Uitslagenlijst Sneek Bolsward Sneek

Sneek - Zaterdag 31 augustus 2019

20M, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Geart Jorritsma
Sneek
1:07:40
2
Willem de Boer
Exmorra
1:10:18
3
Hagos Brhane
Burgum
1:11:24
4
Rob Vijver
Leeuwarden
1:12:28
5
Erwin de Vries
Lionitas
1:13:29
6
Dick Wobbes
Lionitas
1:14:54
7
Jetze Genee
Horror
1:17:13
8
Martin Keulemans
GAC Hilversum
1:17:17
9
Roeland Slagter
Modena
1:17:55
10
Jan Venhuizen
Appingedam
1:19:03
11
Douwe Nauta
Lionitas
1:19:09
12
Oukubay Mutuy
Heerenveen
1:19:41
13
Johannes Postma
Lionitas
1:19:55
14
Arjen Boekema
Groningen
1:27:59
15
Marco Stoltenborg
Amsterdam
1:28:12
16
Marko Huizing
Groningen Atletiek
1:29:55
17
Erik Wubs
AV Heerenveen
1:30:38
18
Tom Best
Wolvega
1:31:18
19
Gerald Hoogeveen
Bolsward
1:32:06
20
Ari Boersma
Warns
1:32:28
21
Willem Biemolt
Friesland
1:34:12
22
Tjerk Lagrand
Groningen
1:34:35
23
Douwe van der Schaaf
Wommels
1:34:58
24
Jetze Visser
Sneek
1:35:01
25
Henk Ruiter
Horror
1:35:32
26
Jaap Lagrand
Utrecht
1:35:47
27
Luuk Kruizinga
Loopgroep Zuidhorn
1:36:53
28
Henk Reinderink
Bolsward
1:37:21
29
Piet Scholten
Leeuwarden
1:37:31
30
Rene Miedema
Bolsward
1:38:49
31
Gezinus Bos
Hoogezand
1:39:11
32
Ruben Oppenhuizen
Zwolle
1:39:15
33
Harmen de Hoop
Horror
1:39:15
34
Andre Jellema
Leeuwarden
1:41:31
35
Catrinus Vroom
Lionitas
1:41:31
36
Murk Postma
Oudehaske
1:41:59
37
Marcel van Oostveen
Zaanland
1:42:28
38
Johannes Althuisius
Sneek
1:43:30
39
Wietze Dijkstra
Terherne
1:43:32
40
Andries Tolman
Oldeholtpade
1:43:44
41
Ulbe Postma
Koudum
1:45:23
42
Paul van der Zwan
Horror
1:45:49
43
Rienk de Vries
Burgum
1:45:55
44
Bert Barhorst
Sneek
1:46:04
45
Frank Troelstra
IJlst
1:46:24
46
Sander Sieperda
Bolsward
1:46:32
47
Rob Kuipers
Sneek
1:46:34
48
Beke Cnossen
Horror
1:46:36
49
Richard Aalders
Nietap
1:47:48
50
Saco Bootsma
Workum
1:48:34
51
Paul-Binne Horjus
Sneek
1:48:44
52
Luut de Jong
Woudsend
1:49:16
53
Harmen Kruisenga
Bolsward
1:49:26
54
Lammert Jager
Den Helder
1:50:03
55
Meindert van der Hulst
Lemmer
1:52:32
56
Yde Haarsma
Sneek
1:52:34
57
Rik van der Jagt
Zaanland
1:52:43
58
Klaas Halma
Gaast
1:53:16
59
Jaap Dijkstra
Franeker
1:53:29
60
Wllem de Klerk
Bolsward
1:53:53
61
Fekke Fekkes
Koudum
1:54:17
62
Klaas Abma
Wommels
1:56:30
63
Tjeerd Visser
Franeker
1:56:34
64
Hendrik Wetting
Bolsward
1:56:37
65
Bouwe Tichelaar
Bolsward
1:56:58
66
Bas de Best
Sneek
1:57:49
67
Meinte Buwalda
Schettens
1:57:50
68
Frits Lautenbag
De Gemzen
1:58:12
69
Michiel Kingma
Leeuwarden
1:59:37
70
Durk Douma
Sneek
2:01:17
71
C vd Meer
Oppenhuizen
2:02:23
72
Sjack Jansma
Sneek
2:02:39
73
Teije Sikkema
Leeuwarden
2:02:43
74
Eddy Grootemaat
Gorredijk
2:06:16
75
Hyacinth Richardson
Groningen
2:06:16
76
Siegfried Jongsma
Meerstad
2:08:02
77
Rigt Numan
Sneek
2:08:41
78
Lolke Cnossen
Sneek
2:09:04
79
Henny Dijkstra
Sneek
2:10:23
80
Marcel Kanon
Sneek
2:10:43
81
Francisco Oosterbaan
Horror
2:13:56
20V, 20 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirjam Koersen
GAC Hilversum
1:18:09
2
Katia Ganda
Zaanland
1:30:47
3
Margriet Akkerman
Oudemirdum
1:38:16
4
Floor ter Burg
Wieringerwaard
1:41:37
5
Nikki Jepkema
Sneek
1:45:35
6
Roely Hoekstra
Nijemirdum
1:47:57
7
Janet Werkema
