Uitslagenlijst Oranjeloop

Nieuwleusen - Maandag 2 september 2019

J4, 200MTR UNICEF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Senn Bloemhof
Nieuwleusen
1:01
0:55
2
Giel Nijboer
Dalfsen
1:01
0:55
3
Sefanja Winters
Lemele
1:03
0:57
4
Tom van den Berg
Nieuwleusen
1:07
1:02
5
Jelte vd Hoek
Punthorst
1:09
1:02
6
Douwe Laarman
Nieuwleusen
1:10
1:02
7
Gijs de Bruin
Nieuwleusen
1:13
1:02
8
Stan Seinen
Nieuwleusen
1:14
1:08
9
Amy Kuiper
Nieuweroord
1:15
1:09
10
Morris Roo
Collendoorn
1:18
1:09
11
Ruben Uitslag
Nieuwleusen
1:20
1:10
12
Twan Pastoor
Hasselt
1:22
1:17
13
Dinand Bloemert
Nieuwleusen
1:23
1:02
14
Leroy van Duren
Balkbrug
1:24
1:17
15
Jona Visserman
Nieuwleusen
1:25
1:15
16
Floris Kok
Nieuwleusen
1:39
1:22
17
Reinout Brinkman
Nieuwleusen
1:49
1:43
18
Hugo Werkman
Nieuwleusen
1:52
1:41
19
Pim Sterken
Nieuwleusen
1:53
1:38
20
Jens Scherjon
Bant
1:55
1:42
21
Joep van Ankum
Nieuwleusen
1:57
1:45
22
Bjorn Bouwman
Nieuwleusen
2:02
1:56
23
Veys van Brakel
Nieuwleusen
2:03
1:52
24
Mete Karamanoglu
Nieuwleusen
2:17
2:01
25
Luuk Bakker
Balkburg
2:39
2:20
26
Mason Tuin
Nieuwleusen
2:45
2:28
27
Simon Lamberink
Hardenberg
3:11
2:49
M4, 200MTR UNICEF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Carmen Knol
Nieuwleusen
1:04
0:58
2
Eva Leeuw
Nieuwleusen
1:11
1:04
3
Vera Verkleij
Punthorst
1:12
1:07
4
Sara Knotters
Nieuwleusen
1:15
1:04
5
Julia van Veen
Staphorst
1:15
1:05
6
Marit Werkman
Nieuwleusen
1:15
1:08
7
Jill Tuin
Nieuwleusen
1:20
1:05
8
Bo Brinkman
Nieuwleusen
1:22
1:12
9
Joelle Winters
Lemele
1:25
1:12
10
ViŽnne de Bruin
Nieuwleusen
1:33
1:21
11
Lotte Leeuw
Nieuwleusen
1:43
1:36
12
Elin Visserman
Nieuwleusen
1:46
1:36
13
Annabel Hokse
Nieuwleusen
1:47
1:40
14
Merle van Rosmalen
Nieuwleusen
2:10
1:53
15
Ella Sterken
Nieuwleusen
2:14
1:58
J9, 500MTR UNICEF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Brian Pastoor
Hasselt
1:42
1:42
2
Joshua Gooijer
PEC 1910
1:42
1:40
3
Joas van Wijngaarden
Hasselt
1:45
1:44
4
Gijsbert Brinkman
Nieuwleusen
1:52
1:52
5
Jens Cremers
Nieuwleusen
1:53
1:52
6
Jayden ter Brugge
Nieuwleusen
1:58
1:57
7
Stijn Schuurman
Nieuwleusen
1:59
1:58
8
Floris Tinholt
Nieuwleusen
1:59
1:57
9
Lenn Poel
Zwolle
2:00
1:58
10
Jippe Bonsink
Nieuwleusen
2:01
1:58
11
Jurre Eissen
USV
2:01
2:01
12
Twan Mansier
USV
2:02
2:00
13
Sven Visscher
Nieuwleusen
2:03
2:00
14
Robin Schuurman
Nieuwleusen
2:04
2:02
15
Jurre van Leussen
Nieuwleusen
2:04
2:01
16
Mart Bijker
Punthorst
2:04
2:02
17
Simon Schaapman
Zwolle
2:07
2:07
18
Steffan Verkleij
Punthorst
2:07
2:07
19
Figo Mars
USV
2:11
2:05
20
Lukas de Groot
USV
2:11
2:06
21
Siem Uitslag
Nieuwleusen
2:14
2:13
22
Tom Mulderij
USV
2:15
2:14
23
Sem Jansen
Nieuwleusen
2:15
2:10
24
Dave Hellendoorn
USV
2:17
2:16
25
Tijn van de Hoek
USV
2:19
2:17
26
Bas Mulderij
USV
2:20
2:20
27
Fleur van Ankum
Nieuwleusen
2:21
2:18
28
Bryan Dunnink
Nieuwleusen
2:22
2:20
29
Samuel Veldman
Nieuwleusen
2:22
2:20
30
Meroy van de Kerkhof
USV
2:23
2:22
31
Tijze Huzen
USV
2:24
2:21
32
Liam van Voorst
