Uitslagenlijst 20e DijkenLoop

Beneden-Leeuwen - Zondag 1 september 2019

MSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Wilbert van Vliet
Venloop Running Team
1:14:34
1:14:34
2
Michael van Baal
Cifla
1:15:56
1:15:55
3
Ben Vermeulen
Eindhoven
1:20:34
1:20:31
4
Bart Combee
Arnhem
1:21:02
1:21:00
5
Matthijs Monster
Hellas
1:21:09
1:21:07
6
Vincent Koch
Arnhem
1:21:10
1:21:08
7
Jan-Willem Wolters
Daventria
1:21:56
1:21:54
8
Bert Wiendels
Didam
1:22:41
1:22:38
9
Frank Kamberg
Oosterhout Nb
1:23:11
1:23:08
10
Mark Italiaander
Arnhem
1:23:51
1:23:46
11
Paul vd voort vd Kleij
De Meern
1:23:56
1:23:54
12
Rene Willemink
Kronos
1:26:30
1:26:27
13
Tom Tiggeloven
Cifla
1:28:20
1:28:15
14
Peter van de Pol
Ochten
1:28:45
1:28:42
15
Bart van Galen
Beneden-Leeuwen
1:30:27
1:30:22
16
Koen Gruitrooij
Ravenstein
1:30:31
1:30:27
17
Pierre Tromp
Beneden-Leeuwen
1:30:50
1:30:47
18
Joost Baars
Puiflijk
1:31:38
1:31:33
19
Tim Wessels
Gendt
1:31:45
1:31:38
20
Erik van Beurden
OSS-VOLO
1:32:26
1:32:24
21
Jari Wissing
Gendt
1:33:39
1:33:33
22
Marijn Marchand
Tiel
1:34:11
1:34:07
23
Leon Janssen
Beneden-Leeuwen
1:35:39
1:35:31
24
Tom van Steijn
Climax
1:37:11
1:37:01
25
Mark van Steenbergen
Bennekom
1:37:34
1:37:28
26
Jaap Oliemeulen
Schaijk
1:38:08
1:38:00
27
Geert Brouwer
Pallas '67
1:38:49
1:38:46
28
Simon Baars
Puiflijk
1:38:50
1:38:45
29
Jochem van der Hout
Wageningen
1:39:00
1:38:54
30
Yoran Harmsen
Zevenaar
1:39:59
1:39:54
31
Roy van Boekel
Schaijk
1:41:29
1:41:20
32
Jon Zwart
Bennekom
1:41:49
1:41:36
33
Youri Wladimirov
's-Hertogenbosch
1:43:09
1:42:59
34
Thijmen Berendsen
Didam
1:43:37
1:43:30
35
Angelo Somers
Dussen
1:45:50
1:45:45
36
Thomas Hooft
Beek-Ubbergen
1:47:03
1:46:53
37
Jelle Willems
Bennekom
1:47:47
1:47:32
38
Rob Konings
Beneden-Leeuwen
1:48:40
1:48:34
39
Rob Hoefnagel
Utrecht
1:48:53
1:48:41
40
Jan Willem Rigters
Veenendaal
1:52:01
1:51:53
41
Alex Steenbekkers
Kerkdriel
1:52:02
1:51:53
42
Michel Wolvers
Wamel
1:54:14
1:53:59
43
Dennis van der Stroom
Horssen
1:56:46
1:56:42
44
Menno van Heesewijk
Eindhoven
2:04:29
2:04:26
M45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stefan van den Broek
Duffel
1:12:27
1:12:26
2
Jay Sauer
Cifla
1:20:51
1:20:50
3
Ronald de Roos
Hellas
1:21:13
1:21:12
4
Pieter Feenstra
Cifla
1:22:08
1:22:06
5
Gerard Smit
Statina
1:22:10
1:22:08
6
Marc Laeven
Statina
1:25:30
1:25:27
7
Eddy van Veldhuizen
Best
1:26:09
1:26:07
8
Gijs van den Hurk
avVN
1:26:36
1:26:35
9
Frederik te Hennepe
Wageningen
1:31:41
1:31:38
10
Wouter Werner
Amersfoort
1:32:04
1:31:57
11
Chris van Sonsbeek
Appeltern
1:33:57
1:33:49
12
Rob Kemmeren
Triathlon
1:35:19
1:35:12
13
Bart van den Berg
Loopvereniging Nijmegen-Noord
1:36:48
1:36:42
14
Richard van Ooijen
Beneden-Leeuwen
1:38:23
1:38:14
15
Ger Kamstra
Amsterdam
1:39:27
1:39:18
16
Charles de Laet
Astylos
1:40:34
1:40:17
17
Arthur Schramade
Cifla
1:40:58
1:40:56
18
René Derrix
De Keien
1:41:04
1:41:00
19
Frank Harmsen
Argo
1:41:05
1:41:03
20
Roy Groenen
Horssen
1:41:17
1:41:04
21
Ger van Maurik
Astylos
1:41:33
1:41:25
22
Freek Schepers
Baarn
1:41:45
