Uitslagenlijst 24e Gicom Ketelhavenloop

Dronten - Zondag 1 september 2019

10MSN, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marnix Langeveld
Pijnenburg
35:29
35:29
2
Gayri Hawery
Spirit Lelystad
36:19
36:18
3
Maarten Mast
Flevo Delta
37:40
37:39
4
Silvan van den Belt
IJsselmuiden
38:59
38:58
5
Dennis van Brummen
Dronten
40:19
40:16
6
Gerrie Everts
Dalfsen
40:23
40:21
7
Bram van Leeuwen
Dronten
40:34
40:33
8
Richard Kroon
Isala '96
40:45
40:45
9
Jasper Stege
NOP
40:48
40:46
10
Dennis Brandenburg
Steenwijk
41:15
41:15
11
Jörg Niederberger
Salzburg
43:11
43:09
12
Menno Seinen
Swifterbant
44:07
44:03
13
Michael Nasibdar
Swifterbant
44:48
44:48
14
Wiebe Ypinga
NOP
44:49
44:46
15
Wilco van der Sar
Nagele
45:40
45:36
16
Gert Koets
Emmeloord
47:11
47:02
17
Sebastiaan Duijff
Dronten
48:36
48:28
18
Jan dirk Westmaas
Dronten
49:19
49:11
19
Auke Osinga
Dronten
51:41
51:32
20
Elwin van den Berg
Dronten
54:51
54:41
21
Mitchell van Poelgeest
Almere
55:45
55:28
22
CHangju Kim
59:43
59:28
10M40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen van Damme
THOR
33:45
33:45
2
Rogier Beele
Spirit Lelystad
39:22
39:21
3
Jo-Kees Roozendaal
Flevo Delta
39:39
39:37
4
Rinco Oosterveen
Zwolle
43:31
43:27
5
Andre Naaktgeboren
NOP
47:01
47:01
6
Frank Stobbe
NOP
47:34
47:28
7
Arjen Hoekert
Isala '96
48:18
48:14
8
Eric Lorist
Isala '96
49:30
49:26
9
Reinier ter Beke
Twello
51:13
51:07
10
Lennart Otten
Flevo Delta
51:47
51:42
11
Marc Lebbink
Tollebeek
51:55
51:48
12
Ruben Toetenel
Flevo Delta
52:40
52:30
13
Dries van de Wetering
Kampen
53:08
53:00
14
Leonard Naaktgboren
Tollebeek
54:59
54:48
15
Jaco Houweling
Flevo Delta
57:48
57:32
10M50, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Henk Wolf
Spirit Lelystad
39:51
39:50
2
Robert Reitsema
Isala '96
40:06
40:05
3
Ludger Stuijt
Zeewolde
40:21
40:19
4
Hans Hendrincx
NOP
40:33
40:30
5
Doede Terluin
NOP
41:22
41:22
6
Marcel van Amstel
Dronten
41:38
41:35
7
Roel van der Steege
Isala '96
42:00
41:59
8
Alwin Richter
Spirit Lelystad
42:54
42:53
9
Jos Ruijter
NOP
44:30
44:28
10
Simon van de Pol
Swifterbant
45:29
45:29
11
Johan Zandbergen
Flevo Delta
46:03
46:00
12
Ed de Sevren Jacquet
Flevo Delta
46:46
46:46
13
JP McAllister
IJsselstein Ut
46:51
46:45
14
Bernard van Mierlo
Gicom
47:05
47:01
15
Erik Bezema
Spirit Lelystad
48:11
48:06
16
Johan Kommerij
NOP
49:03
48:56
17
P Bouwman
Lelystad
50:24
50:11
18
John de Jongh
NOP
50:54
50:48
19
Ate Osinga
Dronten
52:26
52:17
20
Jurrien Overvoorde
Tollebeek
52:43
52:34
21
Gerrit van Bruggen
Kampen
53:59
53:51
22
Jacco van Breugel
Tollebeek
54:59
54:50
23
Marco van Kooten
Gicom
55:16
55:09
24
