Uitslagenlijst B&C Bommen Berendloop

Groningen - Zondag 25 augustus 2019

J8, KIDS 1000M 8JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Job Mulder
Groningen
4:06
2
Nathan van der Veen
Groningen Atletiek
4:07
3
Julian de Vries
Roden
4:11
4
Bram Martens
Haren Gn
4:12
5
Niels Kot
Groningen
4:15
6
Silvijn Smit
Groningen Atletiek
4:23
7
Joep Verver
Eelderwolde
4:41
8
Brandon Langerijs
Schöninghsdorf
4:50
9
Julian van Boven
Groningen
4:51
10
Ward Hoenderken
Groningen
4:56
M8, KIDS 1000M 8JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Kim Reitsma
Zuidhorn
4:15
2
Feline Kot
Groningen Atletiek
4:20
3
Ize Bosch
Groningen
4:28
4
Zoë Ijpenburg
Eelderwolde
4:30
5
Elin van der Ende
Groningen
4:33
6
Jane Top
Groningen
4:47
7
Enora Jong-A-Pin
Groningen Atletiek
4:49
8
Wytske Stilvaert
Paterswolde
5:03
MSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Taco Schaaf
Zwolle
20:27
20:26
2
Thijmen van der Loop
Vitalis
21:00
20:59
3
Marco Bosma
Drachten
23:13
23:12
4
Tibbe Leliveld
Groningen
25:24
25:24
5
Edwin van der Veen
Groningen
25:56
25:55
6
Kevin Buiter
De Sperwers
26:19
26:17
7
Joel Hoiting
Buinen
26:49
26:45
8
Jasper Venema
Groningen
29:01
28:59
9
Robin Postma
Groningen Atletiek
29:52
29:48
10
Nick Langerijs
Schoninghsdorf
30:40
30:39
11
Stefan Prins
Groningen
30:55
30:49
12
Luuk ten Have
Zuidlaren
31:21
31:19
13
Anne Keizer
Leeuwarden
31:29
31:24
14
Maarten Zanten
Eelderwolde
31:45
31:31
15
Matthijs Wind
Loopgroep Zuidhorn
32:00
31:53
16
Jouke Kleefstra
Groningen
32:03
31:46
17
Wim Siekman
Groningen
32:21
32:14
18
Rogier Muller
Groningen
33:15
33:03
19
Henk Westerkamp
Groningen
33:30
33:25
20
Robbert Dieterman
Veendam
34:21
34:06
21
Tim Siekman
Emmen
34:46
34:39
22
Justin van Vliet
Leeuwarden
35:38
35:32
23
Edwin Boerma
Siddeburen
35:56
35:50
24
David van Diepen
Loopgroep gRUNN
36:02
35:49
25
Janko Schreuder
Groningen
36:02
35:49
26
Manne Stilvaert
Paterswolde
36:33
36:24
27
Petrie Engelbrecht
Eelderwolde
37:36
37:34
28
Jordie Popken
Groningen
37:42
37:27
29
Jeroen Boelstra
Groningen
37:59
37:54
30
Jorrit Westerhof
Groningen
39:22
39:12
31
Sander De Vries
Loopgroep Bedum
39:39
39:26
32
Martin Koops
Ten Boer
39:46
39:36
33
Egbert Wierenga
Oldehove
40:11
39:59
34
Hugo Riedstra
Eelderwolde
40:55
40:53
35
Rick Havacs
Sneek
41:55
41:50
36
Andries Ludolphie
Foxhol
46:52
46:40
37
Niels Wesselink
Groningen
49:23
49:12
M40, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kor de Groot
Gieten
29:51
29:27
2
Marcel Ritsema
Groningen Atletiek
29:52
29:49
3
Robert van Zanten
Eelderwolde
32:22
32:08
4
Coen Visser
Groningen
33:01
32:59
5
Johannes van Meerendonk
Stadskanaal
34:29
34:25
6
Jan Kolling
Loopgroep gRUNN
38:33
38:20
7
Roberto Sanchez Goldar
Groningen
39:07
38:49
8
Faizel Boumann
Groningen
39:08
39:01
9
Hendrie Blomsma
Assen
40:53
40:40
10
Robert Riedstra
Eelderwolde
40:55
40:54
11
Patrick Bieze
Veendam
45:11
44:58
12
Rene Bulthuis
Holwierde
47:15
47:13
13
Christiaan Drenth
Stadskanaal
50:00
49:53
M50, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Kees Vos
Groningen
28:08
28:07
2
Rudy Telkamp
Hoogezand
29:46
29:44
3
Jaap Hemstra
Groningen
31:12
31:10
4
Albert Alberts
Peize
34:17
34:06
5
Gordon Noorbergen
Groningen
34:31
34:14
6
Henry Elting
Groningen
38:20
38:07
7
Harm Jan Dekker
Groningen
41:39
41:28
8
Peter Koerts
Ees
41:43
41:34
9
Harry Blaauw
Uithuizermeeden
44:30
44:24
10
Johan Kor
Hoogezand
45:41
45:32
M60, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Bert Gierveld
Assen
31:43
31:35
2
Vahidin Krasniqi
Groningen
40:50
40:41
3
Gijsbert Ritzema
Groningen
53:07
53:02
VSEN, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Indra de Weert
Loopgroep Nienoord
28:21
28:18
2
Anouk Huisman
Groningen Atletiek
29:28
29:27
3
Sara Roscioni
Haren Gn
30:28
30:18
4
Manon Kuiper
Groningen
30:46
30:40
5
Emma van der Sloot
Groningen
30:59
30:57
6
Afine Huisman
Zuidlaren
32:28
32:27
7
Myriam Zeeman
Appingedam
33:09
33:06
8
Narell Hendriksen
Winschoten
33:26
33:25
9
Marleen Oosterhuis
Groningen
34:11
34:04
10
Mieke de Roo
