Uitslagenlijst Ronde van Abcoude

Abcoude - Dinsdag 27 augustus 2019

J-15, 3 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jeroen Warnaar
Abcoude
5:57
5:55
2
Simon Boven
Abcoude
6:02
6:01
3
Floris Lem
Amsterdam
6:03
6:02
4
Samuel Hullleman
Abcoude
6:15
6:12
5
Job Divendal
Abcoude
6:17
6:16
6
Jelle van Seijen
Abcoude
6:21
6:19
7
Levi Trijlits
Amsterdam
6:22
6:21
8
Jelmer van der Wilt
Abcoude
6:22
6:21
9
Twan Schoenmakers
Abcoude
6:23
6:21
10
Koen Gombert
Abcoude
6:24
6:22
11
Julian Muller
Abcoude
6:28
6:27
12
Boaz Quarel
Abcoude
6:30
6:29
13
Miro Leguit
Vleuten
6:31
6:28
14
Stijn de Jager
Abcoude
6:31
6:30
15
Thom Nagel
Abcoude
6:41
6:39
16
David Leguit
Vleuten
7:10
7:08
17
Justus de Jong
Abcoude
7:12
7:11
18
Jitse Terpstra
Abcoude
7:23
7:18
19
Wout Scheerder
Abcoude
7:29
7:25
20
Stellan Kroezen
Abcoude
7:38
7:35
21
Mees Hillega
Abcoude
7:38
7:35
22
Julian Hatori
Abcoude
7:43
7:39
23
Jip Bogaard
Abcoude
7:44
7:39
24
Teddy Hatori
Abcoude
7:48
7:44
25
Ole Ghijsels
Abcoude
7:51
7:50
26
Matthijs Turlot
Abcoude
7:51
7:50
27
Jelle van Weezel
Abcoude
7:53
7:52
28
Boris Warnaar
Abcoude
7:57
7:55
29
Kaja de Hoog
Abcoude
8:12
8:10
30
Tom Schoenmakers
Abcoude
8:16
8:14
31
Daan Scheerder
Abcoude
8:16
8:12
32
Nino Quartel
Abcoude
8:21
8:19
33
Robin Geursen
Abcoude
8:26
8:21
34
Pelle van Iddekinge
Abcoude
8:29
8:27
35
Pepijn Bakker
Abcoude
8:35
8:30
36
Ol Bakker
Abcoude
8:37
8:32
37
Dave Scholten
Abcoude
9:24
9:20
38
Samuel Warnaar
Abcoude
10:10
10:08
39
Joël van Dijk
Abcoude
10:36
10:28
40
DD Scholten
Abcoude
10:49
10:44
M-15, 3 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Fiene Noordermeer
Abcoude
6:07
6:06
2
Janneke de Kemp
Abcoude
6:38
6:37
3
Liv Bon
Vinkeveen
6:45
6:44
4
Hugo de Rooij
Abcoude
7:01
7:00
5
Salvatorev Aerensbergen
Abcoude
7:22
7:21
6
Lin van Seijen
Abcoude
7:40
7:39
7
Pien Bogaard
Abcoude
7:57
7:56
8
Femke Palinckx
Abcoude
8:02
8:01
9
Jikke van Aerssen
Abcoude
8:06
8:04
10
Lisette de Bont
abcoude
8:10
8:04
11
Elisa Remie
Abcoude
8:17
8:13
12
Tess de Jong
Abcoude
8:29
8:28
13
Josephine Zernitz
Abcoude
8:29
8:24
14
Kem Bon
Vinkeveen
8:33
8:28
15
Anne leah Visser
Abcoude
8:40
8:37
16
Femke de Bont
abcoude
8:40
8:34
17
Manou Geursen
Abcoude
8:50
8:48
18
Mayra van Dijk
Abcoude
8:57
8:49
19
Mathilde Hofstee
Abcoude
8:57
8:56
20
Tess Los
Abcoude
9:23
9:22
21
Lola van Duuren
Abcoude
9:24
9:21
22
Indy Los
Abcoude
9:24
9:18
23
Bente Zuidervaart
Amsterdam Zuidoost
10:15
10:08
24
Jaimes Nieboer
Amsterdam Zuidoost
10:15
10:08
OUDER, 3 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Michiel Hulleman
