Uitslagenlijst Albert Eising-loop

Dalen - Zondag 8 september 2019

J-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Perryn Assies
Meppel
2:35
2:35
2
Melle Nijhuis
Gieten
2:36
2:36
3
Koen Harwig
Dalen
2:48
2:48
4
Sjoerd Uneken
Wachtum
2:57
2:54
5
Teun Boer
Dalen
3:03
3:03
6
Keano Goorman
Coevorden
3:03
3:03
7
Thijs Hitzert
Hardegaryp
3:16
3:12
8
Jayvano Valentino Mulder
Zwartemeer
3:23
3:21
9
Wout Harwig
Dalen
3:38
3:34
10
Joep Attenburg
Dalen
3:40
3:40
11
Nathan Pol
Coevorden
3:52
3:48
12
Vesper Haak
Dalen
4:55
4:55
M-5, 500 M BAMBINO
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elin Engelage
Dalen
2:48
2:48
2
Nora Haak
Dalen
2:49
2:49
3
Sterre Wegdam
Dalen
2:52
2:52
4
Gemma Commies
Dalen
3:06
3:04
5
Fleur Toersen
Dalen
3:42
3:42
6
Lieke Damen
Coevorden
3:53
3:50
7
Lynn Reinders
Dalen
3:55
3:55
8
Yenthe Guichelaar
Elim
4:33
4:31
9
Jennifer Langerijs
Schöningsdorf (Dui)
5:16
5:15
10
Lotte karst
Coevorden
5:32
5:29
J-7, 1 KILOMETER -7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Max Vennik
Emmen
4:17
4:17
2
Jurgen Eefting
Hollandscheveld
4:20
4:20
3
Damian Langerijs
Schöningsdorf (Dui)
4:48
4:48
4
Xavi Snippe
Dalen
4:52
4:52
5
Jim Verhagen
Emmer-Compascuum
4:57
4:57
6
Lev Pelgrim
Dalen
5:05
5:04
7
Tijs Wessel
Coevorden
5:16
5:15
8
Sil Attenburg
Dalen
5:19
5:19
9
Sven Boorsma
Dalen
5:56
5:56
10
Hylke de Jong
Dalen
6:11
6:10
11
Wout de Bruin
Dalen
7:59
7:59
M-7, 1 KILOMETER -7
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yinthe Boelhouwer
Coevorden
5:01
5:00
2
Sarah Bekel
Dalen
5:21
5:21
3
Fien Mazenier
Dalen
5:22
5:22
4
Marit Reinders
Dalen
5:22
5:22
5
Julia Haak
Dalen
5:22
5:22
6
Mieke Wilting
Dalen
5:23
5:23
7
Noreen Bulle
Dalen
5:40
5:40
8
Vivian Riemeijer
Nieuwe Pekela
6:11
6:11
9
Felien Commies
Dalen
6:15
6:15
10
Julia de Haas
Dalen
6:28
6:28
11
Emmelie Harwig
Dalen
6:37
6:37
J-9, 1 KILOMETER -9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niels Eefting
Hollandscheveld
4:06
4:06
2
Jorrit Riemeijer
Nieuwe Pekela
4:11
4:11
3
Jorn Boorsma
Dalen
4:22
4:22
4
Sem Vennik
Emmen
4:24
4:24
5
Sil Wegdam
Dalen
4:30
4:30
6
Willem Eijsink
Dalerveen
4:33
4:33
7
Binq Groeneveld
Coevorden
5:05
5:05
8
Teun de Bruin
Dalen
5:10
5:10
9
Tobias Pol
Coevorden
5:15
5:15
10
Ruben Pol
Coevorden
5:34
5:34
11
Thijs Blaauwgeers
Coevorden
5:43
5:42
12
Cornelis hendriks
Coevorden
5:59
5:58
13
Morris Eising
Breda
6:05
6:05
14
Mike de Leeuw
Dalen
6:57
6:56
15
Jouke de Jong
Dalen
7:14
7:13
M-9, 1 KILOMETER -9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bo Kuhnen
Hollandscheveld
4:19
4:19
2
Carice Uneken
Wachtum
4:27
4:27
3
Lieke Snoeken
Ruinen
4:28
4:28
4
Eva Bekel
Dalen
4:47
4:47
5
Esmee wibier
Dalen
5:49
5:49
6
Emma Reinders
Dalen
6:09
6:09
7
Felien Bulle
Dalen
6:14
6:14
8
Julia Boer
Dalen
6:22
6:22
9
Kristel Pilage
