Uitslagenlijst Kopjesloop+Bedrijvenloop1+1vd4

Delft - Zondag 8 september 2019

MEI-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evy Holleman
AV '40
4:33
JO-6, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Roan Rozendal
Delft
5:22
JO-12, 1KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Rune Stoel
Delft
4:16
2
Tore Stoel
Delft
4:54
BEDRV, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Judith vd Broek
Keest Olshoorn A-team
20:53
2
Carla Verwijs
Budding Words
21:31
3
Corina Voorn
Keest Olshoorn B-team
22:00
4
Chantal van Vliet
Delft voor Elkaar
22:28
5
Nanda Blom
Budding Words
23:20
6
Hizkia Taal
Keest Olshoorn B-team
24:26
7
Joyce vd Kooi
Keest Olshoorn B-team
25:34
8
Nicole Vermeij
Delft voor Elkaar
26:01
9
Miranda Mol
Omgevingsdienst Haaglanden
26:09
10
Astrid Hoogeraad
Omgevingsdienst Haaglanden
26:31
11
Tanja Verbeeten
Provincie Zuid Holland
27:11
12
Krista Smeele
NFI Running Team 2
27:54
13
Sonja Koelewijn
Delft voor Elkaar
27:58
14
Marielle Jegers
NFI Running Team 2
28:15
15
Maaike de Groot
Werkse team 3
28:49
16
Marja Valstar
Gemeente Delft 2
29:25
17
Wilma Klink
Omgevingsdienst Haaglanden
29:46
18
Lieke Broekhuizen
Omgevingsdienst Haaglanden
30:30
19
Karin Schrederhof
Gemeente Delft 1
30:31
20
Elsa Helgadottir
Werkse team 3
33:38
21
Heleen Biesta
Werkse team 3
39:55
BEDRM, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ali Vakali
Keest Olshoorn B-team
18:07
2
Alfred vd Voet
Keest Olshoorn A-team
18:08
3
Jurre Keizers
Budding Words
18:23
4
Joeri Smit
Keest Olshoorn A-team
18:51
5
Marc Rotsaert
Keest Olshoorn A-team
18:52
6
Edwin Zuidgeest
Werkse team 1
18:56
7
Paul Dekkers
Keest Olshoorn A-team
19:31
8
Mart Ruijs
Prime Vision
19:34
9
Marius Schwartz
Provincie Zuid Holland
19:34
10
Michel Out
Keest Olshoorn A-team
19:40
11
Kevin Slagmolen
Prime Vision
19:42
12
Kees Olsthoorn
Keest Olshoorn A-team
19:59
13
Peter Bosmans
Prime Vision
20:06
14
Ernst Bovenkamp
Keest Olshoorn B-team
20:18
15
Adrie Hoek
Keest Olshoorn A-team
20:20
16
Marcel van der Zon
Prime Vision
20:21
17
Vincent Olsthoorn
Keest Olshoorn B-team
20:37
18
Oleg Cristea
Prime Vision
20:41
19
John Kuijpers
Werkse team 1
20:43
20
Percy van As
Omgevingsdienst Haaglanden
20:57
21
Bart Broere
NFI Running Team 1
20:59
22
Cyril van Schijndel
Budding Words
21:09
23
Frank Dorel
Provincie Zuid Holland
21:12
24
Fred v. Berkum
Delft voor Elkaar
21:17
25
Jan Willem Rijke
Provincie Zuid Holland
21:23
26
Freek Pols
Budding Words
21:28
27
Han vd Boogaard
Delft voor Elkaar
21:48
28
Guido Breedveld
Delft voor Elkaar
21:55
29
Jan Neutel
Gemeente Delft 1
21:55
30
Erik van 't Schip
Keest Olshoorn B-team
21:58
31
Niek van Zon
Gemeente Delft 2
22:06
32
Erwin van Eijk
NFI Running Team 1
22:19
33
Leo van Marrewijk
Budding Words
22:22
34
Alwin Knijnenberg