Abcoude
6:15
6:13
2
Sicco de Jong
Abcoude
7:14
7:11
3
Tom Terpstra
Abcoude
7:35
7:29
4
Jochem Kroezen
Abcoude
7:38
7:35
5
Maarten paul Hillenga
Abcoude
7:38
7:35
6
Sietze van Seijen
Abcoude
7:41
7:39
7
Reinier de Bont
Abcoude
8:10
8:04
8
Monick Quispel
Abcoude
8:16
8:13
9
Nanda Dooren
Amsterdam
8:28
8:25
10
Marie claire Zernitz
Abcoude
8:29
8:28
11
Meindert Bakker
Abcoude
8:37
8:32
12
Sane Vogelaar
ABCOUDE
8:40
8:34
13
Roel de Bont
abcoude
8:40
8:34
14
Marieke Schilling
Abcoude
8:41
8:38
H5, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martell Demarteau
Soest
14:52
14:51
2
Tjerk van Weezel
Abcoude
14:54
14:53
3
Cas Moringer
Abcoude
14:57
14:55
4
Jelle Miedema
Abcoude
15:16
15:15
5
Don van Roeij
Abcoude
15:34
15:33
6
Dim Martijssen
Abcoude
15:40
15:39
7
Rik Steenbergen
Utrecht
16:43
16:42
8
Nils Baltissen
Abcoude
16:44
16:43
9
Philip van Aerssen
Abcoude
16:46
16:46
10
Hugo van de Griend
Weesp
16:56
16:51
11
Daan Aaftink
Abcoude
16:59
16:56
12
Joeri Bloembergen
Abcoude
17:16
17:14
13
Casey Sondervan
Abcoude
17:34
17:32
14
Kelvin de Koning
Abcoude
17:49
17:47
15
Abel Fluit
Abcoude
18:04
18:03
16
Luka Fluit
Abcoude
18:19
18:15
17
August Veraart
Abcoude
18:23
18:22
18
Tim Mijhuis
Amsterdam
18:28
18:27
19
Lars Beukeboom
Abcoude
18:33
18:32
20
Bram Delver
Weesp
18:49
18:41
21
Willem Jansen van Velsen
Abcoude
18:58
18:57
22
Lars van Veen
Abcoude
19:05
18:59
23
Wouter Veraart
Abcoude
19:20
19:17
24
Rafael Rutgers
Abcoude
19:29
19:27
25
Martin Fluit
Abcoude
19:33
19:33
26
Samuel Nyaku
Abcoude
19:35
18:44
27
Pieer van Aernsbergen
Abcoude
19:39
19:28
28
Jan Veraart
Abcoude
19:40
19:39
29
Jos Bunschoten
Vinkeveen
19:41
19:38
30
Lard Horstmann
Abcoude
19:49
19:45
31
Willem Horstmann
Abcoude
19:49
19:45
32
Ruizendaal
Abcoude
19:50
19:45
33
Jouke Roelzema
Utrecht
19:55
19:52
34
Martijn Scholte
Amsterdam
20:06
19:49
35
Thom de Wit
Abcoude
20:08
19:18
36
Tom Jansen
Abcoude
20:18
20:16
37
Kai Leferink
Abcoude
20:19
20:18
38
Jeroen Wijker
Abcoude
20:32
20:26
39
Koen de Langen
Abcoude
20:51
20:45
40
Ruben Pepping
Loenen aan de Vecht
21:02
20:56
41
Jens van Dam
Abcoude
21:10
21:00
42
Piet Hein van Dam
Abcoude
21:10
21:00
43
Mark Miserus
Diemen
21:13
21:08
44
Caspar Niekus
Abcoude
21:17
21:10
45
Kasper Bon
Abcoude
21:22
21:20
46
Mathijs Boon
Amstelveen
21:25
21:09
47
Luc Woorts
Abcoude
21:26
21:23
48
Kevin Bijl
Abcoude
21:27
21:24
49
Dave van Veen
Abcoude
21:30
21:20
50
JTHP Pouw
Abcoude
21:47
21:43
51
Rein Kroon
Abcoude
21:51
21:48
52
Sep Ghijsels
Abcoude
21:52
21:52
53
Rob Dignum
Abcoude
21:52
21:43
54