Sneek
1:48:18
8
Melanie vd Mast
Makkinga
1:48:59
9
Annie Zijlstra-Andringa
Horror
1:49:16
10
Marian Pruiksma
Horror
1:51:13
11
Sofia Houwer
Joure
1:51:13
12
Henrieta Oosterbaan
Horror
1:58:04
13
Marleen Bootsma
Goenga
2:04:50
14
Lisa Gerritsma-Ottens
Sneek
2:04:50
15
Liesbeth Minnema
Joure
2:05:46
16
Stella Abma
Sneek
2:07:25
17
Sianne van Rhee
Rotterdam
2:07:55
18
Marja Jonker
Bolsward
2:08:11
19
Romy van Dijk
Lemmer
2:09:51
20
Miranda Bolhuis
Sneek
2:14:37
10M, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yke Zoetendal
Horror
33:20
2
Wilko Bakker
Horror
35:24
3
Jasper Stein
Zeist
35:49
4
Henri Harmsen
Impala
37:40
5
Auke Veldman
IJlst
38:25
6
Rogier Rozendaal
Leeuwarden
39:06
7
Mike Hofstra
Horror
39:14
8
Marten-Jan Ernst
Friesland
39:35
9
Marco Boorsma
Sneek
40:26
10
Dirk Slot
Ijlst
40:59
11
Klaas van Heeringen
Hurdegariep
41:22
12
Gerrit Kramer
Bolsward
41:23
13
Joost Tijssen
Sneek
41:49
14
Peter Kolkena
Grootegast
42:32
15
Tjalling Paulusma
Sneek
42:43
16
Jappie Brandenburg
Oudemirdum
43:06
17
Stefan van der Wal
Impala
43:20
18
Eddy Elsinga
Heerenveen
43:25
19
Remco Broekhuijsen
Zwolle
43:32
20
Friso Broekhuijsen
Zwolle
43:32
21
Mark Jansen
AV Heerenveen
44:02
22
Rein Kramer
Bolsward
45:33
23
Sietse Rozema
IJlst
47:14
24
Mark Schapelhouman
Sneek
47:15
25
Ronald de Lange
Sneek
48:12
26
Jetze Paulusma
Groningen
48:15
27
Ruben Brandsma
Sneek
48:52
28
Sem Neleman
Sneek
48:52
29
Johnny Leistra
Franeker
49:36
30
Michel Velding
Sneek
49:38
31
Geert Jan Stenvert
IJlst
50:08
32
Laurens Horjus
Sneek
50:19
33
Marco Vijver
Franeker
51:17
34
Domien Mulder
Friesland
51:17
35
Jaap Piek
Heerenveen
51:22
36
Harrie Boonstra
Horror
51:34
37
Hugo van der Meer
Sneek
51:38
38
Jan Akkerman
Nijemirdum
51:57
39
Dirk van der Veen
Sneek
52:28
40
Klaas Jan de Rega
Joure
52:40
41
Hemke Rozema
Horror
53:07
42
Delano Heins
Joure
53:16
43
Dees de Smet
Den Oever
54:11
44
Drewez Kooi
Boornbergum
54:13
45
Yke Atsma
Bolsward
54:20
46
Wieger van Keulen
Friesland
54:55
47
Leo van der Meulen
Sneek
55:00
48
Harro de Beer
Sneek
55:18
49
Cor Broeders
Sneek
55:31
50
Ron Neleman
Sneek
55:50
51
Jelle Bosma
Sneek
56:34
52
Bert Rienstra
Sneek
56:39
53
Raouf Leeraar
Raerd
56:58
54
Peter Londema
Sneek
57:02
55
Peter IJsbrandij
Berkhout
57:25
56
Bertus Zwerver
Friesland
58:12
57
Karst Anema
Friesland
58:19
58
Jan Dirk Pruimboom
Horror
1:00:14
59
Ying Mellema
Sneek
1:00:56
60
Adrian Kwiecinski
Leeuwarden
1:01:28
61
Pedro Bakker
Schettens
1:01:47
62
J W Kars
Sneek
1:03:02
63
Ekke de Jager
Sneek
1:05:02
64
Wim Huijsman
Loopgroep Zaanstreek
1:05:55
10V, 10 KM PRESTATIE
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Yvonne Tinga
Bolsward
44:20
2
Erika Broekema
Loopgroep Bedum
44:30
3
Alie Brouwer
Horror
46:06
4
Marrit
Easterein
47:44
5
Tamara Steigenga
Bolsward
48:39
6
Lolkje Abma
Heeg
49:30
7
Susanne Dijkstra
Sneek
49:43
8
Maaike de Swart
Winsum Fr
51:22
9
Lucia van der Bijl
Bolsward
52:03
10
Anita Boonstra
sneek
52:23
11
Nienke Plantinga
Scharsterbrug
52:38
12
Marianne Breimer-Hoek
Sneek
52:41
13
Carolien van Veldhuijsen
Emmeloord
52:41
14
Marga Zwanenburg
Sneek
53:31
15
Douwe Attema
Heeg
53:40
16
Wietske de Jong
Joure
54:11
17
Iris Reitsma
IJlst
54:12
