Uitslagenlijst 34e Spijkenisse Politietriathlon

Spijkenisse - Zaterdag 14 september 2019

SENH, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert de Korte
EDO Sports
2:00:38
2
Martin Nieuwstraten
TVS '90
2:05:39
3
Rick van der Klugt
Ultra Outdoor Sports
2:13:38
4
Senne Liebaut
Gent
2:15:19
5
Barend van der Giesen
TVHW
2:15:26
6
Sam Eyking
TVS '90
2:18:47
7
MPC Bénard
's-Hertogenbosch
2:21:15
8
Tjebbe van de Kasteele
Steenbergen Nb
2:22:06
9
Roeland Teeuwen
Nw.kerk ad IJssel
2:22:25
10
Arno Stolk
Geen vereniging
2:22:43
11
Wilco Rijneveld
av Clytoneus
2:25:29
12
Christian Monna
TVS '90
2:26:30
13
Alain van Vugt
H.I. Ambacht
2:28:03
14
Sander Bongers
Papendrecht
2:29:14
15
Sjoerd van de Poele
Breda
2:29:21
16
Miquel Israel
Geen vereniging
2:30:11
17
Patrick Zwart
TGV
2:31:03
18
Christian Ibarra
Middelburg
2:32:21
19
Edwin Vonk
Maassluis
2:33:24
20
Mark de Vos
Papendrecht
2:34:31
21
Ronald Verbeek
Nw.kerk ad IJssel
2:36:41
22
Bas de Vrind
Utrecht
2:38:27
23
Steef Verwey
's-Gravenhage
2:40:51
24
Mark Datema
Rotterdam
2:41:52
25
Paul Hoogerwaard
H.I. Ambacht
2:50:02
26
Wilbert Burger
Nw.kerk ad IJssel
2:56:10
27
Martijn Reijm
Nw.kerk ad IJssel
2:57:46
28
Jaco van der Laan
Zaandam
3:14:22
SEND, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Diede Diederiks
EDO Sports
2:10:05
2
Sandra Vermeulen
TVS '90
2:20:10
3
Joanne Groeneveldt
Amstelveen
2:25:49
4
Natasja Batenburg
Zoetermeer
2:35:16
5
Stella Nieuwenburg
Rotterdam
2:41:38
MASH, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Leon van der Wilde
Rijnmond
2:08:17
2
Niels Koole
adsv Dynamica
2:10:00
3
Carlo van den Bergh
Unltd.
2:10:20
4
Gert van der Vinden
Geen vereniging
2:11:15
5
Leo de Bruijn
Dordrecht
2:11:24
6
Artem Shchukin
Rhoon
2:13:22
7
Eric Smits
Geen vereniging
2:14:10
8
Tom de Jonge
Geen vereniging
2:15:18
9
Luuk Kornelius
HPC
2:16:47
10
Theo Kraaijenbrink
TVS '90
2:17:19
11
René Korevaar
Sliedrecht
2:17:19
12
Carsten Eslt
Ultra Outdoor Sports
2:19:00
13
Frank Huisman
Tri-Experience
2:19:30
14
Maarten Krijnen
Hellevoetsluis
2:20:44
15
Kees Hollaar
Spreijhout/ AZC
2:21:11
16
Berco Breugem
Rijnmond
2:22:56
17
Wouter van der Meide
Numansdorp
2:23:05
18
Mark Linde
TVS '90
2:23:11
19
Jasper Tamboezer
Rotterdam
2:26:12
20
Danny Voets
Zuidland
2:26:41
21
Peter Sanders
Krimpenerwaard
2:27:01
22
Bert Reijneveld
Krimpenerwaard
2:28:27
23
Lambert van Eijck
Delft
2:28:36
24
Edward Leenders
Amsterdam
2:29:34
25
Marcel van Mourik
Trip
2:30:18
26
Arie van der Stel
TVHW
2:30:56
27
Mart van Zijl
Krimpen a/d IJssel
2:31:04
28
Jeroen Addicks
Krimpen a/d Lek
2:31:56
29
Rene van Zanten
Naaldwijk
2:32:25
30
Ron Verhaar
TVHW
2:35:57