Amsterdam
34:25
34:19
11
Silvana Weurding
Groningen
34:58
34:52
12
Sietske Leystra
Grou
35:03
35:00
13
Monique Schoeman
Groningen
36:02
35:44
14
Karen de Vries
Groningen
36:36
36:35
15
Marleen Wessels
Groningen
37:01
36:58
16
Kelly Sandys
Groningen
37:17
37:10
17
Marlou Heijne
Emmen
37:36
37:34
18
Anné Engelbrecht
Eelderwolde
37:36
37:35
19
Roosmarijn Punt
Groningen
37:59
37:53
20
Anouk Werth
Eelderwolde
38:27
38:26
21
Xandra Reurslag
Eelderwolde
39:01
38:50
22
Tess Praamstra
Groningen
39:24
39:14
23
Miranda Schuiten
Groningen
39:42
39:39
24
Jen Chuhu
Groningen
39:52
39:44
25
Zinja Wierenga
Oldehove
40:12
40:00
26
Nynke Meijer-Beerda
Drachten
41:15
41:05
27
Rose Heemskerk
Groningen
41:26
41:21
28
Ashley Weegels
Muntendam
41:35
41:23
29
Vanessa Kinderman
Groningen
41:36
41:24
30
Jacqueline Bos
Yde
41:49
41:45
31
Aurora Hiemstra
Groningen
43:29
43:17
32
Jennifer van der Zijden
Canilopers
43:37
43:28
33
Irene Wigboldus
Ten Boer
43:44
43:35
34
Simone Bogema
Uithuizermeeden
44:30
44:24
35
Miranda Brakels
Groningen
45:04
44:56
36
Maaike Hiemstra
Grijpskerk
45:34
45:23
37
Miranda Vogelzang
Delfzijl
45:34
45:20
38
Leny Sprik
Groningen
45:40
45:33
39
Ilse Visser
Sneek
46:11
46:07
40
Mara Dekker
Stadskanaal
48:16
48:02
41
Amber Potze
Groningen
49:23
49:12
42
Shannon Dijkema
Delfzijl
51:56
51:48
43
Rianne Bloem
Groningen
52:10
52:01
44
Ruth Bloem
Groningen
52:10
52:01
45
Miranda Roos
Veendam
52:37
52:28
46
Wendy Hemstra
Assen
54:31
54:28
V40, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Elise Kool
Triathlon
29:41
29:39
2
Evelien Winkels
Emmen
34:06
33:57
3
Tamara Hoonakker
Bellingwolde
38:10
38:07
4
Hermiena boerema
Annen
38:11
38:07
5
Annelize Jordaan
Eelderwolde
38:29
38:26
6
Margreet Ebens
Groningen
38:44
38:38
7
Jacquelien Sanchez-Koller
Groningen
39:13
38:54
8
Amanda Mauwa
Assen
39:41
39:33
9
Gea Schuiling
Amsterdam
40:12
40:01
10
Viola Angelini
Groningen
40:12
40:02
11
Saskia van Vliet
Leeuwarden
40:22
40:16
12
Diana de Vries
Groningen
41:05
41:02
13
Naraysca Cecilia
Drachten
41:06
40:56
14
Sandra Stalman
Groningen
41:14
41:02
15
Cora Jansema
Loopgroep gRUNN
41:34
41:20
16
Anneke Lammers
Groningen
42:02
41:54
17
Linda Vriend
Tolbert
42:07
42:01
18
Dana pruim
Groningen
42:30
42:26
19
Elina Poel
Den Andel
42:41
42:28
20
Hieke Beukema
Groningen
44:16
44:02
21
Patricia K
Nieuwe Pekela
45:42
45:32
22
Natasja Bieze
Veendam
46:41
46:29
23
Vivian Mulder-Welvering
Groningen
46:45
46:41
24
Anita Westra
Uithuizen
48:01
47:46
V50, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jannie Laning
Aquilo
30:16
30:15
2
Ingrid Krooneman
Groningen
31:06
31:02
3
Coba de Vries
Warffum
39:44
39:37
4
Jeannet Kruit
Zandeweer
41:06
40:50
5
Choe Mie Dilling-Chan
Loopsport Groningen
41:13
41:02
6
Roelina Stuivenberg
WS Running & Bootcamp
43:06
42:58
7
Marlies Weghorst
Groningen
45:05
44:55
8
Kundien van Loo
Groningen
45:36
45:26
9
Sinie den Breejen
Groningen
46:45
46:41
10
Ell Mansens
Winschoten
50:22
50:22
11
Nieske Rosman
Groningen
51:28
51:23
12
Imca Veenstra
Fivelstreek
54:07
53:54
13
Alie Klei
Fivelstreek
54:40
54:27
V60, 4 MIJL
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Anke Mulder
Groningen
35:19
35:11
2
Jeannet Bakema
Artemis
39:39
39:29
3
Annette Doornkamp
Groningen Atletiek
43:07
43:03
4
Evelyne Salari
Hunzerunners Loopgroep
43:44
43:40
MSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Paul Zwama
Groningen
34:04
34:02
2
Dirk De Heer
Groningen
36:39
36:37
3
Gerben Vermij
Leens
37:05
37:05
4
Erik Deenen
Groningen
40:23
40:15
5
Dennis Brandenburg
Steenwijk
41:42
41:41
6
Simon Aardema
Groningen
41:43
41:39
7
Dorus Wolthekker
Loopgroep Nienoord
41:59
41:55
8
Erkan Albayrak
Blijham
44:17
44:11
9
Frederick de Vries
Aquilo
44:18
44:16
10
Koen Janssen
Groningen Atletiek
44:29
44:25
11
Jurian Kuyvenhoven
Groningen
46:07
46:01
12
Paul van Snick
Loopgroep Bedum
46:08
45:43
13
Daniël Vrolijk
De Wilp Gn
46:16
46:13
14
Luciano Pappalettera
Groningen
46:33
46:28
15
Marnix mulder
Groningen
46:46
46:28
16
Feitze Peenstra
Groningen
