Uitslagenlijst Kuilenloop

Mill/Langenboom - Zondag 1 september 2019

5MSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tim Manders
Olympus Land van Cuijk
18:21
18:20
2
Roy Dennemans
ATV Venray
19:31
19:30
3
Jelle van Oosterwijk
GAC Gemert
20:34
20:32
4
Jurian van der Loop
Zeeland
21:55
21:22
5
Willem de Weerd
Olympus Land van Cuijk
22:13
22:08
6
Marc Nouwen
Veghel
22:44
22:42
7
Willem Schimmel
Sporting Boxmeer
23:18
23:09
8
Levi Scheutjens
Fortuna '67
23:26
23:24
9
Seppe Mulders
Gennep
23:28
23:22
10
Sytze de Hart
Velp Nb
24:05
24:01
11
Peter van Bergen
Langenboom
25:29
25:06
12
Dennis Ploegmakers
Veghel
26:11
26:09
13
Jelle Rovers
Langenboom
26:49
26:49
14
Jidde de Hart
Velp Nb
27:16
27:12
15
Lars Claassen
Mill
27:28
27:12
5M40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Dave Rost
Nederlandse Triathlonbond
17:56
17:56
2
Pim van den Oever
Olympus Land van Cuijk
19:07
19:05
3
Marco Smulders
Mill
19:49
19:46
4
Mark van Beek
Sporting Boxmeer
21:23
21:15
5
Jaap Mulders
Gennep
21:32
21:27
6
Hein Baltussen
Wanroij
24:01
23:45
7
Joep Peeters
Grave
27:55
27:42
8
Leon Claassen
Mill
27:57
27:41
9
Joep van der Molen
Grave
28:13
27:54
10
Erik Verbruggen
De Keien
35:15
35:04
5M50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Ronald van Noordenburg
Escharen
19:13
19:12
2
Geert Linders
ATV Venray
19:35
19:34
3
Mart van Rooij
ATV Venray
20:46
20:44
4
Rene Cornelissen
De Keien
20:58
20:56
5
Eric Sommers
Sint Anthonis
21:11
21:09
6
Rob Jansen
Oss
21:26
21:26
7
Jan Poels
ATV Venray
22:31
22:26
8
Ferry Vreede
Gennep
22:35
22:32
9
Anton Gerrits
Sporting Boxmeer
24:20
24:10
10
Willie van Boxtel
Olympus Land van Cuijk
24:59
24:34
11
Maarten Manders
Mill
25:28
25:13
12
Jan van Haare
Beers Nb
26:20
26:08
13
Luc Hirdes
Grave
27:59
27:41
14
Frank Scheutjens
Fortuna '67
28:37
28:29
15
William Jans
Langenboom
28:57
28:45
16
Frank Weimar
Best
29:26
29:11
17
Cees de Groot
Grave
30:02
29:50
18
Leon Gulikers
Grave
30:18
29:59
19
Joop Coolen
avVN
30:25
30:14
20
Martien Weerts
Vierlingsbeek
31:25
31:07
21
Paul Willems
Gassel
32:35
32:10
22
Peter de Vor
Grave
37:02
36:38
5VSEN, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alies van Oosterwijk
GAC Gemert
22:28
22:27
2
Tessa Mom
Eindhoven Atletiek
23:01
22:55
3
Dewi Starren
Grave
27:55
27:42
4
Anneleen van Steen
Grave
28:24
28:03
5
Sanne Jans
Langenboom
28:57
28:44
6
Anika Uyen - Siebers
Grave
29:16
28:54
7
Judith Gulikers
Grave
30:16
29:57
8
Dimphy Rovers
Langenboom
30:52
30:51
9
Maud Worst
Arnhem
31:04
30:42
10
Anne Toonen
Sint Anthonis
34:25
34:05
11
Anne van Hal
Gassel
34:27
34:27
12
Simone Caron
Escharen
36:26
36:09
5V40, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mieke van Berlicum
Oploo
23:35
23:31
2
Karin van Venrooij
Veghel
24:03
23:57
3
Rifka Bahlmann
De Keien
25:33
25:18
4
Natasja Marcellis
Overloon
26:17
26:14
5
Renate Nijk
Grave
26:29
26:18
6
Patricia Banken
Mill
26:56
26:37
7
Anita Verbeek
ATV Venray
27:04
26:58
8
Ingrid van Lieshout
Best
29:09
28:55
9
Sophie Claassen–van de Pas
Mill
29:49
29:32
10
Bianca Klerkx
Zeeland
30:11
29:58
11
Nicky Nillesen
Arnhem
31:04
30:43
12
Froukje Wartenbergh-Cras
Velp Nb
32:42
32:27
13
Marieke van de A
Gassel
34:27
34:12
14
Susan van Dijk
Grave
35:15
35:03
15
Anita Starren
Escharen
36:30
36:13
5V50, 5 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Mientje van Haare
Wanroij
23:49
23:44
2
Diny Boogerd
Oss
24:00
23:56
3
Ellie Felten
Wijchen
24:08
24:02
4
Henny Dekkers
GAC Gemert
24:24
24:14
5
Dorien Gerrits
Sporting Boxmeer
25:56
25:45
6
Rita Voets
ATV Venray
28:14
28:07
7
Marion Loeffen
Oss