31
Ger van der Werken
TVHW
2:36:15
32
René Verspuij
TGV
2:36:43
33
Steven de Lira
Leidschendam
2:36:47
34
Bert Nap
Rotterdam
2:37:16
35
Addy van Gils
Warmond
2:37:20
36
Anthony de Winter
TGV
2:37:59
37
Niels Jongepier
Middelburg
2:38:09
38
Johan Hoogstad
Hellevoetsluis
2:39:20
39
Richard van Holstein
Naaldwijk
2:39:31
40
Jos van Rhee
Maasland
2:41:21
41
Govert van Herk
Krimpen a/d IJssel
2:43:32
42
Bert de Graaff
Berkel en Rodenrijs
2:44:02
43
Edward Weerdesteijn
Maassluis
2:44:37
44
Wilmar de Graaf
Rotterdam
2:45:13
45
Ed Stuut
TVS '90
2:45:14
46
Robert Horster
Geen vereniging
2:45:46
47
Titus Blom
De Schieter
2:46:49
48
Antonie Venema
Papendrecht
2:55:51
49
Hans van Hattum
Nieuw-Lekkerland
2:57:20
50
Jan de Leede
Schoonhoven
2:58:35
51
Mike van Wichen
Zoetermeer
3:02:12
52
Jan Roodenburg
Benschop
3:29:10
MASD, OLYMPISCHE AFST
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cora Vlot
Geen vereniging
2:19:54
2
Chantal Koole
adsv Dynamica
2:28:10
3
Yolande Verbeek
Schiedam
2:46:08
SJUNH, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mart Koedood
TVS '90
1:04:41
2
Pim Bakker
TVS '90
1:08:31
3
Mike Suurmond
Vlissingen
1:09:58
4
Wouter Schipper
Spijkenisse
1:11:17
SJUND, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole van Waardenburg
TVHW
1:12:11
SSENH, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kees van der Voorden
TVHW
1:00:48
2
Lous Wondergem
Middelburg
1:02:13
3
Jacob Wijnstra
Kapelle
1:03:19
4
Raoul van der Hoven
Middelburg
1:04:09
5
Ronald van Ewijk
TVS '90
1:07:01
6
Mark Kraaijeveld
Geen vereniging
1:07:36
7
Jeroen van Waardenburg
TVHW
1:08:26
8
Richard Blom
Spijkenisse
1:09:29
9
Stefan Bosson
Utrecht
1:10:33
10
Remco Klerx
Amstelveen
1:11:02
11
Jim Hoft
's-Gravenhage
1:12:40
12
Mark de Leeuw
Rotterdam
1:13:24
13
Pascal Frenay
TVS '90
1:14:01
14
Pablo Cesar Cortes Garcia
Rotterdam
1:14:02
15
Ilja Buschman
Amsterdam Zuidoost
1:14:32
16
Richard Bulsing
Vlaardingen
1:14:42
17
Roy van den Berg
Rotterdam
1:15:09
18
Ruben Kleppe
Utrecht
1:19:15
19
Maarten Paul ten Hag
Arnhem
1:20:51
20
Martin Koelman
Schiedam
1:20:52
21
Mitchel Lindhout
TVS '90
1:20:54
22
Rik van der Vaart
Spijkenisse
1:21:41
23
Martinus Jansen
Geen vereniging
1:22:10
24
Christiaan Duijzer
Rotterdam
1:24:15
25
Fatih Kaya
's-Hertogenbosch
1:43:24
SSEND, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loena Bank
TVS '90
1:05:26
2
Caroline Jansen
Heenvliet
1:14:16
3
Suzanne van den Heuvel
Rotterdam
1:15:40
4
Maria Puentes
Schiedam
1:18:11
5
Linda Hoek
Berkel en Rodenrijs
1:19:43
6
Annelies van der Ploeg
Oostvoorne
1:20:10
7
Sandra Kroon
Sliedrecht
1:22:01
8
Rianca Pronk
TVS '90
1:23:25
9
