk-Jan Thomassen
Bij Brummen loopt het:)
21:05
223
Thijs Spijkers
Provincie Noord-Brabant
21:05
224
Jelke Weima
Assen 1
21:05
225
Jan Kappers
Gemeente Veenendaal
21:06
226
Raymond Habets
WiRun4it
21:06
227
Marco Withagen
Team Bronckhorst
21:09
228
Miranda Kasius
GoWithTheFlow
21:12
229
Jan Mike Wester
Assen 1
21:13
230
Bert Scholten
Ede Natuurlijk 2
21:13
231
Jan Dunning
Noordoostpolder
21:14
232
Arjen Nieveen
Gemeente Assen 3
21:15
233
Antoon Huis in 't Veld
Vechtstromen 3
21:15
234
Paul Kraesgenberg
WDODelta1
21:15
235
Thijs Gulpen
Simpelveld/Voerendaal 1
21:16
236
Hetty Groeneveld
Run chicken run
21:18
237
Stef Rooijendijk
Lingewaard dames
21:18
238
Koen van Manen
Ede Natuurlijk! 1
21:19
239
Danny de Groot
Hennen en Hanen
21:19
240
Danny Liemburg
Gemeente Veenendaal
21:20
241
Milo Kok
Bij Brummen loopt het:)
21:20
242
Bart ter Steege
Ede Natuurlijk! 1
21:20
243
Bart Wielinga
PZH snel vooruit
21:21
244
Martin Hagel
Gemeente Coevorden 2
21:21
245
Map Huiskamp
Gelders Archief
21:22
246
Harry Kuijlaars
Run chicken run
21:23
247
Arjan de Mink
WDODelta1
21:23
248
Danny Liemburg
Gemeente Veenendaal
21:24
249
Rick IJckhout
GoWithTheFlow
21:26
250
Sofie Mani
GoWithTheFlow
21:26
251
Mark Verhoeven
Simpelveld/Voerendaal 2
21:29
252
Marc Kuipers
Gemeente Veenendaal
21:29
253
Menno Hiemstra
Noordoostpolder
21:29
254
Startnummer 390
GoWithTheFlow 2
21:31
255
Lisette Brekelmans
GoWithTheFlow
21:31
256
Wouter van Til
Assen 2
21:32
257
Marco Verboom
Gemeente Assen 3
21:32
258
Arie van der Klift
Wageningen 1
21:34
259
Henry Vermaas
Team Bar-organisatie
21:34
260
Martin Hardijzer
Wijk bij Duurstede
21:35
261
Kelly Nijhuis
WSVV Team 2
21:37
262
Marre van Welsum-Keizer
Wijk bij Duurstede
21:38
263
Jan Dunning
Noordoostpolder
21:38
264
Jesse van der Horst
PIANOo
21:39
265
Harry Kuijlaars
Hennen en Hanen
21:41
266
Jeoffrey Erkens
Simpelveld/Voerendaal 2
21:42
267
Patrick Eysbach
Ede Natuurlijk! 1
21:43
268
Henk Kiks
BELachelijk snel
21:43
269
Ingrid Scheepers
Lingewaard dames
21:43
270
René Lok
Ede Natuurlijk 3
21:44
271
Mark Moen
afdeling IenA
21:44
272
Jan Dunning
Noordoostpolder
21:49
273
Jolanda Broug
HUP VOORNE HUP 1
21:50
274
René Bruggeman
WSVV Team 2
21:50
275
Pascal van Willigen
WSVV Team 2
21:51
276
Hans van Zutven
Boekel gastvrij en Actief
21:51
277
Tom Zoutendijk
WSVV Team 2
21:51
278
Miranda de Wolff
Noordoostpolder
21:51
279
Jos Hagel
Gemeente Coevorden
21:51
280
Cora Vermeer - van Hunen
Scherpenzeel in beweging
21:52
281
Sander van der Acker
Aqualysis
21:52
282
Eef Plugge
HUP VOORNE HUP 1
21:55
283
Claudia Doek
Gemeente Coevorden 2
21:55
284
Bram de Deugd
Wijk bij Duurstede
21:55
285
