Uitslagenlijst Gramsbergen Lichtstadloop

Gramsbergen - Maandag 2 september 2019

J-8, 1 KM JONGENS T/
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Luuk Wenker
Ane
4:08
4:08
2
Siem ter Wijlen
Ane
4:10
4:10
3
Lars Martens
Gramsbergen
4:18
4:17
4
Hidde de Jonge
Hardenberg
4:25
4:25
5
Joey Noteboom
Gramsbergen
4:32
4:32
6
Gijs de Lange
Arrien
4:34
4:34
7
Dyon Schroer
Collendoorn
4:36
4:35
8
Bram Martens
Gramsbergen
4:37
4:37
9
Quinten van Leussen
Gramsbergen
4:38
4:38
10
Liam Bouwhuis
Gramsbergen
4:48
4:47
11
Lars Freriks
Ane
4:51
4:50
12
Marijn Assen
Gramsbergen
5:00
4:59
13
Jarno Snijders
den Velde
5:01
5:00
14
Remco Freriks
Ane
5:09
5:09
15
Ywan Bouwmeester
Gramsbergen
5:10
5:10
16
Demi Veldsink
Gramsbergen
5:11
5:11
17
Herre Nijeboer
Nederland
5:13
5:13
18
Maro Spang
Nederland
5:15
5:15
19
Jurre de Jonge
Hardenberg
5:15
5:15
20
Tobias Pol
Coevorden
5:18
5:18
21
Levi Hekman
Gramsbergen
5:22
5:21
22
Luuk ter Wijlen
Ane
5:22
5:22
23
Lars Ramaker
Gramsbergen
5:22
5:21
24
Thijs Blaauwgeers
Coevorden
5:24
5:24
25
Teun Ensink
Gramsbergen
5:25
5:23
26
Morris van Leussen
Ane
5:28
5:27
27
Bart Stegeman
Ane
5:28
5:28
28
Stijn Edelijn
Gramsbergen
5:29
5:27
29
William Reinders
Ane
5:31
5:29
30
Floris Willems
Beerzerveld
5:33
5:31
31
Joep Gaasbeek
Gramsbergen
5:35
5:35
32
Damon Nijman
Ane
5:36
5:34
33
Joep Ensink
Gramsbergen
5:39
5:36
34
Mike Edelijn
Gramsbergen
5:40
5:38
35
Sven Bouwmeester
Gramsbergen
5:41
5:40
36
Oscar Bontius
Gramsbergen
5:42
5:40
37
Bjorn Fleurke
Ane
5:43
5:42
38
Jordy Zweers
Gramsbergen
5:43
5:42
39
Thijs Meilink
Gramsbergen
5:44
5:41
40
Bram Heimeriks
Gramsbergen
5:45
5:44
41
Jarno Bras
Gramsbergen
5:46
5:43
42
Naud Stoeten
Gramsbergen
5:46
5:44
43
Mike Hamberg
Gramsbergen
5:46
5:44
44
Noud Pegtel
Gramsbergen
5:47
5:47
45
Jari Klinkien
Gramsbergen
5:48
5:47
46
Joris Mink
Gramsbergen
5:49
5:49
47
Tiemen Mink
Gramsbergen
5:50
5:49
48
Bas Muter
Gramsbergen
5:51
5:50
49
Jasper Veurink
Gramsbergen
6:00
5:59
50
Thijs Brink
Gramsbergen
6:27
6:27
51
Monne Slot
Gramsbergen
6:32
6:29
52
Lenn Kelder
Gramsbergen
6:33
6:31
53
Tim Kuiper
Gramsbergen
6:34
6:32
54
Senne Bras
Gramsbergen
6:34
6:31
55
Ferron Timmer
Gramsbergen
6:41
6:41
56
Tim Snel
Schoonebeek
6:51
6:50
57
Lars Timmermans
Ane
6:56
6:54
58
Nathan Pol
Coevorden
7:04
7:01
59
Jurre Meijer
Ane
7:04
7:03
60
Bram Ziengs
Gramsbergen
7:10
7:08
61
Jakob Kelder
Gramsbergen
7:10
7:08
62
Midas Withaar
Ane
7:13
7:10
63
Jayden Krijgsveld
Gramsbergen
7:14
7:14
64
Tygo Bosch
Gramsbergen
7:15
7:13
65
Jordy Baarslag
Gramsbergen
7:17
7:15
66
Koen Muter
Gramsbergen
7:18
7:14
67
Daan Winters
Gramsbergen
7:19
7:16
68
Gijs Brinks
Gramsbergen
7:20
7:17
69
Kasper Mink
Gramsbergen
7:21
7:17
70
Jim Odink
Ane
7:27
7:25
71
Max Snel
Schoonebeek
7:38
7:38
72
Ben Rijstenberg
Loozen
7:40
7:38
73
Roan Klinkien
Gramsbergen
7:48
7:45
74
Scott Noteboom
Gramsbergen
7:59
7:54
75
Koen Pegtel
Gramsbergen
8:00
8:00
76
Jurre Mulder
Anevelde
8:02
8:01
77
Jesse Wolbink
Gramsbergen
8:14
8:11
78
Evan Bras
Holtheme
8:16
8:11
79
Boris van Diepen
Lutten
8:24
8:21
80
Lars Hans
Gramsbergen
8:29
8:24
81
Siem Reinders
Gramsbergen
8:30
8:24
82
Tyler Krijgsveld
Gramsbergen
8:31
8:31
83
Thijs Klein
Gramsbergen
9:16
9:11
M-8, 1 KM MEISJES T/
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jaylee Hamberg
Loozen
5:01
5:01
2
Roos Kassies
Ane
5:05
5:05
3
Sanne Noordkamp
Nederland
5:05
5:04
4
Feline Hulter
Gramsbergen
5:08
5:08
5
Tessa Slot
Gramsbergen
5:17
5:15
6
Amlia Spang
