Uitslagenlijst Volksloop

Appelscha - Vrijdag 30 augustus 2019

G-J, 600M G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Durk Pultrum
Oosterwolde Fr
6:22
G-M, 600M G-LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Soeminie Elsinga
Oosterwolde Fr
3:01
2
Sanny Kootstra
Drachten
3:41
3
Gite Veenstra
Oosterwolde Fr
5:21
J1112, 1200M 11 T/M 14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lucas Goedhart
LSV Invictus
4:15
4:14
2
Sil Barendregt
Noordwolde Fr
4:22
4:21
J1314, 1200M 11 T/M 14
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Irene Groen
Nijeberkoop
4:13
4:11
M-18, 4 MIJL LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sven Bouland
Oosterwolde Fr
26:51
2
Thomas Smeman
LSV Invictus
26:57
3
Daan Graafstra
LSV Invictus
27:15
4
Tim de Boer
Oosterwolde Fr
33:13
5
Kevin Hoogeveen
Oosterwolde Fr
35:25
6
Mark de Vries
Appelscha
35:31
7
Thijmen Vleer
LSV Invictus
39:45
MSEN, 4 MIJL LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Gerko Floor
LSV Invictus
22:34
2
Jurre van der Vaart
Groningen Atletiek
23:06
3
Marlo Post
LSV Invictus
23:21
4
Jeroen Vochteloo
LSV Invictus
24:04
5
Dorus Wolthekker
Loopgroep Nienoord
24:11
6
Henk Veenstra
24:51
7
Anne Vos
Assen
26:52
8
Klaas Wierenga
27:07
9
Andres Kleef
Haule
27:20
10
Onno Hiemstra
LSV Invictus
27:27
11
Tim Gorter
Oosterwolde Fr
27:54
12
Max van der Mei
Oosterwolde Fr
28:08
13
Syb v/d Ploeg
Nederland
28:12
14
Wout de Bie
Makkinga
28:16
15
Ronald van der vaart
Haulerwijk
28:31
16
Richard Hoffman
Oosterwolde Fr
28:31
17
Henk-jan de vegt
Appelscha
28:40
18
Marcin Damski
Oosterwolde Fr
29:03
19
Frank Driessen
Groningen
29:13
20
Henk Popken
LSV Invictus
29:22
21
Rowan-Ewout Dekker
LSV Invictus
29:55
22
Joost van Sleen
Assen
30:16
23
Robert Jan Alberts
Assen
31:01
24
Grigorios Palamidis
Kootstertille
31:04
25
Ronald van Duinen
Makkinga
31:52
26
Carel ten Hoor
Oosterwolde Fr
32:00
27
Silvan Gorter
Oosterwolde Fr
32:04
28
Ingmar de Jong
Appelscha
32:38
29
Robert Jan Alberts
Assen
32:41
30
Remon Dijkstra
Oosterwolde Fr
32:52
31
Sharif Giryis
Appelscha
32:59
32
Wander Balkema
Leek
33:11
33
Erwin van der Wal
Groningen
33:14
34
Thijs de Jong
LSV Invictus
33:26
35
Otte Tjepkema
Appelscha
34:06
36
Hendri Bos
Bovensmilde
34:24
37
Daniël Groen
De Blesse
34:45
38
Martijn Goudberg
Oosterwolde Fr
34:48
39
Sytze Westerveen
Appelscha
34:55
40
Jordy Gropstra
Appelscha
35:48
41
Maurice Kortenhoeven
Hijken
36:39
42
Gerard van der Burg
Oosterwolde Fr
37:44
43
Rudmer Andringa
Oosterwolde Fr
38:00
44
Frank Groen
Appelscha
38:19
45
Jasper 't Hooft
Meppel
38:51
46
Timo Veldhuis
Nederland
46:11
M40, 4 MIJL LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mathijs de Vroome
Groningen Atletiek
21:39
2
Michel Wierbos
Nieuwleusen
24:14
3
Albert Mussche
Nieuwleusen
24:28
4
Willem Koning
AAC '61
26:14
5
Jan Willem van Veen
Steenwijk
26:16
6
Gerrit Duits
Friesland
27:16
7
André de Vries
LSV Invictus
29:14
8
Richard den Brok
Veenhuizen
29:21
9
Harald de Jong
Appelscha
30:02