1:41:41
23
Frank Salet
Zwolle
1:41:57
1:41:54
24
Harry Verweij
Geldermalsen
1:42:43
1:42:36
25
Piet Arissen
Beneden-Leeuwen
1:43:19
1:43:12
26
Hans Volkers
Geldermalsen
1:43:29
1:43:23
27
Jos Raedts
Echteld
1:43:31
1:43:18
28
Frans van de Ridder
AV '34
1:45:10
1:45:06
29
Jos te Bogt
Nijmegen Atletiek
1:45:38
1:42:18
30
Jan Doornbos
Kapel-Avezaath Buren
1:46:12
1:45:59
31
Johan van den Akker
Beneden-Leeuwen
1:47:01
1:46:51
32
Ben Scholten
Nijmegen
1:48:27
1:48:19
33
Peter van den Hater
Druten
1:49:39
1:49:28
34
Hennie van Wamel
Boven-Leeuwen
1:50:20
1:50:11
35
Gijs van Verseveld
Lienden
1:50:32
1:50:16
36
Albert van Welie
Baarlo Lb
1:50:43
1:50:31
37
Hans Jansen
Wijchen
1:51:42
1:51:26
38
Alex van der Wilt
Veenendaal
1:53:33
1:53:22
39
Nol Janssen
Gendt
1:54:09
1:53:55
40
Imo Jongepier
Nieuw- en Sint Joosland
1:54:22
1:54:08
41
Johan Roos
Venlo
1:55:42
1:55:33
42
Wim Nissen
Ochten
1:55:45
1:55:30
43
Pieter Anjema
Doorwerth
1:55:56
1:55:45
44
Alfred Gaasbeek
Climax
1:57:21
1:57:03
45
Fredie de Vries
Nijmegen
1:57:58
1:57:47
46
John van den Hazelkamp
Druten
1:58:00
1:57:49
47
Edwin Pietersma
Renkum
1:58:03
1:57:54
48
David van Toor
avVN
1:58:09
1:57:59
49
Maurice van der Wijst
Phanos
1:59:41
1:59:29
50
André van Wijk
Utrecht
1:59:57
1:59:47
51
Guido van Gemert
Lent
2:00:48
2:00:38
52
Hans Jelierse
Nijmegen
2:01:01
2:00:46
53
Rinus Kooij
Gameren
2:01:14
2:01:02
54
Ed Wisse
Oss
2:01:26
2:01:11
55
Fred Muijrers
Nijmegen
2:03:25
2:03:14
56
Jan Thuyl
Beuningen Gld
2:18:20
2:18:09
57
Tonnie Bremer
Maasbommel
2:22:02
2:21:49
58
The van den Bosch
Beneden-Leeuwen
2:22:57
2:22:53
VSEN, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mireille Baart
Pallas '67
1:20:55
1:20:53
2
Esmé Möricke
Cifla
1:21:56
1:21:53
3
Mirjam Weerd
Klarenbeek
1:30:58
1:30:52
4
Monique Doornekamp
Nijkerk Gld
1:31:29
1:31:27
5
Marieke van den Brink
Barneveld
1:32:24
1:32:21
6
Femke Brands
Macharen
1:36:34
1:36:30
7
Nienke Willems
Zutphen
1:42:08
1:41:59
8
Ieke Hendriks
Plasmolen
1:43:26
1:43:18
9
Maaike van de Langenberg
Sint-Oedenrode
1:48:12
1:48:07
10
Elsemiek van Zuilen
Amsterdam
1:50:41
1:50:29
11
Maritza Keijman
Veenendaal
1:52:01
1:51:54
12
Sharon Elsen
Dreumel
1:52:57
1:52:50
13
Jesse Elsen
Appeltern
1:52:57
1:52:50
14
Wan Ying Chow
Nijmegen Atletiek
1:53:40
1:53:33
15
Mieke van Leeuwen
Amsterdam
1:55:23
1:55:15
16
Linda van Putten
Oss
2:01:51
2:01:39
17
Stephanie Croimans
Uikhoven
2:01:59
2:01:46
18
Daniëlle van Doornspeek
Amsterdam
2:03:11
2:02:56
19
Maaike Tijhof
Nieuwegein
2:05:30
2:05:23
20
Cindy Harteveld
Ede Gld
2:13:10
2:12:56
21
Rebecca Maat
Vuren
2:14:23
2:14:16
22
Floor Joosten
Arnhem
2:27:55
2:27:36
V45, HALVE MARATHON
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeannine Liebrand
Cifla
1:38:52
1:38:51
2
Linda Bleeker
Abcoude
1:46:07
1:46:02
3
Christianne Salet
Nijmegen
1:52:33
1:52:25
4
Patty De Kleijn
Druten
1:59:41
1:59:37
5
Angela Mulders
DAK
2:01:53
2:01:43
6
Linda Schuit
Barneveld
2:02:29
2:02:10
7
Berthe van de Weem
Nijmegen
2:10:55
2:10:45
8
Andra Walhout
Nijmegen
2:11:40
2:11:31
9
Claudia Rijnvis
