Uitslagenlijst RCN de Roggeberg Loop

Appelscha - Zaterdag 7 september 2019

21MSN, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henri Harmsen
Impala
1:21:35
1:21:35
2
Erwin Klaassen
Zuidlaren
1:22:58
1:22:58
3
Maurit Bloem
BB lopers
1:30:01
1:30:01
4
Anne Oenema
Wolvega
1:33:39
1:33:19
5
Stefan van der Wal
Friesland
1:37:18
1:37:16
6
Dennis Emperpoll
AV Heerenveen
1:40:39
1:40:28
7
Gerwin Grootoonk
Eelde
1:40:40
1:40:37
8
Bart van der Veen
Friesland
1:41:18
1:41:12
9
Eelco de Groot
Assen
1:42:28
1:42:19
10
Henk Popken
LSV Invictus
1:50:55
1:50:49
11
Lennaet Schut
Apeldoorn
1:51:12
1:51:10
12
Ian Wassenaar
Oosterwolde
1:59:18
1:59:05
13
René Veltman
Sondel
2:14:15
2:13:59
14
Roelof den Hollander
Sneek
2:24:51
2:24:36
15
Rik Schaap
Leeuwarden
2:24:51
2:24:35
21M40, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willem de Haan
Impala
1:20:22
1:20:21
2
Foppe van der Heide
Impala
1:20:31
1:20:31
3
Benjamin Kok
Impala
1:20:53
1:20:53
4
Jan Harm Schippers
Impala
1:24:26
1:24:26
5
Marten Conradie
Scharnegoutum
1:26:06
1:26:05
6
Henk Piek
Impala
1:35:21
1:35:21
7
Gerrit Duits
Friesland
1:35:38
1:35:38
8
Jeroen Vleer
Oldeberkoop
1:36:16
1:36:05
9
Peter Liemburg
De Wilgen
1:36:38
1:36:37
10
René Vernooij
Emmeloord
1:38:31
1:38:31
11
Jan van de Werf
Oentsjerk
1:41:21
1:41:15
12
Hein Drost
Buitenpost
1:42:08
1:42:03
13
André de Jong
Impala
1:52:22
1:52:09
14
Durk Haitsma
Friesland
1:57:45
1:57:34
15
Bert van der Lijn
Balk
2:00:18
2:00:06
16
Fedde Beijert
Ureterp
2:05:23
2:05:19
17
Martin Noppert
Sintjohannesga
2:06:52
2:06:32
18
Rimmer Grondsma
Rottevalle
2:06:52
2:06:32
21M50, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ignas Dümmer
AAC '61
1:27:25
1:27:25
2
Sieds Wiersma
Impala
1:29:55
1:29:54
3
HARMEN Jorritsma
AV Heerenveen
1:32:22
1:32:20
4
Peter van der Honing
Oldeberkoop
1:38:23
1:38:15
5
Keimpe de Vries
Gytsjerk
1:40:39
1:40:32
6
Tonnie Schokker
Friesland
1:41:27
1:41:13
7
Gerrie Boersma
Friesland
1:45:54
1:45:45
8
Lourens Dijkstra
AAC '61
1:47:03
1:47:01
9
Rudy Miedema
AV Heerenveen
1:47:46
1:47:37
10
Piet de Jong
Oosterwolde Fr
1:48:33
1:48:26
11
Dick Gelderblom
Impala
1:49:26
1:49:25
12
Folkert Tienkamp
AAC '61
1:50:43
1:50:41
13
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
1:51:48
1:51:35
14
Bert van Veen
Klijndijk
1:53:50
1:53:38
15
Rene Otten
Hardenberg
1:54:19
1:54:12
16
Jan Palma
Oentsjerk
1:58:32
1:58:11
17
Jan Post
Loopgroep Smilde
2:05:49
2:05:46
18
Aalze Vriezema
Opeinde
2:06:52
2:06:32
19
Henk Hiemstra
Spartacus
2:15:58
2:15:44
21VSN, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alienka Huft
LSV Invictus
1:48:00
1:47:54
2
Marian Sterk
Mantgum
1:54:51
1:54:39
3
Jildou F. .Hak-huitema
Oudehaske
1:56:46
1:56:33
4
Trienke Moes
LSV Invictus
2:05:49
2:05:43
21V40, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sandra Medendorp
HAC '63
1:35:34
1:35:32
2
Lieneke De Jong