USV
2:24
2:19
33
Stan Leeuwenkuijl
Nieuwleusen
2:25
2:25
34
Thijmen Velthuis
Nieuwleusen
2:25
2:25
35
Hidde van de Hoek
Punthorst
2:27
2:23
36
Jop Eissen
USV
2:27
2:27
37
Winston van de Kerkhof
USV
2:28
2:27
38
Casper Drenth
Nieuwleusen
2:29
2:24
39
Milan Bloemert
Nieuwleusen
2:31
2:25
40
Vince de Roo
Nieuwleusen
2:31
2:27
41
Bodhi Spies
USV
2:31
2:31
42
Tijmen van den Bosch
Nieuwleusen
2:32
2:26
43
Gijs Mansier
USV
2:32
2:29
44
Jonas Leeuw
Nieuwleusen
2:32
2:29
45
Lennon Middeljans
Nieuwleusen
2:35
2:30
46
Manu Brinkman
Nieuwleusen
2:35
2:30
47
Mick Malestein
Nieuwleusen
2:36
2:30
48
Kaj Dunnink
Nieuwleusen
2:40
2:38
49
Lenn Visscher
USV
2:41
2:40
50
Ellen Bos
Nieuwleusen
2:42
2:38
51
Bram Sterken
Nieuwleusen
2:44
2:41
52
Tim Uitslag
Nieuwleusen
2:46
2:42
53
Tim Schaapman
Zwolle
2:48
2:47
54
Ethan Sant Ram
USV
2:49
2:42
55
Jayson Sant Ram
USV
2:49
2:42
56
Lars ten Klooster
Nieuwleusen
2:52
2:48
57
Vince Bouwman
Nieuwleusen
2:53
2:48
58
Twan Duinkerken
USV
3:01
2:58
59
Ian Middeljans
Nieuwleusen
3:03
2:57
M9, 500MTR UNICEF
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ize Diepman
ACO Van Elderen
1:39
1:38
2
Jefke Schoenmaker
Dalfsen
1:46
1:45
3
Naomi Kuiper
Nieuweroord
1:54
1:54
4
ChloŽ Wanders
USV
1:56
1:54
5
Sarah Wanders
USV
1:59
1:57
6
Elien Verkleij
Punthorst
2:00
1:59
7
Saline Waninge
Ruinerwold
2:02
2:00
8
Lonne Schoemaker
Dalfsen
2:03
2:01
9
Liza Smalbrugge
Hasselt
2:05
2:05
10
Belle Konterman
Nieuwleusen
2:09
2:09
11
Laure Veldman
Nieuwleusen
2:11
2:10
12
Elize Smeenk
Nieuwleusen
2:13
2:12
13
Liz Meijer
ACO Van Elderen
2:14
2:12
14
Lianne Brassien
Nieuwleusen
2:16
2:15
15
Eline Adams
Nieuwleusen
2:17
2:15
16
Chris Winters
Lemele
2:18
2:14
17
JoŽlle van Drimmelen
Nieuwleusen
2:19
2:18
18
LoÔs Warmelink
Nieuwleusen
2:20
2:17
19
Vajen Roo
Nieuwleusen
2:21
2:18
20
Kirsten Knol
Nieuwleusen
2:26
2:26
21
Karlijn de Groot
USV
2:28
2:26
22
Lisa Beltman
Nieuwleusen
2:33
2:27
23
Isa Knotters
Nieuwleusen
2:37
2:30
24
Leonie Nijboer
Dalfsen
2:39
2:35
25
Ilke Karamanglu
Nieuwleusen
2:41
2:34
26
Tess Beltman
Nieuwleusen
2:41
2:36
27
DaniŽlle Brinkman
Nieuwleusen
2:42
2:38
28
Suuz de Roo
Nieuwleusen
2:43
2:40
29
Liset Wiersma
Nieuwleusen
2:47
2:39
30
Melissa Brinkman
Nieuwleusen
2:50
2:47
J12, 1 MIJL SCHAGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Per Bakker
PEC 1910
5:38
5:37
2
Jorn Smalbrugge
Hasselt
6:29
6:28
3
Lars Bijker
USV
6:38
6:37
4
Owen Talen
Nieuwleusen
6:41
6:38
5
Niels Bouwman
USV
6:49
6:46
6
Wessel Roo
USV
6:52
6:46
7
Kian Schoenmaker
Dalfsen
6:54
6:50
8
John Zijlstra
USV
6:54
6:48
9
Nout Meijer
ACO Van Elderen
6:57
6:54
10
Karsten Krale
Punthorst
6:57
6:55
11
Lars ter Wee
Nieuwleusen
6:58
6:53
12
Beau Konterman
USV
6:59
6:57
13
Leon Ganzeboer
USV
7:01
7:00
14
Sem Eikelboom
Nieuwleusen
7:02
6:59
15
Lars Tinholt
Nieuwleusen
7:20
7:17
16
Muzit Fesha Habte
USV
7:33
7:30
17
Sander ten Klooster
Nieuwleusen
7:38
7:32
18
Jasper Nijboer
Dalfsen
7:39
7:35
19
NoŽl van Wijk
Nieuwleusen
7:48
7:43
20
Ruben Adams