Tiel
2:19:30
2:19:18
MSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Almir Fetahovic
Cifla
33:26
33:25
2
Floris van Drunen
NSAV 't Haasje
35:14
35:14
3
Gerwin Wessels
Cifla
36:15
36:14
4
Roel Reuser
Cifla
36:56
36:55
5
Thomas Mastwijk
Beneden-Leeuwen
39:21
39:18
6
Willem Vos
Druten
41:51
41:47
7
Mitch van Dalfsen
Nijmegen
42:13
42:13
8
Wouter van Dijk
Rotterdam
42:58
42:45
9
Gijs Hendriks
Beneden-Leeuwen
43:02
42:53
10
Jeroen Laros
Lienden
43:13
43:10
11
Harm van Zuijlen
Wamel
43:34
43:28
12
Berend Krechting
Beneden-Leeuwen
43:35
43:26
13
Coen Stork
Wamel
44:18
44:10
14
Bastiaan Schuur
Beuningen Gld
44:21
44:19
15
Niels van den Hazelkamp
Wamel
44:23
44:16
16
William Lotterjouk
Tiel
44:45
44:41
17
Stan Hulsen
Beneden-Leeuwen
45:09
44:55
18
Joost van der Zanden
Beneden-Leeuwen
45:24
45:15
19
Danny Burgers
Nijmegen
45:42
45:31
20
Dave Jacobs
Beneden-Leeuwen
46:16
46:04
21
Eelco van der Toorn
Nijmegen
47:39
47:25
22
Luke Banning
Boven-Leeuwen
47:39
47:32
23
Leo van de Geijn
Beneden-Leeuwen
47:45
47:33
24
Patrick van Oort
Beneden-Leeuwen
48:16
48:07
25
Ron Gubbels
's-Hertogenbosch
48:24
48:12
26
Jari de Kleijn
Druten
48:29
48:17
27
Paul van Boekel
Druten
49:09
48:58
28
Rut van Ledden
Lienden
49:23
49:18
29
Marcel Theunissen
Zaltbommel
49:30
49:16
30
Simon van den Bighelaar
Zaltbommel
49:30
49:16
31
Erik Pot
Eck en Wiel
50:40
50:16
32
Dennis Meijer
Tiel
50:46
50:39
33
Stijn Megens
Nijmegen
50:52
50:41
34
Bart van Hulst
Wamel
51:04
50:52
35
Rob van den Hurk
Beneden-Leeuwen
51:29
51:19
36
Marijn van de Klok
Afferden Gld
52:20
52:08
37
Niels Cornelissen
Beuningen Gld
52:47
52:39
38
Frank Peters
Nijmegen
52:54
52:46
39
Michael Claasen
Druten
54:14
54:09
40
Thijs Rijken
Beneden-Leeuwen
54:14
53:55
41
Robertino van Meerten
Boven-Leeuwen
54:26
54:06
42
Daniel Schreurs
Nijmegen
54:28
54:19
43
Mark Verheijden
Beneden-Leeuwen
54:32
54:18
44
Ken Prijn
Tiel
56:04
55:49
45
Thomas van Schaik
Tiel
56:24
56:16
46
Twan de Vaan
Beneden-Leeuwen
56:45
56:35
47
Rick Zondag
Beneden-Leeuwen
59:24
59:06
48
Jeroen Bax
Boxtel
59:30
59:17
49
Rob Reuvers
Beneden-Leeuwen
1:00:17
1:00:01
50
Mika van Rooijen
Tricht
1:04:08
1:03:50
51
Bas Thomassen
Arnhem
1:07:55
1:07:36
M45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Arno Luft
Cifla
38:50
38:49
2
Peter Huls
Cifla
41:09
41:08
3
Patrick Schoots
Astylos
41:12
41:11
4
Bert Dreijer
Dreumel
41:13
41:10
5
Arno van Ommeren
Lienden
41:35
41:32
6
Hans van Drunen
VAV
42:07
42:06
7
Oscar van Hattem
Veenendaal
42:07
42:06
8
Erik van den Dikkenberg
VAV
42:30
42:28
9
Mark Jansen
Wijchen
42:30
42:29
10
Olivier Walravens
Astylos
44:20
44:18
11
Willy Molag
Tiel
44:23
44:20
12
Frank Laurant
Beneden-Leeuwen
44:23
44:20
13
Freek van 't Ooster
Heesselt
45:07
45:04
14
Cees van der Bruggen
Prins Hendrik
45:18
45:15
15
JP Gemer
Nijmegen
46:16
46:07
16
Paul van den Hark
Beneden-Leeuwen
46:18
46:10
17
Claudio Creatini
Arnhem
46:22
46:10
18
John Thoonen
Horssen
46:26
46:12
19
Teun van Kalkeren
De Dijkrunners
46:56
46:51
20
Harm Stam
Tiel
47:31
47:18
21
Jos Put
Vlissingen
47:32
47:25
22