Lionitas
1:42:29
1:42:26
3
Ingrid Boender
SOS
1:47:18
1:47:06
4
Wytske Kok
Joure
1:56:44
1:56:41
5
Simone Smid
Franeker
1:57:15
1:57:04
6
Jet van Mensvoort
Smilde
1:58:06
1:57:58
7
Annet Zwiep
Loopgroep Beilen
2:15:07
2:15:04
8
Manon Vos
HAC '63
2:17:35
2:17:18
21M60, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet streefkerk
Friesland
1:41:31
1:41:18
2
Henk de Jager
Appelscha
1:52:08
1:52:04
3
Ed Velderman
Friesland
1:56:17
1:56:11
4
Yde Haarsma
Sneek
1:59:16
1:59:09
5
Jeen Bruinsma
Katlijk
2:01:08
2:01:01
6
Ralph Goldsborough
Oosterwolde
2:02:10
2:01:51
7
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
2:02:17
2:02:13
8
Hans Nagtegaal
Friesland
2:13:18
2:13:07
9
Ger van Nijkerken
Eext
2:13:33
2:13:21
10
Douwe Kamminga
Surhuisterveen
2:15:57
2:15:57
11
Henk ter steege
Balkbrug
2:20:07
2:20:02
12
Reinder Tel
Surhuizum
2:21:12
2:20:56
13
Veldhuis
Groningen
2:27:27
2:27:17
21V50, 21 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hilda Hiemstra
Harkema
1:54:53
1:54:44
2
Thea Douma
LSV Invictus
1:59:24
1:59:18
3
Elly Abbink
Opende
2:03:07
2:02:57
4
Adrie Hartholt
LSV Invictus
2:05:50
2:05:47
5
Frouwkje Herder
LSV Invictus
2:06:00
2:05:55
6
Annechien van der Veen
Friesland
2:06:24
2:06:17
7
Marian Booijink
HAC '63
2:17:35
2:17:18
10MSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Piet Pascha
Vitalis
37:09
37:07
2
Ruben Talstra
Impala
37:10
37:10
3
Marco Massink
Haren Gn
38:22
38:21
4
Dorus Wolthekker
Loopgroep Nienoord
40:03
40:02
5
Jeroen Kegel
Groningen
40:47
40:47
6
Rintje Zijlstra
Berltsum
43:51
43:50
7
Ronald van der vaart
Haulerwijk
46:40
46:30
8
Robert Groening
De Sprinter
48:01
47:48
9
Hielke Jonker
Jubbega
48:11
48:02
10
Jelmer Schaaf
Burdaard
49:59
49:56
11
Onno Hiemstra
LSV Invictus
51:44
51:44
12
Martinus Bennen
Bovensmilde
53:20
53:13
13
Daniel groen
De blesse
58:23
58:16
10M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Willem Koning
AAC '61
46:14
46:11
2
Nidale Etber
Assen
47:14
46:54
3
Theo Terpstra
Stiens
48:34
48:26
4
Pieter Meerstra
Twijzel
52:13
52:11
5
Stefan van der Wal
Impala
54:25
54:16
6
Gerrit van den Poll
Kollum
55:06
54:58
7
Kobus Jonker
Jubbega
57:44
57:35
8
Wiebe Drenth
Oosterwolde Fr
57:56
57:44
9
Marcel vleer
Opeinde
58:43
58:26
10
Gerard Bos
Bontebok
59:13
59:10
11
Ben Kok
Kampen
1:05:59
1:05:42
10M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Adriaan Huisman
LSV Invictus
40:09
40:09
2
Theo Groenendijk
LSV Invictus
41:04
41:03
3
Klaas van Heeringen
Hurdegaryp
41:25
41:23
4
Jappie Doller
Friesland
41:58
41:58
5
Willem-Jan Wakelkamp
Zevenhuizen
46:34
46:30
6
Richard van den Berge
LSV Invictus
47:25
47:19
7
Arie Driesprong
DOS
48:27
48:23
8
Dick Metselaar
49:07
48:53
9
Uilke Aize Wind
Hurdegaryp
51:01
50:57
10
Ids Bouma
LSV Invictus
51:10
50:51
11
Jetse Bakker
Assen
51:32
51:27
12
Tjeerd Hoekstra
Oldeholtpade
52:06
51:47
13
Rinze van der brug