46:49
46:39
17
Stanley Yeung
Groningen
47:28
47:05
18
Bram Kroonenberghs
Groningen
47:58
47:32
19
Simon Schomaker
Emmen
48:26
48:21
20
Edwin Bieze
Veendam
48:33
47:44
21
Wenwel van Dalen
Assen
48:38
48:10
22
Kevin Eefting
Grolloo
49:20
49:16
23
Rinze Boonstra
Groningen
49:23
49:14
24
Thijs de Raad
Groningen
49:26
49:03
25
Germen Hooiveld
Groningen
49:28
49:03
26
Mark Postma
Groningen
49:34
49:09
27
Carsten Udema
Groningen
49:59
49:51
28
Gulamsaeed Saiyed
Groningen
50:25
50:15
29
Klaas Wierenga
Aquilo
50:58
50:39
30
Erik riemsma
Groningen
51:16
51:03
31
Jordi Verhoeven
Groningen
51:44
51:00
32
Arnold Woltman
Hoogezand
51:59
51:12
33
Jan Hummelen
Assen
52:04
51:35
34
Arjan Petersen
Groningen
52:07
51:42
35
Jorik Eggen
Appingedam
52:59
52:45
36
Peter Streef
Groningen
53:03
52:54
37
Peter Hulshof
Hoogezand
53:06
52:20
38
Jorus nieuwenhuis
Delfzijl
54:22
54:06
39
Bram IJbema
Noordhorn
54:53
54:40
40
Bart Broos
Groningen
55:24
54:58
41
Peter Doorn
Groningen
55:27
54:54
42
Harry de Boer
Groningen
55:30
54:42
43
Willem Scholte
Groningen
55:36
55:28
44
Taco Solarz
Groningen
55:41
55:10
45
Marcel de Roos
Groningen
56:02
55:55
46
Sacha Landkroon
Paterswolde
56:03
55:41
47
Erwin Mulder
Groningen
56:15
55:38
48
Philip Dilling
Bedum
56:16
56:00
49
Peter Mittendorff
Coevorden
56:29
55:51
50
Sebastiaan tuininga
Groningen
56:40
56:16
51
Fons Vermeulen
Groningen
56:42
55:53
52
Daniel Groen
De Blesse
59:02
58:47
53
Johan Kroon
Scheemda
59:18
58:32
54
Wybren Tjeerdsma
Zwolle
59:25
58:47
55
Wilco Wijbrandi
Groningen
59:42
59:01
56
Ron Bottema
Groningen
1:00:59
1:00:17
57
Michiel Heinkens
Groningen
1:02:17
1:01:27
58
Rico van Til
Niekerk Grootegast
1:03:54
1:03:10
59
Cees Beijne
Groningen
1:05:56
1:05:10
60
Remco Kieft
Groningen
1:06:22
1:05:56
61
Dennis Bolt
Groningen
1:08:40
1:07:45
62
Bert Otten
Zuidlaren
1:08:46
1:07:55
M40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Alfred Koop
Groningen
44:10
44:01
2
Koos Meijering
Groningen
45:44
45:38
3
Jilles Littel
Leens
47:17
46:41
4
Sjaak Nap
Groningen
48:28
47:45
5
Anne Tanja
Donderen
48:40
48:31
6
Erwin Berghuis
Groningen
49:31
49:18
7
Rene Hartlief
Artemis
50:28
49:39
8
Martijn Vermeer
Groningen
50:37
50:22
9
Lennart Meertens
Groningen
51:08
51:08
10
Arnout Venekamp
Groningen
52:31
52:07
11
Jan Sjoerd Sibma
Groningen
53:20
53:07
12
Nico Ploegh
Kornhorn
53:48
53:29
13
Robert Jan Reinders
Groningen
54:41
54:35
14
Klaas Jan Bos
Middenbeemster
54:42
54:28
15
Martin Jansen
Groningen
56:27
55:36
16
Tom Hospes
Hunzerunners Loopgroep
56:44
56:31
17
Hotze van der Meulen
Groningen
57:02
56:15
18
Ronald Meijer
Groningen
58:48
57:54
19
Gerrit van den Poll
Kollum
59:09
58:50
20
Matthias Schotanus
Groningen
59:41
59:20
21
Mart Jansma
Zuidhorn
1:01:17
1:00:36
22
Bart Kooi
Bovensmilde
1:01:41
1:01:25
23
Hans arling
Siddeburen
1:01:53
1:01:25
24
Emile Sikkema
Leek
1:02:01
1:01:29
25
Bert Dijkhuis
Hoogezand
1:02:18
1:01:45
26
Sander Meindertsma
Burum
1:03:38
1:03:04
27
Andries Miedema
Heerenveen
1:04:41
1:04:14
28
Sven Spijkerman
Groningen
1:05:29
1:04:36
29
Reinder Dijkhuis
Hoogezand
1:06:40
1:06:07
30
Edwin Rinsma
Groningen
1:11:12
1:10:43
M50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Jos Rijblijwijs
De Sperwers
43:52
43:48
2
Joost Heizenberg
Tolbert
45:49
45:16
3
Gezinus Bos
Hoogezand
48:53
48:42
4
Marco Perdijk
Briltil
48:54
48:11
5
Roelof Lok
Zuidbroek
49:35
49:24
6
Rene de Geus
Eelderwolde
51:54
51:43
7
Gert Bosker
Assen
52:03
51:42
8
Henk Rump
Groningen
52:36
51:57
9
Dirk Cazemier
Nieuw-Roden
52:38
52:16
10
Paul Terpstra
Haren Gn
53:25
53:15
11
Johan Kruit
Zandeweer
54:06
54:01
12
Teo Mulder
Loopgroep Nienoord
54:54
54:30
13
Eric Rieswijk
Groningen
56:58
56:08
14
Hans Noorman
Zuidlaren
57:07
56:48
15
Bas Dölle
Groningen
57:32
57:00
16
Egbert Geertsma
Groningen
58:21
57:57
17
Harco Kuiper
Groningen
59:13
58:47
18
Dick van Dam
Ede Gld
59:19
59:01
19
Ronald Hofman
Zuidlaren
59:24
58:58
20
Iewke Hoekstra
Veendam
1:01:20
1:01:05
21
Willem Drenth
Runners Stadskanaal
1:02:32
1:02:07
22