Erico Schiks
Beneden-Leeuwen
47:40
47:32
23
Mari Arissen
Beneden-Leeuwen
47:56
47:49
24
Peter Essers
Tiel
47:58
47:49
25
Laurens Lentelink
Aadorp
49:04
48:54
26
Tuncay Irmak
Nijmegen
49:20
49:09
27
Harrie van Welie
Beneden-Leeuwen
49:29
49:26
28
Wim Megens
Winssen
49:37
49:26
29
Dick Hofman
Oosterbeek
49:49
49:44
30
Peter van der Zanden
Nijmegen
49:53
49:46
31
William Hendricks
Groesbeek
50:04
50:01
32
Guus van Reenen
Veenendaal
50:06
49:50
33
Bart van den Hurk
Astylos
50:27
50:18
34
Wiljo van den Broek
Afferden Gld
50:33
50:29
35
Wim Campschroer
Gendt
50:44
50:36
36
Henk Heinen
Wageningen
51:19
51:15
37
Theo Suppers
Nederasselt
51:51
51:45
38
Ben van den Broek
Beuningen Gld
53:41
53:33
39
Richard Mastwijk
Beneden-Leeuwen
55:14
55:10
40
Ronald Holdijk
Tiel
55:17
55:07
41
Bert van Elk
Beneden-Leeuwen
55:36
55:24
42
Theo van Erp
Beneden-Leeuwen
56:28
56:12
43
Ton Megens
Boven-Leeuwen
56:33
56:18
44
Pierre Basten
Beneden-Leeuwen
56:46
56:40
45
Willy Willems
Nijmegen Atletiek
57:39
57:23
46
Hans Slijkerman
Kerk Avezaath Tiel
57:50
57:34
47
Rinus Dahles
Beneden-Leeuwen
58:34
58:26
48
Cor Vink
Tiel
58:49
58:44
49
Willem de Kleijn
Druten
59:10
58:59
50
Carlo van Kempen
Nijmegen
59:30
59:17
51
Gerard van den Heuvel
Beneden-Leeuwen
1:00:01
59:46
52
Hans Zondag
Beneden-Leeuwen
1:01:21
1:01:02
53
Rijn Meijer
Tiel
1:03:01
1:02:48
54
Jan de Leeuw
Prins Hendrik
1:04:16
1:03:51
55
Filip de Groote
Tiel
1:09:04
1:08:47
56
Adrie Kooijmans
Beneden-Leeuwen
1:10:19
1:10:05
VSEN, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jesca Brouwer
Beuningen Gld
46:27
46:24
2
Iris van Weerdenburg
Wamel
47:32
47:26
3
Hanneke Demouge
Nijmegen
47:52
47:42
4
Diana van Erp
Geffen
48:47
48:43
5
Marijke van Doorn
Deventer
52:45
52:29
6
Joyce Vink
Tiel
54:11
54:04
7
Judith Vos
Rhenen
54:31
54:21
8
Lotte Kroos
Tiel
57:10
56:53
9
Maayke Peters
Wamel
57:34
57:18
10
Marieke Tijsse Klasen
Wijchen
57:34
57:18
11
Nikola Metzger
Zaltbommel
57:36
57:21
12
Suzanne Kollau
Zaltbommel
57:36
57:21
13
Kim van Kessel
Beneden-Leeuwen
57:53
57:38
14
Tessa Hofman
Arnhem
57:55
57:40
15
AJ van Eldik
Druten
59:06
58:45
16
Hellen Klein Velderman
Druten
59:06
58:45
17
Renske van den Heuvel
Beneden-Leeuwen
1:00:01
59:45
18
Brenda Zondag
Beneden-Leeuwen
1:01:21
1:01:02
19
Angela Litjens
Horssen
1:03:19
1:03:09
20
Helen van Rooijen
Tricht
1:04:08
1:03:51
21
Kim Hiddink
Arnhem
1:05:42
1:05:23
22
Ramona Veenendaal
Beneden-Leeuwen
1:05:42
1:05:22
V45, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christl Foekema
Triathlon
45:52
45:51
2
Inez Wissingh
Healthclub Juliën
47:14
47:12
3
Mascha Schelling
Nuenen
47:55
47:50
4
Marjon Pijl
Arnhem
48:21
48:21
5
Trees Rutten
Nijmegen Atletiek
50:07
50:04
6
Marian Tromp
Tiel
52:07
51:57
7
Wendy van den Berg
Afferden Gld
53:23
53:18
8
Desiree Fransen
Druten
53:35
53:30
9
Annelies Vos
Arena Atletiek
54:25
54:14
10
Jeltje van Hardeveld
Veenendaal
54:29
54:14
11
Emmy Schreur
Tiel
56:37
56:21
12
Erica Bosch
Ewijk
56:49
56:46
13
Lineke Mesdag
Nijmegen
59:33
59:27
14
Justine Visser
Batenburg
1:01:23
1:01:12
15
Jolanda Reijkers