Mente van Blokland
Abcoude
21:52
21:49
55
Stephan Bieshaar
Abcoude
21:56
21:49
56
Justijn Gombert
Abcoude
21:56
21:53
57
Charles Swagemakers
Abcoude
22:00
21:39
58
Roy Janssen
Amsterdam
22:03
21:52
59
Huygen Breederveld
Amsterdam
22:03
21:53
60
Jilles Leferink
Abcoude
22:05
22:04
61
Pim Stam
Amstelveen
22:11
21:51
62
Koko Boetje
Abcoude
22:17
22:09
63
Lieuwe
Abcoude
22:28
22:27
64
Jeroen Siekman
Abcoude
22:28
22:15
65
Michael Voorsluijs
Abcoude
22:29
22:18
66
Winand Paulissen
Abcoude
22:46
22:42
67
Roeland Hillen
Abcoude
22:50
22:48
68
Rick le Roy
Abcoude
22:52
22:44
69
Jeff Hoogland
Vinkeveen
23:08
22:56
70
Evert
Almere
23:15
22:59
71
Rene
Uithoorn
23:15
22:58
72
Rob Bisseling
Abcoude
23:16
23:12
73
Erik de Snoo
Abcoude
23:31
23:23
74
Rob Niekus
Abcoude
23:43
23:36
75
Frank Bon
Abcoude
23:56
23:37
76
Susan van Kraay
Abcoude
23:59
23:53
77
Vincent Pijpers
Abcoude
24:09
24:04
78
Abrabander
Vinkeveen
24:09
24:04
79
Marcel van Laar
Amstelveen
24:30
24:15
80
Rudi de Reuver
Utrecht
25:17
25:03
81
Jeroen de Waard
Abcoude
25:25
25:18
82
Cor van den Brink
Abcoude
25:31
25:23
83
Ronald Schmitz
Abcoude
25:39
25:25
84
Erwin Ostendoirf
Abcoude
25:59
25:48
85
Marcel Letschert
Abbenes
26:10
26:06
86
Peter Bos
Amsterdam Zuidoost
26:40
26:26
87
Franck Pijlman
Mijdrecht
27:00
26:48
88
Sander Sint
Huizen
27:01
26:49
89
Ruud Anker
Breukelen Ut
27:03
26:51
90
Bas Boukens
Abcoude
27:24
27:18
91
Jan Kersten
Amsterdam Zuidoost
28:58
27:45
92
Lex Bruins
Abcoude
29:26
29:19
93
Jan Maarten Boo
Abcoude
29:26
29:19
94
Cock van der Pol
Hoofddorp
34:43
34:30
D5, 5 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lenja Witlox
Utrecht
17:02
17:00
2
Ella Fluit
Abcoude
18:19
18:18
3
Nina Mamadeus
Amsterdam
20:33
20:30
4
Trijn Israels
Abcoude
20:40
20:35
5
Irene de Zwaan
Amsterdam
21:44
21:38
6
Iris Gombert
Abcoude
21:56
21:53
7
Wieske Cronenberg
Abcoude
21:57
21:50
8
Sandy Bruns
Abcoude
22:06
21:56
9
Yolanda Korn
Amsterdam
22:11
21:54
10
Kira Miedema
Abcoude
22:24
22:22
11
Kitty Meijburg
Hoofddorp
22:26
22:15
12
Sara De Boer
Amsterdam
22:46
22:37
13
Lonneke Visser
Amstelveen
22:49
22:47
14
Bea ruizendaal Verbree
Abcoude
23:44
23:39
15
Elizabeth Pastrana
Abcoude
23:45
23:32
16
Maxine Hoogland
Amsterdam
23:47
23:38
17
Anneke Stoffelen
Amsterdam
23:59
23:53
18
Eva Wessel
Abcoude
24:02
23:55
19
Nienke Meijvogel
Abcoude
24:02
23:55
20
Rianne Neering
Abcoude
24:03
23:55
21
Ileana Bravo
Amsterdam Zuidoost
24:14
24:01
22
Heather Russell
Abcoude
24:20
24:04
23
Lieke van Swijndregt
Abcoude
24:22
24:15
24
Miranda Heijerman
Abcoude
24:22
