Uitslagenlijst Overlevingsloop

Huisduinen - Woensdag 28 augustus 2019

M 4,3, 4,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
19:16
2
Jorum Kauwen
SV Sportlust
19:27
3
Stephen Privee
Noordkop
20:07
4
dick Groenink
Den Helder
20:17
5
Michiel Kraak
Den Helder
21:23
6
Ferry Bijl
Den Helder
21:49
7
Ronald van der Veen
Anna Paulowna
22:27
8
Niek Bron
Noordkop
22:39
9
Martijn de Ronde
Zaanland
23:25
10
Dave Koster
SV Sportlust
23:29
11
Bart Nijpels
Den Helder
24:00
12
Hans van Brummelen
Noordkop
25:35
13
Peter Wante
Den Helder
26:05
14
Cees de Puit
SV Sportlust
26:08
15
Fabio Bakker
Noordkop
26:22
16
Ryan Post
26:24
17
Raymond Bakker
Julianadorp
26:26
18
Thijmen Koen
Noordkop
26:33
19
Jim Post6
26:37
20
Frits Brouwer
Noordkop
28:10
21
Maikel Kivits
29:08
22
Piet Gijswijt
Noordkop
31:02
V 4,3, 4,3 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jetske van Kampen
Hylas
18:16
2
Nina van Diepen
Hylas
20:06
3
Diewertje van Kampen
22:42
4
Marije Dito-Kos
Noordkop
24:06
5
Alize Okel- Kooy
SV Sportlust
24:11
6
Eline Groenink
Julianadorp
24:39
7
Yvonne Romkes
Noordkop
24:58
8
Renata Vermeulen
Noordkop
25:11
9
Maaike van Beusekom
25:23
10
Amy Stewort
Den Helder
25:30
11
Mandy Striet
Den Helder
25:30
12
Chelsea Striet
Den Helder
25:32
13
Marian van de Burg
25:36
14
Debby van Mulkam
Julianadorp
26:07
15
Monica Zuidberg
SV Sportlust
26:11
16
Suzanne Barten
SV Sportlust
26:48
17
Esther aan de Wiel
SV Sportlust
26:50
18
Maaike de Wit
't Zand Nh
26:51
19
Zola Assorgia
SV Sportlust
27:20
20
Yvette van Gelder
28:02
21
Miriam Smit
28:08
22
Karina Vacano
Noordkop
28:15
23
Marcella van der Meulen-Gaillard
28:19
24
Lisa Kameling
Den Helder
28:42
25
Marloes Schendelaar
Noordkop
29:01
26
Trudi Beerling
Noordkop
29:11
27
Mirjam Boer
31:58
28
de Bruijn
Noordkop
32:38
29
Karin van den Burg
Noordkop
34:20
30
Janny Heidman
Noordkop
35:22
31
Riet Besseling
De Weere
38:39
MSEN, 6,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Paul Okkerse
SV Sportlust
34:16
2
Tibbe Jong
Noordkop
35:40
3
Johan Baas
Hollandia
36:43
4
Luca van Diepen
Hylas
36:44
5
Sebastiaan Baars
Den Helder
37:04
6
William Striet
Den Helder
37:26
7
Lawrens Duijkers
Den Helder
37:54
8
Dennis Curvers
Noordkop
37:56
9
Rogier de Groot
Elburg
41:03
10
Sven Brandsma
44:41
11
Mark Mulder
Noordkop
45:29
12
Martijn Vacano
Noordkop
47:03
13
Sven Peters
52:31
14
Bob Jak
52:33
M40, 6,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Maarten Griek
Noordkop
35:26
2
Arno v.d. Berg
SV Sportlust
36:35
3
Yuri Limmen
TAS '82
36:59
4
Ingmar Vink
Noordkop
37:09
5
Edwin de Wit
Noordkop
40:01
6
Martijn Stewart
Den Helder
40:41
7
Fred Koenen
Den Helder
41:19
8
Marko Hamerslag
Noordkop
41:50
9
Wouter van Ontenoort
Noordkop
46:50
10
Frank Buschman
49:17
11
Hajo Jonker
Nederlandse Triathlonbond
49:30
12
Anne Frans Kneveldam
51:48
M50, 6,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Jean Paul Driessen
Julianadorp
35:00
2
Danny Hajos
Noordkop
36:14
3
Jan-Willem Schutte
Noordkop
38:52
4
Marcel Beentjes
Hollandia
40:06
5
Marc Tesselaar
Den Helder
40:41
6
Marchel Keppel
Noordkop
43:49
7
Erwin Schoot
Noordkop
48:20
8
Chris Vermeulen
Noordkop
50:32
9
Joop Specht
Spanbroek
51:47
M60+, 6,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Ad Warmerdam
38:24
2
Ton van de Meche
SV Sportlust
39:02
3
Dick de Vries
TAS '82
40:09
4
Cees Meijer
SAV
42:17
5
Wim van Rijn
Noordkop
44:58
6
Henk Kooijman
Noordkop
46:04
7
Peter Jacobs
Noordkop
46:58
8
Dirk Jimmink
Loopgroep PK
48:19
9
Willem Snel
Noordkop
48:39
VSEN, 6,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Heleen Wildoer
SAV
38:42
2
Ashley Schouwenaar
Huisduinen
39:31
3
Vere Tavenier
SV Sportlust
39:57
4
Seriha Schouwenaar
SV Sportlust
41:40
5
Jessica de Visser
Noordkop
43:49
6
Cinderella verhoef
Noordkop
50:16
7
Carlijn Deutekom
50:50
8
Jennifer de Visser
Noordkop
52:23
9
Marit Krijnen
52:32
10
Thakta Schipper
56:38
11
Simone Vlaar
Hoogwoud
1:04:21
V40+, 6,7 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Claudia Geldermans
Noordkop
40:38
2
Bianca van Diepen
Hylas
41:19
3
Sabina de HaaN
41:56
4
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
42:53
5
Marjolein Dam
Haag Atletiek
43:19
6
Nathalie Dragt
Noordkop
45:03
7
Loes Kunst
Hollandia
49:00
8
MOnique Kramer
TAS '82
49:11
9
Monique Specht
Spanbroek
51:47
10
Monique v. Veen
Benningbroek
56:45
11
Marga Stroo
TAS '82
56:51
12
Ines Bakkum
56:58
13
Corina Sneek
57:00
Strandpaviljoen 'Factor 30', Costa Smeralda
www.uitslagen.nl
28-08-2019 22:10