Uitslagenlijst Zandstrooisterloop

Schoonebeek - Vrijdag 30 augustus 2019

1112V, KIDSRUN 11 & 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jasmijn Lamberink
Hardenberg
8:08
2
Amber Bruning
Weiteveen
9:47
3
Iris wehkamp
Weiteveen
10:43
4
Sofie Tubben
Weiteveen
10:44
5
Ellenique Klaassen
Schoonebeek
10:57
6
Imme Esders
Oosterhesselen
11:04
1112M, KIDSRUN 11 & 12
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Coen Groeneveld
Coevorden
7:10
2
Damian Dialloh
Schoonebeek
7:36
3
Bjorn Heijnen
Schoonebeek
7:42
4
Nick Langerijs
7:47
5
Jay Langerijs
7:54
5MAN, 5KM ZANDSTROOIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bart van Adrichem
Klazienaveen
16:22
16:22
2
Finn van Pijkeren
Middelstum
17:00
17:00
3
Gerold Nyhoff
Veldhausen
18:10
18:10
4
Dennis Brandenburg
Steenwijk
18:54
18:53
5
Martijn Scherpen
Schoonebeek
19:24
19:23
6
Michel Verhagen
Emmer-Compascuum
19:50
19:50
7
Gerlof Engberts
Schoonebeek
19:55
19:54
8
Sander Dijkstra
Emmen
20:05
20:04
9
Martijn Westerhof
Coevorden
20:12
20:10
10
Martin Houkes
Emmer-Compascuum
20:13
20:13
11
Remco Hans
Schoonebeek
20:15
20:09
12
Jan-Willem Rotmensen
Oosterhesselen
20:20
20:18
13
Stan Sibon
Schoonebeek
20:22
20:09
14
Colin Schuurhuis
Schoonebeek
20:45
20:43
15
Justin brouwer
Emmen
20:50
20:45
16
Stefan Schneider
Klazienaveen
21:22
21:20
17
Jens Joldersma
Schoonebeek
21:43
21:28
18
Willem Koops
Musselkanaal
21:53
21:50
19
Eise van der Spoel
Schoonebeek
21:59
21:53
20
Gerhard Stroeve
Emlichheim
22:15
22:13
21
Rob Somsen
De Krim
22:23
22:21
22
Bjorn Heijnen
Schoonebeek
22:33
22:25
23
Ferdinand Hemme
Emmen
22:37
22:35
24
Mark Smit
Veenoord
22:44
22:40
25
Ronnie Wolf
Schoonebeek
22:48
22:46
26
Sander Kocks
Schoonebeek
22:49
22:36
27
Rick Strijker
Nieuw-Amsterdam
22:58
22:42
28
Gerbrand Schoemakers
Coevorden
22:58
22:42
29
Chris Hesselink
Laar
23:09
23:02
30
Jan Sibon
Schoonebeek
23:11
23:06
31
Jarno Wesseling
Schoonebeek
23:32
23:16
32
Harmen Stuiver
Schoonebeek
23:56
23:50
33
Andre Poetter
Emlichheim
23:58
23:56
34
Lars Koopmeiners
Schoonebeek
24:19
24:04
35
Erik Rijnders
Vroomshoop
24:28
24:26
36
Herman Klaassen
Schoonebeek
24:35
24:32
37
Alfons Hilberts
Schoonebeek
24:40
24:35
38
Mans Veldsink
Dedemsvaart
24:44
24:36
39
Jan Hermes
Schoonebeek
24:45
24:35
40
Gerko van Leeuwen
Schoonebeek
24:55
24:50
41
Stef Rotmensen
Coevorden
24:55
24:37
42
Jurrian Lanjouw
Schoonebeek
24:56
24:38
43
Theo Baks
Coevorden
25:02
24:54
44
Stephan Bos
Schoonebeek
25:03
24:48
45
Sven van der Kolk
Schoonebeek
25:08
24:52
46
Koen Schepers
Schoonebeek
25:14
24:57
47
Lars Heijnen
Schoonebeek
25:17
25:07
48