10
Hendrik-Jan Oussoren
Appelscha
30:36
11
Nico Ploegh
Kornhorn
30:43
12
Richard Müller
Oosterwolde Fr
31:41
13
Raymond van den Brink
Zuidwolde Dr
32:15
14
Wiebren Hartholt
Een-West
32:41
15
Frank Goedhart
Langedijke
33:09
16
Jeroen de Jong
LSV Invictus
33:20
17
Edward Postma
Drachten
33:41
18
Harm Appelo
Bovensmilde
34:22
19
Sytze Veenstra
Donkerbroek
35:00
20
Koen Groen
Oosterwolde Fr
36:09
M50, 4 MIJL LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Adriaan Huisman
Appelscha
24:51
2
Cor Ton
LSV Invictus
25:21
3
Theo Groenendijk
LSV Invictus
25:33
4
John Sloot
Leeuwarden
26:20
5
Jappie Doller
Friesland
26:23
6
Siem Hiemstra
LSV Invictus
28:02
7
Girbe zwaagstra
Donkerbroek
28:16
8
Geert aardema
LSV Invictus
28:22
9
Richard van den Berge
LSV Invictus
28:23
10
Wiebe De Vries
LSV Invictus
29:05
11
Piet de Jong
Oosterwolde Fr
29:27
12
Martin van Riesen
Hoogeveen
29:36
13
Ids Bouma
LSV Invictus
30:33
14
Jan Post
Loopgroep Smilde
30:34
15
Uilke Aize Wind
Hurdegaryp
32:09
16
Erik Muggen
Loopgroep Beilen
32:53
17
Albert van Duinen
LSV Invictus
33:13
18
Lenze Klein
LSV Invictus
33:14
19
Hendrik Jan kleef
Haule
33:19
20
Henk ter schuur
Oosterwolde Fr
33:31
21
Albert Alberts
Peize
34:13
22
Jan Woudstra
Veenhuizen
34:14
23
Jan Albert Schonewille
Loopgroep Nienoord
34:28
24
Haije de Vries
Drachten
35:39
25
Daan Woltinge
Appelscha
37:17
26
Arnold van der Holst
Grootegast
37:17
27
Eelke Rijpkema
Makkinga
40:21
28
Wiebe De Jong
Oosterwolde Fr
47:34
M60, 4 MIJL LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jan Driessen
LSV Invictus
28:23
2
Lieuwe Dijkstra
LSV Invictus
33:14
3
Taeke van der Wal
LSV Invictus
33:43
4
Djurre Joh van der Schaaf
Friesland
36:29
5
Evert Dijkstra
Appelscha
37:57
6
Cor Hoogeveen
Loopgroep Smilde
38:08
7
Hans van der Vliet
Oosterwolde Fr
40:17
8
Lambert Sijbring
Oosterwolde Fr
40:44
9
Freddy de vos
LSV Invictus
42:51
10
Hans van Welsem
Oosterwolde Fr
43:03
11
Henk Sloot
Oosterwolde Fr
43:03
12
Piet Jonkers
Appelscha
43:40
13
Djoni Maatita
Oosterwolde Fr
46:36
V-18, 4 MIJL LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Mirthe van Veen
Steenwijk
29:12
2
Sophia Bergsma
Appelscha
42:17
VSEN, 4 MIJL LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ilse Rooks
LSV Invictus
25:25
2
Alinda van Luijk
Assen
26:23
3
Angela Heida
Wijnjewoude
27:22
4
Mirna Boonstra
Oosterwolde Fr
27:32
5
Alienka Huyt
29:16
6
Marijke Vreugdenhil
LSV Invictus
29:25
7
Janet Oortwijn
30:02
8
Corinne Rijpkema
Makkinga
30:14
9
Minke Oenema
Groningen
31:10
10
Marijke de Vries
Assen
31:55
11
Sia Pasveer
LSV Invictus
32:01
12
Steffany Heeringa
Groningen
32:25
13
Kirsten Vos
LSV Invictus
32:47
14
Alinda ten Hoor
Hijken
33:18
15
Marcella de vries
Appelscha
33:22
16
Tjerkje Kortenhoeven
Hijken
33:32
17
Maaike Visscher
Appelscha
33:40
18
Astrid Snijder
Appelscha
33:41
19
Trienke Moes
LSV Invictus
34:02
20
Haron van der Velde
Oosterwolde Fr
34:07
21
Winnie de Vries
Oosterwolde Fr
34:10
22
Klasien Rijpkema
Groningen
34:38
23