Oss
1:01:24
1:01:06
16
Joyce van Dinther
Oss
1:02:23
1:02:05
17
Jacinta Kannekens
Prins Hendrik
1:04:10
1:03:50
18
Ellen Gerritsen
Nijmegen
1:04:14
1:04:08
MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lukasz Staniak
Venlo
15:56
15:55
2
Edwin Wissema
De Liemers
16:02
16:01
3
Twan Lensen
Cifla
17:51
17:50
4
Cas van Kaauwen
Cifla
18:08
18:07
5
Daan van Sommeren
Beuningen Gld
18:49
18:48
6
Huub den Bieman
Druten
19:17
19:14
7
Frits van Santen
Varik
19:47
19:44
8
Marijn Smulders
Nijmegen
20:22
20:21
9
Tonny Sopacua
De Dijkrunners
21:08
21:07
10
Luuk de Swart
Beneden-Leeuwen
21:14
21:13
11
Martijn van Os
Doetinchem
21:57
21:54
12
Daniel Bondos
Venlo
22:00
21:58
13
Sjoerd Postma
Nijmegen
22:09
22:05
14
Marius van Berloo
Rotterdam
24:38
24:35
15
Peter Derks
Cuijk
25:26
25:16
16
Tom van Leeuwen
Dreumel
25:27
25:17
17
Jurgen Gerritsen
Beneden-Leeuwen
25:29
25:22
18
Tom van Kaauwen
Beneden-Leeuwen
25:32
25:24
19
Jos Janssen Steenberg
Druten
26:42
26:37
20
Justin van Verseveld
Lienden
26:52
26:44
21
Rob van Kerkhof
Varik
27:15
27:10
22
Pieter van Goinga
Malden
27:33
27:30
23
Erik van de Locht
Druten
28:09
28:03
M45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rick van der Veer
Beneden-Leeuwen
19:52
19:51
2
Jef Verwoert
Veenendaal
20:01
19:59
3
René Trieling
AV Wijchen
20:35
20:34
4
Frank van de Graaf
Beuningen Gld
21:05
21:01
5
Ernest Lange
's-Gravenhage
24:11
24:08
6
Frans van der Donk
Boven-Leeuwen
24:18
24:14
7
Theo van den Bos
Druten
24:22
24:18
8
Charles van Verseveld
Lienden
26:53
26:44
9
Robert Rood
Berg en Dal
27:01
26:56
10
Hans Sas
Druten
32:14
32:09
11
Guus Papeleu
Dreumel
32:21
32:11
12
Reinier van Hattem
Rhenen
36:15
36:13
13
Hennie van Ling
Utrecht
36:21
36:12
14
Tonnie de Haas
Boven-Leeuwen
38:23
38:18
15
Gerard Gerressen
Arnhem
42:41
42:31
VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Christine Venhuizen
Cifla
18:12
18:11
2
Melle van Dilgt
Amsterdam
21:11
21:09
3
Patty Goossen
Apeldoorn
23:03
23:01
4
Ellen van den Bos
Puiflijk
24:21
24:18
5
Iris Kersten
Nijmegen
25:34
25:31
6
Marieke Zegers
Druten
25:59
25:51
7
Hilde den Daas
Dreumel
26:54
26:45
8
Charlot van Tiem-Picavet
Beneden-Leeuwen
27:24
27:19
9
Renate Dreijer
Dreumel
27:56
27:50
10
Esmée van Ledden
Lienden
28:43
28:35
11
Marianne Konings
Wamel
29:04
28:53
12
Marjolein van Ledden
Lienden
29:56
29:48
13
Judith Hofman
Oosterbeek
29:58
29:51
14
Kim Smeets
Druten
30:45
30:38
15
Nhung Bui
Beneden-Leeuwen
30:52
30:48
16
Desiree van Gessel
Boven-Leeuwen
31:20
31:11
17
Marieke de Ruiter
Boven-Leeuwen
31:20
31:12
18
Laura Broekman
Meteren
33:33
33:26
19
Kirsten Ursinus
Nijmegen
34:07
34:01
20
Niki Tromp-Hellenbrand
Beneden-Leeuwen
34:38
34:30
21
Berdien van Overeem
Tiel
42:10
42:04
V45, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Toni van Dinter
Tiel
22:14
22:12
2
Aïda Boogmans
Prins Hendrik
22:43
22:40
3
Ineke Burger
Astylos
22:52
22:50
4
Annie Claassen
Loopgroep PK
23:28
23:26
5
Ietie Bijl
Hernen
27:52
27:47
6
Sjan van Dijk
Boven-Leeuwen
29:19
29:15
7
Jolanda Post
Zwolle
30:50
30:44
8
Gerrie van Loon
Druten
31:29