Gramsbergen
5:22
5:22
7
Fleur Meijer
Ane
5:25
5:24
8
Eline Lennips
Gramsbergen
5:32
5:32
9
Birgit Spijkers
Gramsbergen
5:36
5:34
10
Isa Lennips
Hardenberg
5:40
5:40
11
Ziva Heerkes
Gramsbergen
5:42
5:42
12
Ella Karkdijk
Hardenberg
5:43
5:43
13
Maud Wenker
Ane
5:43
5:41
14
Babett Amsink
Hardenberg
5:44
5:44
15
Noortje Reinders
Gramsbergen
5:45
5:45
16
Elin Hans
Gramsbergen
5:46
5:45
17
Sterre Meier
Gramsbergen
5:48
5:47
18
Merlin Reins
Gramsbergen
5:49
5:48
19
Susan Alfring
Gramsbergen
5:49
5:49
20
Noor Meilink
Holtheme
5:52
5:52
21
Benthe Reinders
Gramsbergen
5:53
5:50
22
Naomi Buisman
Gramsbergen
5:56
5:55
23
Vera Bosch
Gramsbergen
6:03
6:01
24
Rosali Bril
Ane
6:03
6:01
25
Suus Kassies
Ane
6:04
6:03
26
Sanna Hendriks
Gramsbergen
6:04
6:02
27
Famke Moes
Gramsbergen
6:05
6:05
28
Sophie Bras
Gramsbergen
6:05
6:05
29
Rhodé Warners
Gramsbergen
6:08
6:08
30
Maud Brink
Gramsbergen
6:09
6:09
31
Lara Hudepol
Gramsbergen
6:10
6:10
32
Tirza Pruisser
Gramsbergen
6:11
6:11
33
Mailissa van Lingen
Ane
6:12
6:09
34
Silva Hofsink
Gramsbergen
6:18
6:18
35
Lizzy Noteboom
Gramsbergen
6:20
6:16
36
Carmen Vinke
Gramsbergen
6:21
6:21
37
Nora Bosch
Gramsbergen
6:22
6:20
38
Noa Hamberg
Gramsbergen
6:23
6:23
39
Tessa Hakkers
Gramsbergen
6:24
6:22
40
Florien Hutten
Gramsbergen
6:25
6:23
41
Mieke Kelder
Coevorden
6:26
6:25
42
Lieke de Groot
Gramsbergen
6:27
6:26
43
Sara Keller
Gramsbergen
6:28
6:26
44
Amber Bras
Holtheme
6:28
6:26
45
Noor Klein
Gramsbergen
6:29
6:28
46
Elize Hulter
Gramsbergen
6:32
6:32
47
Lieke Amsink
Gramsbergen
6:38
6:36
48
Sophia Kelder
Gramsbergen
6:39
6:36
49
Meike Stegeman
Ane
6:39
6:38
50
Loys Ziengs
Gramsbergen
6:50
6:49
51
Julia de Lange
Arrien
6:57
6:55
52
Yara Tromp
Gramsbergen
7:01
6:58
53
Fenne Seinen
Gramsbergen
7:12
7:09
54
Nora Vinke
Gramsbergen
7:25
7:20
55
Jinte Amsink
Hardenberg
7:31
7:29
56
Jade Lennips
Gramsbergen
7:31
7:30
57
Martine Lennips
Gramsbergen
7:35
7:32
58
Djennah Nijman
Ane
7:40
7:38
59
Femke Meilink
Gramsbergen
7:42
7:38
60
Myla Withaar
Anerveen
7:42
7:39
61
Lisanne Buisman
Gramsbergen
7:43
7:43
62
Yara Kesselaar
Gramsbergen
7:54
7:54
63
Rosalynn Boonstra
Gramsbergen
8:20
8:17
64
Rosalie Zweers
Gramsbergen
8:45
8:43
65
Sarah Ziengs
Gramsbergen
8:59
8:58
66
Floor Pegtel
Gramsbergen
9:15
9:09
67
Fien
Ane
9:29
9:28
68
Madeleine Hulter
Gramsbergen
9:49
9:44
J-11, 1 KM JONGENS 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Niek van der Kolk
Gramsbergen
3:44
3:44
2
Coen Groeneveld
Coevorden
3:47
3:46
3
Yorrick Klaver
Hardenberg
3:50
3:50
4
Kris van der Kolk
Gramsbergen
3:55
3:55
5
Joris Leenders
Gramsbergen
3:58
3:57
6
Jarno
Gramsbergen
3:58
3:58
7
Jurgen ter Wijlen
Gramsbergen
4:07
4:07
8
Anel Schottert
Gramsbergen
4:09
4:09
9
Jesse Scholten
Gramsbergen
4:10
4:10
10
Pim Benjamins
Ane
4:11
4:10
11
Jordi Wenker
Ane
4:18
4:18
12
Robin Scholten
Gramsbergen
4:20
4:20
13
Almar Nijeboer
Gramsbergen
4:25
4:25
14
Floris Lenters
Gramsbergen
4:29
4:29
15
Jarno Harmsen
Gramsbergen
4:30
4:29
16
Startnummer 287
4:31
4:30
17
Anne Ramaker
Nederland
4:40
4:39
18
Stijn Odink
Gramsbergen
4:41
4:39
19
Lars Hendriks
Gramsbergen
4:42
4:42
20
Roy ter Wee
Nederland
4:48
4:46
21
Jelle Stegeman
Ane
4:51
4:49
22
Finn Hudepol
Gramsbergen
4:51
4:51
23
Stijn Mensink
Laar
4:57
4:55
24
Liam Gruisinga
Coevorden
4:58
4:57
25
Tim Haarman
Gramsbergen
4:58
4:57
26
Binq Groeneveld
Coevorden
5:02
5:01
27
Thijs Rijstenberg
Loozen
5:05
5:04
28
Rens Heerkes
Gramsbergen
5:09
5:09
29
Ruben Pol
Coevorden
5:12
