Uitslagenlijst Contiweb Maasheggenloop

Boxmeer - Zondag 15 september 2019

MEISJ, 250 METER BAMBI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tessel Kamminga
Groeningen
11:14
1:13
2
Pien Rothof
Boxmeer
11:45
1:41
3
Ylana Leenders
Bergen Lb
12:11
2:09
4
Puk Janssen
Boxmeer
12:41
2:39
5
Puk Rothof
Boxmeer
13:40
3:36
JONGE, 250 METER BAMBI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kai Rost
Sint Anthonis
11:09
1:08
2
Dex Rothof
Boxmeer
11:11
1:09
3
Alexander Smit
Beugen
11:13
1:13
4
Ronin Verboven
Cuijk
11:36
1:35
5
Niels Kamminga
Groeningen
11:43
1:42
6
Thomas Smit
Beugen
11:50
1:49
7
Ralf Vos
Escharen
13:31
3:29
M6-8, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Imke Rost
Sint Anthonis
4:28
4:27
2
Lieke Thijssen
Broekhuizen Lb
4:50
4:47
3
Elyza Leenders
Bergen Lb
4:57
4:56
4
Ise Schraven
Sporting Boxmeer
5:03
5:01
5
Tatum Verboven
Cuijk
6:03
6:00
6
Felien Creemers
Overloon
7:01
6:59
M9-12, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kaate Mulders
Gennep Atletiek
3:19
3:18
2
Felice Lensen
Cifla
3:39
3:39
3
Jaydee Leenders
ATV Venray
3:53
3:53
4
Britt Loonen
Sporting Boxmeer
4:09
4:07
5
Jelyna Leenders
Bergen Lb
4:49
4:49
6
Lenny Terburg
Groeningen
4:50
4:50
7
Dieke van Elst
Boxmeer
5:14
5:12
8
Sierra van Pinksteren
Holthees
5:51
5:51
J6-8, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joris Lensen
Cifla
3:34
3:33
2
Hidde van Mierlo
Boxmeer
4:16
4:14
3
Hidde de Kievit
Boxmeer
4:25
4:24
4
Stef Lensen
Nijmegen Atletiek
4:25
4:24
5
Tim van Raaij
Haps
5:04
5:02
6
Bram Schraven
Sporting Boxmeer
5:06
5:04
7
Julian Berends
Boxmeer
5:23
5:19
8
Rick Kroezen
Nijmegen
5:48
5:46
9
Joris Vos
Escharen
5:56
5:53
10
Tim Kroezen
Nijmegen
6:09
6:07
J9-12, 1000 METER JEUG
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fergus Tabor
HAC
3:19
3:18
2
Ruurd Ermens
Overloon
3:31
3:30
3
Jens de Kievit
Boxmeer
3:37
3:35
4
Luuk van Rossum
Gennep Atletiek
3:52
3:51
5
Tom Thijssen
Broekhuizen Lb
4:08
4:05
6
Fenn Muyris
Boxmeer
4:08
4:06
7
Jesper Hartog
Sporting Boxmeer
4:22
4:21
8
Channing Wiedemeijer
Bergen Lb
4:24
4:23
9
Thoma Bisseling
Boxmeer
4:26
4:24
10
Dirk Kroezen
Nijmegen
5:07
5:05
11
Marijn Verhofstad
Sporting Boxmeer
5:17
5:16
12
Lasse Hartog
Sporting Boxmeer
5:22
5:21
13
Tygo Verstraten
Sporting Boxmeer
5:27
5:24
VROUW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Daphne Lensen
Groesbeek
20:56
20:54
2
Fenne Claassens
Helmond
21:58
21:57
3
Mientje van Haare
Wanroij
23:32
23:31
4
Ellie Felten
Wijchen
24:01
23:59
5
Eva Tuijtelaars
Nijmegen
25:26
25:23
6
Natasja Marcellis
Overloon
25:45
25:44
7
Suzan Kroezen
Weeze
25:56
25:43
8
Janneke Molkenboer
Boxmeer
25:59
25:52
9