Nieuwleusen
7:50
7:44
21
Dennis Grupstra
USV
8:08
8:00
22
Fedde de Boer
USV
8:09
8:02
23
Igor Haan
Nieuwleusen
8:24
8:22
24
Finn van de Wijngaard
Nieuwleusen
8:26
8:22
25
Joost Kouwen
USV
8:28
8:21
26
Sven Dons
USV
8:31
8:23
27
Jayden Dalhuisen
USV
8:40
8:37
28
Dani Eijkenaar
Nieuwleusen
8:40
8:36
29
Rens ter Wee
Nieuwleusen
8:45
8:42
30
Loek ten Klooster
Nieuwleusen
8:53
8:47
31
Maykel de Boer
USV
9:07
9:05
32
Willem Lindeboom
USV
9:14
9:12
33
Wesley Kuiper
Nieuweroord
9:26
9:24
34
Melle Klein
USV
9:27
9:21
35
Daan Leeuwenkuijl
Nieuwleusen
9:30
9:28
36
Bas Velthuis
Nieuwleusen
9:42
9:40
37
Jasper Klein
Nieuwleusen
9:53
9:48
38
Luuk Poel
USV
9:57
9:53
39
Kyro Bovenhuis
USV
10:22
10:15
40
Mick Bijker
USV
10:38
10:31
41
Jelte Smeenk
USV
10:38
10:31
42
Joris de Keijzer
USV
10:57
10:53
43
Levi Dons
USV
10:58
10:55
44
Stijn Boverhof
USV
10:58
10:54
45
Ties Ruinemans
USV
11:02
10:58
46
Gijsbert Brinkman
Nieuwleusen
12:02
11:59
47
Twan Spin
USV
12:02
12:00
M12, 1 MIJL SCHAGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jasmijn Lamberink
Spurt '88
6:10
6:10
2
JaÔra Gooijer
PEC 1910
6:12
6:10
3
Merel Horstra
Nieuwleusen
6:25
6:23
4
Ize Diepman
ACO Van Elderen
6:36
6:34
5
Jolien Laarman
Nieuwleusen
7:18
7:15
6
Linda Spijker
Nieuwleusen
7:21
7:16
7
Femke Durieux
Nieuwleusen
7:21
7:18
8
Liv Spijker
USV
7:28
7:24
9
Roos Hoeflaak
Nieuwleusen
7:44
7:39
10
Isa Warmelink
Nieuwleusen
7:46
7:41
11
Liora Dominť
Nieuwleusen
7:49
7:44
12
Jette van Leussen
Nieuwleusen
8:01
7:58
13
Elselot de Boer
Nieuwleusen
8:07
8:05
14
Anna-Laurťna van Dijk
Nieuwleusen
8:10
8:08
15
Veerle Bruggeman
Nieuwleusen
8:12
8:07
16
Noor Brouwer
Nieuwleusen
8:13
8:08
17
Roos Boerman
Nieuwleusen
8:22
8:16
18
Carlijn van Spijker
Vinkenbuurt
8:22
8:16
19
Lieke Laarman
Nieuwleusen
8:36
8:32
20
Emma Uitslag
Nieuwleusen
8:47
8:42
21
Marit Boverhof
USV
8:51
8:47
22
Marit Wiersma
Nieuwleusen
8:51
8:47
23
Emmalize de Boer
Nieuwleusen
8:54
8:50
24
Jasmijn Dunnink
Nieuwleusen
8:54
8:51
25
Myra Omlo
USV
9:07
9:03
26
Sanne Boerman
USV
9:07
9:03
27
Anne Wierbos
Nieuwleusen
9:46
9:42
28
Julia Dunnink
Nieuwleusen
9:53
9:49
29
Lisa Bos
Nieuwleusen
10:17
10:15
J16, 2 MIJL SCHAGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Leonardo Hassing
IJhorst
10:21
10:18
2
Lamiek Dawit
Rouveen
11:46
11:44
3
Daan van de Belt
Meppel
12:11
12:08
4
Roan Ganzeboer
USV
12:15
12:13
5
Jorik Middelveld
Nieuwleusen
13:05
13:01
6
Owen Ganzeboer
USV
13:07
13:05
7
Benjamin Balint
USV
13:17
13:14
8
Ramon Stegerman
Nieuwleusen
13:34
13:29
9
Nick Hekman
Nieuwleusen
13:43
13:40
10
Stan ter Wee
Nieuwleusen
14:21
14:17
11
Guus Kok
Nieuwleusen
14:30
14:27
12
Dion Grooteboer
Nieuwleusen
15:07
15:02
13
Levi ter Bruggen
Nieuwleusen
15:08
15:04
14
Luuk Rumpf
Nieuwleusen
15:21
15:17
15
Kay Ganzeboer
Nieuwleusen
15:47
15:43
16
Hidde Brasjen
Nieuwleusen
15:48
15:43
17
Joost van Duren
Nieuwleusen
16:45
16:42
18
Thijmen Lamberink
Hardenberg
18:08
18:03
19
Manuel Jonkman
Nieuwleusen
18:44
18:39
20
Jorn Timmer
Nieuwleusen