Dalen
6:22
6:22
10
Lise Pelgrim
Dalen
6:50
6:50
HEREN, 1 KILOMETER G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stephen Hilbrands
Oosterhesselen
4:28
4:28
2
Jorian Geubers
Zuidwolde Dr
5:14
5:13
3
Remy van Zundert
Coevorden
5:40
5:40
4
Patrick Hospers
Gramsbergen
5:50
5:50
5
Harron Dekker
Zweeloo
6:07
6:06
6
Maarten Mittendorff
De Krim
6:23
6:20
7
Jurgen Nijenbanning
Dalen
6:25
6:23
8
Falco Marani
Coevorden
6:46
6:39
9
Mark Kleine
Dalerpeel
7:13
7:13
10
Tycho Obdeijn
Dalen
7:35
7:33
DAMES, 1 KILOMETER G
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carolien Postma
Coevorden
5:40
5:39
2
Melanie Wibier
Dalen
5:41
5:41
3
Cherique Stoel
Coevorden
6:10
6:10
4
Sandra Benjamins
Coevorden
7:12
7:12
5
Eline Fidder
Schoonebeek
7:42
7:41
J-12, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ruben Eefting
Hollandscheveld
7:44
7:44
2
Colin Breed
Dalerveen
7:53
7:53
3
Thijs Koopman
Klazienaveen
7:59
7:59
4
Coen Groeneveld
Coevorden
8:02
8:02
5
Luuk Bekel
Dalen
8:44
8:44
6
Jay Langerijs
Schöningsdorf (Dui)
8:59
8:59
7
Thijn Bosman
Coevorden
9:36
9:35
8
Tijn van Veen
Dalen
9:45
9:45
9
Thian de Groot
Zwartemeer
9:54
9:54
10
Tijn Reinders
Dalen
9:55
9:54
11
Noa Nijhuis
Gieten
10:14
10:13
12
Nathan van Harten
Zwolle
10:26
10:25
13
Tim Bast
Wachtum
10:48
10:47
14
Jorn Bast
Wachtum
10:51
10:51
15
Valentijn van Huizen
Dalen
10:55
10:53
16
Mika Breed
Dalerveen
10:59
10:58
M-12, 2 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess Kuhnen
Hollandscheveld
8:11
8:11
2
Meike Boer
Noordscheschut
8:59
8:59
3
Isa Scholing
Noordscheschut
9:23
9:23
4
Madison Knip
Dalen
9:37
9:36
5
Nienke Veldthuis
Emmen
10:50
10:49
6
Nienke Hoorn
Dalen
10:59
10:59
5VSN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Manon Otter
Nieuw-Dordrecht
20:05
20:04
2
Nienke Overweg
Emmen
21:41
21:39
3
Wilma de Bruijn
De Krim
25:27
25:12
4
Henriet Pol
Coevorden
25:44
25:36
5
Maron Wilpshaar
Dalen
26:49
26:38
6
Minke Heidema
Coevorden
26:51
26:39
7
Lianne Smeeman
Coevorden
27:40
27:30
8
Liesbeth Bulle
Dalen
28:43
28:35
9
Stiana Sibon
Dalen
28:51
28:43
10
Chiara van Weelderen
Dalen
29:01
28:58
11
Martine IJpema
Emmen
29:06
28:53
12
Linda Hidding
Dalen
29:12
29:00
13
Anne Reinders
Dalen
29:23
29:15
14
Dian Ester
Gramsbergen
30:01
29:48
15
Anneke Boorsma
Dalen
33:40
33:26
5V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anja Bennink
Elim
23:01
22:55
2
Ellen Mulder
Zwartemeer
24:43
24:40
3
Alie van Wijk
Emmen
26:13
26:09
4
Irma Smeenge
Emmen
27:06
26:59
5
Margriet Wortelboer
Emmen
27:33
27:24
6
Bertine Nijhuis
Gees
27:52
27:42
7
Ramona Sens
Dalen
28:57
28:44
8
Ankie Koops
Dalen
29:02
28:46
9
Katja Augustijn
Wachtum
29:16
29:01
10
Marjan de Groot-Loovers
Hoogeveen
29:27
29:16
11
Jolanda Gommer
Dalen
29:46
29:31
12
Bernardien Weening
Emmen
30:01
29:47
13
Ineke van der Salm