18
Alize Hallema
Makkum Fr
54:12
19
Frans Landskroon
Bolsward
54:51
20
Suzan Kroontje
Bolsward
54:58
21
Nynke Antonides
Sneek
56:53
22
Daphne Feenstra
Sneek
56:59
23
Jolanda Oppenhuizen
Sneek
58:26
24
Jeltje Ferwerda
Joure
58:43
25
Angela Hiemstra
Joure
1:00:27
26
Beata Kwiecinska
Leeuwarden
1:01:28
27
Geke Veenstra
Leeuwarden
1:01:56
28
Berber Korte
Leeuwarden
1:01:56
29
Willy van Beek
Horror
1:02:44
30
Trea Meesters
Horror
1:02:44
31
Sabina de Smet
Den Oever
1:03:29
32
Esther Hoekstra
Sneek
1:04:55
33
Sylvia Tiersma
Hoogezand
1:24:57
5M, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Hindrik Jagersma
Vitalis
17:14
2
Douwe Jan Krol
Mantgum
18:15
3
Mohammed Alameri
Sneek
18:24
4
Hendrik Falkena
Ysbrechtum
18:31
5
Dennis Brandenburg
Steenwijk
19:02
6
Marc Grondsma
Sneek
19:34
7
Reinder de Valk
Makkum
19:47
8
Reinier de Vries
Sneek
20:25
9
Klaas Willem Zwaagstra
Sneek
21:43
10
Nico Rusticus
IJlst
22:18
11
Luuk de Vries
Sneek
22:40
12
Erik Hiemstra
Sneek
22:59
13
Johan IJsbrandy
Sneek
23:37
14
Sjoerd Wesselius
Hommerts
24:23
15
Pieter van der Bij
Friesland
24:24
16
Jacob Visser AV Hrv
AV Heerenveen
24:59
17
Wietze Jonker
AV Heerenveen
26:27
18
Marco de Jong
Heerenveen
26:30
19
Haije de Vries
Drachten
27:27
20
Sander De Vries
Loopgroep Bedum
27:37
21
Jasper Sierdsma
Bolsward
28:04
22
Ridzert Postma
Sneek
28:13
23
Theo Weidenaar
Sneek
28:20
24
Femme de Bruin
Friesland
31:51
25
Rene Hiemstra
Delft
34:05
26
Frans Pleij
Sneek
35:52
5V, 5 KM PRESTATIEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Regine Postma
Akkrum
21:02
2
Nijnke Steigenga
Exmorra
22:04
3
Nancy Dijkstra
Sneek
22:38
4
Mila
Bolsward
22:56
5
Chris Scholten
Marknesse
23:07
6
Ellen Boersma
Horror
24:42
7
Simone Westerbeek
Heerenveen
24:59
8
Sandra Slof
Sneek
26:14
9
Johanna IJsbrandij
Berkhout
26:37
10
Annet Everaarts
Workum
27:54
11
Helen de Lange
AV Heerenveen
28:03
12
Ingrid de Boer
Easterein
28:40
13
Geertje Hannema
Hartwerd
29:13
14
Naraysca Cecilia
Drachten
30:11
15
Christina Krol Zijlstra
Mantgum
30:32
16
Ilse Verbeek
IJlst
30:37
17
Carmen Bethlehem
IJlst
30:37
18
Aukje Rusticus
IJlst
30:54
19
Anna Steenstra
Joure
31:05
20
Jolanda Trip
NOP
31:25
21
Maureen Wiersma
Lemmer
31:26
22
Vera Zwerver
Delft
34:05
23
Antje Mulder
Ijlst
34:28
24
Sietske van der Bij
Friesland
37:59
25
Jonette Wiersma
Drachten
47:36
JO-8, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maurits Krol
Mantgum
3:42
2
Jordy Ruis
Horror
3:45
3
Colin Boekema
Groningen
4:25
4
Jorick Ettema
Bolsward
4:34
5
Niels Meijer
Scharsterbrug
4:38
6
Liam Kanon
Sneek
4:48
7
Tobias Klos
Scharsterbrug
5:10
8
Tobias Pleij
Sneek
6:02
ME-8, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Nadra Klos
Scharsterbrug
5:20
2
Laurien Ettema
Bolsward
5:24
3
Kayah Pleij
Sneek
5:58
J9-11, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jari Heppener
Bolsward
3:18
2
Jorn Dijkstra
IJlst
3:27
3
Niek IJsbrandij
Horror
3:54
4
Martus Rinze Klos
Scharsterbrug
4:01
M9-11, 1 KM KIDSRUN
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noa de Boer
Exmorra
3:13
2
Jara
Bolsward
3:33
3
Sterre Ruis
Horror
3:58

Opmerkingen: uilke@avhorror.nl
Dank aan alle sponsoren en vrijwilligers
www.uitslagen.nl
08-09-2019 20:34