Impala
52:23
52:21
14
Gert Datema
Veenendaal
52:46
52:30
15
Johannes van der Kooi
Gijtsjerk
54:23
54:13
16
Albert Algera
Hallum
54:36
54:28
17
Hendrik Jan kleef
Haule
54:52
54:43
18
Frans Hamstra
LSV Invictus
55:03
54:46
19
Lenze Klein
LSV Invictus
55:51
55:40
20
Johan Beintema
Friesland
56:14
56:00
21
Jan Albert Schonewille
Loopgroep Nienoord
57:02
56:51
22
Henny Berends
Spurt '88
57:55
57:43
23
Egbert Geertsma
Groningen
59:33
59:17
24
Daan Woltinge
Appelscha
59:50
59:39
10VSN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Suzan Zuidberg
Wolvega
50:20
50:17
2
Maaike de Swart
Winsum
50:55
50:51
3
Marloes Kremer
LSV Invictus
52:06
51:48
4
Leonie Woldendorp
Appingedam
52:30
52:29
5
AM Jacobs
Dokkum
53:14
53:13
6
Ilaysa van der Burg
Hijum
54:36
54:27
7
Sia Pasveer
LSV Invictus
55:39
55:29
8
Marieke Knol
Emmen
58:23
58:17
9
Martha Klarenbeek
LSV Invictus
58:43
58:37
10V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rika Weiland
LSV Invictus
50:33
50:30
2
Neel van Mourik
LSV Invictus
52:03
51:42
3
Yvonne van der Kaap
Groningen
52:40
52:35
4
Joke Kuntz
AAC '61
53:43
53:32
5
Joke Nicolai
LSV Invictus
54:41
54:31
6
Bettie Koops
Lionitas
57:17
57:04
7
Erica Verdegaal
Lionitas
58:47
58:44
8
Aly Prins Olijve
LSV Invictus
1:00:05
59:55
9
Inge Helder
AV Heerenveen
1:00:52
1:00:49
10
Lenie Wilms
LSV Invictus
1:03:28
1:03:08
11
Minke Oord
Friesland
1:05:35
1:05:33
12
Anita van Veen
Klijndijk
1:05:39
1:05:25
13
Gerrie Strijbosch
Smilde
1:11:18
1:11:11
14
Reina Hes
LSV Invictus
1:12:38
1:11:23
15
Lineke Tepper
Friesland
1:14:50
1:14:38
10M60, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jan Driessen
LSV Invictus
46:24
46:18
2
Murk Postma
Oudehaske
48:19
48:17
3
Hendrie van der Werf
Friesland
48:46
48:42
4
Albert Zijlstra
Elsloo
50:16
50:10
5
Matthijs van Dokkum
Diphoorn
51:59
51:56
6
Cor Wetting
Lionitas
52:28
52:23
7
Jacob Strijbosch
Smilde
53:21
53:14
8
Keimpe Jager
Friesland
54:03
53:58
9
Cees Onderwater
Dordrecht
54:06
53:53
10
Arjen Tjalsma
Appelscha
54:11
54:00
11
Taeke van der Wal
LSV Invictus
54:34
54:16
12
Wietse van der Heide
Katlijk
55:32
55:27
13
Karst Anema
Friesland
56:21
56:14
14
Herman Euverman
Friesland
57:27
57:14
15
Rients Terpstra
Hallum
58:47
58:46
16
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
59:22
59:07
17
Arie Engberts
Assen
1:00:40
1:00:35
18
Theo Kroeze
Wildervank
1:01:11
1:00:56
19
Jaap Wit
Friesland
1:01:23
1:01:09
20
Frans Scheuneman
Friesland
1:10:44
1:10:29
10V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carolien Meloni
LSV Invictus
52:54
52:43
2
Nellie Dijkstra
Friesland
1:01:05
1:00:48
3
Anita Vleer
LSV Invictus
1:03:06
1:03:00
JONGE, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Thomas Smeman
Haulerwijk
20:43
20:42
2
Fabian tros
LSV Invictus
20:48
20:46
3
Sebastién Roebersen
LSV Invictus
23:31
23:29
4
Sietse Jonker
Jubbega
31:11
31:10
5
Valentijn Vlasma