19:04
18:59
21
Hidde Smeenk
Nieuwleusen
19:20
19:14
22
Jesse Tas
USV
19:24
19:21
23
Rick Bouwman
USV
19:28
19:26
24
Simon ten Klooster
Nieuwleusen
23:48
23:42
25
Jesse Marsman
Dalfsen
23:48
23:43
M16, 2 MIJL SCHAGEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
NaŲmi Gooijer
PEC 1910
12:46
12:44
2
Ireen Kok
Nieuwleusen
13:42
13:38
3
Lisa Grupstra
Nieuwleusen
16:00
15:54
4
Daphne van den Berg
Nieuwleusen
16:27
16:19
5
Lianne ter Wisscha
Nieuwleusen
16:34
16:28
6
Denise Schuurman
Nieuwleusen
17:32
17:26
7
Noor Kreule
Nieuwleusen
19:08
19:03
8
Iris Popken
Nieuwleusen
19:08
19:04
5MSEN, 5KM GAP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erik Leusink
HAC '63
16:07
16:06
2
Ingmar Kloek
Zwembad de Meule
17:27
17:26
3
Gert Versteeg
Zwolle
17:52
17:51
4
Ronald Kooyman
Helios Sport- en Wellness
18:12
18:11
5
Rudie Troost
AG '85
18:24
18:24
6
Jasper Visserman
AG '85
18:41
18:41
7
Hans van Berkum
Zwolle
18:46
18:44
8
Karlo Knipmeijer
Schagen Infra
18:56
18:53
9
Remco Kat
Schagen Infra
19:05
19:03
10
Niko van der Sluis
Schagen Infra
19:14
19:12
11
Sander Bokkers
Nieuwleusen
19:24
19:21
12
Theo Bolks
Rouveen
19:25
19:22
13
Henri Slabbekoorn
Zwolle
19:29
19:27
14
Mark Veldkamp
Warmlopers
19:33
19:31
15
Marco Santing
Countus
19:35
19:30
16
Harmen Veerman
Rouveen
19:44
19:41
17
Erik Compagner
Rouveen
19:52
19:47
18
Diederick Smit
Staphorst
19:56
19:50
19
Noah Schuurman
Zwembad de Meule
20:00
19:55
20
Gesbert Douma
AG '85
20:02
19:59
21
Robin Kanters
Payned payrolling
20:09
19:51
22
Sander Schaeffer
Payned payrolling
20:10
19:53
23
Martijn Drost
Dankelman Meubel & Interieur
20:15
20:12
24
Robbert Veenstra
Zwolle
20:28
20:18
25
Arjan Hattem
Staphorst
20:46
20:39
26
Mark de Boer
Zwembad de Meule
20:54
20:48
27
Jannick Faber
Zwolle
20:54
20:51
28
Ferry van Laar
Meppel
20:55
20:55
29
Tim Strampel
Dankelman Meubel & Interieur
20:58
20:55
30
Matthijs Talen
AG '85
21:01
20:58
31
Andres Faber
Beilen
21:02
20:57
32
Walter Smit
Rouveen
21:15
21:09
33
Jan Willem Kalsbeek
Zwolle
21:16
21:14
34
Svenn Borger
Helios Sport- en Wellness
21:30
21:29
35
Robert Brussee
Nunspeet
21:31
21:27
36
Jan Talen
AG '85
21:33
21:27
37
Aron Hoff
Dalfsen
21:34
21:18
38
Harmen van Dijk
Authentiek Bouw
21:52
21:43
39
Klaas Smit
Rouveen
22:11
22:02
40
Robert Withaar
Countus
22:18
22:13
41
Wouter Knol
Nieuwleusen
22:21
22:15
42
Jeroen Fokkert
Dalfsen
22:29
22:23
43
Johan Scholten
Zwolle
22:32
22:19
44
Erik Fieten
Team Alvasi
22:34
22:29
45
Dylan Dankelman
Dankelman Meubel & Interieur
22:37
22:33
46
Arjan Brinkman
Nieuwleusen
22:43
22:32
47
Carlo Bonte
Rouveen
22:47
22:40
48
Renť van Leussen
AG '85
22:49
22:46
49
Ferdinand Visscher
Nieuwleusen
23:02
22:55
50
Anne Strikkers
Payned payrolling
23:05
22:48
51
Jan Kooiker
AG '85
23:14
23:04
52
Jelle Jouwsma
Nieuwleusen
23:32
23:30
53
Marco Krul
Punthorst
23:34
23:26
54
Daan Wierbos
Nieuwleusen
23:37
23:35
55
Ronald Timmer
Bakkerij Timmer
23:43
23:27
56
Ron Huls
Nieuwleusen
23:50
23:43
57
Jorn Holterman
Team Alvasi
23:59
23:54