NFI Running Team 1
22:36
35
Mark Steenks
Gemeente Delft 1
22:53
36
Marco Steekelenburg
Provincie Zuid Holland
23:00
37
Marco Medendorp
Werkse team 1
23:06
38
Huub Keizers
Budding Words
23:08
39
Erwin van der Vlist
Werkse team 2
23:46
40
Jan Massar
Keest Olshoorn B-team
24:09
41
Leo Peschier
NFI Running Team 2
24:12
42
Maarten Daamen
Werkse team 3
24:14
43
Glenn Roepnarain
NFI Running Team 1
24:25
44
Jesse Budding
Budding Words
24:29
45
Robert van Heijningen
Werkse team 1
24:31
46
Senton Dijkgraaf
Gemeente Delft 1
24:37
47
Radjen Matia
Omgevingsdienst Haaglanden
25:14
48
Eric Kok
NFI Running Team 2
25:15
49
Arjan Dedden
Omgevingsdienst Haaglanden
25:20
50
Thijs Gloudemans
Prime Vision
25:33
51
Harry Keizer
Provincie Zuid Holland
25:44
52
Rogier de Vries
Delft voor Elkaar
25:47
53
Sjaak Koomen
Prime Vision
25:49
54
Mohammed el-Maijjaoui
Omgevingsdienst Haaglanden
25:53
55
Wilbert Hoondert
Gemeente Delft 2
26:22
56
Bart Wielinga
Provincie Zuid Holland
27:13
57
Thomas Rijgersberg
Werkse team 2
27:31
58
Dico van Meerten
NFI Running Team 2
27:53
59
Gerard Rijgersberg
Werkse team 2
31:58
60
Michael Ward
Gemeente Delft 1
37:55
VS, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lisa Groot
Den Haag
27:49
2
Lupita Raming Garcia
Den Haag
30:32
3
Monique van Alphen
Delft
31:33
V45, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Petra Vos
Maassluis
24:53
2
Aletta van der Steege
De Koplopers
27:29
3
Iris Mendrivil
Rijswijk
29:05
4
Petra Zemering
Den Haag
31:46
V55, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marry Slee
De Koplopers
28:53
2
Ineke Koedam
Rotterdam
29:26
3
Ilona Roebana
Delft
31:39
V65, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hannie de Jong
Fortuna
27:08
2
Eveline van Zanten
Maassluis
30:50
MS, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bas de Bruin
Delft
19:06
2
Frank v.d Berg
`s Gravenzande
22:29
3
Jacob Schoones
Delfgauw
24:10
4
Marc Lansbergen
24:21
5
Cor van Wingeroen
Maassluis
42:30
M35, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
David Forbes
De Koplopers
17:59
2
Tom Pierik
De Koplopers
18:02
3
Jorge Villacampa
Delft
18:05
4
Laurens de Wit
Den Haag
18:45
5
Richard van Hemert
Rijswijk
21:20
6
Jeroen Hekel
Den Haag
25:32
7
Richardo Marks
Delft
26:49
8
Danny Ouwé
Delft
27:28
M45, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frank Wiegman
Leiden Atletiek
19:11
2
Egon van den Broek
the Hague Road Runners
19:33
3
Teus Stam
Rotterdam
21:04
4
Marcel de Brabander
Delft
23:47
5
Frank Thomas
De Koplopers
27:06
6
Fred Schrader
Rijswijk
27:52
7
Erik Biermans
Delft
30:44
8
Tomas Raming
Den Haag
39:15
M55, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adrie Straathof
Delft
21:35
2
Hans Valstar
Olympus '70
21:54
3
Leo Klaasse
avVN
22:04
4
André Hensbergen
Nootdorp
22:17
5
Ron Bruyns
