Uitslagenlijst Remax Kneesloop Dokev

Anna Paulowna - Zaterdag 7 september 2019

JO 6, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Thijmen Koen
Noordkop
2:12
2
Brettley Onos
2:19
3
Finn Elbertsen
2:26
4
Max van Geel
2:35
5
Daan Mulder
2:47
6
Jurre Koen
4:40
ME 6, 500 M
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nienke Ruijter
3:09
2
Emma Verkerke
3:15
3
Anna Verkerke
4:55
JO 8, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Siem Elbertsen
DOKEV
4:15
2
Bram Mulder
4:29
3
Lars Lubbers
DOKEV
4:41
4
Tom van Geel
4:46
5
Elroy Onos
4:50
6
Joey Glasbergen
5:05
7
Emiel Ruijter
DOKEV
5:34
8
Leroy Borst
DOKEV
6:21
ME 8, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lotte Lienos
4:36
JO 11, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Tim Lienos
Noordkop
3:46
2
Thom Mulder
3:52
3
Joshua Cornielje
4:00
4
Maxx Blom
DOKEV
4:04
5
Max van der Plas
DOKEV
4:10
6
Kian Tiemens
DOKEV
4:23
7
Lucas Glasbergen
5:06
ME 11, 1 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn van den Berg
DOKEV
4:00
2
Bregt Hopman
NOVA
4:11
3
Romy Duineveld
NOVA
4:13
4
Ella Mentjens
4:25
5
Lisa van Kooten
DOKEV
4:33
6
Maud Lubbers
5:06
JO 15, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lucas Cornielje
13:30
2
Crijn Beerse
14:39
ME 15, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Annemieke Cornielje
16:54
2
Lara Mentjens
22:38
HE16+, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Peranavan Balasupramaniam
10:42
2
Jeffrey Wassenaar
11:03
3
Jakob Cornielje
12:29
4
Ronald van der Veen
12:32
5
Tim Bunhman
13:01
6
Barry Bruin
13:49
7
Joep van der Wulp
SV Sportlust
14:12
8
Remco Glasbergen
15:03
9
Wim van der Poel
16:10
DA16+, 3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Marja Mulder
14:43
2
Lisa van Neerven
15:52
3
Dijanka Mentjens
22:39
HEREN, 7,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Filmon Tesfu
SV Sportlust
23:46
2
Tim Tesselaar
Noordkop
25:49
3
Raymond Koen
SV Sportlust
26:24
4
Paul Okkerse
SV Sportlust
27:53
5
Sven Verduijn
28:25
6
Hein Veldman
29:23
7
Gertjan Kater
29:31
8
Jan Kerkhof
DOKEV
29:50
9
Jorick Quax
30:24
10
Ronald Lienos
30:41
11
Dennis van der Veen
30:47
12
Ronald Jacobs
Noordkop
31:02
13
Kurt van der Plas
DOKEV
31:12
14
Menno Beneker
SV Sportlust
31:42
15
Nico van Dalen
31:42
16
Dirk Abbink
31:48
17
Frank Hollander
31:52
18
Roemer van der Steeg
32:01
19
Jeroen Langeveld
32:14
20
Remco Postma
32:24
21
Peter Keet
DOKEV
32:48
22
Simon Wilms
32:57
23
Willem Mulder
SV Sportlust
33:50
24
Marijk Viskil
SV Sportlust
33:50
25
Frank van Woehom
34:11
26
Andre van der Ploeg
35:42
27
Lammert Jager
Noordkop
35:52
28
Leen Duijzer
36:46
29
Robert Vonderbank
36:55
30
Michel Verkerke
37:48
31
Leo Raateland
38:25
32
Peter Jacobs
Noordkop
39:57
33
Dirk Jimmink
40:03
34
Erik Suaans
41:18
35
Andre van Tillo
43:44
DAMES, 7,6 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sandra Homan
DOKEV
31:13
2
Lisanne Keet
DOKEV
32:45
3
Ilona Ploeger
DOKEV
32:50
4
Linda Bontje-Hollander
DOKEV
33:09
5
Karin de Wit
35:18
6
Tine Geerligs
38:13
7
Ada Sniekes
38:16
8
Irene van Dalen
SV Sportlust
38:26
9
Kirsten Bijker
SV Sportlust
39:40
10
Rita Spoor
DOKEV
39:41
11
Jenneke Satter
40:03
12
Marleen Borst
43:41
13
Jola Geerligs
47:30
www.uitslagen.nl
07-09-2019 21:13