Marloes Jonkman
Rotterdam
1:27:08
10
Simone Hage
Spijkenisse
1:27:44
11
Susanne Ormel
Rotterdam
1:28:41
12
Arlette Bos
Krimpen a/d Lek
1:30:17
13
Samira Valkeman
Schiedam
1:31:38
14
Belinda de Groof
Rotterdam
1:40:46
SMASH, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ron Schop
Dordrecht
1:05:43
2
Aart Jan Post
Tri-Experience
1:06:01
3
Arjen Teijn
TVS '90
1:06:16
4
Rick Berendsen
TGV
1:06:49
5
Jeroen Plomp
Berkel en Rodenrijs
1:07:30
6
Guido Sala
Geen vereniging
1:07:43
7
Frank Hollaar
Kwintsheul
1:08:37
8
Patrick Van DerKnaap
Naaldwijk
1:08:49
9
Jeroen Hoek
TVHW
1:09:03
10
Santo Pancari
Krimpenerwaard
1:09:06
11
Robert Ververs
Leiden
1:10:18
12
Jan Wisse
Geen vereniging
1:11:11
13
Arie Kweekel
TVS '90
1:12:29
14
Noël van Peij
Trip
1:12:50
15
Vasco Naudts
TGV
1:13:03
16
Bram Kotvis
Zierikzee
1:13:42
17
Bert de Vos
Zierikzee
1:13:52
18
Frans van Gelderen
Spijkenisse
1:14:39
19
Leendert de Heer
Krimpenerwaard
1:15:00
20
Sander Buschoten
Nieuw-Beijerland
1:15:12
21
Richard Gouw
TVS '90
1:15:28
22
Henk Hage
TVS '90
1:16:24
23
Lennox de Ronde
Diemen
1:16:47
24
Onno Dekker
Leiderdorp
1:17:00
25
Paul Dekker
Rotterdam
1:18:15
26
Jan Maarten Dank
TVHW
1:18:42
27
René Godschalk
TVS '90
1:18:54
28
Arjan van der Heijden
Abbenbroek
1:19:12
29
Jurgen Klapwijk
Ridderkerk
1:19:28
30
Bart Kalkman
Hardinxveld-Gd
1:20:12
31
Gerard van de Bovenkamp
Geen vereniging
1:20:24
32
Dennis Vroegindeweij
Sommelsdijk
1:21:15
33
M de Jezus
Spijkenisse
1:21:45
34
Peter Spoelstra
Rijnmond
1:21:59
35
Ben-Jaap Pielage
Delft
1:23:07
36
Peter van Oeveren
Geen vereniging
1:24:10
37
Aart Duijzer
Gorinchem
1:24:25
38
Ton van Kleef
Voorburg
1:24:50
39
Bart Visser
TVS '90
1:26:29
40
Rob Barendregt
's-Gravenhage
1:27:22
41
Andre van de Vreede
Roosendaal
1:28:00
42
Ruurd Tolman
Spijkenisse
1:33:55
43
Geert Ravenhorst
Delfgauw
1:36:35
44
Koen Hartigh
Poortugaal
1:38:58
45
Joost Magerman
Ridderkerk
1:43:24
46
Wim Bakker
Hellevoetsluis
1:44:36
SMASD, SPRINT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nicole Wondergem
Middelburg
1:11:39
2
Joeki de Hoog
TVS '90
1:13:35
3
Marlies Addicks
Krimpen a/d IJssel
1:16:31
4
Judith Beltman
Berkel en Rodenrijs
1:19:05
5
Sharon Buurman
TVHW
1:19:39
6
Sandra Helbers
Hellevoetsluis
1:21:05
7
Elke Berger
Rotterdam
1:21:56
8
Anita van den Band
Oostvoorne
1:23:53
9
Ingeborg van Dijke
De Schieter
1:27:17
10
Evelien van der Kooij
Brielle
1:33:23
11
Margriet Bakker-Urlings
Oostvoorne
1:33:51
12
Femke Stolker
Delft
1:38:30
13
Daphne Woudenberg
Rotterdam
1:46:14
14
Josephine Sondag
Brielle
1:49:38
RECRH, RECREATIEF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Alejandro Olveira
Unltd.