Thijmen Benus
Emmen
25:23
25:22
49
Rick Piek
Schoonebeek
25:31
25:17
50
Tim Schepers
Schoonebeek
25:34
25:19
51
Luca Sibon
Schoonebeek
25:41
25:24
52
Gerard Schepers
Schoonebeek
25:42
25:27
53
Twan Anbergen
Dalen
25:45
25:38
54
Jordy Loovers
Schoonebeek
25:50
25:34
55
Chiel Mensen
Schoonebeek
25:51
25:49
56
Marnix Holties
Schoonebeek
25:59
25:43
57
Joris Kusters
Schoonebeek
26:14
25:57
58
Maikel Bunskoek
Schoonebeek
26:15
25:58
59
Dusan Muskee
Schoonebeek
26:21
26:04
60
Fakie Rotmensen
Hoogeveen
26:24
26:22
61
Stein Hamberg
Schoonebeek
26:27
26:12
62
Roelof Rotmensen
Schoonebeek
26:34
26:30
63
Freddie Vriesema
Schoonebeek
27:06
26:48
64
Jaap Lubbers
Nieuw-Amsterdam
27:26
27:23
65
Egbert Geertsma
Groningen
27:27
27:19
66
Ivar Esders
Oosterhesselen
27:30
27:28
67
Johannes Fens
Emmen
27:37
27:26
68
Peter van der Weide
Schoonebeek
27:47
27:28
69
Matthijs Landman
Schoonebeek
27:52
27:38
70
Anne de Jonge
Schoonebeek
27:52
27:38
71
Bert Haan
Sleen
28:19
28:05
72
Arjan Loovers
Schoonebeek
29:18
29:14
73
Arend Jan Wessels
Emmen
30:16
30:05
74
Wouter Bierens
Emmen
30:28
30:16
75
Jurjen Fietje
Schoonebeek
31:19
31:01
76
Luuk Kremer
Hardenberg
34:00
33:56
5VRW, 5KM ZANDSTROOIS
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Tabitha Zeeman
Emmen
23:02
23:00
2
Annelie Vrielink
Schoonebeek
25:51
25:34
3
Petra Braam
Schoonebeek
25:59
25:56
4
Petra Bos
Emmen
26:03
25:58
5
Angeline van Ommen
Schoonebeek
26:23
26:19
6
Esther Kocks
Leeuwarden
26:27
26:16
7
Nathalie Leussink
Ootmarsum
26:38
26:21
8
Ellen Hekman
Schoonebeek
26:54
26:41
9
Diana Hoogenboezem
Veenoord
27:16
27:00
10
Jonita Poetter
Emlichheim
27:38
27:29
11
Lieneke Elzing
Schoonebeek
27:55
27:45
12
Kim Verkade
Geesbrug
28:14
28:09
13
Monika Hilberts-Fekkes
Schoonebeek
29:00
28:47
14
Nicole Schepers
Schoonebeek
29:18
29:14
15
Sandra de Jonge
Emmen
29:34
29:23
16
Roelien van Veen
Schoonebeek
29:53
29:45
17
Ingrid Driehuizen
Nieuw-Schoonebeek
29:54
29:45
18
Jana Nolting
Emlichheim
29:57
29:48
19
Angela Kocks
Schoonebeek
30:06
29:55
20
Karin Koops
Nieuw-Buinen
30:39
30:31
21
Mathilde Langenburg
Emmen
30:40
30:39
22
Marina Lamers
Erica
32:30
32:18
23
Laura Kerkdijk
Schoonebeek
33:35
33:23
24
Dana Aalderink
Schoonebeek
33:55
33:44
25
Jolanda Blaauwgeers
Schoonebeek
33:57
33:44
26
Linda Sulmann
Schoonebeek
34:04
33:55
27
Christel Pijfers
Schoonebeek
34:04
33:54
10M, 10KM ZANDSTROOI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sebastiaan Pol
Coevorden
34:59
34:59
2
Arjen Kocks
Schoonebeek
38:15
38:13
3
René Nolting
Emlichheim
39:40
39:38
4
Richard Kok
Coevorden
40:17
40:14
5
Roy Hofstede