Danny de Groot
Run chicken run
21:57
286
Arjan de Mink
WDODelta2
21:59
287
Frans Kraaikamp
BELachelijk snel
21:59
288
Chantal van der Wijk
Toppers
21:59
289
Jacques Esenkbrink
WDODelta2
22:00
290
Jan Wieriks
Oost Gelre
22:06
291
Hans van Scheepen
Overijssels trots
22:07
292
Dick Wentink
Laborijn
22:09
293
Frouwkje Herder
WDODelta2
22:15
294
Marco Withagen
Team Bronckhorst
22:15
295
Johan Kingma
Run chicken run
22:16
296
Ellie Weijde
Lingewaard dames
22:18
297
Jelke Weima
Assen 1
22:21
298
Paul Quint
Wageningen 1
22:22
299
Fred van Kan
Gelders Archief
22:22
300
Johan Kingma
Hennen en Hanen
22:27
301
Martine Uiterweerd
Team Bronckhorst
22:27
302
Ellie Weijde
Lingewaard dames
22:27
303
Marleen Kalksma
BELachelijk snel
22:29
304
Peter Kuik
Assen 1
22:29
305
Thijs de Roo
Overijssels trots
22:31
306
Marije Stronks
WSVV Team 2
22:31
307
Hennie van Alphen
Boekel gastvrij en Actief
22:33
308
Ricardo Leenderts
Team Bar financien
22:34
309
Richard Wijkhuijs
WSVV Team 2
22:36
310
Bauke Jansen
Lingewaard 1
22:38
311
Lisa Braker
Gemeente Coevorden 2
22:39
312
Mieke Wagensveld
Scherpenzeel in beweging
22:40
313
Marc van den Hoogen
Gelders Archief
22:42
314
Claudia Doek
Gemeente Coevorden 2
22:45
315
Gerard Kock
Laborijn
22:46
316
Jos Hagel
Gemeente Coevorden
22:46
317
Gerard de Bruijn
Papendrecht
22:46
318
Ilona de Witte
1Stroom
22:47
319
Johannes Bertens
WiRun4it
22:47
320
Hans Eggen
Simpelveld/Voerendaal 1
22:47
321
Martine Uiterweerd
Team Bronckhorst
22:49
322
Gerard de Bruijn
Papendrecht
22:49
323
Maarten Rommerts
Team Bar-organisatie
22:49
324
Bregje Booltink
1Stroom
22:53
325
Alieke Wijnholds
Gemeente Coevorden 2
22:56
326
Wim Legters
Team Bronckhorst
22:57
327
Roy Groote Schaarsberg
Aqualysis
23:00
328
Peter Diebels
PZH snel vooruit
23:02
329
Lilian Pattipeiluhu
BELachelijk snel
23:03
330
Marjon Striegel
Team BAR JZ
23:04
331
Hans Polinder
Scherpenzeel in beweging
23:05
332
Maurits Berkel
WSVV Team 2
23:06
333
Nicole van Acker
Provincie Noord-Brabant
23:07
334
Peter Versluis
Team Bar financien
23:08
335
Ronald Stoffelsma
Assen 1
23:08
336
Michel Staneke
Team BAR JZ
23:08
337
Wil Houben
Simpelveld/Voerendaal 2
23:11
338
Arno van den Langenberg
Provincie Noord-Brabant
23:12
339
Anouk Jennen
Simpelveld/Voerendaal 2
23:13
340
Dirk van Lutterveld
WSVV Team 2
23:13
341
Ingrid Rennen
Wijk bij Duurstede
23:13
342
Mieke Teunissen
Simpelveld/Voerendaal 2
23:13
343
Tom Uijtdehaag
PZH snel vooruit
23:13
344
Wouter Abee
GBD / OCD
23:14
345
Nathan de Haan
Team Bar Londen
23:14
346
Wim Treffers
Ede Natuurlijk 2
23:16
347
Leo Baas
GBD / OCD
23:17
348
Ben van Bentum
Houten 01
23:17
349
Jolanda Ederveen
Hennen en Hanen