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
26:16
26:14
10
Monique Noordman
Ter Idzard
26:17
26:12
11
Hilde Kroezen
Groeningen
26:30
26:17
12
Suzanne van der Wijst
ATV Venray
27:31
27:24
13
Rita Voets
ATV Venray
27:34
27:31
14
Resi Stappers
Hegelsom
27:53
27:49
15
Nel Selten
Venray
28:01
27:52
16
Marian Wiersema
Boxmeer
28:52
28:47
17
Moniek van Egmond
Sporting Boxmeer
29:00
28:54
18
Marloes Smits
Boxmeer
29:20
29:12
19
Melanie van Summeren
Boxmeer
29:24
29:18
20
Monique Poyck
Haps
29:47
29:47
21
Bianca Esposito
Boxmeer
30:03
29:58
22
Annemieke Mulder
Sambeek
30:21
30:14
23
Betteke Minten
Vianen Nb
30:41
30:35
24
Mayke Verheijen
Boxmeer
30:41
30:33
25
Anita Peeters
Overloon
31:55
31:47
26
Anne de Keizer
Sint Anthonis
32:27
32:18
27
Maaike de Keizer
Alblasserdam
32:27
32:19
28
Marloes van de Pol
Overloon
33:18
33:11
29
Mieke van Mil
Wanroij
34:36
34:26
30
Sanne Pijnenburg
Sporting Boxmeer
35:46
35:40
31
Hanneke van der Velden
Wanroij
36:21
36:11
MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Verboven
Cuijk
18:41
18:40
2
Roy Dennemans
ATV Venray
18:44
18:43
3
Martijn van de Pol
Boxmeer
18:45
18:45
4
Matteo Esposito
Boxmeer
19:07
19:07
5
Geert Linders
ATV Venray
19:27
19:27
6
Peter Huls
Cifla
19:52
19:52
7
Rob van den Hork
Boxmeer
20:03
20:00
8
Jaap Mulders
Gennep
20:33
20:30
9
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
20:35
20:33
10
Mart van Rooij
ATV Venray
20:40
20:38
11
Marcel van Elst
Boxmeer
21:14
21:12
12
Seppe Mulders
Gennep
21:17
21:14
13
Niels Rothof
Boxmeer
21:22
21:18
14
Stef Boumans
Boxmeer
22:00
22:00
15
Jan Poels
ATV Venray
22:13
22:12
16
Gabriel Esposito
Boxmeer
22:22
22:21
17
Tijn van Rens
Vierlingsbeek
22:42
22:40
18
Ferry Vreede
Gennep
23:07
23:04
19
Jan van de Bungelaar
Mill
23:20
23:18
20
Ruurd Ermens
23:42
23:37
21
Harry Van der Borg
ATV Venray
23:56
23:54
22
Leopold vd Bungelaar
Langenboom
24:24
24:21
23
Patrick Reijntjes
Venray
25:10
25:02
24
Max Reijntjes
Venray
25:10
25:02
25
Hes Jozephs
Sint Anthonis
25:18
25:15
26
Jeroen Emonds
Boxmeer
25:20
25:14
27
Sem nillessen
Sporting Boxmeer
25:53
25:49
28
Tim Hendriks
Sporting Boxmeer
25:53
25:48
29
Anton van Oeffelt
Groeningen
26:56
26:47
30
Frank Weimar
Best
28:37
28:33
31
Joep van der Molen
Grave
28:52
28:42
32
Anton Saamena
Venray
30:00
29:55
33
Martien Weerts
Vierlingsbeek
31:05
30:54
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mieke van Berlicum
Oploo
50:22
50:19
2
Francis Toonen
AV Wijchen
55:32
55:25
3
Marie-Jose Theunissen
Groeningen
59:39
59:29
4
Lieke Timmers
Sint-Oedenrode
1:00:38
1:00:30
5
Heidy Meeuws
Beek en Donk
1:05:10
1:04:58
6
Inge Teklenburg
Eindhoven
1:06:14
1:06:05
7
Veronique Rijnen
Boxmeer
1:06:24
1:06:13
8
Judith Brandts