Emmen
30:02
29:48
14
Marietje van der Fels
Coevorden
35:01
34:49
15
Margreet Schluter
Dalen
36:37
36:28
16
Rian Meppelink
Deventer
36:37
36:28
17
Niesje Meijerink
Coevorden
36:48
36:36
5MSN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Davy Stieperaere
Wevelgem
16:26
16:26
2
Bart van Adrichem
Klazienaveen
16:35
16:35
3
Dave Mulderij
Tiendeveen
16:57
16:56
4
Reinier de boer
Dalen
17:02
17:02
5
Michel Verhagen
Emmer-Compascuum
19:58
19:57
6
Marten Sanderse
Emmen
20:30
20:27
7
Dennis Karst
Coevorden
20:58
20:54
8
Martijn Westerhof
Coevorden
21:08
21:07
9
Robin van Ginkel
Emmen
21:31
21:29
10
Simon Schomaker
Emmen
21:40
21:36
11
Colin Breed
Dalerveen
21:57
21:55
12
Ruben Stuiver
Wachtum
22:10
22:08
13
Gertjan Reinders
Dalen
22:51
22:43
14
Wesley Kuilder
Emmen
23:01
22:57
15
Niels Damen
Coevorden
23:24
23:19
16
David van Harten
Zwolle
24:19
24:17
17
Martijn Oudhuis
Coevorden
24:23
24:06
18
Daan Boelens
Rolde
24:33
24:27
19
Peter Mittendorff
Coevorden
24:39
24:29
20
Rick Smeeman
Coevorden
25:53
25:43
21
Gijs Braamskamp
Heemstede
26:17
26:17
22
Klaas Braamskamp
Amersfoort
26:19
26:18
23
4834XZ
Breda
26:37
26:35
24
Kevin Kok
Coevorden
26:52
26:42
25
Martijn Jansen
Coevorden
27:00
26:44
26
Marcel Boorsma
Dalen
27:35
27:23
27
Bertus Veenstra
Erica
27:44
27:36
28
Maurits Blauwgeers
Dalen
28:28
28:22
29
Cars Jan de Ridder
Dalen
29:50
29:45
30
Lars Millekamp
Dalen
30:51
30:38
31
Anton Huisma
Wachtum
33:31
33:17
32
Harron Dekker
Zweeloo
36:50
36:44
5M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anno Huizenga
Assen
18:04
18:03
2
Thomas van der Wal
Klazienaveen
18:45
18:44
3
Patrick Bekel
Dalen
21:25
21:19
4
Herwin Schluter
Dalen
22:29
22:24
5
Chris Hesselink
Laar
23:15
23:09
6
Erik Rijnders
Vroomshoop
25:17
25:15
7
Philip Rasink
Coevorden
26:28
26:19
8
Jan Eising
Breda
26:55
26:44
9
Robert Uneken
Wachtum
26:55
26:44
10
Marcel Blauwgeers
Dalen
28:28
28:22
5M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin Houkes
Emmer-Compascuum
20:03
20:01
2
René van Weezep
Nijverdal
20:16
20:15
3
Arjan van Groningen
Laar
21:18
21:01
4
Heinz Stroeve
Emlichheim (Dui)
21:20
21:17
5
Jan Spackman
Emmen
26:58
26:48
6
Gerard Oudhuis
Coevorden
27:27
27:10
7
Johannes Fens
Emmen
27:54
27:42
8
Jan Wilpshaar
Dalen
28:24
28:11
9
Bert Haan
Sleen
29:01
28:50
10
Rudolf Hidding
Dalen
29:18
29:07
11
Mans Veldsink
Dedemsvaart
29:29
29:14
12
Henk Haverkort
Coevorden
30:16
30:04
13
Hennie Ruwen
Coevorden
30:39
30:22
14
Marcel van Rijt
Dalen
32:23
32:07
15
Luuk Kremer
Hardenberg
34:41
34:27
TEAMS, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
George Bolding
20:57
20:54
2
Andre Bast
24:56
24:48
3
Henk Westerhof
28:46
28:44
4
Anco Boes
30:36
30:32
5
Karin Bast
Wachtum
33:31
33:17
10VSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lisanne Langerijs