23:17
350
Henry van Drunen
afdeling IenA
23:18
351
Nellie Manders
Papendrecht
23:20
352
Marleen Kalksma
BELachelijk snel
23:20
353
Heidy van Dam
Papendrecht
23:20
354
Almer Bolman
WSVV Team 2
23:20
355
Patric Roes
Team Bronckhorst
23:20
356
Geerdien van der Hijden
Ede Natuurlijk 3
23:21
357
Edo op den Dries
Hennen en Hanen
23:22
358
Peter van Wieringen
Houten 01
23:23
359
Rosa van Hensbergen
Ede Natuurlijk 2
23:25
360
Lieke Dierdorp
afdeling IenA
23:25
361
Patrick de Prouw
Team Bar financien
23:26
362
Edo op den Dries
Run chicken run
23:27
363
Hendrik Jan van Veen
WDODelta2
23:28
364
Ronald Stoffelsma
Gemeente Assen 3
23:28
365
Wim Legters
Team Bronckhorst
23:28
366
Arien Dudink
Aqualysis
23:28
367
René van Dorp
WiRun4it
23:29
368
Jos Hagel
Gemeente Coevorden 2
23:30
369
Mieke Theunissen
Simpelveld/Voerendaal 2
23:31
370
Bud Huis in 't Veld
Vechtstromen 3
23:32
371
Marius Tielemans
Boekel gastvrij en Actief
23:33
372
Han Steijntjes
Beunhazen
23:34
373
Joop Matulessya
Bij Brummen loopt het:)
23:35
374
Hetti van Hamersveld
PZH snel vooruit
23:35
375
Hilda Oplaat
Aqualysis
23:36
376
Peter Notenboom
Team Bar financien
23:36
377
Harm Bergman
Laborijn
23:38
378
Paul de Vrught
Laborijn
23:39
379
Martijn Bos
Team Bar Londen
23:39
380
Anja Hendriks
WDODelta2
23:40
381
Bianca Jongerius
Team Bar-organisatie
23:41
382
Marijn Engelage-Snippe
Gemeente Coevorden
23:44
383
Anouk Denissen
Gemeente Steenbergen
23:44
384
Jessica Bongers
1Stroom
23:45
385
Jeroen Franssen
Team Bar Londen
23:46
386
Astrid Nederlof
Papendrecht
23:47
387
Chiel de Smale
GoWithTheFlow 2
23:47
388
Marjon Janssen
Lingewaard dames
23:48
389
Hans Eggen
Simpelveld/Voerendaal 1
23:49
390
Tom Uijtdehaag
PZH snel vooruit
23:49
391
Rieja Raven
Gemeente Coevorden
23:50
392
Christiaan Hovestad
Overijssels trots
23:50
393
Chantal Goos
Scherpenzeel in beweging
23:50
394
Bart Hoogendorp
Noordoostpolder
23:50
395
Laura Prak
Papendrecht
23:53
396
Gerald van der Burgh
Ede Natuurlijk 3
23:54
397
Alieke Wijnholds
Gemeente Coevorden 2
23:57
398
Patric Roes
Team Bronckhorst
23:57
399
Henk Pierik
WDODelta2
23:57
400
Linda Schepers
GoWithTheFlow 2
23:59
401
Rieja Raven
Gemeente Coevorden
24:07
402
Heidi van de Grootevheen
Run chicken run
24:07
403
Maria Hurtado-Blanco
GBD / OCD
24:07
404
Frans Scheel
Toppers
24:10
405
Fred de Witte
1Stroom
24:10
406
Lotte Meindertsma
afdeling IenA
24:12
407
Remco van Straaten
Bij Brummen loopt het:)
24:15
408
Jeroen Heutink
Team Bar financien
24:16
409
Han Brandwacht
WDODelta2
24:16
410
Peter Kuik
Gemeente Assen 3
24:18
411
Peter Kuik
Assen 2
24:20
412
Judith van Luling
GoWithTheFlow 2
24:22
413
Stephanie Looten