Robert van Dijken
Loopgroep Bedum
1:05:01
1:05:01
23
Gerrit Snijder
Stroobos
1:05:30
1:04:55
24
Gerard van Til
Niekerk Grootegast
1:07:22
1:06:36
25
Robert Driesens
Groningen
1:07:52
1:07:25
26
Co Elzer
Groningen
1:09:04
1:08:11
27
Peter Boersen
Friesland
1:09:10
1:08:41
28
Jan de Koe
Groningen
1:09:26
1:09:02
29
Pieter van der Woude
Groningen
1:10:20
1:09:30
30
Wim Schouten
Veendam
1:14:29
1:13:56
M60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Martin Nieuwerf
Den Helder
51:46
51:33
2
Hilbert Sluiter
Groningen
57:36
57:20
3
Henk Keen
Groningen
1:01:15
1:00:38
4
Roel Pots
Loopgroep PK
1:03:37
1:02:59
5
Peter Altena
Groningen
1:03:50
1:03:14
6
Anne Spoelstra
Surhuizum
1:04:12
1:03:24
7
Van Til Henk
Groningen
1:04:40
1:03:56
8
Otto Teppema
Groningen Atletiek
1:07:19
1:06:26
VSEN, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Erika Broekema
Loopgroep Bedum
46:50
46:47
2
Ilona Meijer
Groningen
49:38
49:26
3
Guyonne Schuch
Groningen
50:46
50:11
4
Caressa Toonstra
Groningen
50:53
50:46
5
Rosalien Faber
Groningen
50:53
50:30
6
Janet Oortwijn
Annen
50:58
50:40
7
Graciela Fernandez betanc
Groningen
51:16
51:04
8
Corinne Rijpkema
Amstelveen
52:55
52:38
9
Wilja Leever
Groningen
53:18
53:10
10
Hilde Boelema
Groningen
54:41
54:27
11
Merel Billet
Groningen
55:23
54:48
12
Ingeborg Wolthuis
Groningen
55:29
54:53
13
Amke de Leeuw
Groningen
56:21
55:44
14
Simone de Wolf
Appingedam
56:37
56:13
15
Jantien Remmelink
Groningen
57:32
57:02
16
Nelian Verbree-Kramer
Peize
57:34
57:04
17
Sophie Nagtegaal
Groningen
57:34
57:22
18
Svetlana Been
Groningen
57:35
57:03
19
Berber Dantuma
Groningen
57:37
57:00
20
Iris Vlaanderen
Groningen
57:41
56:55
21
Lianne Wenker
Groningen Atletiek
58:05
57:27
22
Antoinette van Rooyen
Groningen
58:36
58:06
23
Henriëtte Boerema
Groningen
58:45
58:14
24
Gerda Keizer
Groningen
59:20
58:57
25
Marije Ottens
Groningen
59:21
59:01
26
Tamar Douma
Groningen
59:22
59:01
27
Robin Eisses
Groningen
59:23
59:01
28
Daniëlle van den Brink
Zwolle
59:25
58:46
29
Naomi Koers
Groningen
59:29
58:52
30
Lijsje Roelaarts
Groningen
59:42
59:21
31
Cherelien Wijbrandi
Groningen
59:42
59:02
32
Astrid Hoekstra
Leeuwarden
59:46
59:32
33
Mathilde Havinga
Groningen
1:00:59
1:00:28
34
Anne-Marieke Krom
Beilen
1:01:12
1:00:19
35
Malin Kox
Amersfoort
1:01:36
1:01:07
36
Renée Huizinga
Leeuwarden
1:01:43
1:01:00
37
Amaranth van de vijver
Groningen
1:01:57
1:01:34
38
Jonna Van Berkestijn
Groningen
1:03:06
1:02:53
39
Esther werkman
Kloosterburen
1:03:09
1:02:35
40
Lianne Smeeman
Coevorden
1:03:20
1:02:42
41
Charlotta Tomasoa
Groningen
1:03:43
1:03:29
42
Karin van Ommeren
Groningen
1:04:32
1:04:04
43
Berber Oosterhagen
Groningen
1:04:45
1:04:06
44
Berber Korte
Leeuwarden
1:04:46
1:04:03
45
Marloes Lap
Haren Gn
1:04:58
1:04:37
46
Jolanda Wolthof
Groningen
1:04:58
1:04:23
47
Abrehet Bellinga
Groningen
1:05:27
1:04:34
48
Antigone Reisiger
Groningen
1:06:56
1:06:33
49
Sandra Passial
Assen
1:07:17
1:07:03
50
Yvon Hagoort
Vitalis
1:07:19
1:06:36
51
Jolanda van Til
Groningen
1:07:22
1:06:37
52
Ilse Hoekman
Groningen
1:07:32
1:06:54
53
Henriette Roorda
Groningen
1:07:51
1:07:26
54
Annelies Vermeeren
Groningen
1:08:05
1:07:33
55
Karin Kemper
Zuidlaren
1:08:46
1:07:55
56
Liesbeth Koenderink
Winsum Gn
1:08:52
1:08:11
57
Marije Bijma
Surhuizum
1:09:06
1:08:55
58
Margriet de Vries
Leeuwarden
1:10:18
1:09:48
59
Lisa Martini
Zuidhorn
1:10:54
1:10:38
60
Annemarie Martini
Zuidhorn
1:10:55
1:10:39
61
Marlies Niehof
Winsum Gn
1:14:46
1:14:06
62
Mirjam Hoekstra
Veendam
1:17:17
1:17:02
63
Marjon Blijham
Hoogezand
1:26:30
1:25:51
V40, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Liesbeth Lust
Utrecht
48:37
48:27
2
Anja schuurman
Zuidbroek
51:29
51:19
3
Karin de Roo
Groningen
53:15
52:47
4
Nienke Bouwman-Heijs
Loopgroep Bedum
53:50
53:33
5
Joyce Hijmans
Groningen
54:21
54:09
6
Saskia Poppens
Groningen
54:26
54:16
7
Loes Tuinenga
Loopgroep Gieten
56:03
55:24
8
Sonja hoogstra
Groningen
56:56
56:42
9
Vanessa Kodde
Assen
58:23
57:41
10
Ina Schuitema
Appingedam