58
Gerald Compagner
Rouveen
23:59
23:48
59
Okke Jan Douma
Authentiek Bouw
24:08
23:59
60
Jurgen Bremmer
Ommen
24:16
23:56
61
Rowin Soepenberg
Zwolle
24:32
24:25
62
Arnold Timmerman
Henk Kuiper Auto's 1
24:43
24:33
63
Maik Kok
Zwolle
24:56
24:52
64
Rody Kuiper
Henk Kuiper Auto's 1
24:58
24:49
65
Peter Sieljes
Countus
25:02
24:48
66
Wybren Tjeerdsma
Zwolle
25:07
24:55
67
Ben Hoogendoorn
Team Alvasi
25:12
25:07
68
Ben Scherjon
Team Alvasi
25:26
25:21
69
Thijn van der Kolk
Nieuwleusen
26:26
26:14
70
Jort Kouwen
Nieuwleusen
26:29
26:16
71
Harry Hurink
Countus
26:37
26:23
72
Marc Hoogenkamp
Dalfsen
26:46
26:34
73
Jair Veldman
team Veldman
26:56
26:52
74
Zias Veldman
team Veldman
27:15
27:11
75
Nico Harink
Staphorst
27:31
27:18
76
Sebastian Scholz
Zwolle
27:34
27:16
77
Ian Mijnheer
Nieuwleusen
27:53
27:34
78
Kevin Gort
Nieuwleusen
28:55
28:37
79
Kilian Horstede
Rouveen
28:57
28:46
80
Betroy Agtersmit
Henk Kuiper Auto's 2
29:02
28:52
81
Marthijs Wildeboer
Nieuwleusen
30:41
30:28
82
Rťmon van der Sluis
Staphorst
32:04
31:51
83
Thom Postma
Bakkerij Timmer
33:18
33:03
84
Jordy Marissen
Slagharen
33:33
33:25
5M40, 5KM GAP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Smalbrugge
Hasselt
16:27
16:26
2
Mesfun Habtap
Henk Kuiper Auto's 1
18:30
18:27
3
Michel Wierbos
AG '85
18:40
18:39
4
Ronny Veldman
team Veldman
19:22
19:20
5
Edwin van Laar
balkbrug
19:29
19:29
6
Roelof Schra
AG '85
19:45
19:44
7
Arthur Groenink
Emmeloord
19:46
19:43
8
Benny Hulst
Staphorst
19:49
19:47
9
Hermen Klomp
Meppel
20:03
19:58
10
Hans Huisman
Staphorst
20:16
20:15
11
Kelly Bouman
Nunspeet
20:22
20:20
12
Jan Slager
Henk Kuiper Auto's 2
20:49
20:48
13
Freddy de Witte
Staphorst
21:05
21:03
14
JoŽl de Groot
Heerenveen
21:50
21:31
15
Johan van Leussen
AG '85
22:00
21:56
16
Gerjan Kok
Vechtdal Verhuur
22:10
22:03
17
Arnald van der Kolk
Authentiek Bouw
22:36
22:27
18
Jan Grupstra
Nieuwleusen
23:12
23:04
19
Henk Roeberts
Nieuwleusen
23:13
23:06
20
Jan Compagner
Rouveen
23:35
23:24
21
Stanley Veldman
team Veldman
24:39
24:34
22
Justin Eijkenaar
AG '85
24:42
24:26
23
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:45
24:43
24
Ronald Durieux
AG '85
25:00
24:52
25
Ronni Schuurman
AG '85
25:10
25:03
26
Jan Boessenkool
AG '85
25:13
25:04
27
Arjan Lindeboom
Nieuwleusen
25:26
25:10
28
Eric ZOet
Nunspeet
25:28
25:25
29
Martijn van der Veen
Countus
25:36
25:24
30
Arjan Marissen
Slagharen
25:52
25:43
31
Carl Mijnheer
Schagen Infra
27:33
27:24
32
Jeroen Knotters
Nieuwleusen
27:45
27:29
33
Arjan van Duren
Nieuwleusen
28:30
28:14
34
Arnold Brinkman
Nieuwleusen
32:05
31:58
35
Bas van der Hoeven
Nieuwleusen
37:18
37:05
5M50, 5KM GAP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harm Kooiker
AG '85
20:00
19:59
2
Roel Westert
Ruinerwold
20:06
20:05
3
Jimmy Veldman
team Veldman
20:28
20:24
4
Klaas Arkema
Hasselt
20:31
20:29
5
Wim Schaapman
Heino
21:04
21:02
6
Gert Bartels
Zwolle
21:18
21:14
7
Anne Marsman
ACO Van Elderen
21:44
21:41
8
Terry Schaffers
Zwolle
22:27
22:20
9