31:24
9
Gosina van Baast
AV Wijchen
31:50
31:44
10
Karin Brookman
Tiel
33:50
33:43
11
Saskia Blommendaal
Maasbommel
36:54
36:47
12
Dirkje Hofman
Oosterbeek
37:34
37:27
J-6, 650 M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Stef Lensen
Cifla
2:46
2:46
2
Tijn Meijer
Beneden-Leeuwen
2:54
2:53
3
Loek Wijnveld
Alphen Gld
3:04
3:02
4
Mohamad Alnatour
Beneden-Leeuwen
3:09
3:09
5
Lars Dekkers
Beneden-Leeuwen
3:10
3:08
6
Noah de Kok
Beneden-Leeuwen
3:13
3:11
7
Pieter Goedbloed
Beneden-Leeuwen
3:21
3:20
8
Fabian van Bekkum
Beneden-Leeuwen
3:24
3:20
9
Job Croonen
Beneden-Leeuwen
3:25
3:23
10
Stan Vermeulen
Appeltern
3:26
3:24
11
Jasper Plaggenmarsch
Wamel
3:28
3:26
12
Revi Verhoeven
Beneden-Leeuwen
3:31
3:30
13
Mike de Vos
Beneden-Leeuwen
3:43
3:35
14
Thijs van de Werdt
Beneden-Leeuwen
3:45
3:35
15
Jordy Heil
Beneden-Leeuwen
3:50
3:48
16
Dennis ter Haar
Beneden-Leeuwen
3:52
3:40
17
Stefan Tudor
Druten
3:58
3:58
18
Quint van Kerkhof
Beneden-Leeuwen
3:59
3:53
19
Stijn van Rooij
Dreumel
3:59
3:55
20
Noud van Kaauwen
Beneden-Leeuwen
4:03
3:58
21
Roan Lange
's-Gravenhage
4:04
3:58
22
Olaf Andriesse
Heerewaarden
4:17
4:12
23
Jim van de Werdt
Beneden-Leeuwen
4:18
4:16
24
Bruce van der Manden
Beneden-Leeuwen
4:18
4:08
25
Guus van den Boom
Dreumel
4:19
4:12
26
Noud Soetekouw
Beneden-Leeuwen
4:21
4:15
27
Luuk Verbruggen
Boven-Leeuwen
4:21
4:19
28
Pim Hobbelen
Beneden-Leeuwen
4:23
4:18
29
Tijn Hooft
Beek-Ubbergen
4:24
4:20
30
Mats Reuser
Beneden-Leeuwen
4:24
4:18
31
Maarten Goedbloed
Beneden-Leeuwen
4:27
4:21
32
Pieter vd Heuvel
Beneden-Leeuwen
4:29
4:26
33
Jack Reuser
Beneden-Leeuwen
4:30
4:23
34
Steijn Konings
Wamel
4:30
4:24
35
Ben Reuser
Beneden-Leeuwen
4:30
4:23
36
Thijmen Wijnveld
Alphen Gld
4:32
4:28
37
Thijs van Wijk
Dreumel
4:32
4:28
38
Gijs van de Geijn
Beneden-Leeuwen
4:35
4:33
39
Jayson Avôt
Boven-Leeuwen
4:44
4:35
40
Thijs Plaggenmarsch
Wamel
4:47
4:43
41
Gijs Dekkers
Beneden-Leeuwen
5:00
4:50
42
Theijs Konings
Wamel
5:20
5:11
43
Hessel Peters
Beneden-Leeuwen
5:29
5:22
44
Okke Rood
Berg en Dal
5:37
5:28
45
Sem Wolken
Boven-Leeuwen
6:10
6:10
46
Vasco Silva
Beneden-Leeuwen
6:12
6:02
M-6, 650 M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dante van Dijk
Beneden-Leeuwen
3:08
3:08
2
Daphne van de Werdt
Beneden-Leeuwen
3:14
3:13
3
Tatum Verboven
Cuijk
3:26
3:24
4
Liv Brands
Wamel
3:29
3:27
5
Tess Verbruggen
Boven-Leeuwen
3:30
3:28
6
Feline van Coolwijk
Beneden-Leeuwen
3:31
3:28
7
Roos van Leur
Beneden-Leeuwen
3:39
3:36
8
Iris van de Werdt
Beneden-Leeuwen
3:43
3:42
9
Maud van Tiem
Beneden-Leeuwen
3:44
3:44
10
Floor Stork
Wamel
3:44
3:41
11
Tess Janssen
Beneden-Leeuwen
3:47
3:46
12
Roos de Haas
Beneden-Leeuwen
3:53
3:52
13
Vajèn Hofman
Beneden-Leeuwen
3:54
3:51
14
Saar van de Geijn
Beneden-Leeuwen
4:01
3:58
15
Meike van Sommeren
Dreumel
4:02
4:01
16
Fiene van Kaauwen
Beneden-Leeuwen
4:03
4:02
17
Eline van Wijk
Dreumel
4:05
4:00
18
Robin Bressers
Beneden-Leeuwen
4:06
4:05
19
Maryam el Harouchi
Beneden-Leeuwen
4:07
4:02
20
Iza vd Geer
Dreumel
4:12
4:09
21
Nienke Vermeulen
Beneden-Leeuwen
4:20
4:17
22