2:01:50
2
Dennis van Elswijk
Wateringen
2:04:44
3
Martijn van Gemerden
Rijnmond
2:07:14
4
Boudewijn Hollebrands
Geen vereniging
2:08:39
5
Arnold Schoneveld
Geen vereniging
2:08:51
6
Hans Vloedgraven
TVB
2:09:20
7
Daan de Langhe
Berchem
2:09:38
8
Edwin Hammerstein
Hellevoetsluis
2:11:28
9
Jan Peter Riksman
Breda
2:11:39
10
Aernoud van Hulst
Spijkenisse
2:11:44
11
Niels van der Wel
Maassluis
2:12:18
12
Juan Lopez
Delft
2:13:46
13
Ed Witlox
Rotterdam
2:14:18
14
Rob Maas
Reusel
2:14:43
15
Bjorn Passchier
Geen vereniging
2:15:01
16
Lars Riegman
Geen vereniging
2:15:16
17
Ralph van de Grijp
TGV
2:15:49
18
Niels van der Wekken
Delft
2:15:51
19
Addie Vroegindeweij
Melissant
2:16:02
20
Tom van der Waal
Nieuwegein
2:16:32
21
Alex Traas
's-Heer Arendskerke
2:18:06
22
Johan Wiessenhaan
TVS '90
2:18:07
23
Dave van Emmerik
Goirle
2:19:09
24
Thomas Snaaijer
Heemstede
2:19:22
25
Virgill Mighorst
TVS '90
2:19:42
26
Olaf Torenvliet
TVHW
2:20:14
27
Freek Cordemans
Schiedam
2:20:15
28
Erik Tuk
Geen vereniging
2:21:04
29
George Lissenberg
Heenvliet
2:23:51
30
Marc Verhoeven
TVS '90
2:23:56
31
Wim Hoogerwerf
Maassluis
2:24:04
32
Hein Schouwenaars
Rotterdam
2:24:26
33
Jaap Bakker
TVS '90
2:24:41
34
Toin Bastiaansen
TVB
2:25:22
35
Arie de Ruiter
TVS '90
2:26:01
36
Gerard Vos
TVS '90
2:26:29
37
Frank Heusdens
TVS '90
2:26:47
38
Jan de Graaf
Utrecht
2:27:22
39
Arno Bosman
Geen vereniging
2:28:02
40
Michiel Stallen
Arnhem
2:28:26
41
Nigel Melker
Barendrecht
2:28:46
42
Cor de Grauw
Maassluis
2:28:56
43
Peter Spaargaren
Rijswijk Zh
2:28:58
44
Martijn Baan
Geen vereniging
2:29:39
45
Kobus Botman
adsv Dynamica
2:30:12
46
Michel de Kramer
Heenvliet
2:30:50
47
Clemens Noordman
Arnhem
2:32:37
48
Joost Sanderse
's-Heer Hendrikskinderen
2:32:49
49
Jan de Vries
Alphen a/d Rijn
2:34:04
50
Kerem Büke
's-Gravenhage
2:34:49
51
Merijn Lucke
Zwanenburg
2:35:08
52
Frederik Lubbersen
's-Gravenhage
2:35:23
53
Arnoud Korsuize
Nieuw-Vennep
2:35:32
54
Ruben Konings
Spijkenisse
2:36:03
55
Ronald van Leeuwen
Trip
2:36:10
56
Martin van der Schee
Rotterdam
2:36:14
57
Cor den Hertog
Vlaardingen
2:36:24
58
Marcel van Houten
Hellevoetsluis
2:36:28
59
George Dessing
Rijswijk Zh
2:37:01
60
Joop Kruithof-Kremer
Hellevoetsluis
2:37:36
61
Martin van der Have
Nieuwe-Tonge
2:37:43
62
Joop Oskam
Geen vereniging
2:39:14
63
Sierd Bron
Rotterdam
2:41:01
64
Mark Molenaar
Maassluis
2:41:09
65
Hans Akershoek
TVS '90
2:41:36
66
Marco Rutters