28:45
28:32
8
Sjan Cornelissen
Olympus Land van Cuijk
28:52
28:34
9
Annette van den Brand
Uden
28:59
28:45
10
Thea Verstegen
Olympus Land van Cuijk
29:29
29:10
10MSE, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Teun Van Den Brand
Oss '78
36:04
36:03
2
Martijn Vos
Escharen
36:21
36:21
3
Max Heijmans
Oss '78
39:40
39:38
4
Thijs Bisseling
Boxmeer
40:16
40:13
5
Kay Hubers
Sporting Boxmeer
40:29
40:26
6
Ron Duijnhoven
Mill
41:26
41:13
7
Marijn van der Toorn
Wijchen
41:56
41:53
8
Ara van den Eijnde
GAC Gemert
42:56
42:54
9
Wout Vinken
GAC Gemert
43:35
43:33
10
Frans de Jong
Gennep
43:54
43:48
11
Dennis van Melis
De Keien
44:40
44:35
12
Tim Schreurs
Nijmegen
45:45
45:45
13
Rudy van Kempen
Beek en Donk
46:25
46:17
14
Kevin van Kessel
Boekel
53:24
53:01
10M40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Harry Nillesen
Heijen
36:34
36:33
2
Bas van Summeren
Uden
37:39
37:39
3
Stefan van Oosterwijk
GAC Gemert
39:14
39:13
4
Joop van den Heuij
Oeffelt
44:00
43:54
5
Jurgen Engels
Olympus Land van Cuijk
45:03
44:59
6
Maarten Toenders
Langenboom
47:27
47:11
7
Bas Berents
Langenboom
49:57
49:41
8
Roy Schaeps
Boxmeer
50:06
49:40
9
Bart Ruiterkamp
Grave
53:33
53:23
10
Kores Worst
Arnhem
56:20
55:58
11
Bennie van Kempen
Boxmeer
57:53
57:27
10M50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Peter Mijsberg
Veghel
37:07
37:06
2
John de Rooij
Venray
39:57
39:56
3
Jos de Groot
GAC Gemert
41:38
41:36
4
Koen Aben
Sporting Boxmeer
43:21
43:12
5
Peter Brandt
Grave
43:40
43:35
6
Connie Verberk
Langenboom
43:49
43:43
7
Henk van de Ven
Zeeland
44:11
44:07
8
Frans Versteegen
Sporting Boxmeer
44:30
44:25
9
Marcel Top
Nijmegen
44:41
44:38
10
Theo Van Der Loop
De Keien
44:46
44:45
11
Peter van Gerwen
Zeeland
46:03
45:49
12
Gidy Lamers
Olympus Land van Cuijk
47:04
46:55
13
Mat van Sambeek
Mill
47:53
47:31
14
Jan Cruijsen
Gassel
48:18
48:07
15
Rudy van der Heijden
Grave
49:34
49:26
16
Rob Aerdts
Siebengewald
49:43
49:38
17
Ad Kelders
Langenboom
49:46
49:37
18
André Verdam
Uden
49:51
49:35
19
Twan Sterken
Lieshout
50:07
49:58
20
Mjw Arts
Mill
50:31
50:11
21
Philip Wheeler
Cuijk
50:40
50:38
22
Henk Bernards
Gennep
50:50
50:39
23
Trudo Jans
Olympus Land van Cuijk
50:56
50:46
24
Carel Weijand
Nijmegen
53:25
52:57
25
Jan Kusters
Vianen Nb
54:08
54:03
26
Thijs van Kempen
Westerbeek
54:51
54:40
27
Peter van Rooij
Sint-Oedenrode
55:10
54:44
28
Marius Van Kuppeveld
Mill
56:18
55:57
29
Wim van der Maat
Geldrop Runners
58:08
58:00
30
Sjaak van den Oever
Westerbeek
58:42
58:30
31
Peter Thoenes
Nijmegen Atletiek
1:01:15
1:00:53
32
Guus Stegers
Gassel
1:03:41
1:03:24
10VSE, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maaike Roefs
Eindhoven Atletiek
44:06
44:06
2
Janneke Rigters-Schimmel
De Keien
46:31
46:27
3
Angela Donders
GAC Gemert
49:20
49:11
4
Lidwi van Os
Grave
55:10
54:50
5
Daphne Boet
Mill
57:33
57:20
10V40, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Eefje Ottevanger
Eindhoven Atletiek
42:01
42:00
2
Madelon Hurkmans
Grave
52:16
52:05
3
Annemarie van Dongen
Oeffelt
52:55
52:44
4
Kira Ruiterkamp - Lamkamp
Grave
53:32
53:23
5
Mirjam Berents
Langenboom
55:09
54:52
6
Moniek van Egmond
Sporting Boxmeer
59:31
59:16
10V50, 10 KILOMETER
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fiona Jaberg
Lopersgroep Deurne
45:59
45:51
2
Marian Kerkhof
Olympus Land van Cuijk
50:40
50:40
3
Petra van Kessel
Boekel
54:50
54:27
4
Tineke Mous
Sint-Oedenrode
57:23
57:16
5
Anita Goorts
De Keien
58:58
58:50
6
Eveline Hoek
De Keien
1:01:27
1:01:17
7
Tosca Bannenberg
Uden
1:08:50
1:08:36
www.uitslagen.nl
01-09-2019 12:10