Marida Prins
NSAV 't Haasje
34:45
24
Jessica Louwes
Makkinga
35:13
25
Janine Engels
Nederland
35:18
26
Corrine van der Veer
Drachten
36:33
27
Miranda Berghout-Bijzitte
Ravenswoud
36:48
28
Wietske ter Schuur
Oosterwolde Fr
37:37
29
Kim de Jong
LSV Invictus
37:45
30
Annie Fabriek
Veenhuizen
38:43
31
Kim Nijstad
Oosterwolde Fr
38:52
32
Avalon van der Zaan
39:01
33
Marije Bijma
Surhuizum
39:10
34
Wia Beyrt
Haulerwijk
39:32
35
Sari van Lier
Oosterwolde Fr
39:35
36
Anita Vleer
LSV Invictus
39:45
37
Renate Louwes
Ravenswoud
39:45
38
Lydia van der Weg
Wolvega
39:47
39
Grietsje Schapelhouman
Oosterwolde Fr
40:16
40
Irene Woltinge
Haarlem
40:21
41
Winnie de Vries
Oosterwolde Fr
40:53
42
Nathalie Smit
Appelscha
41:33
43
Rafaela Bosma
Appelscha
43:03
44
Marijke Bergsma
Appelscha
43:54
45
Tanja Oussoren
Appelscha
45:16
46
Lyan Bergsma
Appelscha
46:04
47
Lisa van de Heide
Nederland
46:11
48
Liona De Jong
Oosterwolde Fr
47:35
49
Marijke Akker
Wijnjewoude
47:49
50
Jeanette Knol
Nederland
49:40
51
Saskia Bergsma
Smilde
49:44
52
Sippie Wijnstra
Wolvega
50:06
53
Trea ten Brinke
Veenhuizen
50:19
54
Anna Rensink
Assen
52:05
55
Isa de Boer
Smilde
52:05
V40, 4 MIJL LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Corina Wierbos
Nieuwleusen
28:09
2
Anita van der Wal
Friesland
29:40
3
Ineke Ligthart
LSV Invictus
31:39
4
Erika Bonder
LSV Invictus
32:00
5
Hanneke van Daatselaar
LSV Invictus
32:00
6
Ivonne de Graaf
Oosterwolde Fr
33:30
7
Barbra de Jong
Appelscha
34:37
8
Marije postma
Rottevalle
35:13
9
Elmar Algra
Appelscha
35:44
10
Annerie Knol
Groningen
37:04
11
Christina Smit
Roden
37:21
12
Simone Ritsema
Haulerwijk
37:50
13
Hester van der Schaaf
Friesland
38:55
14
Else de Vries
Veenhuizen
38:55
15
Wilma Hoekstra
Veenhuizen
38:56
16
Naraysca Cecilia
Drachten
39:32
17
Gonnie de Wagt
Gorredijk
39:37
18
Sandra van Oost
Assen
43:40
19
Mieke Wierenga
Oosterwolde Fr
45:16
20
Margot Booijink
Haule
47:54
21
Tjitske Posthumus
Haulerwijk
48:04
22
Evelyn van der Meulen
Veenhuizen
50:26
V50, 4 MIJL LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Johanna Krol
LSV Invictus
31:10
2
Rika Weiland
LSV Invictus
31:24
3
Joke Nicolai
LSV Invictus
32:54
4
Inge poortvliet
Donkerbroek
34:35
5
Aly Prins-Olijve
LSV Invictus
37:03
6
Jessica Schmidt
Oosterwolde Fr
37:04
7
Lenie Wilms
LSV Invictus
37:43
8
Coba de Vries
39:51
9
Grietje Smit
Appelscha
42:17
10
Petra Werkman
LSV Invictus
42:48
11
Cobie v.d. Molen
Donkerbroek
42:51
12
Dorien Mobach
Beetsterzwaag
43:04
13
Sieta Vd Meulen
Donkerbroek
43:33
14
Willy van den Beukel
Appelscha
44:47
15
Tjamke de Haan
51:58
16
Winime de Vegt
51:58
V60, 4 MIJL LOOP
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Frouwkje Herder
LSV Invictus
35:25
2
Reina Hes
LSV Invictus
37:33
3
Neel van Mourik
LSV Invictus
38:48
4
Immie van der Wal-Schippe
LSV Invictus
42:22
5
Nelleke van Veen
LSV Invictus
43:04
6
Rika Hoekstra
LSV Invictus
43:04
7
Evelyne Salari
Hunzerunners Loopgroep
43:07
8
Sannie Meijerhof
Donkerbroek
43:33