24:09
25
Marjan Both
Abcoude
24:30
24:24
26
Lisan Nagel
Amsterdam Zuidoost
24:32
24:23
27
Tamma Pronk
Abcoude
24:41
24:32
28
Sabine Weck
Loenen aan de Vecht
24:57
24:51
29
Mai Liem
Loenen aan de Vecht
24:58
24:51
30
Marcella Schockman
Baambrugge
25:22
25:11
31
Anne Ruizendaal
Abcoude
25:28
25:21
32
Marit Zwaard
Abcoude
25:38
25:23
33
John Pieterse
Abcoude
25:44
25:38
34
Margrietha Bruins
Abcoude
25:51
25:41
35
Elin Lourens
Abcoude
26:17
26:15
36
Adesnoo
Abcoude
26:19
26:11
37
Sidonie Rademaker
Abcoude
26:20
26:14
38
Anne Kewitsch
Abcoude
26:21
26:08
39
Angela Kok
Vinkeveen
26:24
26:10
40
Hanneke Veeger Ouwehand
Abcoude
26:26
26:25
41
Sanne Hartman
Abcoude
26:33
26:14
42
Bianca Prins
Amstelveen
26:35
26:32
43
Susan Sint - Heuvelman
Huizen
27:01
26:49
44
Bodil Belderoh
Amsterdam Zuidoost
27:05
26:50
45
Andrea Beers
Abcoude
27:06
26:54
46
Thonia Bakels
Abcoude
27:07
26:54
47
Hannie Waqué
Abcoude
27:13
27:09
48
Danielle Janssen
Abcoude
27:14
27:05
49
Iris van Diggele
Abcoude
27:16
27:11
50
Paloma Kalf
Amsterdam
27:26
27:12
51
Julie Edwards
Ouderkerk aan de Amstel
27:31
27:27
52
Lisette Spielder
Abcoude
27:35
27:20
53
Marieke van Schaik
Abcoude
27:37
27:18
54
Mathilde Rivaud
Abcoude
27:47
27:42
55
Jelske Hoogervorst
Abcoude
27:51
27:41
56
Leonie Aalders
Abcoude
27:51
27:43
57
Jose Geurten
Amsterdam
27:55
27:47
58
Ester Letschert-Boer
Abbenes
28:09
28:05
59
Nadia Lobos Cortes
Hoorn Nh
28:32
28:20
60
Sonja Oosterduin
Abcoude
29:16
29:12
61
Ria Fhijnbeen
Abcoude
31:30
31:25
62
Sylvia Kemp
Abcoude
31:30
31:17
63
Augusta Puffbijk
Diemen
38:57
38:46
H10, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bas Stigter
Kudelstaart
28:10
28:09
2
Daniel Korevaar
Amsterdam
30:05
30:04
3
Johan Pluim
Vinkeveen
31:48
31:47
4
Mark Schram
Abcoude
35:24
35:24
5
Cornelis ‘t Lam
Hilversum
35:36
35:34
6
Maurits Greving
Hilversum
35:36
35:35
7
Jorrit Klaver
Abcoude
36:11
36:09
8
Izaak Quist
Amsterdam
36:55
36:53
9
Zen Barth
Doorn
37:07
37:05
10
Thijs Veltman
Naarden
37:39
37:37
11
Robert Prins
Utrecht
38:28
38:22
12
Raymond van Diemen
Bennekom
38:29
38:24
13
Tim Spierenburg
Abcoude
39:00
38:58
14
Pistolen Schram
Abcoude
39:24
39:14
15
Edwin Smit
Amsterdam Zuidoost
39:27
39:25
16
TD O Callaghan
Amsterdam
39:31
39:23
17
Sander Gribling
Haarlem
40:26
40:24
18
Floris Pengel
Abcoude
40:31
40:19
19
Daan van Kempen
Abcoude
40:40
40:39
20
Stuart Wainwright
Abcoude
40:54
40:44
21
Mark Pengel
Abcoude
40:56
40:45
22
Floris van Hienen
Amsterdam
41:02
40:53
23
Michiel Nagel
Hilversum
41:21
41:13
24
Paul Aarts
Utrecht
41:26
41:06
25