Juul Koopmans
Beneden-Leeuwen
4:28
4:28
23
Juul Hobbelen
Beneden-Leeuwen
4:33
4:28
24
Roos Janssen
Beneden-Leeuwen
4:36
4:36
25
Annabel Herregraven
Beneden-Leeuwen
4:38
4:29
26
Isis Peters
Beneden-Leeuwen
4:38
4:31
27
Liz van Lith
Dreumel
4:39
4:36
28
Evelien Derks
Alphen Gld
4:43
4:32
29
Eris van Wamel
Beneden-Leeuwen
4:46
4:33
30
Zoë Wolken
Boven-Leeuwen
4:48
4:45
31
Linde Kalkers
Wamel
4:58
4:49
32
Jolijn Kalkers
Wamel
5:07
4:59
33
Frederike van Dijk
Rotterdam
5:34
5:26
34
Nina Croonen
Beneden-Leeuwen
5:52
5:45
35
Emma de Vries
Beneden-Leeuwen
7:52
7:52
36
Roos de Vries
Beneden-Leeuwen
8:03
7:51
J7-10, 1300M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Joris Lensen
Cifla
4:48
4:48
2
Sam Konings
Beneden-Leeuwen
5:10
5:09
3
Li An van de Graaf
Beuningen Gld
5:12
5:10
4
Loek Lepoutre
Beneden-Leeuwen
5:16
5:15
5
Ries Daanen
AV Wijchen
5:19
5:18
6
Hamzah Alnatour
Beneden-Leeuwen
5:21
5:21
7
Karam al Natour
Beneden-Leeuwen
5:25
5:24
8
Mika de Kok
Beneden-Leeuwen
5:30
5:28
9
Jayden van Gelderen
Beuningen Gld
5:40
5:38
10
Tom Broekman
Beneden-Leeuwen
5:45
5:43
11
Morrison van Dijk
Beneden-Leeuwen
5:45
5:45
12
Vigo Wakker
Beneden-Leeuwen
5:53
5:51
13
Dem Klarenbeek
Beneden-Leeuwen
5:54
5:53
14
Ralf Mulders
Beneden-Leeuwen
6:03
6:00
15
Jobbe Schonenberg
Dreumel
6:04
6:02
16
Fabian Herregraven
Beneden-Leeuwen
6:05
6:02
17
Finn Sonneveld
Zaltbommel
6:10
6:08
18
Mohamed el Harouchi
Beneden-Leeuwen
6:23
6:22
19
Finn Meijer
Beneden-Leeuwen
6:26
6:24
20
Noud van den Boom
Dreumel
6:36
6:35
21
Vigo Sperna Weiland
Beneden-Leeuwen
6:52
6:49
22
Job van den Hark
Wamel
6:58
6:55
23
Ewout Beijer
Dreumel
7:07
7:05
24
Ruben Wolkotte
Beneden-Leeuwen
7:08
7:04
25
Daan van Maurik
Beneden-Leeuwen
7:09
7:05
26
Simon van Oijen
Wamel
7:09
7:05
27
Jort Mulders
Beneden-Leeuwen
7:19
7:16
28
Jelle Spehr
Dreumel
7:21
7:18
29
Sil Stapelbroek
Beneden-Leeuwen
7:22
7:18
30
Luuk van den Boom
Dreumel
7:35
7:33
31
Nero Scherpenborg
Beneden-Leeuwen
7:36
7:32
32
Djayvi Pardoel
Beneden-Leeuwen
7:57
7:56
33
Lex Damen
Alphen Gld
8:06
8:05
34
Sid Koopmans
Beneden-Leeuwen
8:19
8:19
35
Wouter vd Heuvel
Beneden-Leeuwen
8:20
8:18
36
Timo van den Berg
Beneden-Leeuwen
8:30
8:27
37
Jens van de Pol
Beneden-Leeuwen
8:31
8:27
38
Kas van Dijk
Alphen Gld
9:06
9:02
39
Tobias van der Veer
Beneden-Leeuwen
9:44
9:41
M7-10, 1300M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Felice Lensen
Cifla
5:03
5:02
2
Marit van den Berk
Astylos
5:28
5:27
3
Lobke Rovers
Beneden-Leeuwen
5:49
5:47
4
Niene Konings
Beneden-Leeuwen
5:57
5:57
5
Fay Verzuu
Dreumel
6:17
6:15
6
Noor van Gent
Altforst
6:24
6:23
7
Fiore Sperna Weiland
Beneden-Leeuwen
6:30
6:28
8
Niki van Tiem
Beneden-Leeuwen
6:32
6:30
9
Ola Wieckowska
Dreumel
6:33
6:30
10
Elin Lange
's-Gravenhage
6:36
6:32
11
Nessa van Bakel
Beneden-Leeuwen
6:44
6:42
12
Karlijn Latten
Boven-Leeuwen
6:51
6:49
13
Isa Verhoef
Alphen Gld
6:56
6:55
14
Sam Rikken
Wamel
6:57
6:55
15
Isa Werner
Beneden-Leeuwen
6:59
6:56
16
Anna Stork
Wamel
7:04
7:03
17
Lise Goedbloed
Beneden-Leeuwen
7:11
7:09
18
Fiene Zondag
Beneden-Leeuwen
7:16