Willem Brinkman
De Schiphorst
22:28
22:22
10
Albert Holtland
Staphorst
22:40
22:31
11
Gert Brussee
Nunspeet
22:47
22:43
12
Harry ter Wee
Vechtdal Verhuur
23:06
22:59
13
Klaas KOrterink
Pretoria
23:17
23:09
14
Henk Akkerman
Staphorst
24:01
23:54
15
Jasper Klein
Dedemsvaart
24:03
23:59
16
Klaas Veerman
Nieuwleusen
24:29
24:22
17
Rudie Bloemert
Staphorst
24:34
24:23
18
Nico Leussink
SISU
25:12
24:57
19
John Spijker
Nieuwleusen
25:17
25:08
20
Evert-Jan Meijers
Zwolle
26:09
25:59
21
Jan roelof Nijenbanning
Gees
26:12
26:05
22
Mans Veldsink
Dedemsvaart
26:45
26:34
23
Henry Kouwen
Nieuwleusen
27:09
26:59
24
Marinus Dunnewind
Ommen
27:17
27:00
25
Ab Goeree
De Eetkamer van Goos
27:44
27:30
26
Bert Bosch
Nieuwleusen
28:02
27:54
27
Hendrik Jan van Veen
Nieuwleusen
28:16
28:07
28
Gerritjan Boerman
Nieuwleusen
28:33
28:19
29
Koos Brouwer
Balkbrug
28:44
28:33
30
Will de Bondt
Nieuwleusen
28:55
28:44
31
Herman Zielhuis
Zwolle
28:56
28:44
32
Bert Klein Wolthuis
Raalte
28:57
28:44
33
Jan Mulder
Zwolle
29:24
29:10
34
Evert Evertsen
Nieuwleusen
29:36
29:25
35
Klaas Kreule
Vechtdal Verhuur
30:21
30:13
36
Hans van der Vegt
Zwolle
32:01
31:49
5DSEN, 5KM GAP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tess van Randtwijk
AV '34
17:56
17:55
2
Aline Kootstra
Dalfsen
18:04
18:03
3
Jolanda van Dam Dijk
ACO Van Elderen
19:29
19:28
4
Nora Assink
ACO Van Elderen
20:47
20:46
5
Rianne Niewold
BB lopers
21:03
21:01
6
Nardie Mulder
BB lopers
21:39
21:38
7
Linda Pielman
ACO Van Elderen
21:52
21:50
8
Babs Jansen
Dankelman Meubel & Interieur
22:24
22:20
9
Marleen Buitenhuis
Rouveen
22:52
22:46
10
Heleen de Boer
AG '85
23:37
23:32
11
Stťphanie Dekker-Bergsma
Zwembad de Meule
23:44
23:42
12
Kimberly Kok
Triathlon
24:56
24:53
13
Natascha Kroek
De Sprinter
25:14
25:06
14
Amelia Harbers
Dankelman Meubel & Interieur
25:16
25:12
15
DaniŽlle van den Brink
Zwolle
25:19
25:08
16
LoÓs Kamerman
USV
25:57
25:50
17
Danila Hoff
Dalfsen
25:59
25:42
18
Sanne Boerman
Nieuwleusen
26:00
25:46
19
Rianne Eleveld
Nieuwleusen
26:47
26:35
20
Inja Veltmaat
Dalfsen
26:59
26:44
21
Tess Spijker
USV
27:02
26:52
22
DaniŽlle Lammertsen
Nieuwleusen
27:31
27:26
23
Anna Snijder
De Eetkamer van Goos
27:34
27:21
24
Geesje Ubak
Nieuwleusen
27:53
27:39
25
Alies Kuiper
Authentiek Bouw
28:11
28:02
26
Chantal Mijnheer
De Eetkamer van Goos
28:24
28:11
27
Anne ten Klooster
USV
28:25
28:14
28
Geraldien Visscher
Utrecht
28:33
28:16
29
Janneke Bruinsma
Bakkerij Timmer
29:05
28:50
30
Ilse Vos
Nieuwleusen
29:11
28:54
31
Leonie Sterken-Bakker
Nieuwleusen
29:25
29:15
32
Eline Voerman
Zwolle
29:26
29:15
33
Lisa Kooiker
Staphorst
29:59
29:50
34
Sigrid Prins
USV
30:54
30:44
35
Kimberly Kuiper
Punthorst
31:11
31:00
36
Sophie Hersevoort
Nieuwleusen
31:11
31:01
37
Elise Kimkes
USV
31:42
31:32
38
Melissa Roeberts
De Eetkamer van Goos
32:08
31:54
39
MariŽlle Ten Kate
Bakkerij Timmer
32:37
32:21
40
Esther Jonkman
Nieuwleusen
32:42
32:29
41
Klazien Gunnink
Dedemsvaart
32:54
32:39
42
Ellis de Haan
Sluis 3
33:00
32:53
43