5:11
30
Chris Rijstenberg
Nederland
5:13
5:12
31
Jilano Pruisscher
Gramsbergen
5:15
5:13
32
Sven Amsink
Gramsbergen
5:17
5:15
33
Joël Jansen
den Velde
5:17
5:17
34
Daan Heimeriks
Gramsbergen
5:18
5:18
35
Stef Alfring
Nederland
5:19
5:18
36
Jurre Lennips
Nederland
5:19
5:18
37
Tijn van Os
Gramsbergen
5:23
5:22
38
Thijn Meilink
Holtheme
5:25
5:25
39
Floris Spijkers
Nederland
6:01
6:01
40
Ruben Smit
Ane
6:12
6:10
41
Armando Harmsen
Gramsbergen
6:12
6:12
42
Bas Winters
Gramsbergen
6:16
6:14
M-11, 1 KM MEISJES 9
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge van der Haar
Gramsbergen
4:11
4:10
2
Lynn Richterink
Ane
4:15
4:15
3
Esrah Baars
Gramsbergen
4:17
4:16
4
Julia Seppenwoolde
Rijssen
4:17
4:17
5
Lorissa Aufderhaar
Hardenberg
4:28
4:28
6
Karlijn Hulter
Gramsbergen
4:31
4:31
7
Lotte Meijer
Ane
4:46
4:46
8
Laura Veldsink
Gramsbergen
4:50
4:50
9
Esmae Langenberg
Gramsbergen
5:10
5:09
10
Florien Dimmendaal
Gramsbergen
5:10
5:10
11
Marell Schroer
Collendoorn
5:18
5:18
12
Sara Bouwhuis
Gramsbergen
5:28
5:27
13
Tess van Dijk
Holtheme
5:30
5:29
14
Daniëla Lougheed
Gramsbergen
5:31
5:30
15
Tasnim Aljamani
Gramsbergen
5:34
5:33
16
Jo-Ann vd Schuur
Gramsbergen
5:34
5:33
17
Noor Stoeten
Nederland
5:37
5:36
18
Sarah Hutten
Gramsbergen
5:38
5:37
19
Julia Bras
Nederland
5:41
5:41
20
Emma Brakel
Nederland
5:43
5:42
21
Ilse Withaar
Gramsbergen
5:45
5:44
22
Esmee vd Kamp
Gramsbergen
6:05
6:03
23
Lidya Aynalem Mehari
Nederland
6:30
6:30
G-MAN, 1 KM G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jorian Seubers
Zuidwolde Dr
5:03
5:01
2
Patrick Hospers
Gramsbergen
5:45
5:45
3
Roy Doornbos
6:13
6:13
4
Wout Donker
Holtheme
10:11
10:11
5
Thijs Hoogeveeen
Hoogenweg
11:18
11:18
G-VRW, 1 KM G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marije Arkes
Zuidwolde Dr
5:33
5:31
2
Cherique Stoel
Coevorden
6:11
6:11
3
Sandra Benjamins
Coevorden
7:18
7:18
4
Dianne van den Berg
Hoogenweg
10:59
10:57
MAN, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ephrem Been
Zuidwolde Dr
10:11
10:11
2
Reinier de Boer
Dalen
10:13
10:12
3
Rico Kleine
Hoogeveen
10:32
10:31
4
Dennis Brandenburg
Steenwijk
11:37
11:36
5
Stefan Hosper
Gramsbergen
12:14
12:13
6
Niels Lanjouw
Ane
12:31
12:29
7
Alwin Huisjes
12:39
12:37
8
Mikel Berenst
Vroomshoop
13:08
13:08
9
Tycho Hudepol
Gramsbergen
13:30
13:30
10
Thijs Dorgelo
Hoogenweg
14:23
14:23
11
Bas Heerkes
Gramsbergen
15:27
15:25
12
Stan Gerritsen
Gramsbergen
15:42
15:41
13
Geert Klein
Gramsbergen
16:20
16:18
14
Harmen Veldsink
De Krim
16:41
16:39
15
Walid Aljamali
Gramsbergen
16:58
16:57
16
Yoran Vetker
De Krim
17:04
17:02
17
Roy Boonstra
Gramsbergen
17:44
17:42
18
Sem Wolbink
Gramsbergen
17:54
17:53
19
Stephan Belt
Gramsbergen
18:34
18:32
VROUW, 3 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isa Boonstra
Gramsbergen
17:46
17:45
2
Britt Belt
Gramsbergen
18:33
18:31
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
William van Eeken
Itterbeck
16:00
15:59
2
Gerben Tielstra
Dalen
17:02
17:01
3
Niek Nijenhuis
Bergentheim
17:18
17:17
4
Thomas Kotten
Emlichheim
17:21
17:20
5
Nick Kerkhof
Hollandscheveld
17:44
17:43
6
Vincent Tempelman
Hardenberg
18:24
18:23
7
Kees Kramer
Hardenberg
18:30
18:29
8
Stefan Koopman
Zwolle
18:59
18:58
9
Jutsin Hakkers
Kloosterhaar
19:02
19:00
10
John Sikken
Erm
19:57
19:56
11
Juan Oldehinkel
Hardenberg
20:08
20:07
12
Herrick Tempelman
Hardenberg
20:34
20:32
13
Erwin Hutten
Hardenberg
20:53
20:49
14
Ruben Fokke
Hardenberg
20:56
20:54
15
Rody Bril