59:23
59:08
11
Uilkje van der Sluis
Groningen
59:37
58:50
12
Corina Nijnuis
Groningen
1:00:35
1:00:09
13
Andrea Koops
Haren Gn
1:00:41
1:00:33
14
Henriette Westerlaan
Haren Gn
1:01:27
1:00:57
15
Jolanda Klok
Wildervank
1:02:17
1:01:27
16
Karin Luining
Musselkanaal
1:02:32
1:02:06
17
Marian Duiven
Groningen
1:05:05
1:04:29
18
Antoinette Bruining
Hoogezand
1:05:11
1:04:39
19
Jolanda mein
Groningen
1:05:30
1:04:47
20
Josien Heijs
Beetsterzwaag
1:05:33
1:05:16
21
Jolanda Kuiken
Eexterzandvoort
1:06:15
1:05:54
22
Gonnie de Wagt
Gorredijk
1:07:04
1:06:29
23
Marleen Titarsole
Assen
1:07:09
1:06:56
24
Saskia Anjema
Hijum
1:07:54
1:07:05
25
Jolanda de jong
Groningen
1:08:00
1:07:35
26
Maaike Stuiver
Paterswolde
1:08:32
1:07:45
27
Karen Stam
Veendam
1:09:05
1:08:32
28
Monique Jellema
Hoogezand
1:09:12
1:08:41
29
Elizabeth Hofman
Winsum Gn
1:09:12
1:08:31
30
Anita Kunst
Sappemeer
1:09:44
1:09:12
31
Sonja Gildemacher
Wijnjewoude
1:10:18
1:09:49
32
Karin Meindersma
Groningen
1:14:51
1:13:59
33
Willy Symons
Assen
1:17:31
1:16:57
34
Sandra Kruit
De Sperwers
1:19:39
1:19:03
35
Enny Febis
Groningen
1:20:21
1:19:43
V50, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Lineke Veenstra
Leeuwarden
55:41
55:24
2
Yvonne Siertsema
Groningen
1:02:22
1:02:09
3
Grietje Dijkmans
Artemis
1:03:10
1:02:30
4
Diana de Boer
Groningen
1:04:14
1:03:43
5
Annet Valentijn
IJlst
1:04:35
1:03:52
6
Marie-José Speelman
Kolham
1:05:31
1:05:07
7
Annelies Rutgers Beijne
Groningen
1:06:26
1:05:40
8
Dorien Krijthe
Groningen
1:07:12
1:06:38
9
Ageeth Veenhuizen
Surhuizum
1:07:54
1:07:05
10
Annelies Schwartz
Groningen Atletiek
1:11:09
1:10:34
11
Miranda Buijs
Loopgroep Zuidhorn
1:11:21
1:10:30
12
Ima Maring
Nieuw-Roden
1:14:51
1:13:59
13
Anita Hoekstra
Veendam
1:17:40
1:17:25
14
Maartje Timmerman
De Sperwers
1:19:38
1:19:03
15
Sylvia Tiersma
Hoogezand
1:26:30
1:25:50
V60, 10 KM
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Inge Kools
Friesland
1:09:10
1:08:40
MSEN, 10K LOOPCIRCUIT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Maarten Zeegers
Atletiek Maastricht
34:16
34:14
2
Dennis Westra
Vitalis
34:25
34:23
3
Dennis Oomkens
Maastricht
35:34
35:33
4
Karel-Jan Lensen
Groningen Atletiek
35:47
35:47
5
Sander de Boer
Groningen Atletiek
36:19
36:17
6
Roy Vervoort
Groningen
37:14
37:13
7
Rafal Konieczka
Klazienaveen
37:21
37:20
8
Hans Coenraads
ATC '75
38:37
38:30
9
Marco Massink
Haren Gn
39:09
39:07
10
Marcus Vording
Veendam
40:10
40:07
11
Levi Botterweg
De Sperwers
40:13
40:10
12
Jeroen Kegel
Groningen
40:16
40:14
13
Niels Wieringa
Groningen Atletiek
40:52
40:50
14
Roelof de Groot
Oldekerk
41:20
41:11
15
Paul ten Vergert
Groningen
42:17
42:10
16
Rutger Werkhoven
Drachten
43:13
43:07
17
Berend Fleurke
Haren Gn
43:40
43:37
18
Frank Bosma
Groningen
43:58
43:53
19
Jelle Jagersma
Groningen
45:13
45:10
20
Andrew Eversden
Amsterdam
45:26
45:14
21
Daan Groenendijk
Wageningen
45:30
45:26
22
Eelco de Groot
Assen
45:37
45:21
23
Arnoud van Waardenburg
Loopgroep Groningen
45:59
45:51
24
Bart Banus
Haren Gn
46:05
45:35
25
Nicky Korte
Groningen
46:32
46:27
26
Hoeke Baarsma
Haren Gn
46:44
46:15
27
Gerrit van der Goot
Eelde
46:46
46:31
28
Frans van Loenen
Bedum
46:51
46:33
29
Pjotr de Boer
Groningen Atletiek
47:15
47:10
30
Willem Posthoorn
Groningen
47:19
47:15
31
Gosse Alserda
Haren Gn
47:48
47:36
32
Richard Gibcus
Hoogezand
48:22
48:13
33
Ewoud Stapersma
Groningen
48:30
48:03
34
Mark Hoek
Groningen
48:37
48:25
35
Wouter Brink
Groningen
49:02
48:56
36
Meindert de boer
Kollum
49:11
48:50
37
Harry Scholte
Midwolda
49:24
48:42
38
Danny Sardjan
Groningen
49:39
49:31
39
André Kroon
Groningen
49:57
49:12
40
Niels Jeuring
Emmen
50:06
49:20
41
Alwin Bakema
Loopgroep Zuidhorn
50:41
50:30
42
Tim Durieux
Groningen
50:44
50:12
43
Sytze Greidanus
Ulrum
51:10
50:34
44
Kris Posthumus
Loopgroep Zuidhorn
51:25
50:42
45
Bob Holland
Groningen
51:36
51:19
46
Frekie Jongsma
Finsterwolde
51:54
51:35
47
Ronald van der vaart
Haulerwijk
52:33
51:47
48
Martin Bullinga
Aalden
53:39
53:27
49
Calvin van Hoek