Carola Sterken
Nieuwleusen
33:16
33:05
44
Tamara Kaandorp-Bellinga
De Wijk
34:41
34:23
45
Melanie Gort
Nieuwleusen
37:17
37:01
5D35, 5KM GAP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Yvonne Meijer
ACO Van Elderen
18:43
18:42
2
Lieve Tollet
BB lopers
18:58
18:57
3
Marieke Ten Brinke
ACO Van Elderen
19:10
19:09
4
Corina Wierbos
AG '85
21:31
21:29
5
Sylvia Talen
De Sprinter
24:34
24:30
6
Margje Timmerman
Staphorst
25:19
25:08
7
Liesbeth Hillebrand
De Sprinter
25:45
25:41
8
Annet Koersen
Dalfsen
26:11
25:57
9
Linda Schipper
De Sprinter
26:23
26:14
10
Aafke Veerman
Rouveen
27:06
27:00
11
Elisja Helledoorn
Helios Sport- en Wellness
27:41
27:37
12
Marieke Knol
Emmen
27:50
27:41
13
Jantie Bloemhof
Zwolle
28:02
27:57
14
Janny Kooiker
Sluis 3
28:56
28:50
15
Monique Wieling
Helios Sport- en Wellness
28:59
28:54
16
Dirkje van der Hout
Nieuwleusen
29:10
28:56
17
Marjan van Tarrie
Dalfsen
29:26
29:14
18
Reina Kwant
avVN
30:04
29:53
19
Renate Brouwer
Nieuwleusen
30:26
30:11
20
Alberta Breunis
Dalfsen
31:10
31:04
21
HenriŽtte Dijsselhof
Bakkerij Timmer
31:21
31:07
22
Jenny Huzen
Dalfsen
31:36
31:20
23
Marleen Hemstede
Ommen
32:08
31:53
24
Angelique Haan-Aalbers
AG '85
32:41
32:35
25
Harriejette Bloemert
IJhorst
32:54
32:40
26
Ina van der Veen
Lemele
32:58
32:44
27
Roeli van Toly
Sluis 3
33:03
32:56
28
Sabine ter Wee-Blanket
AG '85
34:17
34:10
29
Bianca Bellinga
Nieuwleusen
34:39
34:21
30
Vanessa Zaat
Bemmel
37:18
37:04
31
Fenny ten Kate
Nieuwleusen
38:59
38:41
32
Henriette Klosse
Nieuwleusen
39:22
39:05
33
Marian de Bruijn
Lutten
42:51
42:39
10MSN, 10KM BOS BEDDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henry Visscher
AG '85
35:33
35:32
2
Steve Oosterkamp
Dalfsen
36:56
36:56
3
Lambert Russcher
AG '85
37:30
37:29
4
Arnoud Roo
Nieuwleusen
38:30
38:30
5
Karlo Hoeve
Staphorst
39:01
39:00
6
Maarten Oosterhuis
Groningen
39:45
39:44
7
Klaas Kisteman
Nieuwleusen
40:13
40:07
8
Imre van der Geer
Zwolle
41:01
40:59
9
Jesse Oosterhuis
Hasselt
41:51
41:50
10
Leon van Dijk
BB lopers
42:42
42:41
11
Jorn van Faassen
Dedemsvaart
43:32
43:30
12
Tjeerd Lemstra
Zwolle
44:15
44:10
13
Eelco de Groot
Assen
44:16
44:08
14
Peter Dominť
Staphorst
44:17
44:12
15
Jarno Nijboer
Rouveen
44:17
44:12
16
Rik Zuidhof
Meppel
44:35
44:30
17
Richard Uitslag
Nieuwleusen
44:38
44:34
18
Joas Treffers
Zwolle
44:52
44:48
19
Jaap Sterken
Nieuwleusen
45:59
45:55
20
Iwan Brink (Warmlopers)
Triathlon
46:48
46:44
21
Rob Tuin
Nieuwleusen
47:05
46:57
22
Duncan Mulder
PEC 1910
47:13
47:00
23
Sjoerd de Jong
Zwolle
50:11
50:05
24
Jacob Russcher
Nieuwleusen
51:28
51:21
25
Mark Potze
Helsinki
51:29
51:24
26
Arend Luten
Rouveen
51:32
51:29
27
Lukas Prudon
Nieuwleusen
53:38
53:30
28
Austin Reifel
Ommen
55:59
55:53
29
Simon Visscher
Zwolle
57:30
57:24
10M40, 10KM BOS BEDDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen ten Klooster
Wijhe
37:05
37:04
2
Bennie Thunker
Isala '96
37:18
37:17
3
Martijn Schakelaar
Hattem
38:21
38:19
4
Michiel Huzen
AG '85
38:45
38:45
5
Serge Hofkamp