7:13
19
Sterre Weijn
Dreumel
7:17
7:15
20
Roos van Coolwijk
Alphen Gld
7:18
7:17
21
Lynn de Bruijn
Beneden-Leeuwen
7:19
7:17
22
Saar Bressers
Beneden-Leeuwen
7:19
7:15
23
Tirza Verhoeven
Beneden-Leeuwen
7:23
7:21
24
Issy de Ruiter
Beneden-Leeuwen
7:30
7:29
25
Marit van Luijn
Beneden-Leeuwen
8:08
8:06
26
Aline van Oijen
Wamel
8:32
8:28
27
Marit Vermeulen
Beneden-Leeuwen
8:33
8:28
28
Daantje de Haas
Beneden-Leeuwen
9:11
9:08
29
Olivia van Coolwijk
Beneden-Leeuwen
9:12
9:08
30
Vera de Krieger
Beneden-Leeuwen
9:17
9:13
31
Lizzy van Ingen
Beneden-Leeuwen
9:25
9:21
J1012, 1800M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eef Wijkmans
Astylos
7:05
7:05
2
Marco van Gelder
Velddriel
7:21
7:21
3
Jesper van den Berk
Druten
7:35
7:35
4
Leonard Brinkhuis
Beneden-Leeuwen
7:49
7:48
5
Niek Gemer
AV Wijchen
8:09
8:08
6
Koen de Kleijn
Beneden-Leeuwen
9:31
9:30
7
Bram Witsiers
Altforst
9:34
9:33
8
Lucas van der Veer
Beneden-Leeuwen
10:06
10:05
9
Sander Zondag (Handbiker)
Beneden-Leeuwen
10:46
10:41
10
Thomas Vink
Wamel
10:58
10:56
11
Rik van Dijk
Alphen Gld
11:02
10:59
M1012, 1800M JEUGDLOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Romy Sonneveld
Prins Hendrik
8:24
8:23
2
Tara van Bakel
Beneden-Leeuwen
9:07
9:06
MAN, TRAILRUN 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dave Geurts
Heesch
43:36
43:35
2
Wijnand Fransen
Nieuwegein
43:56
43:54
3
Dennis Verstegen
Oss
44:40
44:38
4
Huib de Kleijn
Druten
45:46
45:42
5
Julian Salet
Zwolle
46:04
46:02
6
Toon Derks
Beneden-Leeuwen
46:15
46:13
7
René Braam
De Keien
48:35
48:33
8
Gertjan Spierings
Oss '78
50:37
50:36
9
Otto Klein Velderman
Druten
51:38
51:32
10
Johan Rothuizen
Nijmegen Atletiek
52:14
52:11
11
Gert Libbers
Druten
53:01
52:56
12
Sean O'Leary
Rhenen
53:01
53:00
13
Wim Daanen
Beneden-Leeuwen
54:27
54:25
14
Paul Litjens
Dolichos
55:19
55:17
15
Arjan de Vries
Beneden-Leeuwen
58:38
58:31
16
Fred Menkveld
Maarssen
59:20
59:16
17
Koen van der Schaft
Beneden-Leeuwen
1:00:44
1:00:43
18
Stefan Donker
Astylos
1:00:45
1:00:44
19
Andre Franken
Boven-Leeuwen
1:01:25
1:01:20
20
Wim van der Sangen
Druten
1:01:25
1:01:20
21
Willem Mojet de Koe
Berkel en Rodenrijs
1:02:06
1:02:02
22
Diederik Banken
Heesch
1:04:24
1:04:21
23
Ton van Andel
RWV
1:04:33
1:04:31
24
Daniel Butler
Trecho
1:05:21
1:05:17
25
Richard Pieterson
Maarssen
1:13:34
1:13:30
26
Wim van de Griendt
Astylos
1:20:15
1:20:09
VROUW, TRAILRUN 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marijke Uitdehaag
Beneden-Leeuwen
52:22
52:19
2
Rian Hebben
ATV Venray
53:24
53:20
3
Laura Kessels
Wageningen
54:32
47:01
4
Gillian Damon
Trecho
59:17
59:13
5
Diny Baakman
Didam
59:21
59:19
6
Inge Boerma-Tuttel
Astylos
1:02:21
1:02:16
7
Noortje Bergevoet
Beneden-Leeuwen
1:04:55
1:04:48
8
Carla Salet
Afferden Gld
1:05:21
1:05:18
9
Simone Wolthuis
Alphen Gld
1:11:20
1:09:43
10
Arna Lemmen
Alphen Gld
1:11:20
1:09:44
11
Margreet van Dieten
Velddriel
1:17:38
1:17:36
12
Linda Verhoeven
Velddriel
1:17:38
1:17:36
eventuele fouten in de uitslag graag mailen naar info@dijkensport.nl
www.uitslagen.nl
03-09-2019 09:53