Tom Schroder
Dronten
56:35
56:19
25
Sjaak Scholtens
Flevo Delta
56:46
56:35
26
Corne Boons
Urk
56:58
56:50
27
Vincent van Yperen
Flevo Delta
58:15
58:05
28
Gert Jan Feddes
Dronten
58:29
58:22
29
Hans Twigt
Dronten
59:22
59:13
30
Rob Markus
Spirit Lelystad
59:39
59:22
31
Daniel Zoeten
Flevo Delta
1:00:52
1:00:36
32
Edwin Bouman
Biddinghuizen
1:02:52
1:02:37
10M60, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tjibbe de Vries
BB lopers
41:36
41:34
2
Peter Bekedam
Flevo Delta
45:00
44:57
3
Wil van Meer
Lelystad
46:54
46:49
4
Anne Stobbe
NOP
49:28
49:22
5
Eiltjo Noordman
Lelystad
53:00
52:50
6
Mans Veldsink
Dedemsvaart
54:05
53:53
7
Wigle Tuinenga
NOP
54:17
54:06
8
Jan Kruizinga
Dronten
54:33
54:03
9
Dick Fecken
Flevo Delta
54:35
54:25
10
Henk Kooistra
avVN
54:40
54:33
11
Wietze van der Galiën
Kampen
56:02
55:49
12
Jan Meijerink
Spirit Lelystad
58:27
58:21
13
Chris de Laat
Flevo Delta
1:01:40
1:01:24
10M70, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Rob Renkema
Phanos
51:53
51:52
2
Bokke Haanstra
Flevo Delta
58:24
58:14
3
Willem Landman
Spirit Lelystad
58:51
58:45
4
Piet van Mierlo
Gicom
1:02:46
1:02:33
5
Harry Schrama
Biddinghuizen
1:10:37
1:10:22
10VSN, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Samantha de Knijff
Phanos
38:26
38:25
2
Gerja Zielman
BB lopers
42:16
42:13
3
Linda Eektimmerman
Zwolle
45:26
45:23
4
Evelien Kok-Leber
NOP
48:07
48:02
5
Gerdienke Sparreboom
Zwolle
51:21
51:16
6
Moniek Steijaert
Emmeloord
56:41
56:31
7
Sonja van den Berg
Dronten
57:25
57:15
8
Christel Boons
Tollebeek
57:25
57:18
9
Méganne Maurice
Dronten
58:29
58:23
10
Sylvia van der Kolk
Kampen
58:46
58:37
10V40, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Saskia Schutte
Cialfo
39:59
39:56
2
Marlies van Amstel
Dronten
49:25
49:22
3
Anita van NIJen
Emmeloord
50:07
49:55
4
Elly Overduin
Harderwijk
54:17
54:12
5
Corina Ros
Flevo Delta
58:32
58:21
6
Sacha Jansen
Tollebeek
1:00:35
1:00:24
7
Simone Kuiper
Dronten
1:00:47
1:00:35
8
Marieke Post
Spirit Lelystad
1:01:51
1:01:37
9
Monica Bos
Flevo Delta
1:08:46
1:08:36
10V50, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irma Heeren
avVN
40:31
40:28
2
Annet Bultman
De Gemzen
42:12
42:08
3
Gerdi Wicherson
NOP
49:23
49:17
4
Hanny Breel
Rijen
51:04
50:59
10V60, 10 KILOMETER WE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tjitske Kooistra
avVN
53:58
53:52
2
Ria van Weezep
Spirit Lelystad
54:38
54:33
3
Marrie Sparreboom
Flevo Delta
56:02
55:56
5MAN, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Broeksma
Kampen
18:13
18:12
2
Jurian Onderdijk
De Gemzen
19:14
19:13
3
Collin Baaijens
Dronten
19:56
19:52
4