J-6, 600MTR T/M 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sylvan dijkstra
Oosterwolde Fr
2:33
2
Danny Best
Wolvega
2:49
3
Julian de Haan
Oosterwolde Fr
2:54
4
Nick van de Belt
Oosterwolde Fr
2:58
5
Henk Jan van der Zee
Marum
3:07
6
Loris de Jong
Oosterwolde Fr
3:07
7
Bowe Drent
Appelscha
3:13
M-6, 600MTR T/M 6
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vivian Riemeijer
Nieuwe Pekela
2:50
2
Rosalie de Haan
Oosterwolde Fr
3:01
3
Fenna Schurer
Appelscha
3:08
4
Femke Hazeveld
Donkerbroek
3:36
5
Selah Best
Wolvega
4:01
J7-8, 600MTR 7-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jorrit Riemeijer
Aquilo
2:03
2
Mark Hoekstra
Appelscha
2:09
3
Ewout de Wit
Appelscha
2:12
4
Déano Zwart
LSV Invictus
2:27
5
René van de Belt
Oosterwolde Fr
2:31
6
Remco Schurer
Appelscha
2:47
M7-8, 600MTR 7-8
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julissa Veenstra
LSV Invictus
2:00
2
saline waninge
Ruinerwold
2:17
3
Jolien Hazeveld
Donkerbroek
2:18
4
Chantal Beets
Oosterwolde Fr
2:22
5
Amber Soet
Langedijke
2:22
6
Jente van der Heide
Langedijke
2:23
7
Lisa Jasmijn Haanstra
Langedijke
2:25
8
Ylana Vleer
Oldeberkoop
2:35
J9-10, 600MTR 9-10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Wessel Stevens
Appelscha
2:06
2
Sven Baron
Oosterwolde Fr
2:06
3
Lars Baron
Oosterwolde Fr
2:14
M9-10, 600MTR 9-10
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Isa Huft
LSV Invictus
2:07
2
Esmée Soet
Langedijke
2:13
3
Amber van der Heide
Langedijke
2:15
4
Eva sanne Haanstra
Langedijke
2:22
5
Fenna Vleer
Oldeberkoop
3:06
WANDV, 4 MIJL WANDEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eva de Vries
Appelscha
58:54
2
Thea van der Meulen
Friesland
58:55
3
Anna Backx
Appelscha
59:40
4
Evelien Soeters-Langereis
Appelscha
1:00:47
5
Wilma bos
Appelscha
1:02:56
6
Anja Sinnige
1:02:56
7
Jacqueline ten Hoor
Fochteloo
1:03:10
8
Alberta Hazeveld
Donkerbroek
1:04:08
9
Lucie betten-hofstra
Oosterwolde Fr
1:05:00
10
Inge van der Meulen
Donkerbroek
1:05:15
11
Rowena van der Veen
Appelscha
1:05:16
12
Anja flokstra
Appelscha
1:05:16
13
Tjitske Ploegh
Kornhorn
1:05:41
14
Anita Bul
Appelscha
1:07:02
15
Petra Hoogeveen
Oosterwolde Fr
1:07:02
16
Priscilla Elbasan
Appelscha
1:07:08
17
Helen Woltinge
Appelscha
1:07:08
18
Margriet Dijkstra-Wijnald
Appelscha
1:07:09
19
Tineke Bergsma
Oosterwolde Fr
1:07:18
20
Roelina De Jong
Oosterwolde Fr
1:07:18
21
Beata Rooks
Appelscha
1:07:22
22
Mariska Terpstra
Appelscha
1:07:22
23
Aaltje Rijpkema
Makkinga
1:08:28
24
Tineke boonstra bakker
Makkinga
1:08:28
25
Andrea Bergsma
Oosterwolde Fr
1:08:42
26
Sabine Talsma
Oosterwolde Fr
1:08:42
27
Monique Vink
Oosterwolde Fr
1:09:01
28
Methilda van der Veen
Oosterwolde Fr
1:09:01
29
Jacqueline Veld
Oosterwolde Fr
1:09:02
30
Trijntje Dassen
Oosterwolde Fr
1:09:45
31
Bertha Blokzijl
Oosterwolde Fr
1:09:47
32
Annelies Bijmholt
Appelscha
1:09:51
33
Siemie Hoekstra
Appelscha
1:09:51
34
Wilma Bosma
Appelscha
1:09:52
35
Yvonne Zijlstra
Appelscha
1:09:52
36