Gramsbergen
21:00
20:59
16
Christiaan van der Weide
Gramsbergen
21:00
20:59
17
Christian van der Veen
Bergentheim
21:08
21:02
18
Jos Gerrits
Hardenberg
21:15
21:12
19
Marcel Nijmeijer
Ane
21:43
21:36
20
Willem Meinen
Gramsbergen
21:45
21:30
21
Jeroenb Weitkamp
Bergentheim
22:02
21:55
22
Rowan Koenderink
Radewijk
22:07
22:00
23
Arjen Slot
Hardenberg
22:08
21:57
24
Christian Baarslag
Hardenberg
22:11
22:08
25
Startnummer 597
22:24
22:18
26
Hessel Bosman
Gramsbergen
22:25
22:17
27
Danny Wijnholt
Hardenberg
22:26
22:24
28
Niels Lanjouw
Ane
22:29
22:14
29
Ruben Grootens
Hardenberg
22:41
22:26
30
Wesley Kuilder
Emmen
22:47
22:45
31
Bas Reinders
Anevelde
23:06
22:58
32
Robin Slump
Hardenberg
23:07
22:53
33
Hindrik-Jan Dorgelo
Holthone
23:08
22:59
34
Gerben Bremmer
Bergentheim
23:12
23:07
35
Rik Leemhuis
2e Exloermond
23:27
23:22
36
Senne Schottert
Gramsbergen
23:33
23:31
37
Jeffrey Logtenberg
Gramsbergen
23:34
23:22
38
Jordy Veldsink
Gramsbergen
23:50
23:47
39
Lars Hazelaar
Ane
24:13
24:10
40
Niels Breukelman
Gramsbergen
24:13
24:10
41
Gijs Benjamins
Ane
24:15
24:10
42
Nick Brouwer
Kampen
24:18
24:12
43
Mark Sloots
Gramsbergen
24:20
24:13
44
Gerlof Valkman
Gramsbergen
24:31
24:17
45
Ron Meier
Gramsbergen
24:49
24:38
46
Jelle Assen
Gramsbergen
24:58
24:43
47
Jolke de Vries
Hardenberg
25:15
25:04
48
Rene Hooge
Elim
25:20
25:13
49
Jorren Snippe
De Krim
26:12
26:10
50
Han Veurink
Venebrugge
26:14
26:02
51
Ruben Aalders
Zwolle
26:39
26:31
52
Rachnar Kikkert
Hardenberg
26:43
26:40
53
Gijsbert Klein
Gramsbergen
26:55
26:41
54
Bas Moes
Gramsbergen
27:22
27:08
55
Bjorn de Jonge
Gramsbergen
27:32
27:21
56
Kevin Dijk
Holtheme
27:41
27:28
57
Lars Vandongen
Hardenberg
27:49
27:42
58
Evan Reinders
Gramsbergen
28:00
27:41
59
Ginand Bras
Gramsbergen
28:06
27:51
60
Ferdie Gerritsen
Hardenberg
28:13
28:04
61
Tom Brinks
Gramsbergen
28:54
28:39
62
Jan Derek Tromp
Gramsbergen
28:59
28:48
63
Richard Slump
Gramsbergen
29:24
29:11
M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Hiddingh
Bergentheim
19:41
19:39
2
Ben Smith
Hardenberg
20:12
20:10
3
Jan Hofsink
Bergentheim
21:20
21:16
4
Marcel Heuver
Hardenberg
21:28
21:25
5
Marco Bokxem
Bergentheim
21:32
21:27
6
Arend Jan Veurink
Hardenberg
21:55
21:53
7
Bert Post
Dedemsvaart
22:15
22:09
8
Emiel Willemsen
Almelo
22:35
22:28
9
Henderik-Jan Reinders
Gramsbergen
22:43
22:39
10
Martin Vinke
Gramsbergen
22:46
22:42
11
Erik Hofsink
Gramsbergen
23:12
23:06
12
Bertil Odink
Dedemsvaart
23:19
23:13
13
Gert Jan Meinen
Hardenberg
23:41
23:36
14
Gert Kerkdijk
Hardenberg
24:20
24:03
15
Gert Hutten
Bergentheim
24:27
24:22
16
René Pertien
Gramsbergen
24:39
24:34
17
Jan Wiggerink
Emlichheim
25:45
25:34
18
Alfred Veldsink
Gramsbergen
26:35
26:25
19
Jörg Klomp
Wilsum
26:48
26:29
20
Alex Grobbe
Coevorden
27:24
27:06
21
Edwin vd Vecht
Dedemsvaart
27:27
27:17
22
Maarten Willering
Gramsbergen
27:36
27:21
23
Anne Hehman
Gramsbergen
27:51
27:41
24
Achim Tyman
Wilsum
28:54
28:35
25
Eric Grendelman
Slagharen
29:05
28:47
26
Bart van Dijk
Slagharen
29:05
28:48
27
Guido Keen
Emlichheim
29:57
29:46
28
Ronnie Bosscher
Sibculo
32:11
31:53
29
Mark de Jonge
Gramsbergen
33:53
33:42
M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lamko Hubebos
Zuidwolde Dr
17:28
17:28
2
Gert Berenst
Vroomshoop
20:11
20:09
3
Heinz Stroeve
Emlichheim
20:50
20:49
4
Henk Jan Meier
Hardenberg
21:05
21:04
5
Eddy Geesink
Hardenberg
21:17
21:16
6
Jan Mulder
Hardenberg
21:24
21:22
7
Theo Salomons
Bergentheim
21:54
21:52