Venhorst
1:08:35
1:08:23
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erika Schoofs
48:01
47:58
2
Astrid Castricum
Gennep Atletiek
49:00
48:57
3
Patricia Banken
Mill
56:30
56:24
4
Anita Verbeek
ATV Venray
58:17
58:14
5
Silvia Beterams
ATV Venray
58:38
58:34
6
Mireille Janssen
Stevensbeek
1:06:04
1:05:56
7
Ingrid van Lieshout
Best
1:08:35
1:08:24
8
Diana Bodde
Boxmeer
1:08:47
1:08:37
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik van rijsewijk
Cifla
34:48
34:48
2
Sjors Thielen
ATV Venray
35:48
35:48
3
Martijn Vos
Escharen
37:36
37:35
4
Kenny Janssen
Helden
38:15
38:15
5
Tim Manders
Olympus Land van Cuijk
39:09
39:07
6
Larix Bouwman
Cifla
39:20
39:20
7
Tede Mekonen Sahle
Boxmeer
39:42
39:41
8
Stoffel Spierings
Cifla
40:15
40:13
9
Frank Groenewoud
Bussum
40:31
40:25
10
Kay hubers
Sporting Boxmeer
40:38
40:38
11
Frans de Jong
Gennep
45:20
45:14
12
Clif Rothof
Boxmeer
46:13
46:05
13
Rudy van Kempen
Beek en Donk
47:23
47:18
14
Willem Schimmel
Sporting Boxmeer
48:40
48:36
15
Mark Blooi
Sambeek
50:46
50:39
16
Patrick Peters Rit
Boxmeer
53:57
53:47
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marcel Martens
Castenray
39:10
39:09
2
Huib Rost
Sint Anthonis
42:23
42:22
3
Joop van den Heuij
Oeffelt
44:07
44:03
4
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
46:57
46:54
5
Ronny Derks
Rijkevoort-De Walsert
48:38
48:33
6
Roy Schaeps
Boxmeer
51:51
51:41
7
Martijn van den Hoef
ATV Venray
52:26
52:22
8
Patrick van Gruijthuijsen
Maasbommel
55:32
55:25
9
Dennis Aben
Boxmeer
56:25
56:19
10
Cosmar Gommers
Maashees
59:25
59:15
11
Ben Kok
Kampen
1:05:54
1:05:43
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arno Luft
Cifla
39:41
39:39
2
Frank Fonteyne
Lottum
40:17
40:16
3
Rob Kerkhof
Mill
40:26
40:24
4
Aernout van Lon
Nijmegen
41:20
41:18
5
Peter Thijssen
Broekhuizen Lb
42:29
42:27
6
Koen Aben
Sporting Boxmeer
43:58
43:55
7
Rene Cornelissen
Sint Hubert
44:46
44:44
8
Eric Sommers
Sint Anthonis
45:07
45:05
9
Theo Toonen
Siebengewald
45:41
45:38
10
Udo Engelke
Molenhoek Lb
46:51
46:46
11
Reinold Wiedemeijer
Bergen Lb
47:46
47:43
12
Oscar van hattem
Veenendaal
48:20
48:14
13
John Weijs
ATV Venray
50:25
50:16
14
Rob Aerdts
Siebengewald
50:55
50:50
15
Rudy van der Heyden
Sporting Boxmeer
51:56
51:49
16
Philip Wheeler
Cifla
52:42
52:38
17
Ton van der Zanden
Cuijk
53:40
53:32
18
Mathijs Kersten
Beugen
54:28
54:24
19
Marko van Houdt
Broekhuizenvorst
55:29
55:21
20
Piet Aarts
Wanssum
56:06
56:02
21
Toon Aben
Olympus Land van Cuijk
57:09
57:05
22
Manfred Bens
1:00:39
1:00:31
23
Joop Coolen
avVN
1:05:19
1:05:13
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Esmé Möricke
Cifla
1:23:51
1:23:51
2
Johanna Josten