Groningen
53:45
53:14
50
Florian Sense
Groningen
53:52
53:07
51
Tom Schipper
Groningen
54:01
53:56
52
Chris Dijksterhuis
Haren Gn
54:59
54:39
53
Rein Jacobi
Drachten
55:24
55:17
54
Antoon Kleine
Sappemeer
55:32
55:16
55
Jonathan Matthys
Groningen
55:35
55:21
56
Jan Bethlehem
Zuidhorn
55:39
55:16
57
Martijn Ruiter
Groningen
55:49
55:17
58
Michel Krist
Delfzijl
56:05
55:32
59
Alberto ebbinge
Noordlaren
56:40
55:58
60
Wybren Rozema
Jirnsum
56:43
56:39
61
Tom Huizinga
Roden
57:02
56:42
62
Mark Hilbolling
Groningen
57:28
57:01
63
Ruben Schootstra
Groningen
58:04
57:28
64
Frans Eijgelshoven
Bierum
58:33
57:44
65
Jaring Kloetstra
Buitenpost
1:00:00
59:24
66
Fabian bosgraaf
Eelde
1:00:01
59:25
67
Dennis Mulder
Groningen
1:00:46
1:00:41
68
Bart Huizinga
Leeuwarden
1:01:43
1:00:59
69
Wouter Lamers
Groningen
1:07:27
1:06:38
70
Coos van der Galiën
Munnekezijl
1:07:40
1:06:50
71
Arnoud Karsens
Vries
1:08:40
1:08:40
72
Max Mevissen
Haren Gn
1:08:40
1:05:58
M40, 10K LOOPCIRCUIT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Richard Stel
Groningen Atletiek
37:12
37:10
2
Gert KleinJan
Aduard
41:45
41:44
3
Marcel Stoffers
Appingedam
42:11
42:07
4
Gerrit Duits
Groningen
43:11
43:07
5
Niels Spuij
Groningen
43:12
42:57
6
Martin Hink
Hollandscheveld
43:56
43:52
7
Reinier van der Ende
Groningen
44:37
44:34
8
Jeroen Doesburg
Rolde
44:39
44:34
9
Herman Grol
Groningen
44:56
44:29
10
Luuk Kruizinga
Loopgroep Zuidhorn
45:11
45:04
11
Allert Winter
Groningen
47:18
47:16
12
Gerritjan Moes
De Kiel
47:30
47:25
13
Rolf Hiemstra
Haren Gn
47:53
47:46
14
Alex van Ginneken
Groningen
48:10
48:03
15
Gerke Bos
Groningen
49:04
48:57
16
Enno Hofman
Groningen
49:05
49:02
17
Leonard Hordijk
ATC '75
49:30
49:20
18
Ilya Groot
Roden
49:38
49:19
19
Sjoerd Mulder
Eelderwolde
49:46
49:28
20
Harm Vonk
Giethoorn
49:52
49:47
21
Robert Zuiderveld
Groningen
50:12
49:53
22
Nico Hijlkema
Groningen
50:44
50:26
23
Tom Sleutels
ATC '75
50:44
50:34
24
Thom Snijder
Loopgroep Bedum
51:44
51:33
25
Henk Hoek
Noordbroek
51:52
51:47
26
Martin buijs
Blauwestad
52:09
51:18
27
Gesinus Boer
Loopgroep Nienoord
52:21
51:59
28
Casper van der Laan
Groningen
52:29
52:25
29
Taeko Beerda
Groningen
52:41
52:07
30
Martin van Hoek
Groningen
53:45
53:14
31
Jeffrey Kinderman
Groningen
53:51
53:37
32
Pascal Leegstra
Fivelstreek
54:05
53:56
33
Albert Kraai
Groningen
54:32
53:55
34
Gabe de Jong
Eelderwolde
54:37
54:13
35
Jan Vriend
Tolbert
55:34
55:17
36
Marcel Geurts
Zuidhorn
55:39
55:15
37
Ronny Koerhuis
Groningen Atletiek
56:23
55:38
38
Jacob Mulder
Groningen
56:43
56:03
39
Dirk Ytsma
Eelderwolde
57:24
57:05
40
Alex Koenes
Groningen
57:29
57:09
41
Arnold Bloem
Marum
57:39
56:57
42
Patrick de Koning
Loopsport Groningen
59:11
58:55
43
Gerrit Bazuin
Hoogezand
59:39
59:30
44
Willem Kleine
Hoogezand
59:42
59:26
45
Martin Noppert
Sintjohannesga
59:46
59:08
46
Edward van Belle
Loopgroep Groningen
59:49
59:30
47
Fokko Scholma
Bedum
1:00:00
59:49
48
Rob Mulder
Haren Gn
1:00:25
59:52
49
Aaldert van Lingen
Groningen
1:01:54
1:01:20
50
Harmen de Groot
Borger
1:02:27
1:01:50
51
Frans Kok
Zeist
1:05:10
1:04:28
52
Gauke Boelens
Groningen
1:06:27
1:06:16
53
Henri Groote
Hoogeveen
1:10:32
1:09:38
M50, 10K LOOPCIRCUIT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Klaas Brouwer
Zuidbroek
40:21
40:20
2
Lucas Leliveld
Groningen Atletiek
40:29
40:27
3
Jan Verwoert
Aquilo
40:36
40:35
4
Kees Groenendijk
ATC '75
42:22
42:19
5
Richard Aalders
Nietap
42:27
42:22
6
Jan Albert van Laar
Groningen Atletiek
42:51
42:45
7
Marco Tekstra
Loopgroep Nienoord
44:40
44:31
8
Pieter Veenstra
Groningen
47:22
46:55
9
Jan Hiemstra
ATC '75
47:54
47:32
10
Wim Ammeraal
Leens
47:59
47:55
11
Jan Horenga
Loopgroep Nienoord
48:46
48:23
12
Cor Klomp
Loopgroep Bedum
49:12
49:01
13
Spiderman van de Vosse
Groningen
49:25
48:37
14
Geert Kwant
Haren Gn
50:11
49:50
15
Remco Riswick
Groningen
50:23
50:01
16
Frank Marks
Loopgroep Groningen
50:38
50:19
17
Charles van Veen
Eelde
50:38
50:26
18
John Van Der Velde
Loopgroep Nienoord
50:45
50:23