8
Jan Schutte
Sibculo
22:13
22:07
9
Robert Terlouw
Hardenberg
22:14
22:11
10
Rob Somsen
De Krim
22:24
22:22
11
Gerhard Stroeve
Emlichheim
22:27
22:24
12
Theo Oldehinkel
Hardenberg
22:44
22:42
13
Henk Biesterbos
Lutten
22:45
22:40
14
Albert Fransen
Hardenberg
23:41
23:37
15
Eduard Helthuis
Hardenberg
23:41
23:36
16
Herman Overmars
Ommen
23:56
23:44
17
Marco Scholten
Coevorden
24:05
23:54
18
Hans Grootens
Hardenberg
24:30
24:15
19
Henri Wanschers
Almelo
24:52
24:46
20
Stef Leemhuis
Emmen
25:14
25:07
21
Harrie Jasper
Sibculo
25:15
25:08
22
Seine van den Berg
Lutten
25:20
25:16
23
Ad Heesbeen
Ane
26:39
26:30
24
Gert Hamberg
Gramsbergen
27:25
27:13
25
Peter Snijders
Holthone
27:49
27:28
26
Zander van Braam
Gramsbergen
27:59
27:45
27
Jan Schalen
Dedemsvaart
28:47
28:36
28
Johann Spieker
Emlichheim
29:08
28:52
29
Ingrid Witschtie
Emlichheim
29:44
29:33
30
Albert Kuilder
Almelo
30:38
30:24
31
Sjaak Donker
Holtheme
31:02
30:47
32
Henri Beenen
Gramsbergen
31:56
31:43
33
Max Bakhuis
Gramsbergen
32:04
31:47
34
Hans Klein Koerkamp
Hardenberg
32:13
31:51
35
Luc Hillebrand
Hardenberg
32:20
32:00
36
Erik Seinen
Gramsbergen
33:13
32:56
37
Hans Schuurman
Beerzerveld
33:15
33:04
38
Luuk Kremer
Hardenberg
34:42
34:20
39
Luuk Espeldoorn
Hardenberg
34:46
34:25
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lianne vd Belt
Groningen
17:22
17:22
2
Erna Willems
Bergentheim
22:24
22:20
3
Leandra Karst
Coevorden
22:28
22:19
4
Jacqueline Reins
Gramsbergen
23:09
23:07
5
Nikki Geesink
Hardenberg
23:34
23:30
6
Nienke Gerrits
Gramsbergen
23:45
23:33
7
Yvet Schuurman
Hardenberg
25:06
25:00
8
Seline Hutten
Bergentheim
25:28
25:23
9
Rosalie Pullen
Bergentheim
25:34
25:31
10
Inge Salomons
Bergentheim
26:39
26:24
11
Maud Benjamins
Ane
26:44
26:37
12
Sara Willering
Gramsbergen
26:58
26:52
13
Laura Geesink
Hardenberg
26:58
26:52
14
Marjon Veldsink
Gramsbergen
27:18
27:11
15
Kayla van ‘t Zand
Dedemsvaart
27:27
27:17
16
Mirjam Brink
Gramsbergen
27:40
27:28
17
Ellen Hommes
Gramsbergen
27:46
27:28
18
Marijn Willems
Beerzerveld
28:02
27:43
19
Ellen Seinen
Gramsbergen
28:02
27:53
20
Freya van Engelen
Hardenberg
28:34
28:16
21
Merel Seinen
Holtheme
28:52
28:43
22
Jerien Snoeijink
Anerveen
28:52
28:43
23
Marisa Hans
Gramsbergen
28:55
28:43
24
Annechien Gerritsen
Hardenberg
29:19
29:09
25
Anke Kotten
Emlichheim
29:36
29:27
26
Irma Dijkman
Gramsbergen
29:39
29:21
27
Nienke Lehmann
Hardenberg
29:41
29:32
28
Lotte Donker
Utrecht
29:44
29:28
29
Marith Volkerink
Radewijk
29:58
29:41
30
Catharina Stroeve
Emlichheim
30:07
29:55
31
Simone Baarlink
Emlichheim
30:11
29:59
32
Jennifer Welink
Emlichheim
30:25
30:12
33
Brendie Seinen
Gramsbergen
30:26
30:07
34
Rianne Zwiers
Ane
30:39
30:26
35
Jolanda Poortman
Den Ham Ov
30:40
30:32
36
Isa Belt
Gramsbergen
30:44
30:40
37
Linda Veldsink
Gramsbergen
30:51
30:38
38
Anke Zielmann
Wilsum
31:02
30:42
39
Dian Ester
Gramsbergen
31:13
31:04
40
Alice Ekkelenkamp
Hardenberg
31:16
31:07
41
Marieke Ekkelenkamp
Gramsbergen
31:16
31:08
42
Anneke Weinans
Dalen
31:18
31:01
43
Annelie Brinks
Dalen
31:18
31:01
44
Marianne Meppelink
Gramsbergen
31:19
31:05
45
Angela Marsman
Hardenberg
31:42
31:37
46
Danee Dijkens
Gramsbergen
32:44
32:44
47
Nienke Timmermans
Gramsbergen
32:45
32:29
48
Janique Schuurman
Beerzerveld
33:15
33:05
49
Karina Dogger
Bergentheim
33:16
32:56
50
Germaine Nijstad
Assen
33:28
33:17
51
Meike Stiekel
Emmen
33:44
33:36
52
Cindy Euverman-Zuidema
Hardenberg
33:47
33:36
53
Margriet Bouwhuis
Hardenberg