Tegelen
1:47:59
1:47:52
3
Maaike van de Langenberg
Sint-Oedenrode
1:56:18
1:56:13
4
Marieke van Dinther
Vianen Nb
1:59:26
1:59:18
5
Lysanne Straten
ATV Venray
2:09:12
2:09:07
6
Ilse Jacobs
Oeffelt
2:09:43
2:09:36
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christianne Kemner
Katwijk Nb
1:41:07
1:41:04
2
Nicole Loeve
HAC
1:42:33
1:42:30
3
Rian Hebben
ATV Venray
2:00:24
2:00:21
4
Annemarie Jochijms
Groeningen
2:03:47
2:03:21
MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lukas Leander Gietmann
Weeze
1:24:41
1:24:41
2
Tom van Deurzen
Heijen
1:30:47
1:30:45
3
Thijs Bisseling
Boxmeer
1:30:54
1:30:52
4
Marc Thijssen
Horst
1:32:40
1:32:36
5
Wout Vinken
GAC Gemert
1:36:13
1:36:10
6
Willem Peeters
Ledeacker
1:36:17
1:36:16
7
Dirk Fransen
Amsterdam
1:38:24
1:38:22
8
Wout Mulders
Heumen
1:43:33
1:43:30
M40, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ralph Scherjon
Scopias
1:23:53
1:23:53
2
Mantje Martens
Boxmeer
1:33:13
1:33:13
3
Jeroen Stam
Eindhoven
1:37:19
1:37:16
4
Dave Peters
Maashees
1:40:55
1:40:53
5
Rene Aben
Sporting Boxmeer
1:55:50
1:55:46
6
Najim Ben Acha
Tegelen
2:01:45
2:01:38
7
Paul Sanders
Oss
2:06:37
2:06:32
M50, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald van Noordenburg
Escharen
1:31:01
1:30:59
2
Jos de Groot
GAC Gemert
1:34:13
1:34:10
3
Paul Wulms
Venray
1:34:44
1:34:43
4
Ko Arts
Boxmeer
1:34:45
1:34:44
5
Eugene Roelofs
Sporting Boxmeer
1:37:11
1:37:10
6
Guido Jonkmanns
Geldern
1:43:14
1:43:07
7
Stefan Foreman
Weeze
1:43:14
1:43:08
8
Jan Nabuurs
Stevensbeek
1:43:24
1:43:21
9
Bart Mulders
Cifla
1:43:33
1:43:31
10
Gerhard Kuijt
Nijmegen
1:44:32
1:44:25
11
Frans Versteegen
Sporting Boxmeer
1:45:13
1:45:09
12
Erik Bond
Achilles-Top
1:45:44
1:45:35
13
Martien Verbeek
Sporting Boxmeer
1:47:26
1:47:21
14
Ton Rückert
Scopias
1:48:57
1:48:51
15
Rob van Lent
Schaijk
1:52:09
1:52:04
16
Marcel Jansen
1:52:37
1:52:30
17
Rob van Gool
Geffen
1:54:27
1:53:27
18
Wim Simmelink
Sporting Boxmeer
1:54:28
1:54:23
19
Michael Gietmann
Weeze
1:54:38
1:54:32
20
Tonny Willems
Sint Anthonis
1:56:10
1:56:02
21
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
1:58:03
1:57:56
22
Willem Vrouwenvelder
Venray
1:59:51
1:59:47
23
Jan Kusters
Vianen Nb
2:05:13
2:05:06
24
Thijs van Kempen
Westerbeek
2:08:23
2:08:15
25
Jan van den Berg
Boxmeer
2:09:04
2:08:56
26
Willy Schouenberg
Vierlingsbeek
2:21:21
2:21:12
27
Sjaak van den Oever
Westerbeek
2:26:47
2:26:38
Contiweb Maasheggenloop is onderdeel van de
Run Competitie - https://www.runcompetitie.nl
Graag zien we u terug bij de volgende editie van de Contiweb
Maasheggenloop 20 september 2020 of bij de Plus Kleffenloop 19 april 2020.
www.uitslagen.nl
19-09-2019 17:32