Serge Jongenelen
Abcoude
41:42
41:37
26
Sven Polak
Abcoude
41:51
41:51
27
Richard de Wildt
Abcoude
41:52
41:47
28
Bas Westerink
Amsterdam
41:54
41:49
29
Pim van der Zwet
Leiden
42:12
42:06
30
Robin van den Broek
Amsterdam
42:16
42:05
31
Klaas de Jong
Maartensdijk
42:30
42:10
32
Micha Rots
Utrecht
42:38
42:21
33
Hans Schoemaker
Amsterdam
42:48
42:47
34
Lamme Pad
Wageningen
42:55
42:32
35
David Zuilhof
Amstelveen
43:01
42:41
36
Eenknie Netzosnelalsruub
Amsterdam Zuidoost
43:12
42:36
37
Freek van den Bergh
's-Gravenhage
43:42
43:34
38
Tom de Koll
Abcoude
43:46
43:32
39
Thomas Mogendorff
Amsterdam
43:53
43:42
40
Jan Wysokinski
Abcoude
44:04
43:27
41
Mark de Koff
Abcoude
44:38
44:25
42
Ruben Nagel
amsterdam
45:16
44:42
43
Cees Beersma
Abcoude
45:32
45:22
44
Jeremy Gemmeken
Vinkeveen
45:46
45:35
45
Menno Ridderhof
Abcoude
45:47
45:37
46
Dennis Regelink
Vinkeveen
46:49
46:38
47
Henk Sierksma
Abcoude
46:55
46:31
48
Rogier Lecluse
Amsterdam
47:38
47:21
49
Paul Koeton
Loenen aan de Vecht
47:58
47:40
50
JuLIAN HUIJGENS
Amsterdam
49:27
49:15
51
Michiel Stighter
Abcoude
50:27
50:24
52
Derk Staats
Abcoude
50:38
50:27
53
Christiaan Smit
Abcoude
51:38
51:01
54
Benjamin Guichelaar
Amsterdam
52:50
52:29
55
Caspar Lecluse
Abcoude
54:08
53:50
D10, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Marianne Valk
Abcoude
40:00
39:58
2
Vera Ligtenberg
Abcoude
41:37
41:33
3
Jolien Verweij
Abcoude
41:47
41:35
4
Lois Eunice van Diggele
Abcoude
43:05
42:48
5
Ilse Schram
Leiden
43:24
43:21
6
Iris van der Graaf
Vinkeveen
44:14
44:10
7
Sabina Rekers
Abcoude
45:28
45:02
8
Julia Uniken Venema
Amsterdam
45:28
45:26
9
Bronwijn Wainright
Abcoude
45:56
45:45
10
Nora Schenk
Weesp
46:45
46:31
11
Marlous Prinzen
Abcoude
46:57
46:45
12
Jamie van Dillen
Vinkeveen
48:02
47:51
13
Justine Kuiper
Abcoude
48:30
48:22
14
Katharina Brück
Abcoude
48:51
48:42
15
Cory Bremmer Smalley
Abcoude
49:02
48:50
16
Suzanne Steegman
Utrecht
54:23
54:15
17
Lianne Vos
Alkmaar
54:26
54:08
18
Franchesca Rondaij
Amstelveen
54:45
54:21
19
Lilian Tilburgs
Amsterdam
55:43
55:35
20
Susan Bank
Loenen
56:50
56:39
21
Leonie Pompert
Amsterdam
56:51
56:40
22
Bori Kafka
Abcoude
1:01:23
1:01:08
HV10, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alfred Roelen
Hillegom
32:31
32:30
2
Erik Tange
Amstelveen
33:05
33:04
3
Dennis Koomen
Amsterdam
33:14
33:12
4
Pico de Jager
Abcoude
34:21
34:21
5
Helmerik Blokland
Abcoude
34:30
34:29
6
Michel Bazth
Doorn
34:35
34:34
7
Rene Duijvekam
Amstelveen
35:08
35:05
8
Sjoerd Verhallen
Abcoude
35:56
35:54
9
Erik Looze
Utrecht
37:02
36:57
10