Gert jan Tichelaar
avVN
20:22
20:20
5
Jeroen Sparreboom
DWLoopschool Hattem
20:40
20:37
6
Djon Berghorst
Elburg
21:10
20:56
7
Wilco Baaijens
Dronten
21:12
21:09
8
Martin Brinkman
Hattem
21:32
21:28
9
Roel Smits
Dronten
22:05
22:03
10
Tim van Elst
Flevo Delta
22:06
22:05
11
Maurice van Leeuwen
Almere
22:10
22:08
12
Hans Gootjes
Flevo Delta
22:34
22:33
13
Stephen Marchant
Lelystad
22:57
22:53
14
Stefan Reurink
De Gemzen
23:02
23:00
15
Wim van der Leij
Flevo Delta
23:19
23:16
16
Anton Ruijter
Wijhe
23:22
23:18
17
Dennis van den Belt
Kampen
24:48
24:44
18
Ray Hensen
Dronten
25:40
25:29
19
Jacques Lezer
Huizen
26:40
26:34
20
Menne Drolenga
Dronten
26:55
26:48
21
Rene Anema
Dronten
27:11
26:59
22
Ronald van der Vliet
Flevo Delta
27:16
27:06
23
Anton Dekker
Flevo Delta
27:44
27:30
24
Daniel Vennedunker
Oldebroek
27:45
27:35
25
Henk Moerkens
Flevo Delta
27:46
27:33
26
Peter Haikens
Swifterbant
28:08
28:03
27
Rob Kroneman
Flevo Delta
28:10
27:57
28
Bert Brink
Dronten
28:22
28:13
29
Koert van de Kooy
Flevo Delta
29:58
29:43
30
Hans Bakker
Tollebeek
30:24
30:16
31
Leo Meijers
Dronten
30:39
30:27
32
Tonny Vahl
Dronten
30:56
30:44
33
Ron Wolf
Zeewolde
30:58
30:50
34
Jan Willem de Lange
Fit20
31:15
31:03
35
Jan Barneveld
Fit20
31:15
31:03
36
Jan Jonker
Spirit Lelystad
31:22
31:08
37
Ben Kok
Kampen
31:24
31:08
38
Willem Langendijk
Flevo Delta
31:59
31:46
39
Willem Verdouw
Dronten
31:59
31:45
40
Hans Schiricke
Eindhoven Atletiek
32:18
32:06
41
Patrick Mol
Dronten
33:30
33:15
42
Jaap Ree
Dronten
34:16
34:00
43
Johan van Santen
avVN
34:16
34:07
44
Nick Sterrenburg
Lelystad
36:51
36:34
5VRW, 5 KILOMETER PRE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Isabella Talen
Dronten
22:05
22:04
2
Femke Osinga
Flevo Delta
24:43
24:35
3
Anna van Elst
Flevo Delta
25:38
25:34
4
Linda de Roo
Flevo Delta
25:38
25:34
5
Carolien Oost
Flevo Delta
25:53
25:47
6
Lisanne Brouwer
Flevo Delta
26:08
26:01
7
Willemijn Ruberg
Amsterdam
27:29
27:20
8
Mirjam Roozendaal
Dronten
28:23
28:11
9
Gea Schoenmaker
Dronten
28:51
28:48
10
Ina Sweep
Lelystad
29:24
29:21
11
Andrea Niederberger
Salzburg
29:28
29:13
12
Anja Schagen
Lelystad
29:51
29:39
13
Mariska Bosma
Flevo Delta
30:04
29:49
14
Simone Lammertink
Holten
30:06
30:01
15
Denise Oerlemans
Oldebroek
30:10
30:00
16
Mendi Drolenga
Dronten
31:31
31:24
17
Ellen van der Meer
Dronten
31:31
31:24
18
Martine Arkema
Flevo Delta
31:59
31:45
19
Marije Bakker
Tollebeek
32:53
32:46
20
Hilde Anema
Dronten
33:56
33:45
21
Jaqueline Beens
Dronten
34:25
34:13
22
Sarah Hensen
Flevo Delta
34:27
34:13
23
Danielle Visser
Dronten
34:27
34:13
www.uitslagen.nl
02-09-2019 12:19