34:20
34:01
V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fiona Grootoonk
Hardenberg
22:50
22:48
2
Geke Tempelman
Beerzerveld
23:21
23:18
3
Carla Geesink
Hardenberg
25:13
25:09
4
Rona Meijer
Lutten
26:18
26:12
5
Giny Meilink
Ane
26:44
26:37
6
Jacqueline Ruizenaar
Hardenberg
26:54
26:47
7
Rita Köster
Laar
26:59
26:49
8
Helga Timmer
Gramsbergen
27:02
26:53
9
Janny Veldsink
Gramsbergen
27:12
27:06
10
Geke Snijder
Holthone
27:26
27:05
11
Mariska Hamberg
Gramsbergen
28:02
27:49
12
Ruth Maria Flim
Hoogstede
28:02
27:50
13
Gerda Ramaker
Gramsbergen
28:19
28:02
14
Riëtte Bosman
Gramsbergen
28:35
28:23
15
Jolanda Schroer
Collendoorn
28:50
28:28
16
Brenda ten Brinke
Hardenberg
28:58
28:37
17
Sandra Berenst
Vroomshoop
29:07
28:59
18
Ina Hogenberg
Gramsbergen
29:32
29:16
19
Greta Espeldoorn
Hardenberg
29:44
29:23
20
Annelies Kemkes
Hardenberg
30:10
29:49
21
Evelien Ramaker
Hardenberg
30:11
29:50
22
Jutta Oudehinkel
Emlichheim
30:18
30:08
23
Gerline Trüün
Emlichheim
30:18
30:09
24
Coos Moes
Balkbrug
30:22
30:16
25
Ria Spijkers
Gramsbergen
30:31
30:14
26
Marjon Assen
Gramsbergen
30:31
30:17
27
Gretha Brink
Gramsbergen
30:40
30:26
28
Janny Benjamins
Gramsbergen
30:44
30:41
29
Ruth Benjamins
Gramsbergen
30:45
30:40
30
Erna Slot
Gramsbergen
30:45
30:28
31
Christina Vredeveld
Coevorden
30:56
30:44
32
Friednied Hermeling
Wilsum
31:03
30:42
33
Meilink
Anerveen
31:04
30:56
34
Henriëtte Koenderink
Radewijk
31:19
31:01
35
Jutta Geerties
Emlichheim
32:10
32:00
36
Gertie Botter
Sibculo
32:23
32:05
37
Janny Woelders
Heemserveen
32:24
32:03
38
Marry Seinen
Gramsbergen
33:12
32:56
39
Miranda Grissen
Bergentheim
33:46
33:27
40
Roelfina Lantinga
Radewijk
34:36
34:19
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerold Hartger
Neuenhaus
33:10
33:10
2
Jan Pullen
Zwolle
33:55
33:54
3
Gerben Tiekstra
Dalen
36:30
36:30
4
René van der Beek
Hardenberg
38:19
38:18
5
Gerold Wolbert
Lingen
39:23
39:22
6
Martijn van Goor
Hardenberg
39:26
39:24
7
Lars Wolbert
Emlichheim
40:03
40:02
8
Arjan Espeldoorn
Klazienaveen
40:24
40:22
9
Robert Lindeman
Emmer-Compascuum
41:57
41:56
10
Henri Willems
Beerzerveld
42:00
41:59
11
Dennis Karst
Coevorden
42:33
42:31
12
Coen Valkman
Hardenberg
43:06
43:03
13
Erik Smit
Gramsbergen
43:19
43:08
14
Bas Hulshof
Slagharen
43:31
43:28
15
Hidde Hamberg
Schuinesloot
43:33
43:30
16
Onno Ansems de Vries
Hardenberg
43:40
43:36
17
Harmen Welleweerd
Hardenberg
43:41
43:38
18
Geerhard Jansen
Hardenberg
43:57
43:45
19
Jeus Wolbert
Laar
44:06
44:01
20
Mark Boessenkool
Hardenberg
44:34
44:31
21
Maarten Kerkdijk
Hardenberg
45:12
45:10
22
Gerrit Bouwhuis
Hardenberg
46:40
46:28
23
Jesper Sloots
Daarle
46:45
46:43
24
Marcel Scheve
Uelsen
47:59
47:55
25
Jorik van de Veen
Hardenberg
48:10
47:58
26
Ron Kassies
Gramsbergen
48:19
48:08
27
Bas Reins
Radewijk
48:19
48:09
28
Anne Jan Seinen
Gramsbergen
48:31
48:20
29
Klaas Keller
Gramsbergen
48:59
48:53
30
Machiel van Leussen
Ane
49:05
48:58
31
Jeus Ballmann
Nordhorn
49:22
49:14
32
Gerjan Withaar
Gramsbergen
49:53
49:46
33
Gag Botter
Gramsbergen
49:57
49:46
34
Stefan Veenaas
Emlichheim
50:11
50:04
35
Niels Meier
Gramsbergen
50:20
50:12
36
Jeroen Supheert
Gramsbergen
50:45
50:37
37
Jan Menno Brink
Gramsbergen
51:31
51:25
38
Nick Altena
Gramsbergen
51:42
51:29
39
Erik-Jan Beenen
Gramsbergen
51:48
51:41
40
Marlene Noteboom
Gramsbergen
51:50
51:40
41
Evert Noteboom
Gramsbergen
51:50
51:42
42
Jorren Snippe
De Krim
52:22
52:18
43
Gertjan Bril
Hardenberg
53:17
53:09