WDODelta2
24:24
414
Edwin van Sprundel
Gemeente Steenbergen
24:24
415
Carmen Giménez
Gelders Archief
24:32
416
Andries Dijkstra
Gemeente Coevorden 2
24:34
417
Marlies Dekkers
Ede Natuurlijk 2
24:37
418
Anouk Lavrijsen
Boekel gastvrij en Actief
24:38
419
Bartjan de Weijer
Ede Natuurlijk 3
24:40
420
Roelie Koopstra
Lingewaard dames
24:41
421
Bart Janssen
Gelders Archief
24:42
422
P Regters
Team Bronckhorst
24:42
423
Peter van den Akker
Vechtstromen 3
24:43
424
Sjaak Hendriks
Wageningen 1
24:49
425
Kim Cassuto
Ede Natuurlijk 3
24:50
426
Jelke Weima
Gemeente Assen 3
24:53
427
Melanie Maas
Ede Natuurlijk 3
24:54
428
Richard Wolters
Aqualysis
24:55
429
Dennis Roerdinkholder
Toppers
24:55
430
Hans Delwel
Gemeente Steenbergen
24:59
431
Ans van Veenendaal
Heuvelruggers
25:00
432
Zacha Menzen
Gelders Archief
25:00
433
Jeannet Ordelman
Oost Gelre
25:04
434
Peter Lukassen
Laborijn
25:05
435
Anita Zwart
Toppers
25:05
436
Karin van Geldrop
Team BAR JZ
25:05
437
Marlieke Kuijper
Ede Natuurlijk 3
25:06
438
Jamal Abib
Toppers
25:06
439
Eline van Bemmel
Heuvelruggers
25:06
440
Startnummer 388
GoWithTheFlow 2
25:07
441
Maaike Dijkstra
Ede Natuurlijk! 1
25:07
442
Manon van Helmond
Papendrecht
25:08
443
Linda de Smale
GoWithTheFlow 2
25:09
444
Ronald Baltesen
1Stroom
25:09
445
Peter Wijnen
Simpelveld/Voerendaal 2
25:11
446
Michelle Bieleveld
Assen 2
25:11
447
Ciska Everhardus
WDODelta2
25:16
448
Astrid Nederlof
Papendrecht
25:18
449
Remco Meijer
Team Bar Londen
25:23
450
Rosa van Hensbergen
Ede Natuurlijk 2
25:24
451
Marit Benning
Ede Natuurlijk 2
25:24
452
Frits Steijvers
Houten 01
25:25
453
Jetty Bhattoe
Provincie Noord-Brabant
25:27
454
Naomi van Hulst
Gemeente Steenbergen
25:28
455
Margreeth van der Heijde
Simpelveld/Voerendaal 1
25:30
456
Carlijn Aarntzen
Ede Natuurlijk 2
25:32
457
Maria Hurtado-Blanco
GBD / OCD
25:34
458
Natasja van Heusen
Heuvelruggers
25:37
459
Hester Visschers
Laborijn
25:38
460
Heidi van de Grootevheen
Hennen en Hanen
25:43
461
Lotte Meindertsma
afdeling IenA
25:46
462
Claire van Nispen
Gemeente Steenbergen
25:48
463
Marlies Dekkers
Ede Natuurlijk 2
25:49
464
Janny Wijnbergen
Team Bronckhorst
25:50
465
Michelle Bieleveld
Assen 2
25:52
466
Ronnie Lachniet
WiRun4it
25:52
467
Annelies van Dijk
Gemeente Coevorden 2
25:55
468
Hans Delwel
Gemeente Steenbergen
25:57
469
Miranda van Dort
Wijk bij Duurstede
25:57
470
Karin Wetser
Provincie Noord-Brabant
26:01
471
Karel Weeda
Team Bar financien
26:02
472
Frits Steijvers
Houten 01
26:08
473
Stephan ten Bosch
PIANOo
26:10
474
Patricia Paardekooper
Toppers
26:13
475
Wouter Algra
Scherpenzeel in beweging
26:13
476
Richard Veldman
Wageningen 1