LSV Invictus
37:22
37:15
MEISJ, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jinte Engberts
Assen
24:47
24:45
5MAN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerko Floor
LSV Invictus
18:45
18:45
2
Marlo Post
LSV Invictus
19:10
19:10
3
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
19:33
19:33
4
Menno Hunneman
LSV Invictus
20:36
20:36
5
Frank Driessen
Oosterwolde
23:19
23:17
6
Durk Polet
Burgum
23:55
23:51
7
Jonathan Engberts
AAC '61
24:46
24:45
8
Hendrik Atze van Doezum
Harkema
24:58
24:40
9
Harry Kalfsbeek
Appelscha
26:09
26:06
10
Sytze Westerveen
Appelscha
27:09
26:55
11
Dikkie van der Werf
Friesland
27:50
27:45
12
Jordy Gropstra
Appelscha
28:17
28:04
13
Tom Huijgen
Stiens
28:35
28:23
14
Jacob Willemsma
Assen
29:03
28:54
15
Jan Smeets
Maastricht
29:04
29:02
16
Jouke de Vries
Lionitas
29:06
29:01
17
Huey Zijlstra
Leeuwarden
29:09
28:54
18
Gahan Zwart
Appelscha
29:28
29:24
19
Harold Rakers
Lionitas
29:33
29:27
20
Jan kolling
Loopgroep gRUNN
29:35
29:27
21
Meint Terpstra
De Sperwers
30:39
30:30
22
Jan Rossing
Emmen
32:06
31:56
23
Arie Roest
Lionitas
33:06
32:59
24
Harm-Jan Wieringa
De Sperwers
36:50
36:42
25
Nico Swart
Nieuwleusen
36:52
36:42
26
Otto de Boer
Friesland
37:03
36:54
27
Slago van der Zwan
Oudehorne
39:03
38:50
28
Klaas Duits
Friesland
40:46
40:43
29
Jippe Bokma
Friesland
42:02
41:57
30
Herman Hoekstra
Friesland
42:02
41:59
31
Hans Helder
De Knipe
42:09
42:04
5VRW, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ilse Rooks
LSV Invictus
20:58
20:57
2
Anita Bouma
Leeuwarden
23:30
23:29
3
Ineke Ligthart
LSV Invictus
24:56
24:56
4
Kirsten Vos
LSV Invictus
26:05
26:04
5
Inge van der Wekken
Leeuwarden
28:52
28:51
6
Marije Bijma
Surhuizum
29:06
28:52
7
Rika Hoekstra
LSV Invictus
29:42
29:30
8
Lienke Veldhuis
Heerenveen
30:12
30:05
9
Anthe Veldhuis
Wolvega
30:13
30:06
10
Ella van den Berg
Oosterwolde
30:59
30:55
11
Geertje Hannema
Hartwerd
31:01
30:55
12
Tea Busstra
Lionitas
31:28
31:23
13
Feinette Brouwer
Gorredijk
31:30
31:20
14
Neel van Maurik
LSV Invictus
31:39
31:31
15
Calle Dijkstra
Appelscha
31:53
31:41
16
Naraysca Cecilia
Drachten
32:04
31:52
17
Dorien Mobach
Smilde
32:27
32:16
18
Bertha Postma - Molenaar
LSV Invictus
33:33
33:27
19
Coba de Vries
Warffum
34:50
34:47
20
Mattie de Boer
LSV Invictus
37:03
36:58
21
Sarina Jannes
Friesland
37:03
36:54
22
Evelyne Salari
Hunzerunners Loopgroep
37:11
36:59
23
Corrie Vlasma
LSV Invictus
37:21
37:15
24
Afke van Doezum
Harkema
38:00
37:46
25
Nancy L. Caviet
Friesland
38:08
37:59
26
Reina Terpstra
De Sperwers
38:12
38:03
27
Geke Driesprong
Earnewald
38:23
48:03
28
Wia siebenga
Bontebok
40:13
40:09
29
Geertje Bakker
Leeuwarden
40:20
40:13
30
Rita Woldendorp
Appingedam
40:46
40:35
31
Colina van der Heide
Katlijk
42:09
42:06
RCN de Roggeberg, de Hildenberg, Leafs, Woltinge groenten, Nijstad bakker
www.uitslagen.nl
17-09-2019 15:31