Spijkenisse
2:42:11
67
Ruben Meijer
Nieuw-Vennep
2:42:31
68
Edward Uri
Leerdam
2:42:50
69
Bas Zimmermann
Naaldwijk
2:43:59
70
Willem_Paul Hofmans
Breda
2:45:39
71
Rob Schoones
Maassluis
2:45:43
72
Gert Jan 't Hart
Bergen aan Zee
2:47:40
73
Jorg Rousseeuw
's-Gravenhage
2:48:01
74
Bartek Otto
Rotterdam
2:50:01
75
Benoit Terlinden
Rotterdam
2:50:02
76
Daniel Werkman
Rotterdam
2:52:03
77
Patrick Schrauwen
Breda
2:53:44
78
Jacques van der Knaap
Hoofddorp
2:54:46
79
Atakan Tutum
Bergen Nh
2:55:19
80
Richard Faesen
Rotterdam
2:58:47
81
Iwan Lawerman
Bergen aan Zee
2:59:27
82
Robert Kuijt
Rotterdam
3:05:13
83
Martin Sparreboom
Rotterdam
3:11:44
84
Philemon van der Bom
TVS '90
3:12:33
85
Roland Dekker
Rotterdam
3:15:00
RECRD, RECREATIEF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rebekka Herkemij
Energie
2:30:16
2
Alexia de Monchy
Rotterdam
2:41:40
3
Marjolein Kole-Biezen
Oud Gastel
2:51:30
4
Marijke Westerveld
's-Gravenhage
2:53:17
5
Kitty Vergeer
Etten-Leur
3:02:41
6
Charel Biesheuvel
Rotterdam
3:07:06
7
Yvonne Hijdra
TVS '90
3:12:33
NKPH, NK POLITIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Robert van der Kieft
av Triathlon
2:01:58
2
Bob Weppner
Geen vereniging
2:08:08
3
Pieter Rondeltap
Geen vereniging
2:08:13
4
Richard de Haan
Essen
2:14:47
5
Jos de Hart
HPC
2:15:37
6
Henk van der Belt
TVA
2:19:44
7
Krijn Kok
Ouderkerk a/d IJssel
2:20:04
8
Elmar Sturm
Koudekerke
2:26:23
9
John Reus
Grootebroek
2:30:43
10
Remko Veldkamp
Brielle
2:30:44
11
Alco van Engen
Loenersloot
2:36:27
12
Angelo de Putter
Axel
2:38:19
13
Dennis Winters
Almere
2:39:02
14
Melvin Kuijt
Soest
3:05:13
NKPD, NK POLITIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Janita van der Have
Nieuwe-Tonge
2:22:37
2
Tine Hol
TZC / Vahalis
2:26:40
3
Jessica van der Ster
Amsterdam
2:30:24
NKBH, NK BRANDWEER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Serge Fransen
Breda
2:20:11
2
Jeroen Oevering
Oirschot
2:27:36
3
Patrick Dierks
Breda
2:29:08
4
Robert van Veen
Bergschenhoek
2:29:11
5
Rick Spreeuw
Geen vereniging
2:33:53
TRIO, TRIO"S
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
DSZ Wave
DSZ Wave
1:56:17
2
Beauty & the Beasts
Goedereede
2:07:46
3
College Nissewaard
Spijkenisse
2:11:39
4
Krasse Knarren
Rhoon
2:12:18
5
Currimus
Rijnsburg
2:15:13
6
Rebellious
Rotterdam
2:27:25
7
CREW Bijzondere Tandheelkunde
Rotterdam
2:31:30
8
Trioteam EXXON
Rotterdam
2:58:22
www.uitslagen.nl
14-09-2019 16:08