44
Tim Kroezen
Gramsbergen
55:34
55:24
45
Rik Westerhof
Gramsbergen
55:49
55:37
46
Bert Jan Feenstra
Gramsbergen
55:56
55:47
47
Joost Seinen
Gramsbergen
56:32
56:21
48
Henk Jan Keuken
Coevorden
56:53
56:44
49
Gerda Oosting
Emmen
57:00
56:55
M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erwin Akkerman
Meppel
33:45
33:44
2
Wilfred ten Caat
Elim
41:04
41:01
3
Jorg Geerts
Neuenhaus
41:59
41:54
4
Stephan Belt
Gramsbergen
42:45
42:41
5
Gerko de Roo
Hoogeveen
43:40
43:38
6
Marcel Bouwhuis
Hardenberg
44:13
44:01
7
Gerjan Overweg
Hardenberg
44:22
44:12
8
Erik Dorman
Hardenberg
45:44
45:41
9
Esquar Zuidema
Hardenberg
46:58
46:49
10
Henri Jurjens
Gramsbergen
47:01
46:53
11
Rik Hamberg
Loozen
47:59
47:57
12
Rene Meier
Slagharen
48:38
48:27
13
Jan Vedder
Radewijk
49:13
49:04
14
Michael Scheve
Uelsen
49:14
49:10
15
Johann Hans
Emlichheim
49:17
49:10
16
Felix Sangers
Slagharen
49:31
49:20
17
Jurjen Tangenberg
Hardenberg
50:02
49:54
18
Eddy Gerritsen
Gramsbergen
50:22
50:13
19
Rick Ensink
Gramsbergen
51:07
50:59
20
Gerold Ranters
Emlichheim
51:23
51:17
21
Erik Snippe
Dalen
51:46
51:42
22
Tonnie Hospers
Gramsbergen
51:55
51:47
23
Jeroen Kappert
Bergentheim
51:59
51:55
24
Patrick Stadner
Hardenberg
55:59
55:47
25
Hilko Odink
Ane
59:29
59:21
26
Michel Dolstra
Meppel
1:02:18
1:02:05
M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
René Nolting
Emlichheim
39:38
39:35
2
Richard Kok
Coevorden
40:45
40:43
3
Henk Oldehinkel
Dedemsvaart
41:36
41:35
4
Barjo Lamberink
Bergentheim
41:46
41:45
5
Alfred Harmsen
Goelenkamp
41:50
41:48
6
Jan van Beveren
Hardenberg
42:46
42:44
7
Wim Matel
Ane
43:44
43:42
8
Heizn Stroeve
Emlichheim
44:36
44:33
9
Harry Kamphuis
Gramsbergen
45:57
45:51
10
Hans Schuurman
Beerzerveld
46:53
46:48
11
Heinrich Vermaas
Emlichheim
47:26
47:19
12
Herman Wennink
Hardenberg
47:36
47:33
13
Henk Koenderink
Radewijk
47:51
47:45
14
Andre Potter
Emlichheim
48:57
48:52
15
Roelof Otten
Hoogeveen
49:11
49:09
16
Leo Hulter
Gramsbergen
49:58
49:46
17
Jan Altena
Bruchterveld
50:50
50:47
18
Marcel Thijssen
Coevorden
51:05
50:59
19
Martien Kuilder
Loozen
51:26
51:21
20
Gert Lubbers
Dalen
51:28
51:24
21
Paul Hulsman
Gramsbergen
54:39
54:29
22
Theo Stronks
Aalten
54:39
54:34
23
Henk Jan Jansen
Ommen
54:54
54:44
24
Herman Martens
Ommen
54:54
54:44
25
Gerjan de Ruiter
Gramsbergen
1:01:59
1:01:46
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tamara de Vries
Meppel
42:47
42:45
2
Kirsten Veerman
Hardenberg
44:23
44:22
3
Jessica Wanink
Veldhausen
46:02
45:57
4
Ellen Keizer
Raalte
48:09
48:04
5
Dianne Jansen
Hardenberg
50:23
50:12
6
Susan Donker
Holtheme
52:20
52:10
7
Silke Kerkdijk
Uelsen
54:40
54:35
8
Alieke Wijnholds
Coevorden
56:53
56:44
V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mieke Meilink
Venebrugge
48:04
47:54
2
Bertha Hagedoorn
Gramsbergen
49:31
49:26
3
Jolanda van Voorst
Hardenberg
50:21
50:12
4
Alice Roossien
Anevelde
52:34
52:25
5
Johanna Soer
Gramsbergen
53:18
53:10
6
Marja Donker
Holtheme
53:19
53:08
7
Antje van der Veen
Gramsbergen
54:53
54:44
8
Erna de Jager
Hardenberg
55:59
55:47
9
Frieda van der Veen
Neuenhaus
1:01:41
1:01:33
10
Henny van Braam
Gramsbergen
1:02:18
1:02:05
ESTAF, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lars Knol
Bloemsierkunst 1 By Carlein
34:28
34:28
2
Robert Gerritsen
Bloemsierkunst 1 By Carlein
34:28
34:28
3
Erik Fokke
Bloemsierkunst 1 By Carlein
34:28
34:28
4
Thijs Terlouw
Bloemsierkunst 1 By Carlein
34:28
34:28
5
Maik van de Berg