Marcelvd Zwart
Beverwijk
37:17
37:12
11
Sander Mans
Amsterdam
38:38
38:32
12
Sicco Janmaat
Amsterdam
38:58
38:52
13
Frank Lakerveld
ouderkerk aan de amstel
39:09
39:02
14
Jos Pronk
Abcoude
39:45
39:43
15
Ferry Wegbrands
Ouderkerk aan de Amstel
39:45
39:38
16
Roland Borst
Vinkeveen
40:29
40:25
17
Aris Prins
Almere
40:52
40:45
18
Jan van den Bergen
Vinkeveen
41:40
41:33
19
Frank van der Poel
Abcoude
41:59
41:55
20
Pjotr Maijenburg
Almere
42:00
41:50
21
Bas Jonker
Abcoude
42:03
41:42
22
Swen Peters
Abcoude
42:04
41:43
23
Dick de Haan
Abcoude
42:11
41:50
24
Robert Scheerder
Abcoude
42:15
42:12
25
Benno Hartman
Abcoude
42:34
42:11
26
Robert de Breij
Almere
42:41
42:27
27
Albert de Groot
Vinkeveen
42:55
42:47
28
Remco Christman
Abcoude
43:24
43:07
29
Steven Bleker
Abcoude
44:00
43:42
30
Jeroen Dirks
Abcoude
44:45
44:32
31
Hans van Steyn
Lisse
44:51
44:35
32
Theo Noij
Mijdrecht
44:55
44:50
33
Rudi Leenders
abcoude
45:29
45:20
34
Rogier Kerstel
Vinkeveen
45:32
45:22
35
Hans Helsloot
Ouderkerk aan de Amstel
45:33
45:19
36
Martijn Stokhof
Abcoude
45:36
45:34
37
Alexander van Sligtenhorst
Abcoude
45:53
45:51
38
Frank Sipkens
Delft
45:57
45:46
39
Eric Tijsen
Mijdrecht
46:01
45:45
40
Dirk van Dijk
Abcoude
46:08
45:51
41
Marcel Kluft
Heemskerk
46:12
46:06
42
Hans van Kessel
Abcoude
46:24
46:15
43
Mathijs van Rooijen Cruz
Badhoevedorp
46:30
46:14
44
Siebe Bloembergen
Abcoude
46:31
46:16
45
Simone Aurighi
Abcoude
46:39
46:02
46
Bram van Iddekinge
Abcoude
47:32
47:19
47
Marlijn van Gastel
Abcoude
47:35
47:17
48
Douwe Lycklorma
Abcoude
47:54
47:39
49
Jodha
Amsterdam
48:00
47:32
50
Arie Bunnik
Rijnsaterwoude
48:16
48:12
51
Jos Giesbers
Baambrugge
48:40
48:26
52
Martijn Janssen
Amsterdam
48:55
48:49
53
Frank van der Velde
Abcoude
49:14
49:02
54
V d Meer
Abcoude
49:26
49:05
55
Bas Eggen
Abcoude
49:29
49:18
56
Jos Vermeulen
Abcoude
49:42
49:33
57
Ronald Cohen
Abcoude
49:43
49:37
58
Arjan Knibbe
Amsterdam
49:44
49:27
59
Rick de Rijk
Abcoude
49:50
49:45
60
Cor van Hekken
Amsterdam
50:00
49:48
61
Onne van der Weijde
Amsterdam
50:19
50:14
62
Marcel Douma
Abcoude
50:23
50:09
63
Wim Verhage
Nieuwkoop
50:24
49:58
64
Roderique de Klein
landsmeer
50:38
50:19
65
Karl o'Brien
Almere
50:45
50:23
66
Steven Lourens
Abcoude
50:51
50:34
67
Jan Bosman
Abcoude
50:58
50:54
68
Peter Amsterdam
Abcoude
51:01
50:54
69
Klas Bruin
Hoofddorp
52:08
51:42
70
Piet van Royen
Mijdrecht
52:20
51:54
71
Bas Bindels
Ouderkerk aan de Amstel
52:24
52:14
72
Klaas de Roij
Abcoude
53:15
52:59
73
Martijn Jansen
Abcoude
53:26
53:03
74
Jan Bakker
Abcoude
53:45
53:39