23:53
6
Ruus Smits
Delft
24:44
7
Nijs de Graaff
De Koplopers
24:48
8
Theo Herman
27:45
9
Ron Budding
Vlaardingen
28:13
10
Chris Knook
Zoeterwoude
28:23
11
Wim Lemmers
Delft
28:45
12
Hans Koedam
PAC
29:59
13
Rudi de Reuver
Utrecht
31:13
14
Gerard Rolff
Fortuna
40:45
15
John van Heijningen
s Gravenzande
1:28:36
M65, 5KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wim Scholtes
Sparta
25:45
2
Jean Claessens
the Hague Road Runners
25:50
3
Leen Harteveld
Scheveningen
25:52
4
Aad Versteeg
Delft
25:54
5
Ben v.d Helm
De Koplopers
28:33
6
Kees de Wijs
Nieuwerkerk a/d IJssel
28:37
7
Theo Sijbrandij
Sparta
29:48
8
Koos Oskam
Zoetermeer
30:03
9
Kok Louwen
Fortuna
30:11
10
Fred van Hemert
RJW
30:54
11
Hans Koetsier
Rijswijk
31:24
12
Ed Zijl
the Hague Road Runners
31:48
13
Niek van Adrichem
De Lier
32:03
14
Henk Wiggemansen
Ter Aar
32:42
15
Albert Kerklaan
De Koplopers
32:58
16
Aad van der Maat
Haag Atletiek
34:09
17
Henk Lansbergen
avVN
34:36
VS, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hendrike Oosterhof
the Hague Road Runners
38:25
2
Laura Ligthart
Sparta
41:34
3
Sanne Mooldijk
Berkel en Rodenrijs
46:08
4
Judith Janssen
Nootdorp
47:21
5
Monica Faggioni
Sparta
57:28
6
Olga van Heiningen
Leidschendam
58:49
V35, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jia-Lian Yin
Sparta
39:27
2
Mirjam Graat
the Hague Road Runners
41:35
3
Lidewij Corstiaans
Sparta
52:38
4
Nicole van Bijsterveld
Sparta
1:07:50
V45, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Karin van Gorp
Sparta
44:20
2
Titia van den Eynden
Haag Atletiek
45:39
3
Sonja van Breukelen
Haag Atletiek
50:57
4
Theresia Haring
Maassluis
59:15
5
Nicoliene Bakkenes
De Koplopers
1:01:26
6
Dieneke van der Waal
the Hague Road Runners
1:02:57
V55, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margriet Poel
Haag Atletiek
44:56
2
Jolanda van Leeuwen
the Hague Road Runners
50:54
3
Wilma Kikkert
the Hague Road Runners
55:07
4
Annie van Heiningen
the Hague Road Runners
56:48
5
Ellen Hazenbroek
the Hague Road Runners
1:01:06
6
Marianne Snijders
AV '40
1:02:20
7
Joannie Bosmans
the Hague Road Runners
1:03:10
8
Germaine van Leeuwe
the Hague Road Runners
1:09:19
MS, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Freek Lier
Haag Atletiek
34:55
2
Tigran Zacharian
Haag Atletiek
36:25
3
Lars Heijnsdijk
Naaldwijk
36:31
4
Joury Kuiper
the Hague Road Runners
37:11
5
Edzard Potgieser
Sparta
37:20
6
Edwin Zuidgeest
Delft
38:29
7
Boris ter Bals
the Hague Road Runners
38:55
8
Jim Hoft
Haag Atletiek
39:19
9
Sjors Bakker
Sparta
39:24
10
David Zhou
Sparta
39:37
11
Klaas Wester
Utrecht
40:49
12
Vincent Leonard
Pijnacker
41:00
13
Tijmen Prins
Haag Atletiek
41:06
14
Fabian Raaijman
Sparta
43:52
15
Gerardo Heezen
Haag Atletiek
49:33
M35, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Floris van Blankenstein