Petra de Groot-Doek
Oosterwolde Fr
1:10:15
37
Alice Duker
Oosterwolde Fr
1:10:16
38
Gé Bouma
Oosterwolde Fr
1:10:29
39
Norah van Praag
Oosterwolde Fr
1:10:41
40
Noa de Lange
Oosterwolde Fr
1:10:41
41
Agnes Nicolai
Appelscha
1:11:01
42
Joke Brouwer
Oosterwolde Fr
1:11:10
43
Dinie Bouwman
Oosterwolde Fr
1:12:44
44
Wibke Munting - van Dijk
Oosterwolde Fr
1:13:00
45
Myrthe Drenth
Oosterwolde Fr
1:14:04
46
Bente Hermelink
Oosterwolde Fr
1:14:04
47
Janine van der Bult
Oosterwolde Fr
1:14:05
48
Valerie Robbemont
Oosterwolde Fr
1:14:05
49
Eviete Huurman
Haulerwijk
1:14:15
50
Jildou Huurman
Haulerwijk
1:14:15
51
Ineke Huurman
Haulerwijk
1:14:16
52
Faya van der Heide
Oosterwolde Fr
1:14:18
53
Esty Visser
Oosterwolde Fr
1:14:19
54
Jolanda Landmeter
Oosterwolde Fr
1:14:19
55
Imkje Landmeter
Wijnjewoude
1:14:20
56
Gorina de Jong
Oosterwolde Fr
1:14:21
57
Jerney Gorter
Oosterwolde Fr
1:14:21
58
Anita van der Heide
Oosterwolde Fr
1:14:23
59
Claudia de Jong
Oosterwolde Fr
1:14:37
60
Mariëlle Schurer
Oosterwolde Fr
1:15:55
61
Suzanne olijve
Appelscha
1:15:56
62
Alie Oldersma
Appelscha
1:15:56
63
Mirjam Heres
Appelscha
1:15:56
64
Elske Schurer
Appelscha
1:15:57
65
Xena Nikita Drost
Drachten
1:15:59
66
Dewy Jonas
Oosterwolde Fr
1:17:19
67
Margje Veenstra
Oosterwolde Fr
1:17:19
68
Yvette Pot
LSV Invictus
1:17:20
69
Rianne van 't Klooster
Oosterwolde Fr
1:17:58
70
Bonnie Boek
Oosterwolde Fr
1:17:59
71
Albertina Hof
Oosterwolde Fr
1:18:29
72
Trijntje Hoonstra
Oosterwolde Fr
1:18:35
73
Paulina Veensma
Oosterwolde Fr
1:19:07
74
Hilda veldema
Oosterwolde Fr
1:19:07
75
Ellen Feenstra
Oosterwolde Fr
1:19:54
76
Ingrit Kleiker-Broersma
Makkinga
1:19:57
77
Jildou Broersma
Oosterwolde Fr
1:19:57
78
Willie de Jong
Oosterwolde Fr
1:20:37
79
Pietje Tolman
Surhuisterveen
1:20:37
80
Jeanet Huitema
Oosterwolde Fr
1:22:24
81
Carla Roetert Steenbruggen
Oosterwolde Fr
1:22:25
WANDM, 4 MIJL WANDEL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Deyan Vink
Oosterwolde Fr
50:45
2
Sven Coenrady
Oosterwolde Fr
50:49
3
Silvan Wiersema
Oosterwolde Fr
51:19
4
Dirk Bloemers
Oosterwolde Fr
1:03:10
5
Jan van der Wal
Harlingen
1:03:34
6
Jan betten
Oosterwolde Fr
1:05:01
7
Douwe Hofma
Roden
1:05:06
8
Wesley Elbasan
Appelscha
1:05:35
9
Jesse Hoogeveen
Oosterwolde Fr
1:07:02
10
Jappie Doller
Oosterwolde Fr
1:09:51
11
Rienk Hoff
Oosterwolde Fr
1:09:55
12
Klaas duker
Oosterwolde Fr
1:10:16
13
Roel Dolstra
Oosterwolde Fr
1:12:44
14
Tammo Munting
Oosterwolde Fr
1:13:01
15
Rogier Koning
Oosterwolde Fr
1:14:05
16
Erik Huurman
Haulerwijk
1:14:15
17
Hilbert stuit
Haulerwijk
1:14:18
18
Marcel Zeilstra
Oosterwolde Fr
1:14:21
19
Henk Veenstra
Oosterwolde Fr
1:14:21
20
Henk van der Heide
Oosterwolde Fr
1:14:24
21
Loris de Jong
Oosterwolde Fr
1:14:40
22
Stefan Jonker
Oosterwolde Fr
1:15:59
23
Paul Ruiter
Oosterwolde Fr
1:15:59
24
Sietse Iedema
Oosterwolde Fr
1:18:33
25
Johannes de Jong
Oosterwolde Fr
1:19:55
26
Evert Kamminga
Oosterwolde Fr
1:22:27
www.uitslagen.nl
09-09-2019 18:52