19
Enno van der Laan
Groningen
51:27
50:44
20
Jelle Nauta
Roden
52:32
52:07
21
Emiel van der Graaf
Groningen Atletiek
52:33
52:08
22
Jurrie Giethoorn
Hoogeveen
52:33
52:09
23
Ronald Beijma
Groningen
52:37
52:08
24
Michiel Noback
Oudeschip
53:11
52:42
25
Auke Lenstra
Assen
53:21
52:41
26
Jetse Bakker
Assen
54:02
53:19
27
Kor Tillema
Loopgroep Kameleon
54:51
54:11
28
Henricus Willemsen
Loopgroep Astrea
56:10
55:49
29
Bert Lichtendonk
Hoogeveen
56:20
56:05
30
Bernard Wilkens
Ureterp
56:31
56:03
31
Peter Reitsma
Bolsward
56:36
56:16
32
Tjeerd Dirk Huizenga
Grootegast
56:46
56:19
33
Bas Westerhof
Eelde
57:11
56:39
34
Dick Huizing
Loopgroep Bedum
59:00
58:19
35
Eric Krohne
ATC '75
1:00:22
59:58
36
Martin Aalders
Zeist
1:00:53
1:00:12
37
Marcel Jonkman
Roden
1:00:57
1:00:09
38
Ronald Verbree
Leek
1:02:10
1:01:32
39
Alex Kotte
Holwierde
1:02:43
1:01:48
40
Richard Koehorst
Hoogeveen
1:04:12
1:03:56
41
Harry A.B
SV Veendam
1:05:09
1:04:18
42
Sander Datema
SV Veendam
1:05:31
1:04:39
M60, 10K LOOPCIRCUIT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Egbert Zijlstra
De Sperwers
40:58
40:58
2
Raymund Prins
Groningen
41:45
41:38
3
Ivo Pothaar
AV '23
45:30
45:27
4
Peter Wolters
Loopgroep Nienoord
47:05
46:45
5
Alle de boer
Kollumerzwaag
49:25
49:18
6
Fokko Hindriks
Groningen Atletiek
50:34
50:31
7
Herman Morrien
Aquilo
50:57
50:40
8
Roelof Roffel
Leek
52:54
52:50
9
Johan Zwols
Groningen Atletiek
57:14
56:26
10
Bert Hulsing
Artemis
58:37
58:31
11
Hyacinth Richardson
Groningen
59:00
58:19
12
Peng Yip Cheah
Schildwolde
1:07:05
1:06:10
13
Jim Venema
Bovensmilde
1:07:26
1:06:33
VSEN, 10K LOOPCIRCUIT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Hinke Schokker
Friesland
39:48
39:46
2
Lisanne Langerijs
De Sperwers
42:36
42:33
3
Anje Norden
Groningen
45:00
44:52
4
Esther Rijkelijkhuizen
Groningen
47:28
47:21
5
Simone Evertse
Grou
48:50
48:44
6
Sjoukje Bouma
Loopgroep Astrea
50:25
50:18
7
Lotte Elzinga
Groningen
50:54
50:47
8
Aukje Jenster
Groningen
51:19
51:11
9
Susan van der Laan
Groningen
52:29
52:25
10
Jildou Rinsma
Appingedam
52:46
52:18
11
Annemiek Hogenes
Groningen
53:11
52:41
12
Kimberley Roquas
Hilversum
53:31
53:18
13
Froukje Stuursma
Groningen
53:47
53:25
14
Rianne van der Linde
Dalen
53:55
53:43
15
Femke Tekstra
Tolbert
54:52
54:43
16
Johanna de Boer
Triemen
55:55
55:49
17
Welmoed Vellinga
Groningen
56:36
56:16
18
Femke Lemmens
Amsterdam
57:32
57:05
19
Rowan Jans
Groningen Atletiek
58:01
57:41
20
Lotte Ottens
Zuidhorn
58:45
58:38
21
Cindy Hietland
Runners Stadskanaal
1:00:35
1:00:10
22
Aline Bouma
Assen
1:05:00
1:04:06
23
Ekaterina Dvorianinova
Groningen
1:05:36
1:05:30
24
Frédérique Bouwman
Nijmegen
1:05:48
1:05:18
25
Rianne Boven
Groningen
1:07:13
1:06:27
26
Ilse Boonstra
Groningen
1:11:36
1:10:56
27
Alina Bijzitter
Harkstede
1:11:39
1:11:21
28
Lisa van Wageningen
Utrecht
1:16:02
1:15:36
V40, 10K LOOPCIRCUIT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Sanne Heidinga
Lionitas
44:37
44:32
2
Geartsje Hoekstra
Groningen
47:20
47:16
3
Ingrid Boender
SOS
48:12
48:02
4
Marinda Pieters-Gankema
Warffum
49:08
49:06
5
Talea Kuiper
Delfzijl
52:14
52:02
6
Yvonne Mulder-Wiltjer
Haren Gn
54:18
54:11
7
Berber de Roos
ATC '75
55:28
55:19
8
Saskia Coenraads
Haren Gn
55:28
55:20
9
Wemke Tuinier
Groningen
58:19
57:29
10
Sophie Bunskoek
Paterswolde
58:19
57:30
11
Getty Scholte
Midwolda
1:01:14
1:00:30
12
Jacqueline Daalmeijer
Loopgroep gRUNN
1:05:31
1:04:46
V50, 10K LOOPCIRCUIT
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Bruto
Netto
1
Greetje Buist
ATC '75
50:11
49:51
2
Michelle Cheyne
Parijs
1:04:10
1:03:31
3
Liesbeth Koehorst
Hoogeveen
1:04:12
1:03:57
4
Monica Deen
Eelde
1:05:36
1:05:05
5
Natascha Albers
Loopgroep gRUNN
1:05:38
1:04:52
6
Roellien A.B- Buist
SV Veendam
1:06:30
1:05:40
7
Marieke Smit
Zeist
1:08:06
1:07:25
8
Geerke van Splunter
Zeist
1:11:33
1:10:51
9
Janny Lakenvelt - Brouwer
Zuidhorn
1:16:04
1:15:38
J-5, KIDS 600M 2-5JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Vigo Jong-A-Pin
Groningen
2:47
2