Erica
40:44
40:43
6
Arjan Espeldoorn
Klazienaveen
40:46
40:42
7
Marco bakker
Assen
41:10
41:09
8
Manfred Kampen
Westoverledingen
41:21
41:19
9
Willy Heijnen
Dalen
42:23
42:22
10
Heinz Stroeve
Emlichheim
43:09
43:05
11
Arie van der Voort
Klazienaveen
43:41
43:37
12
Matthijs van der Woerd
Emmen
44:43
44:40
13
Albert Smit
Nieuw-Amsterdam
44:46
44:41
14
Niels Kwint
Klazienaveen
45:48
45:43
15
Henk Hartman
Dalen
45:55
45:53
16
Rob Bos
Weiteveen
46:39
46:35
17
Herman Braam
Schoonebeek
47:47
47:43
18
Jaap Meems
Klazienaveen
48:04
48:01
19
Willy Alting
Emmen
48:36
48:34
20
Vincent Bosman
Schoonebeek
48:41
48:36
21
Albert van der Scheer
Schoonebeek
48:47
48:42
22
Arjen Kiers
Emmen
49:03
49:00
23
Roelof sieben
Schoonebeek
49:10
49:05
24
Bennie Beerling
Schoonebeek
50:14
50:09
25
Addy van den Bosch
Schoonebeek
52:52
52:44
26
Nico Maatje
Klazienaveen
53:01
52:52
27
Henry Feijen
Klazienaveen
53:54
53:45
28
Berny Hilberts
Schoonebeek
54:14
54:08
29
Roelof Arends
Weiteveen
56:31
56:25
30
Bertus Veenstra
Erica
58:02
58:00
10VRW, 10KM ZANDSTROOI
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hillie Koops
Veldhausen
40:09
40:09
2
Naomi Arends
Emmen
45:07
45:06
3
Yvonne Kamies
Emmen
45:21
45:20
4
Roelie Heijting
Schoonebeek
57:26
57:20
5
Geke de Leeuw
Schoonebeek
58:06
58:00
6
Gerda Oosting
Emmen
59:20
59:13
7
Minka de Lange
Weiteveen
1:00:12
1:00:06
8
Anouk Boender
Schoonebeek
1:02:38
1:02:31
9
Germa de Groote
Schoonebeek
1:02:39
1:02:33
10
Roelineke Gommer
Schoonebeek
1:05:58
1:05:50
11
Meike Stiekel
Emmen
1:18:38
1:18:30
0810V, KIDSRUN 8 T/M 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lieke van der Zwan
Schoonebeek
5:41
2
Esmee Lambers
Weiteveen
5:43
3
Daphne Fokkert
Schoonebeek
5:56
0810M, KIDSRUN 8 T/M 1
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Per Bakker
Zwolle
4:54
2
Rens Melenhorst
Erica
5:17
3
Mees Visser
5:19
0607M, KIDSRUN 6 & 7 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Sten Overweg
Emmen
5:55
2
Daimen Langereis
6:01
3
Tom Slagter
6:01
0607V, KIDSRUN 6 & 7 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Renée Meppelink
Schoonebeek
6:35
2
Fabienne Hilberts
Schoonebeek
6:35
3
Jip Wolf
Schoonebeek
6:40
05M, KIDSRUN T/M 5 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Noel Hilberts
Schoonebeek
3:25
2
Vigo Snijders
Schoonebeek
3:33
3
Luuk Klingenberg
Schoonebeek
3:48
05V, KIDSRUN T/M 5 J
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Evalynn Ligtenberg
Schoonebeek
3:26
2
Jennifer Langereis
3:32
3
Juul Rotmensen
Schoonebeek
3:34
4
Emma Slagter
Schoonebeek
3:40
www.uitslagen.nl
30-08-2019 20:36