Ommen
39:10
39:10
6
Edwin Schrik
Nederlandse Triathlonbond
39:23
39:20
7
Marco van Eijk
BB lopers
39:45
39:43
8
Wynand Fokkert
BB lopers
40:31
40:30
9
Arend Jan Poelarends
Zwolle
41:54
41:51
10
Remko Schaapman
PEC 1910
43:19
43:17
11
Bas van Luijk
Zwolle
44:39
44:36
12
Erik Averesch
Slagharen
45:42
45:41
13
Freddy Mulder
Warmlopers
46:16
46:14
14
Hugo Haan
Nieuwleusen
47:12
47:08
15
Johan Steenbergen
AG '85
48:50
48:45
16
Alfred Steenbergen
Staphorst
49:16
49:11
17
Wilco Witte
Rouveen
50:18
50:12
18
Frank van de Belt
Meppel
51:00
50:54
19
Bert Eenkhoorn
Rouveen
52:12
52:06
20
Alexander Pot
Nieuwleusen
52:29
52:24
21
Jan Marc Kok
Coevorden
55:44
55:35
10H50, 10KM BOS BEDDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Gerrit van 't Ende
Zwolle
40:08
40:06
2
Izak Hiemstra
BB lopers
40:14
40:12
3
Bennie Akkerman
AG '85
40:28
40:26
4
Eric Jansen
Zwolle
41:34
41:33
5
Harry van Ruitenbeek
Athlos
42:03
42:02
6
Erik Nijhof
Marathon Pim Mulier
43:25
43:24
7
Rene Bosman
Hasselt
44:40
44:37
8
Huib Liefhebber
Zwolle
46:06
46:05
9
Rob Streek
Zwolle
47:26
47:22
10
Benny Compagner
Rouveen
47:41
47:37
11
Hans Eibrink
Warmlopers
48:36
48:33
12
Jan Janssen
Zwolle
49:03
48:59
13
Henk Bakker
Dalfsen
49:12
49:07
14
Jan Bakker
Warmlopers
50:02
50:02
15
Gezinus Bos
Hoogezand
50:13
50:13
16
Age Faber
Zwolle
54:13
54:07
17
Sjaco Aalbers
AG '85
56:29
56:25
18
Albert Slager
Rouveen
56:48
56:42
19
Erno Kersbergen
Ommen
57:59
57:52
20
Casper van Langen
Deventer
59:27
59:19
10DSN, 10KM BOS BEDDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sarah-Lynn Reuver
Zwolle
39:58
39:58
2
Christina Mulder
Nieuwleusen
42:41
42:40
3
Wilma van der Geer
Zwolle
43:08
43:06
4
Nadja Olthuis
Ommen
46:00
45:58
5
Fieke van Keulen
Arrien
46:09
46:07
6
Geertje Aalbers
Zwolle
55:23
55:19
7
Karin Otten
Zwolle
57:30
57:24
8
Chantal van Rosmalen
Nieuwleusen
59:55
59:49
10D35, 10KM BOS BEDDEN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Veessen
39:35
39:33
2
Hellen Berger- de Vries
BB lopers
40:35
40:33
3
Janneke Molenhuis
De Sprinter
42:39
42:37
4
Petra Hasper
De Sprinter
43:07
43:04
5
Annemiek Klein
BB lopers
44:41
44:39
6
Erna Jasper-Sturris
Kloosterhaar
56:30
56:25
7
Elice Backers
Dalfsen
57:35
57:30
8
Esther Lokhorst
Wezep
1:04:08
1:04:05
TEAM, 3*5KM, TEAMLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Schagen Infra
HASSELT
57:58
2
Zwembad de Meule
NIEUWLEUSEN
58:09
3
Payned Payrolling
STAPHORST
1:02:32
4
Dankelman meubel & Interieur
DEDEMSVAART
1:03:01
5
Team Veldman
ZWOLLE
1:04:18
6
Countus
OMMEN
1:06:31
7
Helios sport- en Wellness
NIEUWLEUSEN
1:07:17
8
Henk kuiper auto's 1
STAPHORST
1:07:49
9
Authentiek Bouw
NIEUWLEUSEN
1:08:09
10
Team Alvasi
NIEUWLEUSEN
1:11:30
11
Vechtdal Verhuur
NIEUWLEUSEN
1:15:15
12
De eetkamer van Goos
NIEUWLEUSEN
1:23:02
13
Bakkerij Timmer
NIEUWLEUSEN
1:23:24
14
Sluis 3
Nieuwleusen
1:34:39
Met dank aan de sponsors en de vele vrijwilligers!
Graag tot ziens bij de Zwarte Dennen Cross op 16-11-2019
www.uitslagen.nl
14-09-2019 11:03