Geitenmelkerij Kelder
39:16
39:16
6
Roy Oldehinkel
Geitenmelkerij Kelder
39:16
39:16
7
Hielke Kelder
Geitenmelkerij Kelder
39:16
39:16
8
Ron Otten
Geitenmelkerij Kelder
39:16
39:16
9
Mikel Berenst
Bloemsierkunst 2 By Carlein
39:42
39:41
10
Mink de Jong
Bloemsierkunst 2 By Carlein
39:42
39:41
11
Sander Rozemuller
Bloemsierkunst 2 By Carlein
39:42
39:41
12
Gert Berenst
Bloemsierkunst 2 By Carlein
39:42
39:41
13
Richard Beenen
Brandweergroep Gramsbergen
40:47
40:46
14
Guus Meesters
Brandweergroep Gramsbergen
40:47
40:46
15
Koen vd Belt
Brandweergroep Gramsbergen
40:47
40:46
16
Jan Reinders
Brandweergroep Gramsbergen
40:47
40:46
17
Marco Nieuwenhuis
Masévon Technology 1
43:07
43:01
18
Jacob Tamminga
Masévon Technology 1
43:07
43:01
19
Elgar vd Bij
Masévon Technology 1
43:07
43:01
20
Robert Jagt
Masévon Technology 1
43:07
43:01
21
Erwin Hulzebosch
Tapfbazen
44:39
44:38
22
Michiel Karkdijk
Tapfbazen
44:39
44:39
23
Sjoerd Seinen
Tapfbazen
44:39
44:39
24
Stephan Borneman
Tapfbazen
44:39
44:39
25
Geke Tempelman
Vechtdallopers
44:47
44:43
26
Albert Fransen
Vechtdallopers
44:47
44:47
27
Eduard Helthuis
Vechtdallopers
44:47
44:47
28
Gert Jan Meinen
Vechtdallopers
44:47
44:47
29
Gerrit Timmer
Bouwbedrijf Zweers
47:38
47:38
30
Christian Baarslag
Bouwbedrijf Zweers
47:38
47:38
31
Roy Velting
Bouwbedrijf Zweers
47:38
47:26
32
Sam Hutten
Bouwbedrijf Zweers
47:38
47:38
33
Herjan Lamberink
Masévon Technology 2
47:41
47:41
34
Ruben Wouters
Masévon Technology 2
47:41
47:41
35
Bjorn Alfering
Masévon Technology 2
47:41
47:41
36
Anna Veurink
Masévon Technology 2
47:41
47:36
37
Marc Wekamp
Bloemsierkunst 3 By Carlein
48:37
48:37
38
Dick Dubbink
Bloemsierkunst 3 By Carlein
48:37
48:34
39
Rene Snijders
Bloemsierkunst 3 By Carlein
48:37
48:37
40
Britt Hudepohl
Bloemsierkunst 3 By Carlein
48:37
48:37
41
Nienke Gerrits
Move4Mobile
48:39
48:39
42
Ronan Super
Move4Mobile
48:39
48:25
43
Robert Kosse
Move4Mobile
48:39
48:39
44
Tamara Kemna
Move4Mobile
48:39
48:39
45
Rita Knol
Bloemsierkunst 4 By Carlein
52:02
52:00
46
Henriet van Nuil
Bloemsierkunst 4 By Carlein
52:02
52:02
47
Ghislaine de Stigter
Bloemsierkunst 4 By Carlein
52:02
52:02
48
Andre Schurink
Bloemsierkunst 4 By Carlein
52:02
52:02
49
Wobke IJmker
Bloemsierkunst 5 By Carlein
52:17
52:17
50
Rene Zengerink
Bloemsierkunst 5 By Carlein
52:17
52:17
51
Jos Veldhuis
Bloemsierkunst 5 By Carlein
52:17
52:15
52
Marjan Vogel
Bloemsierkunst 5 By Carlein
52:17
52:17
53
Marco Scholten
Casa Delicras
56:21
56:21
54
Marco Scholten
Casa Delicras
56:21
56:18
55
Christine Vredeveld
Casa Delicras
56:21
56:21
56
Germaine Nijstad
Casa Delicras
56:21
56:21
57
Jessie Jaspers
Klompenteam 4
57:12
57:12
58
William Timmer
Klompenteam 4
57:12
57:12
59
Robert Nijmeier
Klompenteam 4
57:12
56:59
60
Menno Nijmeier
Klompenteam 4
57:12
57:12
61
Erjan Passies
Klompenteam 3
57:16
57:16
62
Micha Verbeek
Klompenteam 3
57:16
57:16
63
Jurgen Vekker
Klompenteam 3
57:16
57:02
64
Sanne de Ruiter
Klompenteam 3
57:16
57:16
65
Owen van Engelhoven
Klompenteam 1
59:56
59:56
66
Simone de Ruiter
Klompenteam 1
59:56
59:43
67
Daniek de Ruiter
Klompenteam 1
59:56
59:56
68
Bas Herbert
Klompenteam 1
59:56
59:56
69
Gerben Hamhuis
Klompenteam 2
1:04:00
1:04:00
70
Marike de Ruiter
Klompenteam 2
1:04:00
1:04:00
71
Lotte Becker
Klompenteam 2
1:04:00
1:03:46
72
Lars Hekman
Klompenteam 2
1:04:00
1:04:00
Kijk voor individuele estafette uitslagen:
https://evenementen.uitslagen.nl/2019/lichtstadloop/
www.uitslagen.nl
17-09-2019 09:10