26:13
477
Isa van den Broek
Toppers
26:15
478
Guy van de Hoeven
Team Bar Londen
26:16
479
Annemiek Bruins
Assen 2
26:20
480
Astrid Gerritsen
Ede Natuurlijk 3
26:20
481
Bart van der Griendt
WSVV Team 2
26:21
482
Startnummer 389
GoWithTheFlow 2
26:23
483
Maaike Ansums de Vries
Aqualysis
26:23
484
Robin Timmerman
Houten 01
26:23
485
Margreeth van der Heijde
Simpelveld/Voerendaal 1
26:27
486
Kitty Frings
Ede Natuurlijk 3
26:31
487
Margriet van Heck
GoWithTheFlow 2
26:36
488
Margret van Wijk
GoWithTheFlow 2
26:36
489
Annemarieke Ostojic
Team BAR JZ
26:40
490
Ton Spaargaren
1Stroom
26:50
491
Suzanne Hesterman
BELachelijk snel
26:53
492
Linde Wilmink
BELachelijk snel
26:55
493
Peter Wijnen
Simpelveld/Voerendaal 2
26:57
494
Larissa Zegveld
WiRun4it
27:01
495
Felicia Mallens
Houten 01
27:04
496
Stephan Papen
Oost Gelre
27:05
497
Marieke Frank
Oost Gelre
27:06
498
Paul Bouwman
Assen 2
27:06
499
Bert Timmermans
Simpelveld/Voerendaal 1
27:06
500
Hans Cevaal
Team Bar financien
27:07
501
Willeke Pilon-Drost
Scherpenzeel in beweging
27:17
502
Rianne Freijters
Boekel gastvrij en Actief
27:19
503
Jan Veenstra
Wijk bij Duurstede
27:22
504
Aletta Barink
Houten 01
27:24
505
Ron de Krieger
WiRun4it
27:26
506
Carla Dekker
PIANOo
27:29
507
Annemiek Bruins
Assen 2
27:30
508
Greetje Deckers
Team BAR JZ
27:30
509
Jos Betten
Assen 2
27:35
510
Marjolijn Molenaar
Laborijn
27:37
511
Mathilde Langenburg
Gemeente Coevorden
27:39
512
Serena Kramer
Heuvelruggers
27:42
513
Annemiek Bruins
Assen 2
27:50
514
Jos van der Waal
Team BAR JZ
28:08
515
Winston van Gemd
WiRun4it
28:12
516
Margreet Kock
Laborijn
28:20
517
Viola Nijland
Gemeente Coevorden 2
28:20
518
Joost Salverda
Gelders Archief
28:24
519
Imke Consten
Simpelveld/Voerendaal 1
28:26
520
Caroline Kat
Boekel gastvrij en Actief
28:27
521
Karin van Geldrop
Team BAR JZ
28:30
522
Floortje Vos
Toppers
28:44
523
Albert van Lenten
Team Bar Londen
29:10
524
Jonathan van Rijn
Toppers
29:20
525
Vesna Bili-Cvijic
Team Bar-organisatie
29:20
526
Pascal Siaila
Team Bar-organisatie
29:45
527
Joke van Leeuwen
Houten 01
29:52
528
Fadla Kassrioui
Team BAR JZ
30:19
529
Ilse Konings
GoWithTheFlow
30:51
530
Jeroen Giesen
Boekel gastvrij en Actief
30:51
531
Roel Bakker
Wijk bij Duurstede
30:55
532
Gerdine van Leersum
GBD / OCD
32:16
533
Karin van Dijk
Team Bar financien
32:58
534
Yvonne Bakker
Team Bar-organisatie
33:24
535
Annelies Sparreboom
PIANOo
34:35
536
Willie Foeken
GBD / OCD
34:42
537
Amena Mehmood
Team BAR JZ
34:50
538
Hendrik Bos
Team Bar Londen
35:58
539
Hendrik Bos
Team Bar Londen
36:41
540
Bianca Driessen
Bij Brummen loopt het:)
36:49
www.uitslagen.nl
19-09-2019 17:52