Uitslagenlijst Bosse Pielenloop

Vogelwaarde - Vrijdag 6 september 2019

<10, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kyle van Hove
Vogelwaarde
3:54
2
Lucas Hemelaar
Vogelwaarde
3:56
3
Ruben van Hove
Vogelwaarde
4:01
4
Wessel de Rijk
Vogelwaarde
4:04
5
Job van Goethem
Vogelwaarde
4:08
6
Raff Nelis
Vogelwaarde
4:31
7
Siem van Delft
Kloosterzande
4:39
8
Liam de Schepper
Vogelwaarde
4:49
9
Boyd Collet
Hulst
5:22
10
Justin de Krijger
Terneuzen
5:30
11
Wout Lambert
Vogelwaarde
5:40
12
Anne Lambert
Vogelwaarde
5:46
13
Stijn Lambert
Vogelwaarde
6:25
10+, KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Loïs de Rijk
Vogelwaarde
3:57
2
Kaylee van Hove
Vogelwaarde
4:03
3
Jelte van der Kraaij
Kloosterzande
4:09
4
Janneke van Hove
Vogelwaarde
4:17
MAN, KORTE AFSTAND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Andy Cocquyt
Zelzate
15:55
2
Noah Roels
Hulst
18:10
3
Guus Beljouw
Kloosterzande
18:13
4
Alex Cocquyt
Boekhoute
19:09
5
Thierry de Caluwe
Terneuzen
20:07
6
Maarten Hermus
Vogelwaarde
21:06
7
Jeffry Kints
Vogelwaarde
21:41
8
Jimmy van Delft
Kloosterzande
21:54
9
Theo van der Kraaij
Kloosterzande
22:18
10
Joop Maas
Kloosterzande
24:23
11
Kevin van Campenhout
Hulst
24:48
12
Wilco Bruggeman
Vogelwaarde
25:08
13
Antoinne Haers
Vogelwaarde
26:19
14
Cyriel Bucheler
Hoboken
29:20
15
Wim Coppieters
Strombeek-Bever
36:20
VROUW, KORTE AFSTAND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Margo Hermans
Ossenisse
24:44
2
Daphne Boddaert
Sint-Jansteen
25:41
3
Martine Latuheru
Vlissingen
26:01
4
Bernadette Salomé
Kloosterzande
26:27
5
Petra Hemelaar
Vogelwaarde
27:06
6
Ine de Deyne
Kemzeke
28:27
7
Marian van Voren
Terneuzen
28:28
8
Mia van Belle
Vlissingen
29:26
9
Stephanie Verdurmen-Helmers
Sint-Jansteen
30:00
10
Greta de Vylder
Sint Gillis Waas
36:18
11
Marie Jeanne Weemaes
Sint Gillis Waas
36:19
MAN, MIDDEN AFSTAND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Rouwendaal
Vogelwaarde
36:15
2
Erwin Haers
Amersfoort
37:49
3
Dennis van Passel
Vogelwaarde
38:27
4
Matti Buysse
Stekene
38:48
5
Erwin Beljouw
Kloosterzande
40:11
6
Davy de Wolf
Hulst
40:30
7
Robert
Vianen
42:23
8
Martin Noens
Kemzeke
42:36
9
Rudi de Caluwe
Sas van Gent
43:39
10
Laurens Meeuwsen
Krabbendijke
44:00
11
Arno Wauters
Vogelwaarde
45:48
12
Paul de Booij
Lamswaarde
47:40
13
Marc van Passel
Vogelwaarde
48:33
14
Jack de Booij
Hulst
48:49
15
Willem Ymker
Terneuzen
48:57
16
Bennie Bouterse
Terneuzen
49:03
17
Leo Kaijser
Terneuzen
49:04
18
Gyon Voet
Walsoorden
49:11
19
Michel Crombeen
Vogelwaarde
49:18
20
Johan Dekker
Middelburg
50:06
21
Tonnie van Eijk
Axel
50:42
22
Ivo de Wilde
Clinge
50:48
23
Stefaan de Wert
Clinge
50:49
24
Randy Lauret
Hulst
52:55
25
Daan Dieleman
Zaamslag
56:22
26
Romain Bolssens
Kieldrecht
59:31
27
Theo Pauwels
Vogelwaarde
1:10:20
VROUW, MIDDEN AFSTAND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Arlette Hendrickx
Hallaar
54:04
2
Els Zweistra
Terneuzen
54:25
3
Sarijke Aerts
Middelburg
55:28
4
Peggy de Cock
Hengstdijk
55:45
5
Yara Roels
Hulst
56:07
MAN, LANGE AFSTAND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Edwin de la Ruelle
Koewacht
50:29
2
Jordy Leenknecht
Hulst
52:29
3
Ruben Boutens
Middelburg
55:43
4
Fons de Rijcke
Kloosterzande
55:48
5
Reggy Heijens
Vogelwaarde
57:16
6
Marc D'Hont
Kuitaart
57:20
7
Patrick van Remortel
Hulst
58:05
8
John van Dijke
Kloosterzande
58:06
9
Andre Verdurmen
Kloosterzande
58:25
10
Jaap van der Veen
Terneuzen
1:00:45
11
Jos Wyns
Hallaar
1:00:52
12
Patrick de Sutter
Stekene
1:03:41
13
Jack Folkersma
Terneuzen
1:08:06
14
Leo Bracke
Axel
1:09:57
15
Johnny Dooms
Terneuzen
1:14:02
16
Lauran van den Dries
Kloosterzande
1:14:43
VROUW, LANGE AFSTAND
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Emanuëla Bracke
Axel
1:09:58
2
Chantal Nachtegael
Heikant
1:11:24
3
Ellen van Leuven
Breda
1:12:29
4
Jacqueline D'Hont
Kuitaart
1:14:46
Mede mogelijk gemaakt door SPAR Blommaert
www.uitslagen.nl
09-09-2019 07:42