Schöningsdorf (Dui)
40:07
40:05
2
Jolanda van Dam-van Dijk
Lemele
42:39
42:37
3
Mandy Super
Emmen
44:40
44:36
4
Renée Bos
Utrecht
47:02
47:00
5
Laura Hofman
Coevorden
47:48
47:41
6
Leandra karst Tiekstra
Coevorden
47:51
47:47
7
Lisette van der Wal
Meppen
53:02
52:57
10V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hillie Koops
Gasselte
40:29
40:26
2
Yvonne Kamies
Emmen
45:42
45:37
3
Cathy van Es-Bode
Hoogeveen
46:08
46:05
4
Karin Kwint
Coevorden
49:28
49:19
5
Hardy Keemink
Coevorden
51:30
51:30
6
Suzanne de Vries
Amersfoort
55:03
54:58
7
Ans Hoiting Kip
Dalen
55:56
55:51
8
Janine Veldthuis
Emmen
56:47
56:33
9
Ludy de Graaf
Dalen
1:04:50
1:04:35
10MSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ben Stellingwerf
Bedum
33:49
33:48
2
Alwin Heijting
Erm
34:13
34:13
3
Sebastiaan Pol
Coevorden
34:29
34:28
4
Gerben Tiekstra
Dalen
34:58
34:58
5
Yntze Wardenburg
Klazienaveen
37:43
37:42
6
Arjan Espeldoorn
Klazienaveen
40:01
39:58
7
Rob Kottrik
Coevorden
41:29
41:28
8
Theo Trul
Assen
41:46
41:41
9
Arjen Zijlstra
Sleen
44:34
44:30
10
JB Stevens
Meppel
44:45
44:38
11
Pim Wijbenga
Ursem gem Schermer
44:45
44:36
12
Mark Lohues
Dalen
45:41
45:35
13
Dennis Vording
Emmen
46:31
46:22
14
Sander Dost
Emmen
47:30
47:27
15
Rick Baarslag
Dalen
49:38
49:31
16
Niek Eisen
Amsterdam
50:06
49:58
17
Patrick van Kouteren
Oude-Tonge
52:04
51:48
18
Kevin de Bruijn
52:07
51:52
19
Johan Lambers
Erica
53:46
53:39
20
Trystan le Mayeur
Tweede Exloermond
53:59
53:48
10M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Akkerman
Meppel
35:18
35:18
2
Aard van der Vinne
Dedemsvaart
39:34
39:33
3
Rolf Boelens
Rolde
40:34
40:31
4
Jeroen Broekhoff
Emmen
40:54
40:52
5
Ad van Beilen
Gieten
42:13
42:10
6
Parick Bekel
Dalen
43:38
43:32
7
Kiven Keurs
Emmen
44:56
44:53
8
Anko de Bruin
Dalen
46:07
46:03
9
Willy Alting
Emmen
46:40
46:33
10
Jos Millekamp
Dalen
47:48
47:35
11
Gert Westerhof
Emmen
49:10
49:01
12
Erik Snippe
Dalen
50:34
50:28
13
Huug Braamskamp
Heemstede
51:33
51:28
14
Marcel de Vries
Emmen
53:46
53:39
15
Jan Marc Kok
Coevorden
54:01
53:51
16
Jaco Wilken
Coevorden
56:21
56:13
17
Remko Meijerink
Dalen
58:14
58:02
18
Sanjeewa Kanawalaye
Nieuw-Amsterdam
1:02:51
1:02:36
10M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Reinder de Jong
Assen
39:05
39:05
2
Richard Kok
Coevorden
40:35
40:30
3
Jos Rijblijwijs
Emmen
40:41
40:39
4
Jaap ter Maat
Emmer-Compascuum
41:02
41:00
5
Erik Scholte
Musselkanaal
47:05
46:59
6
Gerrit Harkes
Dalen
48:02
47:56
7
Menno Schenk
Deventer
49:00
48:51
8
Martin Hagel
Dalen
50:15
50:05
9
Gert Lubbers
Dalen
50:24
50:18
10
Erik de Haan
Nieuw-Amsterdam
54:21
54:11
11
Jannes Heijnen
Hoogeveen
54:36
54:29
12
Rob peters
Coevorden
59:03
58:55
13
Wilco Kroon
Erica
59:29
59:14
http://www.alberteisingloop.nl
www.uitslagen.nl
08-09-2019 16:01