Mika Brandenburg
Eelderwolde
3:06
3
Mats Verver
Eelderwolde
3:08
4
Armin Werth
Eelderwolde
3:24
5
Iwan Hoenderken
Groningen
3:27
6
Elwood Slagter
Groningen
3:28
7
Finn van Dijk
Yde
3:41
8
Fenna de Groot
Oldekerk
3:44
9
Noan Linstra
Eelde
3:53
10
Thijs Galliard
Eelderwolde
4:00
11
Luuk Stel
Groningen
4:02
12
Alexander Groot
Roden
4:04
13
Huub Reining
Groningen
4:09
14
Tim Bongers
Groningen
4:34
15
Milan Koops
Ten Boer
4:43
16
Thijn Aardema
Groningen
7:06
M-5, KIDS 600M 2-5JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Lidia Francisco Bermudez
Groningen
3:15
2
Lila De Heer
Groningen
3:18
3
Jennifer Langerijs
Schoninghsdorf
3:20
4
Faya Pont
Groningen
3:44
5
Stevie Lynn van der Veen
Eelde
3:48
6
Nienke Engelbrecht
Eelderwolde
4:01
7
Mare Bosch
Groningen
4:11
8
Laís de Roos
Groningen
4:13
9
Luca Veenstra
Munnekezijl
4:25
10
Isa de vries
Eelderwolde
4:36
11
Carolien Mulder
Groningen
4:47
12
Isa Woltman
Hoogezand
4:51
13
Emma van Hijum
Haren Gn
5:04
14
Izabel Lo Sie Sen
Groningen
5:09
15
Noa de Koning
Groningen
5:27
16
Ilse Nijborg
Groningen
5:34
17
Lois van Hijum
Groningen
6:08
18
Lotte Huizinga
Leeuwarden
6:12
19
Kirsten Buurma
Groningen
6:39
20
Lieke Molenaar
Eelderwolde
9:12
J6-7, KIDS 600M 6-7JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Bob Tebbens
Haren Gn
2:24
2
Frank Doedens
Eelderwolde
2:25
3
Damian Langerijs
Schöninghsdorf
2:27
4
Jurrian Klein Nijenhuis
Groningen
2:29
5
Jurre Bosch
Groningen
2:30
6
Lehann Werth
Eelderwolde
2:36
7
Jaeden Connor
Groningen Atletiek
2:40
8
Levi de Boer
Kollum
2:43
9
Samuel Bijlsma
Groningen
2:48
10
Lucas Coenraads
Haren Gn
2:52
11
Ruud Reining
Groningen
2:57
12
Thomas Groot
Roden
3:03
13
Viggo Kampen
Groningen
3:05
14
Jorrit Noback
Oudeschip
3:13
15
Emile Engelbrecht
Eelderwolde
3:36
16
Lieke de Groot
Oldekerk
3:44
17
Jitse Zwaga
Groningen
4:15
M6-7, KIDS 600M 6-7JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Julia Galliard
Eelderwolde
2:30
2
Mila van der Weerd
Peize
2:31
3
Helena Francisco Bermudez
Groningen
2:46
4
Silke Stel
Groningen
2:49
5
Yonne Brandenburg
Eelderwolde
2:50
6
Tirza Doedens
Eelderwolde
2:50
7
Fleur Martens
Haren Gn
2:54
8
Isa Mulder
Eelderwolde
2:59
9
Xivaingelly Meursing
Groningen Atletiek
3:01
10
Maud Riedstra
Eelderwolde
3:03
11
Yasmine Pont
Groningen
3:06
12
Juliët Beukema
Groningen
3:07
13
Sophie Mast
Groningen
3:09
14
Esther Blom
Tolbert
3:11
15
Josien van Til
Leek
3:11
16
Olivia van Boven
Groningen
3:12
17
Julia van Hijum
Haren Gn
3:13
18
Marit Urban
Groningen
3:15
19
Sanne de vries
Eelderwolde
3:19
20
Lieke Buurma
Groningen
3:25
21
Tamar Aris
Haren Gn
3:55
J9, KIDS 1000M 9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Pim Tebbens
Groningen Atletiek
3:41
2
Kas Tebbens
Groningen Atletiek
3:41
3
Samuel Uit OudeGroeneveld
Groningen Atletiek
3:55
4
Ruben Ijpenburg
Eelderwolde
4:04
5
Kian Sportel
Groningen
4:08
6
Leon Schuiten
Groningen
4:14
7
Stefan Blom
Tolbert
4:21
8
Viggo Ruddijs
Groningen
4:26
9
Shane Langerijs
Schöninghsdorf
4:33
10
Rutger van Til
Leek
4:56
11
Jayden de Boer
Kollum
5:48
M9, KIDS 1000M 9JR
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Elin van der Weerd
Groningen Atletiek
4:06
2
Danique Buurma
Groningen
4:15
3
Cynthia Urban
Groningen Atletiek
4:15
4
Joy Silvius
Peize
4:30
5
Aniek Mulder
Eelderwolde
5:12
J1011, KIDS 1000M10-11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Cuno Harmes
Groningen Atletiek
3:27
2
Mats Reitsma
Groningen Atletiek
3:36
3
Lucas Goedhart
LSV Invictus
3:44
4
Jarne Bosch
Groningen
3:53
5
Max Streumer
Groningen
3:57
6
Roemer Ruddijs
Groningen
3:57
7
Jay Langerijs
Schöninghsdorf
3:58
8
Niek Groenboom
Groningen
4:11
9
Jelmer Zwaga
Groningen
4:38
10
Koen Verver
Eelderwolde
5:29
M1011, KIDS 1000M10-11
Plts
Naam
Woonplaats/Vereniging
Tijd
1
Eliza Huizinga
Groningen Atletiek
3:37
2
Liselot Smit
Groningen Atletiek
3:46
3
Inez Keun
Groningen Atletiek
3:51
4
Tess Ijpenburg
Eelderwolde
4:02
5
Fieke Sportel
Groningen
4:03
6
Eline Urban
Groningen Atletiek
4:31
www.uitslagen.nl
26-08-2019 13:47