| | | | | Uitslagenlijst LimesRun
Bodegraven - Zaterdag 7 september 2019
J-9, 1 KM KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
8
Pim Noordergraaf
Bodegraven
5:25
5:25
12
Luuk Noordergraaf
Bodegraven
6:40
6:40
M-9, 1 KM KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Naomi van Krimpen
Bodegraven
5:26
5:26
2
Ilona van Krimpen
Bodegraven
5:34
5:32
7
Caithlynn Rijkaard
Boskoop
6:49
6:45
J9-12, 2 KM KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
6
Kevin van Duijn
Bodegraven
10:53
10:53
7
Milan van Meijgaarden
Bodegraven
11:56
11:56
12
Hans van der Star
Bodegraven
14:19
14:19
M9-12, 2 KM KIDSRUN
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
MAN, 5 KM PRESTATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Danny Binnendijk
Bodegraven
17:25
17:25
5
Niels Steijn
Alphen aan den Rijn
20:47
20:45
7
Casper Heemskerk
Oudewater
21:06
21:04
8
Jorne van Ginkel
Bodegraven
22:38
22:32
17
Matthijs Horlings
Alphen aan den Rijn
24:52
24:52
18
Jerry Broeckaert
Bodegraven
25:12
25:10
20
Aart van Bochove
Bodegraven
25:41
25:41
24
Jasper van Meijgaarden
Bodegraven
27:25
27:25
27
Rob van der Moolen
Bodegraven
28:00
27:55
28
Hans de Jong
Alphen aan den Rijn
29:09
29:02
30
Paul Hensema
Alphen aan den Rijn
29:40
29:35
31
Hans Hoogenboom
Bodegraven
30:22
30:17
32
Leon van den Heuvel
Bodegraven
30:30
30:27
33
Wim van der Moolen
Kamerik
31:00
30:56
34
Bram Voogel
Alphen aan den Rijn
31:28
31:24
35
Wouter van der Harst
Alphen aan den Rijn
31:29
31:25
36
Jan Willem van Hemert
Woerden
32:19
32:12
37
Michel van Dijk
aLPHEN AAN DE rIJN
33:11
33:04
VROUW, 5 KM PRESTATIEL
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marjolein Vet
Alphen aan den Rijn
23:52
23:51
4
Everdien Horlings
Alphen aan den Rijn
24:53
24:53
12
Marjolein Humme
Bodegraven
30:29
30:27
13
Yvonne Slootweg
Zoeterwoude
30:30
30:24
14
Manon Blaauw
Alphen aan den Rijn
30:30
30:24
15
Noor van den Heuvel
Bodegraven
30:30
30:27
17
Angelique Nihot
Moordrecht
32:05
31:59
18
bRIGIT mOORS
Alphen aan den Rijn
33:12
33:06
20
Linda van ddr kooy
Reeuwijk
36:58
36:54
21
Patricia Brak-Reijnders
Bodegraven
37:10
37:05
22
Xaviera van Ankeren
Bodegraven
42:47
42:38
23
Claudia ter Horst
's-Gravenhage
42:54
42:49
MAN, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
2
Ernst-Jan Haselhoff
Hilversum
37:10
37:10
4
Enrico Kretschmar
De Meern
41:48
41:48
7
Bemjamin Rutjens
Bodegraven
47:56
47:56
8
Evert-jan den Boon
Bodegraven
48:37
48:32
9
Norbert Chalimoniuk
Capelle aan den IJssel
48:42
48:37
13
Odris Nuijten
's-Gravenhage
51:27
51:23
14
Jacob Jan de Koning
Bodegraven
55:03
55:00
16
Gert van Hasselt
Mijdrecht
57:14
57:10
17
Coen Schlingmann
Bodegraven
58:06
58:06
19
Richard van der Neut
Nieuwerbrug aan den Rijn
1:01:31
1:01:28
20
Jordy van der Neut
Nieuwerbrug aan den Rijn
1:01:32
1:01:29
21
Mickael Nutbeij
Waddinxveen
1:02:45
1:02:42
22
Robert ter Horst
's-Gravenhage
1:08:47
1:08:43
VROUW, 10 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra Remmelzwaal
Alphen aan den Rijn
51:35
51:33
2
Henriette Hoogendoorn
Bodegraven
51:47
51:46
4
Kayleigh Jansen
Bodegraven
55:14
55:14
6
Giovanna van Hasselt
Mijdrecht
1:01:02
1:00:57
7
Petra Van der Neut
Bodegraven
1:01:32
1:01:29
8
Britt van leeuwen
Bodegraven
1:02:59
1:02:59
MAN, 21 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
3
Ralph Verhoeks
Bergschenhoek
1:30:10
1:30:09
4
Marek Orsag
Alphen aan den Rijn
1:31:10
1:31:01
5
Anton Hoogendoorn
Driebruggen
1:33:54
1:33:52
7
Ronald Hoogendoorn
Bodegraven
1:35:27
1:35:25
8
Martijn Bruinsma
's-Gravenhage
1:38:57
1:38:53
9
William Steenbergen
Waarder
1:41:35
1:41:28
12
Remco van den brink
Tienhoven Ut
1:43:59
1:43:48
14
Wouter Van den Berg
Utrecht
1:48:19
1:48:13
15
Roeland Van Wingerden
Bodegraven
1:48:31
1:48:25
16
Michael Popeliers
Nieuwerkerk ad IJssel
1:51:01
1:50:57
17
Lorenzo Verweij
Driebruggen
1:51:16
1:51:08
18
Amon Bötger
Alphen aan den Rijn
1:51:38
1:51:32
19
Remco van Noppen
's-Gravenhage
1:52:08
1:51:56
20
Kenzo van Maris
's-Gravenhage
1:52:08
1:51:55
22
Michael Veldman
Bodegraven
1:52:40
1:52:34
23
Martijn Bos
Berkel en Rodenrijs
1:54:32
1:54:23
24
Dico Hoogeveen
Waddinxveen
1:54:39
1:54:28
25
Ronald van de Geer
Oud-Beijerland
1:58:06
1:57:59
26
Arnaud Lauteslager
Utrecht
1:59:30
1:59:20
35
Wim van Vliet
's-Gravenhage
2:04:29
2:04:24
38
Johannes Odendaal
Groningen
2:08:59
2:08:51
39
Martijn van der Meer
Leiden
2:50:01
2:49:58
VROUW, 21 KM PRESTATIE
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Teruska Llasaca Takacs
's-Gravenhage
1:32:08
1:32:04
2
Dani o'Sullivan
Oegstgeest
1:39:32
1:39:28
3
Marleen van Leeuwen
Ridderkerk
1:48:35
1:48:30
6
Lisette Dibbets
Zevenhuizen Zh
1:52:48
1:52:44
9
Miranda Vrolijk
Leiderdorp
1:59:27
1:59:18
11
Mirjam Meijer
's-Gravenhage
2:34:48
2:34:38
12
Ellen van Dilst
Hazerswoude-Dorp
2:51:58
2:51:46
13
Jolanda de koning
Bodegraven
3:03:01
3:02:52
MAN, 10 KM WANDELROU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
VROUW, 10 KM WANDELROU
Plaats
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marieke van den Boogaard
Bodegraven
1:49:16
1:49:16
2
Mariska de Jong
Bodegraven
1:49:17
1:49:17
3
Rika van der Star
Bodegraven
1:49:17
1:49:17
4
Lida van Veldhuizen
Bodegraven
1:49:17
1:49:17
Uitslagen.nl
07-09-2019 19:42