75
Michel Van Os
Amstelveen
54:00
53:38
76
Jos Kemp
Abcoude
54:06
53:57
77
Nico ter Steege
Abcoude
54:08
53:43
78
Humphrey Mandoeng
Amsterdam
54:22
53:59
79
Evert de Ruijter
Amsterdam
54:30
54:22
80
Peter Ooms
Abcoude
54:36
54:18
81
Dirk de Hoog
Abcoude
54:43
54:38
82
Mark van der Wallen
Abcoude
56:00
55:56
83
Roland Fontijn
Weesp
56:23
56:19
84
Douwe de Jonge
Abcoude
58:29
58:07
85
Mascini Jos
Amsterdam Zuidoost
1:01:15
1:00:53
86
Michel Leijen
Amsterdam
1:01:22
1:01:07
87
Raymond De La Haye
Amsterdam Zuidoost
1:01:38
1:01:25
88
Frank Gelderblom
Abcoude
1:06:11
1:05:57
DV10, 10 KM WEDSTRIJD
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Pauline Bottema
Abcoude
38:31
38:30
2
Silvia Treur - De Jong
Mijdrecht
39:18
39:18
3
Babette de Koning
Abcoude
41:04
40:41
4
Wilma Dierx
Amsterdam
43:24
43:21
5
Marjolein van der Vlugt
Abcoude
43:49
43:47
6
Marijke Kroon
Vinkeveen
44:22
44:19
7
Janet Wesseling
Abcoude
45:35
45:30
8
Evelien Boom
amsterdam
45:37
45:28
9
Gladys Jager
Abcoude
45:58
45:55
10
Linda Cohen
Abcoude
46:08
46:04
11
Loes Mohringer
Abcoude
46:12
46:06
12
Marie-louise Hoyer
Abcoude
46:13
46:07
13
Marijcke Toussaint
Amsterdam
47:14
47:11
14
Sharine de Rooij
Amsterdam
47:55
47:41
15
Nicole Engel
Abcoude
47:56
47:43
16
Jose van der Wijk
Abcoude
48:48
48:35
17
Judith van Rooijen Cruz
Badhoevedorp
49:58
49:41
18
Marjolein Maats
Abcoude
50:27
50:18
19
Ofrit Kater - Guggenheim
Amstelveen
50:53
50:39
20
Sandra Kerstens
Oegstgeest
50:54
50:47
21
Maaike van Schuppen
Abcoude
51:58
51:36
22
Marjo Boerma
Vinkeveen
52:35
52:31
23
Margot van der Velden
Abcoude
52:50
52:38
24
Willeke Beuker
Abcoude
52:56
52:44
25
Bianka Beukeboom
Abcoude
53:36
53:22
26
Henriëtte van Dijk
Abcoude
54:13
53:57
27
Carolina Gauthier
Hilversum
54:17
54:10
28
Chanelle ter Steege
Rhenen
54:26
54:01
29
Loes de Ruijter
Amsterdam
54:31
54:23
30
Elselien Boekeloo
Abcoude
54:39
54:26
31
Hennie Lollinga
Amstelveen
54:45
54:21
32
Ariette Uiterwaal
Abcoude
54:57
54:34
33
Merel Uiterwaal
Heemskerk
54:58
54:35
34
Karin Kruisweg
Abcoude
55:13
55:00
35
Nancy van 't Riet
Abcoude
55:47
55:34
36
Eline Bakker
Abcoude
56:56
56:39
37
Kristel Hoek
Abcoude
56:56
56:38
38
Dorothe Palm
Amstelveen
58:23
57:58
39
Florence Molster
Abcoude
58:33
58:14
40
Cornelia van der Weijden
Amstelveen
59:03
58:38
41
Trude Sveen
Amsterdam
59:46
59:36
42
Susanne Baas
Amsterdam
1:01:22
1:01:07
43
Amber Ooms - Van de Brug
Abcoude
1:03:59
1:03:42
44
Thessa de Jager
Abcoude
1:06:11
1:05:56
Mede mogelijk gemaakt door Rabobank Amstel en Vecht
www.uitslagen.nl
27-08-2019 20:58