the Hague Road Runners
36:27
2
Steven Kistemaker
Haag Atletiek
37:07
3
Ewout Schiferli
the Hague Road Runners
37:30
4
Alex de Vries
the Hague Road Runners
37:35
5
Wiecher Elrink
Zeist
38:56
6
Ralph Smits
Sparta
39:58
7
Joppe Willeboordse
Haag Atletiek
40:00
8
Jeroen Meeuwsen
Sparta
40:40
9
Richard Croxford
Delft
57:23
M45, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Albert-Jan Groen
Haag Atletiek
36:32
2
Mattijs van Dulkenraad
Sparta
37:05
3
Erwin Keus
De Koplopers
38:57
4
eddy Doorschodt
Haag Atletiek
39:46
5
Erwin Blaauw
Sparta
39:48
6
Arnold Vonk
Sparta
40:15
7
Rodolphe Blaise
Haag Atletiek
40:44
8
Erwin van Harten
Rotterdam
41:18
9
Jeroen Koelewijn
Haag Atletiek
42:26
10
Mervyn Eversteijn
Sparta
42:43
11
Marlon Voorn
Sparta
42:58
12
Peter Rotteveel
Haag Atletiek
43:00
13
Frank Schoones
De Koplopers
43:24
14
Thomas Vissers
Sparta
44:59
15
Raoul Mulder
the Hague Road Runners
45:14
16
Henk Mooldijk
Berkel Rodenrijs
46:08
17
Teus Stam
Rotterdam
46:10
18
Frank de Bie
Maassluis
47:09
19
Gertjan v Elleswijk
Spijkenisse
47:11
20
Ed Janssen
Nootdorp
47:25
21
Jeroen Wit
De Koplopers
47:44
22
Appie Beekhuizen
the Hague Road Runners
50:22
23
Jeroen Bronkhorst
Sparta
52:31
24
Bernard Groot
De Koplopers
54:46
25
Ton van der Pol
Haag Atletiek
56:25
M55, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Henri Havinga
AV '40
37:12
2
Harry Oosterveen
Sparta
41:43
3
Paul Boeren
Sparta
42:05
4
Herman Tjsen
Sparta
44:04
5
Cor van der Geest
Haag Atletiek
44:36
6
Harm de Graaf
the Hague Road Runners
46:14
7
John van Zweeden
Haag Atletiek
46:36
8
Frank Thuijs
the Hague Road Runners
47:52
9
Martin Appel
Rijswijk
48:09
10
René van der Helm
Haag Atletiek
50:02
11
Bruno Baartse
Haag Atletiek
50:03
12
Joost van der Hulst
Delft
51:30
13
Paul Wouters
Sparta
52:32
14
Paul Zaadnoordwijk
AV '40
53:30
15
Ferwin Hoogeveen
Sparta
55:34
16
Kees de Leeuw
Sparta
56:11
17
Pieter Breedveld
56:30
18
Eef Goeyenbier
Sparta
57:08
19
Jan Henk de Vast
Maasland
58:15
M65, 10KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cor Hoebeke
De Koplopers
40:30
2
Niek van der Sluis
Sparta
45:23
3
Ton van Kleef
Sparta
46:05
4
Anno Govers
Haag Atletiek
49:37
5
Izaak Luteijn
the Hague Road Runners
56:12
6
Jan Wierenga
Haag Atletiek
56:39
7
Fred van der Gon Netscher
Haag Atletiek
56:53
8
M.W van Veen
kr a/d Lek
59:10
9
Chiel Overduin
the Hague Road Runners
1:01:09
10
Bernard Ouwehand
the Hague Road Runners
1:01:31
11
Fred van Beest
AV '40
1:02:22
12
Peter de Valois
Zoetermeer
1:05:21
13
Paul Slijpen
the Hague Road Runners
1:05:50
M15KM, 15KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Reinoud van Soest
Rijswijk
1:09:39
2
Wim Bierbooms
De Koplopers
1:12:58
3
Martin van den Heuvel
Schiedam
1:32:34
www.uitslagen.nl
21-09-2019 11:42